SALON OLİMPİK DENEME

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliİSTANBUL
Katılan Sporcu Sayısı 242
Kategorileri
  • U18 Kadın
  • U18 Erkek
  • U20 Kadın
  • U20 Erkek
  • Büyük Kadın
  • Büyük Erkek
Branşlar
  • 60 Metre
  • 200 Metre
  • 400 Metre
  • 800 Metre
  • 1500 Metre
  • 3000 Metre
  • 60 Metre Engelli
  • Yüksek Atlama
  • Sırıkla Atlama
  • Uzun Atlama
  • Üçadım Atlama
  • Gülle Atma

.


U18 Kadın / 60 Metre (3.02.2024)

U18 Kadın/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 135 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.23 0.157 1 4 1 10
2 136 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 8.24 0.291 1 3 2 9
3 119 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL 8.32 0.142 1 5 3 7
4 113 10.10.2009 AYŞE PEHLİVAN İSTANBUL 8.86 0.389 1 6 4 6
5 236 16.07.2008 ZUHAL AKPOLAD İSTANBUL 9.16 0.484 1 2 5 2
U18 Kadın/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 165 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 8.18
(YC)
0.150 2 4 1 11
2 438 18.04.2007 NAZLI YILMAZ SAMSUN 8.26 0.181 2 5 2 8
3 376 9.03.2007 MEZGİN ÇELİK MUŞ 8.96
(YC)
0.483 2 7 3 5
4 123 15.06.2010 ELİF SENER İSTANBUL 9.02 0.377 2 3 4 4
5 118 19.12.2007 CEREN KAÇAN İSTANBUL 9.07 0.378 2 2 5 3
6 367 8.07.2008 HÜLYA DEMİREL MUŞ 9.56 0.365 2 6 6 1

.

U18 Kadın / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 165 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 8.18
(YC)
0.150 2 4 1 11
2 135 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.23 0.157 1 4 1 10
3 136 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 8.24 0.291 1 3 2 9
4 438 18.04.2007 NAZLI YILMAZ SAMSUN 8.26 0.181 2 5 2 8
5 119 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL 8.32 0.142 1 5 3 7
6 113 10.10.2009 AYŞE PEHLİVAN İSTANBUL 8.86 0.389 1 6 4 6
7 376 9.03.2007 MEZGİN ÇELİK MUŞ 8.96
(YC)
0.483 2 7 3 5
8 123 15.06.2010 ELİF SENER İSTANBUL 9.02 0.377 2 3 4 4
9 118 19.12.2007 CEREN KAÇAN İSTANBUL 9.07 0.378 2 2 5 3
10 236 16.07.2008 ZUHAL AKPOLAD İSTANBUL 9.16 0.484 1 2 5 2
11 367 8.07.2008 HÜLYA DEMİREL MUŞ 9.56 0.365 2 6 6 1

.

U18 Kadın / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 165 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 8.12 0.126 1 4 1 11
2 438 18.04.2007 NAZLI YILMAZ SAMSUN 8.19 0.183 1 6 2 8
3 135 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.24 0.134 1 5 3 10
4 119 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL 8.31 0.134 1 2 4 7
5 113 10.10.2009 AYŞE PEHLİVAN İSTANBUL 8.85 0.416 1 7 5 6
6 376 9.03.2007 MEZGİN ÇELİK MUŞ 8.91 0.199 1 1 6 5
7 136 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL DNS - 1 3 7 9
8 123 15.06.2010 ELİF SENER İSTANBUL DNS - 1 8 8 4

U18 Kadın / 400 Metre (3.02.2024)

U18 Kadın/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 341 1.01.2008 SÜMEYRA YORULMAZ KIRIKKALE 1:02.62 - 1 5 1 5
2 175 16.11.2007 SUDE NAZ YAŞAR İSTANBUL 1:05.04 - 1 6 2 4
3 376 9.03.2007 MEZGİN ÇELİK MUŞ 1:08.21 - 1 3 3 3
4 367 8.07.2008 HÜLYA DEMİREL MUŞ 1:20.49 - 1 4 4 2
U18 Kadın/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 136 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 59.62 0.160 2 6 1 8
2 115 10.11.2008 BERFİN TAŞAR İSTANBUL 1:02.09 0.384 2 5 2 7
3 102 5.03.2007 BETÜL MELİS MERCAN ANTALYA 1:02.17 0.267 2 4 3 6
- 135 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL DNF 0.193 2 3 - 0

.

U18 Kadın / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 136 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 59.62 0.160 2 6 1 8
2 115 10.11.2008 BERFİN TAŞAR İSTANBUL 1:02.09 0.384 2 5 2 7
3 102 5.03.2007 BETÜL MELİS MERCAN ANTALYA 1:02.17 0.267 2 4 3 6
4 341 1.01.2008 SÜMEYRA YORULMAZ KIRIKKALE 1:02.62 - 1 5 1 5
5 175 16.11.2007 SUDE NAZ YAŞAR İSTANBUL 1:05.04 - 1 6 2 4
6 376 9.03.2007 MEZGİN ÇELİK MUŞ 1:08.21 - 1 3 3 3
7 367 8.07.2008 HÜLYA DEMİREL MUŞ 1:20.49 - 1 4 4 2
- 135 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL DNF 0.193 2 3 - 0

.


U18 Kadın / 1500 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 138 3.09.2008 MERVE AKMAN İSTANBUL 5:09.96 1 6 1 6
2 339 19.06.2007 GAMZE DEMİRCİ KAYSERİ 5:25.25 1 4 2 5
3 121 28.04.2007 ELANUR ERSOY İSTANBUL 5:31.60 1 5 3 4
4 436 1.12.2008 YAĞMUR YOLCU MUŞ 5:45.47 1 1 4 3
- 148 25.08.2008 SEREN ŞABANFAKI İSTANBUL DNS 1 2 - 0
- 122 29.09.2008 ELİF PARLAKKILIÇ İSTANBUL DNS 1 3 - 0

U18 Kadın / Üçadım Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 331 4.06.2007 ZEYNEP AKIN İZMİR 11.17
11.43
11.37
11.43 11.21
11.24
11.37
11.43 1

U18 Kadın / Gülle Atma (3.02.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 133 14.01.2010 HAVVA NUR KART İSTANBUL 9.47 9.44 9.87 9.87 9.92 10.11 9.87 10.11 2
2 144 18.09.2008 SAADET PINARI SAKAR İSTANBUL X 9.20 9.71 9.71 9.11 X 9.92 9.92 1

.

U20 Kadın / 60 Metre (3.02.2024)

U20 Kadın/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 134 23.04.2006 HAYAT ÇINAR İSTANBUL 8.75 0.147 1 4 1 12
2 440 28.07.2006 FUNDA AL SİVAS 9.74 0.176 1 2 2 8
3 149 25.02.2005 SERRANUR DENLİ İSTANBUL 10.57 0.395 1 3 3 7
4 132 2.03.2005 HALE BUSENAZ DURMUŞ İSTANBUL 10.76 0.226 1 6 4 5
5 114 31.10.2006 AYŞENUR ULKA İSTANBUL 11.66 0.305 1 7 5 4
- 233 18.02.2006 YAĞMUR PARMAKSIZ İSTANBUL DNS - 1 5 - 0
U20 Kadın/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 104 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 8.52 0.392 2 7 1 13
2 125 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 8.96 0.174 2 5 2 11
3 348 11.05.2006 DALYA BİÇER MUŞ 9.68 0.289 2 1 3 10
4 143 6.11.2006 ÖZLEM ZEHRA ÖNCÜ İSTANBUL 9.68 0.165 2 3 4 9
5 185 12.11.2006 ŞEVVAL ÜNAL İSTANBUL 10.58 0.375 2 6 5 6
- 107 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP DNS - 2 2 - 0
- 109 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP DNS - 2 4 - 0

.

U20 Kadın / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 104 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 8.52 0.392 2 7 1 13
2 134 23.04.2006 HAYAT ÇINAR İSTANBUL 8.75 0.147 1 4 1 12
3 125 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 8.96 0.174 2 5 2 11
4 348 11.05.2006 DALYA BİÇER MUŞ 9.68 0.289 2 1 3 10
5 143 6.11.2006 ÖZLEM ZEHRA ÖNCÜ İSTANBUL 9.68 0.165 2 3 4 9
6 440 28.07.2006 FUNDA AL SİVAS 9.74 0.176 1 2 2 8
7 149 25.02.2005 SERRANUR DENLİ İSTANBUL 10.57 0.395 1 3 3 7
8 185 12.11.2006 ŞEVVAL ÜNAL İSTANBUL 10.58 0.375 2 6 5 6
9 132 2.03.2005 HALE BUSENAZ DURMUŞ İSTANBUL 10.76 0.226 1 6 4 5
10 114 31.10.2006 AYŞENUR ULKA İSTANBUL 11.66 0.305 1 7 5 4
- 107 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP DNS - 2 2 - 0
- 109 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP DNS - 2 4 - 0
- 233 18.02.2006 YAĞMUR PARMAKSIZ İSTANBUL DNS - 1 5 - 0

.

U20 Kadın / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 104 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 8.48 0.314 1 4 1 13
2 134 23.04.2006 HAYAT ÇINAR İSTANBUL 8.74 0.222 1 5 2 12
3 125 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 8.97 0.341 1 3 3 11
4 348 11.05.2006 DALYA BİÇER MUŞ 9.54 0.308 1 6 4 10
5 143 6.11.2006 ÖZLEM ZEHRA ÖNCÜ İSTANBUL DNS - 1 2 5 9
6 440 28.07.2006 FUNDA AL SİVAS DNS - 1 7 6 8
7 149 25.02.2005 SERRANUR DENLİ İSTANBUL DNS - 1 1 7 7
8 185 12.11.2006 ŞEVVAL ÜNAL İSTANBUL DNS - 1 8 8 6

U20 Kadın / 400 Metre (3.02.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 433 8.04.2005 TÜLİN ADIGÜZEL MUŞ 1:18.64 0.162 1 4 1 3
- 107 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP DNS - 1 5 - 0
- 109 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP DNS - 1 6 - 0

U20 Kadın / 1500 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 108 12.09.2006 ELİF ERDOĞAN GAZİANTEP DNS 1 1 - 0


.

Büyük Kadın / 60 Metre (3.02.2024)

Büyük Kadın/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 111 27.07.1997 HAMİDEH ESMAEİLNEZHAD IRI 7.55 0.191 1 2 1 13
2 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 9.17 0.388 1 3 2 9
3 157 23.05.2004 SUDE KOLCU İSTANBUL 10.47 0.440 1 6 3 6
4 131 23.04.2004 GÜLYETER ŞAHİN İSTANBUL 11.46 0.262 1 7 4 5
- 106 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP DNS - 1 4 - 0
- 120 15.11.2002 DİLARA GÜLSUYU İSTANBUL DNS - 1 5 - 0
Büyük Kadın/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 76 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA 7.94 0.133 2 2 1 12
2 200 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 8.01 0.136 2 5 2 11
3 1 26.07.2006 CEREN ASLANER ANKARA 8.22 0.171 2 3 3 10
4 235 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL 9.55 0.540 2 6 4 8
5 139 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL 10.34 0.399 2 1 5 7
6 124 10.09.1975 ERGÜL OKUMUŞ İSTANBUL 12.14 - 2 7 6 4
- 116 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL DNS - 2 4 - 0

.

Büyük Kadın / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 111 27.07.1997 HAMİDEH ESMAEİLNEZHAD IRI 7.55 0.191 1 2 1 13
2 76 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA 7.94 0.133 2 2 1 12
3 200 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 8.01 0.136 2 5 2 11
4 1 26.07.2006 CEREN ASLANER ANKARA 8.22 0.171 2 3 3 10
5 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 9.17 0.388 1 3 2 9
6 235 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL 9.55 0.540 2 6 4 8
7 139 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL 10.34 0.399 2 1 5 7
8 157 23.05.2004 SUDE KOLCU İSTANBUL 10.47 0.440 1 6 3 6
9 131 23.04.2004 GÜLYETER ŞAHİN İSTANBUL 11.46 0.262 1 7 4 5
10 124 10.09.1975 ERGÜL OKUMUŞ İSTANBUL 12.14 - 2 7 6 4
- 116 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL DNS - 2 4 - 0
- 106 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP DNS - 1 4 - 0
- 120 15.11.2002 DİLARA GÜLSUYU İSTANBUL DNS - 1 5 - 0

.

Büyük Kadın / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 111 27.07.1997 HAMİDEH ESMAEİLNEZHAD IRI 7.50 0.170 1 4 13
2 76 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA 7.91 0.126 1 5 12
3 200 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL DNS - 1 3 11
4 1 26.07.2006 CEREN ASLANER ANKARA 8.22 0.349 1 6 10
5 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL DNS - 1 2 9
6 235 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL DNS - 1 7 8
7 139 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL DNS - 1 1 7
8 157 23.05.2004 SUDE KOLCU İSTANBUL DNS - 1 8 6

Büyük Kadın / 400 Metre (3.02.2024)

Büyük Kadın/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 300 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 55.77 0.134 1 2 1 9
2 141 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ BURSA 59.21 0.203 1 4 2 6
3 130 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL 1:04.53 0.246 1 3 3 5
4 137 3.12.2003 MANOLYA GARGACI İSTANBUL 1:06.32 0.200 1 6 4 4
5 112 3.12.2003 ALEYNA GARGACI İSTANBUL 1:06.33 0.237 1 5 5 3
6 350 20.08.2004 HELİN DENİZ MUŞ 1:20.66 0.381 1 1 6 2
Büyük Kadın/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 344 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 55.43 0.430 2 6 1 11
2 103 23.01.1999 ELİF POLAT ANTALYA 55.68 - 2 5 2 10
3 34 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 56.12 0.361 2 4 3 8
4 279 24.06.2005 AYSEL ÖNDER İZMİR 57.42 0.208 2 3 4 7
- 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL DNS - 2 2 - 0

.

Büyük Kadın / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 344 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 55.43 0.430 2 6 1 11
2 103 23.01.1999 ELİF POLAT ANTALYA 55.68 - 2 5 2 10
3 300 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 55.77 0.134 1 2 1 9
4 34 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 56.12 0.361 2 4 3 8
5 279 24.06.2005 AYSEL ÖNDER İZMİR 57.42 0.208 2 3 4 7
6 141 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ BURSA 59.21 0.203 1 4 2 6
7 130 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL 1:04.53 0.246 1 3 3 5
8 137 3.12.2003 MANOLYA GARGACI İSTANBUL 1:06.32 0.200 1 6 4 4
9 112 3.12.2003 ALEYNA GARGACI İSTANBUL 1:06.33 0.237 1 5 5 3
10 350 20.08.2004 HELİN DENİZ MUŞ 1:20.66 0.381 1 1 6 2
- 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL DNS - 2 2 - 0

.


Büyük Kadın / 1500 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 105 28.10.2004 BERFİN KAYA ERZURUM 4:43.59 1 3 1 3
2 334 24.09.2004 DİLAN ÇUKURÇAM KAYSERİ 4:48.01
(YC)
1 2 2 2
- 140 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL DNS 1 1 - 0

Büyük Kadın / Gülle Atma (3.02.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 110 7.09.2003 FATEMEH MOHİTİZADEH IRI X 11.69 11.26 11.69 11.10 11.44 X 11.69 2
- 140 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL - DNS 0

.

U18 Kadın / 200 Metre (3.02.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 136 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 26.25 0.336 1 6 1 6
2 135 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 26.76 0.201 1 5 2 5
3 438 18.04.2007 NAZLI YILMAZ SAMSUN 27.57 0.181 1 4 3 4
4 102 5.03.2007 BETÜL MELİS MERCAN ANTALYA 27.94 0.242 1 3 4 3
5 118 19.12.2007 CEREN KAÇAN İSTANBUL 30.16 0.380 1 2 5 2
6 236 16.07.2008 ZUHAL AKPOLAD İSTANBUL 30.58 0.463 1 1 6 1

U18 Kadın / 800 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 341 1.01.2008 SÜMEYRA YORULMAZ KIRIKKALE 2:25.85 1 2 1 6
2 117 6.06.2008 CEMRE BAYAZİT İSTANBUL 2:26.88 1 5 2 5
3 145 13.04.2008 SELİN ÖZDEN İSTANBUL 2:32.99 1 4 3 4
4 436 1.12.2008 YAĞMUR YOLCU MUŞ 2:48.04 1 1 4 3
- 115 10.11.2008 BERFİN TAŞAR İSTANBUL DNF 1 6 - 0
- 121 28.04.2007 ELANUR ERSOY İSTANBUL DNS 1 3 - 0

U18 Kadın / 3000 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 138 3.09.2008 MERVE AKMAN İSTANBUL DNF 1 3 - 0
- 148 25.08.2008 SEREN ŞABANFAKI İSTANBUL DNS 1 1 - 0
- 122 29.09.2008 ELİF PARLAKKILIÇ İSTANBUL DNS 1 2 - 0

U18 Kadın / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 165 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 9.09 0.131 1 4 1 4
2 65 14.11.2007 MİNA ÇELİK ANKARA 9.45 0.117 1 5 2 3
3 119 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL 9.79 0.114 1 3 3 2
- 127 24.01.2008 ESRA TÜZÜLER İSTANBUL DNS - 1 6 - 0



U18 Kadın / Uzun Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 439 29.09.2007 REYHAN TAŞDELEN SAMSUN 4.79
3.23
4.88
4.88 4.06
X
-
X
-
4.88 3
2 438 18.04.2007 NAZLI YILMAZ SAMSUN 4.45
4.50
4.48
4.50 4.37
4.56
4.64
4.64 2
3 337 29.06.2006 EMİNE AVŞAR KAYSERİ X
-
X
-
X
-
- X
-
4.45
X
-
4.45 1

.

U20 Kadın / 200 Metre (3.02.2024)

U20 Kadın/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 104 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 28.79 0.335 1 4 1 8
2 125 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 30.33 0.225 1 5 2 7
3 433 8.04.2005 TÜLİN ADIGÜZEL MUŞ 32.06 0.478 1 3 3 6
- 107 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP DNS - 1 6 - 0
U20 Kadın/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 348 11.05.2006 DALYA BİÇER MUŞ DQ
(TR 17.2.3)
0.146 2 3 - 0
- 146 1.06.2005 SEMANUR DENİZ İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
- 109 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP DNS - 2 6 - 0
- 233 18.02.2006 YAĞMUR PARMAKSIZ İSTANBUL DNS - 2 4 - 0

.

U20 Kadın / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 104 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 28.79 0.335 1 4 1 8
2 125 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 30.33 0.225 1 5 2 7
3 433 8.04.2005 TÜLİN ADIGÜZEL MUŞ 32.06 0.478 1 3 3 6
- 348 11.05.2006 DALYA BİÇER MUŞ DQ
(TR 17.2.3)
0.146 2 3 - 0
- 233 18.02.2006 YAĞMUR PARMAKSIZ İSTANBUL DNS - 2 4 - 0
- 146 1.06.2005 SEMANUR DENİZ İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
- 109 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP DNS - 2 6 - 0
- 107 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP DNS - 1 6 - 0

.

U20 Kadın / 200 Metre Final (4.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 104 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 28.90 0.347 1 6 1 8
2 125 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL DNS - 1 5 2 7
3 433 8.04.2005 TÜLİN ADIGÜZEL MUŞ DNS - 1 4 3 6

U20 Kadın / 800 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 346 9.05.2006 CEREN KILIÇ MUŞ 2:19.94 1 5 1 2
- 108 12.09.2006 ELİF ERDOĞAN GAZİANTEP DNS 1 4 - 0

U20 Kadın / 3000 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 142 18.03.2006 ÖZGE ÖZAŞIK İSTANBUL DNS 1 1 - 0

U20 Kadın / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 104 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 9.90 - 1 3 1 1

.

Büyük Kadın / 200 Metre (3.02.2024)

Büyük Kadın/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 279 24.06.2005 AYSEL ÖNDER İZMİR 25.09 0.151 1 6 1 11
2 1 26.07.2006 CEREN ASLANER ANKARA 27.37 0.148 1 5 2 9
3 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 29.31 0.203 1 4 3 7
4 139 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL 35.87 0.575 1 2 4 6
- 235 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
Büyük Kadın/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 34 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 25.39 0.396 2 6 1 10
2 130 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL 27.88 0.209 2 4 2 8
- 350 20.08.2004 HELİN DENİZ MUŞ DNS - 2 1 - 0
- 106 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP DNS - 2 5 - 0
- 76 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA DQ
(TR.17.2.3)
0.127 2 2 - 0
- 150 10.02.2001 SONGÜL ERBEK İSTANBUL DNS - 2 3 - 0

.

Büyük Kadın / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 279 24.06.2005 AYSEL ÖNDER İZMİR 25.09 0.151 1 6 1 11
2 34 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 25.39 0.396 2 6 1 10
3 1 26.07.2006 CEREN ASLANER ANKARA 27.37 0.148 1 5 2 9
4 130 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL 27.88 0.209 2 4 2 8
5 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 29.31 0.203 1 4 3 7
6 139 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL 35.87 0.575 1 2 4 6
- 76 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA DQ
(TR.17.2.3)
0.127 2 2 - 0
- 350 20.08.2004 HELİN DENİZ MUŞ DNS - 2 1 - 0
- 235 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
- 150 10.02.2001 SONGÜL ERBEK İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
- 106 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP DNS - 2 5 - 0

.

Büyük Kadın / 200 Metre Final (4.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1 26.07.2006 CEREN ASLANER ANKARA 27.36 0.140 1 4 1 9
2 234 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 29.59 0.377 1 2 2 7
3 139 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL 36.07 0.396 1 1 3 6
4 279 24.06.2005 AYSEL ÖNDER İZMİR DNS - 1 6 4 11
5 34 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA DNS - 1 5 5 10
6 130 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL DNS - 1 3 6 8

Büyük Kadın / 800 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 110 7.09.2003 FATEMEH MOHİTİZADEH IRI DNS 1 6 - 0

Büyük Kadın / 3000 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 210 9.07.1994 TUĞBA GÜVENÇ İSTANBUL 9:19.36 1 11 1 11
2 126 10.11.2004 ESMANUR YILMAZ İSTANBUL 9:35.90 1 5 2 10
3 128 1.01.2001 EZGİ KAYA İSTANBUL 9:57.33 1 10 3 9
4 105 28.10.2004 BERFİN KAYA ERZURUM 10:07.94 1 7 4 8
5 334 24.09.2004 DİLAN ÇUKURÇAM KAYSERİ 10:37.71 1 8 5 7
- 230 24.06.2002 UMAHAN ŞAHİN İSTANBUL DNF 1 1 - 0
- 141 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ BURSA DNF 1 6 - 0
- 147 27.05.2005 SENA DOĞAN İSTANBUL DNS 1 2 - 0
- 140 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL DNS 1 3 - 0
- 129 16.08.2002 FADİME AYAZMA İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 226 24.09.2003 TUĞÇE ÖZKAN İSTANBUL DNS 1 9 - 0

Büyük Kadın / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 110 7.09.2003 FATEMEH MOHİTİZADEH IRI 8.63 0.146 1 5 1 2
- 116 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL DNS - 1 4 - 0

.

U18 Erkek / 60 Metre (3.02.2024)

U18 Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 474 21.03.2008 MUHAMMET EMİN KOPARAN BURSA 7.26 0.155 1 6 1 25
2 1219 12.09.2007 AHMET EREN TURHAN MUĞLA 7.45
(YC)
0.143 1 2 2 22
3 966 20.10.2008 ŞURA DEMİR İSTANBUL 7.48 0.183 1 4 3 20
4 697 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL 7.73 0.335 1 5 4 16
5 919 13.06.2009 KAAN UTKU ÇELİK İSTANBUL 7.85 0.203 1 7 5 14
6 1353 20.06.2008 MERT KAYA SİVAS 7.98 0.317 1 3 6 12
U18 Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 447 21.05.2008 DENİZ KÖSTEKLİ ANKARA 7.15 0.155 2 6 1 27
2 1354 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS 7.35 0.139 2 4 2 24
3 499 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 7.65 0.147 2 5 3 17
4 961 23.07.2010 SABRİ ALİ SEZGİN İSTANBUL 7.93 0.145 2 2 4 13
5 769 21.08.2008 EYÜP EFE ARSLANDOĞMUŞ İSTANBUL 8.14 0.231 2 7 5 9
6 996 24.07.2008 ÖMER FARUK AVCI KARABÜK 8.75 0.281 2 1 6 4
- 1351 2.08.2008 EMRE GÜL SİVAS DNS - 2 3 - 0
U18 Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 544 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.37 0.156 3 4 1 23
2 1267 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 7.53 0.140 3 5 2 19
3 585 18.01.2008 DENİZ OFLUOĞLU İSTANBUL 7.99 0.151 3 7 3 11
4 965 12.10.2009 ŞAHİN ARDA YALÇIN İSTANBUL 8.07 0.152 3 2 4 10
5 549 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 8.46 0.143 3 6 5 6
6 970 24.09.2010 YAĞIZ DİNÇER İSTANBUL 8.67 0.169 3 1 6 5
- 467 29.05.2010 AYBERK CESUR BURSA DNS - 3 3 - 0
U18 Erkek/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1229 6.06.2007 İSHAK ŞEN SAMSUN 7.24 - 4 4 1 26
2 1230 18.02.2008 VEYSEL GÜRKAN SAMSUN 7.47 - 4 2 2 21
3 485 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 7.63 - 4 5 3 18
4 943 5.10.2007 MİTAT EREN YAKIŞTIRAN İSTANBUL 7.77 - 4 3 4 15
5 951 1.03.2010 MUHAMMED EMİN KADIOĞLU İSTANBUL 8.15 - 4 1 5 8
6 492 12.09.2010 ABDÜLHAMİD YAŞAR İSTANBUL 8.25 - 4 7 6 7
- 779 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL DNS - 4 6 - 0

.

U18 Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 447 21.05.2008 DENİZ KÖSTEKLİ ANKARA 7.15 0.155 2 6 1 27
2 1229 6.06.2007 İSHAK ŞEN SAMSUN 7.24 - 4 4 1 26
3 474 21.03.2008 MUHAMMET EMİN KOPARAN BURSA 7.26 0.155 1 6 1 25
4 1354 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS 7.35 0.139 2 4 2 24
5 544 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.37 0.156 3 4 1 23
6 1219 12.09.2007 AHMET EREN TURHAN MUĞLA 7.45
(YC)
0.143 1 2 2 22
7 1230 18.02.2008 VEYSEL GÜRKAN SAMSUN 7.47 - 4 2 2 21
8 966 20.10.2008 ŞURA DEMİR İSTANBUL 7.48 0.183 1 4 3 20
9 1267 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 7.53 0.140 3 5 2 19
10 485 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 7.63 - 4 5 3 18
11 499 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 7.65 0.147 2 5 3 17
12 697 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL 7.73 0.335 1 5 4 16
13 943 5.10.2007 MİTAT EREN YAKIŞTIRAN İSTANBUL 7.77 - 4 3 4 15
14 919 13.06.2009 KAAN UTKU ÇELİK İSTANBUL 7.85 0.203 1 7 5 14
15 961 23.07.2010 SABRİ ALİ SEZGİN İSTANBUL 7.93 0.145 2 2 4 13
16 1353 20.06.2008 MERT KAYA SİVAS 7.98 0.317 1 3 6 12
17 585 18.01.2008 DENİZ OFLUOĞLU İSTANBUL 7.99 0.151 3 7 3 11
18 965 12.10.2009 ŞAHİN ARDA YALÇIN İSTANBUL 8.07 0.152 3 2 4 10
19 769 21.08.2008 EYÜP EFE ARSLANDOĞMUŞ İSTANBUL 8.14 0.231 2 7 5 9
20 951 1.03.2010 MUHAMMED EMİN KADIOĞLU İSTANBUL 8.15 - 4 1 5 8
21 492 12.09.2010 ABDÜLHAMİD YAŞAR İSTANBUL 8.25 - 4 7 6 7
22 549 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 8.46 0.143 3 6 5 6
23 970 24.09.2010 YAĞIZ DİNÇER İSTANBUL 8.67 0.169 3 1 6 5
24 996 24.07.2008 ÖMER FARUK AVCI KARABÜK 8.75 0.281 2 1 6 4
- 1351 2.08.2008 EMRE GÜL SİVAS DNS - 2 3 - 0
- 467 29.05.2010 AYBERK CESUR BURSA DNS - 3 3 - 0
- 779 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL DNS - 4 6 - 0

.

U18 Erkek / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1229 6.06.2007 İSHAK ŞEN SAMSUN 7.27 0.155 1 5 1 26
2 474 21.03.2008 MUHAMMET EMİN KOPARAN BURSA 7.30 0.168 1 3 2 25
3 544 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.32 0.156 1 2 3 23
4 1230 18.02.2008 VEYSEL GÜRKAN SAMSUN 7.43 0.140 1 1 4 21
5 966 20.10.2008 ŞURA DEMİR İSTANBUL 7.55 0.210 1 8 5 20
6 1219 12.09.2007 AHMET EREN TURHAN MUĞLA 7.55 0.169 1 7 6 22
7 447 21.05.2008 DENİZ KÖSTEKLİ ANKARA DNS - 1 4 7 27
8 1354 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS DNS - 1 6 8 24

U18 Erkek / 400 Metre (3.02.2024)

U18 Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 585 18.01.2008 DENİZ OFLUOĞLU İSTANBUL 59.82 0.191 1 4 1 8
2 530 2.01.2009 ARDA TÜZÜN İSTANBUL 1:01.16 0.166 1 5 2 7
- 956 28.02.2007 MUSTAFA ÇALAYIR İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
- 693 14.04.2009 EMİR MERT ÖZER İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
- 492 12.09.2010 ABDÜLHAMİD YAŞAR İSTANBUL DNS - 1 6 - 0
U18 Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1357 1.01.2007 ÖMER ÖZDEMİR SİVAS 55.12 0.176 2 4 1 10
2 452 1.06.2008 TAYFUN ÖKTEM ANKARA 55.24 0.203 2 2 2 9
- 1220 30.04.2007 ALİ YAHYA DURUSU MUĞLA DNS - 2 3 - 0
- 613 18.08.2008 DORUK ÖZTÜRK İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
- 484 11.10.2008 HIZIR ÇAKIR ÜNLÜ GAZİANTEP DNS - 2 6 - 0

.

U18 Erkek / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1357 1.01.2007 ÖMER ÖZDEMİR SİVAS 55.12 0.176 2 4 1 10
2 452 1.06.2008 TAYFUN ÖKTEM ANKARA 55.24 0.203 2 2 2 9
3 585 18.01.2008 DENİZ OFLUOĞLU İSTANBUL 59.82 0.191 1 4 1 8
4 530 2.01.2009 ARDA TÜZÜN İSTANBUL 1:01.16 0.166 1 5 2 7
- 956 28.02.2007 MUSTAFA ÇALAYIR İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
- 693 14.04.2009 EMİR MERT ÖZER İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
- 1220 30.04.2007 ALİ YAHYA DURUSU MUĞLA DNS - 2 3 - 0
- 613 18.08.2008 DORUK ÖZTÜRK İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
- 484 11.10.2008 HIZIR ÇAKIR ÜNLÜ GAZİANTEP DNS - 2 6 - 0
- 492 12.09.2010 ABDÜLHAMİD YAŞAR İSTANBUL DNS - 1 6 - 0

.


U18 Erkek / 1500 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 460 17.07.2007 BİLAL YILMAZ BİTLİS 4:18.67 1 4 1 5
2 1223 7.08.2007 MUHAMMED ATLAMER MUŞ 4:19.19 1 5 2 4
3 994 28.04.2007 EMİRHAN ÖZÇELİK İZMİR 4:47.99 1 1 3 3
- 963 11.11.2008 SEFA KARAKAYA İSTANBUL DNS 1 2 - 0
- 497 1.07.2009 ALİ ELMUHAMMED İSTANBUL DNS 1 3 - 0

U18 Erkek / Uzun Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 445 21.05.2008 CEMALETTİN EFE NİGAR ANKARA X
-
X
-
6.23
6.23 6.27
6.28
6.34
6.34 3
2 446 24.07.2007 ÇAĞAN DENİZ SARU ANKARA 5.71
5.44
5.47
5.71 5.33
5.45
5.38
5.71 2
- 467 29.05.2010 AYBERK CESUR BURSA


-


DNS 0


.

U20 Erkek / 60 Metre (3.02.2024)

U20 Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 968 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.26 0.151 1 4 1 11
2 958 20.08.2006 NECİBULLAH NAZAROĞLU İSTANBUL 7.46 0.199 1 7 2 9
3 957 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 7.50 0.143 1 5 3 8
4 1352 27.01.2006 KEREM ARSLAN SİVAS 7.89 0.314 1 6 4 6
5 962 27.03.2006 SAMET ÇÖMEZ İSTANBUL 8.98 0.371 1 2 5 4
- 1222 23.08.2005 KIVANÇ KONYA MUĞLA DNS - 1 3 - 0
U20 Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1226 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 7.19 0.158 2 4 1 13
2 473 29.06.2006 MEHDİ ÖZÇELİK BURSA 7.26 - 2 7 2 12
3 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN 7.44 - 2 1 3 10
4 564 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.58 0.137 2 3 4 7
5 1355 16.11.2006 MUSAB ZOROĞLU SİVAS 8.04 0.146 2 6 5 5
6 954 8.05.2006 MUHAMMED KERİM KÖKÜM İSTANBUL 9.06 0.553 2 2 6 3
- 550 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL DQ
(DQ TR 16.8)
0.143 2 5 - 0

.

U20 Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1226 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 7.19 0.158 2 4 1 13
2 473 29.06.2006 MEHDİ ÖZÇELİK BURSA 7.26 - 2 7 2 12
3 968 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.26 0.151 1 4 1 11
4 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN 7.44 - 2 1 3 10
5 958 20.08.2006 NECİBULLAH NAZAROĞLU İSTANBUL 7.46 0.199 1 7 2 9
6 957 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 7.50 0.143 1 5 3 8
7 564 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.58 0.137 2 3 4 7
8 1352 27.01.2006 KEREM ARSLAN SİVAS 7.89 0.314 1 6 4 6
9 1355 16.11.2006 MUSAB ZOROĞLU SİVAS 8.04 0.146 2 6 5 5
10 962 27.03.2006 SAMET ÇÖMEZ İSTANBUL 8.98 0.371 1 2 5 4
11 954 8.05.2006 MUHAMMED KERİM KÖKÜM İSTANBUL 9.06 0.553 2 2 6 3
- 550 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL DQ
(DQ TR 16.8)
0.143 2 5 - 0
- 1222 23.08.2005 KIVANÇ KONYA MUĞLA DNS - 1 3 - 0

.

U20 Erkek / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1226 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 7.10 0.148 1 4 1 13
2 473 29.06.2006 MEHDİ ÖZÇELİK BURSA 7.24 0.117 1 5 2 12
3 968 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.31 0.148 1 3 3 11
4 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN 7.41 0.159 1 6 4 10
5 957 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 7.55 0.152 1 7 5 8
6 958 20.08.2006 NECİBULLAH NAZAROĞLU İSTANBUL 7.55 0.196 1 2 6 9
7 564 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.69 0.132 1 1 7 7
8 1352 27.01.2006 KEREM ARSLAN SİVAS DNS - 1 8 8 6

U20 Erkek / 400 Metre (3.02.2024)

U20 Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 464 16.05.2005 MAHMUT DAVUT AKBAŞ BOLU 53.46 0.321 1 4 1 6
2 453 5.08.2006 UFUK KİKİ ANKARA 53.92 0.204 1 3 2 5
3 955 23.09.2008 MUSTAFA ABACIOĞLU İSTANBUL 1:03.76 0.224 1 6 3 4
4 698 18.04.2006 EMRE KARTALOĞLU İSTANBUL 1:07.92 0.423 1 5 4 3
U20 Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 450 18.07.2006 SAMED ÖNGÜR ANKARA 52.29 0.296 2 6 1 11
2 451 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 52.65 0.178 2 4 2 9
3 953 24.06.2005 MUHAMMED HASAN EREN BARUTCU İSTANBUL 52.71 0.184 2 5 3 8
- 1221 8.09.2005 EMİRHAN YALI MUĞLA DNS - 2 3 - 0
U20 Erkek/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 767 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 50.78 - 3 6 1 14
2 974 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 50.92 - 3 4 2 13
3 1126 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 51.15 - 3 5 3 12
4 477 21.03.2007 SEYFİ BURHAN ÜÇER KIRIKKALE 52.42 - 3 2 4 10
5 853 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 53.07 - 3 1 5 7
- 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN DNF - 3 3 - 0

.

U20 Erkek / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 767 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 50.78 - 3 6 1 14
2 974 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 50.92 - 3 4 2 13
3 1126 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 51.15 - 3 5 3 12
4 450 18.07.2006 SAMED ÖNGÜR ANKARA 52.29 0.296 2 6 1 11
5 477 21.03.2007 SEYFİ BURHAN ÜÇER KIRIKKALE 52.42 - 3 2 4 10
6 451 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 52.65 0.178 2 4 2 9
7 953 24.06.2005 MUHAMMED HASAN EREN BARUTCU İSTANBUL 52.71 0.184 2 5 3 8
8 853 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 53.07 - 3 1 5 7
9 464 16.05.2005 MAHMUT DAVUT AKBAŞ BOLU 53.46 0.321 1 4 1 6
10 453 5.08.2006 UFUK KİKİ ANKARA 53.92 0.204 1 3 2 5
11 955 23.09.2008 MUSTAFA ABACIOĞLU İSTANBUL 1:03.76 0.224 1 6 3 4
12 698 18.04.2006 EMRE KARTALOĞLU İSTANBUL 1:07.92 0.423 1 5 4 3
- 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN DNF - 3 3 - 0
- 1221 8.09.2005 EMİRHAN YALI MUĞLA DNS - 2 3 - 0

.


U20 Erkek / 1500 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 1215 25.09.2005 BARIŞ DEMİRTAŞ MARDİN DNS 1 1 - 0


.

Büyük Erkek / 60 Metre (3.02.2024)

Büyük Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 986 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 6.90 0.125 1 4 1 18
2 997 16.04.2005 TAHA ÖZAL KARABÜK 7.04 0.141 1 5 2 15
3 457 20.09.1999 SEDAT BARIŞ ALA ANTALYA 7.22 0.172 1 2 3 12
4 851 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 7.22 0.152 1 3 4 11
5 479 4.02.2004 YASİN ÇETİN BURSA 7.75 0.209 1 7 5 7
- 633 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL DNS - 1 6 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1213 16.03.1997 MESHAAL ALMUTAIRI KUW 6.88 0.123 2 4 1 19
2 465 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 7.04 0.170 2 3 2 16
3 466 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 7.09 0.142 2 5 3 14
4 1000 7.09.2000 YALÇIN BERK YILDIZ KIRIKKALE 7.31 0.144 2 7 4 10
5 560 17.02.1958 BÜNYAMİN KILIÇASLAN İSTANBUL 9.55 0.189 2 1 5 4
6 495 1.01.1951 AHMET TULGAR İSTANBUL 9.94 - 2 2 6 3
- 998 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS DNS - 2 6 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 543 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.82 0.127 3 4 1 20
2 463 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.92 0.157 3 5 2 17
3 969 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 7.09 0.163 3 3 3 13
4 565 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 7.35 0.160 3 6 4 9
5 472 24.06.2004 EMRE KURNAZ BURSA 7.71 0.181 3 7 5 8
6 852 10.07.2004 HÜSEYİN ARVASİ İSTANBUL 8.09 0.384 3 2 6 6
7 915 10.05.1966 İZZET CEM YAZICIOĞLU İSTANBUL 8.58 0.150 3 1 7 5

.

Büyük Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 543 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.82 0.127 3 4 1 20
2 1213 16.03.1997 MESHAAL ALMUTAIRI KUW 6.88 0.123 2 4 1 19
3 986 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 6.90 0.125 1 4 1 18
4 463 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.92 0.157 3 5 2 17
5 465 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 7.04 0.170 2 3 2 16
6 997 16.04.2005 TAHA ÖZAL KARABÜK 7.04 0.141 1 5 2 15
7 466 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 7.09 0.142 2 5 3 14
8 969 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 7.09 0.163 3 3 3 13
9 457 20.09.1999 SEDAT BARIŞ ALA ANTALYA 7.22 0.172 1 2 3 12
10 851 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 7.22 0.152 1 3 4 11
11 1000 7.09.2000 YALÇIN BERK YILDIZ KIRIKKALE 7.31 0.144 2 7 4 10
12 565 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 7.35 0.160 3 6 4 9
13 472 24.06.2004 EMRE KURNAZ BURSA 7.71 0.181 3 7 5 8
14 479 4.02.2004 YASİN ÇETİN BURSA 7.75 0.209 1 7 5 7
15 852 10.07.2004 HÜSEYİN ARVASİ İSTANBUL 8.09 0.384 3 2 6 6
16 915 10.05.1966 İZZET CEM YAZICIOĞLU İSTANBUL 8.58 0.150 3 1 7 5
17 560 17.02.1958 BÜNYAMİN KILIÇASLAN İSTANBUL 9.55 0.189 2 1 5 4
18 495 1.01.1951 AHMET TULGAR İSTANBUL 9.94 - 2 2 6 3
- 998 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS DNS - 2 6 - 0
- 633 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL DNS - 1 6 - 0

.

Büyük Erkek / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 543 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.77 0.126 1 4 1 20
2 986 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 6.87 0.113 1 3 2 18
3 463 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.94 0.173 1 6 3 17
4 969 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 6.99 0.120 1 8 4 13
5 465 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 7.03 0.150 1 2 5 16
6 466 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 7.03 0.161 1 1 6 14
7 997 16.04.2005 TAHA ÖZAL KARABÜK 7.03 0.127 1 7 7 15
8 1213 16.03.1997 MESHAAL ALMUTAIRI KUW DNS - 1 5 8 19

Büyük Erkek / 400 Metre (3.02.2024)

Büyük Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1224 24.12.2005 RUŞEN KARATAŞ MUŞ 52.84 - 1 2 1 12
2 612 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL 54.30 - 1 6 2 8
3 959 5.09.1971 NECİP OKAN ÖZAYDIN İSTANBUL 1:09.22 - 1 5 3 6
4 560 17.02.1958 BÜNYAMİN KILIÇASLAN İSTANBUL 1:24.55 - 1 4 4 4
- 799 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 796 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 51.69 0.219 2 2 1 15
2 442 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 51.93 0.246 2 3 2 14
3 488 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 54.27 0.228 2 6 3 9
4 730 30.11.2005 ENES KIZIL İSTANBUL 56.27 0.202 2 5 4 7
5 458 27.07.2004 AHMET YASİR KANAT BİNGÖL 1:13.88
(YC)
0.186 2 4 5 5
Büyük Erkek/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 443 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 51.01 0.141 3 6 1 17
2 1359 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS 51.56 0.217 3 5 2 16
3 976 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 52.37 0.160 3 4 3 13
4 565 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 53.41 0.159 3 2 4 11
5 494 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL 53.92 0.390 3 1 5 10
- 454 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA DNS - 3 3 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 10.04.2002 BERKE AKÇAM BURSA 47.14 0.161 4 6 1 22
2 455 25.11.2002 YAĞIZ CANLI ANKARA 48.52 0.157 4 5 2 21
3 1231 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 49.69 0.152 4 4 3 20
4 471 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 50.55 0.237 4 3 4 19
5 490 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 50.94 0.178 4 1 5 18
- 486 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP DNS - 4 2 - 0

.

Büyük Erkek / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 10.04.2002 BERKE AKÇAM BURSA 47.14 0.161 4 6 1 22
2 455 25.11.2002 YAĞIZ CANLI ANKARA 48.52 0.157 4 5 2 21
3 1231 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 49.69 0.152 4 4 3 20
4 471 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 50.55 0.237 4 3 4 19
5 490 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 50.94 0.178 4 1 5 18
6 443 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 51.01 0.141 3 6 1 17
7 1359 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS 51.56 0.217 3 5 2 16
8 796 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 51.69 0.219 2 2 1 15
9 442 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 51.93 0.246 2 3 2 14
10 976 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 52.37 0.160 3 4 3 13
11 1224 24.12.2005 RUŞEN KARATAŞ MUŞ 52.84 - 1 2 1 12
12 565 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 53.41 0.159 3 2 4 11
13 494 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL 53.92 0.390 3 1 5 10
14 488 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 54.27 0.228 2 6 3 9
15 612 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL 54.30 - 1 6 2 8
16 730 30.11.2005 ENES KIZIL İSTANBUL 56.27 0.202 2 5 4 7
17 959 5.09.1971 NECİP OKAN ÖZAYDIN İSTANBUL 1:09.22 - 1 5 3 6
18 458 27.07.2004 AHMET YASİR KANAT BİNGÖL 1:13.88
(YC)
0.186 2 4 5 5
19 560 17.02.1958 BÜNYAMİN KILIÇASLAN İSTANBUL 1:24.55 - 1 4 4 4
- 486 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP DNS - 4 2 - 0
- 454 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA DNS - 3 3 - 0
- 799 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL DNS - 1 3 - 0

.


Büyük Erkek / 1500 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 441 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA 3:52.54 1 14 1 14
2 456 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA 3:54.57 1 13 2 13
3 799 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL 3:57.56 1 11 3 12
4 964 20.03.2003 SULTAN ORHAN İSTANBUL 4:01.40 1 12 4 11
5 480 15.08.2004 CESUR TUNÇTAN DİYARBAKIR 4:03.31 1 9 5 10
6 534 6.01.2004 AYETULLAH BAZ İSTANBUL 4:06.60 1 10 6 9
7 487 23.05.2005 CANER KARAPINAR IĞDIR 4:09.10 1 8 7 8
8 470 6.07.2006 BUĞRA MERT KÖKSOY BURSA 4:10.02 1 3 8 7
9 489 10.08.2004 ENEZ KIRAÇ IĞDIR 4:10.06 1 2 9 6
10 444 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 4:15.50 1 7 10 5
11 995 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR KARABÜK 4:21.63 1 6 11 4
12 999 23.05.2007 FARUK HAĞİ KIRIKKALE 4:26.16 1 5 12 3
13 448 22.02.2008 EFE SÜLEYMAN ÖZDEMİR ANKARA 4:26.80 1 4 13 2
14 1225 4.03.2003 YUSUF İSLAM ATLAMER MUŞ 4:28.18 1 1 14 1


.

U18 Erkek / 200 Metre (3.02.2024)

U18 Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1229 6.06.2007 İSHAK ŞEN SAMSUN 23.87 0.181 1 6 1 24
2 1357 1.01.2007 ÖMER ÖZDEMİR SİVAS 24.60 0.166 1 5 2 19
3 961 23.07.2010 SABRİ ALİ SEZGİN İSTANBUL 25.61 0.215 1 2 3 12
4 1353 20.06.2008 MERT KAYA SİVAS 25.87 0.198 1 4 4 10
5 493 15.01.2007 ADA HASBIYIK İSTANBUL 27.39 0.221 1 3 5 8
- 1230 18.02.2008 VEYSEL GÜRKAN SAMSUN DNS - 1 1 - 0
U18 Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1219 12.09.2007 AHMET EREN TURHAN MUĞLA 24.08 0.137 2 4 1 23
2 485 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 24.13 0.158 2 6 2 21
3 581 1.10.2007 DENİZ ESMERAY İSTANBUL 24.83 0.375 2 5 3 16
4 474 21.03.2008 MUHAMMET EMİN KOPARAN BURSA 25.27 0.175 2 3 4 13
5 919 13.06.2009 KAAN UTKU ÇELİK İSTANBUL 25.74 0.179 2 2 5 11
6 996 24.07.2008 ÖMER FARUK AVCI KARABÜK 28.70 0.283 2 1 6 5
U18 Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 544 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 24.13 0.208 3 5 1 22
2 452 1.06.2008 TAYFUN ÖKTEM ANKARA 24.82 0.333 3 3 2 17
3 697 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL 25.05 0.541 3 2 3 15
4 943 5.10.2007 MİTAT EREN YAKIŞTIRAN İSTANBUL 25.06 0.182 3 4 4 14
- 965 12.10.2009 ŞAHİN ARDA YALÇIN İSTANBUL DNS - 3 1 - 0
- 447 21.05.2008 DENİZ KÖSTEKLİ ANKARA DNS - 3 6 - 0
U18 Erkek/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 499 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 24.22 0.184 4 5 1 20
2 1267 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 24.60 0.112 4 4 2 18
3 530 2.01.2009 ARDA TÜZÜN İSTANBUL 27.05 0.175 4 2 3 9
4 549 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 27.93 0.279 4 3 4 7
5 970 24.09.2010 YAĞIZ DİNÇER İSTANBUL 28.58 0.209 4 1 5 6
- 1354 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS DQ
(TR.17.2.3)
0.143 4 6 - 0

.

U18 Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1229 6.06.2007 İSHAK ŞEN SAMSUN 23.87 0.181 1 6 1 24
2 1219 12.09.2007 AHMET EREN TURHAN MUĞLA 24.08 0.137 2 4 1 23
3 544 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 24.13 0.208 3 5 1 22
4 485 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 24.13 0.158 2 6 2 21
5 499 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 24.22 0.184 4 5 1 20
6 1357 1.01.2007 ÖMER ÖZDEMİR SİVAS 24.60 0.166 1 5 2 19
7 1267 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 24.60 0.112 4 4 2 18
8 452 1.06.2008 TAYFUN ÖKTEM ANKARA 24.82 0.333 3 3 2 17
9 581 1.10.2007 DENİZ ESMERAY İSTANBUL 24.83 0.375 2 5 3 16
10 697 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL 25.05 0.541 3 2 3 15
11 943 5.10.2007 MİTAT EREN YAKIŞTIRAN İSTANBUL 25.06 0.182 3 4 4 14
12 474 21.03.2008 MUHAMMET EMİN KOPARAN BURSA 25.27 0.175 2 3 4 13
13 961 23.07.2010 SABRİ ALİ SEZGİN İSTANBUL 25.61 0.215 1 2 3 12
14 919 13.06.2009 KAAN UTKU ÇELİK İSTANBUL 25.74 0.179 2 2 5 11
15 1353 20.06.2008 MERT KAYA SİVAS 25.87 0.198 1 4 4 10
16 530 2.01.2009 ARDA TÜZÜN İSTANBUL 27.05 0.175 4 2 3 9
17 493 15.01.2007 ADA HASBIYIK İSTANBUL 27.39 0.221 1 3 5 8
18 549 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 27.93 0.279 4 3 4 7
19 970 24.09.2010 YAĞIZ DİNÇER İSTANBUL 28.58 0.209 4 1 5 6
20 996 24.07.2008 ÖMER FARUK AVCI KARABÜK 28.70 0.283 2 1 6 5
- 1354 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS DQ
(TR.17.2.3)
0.143 4 6 - 0
- 965 12.10.2009 ŞAHİN ARDA YALÇIN İSTANBUL DNS - 3 1 - 0
- 1230 18.02.2008 VEYSEL GÜRKAN SAMSUN DNS - 1 1 - 0
- 447 21.05.2008 DENİZ KÖSTEKLİ ANKARA DNS - 3 6 - 0

.

U18 Erkek / 200 Metre Final (4.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1229 6.06.2007 İSHAK ŞEN SAMSUN 23.69 0.160 1 6 1 24
2 1219 12.09.2007 AHMET EREN TURHAN MUĞLA 23.92 0.139 1 5 2 23
3 499 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 24.46 0.164 1 2 3 20
4 485 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 25.56 0.183 1 3 4 21
5 544 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL DNS - 1 4 5 22
6 1357 1.01.2007 ÖMER ÖZDEMİR SİVAS DNS - 1 1 6 19

U18 Erkek / 800 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1223 7.08.2007 MUHAMMED ATLAMER MUŞ 2:06.79 1 1 1 5
- 994 28.04.2007 EMİRHAN ÖZÇELİK İZMİR DQ
(DQ TR.17.2)
1 2 - 0
- 693 14.04.2009 EMİR MERT ÖZER İSTANBUL DNS 1 3 - 0
- 613 18.08.2008 DORUK ÖZTÜRK İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 484 11.10.2008 HIZIR ÇAKIR ÜNLÜ GAZİANTEP DNS 1 5 - 0

U18 Erkek / 3000 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 460 17.07.2007 BİLAL YILMAZ BİTLİS 9:45.47 1 5 1 5
- 994 28.04.2007 EMİRHAN ÖZÇELİK İZMİR DNF 1 2 - 0
- 1358 16.09.2009 RESUL KÖKÇÜ SİVAS DNS 1 1 - 0
- 963 11.11.2008 SEFA KARAKAYA İSTANBUL DNS 1 3 - 0
- 497 1.07.2009 ALİ ELMUHAMMED İSTANBUL DNS 1 4 - 0

U18 Erkek / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 446 24.07.2007 ÇAĞAN DENİZ SARU ANKARA 8.93 0.158 1 4 1 1



U18 Erkek / Üçadım Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 445 21.05.2008 CEMALETTİN EFE NİGAR ANKARA 13.18
13.33
X
-
13.33 12.74
X
-
12.98
13.33 2
2 476 9.02.2008 SAMET DEMİR BURSA X
-
12.03
11.93
12.03 11.78
11.78
12.11
12.11 1

U18 Erkek / Gülle Atma (3.02.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 942 7.05.2007 KERİM AKYILDIZ İSTANBUL 17.03 X 16.66 17.03 X X X 17.03 2
2 960 6.02.2008 ÖZGÜR ÖZEN İSTANBUL 10.83 11.32 11.28 11.32 11.38 11.47 11.22 11.47 1

.

U20 Erkek / 200 Metre (3.02.2024)

U20 Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 767 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 23.17 0.197 1 5 1 13
2 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN 23.33 0.184 1 6 2 12
3 453 5.08.2006 UFUK KİKİ ANKARA 24.08 0.172 1 4 3 10
4 464 16.05.2005 MAHMUT DAVUT AKBAŞ BOLU 25.00 0.346 1 3 4 7
5 1355 16.11.2006 MUSAB ZOROĞLU SİVAS 25.93 0.159 1 2 5 5
U20 Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1226 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 22.82 0.163 2 5 1 16
2 974 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 22.90 0.162 2 6 2 15
3 473 29.06.2006 MEHDİ ÖZÇELİK BURSA 23.08 0.164 2 4 3 14
4 957 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 24.48 0.196 2 3 4 8
5 958 20.08.2006 NECİBULLAH NAZAROĞLU İSTANBUL 25.13 0.248 2 1 5 6
- 952 17.10.2005 MUHAMMED EMİN KARAER İSTANBUL DQ
(TR17.2.3)
0.458 2 2 - 0
U20 Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 991 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.33 0.130 3 6 1 17
2 853 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 23.73 0.204 3 4 2 11
3 550 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 24.31 0.271 3 3 3 9
4 1352 27.01.2006 KEREM ARSLAN SİVAS 26.11 0.178 3 1 4 4
- 968 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL DQ
(TR17.2.3)
0.155 3 5 - 0
- 1222 23.08.2005 KIVANÇ KONYA MUĞLA DNS - 3 2 - 0

.

U20 Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 991 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.33 0.130 3 6 1 17
2 1226 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 22.82 0.163 2 5 1 16
3 974 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 22.90 0.162 2 6 2 15
4 473 29.06.2006 MEHDİ ÖZÇELİK BURSA 23.08 0.164 2 4 3 14
5 767 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 23.17 0.197 1 5 1 13
6 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN 23.33 0.184 1 6 2 12
7 853 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 23.73 0.204 3 4 2 11
8 453 5.08.2006 UFUK KİKİ ANKARA 24.08 0.172 1 4 3 10
9 550 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 24.31 0.271 3 3 3 9
10 957 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 24.48 0.196 2 3 4 8
11 464 16.05.2005 MAHMUT DAVUT AKBAŞ BOLU 25.00 0.346 1 3 4 7
12 958 20.08.2006 NECİBULLAH NAZAROĞLU İSTANBUL 25.13 0.248 2 1 5 6
13 1355 16.11.2006 MUSAB ZOROĞLU SİVAS 25.93 0.159 1 2 5 5
14 1352 27.01.2006 KEREM ARSLAN SİVAS 26.11 0.178 3 1 4 4
- 952 17.10.2005 MUHAMMED EMİN KARAER İSTANBUL DQ
(TR17.2.3)
0.458 2 2 - 0
- 968 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL DQ
(TR17.2.3)
0.155 3 5 - 0
- 1222 23.08.2005 KIVANÇ KONYA MUĞLA DNS - 3 2 - 0

.

U20 Erkek / 200 Metre Final (4.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 991 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.52 0.164 1 6 17
2 1226 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN DNS - 1 5 16
3 974 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL DNS - 1 4 15
4 473 29.06.2006 MEHDİ ÖZÇELİK BURSA DNS - 1 3 14
5 767 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL DNS - 1 2 13
6 1227 13.04.2006 ERAY DİKTAŞ SAMSUN 23.70 0.208 1 1 12

U20 Erkek / 800 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 450 18.07.2006 SAMED ÖNGÜR ANKARA 1:57.77 1 1 1 3
2 955 23.09.2008 MUSTAFA ABACIOĞLU İSTANBUL 2:29.94 1 2 2 2
- 462 1.08.2005 KADİR KARDAŞ BİTLİS DNF 1 3 - 0

U20 Erkek / 3000 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 1215 25.09.2005 BARIŞ DEMİRTAŞ MARDİN DNS 1 1 - 0

U20 Erkek / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 991 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 8.18 0.138 1 4 1 3
2 952 17.10.2005 MUHAMMED EMİN KARAER İSTANBUL 8.65 0.157 1 5 2 2
3 451 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 8.87 0.167 1 3 3 1

U20 Erkek / Gülle Atma (3.02.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 500 29.12.2005 ARDA EFE KARAKURT İSTANBUL X X 16.05 16.05 16.05 X X 16.05 1

.

Büyük Erkek / 200 Metre (3.02.2024)

Büyük Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 969 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 22.49 0.166 1 6 1 17
2 496 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL 23.03 0.153 1 2 2 14
3 976 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 23.35 0.149 1 4 3 13
- 1359 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS DNF 0.186 1 5 - 0
- 565 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 10.04.2002 BERKE AKÇAM BURSA 21.54 0.151 2 4 1 21
2 466 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 22.10 0.197 2 6 2 19
3 471 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 22.63 0.160 2 5 3 15
4 796 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 23.68 0.235 2 3 4 9
5 788 23.12.1954 FİKRET NECİP ÖZIŞIKYILMAZ İSTANBUL 35.30 0.476 2 2 5 7
Büyük Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 463 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 21.86 0.173 3 6 1 20
2 465 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 22.53 0.143 3 5 2 16
3 1214 13.03.1991 NASER ALSEMAEIL KUW 23.37 0.151 3 1 3 12
4 751 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL 23.70 0.171 3 3 4 8
- 1000 7.09.2000 YALÇIN BERK YILDIZ KIRIKKALE DQ
(TR17.2.3)
0.273 3 2 - 0
- 633 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL DNS - 3 4 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 986 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 21.44 0.144 4 6 1 22
2 1231 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 22.40 0.169 4 5 2 18
3 443 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 23.42 0.171 4 2 3 11
4 457 20.09.1999 SEDAT BARIŞ ALA ANTALYA 23.44 0.237 4 3 4 10
- 998 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS DNS - 4 4 - 0
- 850 28.08.2000 HASAN GÜRGEN İSTANBUL DQ
(TR16.8)
- 4 1 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 986 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 21.44 0.144 4 6 1 22
2 469 10.04.2002 BERKE AKÇAM BURSA 21.54 0.151 2 4 1 21
3 463 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 21.86 0.173 3 6 1 20
4 466 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 22.10 0.197 2 6 2 19
5 1231 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 22.40 0.169 4 5 2 18
6 969 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 22.49 0.166 1 6 1 17
7 465 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 22.53 0.143 3 5 2 16
8 471 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 22.63 0.160 2 5 3 15
9 496 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL 23.03 0.153 1 2 2 14
10 976 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 23.35 0.149 1 4 3 13
11 1214 13.03.1991 NASER ALSEMAEIL KUW 23.37 0.151 3 1 3 12
12 443 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 23.42 0.171 4 2 3 11
13 457 20.09.1999 SEDAT BARIŞ ALA ANTALYA 23.44 0.237 4 3 4 10
14 796 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 23.68 0.235 2 3 4 9
15 751 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL 23.70 0.171 3 3 4 8
16 788 23.12.1954 FİKRET NECİP ÖZIŞIKYILMAZ İSTANBUL 35.30 0.476 2 2 5 7
- 1359 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS DNF 0.186 1 5 - 0
- 850 28.08.2000 HASAN GÜRGEN İSTANBUL DQ
(TR16.8)
- 4 1 - 0
- 1000 7.09.2000 YALÇIN BERK YILDIZ KIRIKKALE DQ
(TR17.2.3)
0.273 3 2 - 0
- 565 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
- 633 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL DNS - 3 4 - 0
- 998 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS DNS - 4 4 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Final (4.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 986 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 21.36 0.135 1 6 22
2 469 10.04.2002 BERKE AKÇAM BURSA 21.49 0.137 1 5 21
3 463 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 22.10 0.243 1 4 20
4 466 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA DNS - 1 3 19
5 1231 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS DNS - 1 2 18
6 969 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL DNS - 1 1 17

Büyük Erkek / 800 Metre (3.02.2024)

Büyük Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 481 28.06.2005 BARAN KARA ERZİNCAN 1:57.89 1 5 1 13
2 448 22.02.2008 EFE SÜLEYMAN ÖZDEMİR ANKARA 2:06.28 1 3 2 7
3 730 30.11.2005 ENES KIZIL İSTANBUL 2:07.71 1 6 3 5
4 1225 4.03.2003 YUSUF İSLAM ATLAMER MUŞ 2:09.56 1 4 4 4
Büyük Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 498 17.02.2006 ALİ KURT İSTANBUL 1:58.76 2 1 1 12
2 487 23.05.2005 CANER KARAPINAR IĞDIR 2:00.04 2 7 2 11
3 612 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL 2:02.12 2 6 3 10
4 444 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 2:04.53 2 3 4 9
5 488 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 2:07.09 2 5 5 6
- 494 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL DNF 2 4 - 0
- 972 3.11.2004 YASİN ÖREN İSTANBUL DNS 2 2 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 449 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA 1:54.39 3 7 1 18
2 489 10.08.2004 ENEZ KIRAÇ IĞDIR 1:56.36 3 2 2 17
3 799 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL 1:56.85 3 6 3 16
4 534 6.01.2004 AYETULLAH BAZ İSTANBUL 1:57.26 3 3 4 15
5 490 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 1:57.74 3 5 5 14
6 995 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR KARABÜK 2:04.75 3 1 6 8
- 486 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP DNS 3 4 - 0

.

Büyük Erkek / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 449 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA 1:54.39 3 7 1 18
2 489 10.08.2004 ENEZ KIRAÇ IĞDIR 1:56.36 3 2 2 17
3 799 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL 1:56.85 3 6 3 16
4 534 6.01.2004 AYETULLAH BAZ İSTANBUL 1:57.26 3 3 4 15
5 490 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 1:57.74 3 5 5 14
6 481 28.06.2005 BARAN KARA ERZİNCAN 1:57.89 1 5 1 13
7 498 17.02.2006 ALİ KURT İSTANBUL 1:58.76 2 1 1 12
8 487 23.05.2005 CANER KARAPINAR IĞDIR 2:00.04 2 7 2 11
9 612 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL 2:02.12 2 6 3 10
10 444 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 2:04.53 2 3 4 9
11 995 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR KARABÜK 2:04.75 3 1 6 8
12 448 22.02.2008 EFE SÜLEYMAN ÖZDEMİR ANKARA 2:06.28 1 3 2 7
13 488 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 2:07.09 2 5 5 6
14 730 30.11.2005 ENES KIZIL İSTANBUL 2:07.71 1 6 3 5
15 1225 4.03.2003 YUSUF İSLAM ATLAMER MUŞ 2:09.56 1 4 4 4
- 494 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL DNF 2 4 - 0
- 972 3.11.2004 YASİN ÖREN İSTANBUL DNS 2 2 - 0
- 486 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP DNS 3 4 - 0

.


Büyük Erkek / 3000 Metre (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 459 1.01.2001 AYETULLAH ASLANHAN BİTLİS 8:06.92 1 13 1 13
2 482 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM 8:11.06 1 12 2 12
3 456 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA 8:15.63 1 8 3 11
4 441 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA 8:18.48 1 7 4 10
5 600 13.11.2004 DİYAR ERGÜVEN İSTANBUL 8:21.95 1 6 5 9
6 491 10.09.2002 ABDULHALİK ÇAĞIRAN İSTANBUL 8:24.82 1 9 6 8
7 461 20.09.2005 CANER CAN TUNÇTAN BİTLİS 8:30.41 1 10 7 7
8 483 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM 8:36.36 1 11 8 6
9 1224 24.12.2005 RUŞEN KARATAŞ MUŞ 8:42.88 1 4 9 5
10 964 20.03.2003 SULTAN ORHAN İSTANBUL 8:43.38 1 5 10 4
11 480 15.08.2004 CESUR TUNÇTAN DİYARBAKIR 8:52.17 1 3 11 3
12 611 5.08.1987 DOĞA NALBANTOĞLU İSTANBUL 9:15.99 1 2 12 2
- 971 2.01.2001 YAĞIZ ŞENER İSTANBUL DNS 1 1 - 0

Büyük Erkek / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

Büyük Erkek/60 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1218 9.05.2001 SERHAT BULUT MERSİN 8.08 - 1 4 1 11
2 468 13.06.2004 AYETULLAH DEMİR BURSA 8.32 0.157 1 5 2 7
3 442 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 8.54 0.174 1 3 3 6
- 975 22.09.2005 YÜCEL YAĞIZ DUR İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
- 751 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL DNS - 1 6 - 0
Büyük Erkek/60 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1228 16.01.1998 FURKAN AKTAŞ ANKARA 8.09 0.137 2 4 1 10
2 1216 18.06.2001 İSMAİL EREN ADIGÜZEL MERSİN 8.26 0.161 2 3 2 9
3 1360 8.01.2001 DOĞUKAN KİLCİOĞLU ZONGULDAK 8.31 0.152 2 5 3 8
4 478 10.07.2005 TUĞRA ALP BURSA 8.56 0.159 2 6 4 5
- 967 1.01.2003 UMUT ALTINOK İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
- 998 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS DNS - 2 7 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1218 9.05.2001 SERHAT BULUT MERSİN 8.08 - 1 4 1 11
2 1228 16.01.1998 FURKAN AKTAŞ ANKARA 8.09 0.137 2 4 1 10
3 1216 18.06.2001 İSMAİL EREN ADIGÜZEL MERSİN 8.26 0.161 2 3 2 9
4 1360 8.01.2001 DOĞUKAN KİLCİOĞLU ZONGULDAK 8.31 0.152 2 5 3 8
5 468 13.06.2004 AYETULLAH DEMİR BURSA 8.32 0.157 1 5 2 7
6 442 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 8.54 0.174 1 3 3 6
7 478 10.07.2005 TUĞRA ALP BURSA 8.56 0.159 2 6 4 5
- 975 22.09.2005 YÜCEL YAĞIZ DUR İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
- 967 1.01.2003 UMUT ALTINOK İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
- 751 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL DNS - 1 6 - 0
- 998 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS DNS - 2 7 - 0

.

Büyük Erkek / 60 Metre Engelli Final (4.02.2024)
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 1218 9.05.2001 SERHAT BULUT MERSİN 8.03 0.134 1 4 11
- 1228 16.01.1998 FURKAN AKTAŞ ANKARA 8.02 0.123 1 5 10
- 468 13.06.2004 AYETULLAH DEMİR BURSA 8.15 0.165 1 2 7
- 442 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 8.50 0.174 1 7 6
1 478 10.07.2005 TUĞRA ALP BURSA 8.67 0.146 1 1 5
- 1216 18.06.2001 İSMAİL EREN ADIGÜZEL MERSİN 8.17 0.146 1 3 9
- 1360 8.01.2001 DOĞUKAN KİLCİOĞLU ZONGULDAK 8.17 0.100 1 6 8

Büyük Erkek / Gülle Atma (3.02.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
- 1217 22.07.2002 MUHAMMET ATICI MERSİN - DNS 0
- 973 17.08.2005 YUNUS EMRE TEPE İSTANBUL - DNS 0