BALKAN SALON ŞAMPİYONASI
YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUluslararası
Yarışma İliİSTANBUL
Katılan Sporcu Sayısı 239
Kategorileri
  • Büyük Kadın
  • Büyük Erkek
Branşlar
  • 60 Metre
  • 400 Metre
  • 800 Metre
  • 1500 Metre
  • 3000 Metre
  • 60 Metre Engelli
  • Uzun Atlama
  • Üçadım Atlama
  • Yüksek Atlama
  • Sırıkla Atlama
  • Gülle Atma
  • 4x400 Metre Bayrak

.


Büyük Kadın / 60 Metre ()


Büyük Kadın/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 81 30.06.2003 POLYNIKI EMMANOUILIDOU GRE 7.24 - 1 4 1 13
2 80 13.08.2000 ARTEMIS - MELINA ANASTASIOU GRE 7.45 - 1 5 2 10
3 147 17.12.1989 MAJA MIHALINEC SLO 7.48 - 1 6 3 7
4 38 1.02.2000 KRİSTEN RADUKANOVA BUL 7.60 - 1 3 4 6
5 111 23.12.1995 DİANA PODOLEANU MDA 7.83 - 1 2 5 4
6 1 1.02.1999 PAOLA SHYLE ALB 8.05 - 1 7 6 1
Büyük Kadın/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 173 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ TUR 7.43 - 2 3 1 12
2 54 11.07.2006 MİA WILD CRO 7.44 - 2 4 2 11
3 146 21.06.2005 LUCİJA POTNIK SLO 7.46 - 2 6 3 9
4 160 3.09.2004 ALESSANDRA GASPARELLI SMR 7.46 - 2 5 4 8
5 55 19.01.2004 LORENA FAKTOR CRO 7.63 - 2 2 5 5
6 73 4.08.2000 LİKA KHARCHİLAVA GEO 7.84 - 2 7 6 3
7 106 9.09.2004 SARA SUSURİ KOS 7.93 - 2 8 7 2

.

Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 81 30.06.2003 POLYNIKI EMMANOUILIDOU GRE 7.24 - 1 4 1 13
2 173 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ TUR 7.43 - 2 3 1 12
3 54 11.07.2006 MİA WILD CRO 7.44 - 2 4 2 11
4 80 13.08.2000 ARTEMIS - MELINA ANASTASIOU GRE 7.45 - 1 5 2 10
5 146 21.06.2005 LUCİJA POTNIK SLO 7.46 - 2 6 3 9
6 160 3.09.2004 ALESSANDRA GASPARELLI SMR 7.46 - 2 5 4 8
7 147 17.12.1989 MAJA MIHALINEC SLO 7.48 - 1 6 3 7
8 38 1.02.2000 KRİSTEN RADUKANOVA BUL 7.60 - 1 3 4 6
9 55 19.01.2004 LORENA FAKTOR CRO 7.63 - 2 2 5 5
10 111 23.12.1995 DİANA PODOLEANU MDA 7.83 - 1 2 5 4
11 73 4.08.2000 LİKA KHARCHİLAVA GEO 7.84 - 2 7 6 3
12 106 9.09.2004 SARA SUSURİ KOS 7.93 - 2 8 7 2
13 1 1.02.1999 PAOLA SHYLE ALB 8.05 - 1 7 6 1

.

Final (10.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 81 30.06.2003 POLYNIKI EMMANOUILIDOU GRE 7.30 - 1 4 1 13
2 54 11.07.2006 MİA WILD CRO 7.42 - 1 5 2 11
3 173 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ TUR 7.42 - 1 3 3 12
4 80 13.08.2000 ARTEMIS - MELINA ANASTASIOU GRE 7.44 - 1 6 4 10
5 146 21.06.2005 LUCİJA POTNIK SLO 7.47 - 1 2 5 9
6 147 17.12.1989 MAJA MIHALINEC SLO 7.47 - 1 8 6 7
7 160 3.09.2004 ALESSANDRA GASPARELLI SMR 7.48 - 1 7 7 8
8 38 1.02.2000 KRİSTEN RADUKANOVA BUL 7.54 - 1 1 8 6

Büyük Kadın / 400 Metre ()


Büyük Kadın/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 112 19.02.1993 ANNA BERGHİİ MDA 56.61 - 1 4 1 11
2 10 27.09.2000 GAYANE CHİLOYAN ARM 57.17 - 1 3 2 10
3 3 6.01.2000 ILJANA BEQİRİ ALB 57.55 - 1 5 3 9
4 18 8.03.2003 HELENE VOGEL AUT 57.67 - 1 6 4 8
- 106 9.09.2004 SARA SUSURİ KOS DNS - 1 2 - 0
Büyük Kadın/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 222 23.01.1997 NATALIA PYROZHENKO-CHORNOMAZ UKR 55.51 - 2 6 1 15
2 69 7.07.1997 KALLIOPI KOUNTOURI CYP 55.71 - 2 4 2 14
3 28 5.04.2002 LAMİYA VALİYEVA AZE 56.14 - 2 3 3 13
4 118 1.08.1996 DRİTA ISLAMİ BAFTİRİ MKD 56.54 - 2 5 4 12
5 2 22.09.2002 ZHULJETA CEJKU ALB 58.10 - 2 2 5 7
Büyük Kadın/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
2 174 4.07.2006 EDA NUR TULUM TUR - 3 6 2 4
3 175 20.08.2004 SILA KOLOĞLU TUR - 3 3 3 4
5 39 4.10.2000 ANDREA SAVOVA BUL - 3 5 5 4
4 56 11.12.2004 NİCOLE MILIĆ CRO - 3 2 4 4
1 128 6.10.2007 ALEXANDRA ȘTEFANİA UȚĂ ROU - 3 4 1 4

.

Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 222 23.01.1997 NATALIA PYROZHENKO-CHORNOMAZ UKR 55.51 - 2 6 1 15
2 69 7.07.1997 KALLIOPI KOUNTOURI CYP 55.71 - 2 4 2 14
3 28 5.04.2002 LAMİYA VALİYEVA AZE 56.14 - 2 3 3 13
4 118 1.08.1996 DRİTA ISLAMİ BAFTİRİ MKD 56.54 - 2 5 4 12
5 112 19.02.1993 ANNA BERGHİİ MDA 56.61 - 1 4 1 11
6 10 27.09.2000 GAYANE CHİLOYAN ARM 57.17 - 1 3 2 10
7 3 6.01.2000 ILJANA BEQİRİ ALB 57.55 - 1 5 3 9
8 18 8.03.2003 HELENE VOGEL AUT 57.67 - 1 6 4 8
9 2 22.09.2002 ZHULJETA CEJKU ALB 58.10 - 2 2 5 7
10 174 4.07.2006 EDA NUR TULUM TUR - 3 6 2 4
10 175 20.08.2004 SILA KOLOĞLU TUR - 3 3 3 4
10 39 4.10.2000 ANDREA SAVOVA BUL - 3 5 5 4
10 56 11.12.2004 NİCOLE MILIĆ CRO - 3 2 4 4
10 128 6.10.2007 ALEXANDRA ȘTEFANİA UȚĂ ROU - 3 4 1 4
- 106 9.09.2004 SARA SUSURİ KOS DNS - 1 2 - 0

.


Büyük Kadın / 800 Metre ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 57 3.06.2002 NİNA VUKOVIĆ CRO 2:01.75 1 6 1 12
2 19 4.04.2001 CAROLİNE BREDLİNGER AUT 2:01.76 1 8 2 11
3 148 21.01.2003 VERONİKA SADEK SLO 2:03.40 1 12 3 10
4 176 15.08.2005 DİLEK KOÇAK TUR 2:03.40 1 10 4 9
5 70 23.10.1992 STAVRINI FLIPPOU CYP 2:05.28 1 2 5 8
6 82 19.09.2003 GEORGIA - MARIA DESPOLLARI GRE 2:06.49 1 4 6 7
7 11 2.02.2000 ELLADA ALAVERDYAN ARM 2:07.97 1 11 7 6
8 40 20.07.2000 LİLYANA GEORGİEVA BUL 2:08.11 1 5 8 5
9 177 11.07.2000 TUĞBA TOPTAŞ TUR 2:08.91 1 3 9 4
10 129 26.01.2005 CLAUDİA IONELA COSTİUC ROU 2:11.35 1 7 10 3
11 4 2.10.2001 RELAKSA DAUTİ ALB 2:11.72 1 9 11 2
12 58 23.07.2006 OLJA GALIĆ CRO 2:14.12 1 1 12 1

Büyük Kadın / 1500 Metre ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 5 5.11.1988 LUİZA GEGA ALB 4:15.84 1 3 1 8
2 178 22.11.1997 BURCU SUBATAN TUR 4:17.95 1 8 2 7
3 83 11.03.1993 KORAINI KYRIAKOPOULOU GRE 4:19.12 1 5 3 6
4 59 16.03.2001 KLARA ANDRIJAŠEVIĆ CRO 4:20.56 1 7 4 5
5 223 8.07.2003 ULIANA RACHYNSKA UKR 4:22.31 1 4 5 4
6 107 11.09.1995 GRESA BAKRAÇİ KOS 4:23.01 1 2 6 3
7 179 10.11.2004 ESMANUR YILMAZ TUR 4:31.72 1 6 7 2
8 20 13.12.2005 MARİE GLASER AUT 4:36.76 1 1 8 1

Büyük Kadın / 3000 Metre ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 5 5.11.1988 LUİZA GEGA ALB 9:07.03 1 5 1 5
2 181 24.03.2003 PELİNSU ŞAHİN TUR 9:13.18 1 2 2 4
3 84 12.06.1996 ANASTASIA - PANAGIOTA MARINAKOU GRE 9:14.06 1 4 3 3
4 113 24.10.2002 MİHAELA BOTNARİ MDA 10:14.75 1 1 4 2
- 180 1.09.1999 DERYA KUNUR TUR DQ
(DQ TR17.2.4)
1 3 - 0

Büyük Kadın / 60 Metre Engelli ()


Büyük Kadın/60 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 71 18.08.1999 DAFNI GEORGIOU CYP 8.23 0.152 1 4 1 6
2 225 28.05.1996 NATALIIA YURCHUK UKR 8.34 0.199 1 5 2 4
3 182 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN TUR 8.47 0.190 1 3 3 3
4 85 24.03.1998 SOFIA IOSIFIDOU GRE 8.50 0.162 1 2 4 2
5 183 6.11.2003 YAREN YILDIRIM TUR 8.59 0.153 1 6 5 1
Büyük Kadın/60 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 149 29.11.2000 NİKA GLOJNARIČ SLO 8.08 0.141 2 4 1 11
2 54 11.07.2006 MİA WILD CRO 8.13 0.160 2 5 2 10
3 163 30.05.1999 ANJA LUKIC SRB 8.16 0.174 2 3 3 9
4 224 1.01.1987 ANNA PLOTITSYNA UKR 8.18 0.183 2 7 4 8
5 60 8.04.1991 IVANA LONČAREK CRO 8.21 0.148 2 2 5 7
6 130 29.11.1993 ANAMARİA NESTERİUC ROU 8.24 0.139 2 6 6 5

.

Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 149 29.11.2000 NİKA GLOJNARIČ SLO 8.08 0.141 2 4 1 11
2 54 11.07.2006 MİA WILD CRO 8.13 0.160 2 5 2 10
3 163 30.05.1999 ANJA LUKIC SRB 8.16 0.174 2 3 3 9
4 224 1.01.1987 ANNA PLOTITSYNA UKR 8.18 0.183 2 7 4 8
5 60 8.04.1991 IVANA LONČAREK CRO 8.21 0.148 2 2 5 7
6 71 18.08.1999 DAFNI GEORGIOU CYP 8.23 0.152 1 4 1 6
7 130 29.11.1993 ANAMARİA NESTERİUC ROU 8.24 0.139 2 6 6 5
8 225 28.05.1996 NATALIIA YURCHUK UKR 8.34 0.199 1 5 2 4
9 182 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN TUR 8.47 0.190 1 3 3 3
10 85 24.03.1998 SOFIA IOSIFIDOU GRE 8.50 0.162 1 2 4 2
11 183 6.11.2003 YAREN YILDIRIM TUR 8.59 0.153 1 6 5 1

.


Büyük Kadın / Uzun Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 131 8.04.1996 FLORENTİNA COSTİNA IUSCO ROU 6.50
6.64
6.60
6.64 X
-
X
-
X
-
6.64 11
2 227 21.09.1998 IRYNA NERUBALSHUK UKR 6.01
6.10
6.08
6.10 6.15
6.36
X
-
6.36 10
3 41 18.09.2004 PLAMENA MİTKOVA BUL 5.94
6.31
X
-
6.31 6.12
6.26
6.12
6.31 9
4 226 11.09.1996 OKSANA MALOHLOVETS UKR 6.27
6.21
6.26
6.27 X
-
6.24
6.15
6.27 8
5 132 3.03.2004 RAMONA ELENA VERMAN ROU 6.04
X
-
6.07
6.07 X
-
6.18
6.11
6.18 7
6 86 17.06.1999 MARIA STEFANOPOULOU GRE 6.01
5.69
5.98
6.01 6.13
5.98
6.14
6.14 6
7 42 22.01.1994 GALİNA NİKOLOVA BUL 5.99
X
-
6.04
6.04 5.82
5.77
6.03
6.04 5
8 21 21.05.2001 INGEBORG GRÜNWALD AUT 5.91
5.80
5.79
5.91 5.85
X
-
5.93
5.93 4
9 61 21.01.2005 DANİELA JELIĆ CRO X
-
5.46
5.86
5.86


5.86 3
10 184 1.01.2002 HAYRİYE NUR ARI TUR 5.05
X
-
5.70
5.70


5.70 2
11 185 7.05.2004 RABİA CEREN ÇATAY TUR X
-
X
-
5.50
5.50


5.50 1

Büyük Kadın / Üçadım Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 134 24.02.1995 ELENA ANDREEA TALOȘ ROU X
-
13.39
13.20
13.39 13.89
13.74
13.82
13.89 16
2 187 5.01.2001 GİZEM AKGÖZ TUR X
-
13.75
X
-
13.75 X
-
13.45
X
-
13.75 15
3 228 19.12.2002 VIKTORIIA BARANIVSKA UKR 12.99
13.39
13.54
13.54 13.48
13.46
13.71
13.71 14
4 88 18.08.1995 MARIA PURTSA GRE X
-
X
-
13.57
13.57 13.38
13.35
13.59
13.59 13
5 133 27.11.2000 DİANA ANA MARİA ION ROU 13.35
13.28
13.36
13.36 13.37
13.47
13.40
13.47 12
6 87 29.09.1992 OXANA KORENEVA GRE 13.15
13.22
13.46
13.46 13.33
13.40
13.22
13.46 11
7 165 14.04.2004 ALEKSANDRIJA MITROVIC SRB 13.35
13.39
12.91
13.39 X
-
13.39
13.34
13.39 10
8 114 2.01.1998 ANASTASİA SENCHİV MDA 13.13
13.01
13.35
13.35 13.01
X
-
13.26
13.35 9
9 164 2.09.2005 TEODORA BOBERIC SRB 13.28
13.15
12.80
13.28


13.28 8
10 62 26.06.1995 PAOLA BOROVIĆ CRO X
-
13.20
13.11
13.20


13.20 7
11 229 11.11.1996 OLHA KORSUN UKR 13.12
13.16
12.77
13.16


13.16 6
12 12 20.10.2000 YANA SARGSYAN ARM 12.98
12.50
12.84
12.98


12.98 5
13 186 20.01.2004 KADRİYE DİLEK DURMUŞ TUR X
-
12.82
12.88
12.88


12.88 4
14 115 11.08.2003 IULİANA DABİJA MDA 12.10
12.82
12.64
12.82


12.82 3
15 43 14.04.1998 DİMANA YORDANOVA BUL X
-
12.50
X
-
12.50


12.50 2
- 29 18.12.1995 YEKATERİNA SARİYEVA AZE X
-
r
-

-


NM 0

Büyük Kadın / Yüksek Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.75 1.80 1.83 1.86 1.89 1.97 Sonuç Puan
1 44 28.09.1989 MİRELA DEMİREVA BUL - O O O XO XXX 1.895
2 135 15.10.1987 DANİELA STANCİU ROU O O - O XXX 1.864
3 89 1.04.2001 PANAGIOTA DOSI GRE - O O XXO XXX 1.863
4 188 24.02.1999 BUSE SAVAŞKAN TUR O O XXX 1.802
- 189 30.05.2004 BERRA AYGÜN TUR XXX NM0

Büyük Kadın / Sırıkla Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 3.40 3.50 3.60 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 4.25 4.30 4.35 4.40 4.45 4.50 Sonuç Puan
1 230 21.05.1993 IANA GLADIICHUK UKR - - - - - - - O O - O - O - XXX 4.407
2 243 9.09.1996 ELEN - KLAOUNTIA POLAK GRE - - - - - - - - O - O - XXX 4.306
3 91 19.12.2000 ARIADNI ADAMOPOULOU GRE - - - - - - O O O - XXO - XXX 4.305
4 191 8.07.1994 BUSE ARIKAZAN ÇAĞLAYAN TUR - - - - - - O - XO - XXO - XX- X 4.304
5 190 26.07.1996 DEMET PARLAK TUR - - - - - - - O XXO - XXX 4.203
6 150 19.03.2004 VİTA BENEDETIČ SLO - - O O XXO XO O O XXX 4.102
- 121 16.11.2000 SANA GRİLLO MLT XXX NM0

Büyük Kadın / Gülle Atma ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 116 12.04.1994 DİMİTRİANA BEZEDE MDA X 17.42 17.86 17.86 X X - 17.86 5
2 192 25.02.1996 EMEL DERELİ TUR 16.36 X 16.80 16.80 X X X 16.80 4
3 92 11.12.2000 MARIA MAGKOULIA GRE 15.37 15.46 15.09 15.46 16.04 X 15.17 16.04 3
4 193 6.06.2003 BÜŞRA HATUN EKİNCİ TUR 14.04 14.59 X 14.59 X X 15.55 15.55 2
5 74 15.01.1995 SOPİKO SHATİRİSHVİLİ GEO 15.13 15.10 14.70 15.13 15.01 15.20 15.13 15.20 1

Büyük Kadın / 4x400 Metre Bayrak ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 195
175
194
174
23.01.1999
20.08.2004
10.05.1996
4.07.2006
ELİF POLAT
SILA KOLOĞLU
BÜŞRA BARBAROS
EDA NUR TULUM
TUR 3:46.80 1 6 3
2 55
59
58
56
19.01.2004
16.03.2001
23.07.2006
11.12.2004
LORENA FAKTOR
KLARA ANDRIJAŠEVIĆ
OLJA GALIĆ
NİCOLE MILIĆ
CRO 3:54.54 1 5 3 2
3 3
1
4
2
6.01.2000
1.02.1999
2.10.2001
22.09.2002
ILJANA BEQİRİ
PAOLA SHYLE
RELAKSA DAUTİ
ZHULJETA CEJKU
ALB 4:07.72 1 4 1

.

Büyük Erkek / 60 Metre ()


Büyük Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 151 23.05.2003 ANEJ ČURIN PRAPOTNIK SLO 6.71 - 1 4 1 18
2 198 3.08.1995 AYKUT AY TUR 6.74 - 1 3 2 16
3 161 18.01.2000 FRANCESCO SANSOVINI SMR 6.87 - 1 5 3 13
4 72 11.08.1988 STAVRAS AUGOUSTINOU CYP 6.89 - 1 6 4 12
5 75 15.07.2000 LUKA KUPHUNİA GEO 6.99 - 1 2 5 6
6 6 17.11.2004 LEANDRO CARDAKU ALB 7.03 - 1 7 6 4
Büyük Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 94 5.01.2001 THEODOROS VRONTINOS GRE 6.69 - 2 5 1 19
2 166 31.03.1997 ALEKSA KIJANOVIC SRB 6.78 - 2 4 2 15
3 22 14.08.2005 VASİLY KLİMOV AUT 6.90 - 2 2 3 11
4 33 21.01.2001 EDHEM VIKALO BIH 6.95 - 2 3 4 9
5 23 6.06.2002 KLAUS GRÜNBART AUT 6.96 - 2 7 5 8
6 45 9.07.2002 GEORGİ HRİSTOV BUL 6.97 - 2 6 6 7
7 122 7.05.1995 LUKE BEZZİNA MLT 7.08 - 2 8 7 3
Büyük Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 93 1.11.1990 IOANNIS NYFANTOPOULOS GRE 6.69 - 3 5 1 20
2 197 1.09.1996 ERTAN ÖZKAN TUR 6.74 - 3 4 2 17
3 63 11.02.2005 ROKO FARKAŠ CRO 6.83 - 3 3 3 14
4 152 29.09.2003 JERNEJ GUMILAR SLO 6.93 - 3 6 4 10
5 30 22.11.2002 ALHAM NAGHİYEV AZE 7.01 - 3 7 5 5
6 126 31.03.2004 OGNJEN MARSENİĆ MNE 7.08 - 3 8 6 2
7 231 27.05.2002 DMYTRO YANCHYK UKR 8.34 - 3 2 7 1

.

Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 93 1.11.1990 IOANNIS NYFANTOPOULOS GRE 6.69 - 3 5 1 20
2 94 5.01.2001 THEODOROS VRONTINOS GRE 6.69 - 2 5 1 19
3 151 23.05.2003 ANEJ ČURIN PRAPOTNIK SLO 6.71 - 1 4 1 18
4 197 1.09.1996 ERTAN ÖZKAN TUR 6.74 - 3 4 2 17
5 198 3.08.1995 AYKUT AY TUR 6.74 - 1 3 2 16
6 166 31.03.1997 ALEKSA KIJANOVIC SRB 6.78 - 2 4 2 15
7 63 11.02.2005 ROKO FARKAŠ CRO 6.83 - 3 3 3 14
8 161 18.01.2000 FRANCESCO SANSOVINI SMR 6.87 - 1 5 3 13
9 72 11.08.1988 STAVRAS AUGOUSTINOU CYP 6.89 - 1 6 4 12
10 22 14.08.2005 VASİLY KLİMOV AUT 6.90 - 2 2 3 11
11 152 29.09.2003 JERNEJ GUMILAR SLO 6.93 - 3 6 4 10
12 33 21.01.2001 EDHEM VIKALO BIH 6.95 - 2 3 4 9
13 23 6.06.2002 KLAUS GRÜNBART AUT 6.96 - 2 7 5 8
14 45 9.07.2002 GEORGİ HRİSTOV BUL 6.97 - 2 6 6 7
15 75 15.07.2000 LUKA KUPHUNİA GEO 6.99 - 1 2 5 6
16 30 22.11.2002 ALHAM NAGHİYEV AZE 7.01 - 3 7 5 5
17 6 17.11.2004 LEANDRO CARDAKU ALB 7.03 - 1 7 6 4
18 122 7.05.1995 LUKE BEZZİNA MLT 7.08 - 2 8 7 3
19 126 31.03.2004 OGNJEN MARSENİĆ MNE 7.08 - 3 8 6 2
20 231 27.05.2002 DMYTRO YANCHYK UKR 8.34 - 3 2 7 1

.

Final (10.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 151 23.05.2003 ANEJ ČURIN PRAPOTNIK SLO 6.66 - 1 5 18
2 197 1.09.1996 ERTAN ÖZKAN TUR 6.68 - 1 4 17
3 198 3.08.1995 AYKUT AY TUR 6.71 - 1 2 16
4 94 5.01.2001 THEODOROS VRONTINOS GRE 6.71 - 1 6 19
5 166 31.03.1997 ALEKSA KIJANOVIC SRB 6.72 - 1 7 15
6 93 1.11.1990 IOANNIS NYFANTOPOULOS GRE 6.74 - 1 3 20
7 63 11.02.2005 ROKO FARKAŠ CRO 6.83 - 1 1 14
8 161 18.01.2000 FRANCESCO SANSOVINI SMR 6.91 - 1 8 13

Büyük Erkek / 400 Metre ()


Büyük Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 123 23.10.2004 GRAHAM PELLEGRİNİ MLT 47.55 - 1 3 1 6
2 232 31.08.2001 NIKITA RODCHENKOV UKR 48.45 - 1 6 2 4
3 162 19.04.2003 PROBO BENVENUTI SMR 48.95 - 1 5 3 2
4 117 16.07.2002 IVAN GALUȘCO MDA 49.14 - 1 4 4 1
Büyük Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 7 19.08.1998 FRANKO BURRAJ ALB 46.89 - 2 6 1 11
2 200 7.09.2001 İLYAS ÇANAKÇI TUR 47.46 - 2 4 2 7
3 137 25.04.1997 ROBERT PARGE ROU 47.94 - 2 5 3 5
4 46 10.06.2003 TODOR TODOROV BUL 48.68 - 2 3 4 3
Büyük Erkek/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 199 10.04.2002 BERKE AKÇAM TUR 46.43 - 3 6 1 13
2 153 27.07.1997 ROK FERLAN SLO 46.63 - 3 4 2 12
3 136 18.08.2003 SORİN ALEXANDRU VOİNEA ROU 46.91 - 3 3 3 10
4 167 21.06.2000 BOSKO KIJANOVIC SRB 47.21 - 3 5 4 9
5 154 11.08.1999 LOVRO MESEC KOŠIR SLO 47.27 - 3 2 5 8

.

Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 199 10.04.2002 BERKE AKÇAM TUR 46.43 - 3 6 1 13
2 153 27.07.1997 ROK FERLAN SLO 46.63 - 3 4 2 12
3 7 19.08.1998 FRANKO BURRAJ ALB 46.89 - 2 6 1 11
4 136 18.08.2003 SORİN ALEXANDRU VOİNEA ROU 46.91 - 3 3 3 10
5 167 21.06.2000 BOSKO KIJANOVIC SRB 47.21 - 3 5 4 9
6 154 11.08.1999 LOVRO MESEC KOŠIR SLO 47.27 - 3 2 5 8
7 200 7.09.2001 İLYAS ÇANAKÇI TUR 47.46 - 2 4 2 7
8 123 23.10.2004 GRAHAM PELLEGRİNİ MLT 47.55 - 1 3 1 6
9 137 25.04.1997 ROBERT PARGE ROU 47.94 - 2 5 3 5
10 232 31.08.2001 NIKITA RODCHENKOV UKR 48.45 - 1 6 2 4
11 46 10.06.2003 TODOR TODOROV BUL 48.68 - 2 3 4 3
12 162 19.04.2003 PROBO BENVENUTI SMR 48.95 - 1 5 3 2
13 117 16.07.2002 IVAN GALUȘCO MDA 49.14 - 1 4 4 1

.


Büyük Erkek / 800 Metre ()


Büyük Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 47 27.04.2002 MARTİN BALABANOV BUL 1:52.43 1 1 1 8
2 34 11.10.2002 JOVAN ROSIĆ BIH 1:53.27 1 7 2 7
3 24 15.10.2002 FABİO FİSTER AUT 1:53.59 1 5 3 5
4 108 22.10.1991 ASTRİT KRYEZİU KOS 1:54.35 1 6 4 4
5 13 14.06.1988 ROMAN ALEKSANYAN ARM 1:54.43 1 4 5 3
6 109 21.10.2002 LEON THAQİ KOS 1:55.35 1 2 6 2
7 76 15.04.2001 TEMUR MAMEDOV GEO 1:58.39 1 3 7 1
Büyük Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 201 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ TUR 1:47.74 2 4 1 14
2 95 8.02.2000 CHARIDIMOS XENIDAKIS GRE 1:48.10 2 6 2 13
2 202 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ TUR 1:48.10 2 5 2 12
3 155 14.06.2000 JAN VUKOVIČ SLO 1:48.53 2 7 3 11
4 64 18.07.1999 MARİNO BLOUDEK CRO 1:48.64 2 2 4 10
5 138 14.02.2001 CRİSTİAN GABRİEL VOİCU ROU 1:48.84 2 3 5 9
6 156 17.02.2003 ANŽE SVİT POŽGAJ SLO 1:53.57 2 1 6 6

.

Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 201 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ TUR 1:47.74 2 4 1 14
2 95 8.02.2000 CHARIDIMOS XENIDAKIS GRE 1:48.10 2 6 2 13
3 202 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ TUR 1:48.10 2 5 2 12
4 155 14.06.2000 JAN VUKOVIČ SLO 1:48.53 2 7 3 11
5 64 18.07.1999 MARİNO BLOUDEK CRO 1:48.64 2 2 4 10
6 138 14.02.2001 CRİSTİAN GABRİEL VOİCU ROU 1:48.84 2 3 5 9
7 47 27.04.2002 MARTİN BALABANOV BUL 1:52.43 1 1 1 8
8 34 11.10.2002 JOVAN ROSIĆ BIH 1:53.27 1 7 2 7
9 156 17.02.2003 ANŽE SVİT POŽGAJ SLO 1:53.57 2 1 6 6
10 24 15.10.2002 FABİO FİSTER AUT 1:53.59 1 5 3 5
11 108 22.10.1991 ASTRİT KRYEZİU KOS 1:54.35 1 6 4 4
12 13 14.06.1988 ROMAN ALEKSANYAN ARM 1:54.43 1 4 5 3
13 109 21.10.2002 LEON THAQİ KOS 1:55.35 1 2 6 2
14 76 15.04.2001 TEMUR MAMEDOV GEO 1:58.39 1 3 7 1

.


Büyük Erkek / 1500 Metre ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 14 11.06.1996 YERVAND MKRTCHYAN ARM 3:44.55 1 1 1 8
2 203 1.12.2001 MEHMET ÇELİK TUR 3:44.87 1 8 2 7
3 204 1.01.1998 ABDURRAHMAN GEDİKLİOĞLU TUR 3:45.67 1 6 3 6
4 25 18.01.2004 KEVİN KAMENSCHAK AUT 3:46.71 1 7 4 5
5 96 7.10.2002 PANAGIOTIS PETROULAKIS GRE 3:47.86 1 4 5 4
6 139 18.12.1996 NİCOLAE MARİAN COMAN ROU 3:49.17 1 3 6 3
7 157 14.04.2000 ROK MARKELJ SLO 3:50.72 1 5 7 2
8 233 5.09.2002 MAKSYM KARAIM UKR 3:53.38 1 2 8 1

Büyük Erkek / 3000 Metre ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 168 8.01.1999 ELZAN BIBIC SRB 8:07.85 1 6 1 6
2 48 21.02.1997 IVO BALABANOV BUL 8:10.61 1 3 2 5
3 169 6.04.2007 ALDIN CATOVIC SRB 8:12.76 1 2 3 4
4 206 1.01.2001 AYETULLAH ASLANHAN TUR 8:13.41 1 4 4 3
5 97 8.10.1999 MARIOS ANAGNOSTOU GRE 8:17.67 1 1 5 2
6 205 1.01.2006 ALİ TUNÇ TUR 8:19.68 1 5 6 1

Büyük Erkek / 60 Metre Engelli ()


Büyük Erkek/60 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 171 26.02.2003 BOGDAN VIDOJKOVIC SRB 7.89 - 1 4 1 10
2 208 9.05.2001 SERHAT BULUT TUR 7.92 - 1 6 2 9
3 235 8.12.2003 DMYTRO BAHINSKYI UKR 8.02 - 1 7 3 6
4 65 8.02.2002 LUKAS CIK CRO 8.05 - 1 3 4 5
5 50 20.09.2002 ALEKSANDAR EVTİMOV BUL 8.09 - 1 2 5 3
6 234 8.06.2004 NAZAR STEPANOV UKR 8.37 - 1 5 6 2
7 124 23.02.1995 DANİEL SALİBA MLT 8.62 - 1 8 7 1
Büyük Erkek/60 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 158 3.04.2000 FİLİP JAKOB DEMŠAR SLO 7.70 - 2 4 1 14
2 207 21.01.1998 MİKDAT SEVLER TUR 7.74 - 2 7 2 13
3 140 1.01.2000 ALİN IONUȚ ANTON ROU 7.77 - 2 8 3 12
4 49 3.08.1999 STANİSLAV STANKOV BUL 7.87 - 2 2 4 11
5 98 10.03.1987 KONSTANTINOS DOUVALIDIS - RIKS GRE 7.94 - 2 3 5 8
6 99 28.07.2001 IOANNIS KAMARINOS GRE 7.95 - 2 6 6 7
7 170 19.05.1992 LUKA TRGOVCEVIC SRB 8.06 - 2 5 7 4

.

Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 158 3.04.2000 FİLİP JAKOB DEMŠAR SLO 7.70 - 2 4 1 14
2 207 21.01.1998 MİKDAT SEVLER TUR 7.74 - 2 7 2 13
3 140 1.01.2000 ALİN IONUȚ ANTON ROU 7.77 - 2 8 3 12
4 49 3.08.1999 STANİSLAV STANKOV BUL 7.87 - 2 2 4 11
5 171 26.02.2003 BOGDAN VIDOJKOVIC SRB 7.89 - 1 4 1 10
6 208 9.05.2001 SERHAT BULUT TUR 7.92 - 1 6 2 9
7 98 10.03.1987 KONSTANTINOS DOUVALIDIS - RIKS GRE 7.94 - 2 3 5 8
8 99 28.07.2001 IOANNIS KAMARINOS GRE 7.95 - 2 6 6 7
9 235 8.12.2003 DMYTRO BAHINSKYI UKR 8.02 - 1 7 3 6
10 65 8.02.2002 LUKAS CIK CRO 8.05 - 1 3 4 5
11 170 19.05.1992 LUKA TRGOVCEVIC SRB 8.06 - 2 5 7 4
12 50 20.09.2002 ALEKSANDAR EVTİMOV BUL 8.09 - 1 2 5 3
13 234 8.06.2004 NAZAR STEPANOV UKR 8.37 - 1 5 6 2
14 124 23.02.1995 DANİEL SALİBA MLT 8.62 - 1 8 7 1

.


Büyük Erkek / Uzun Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 66 4.07.2004 LUKA ĆURKOVIĆ CRO 7.38
7.66
7.59
7.66 7.64
7.56
7.81
7.81 16
2 119 18.03.1993 ANDREAS TRAJKOVSKİ MKD 7.64
7.75
7.57
7.75 7.57
7.51
7.79
7.79 15
3 51 6.08.2004 BOZHİDAR SARABOYUKOV BUL 7.64
7.67
X
-
7.67 X
-
7.74
X
-
7.74 14
4 100 28.02.2003 NIKOLAOS STAMATONIKOLOS GRE 7.54
7.70
7.42
7.70 7.56
7.50
7.69
7.70 13
5 172 6.07.2006 LUKA BOSKOVIC SRB 7.29
7.32
7.43
7.43 7.50
7.60
7.67
7.67 12
6 141 20.07.1998 CRİSTİAN ANDREİ SAVA ROU 7.23
X
-
7.44
7.44 7.41
7.26
7.49
7.49 11
7 236 2.03.1995 YAROSLAV ISACHENKOV UKR 7.47
7.48
X
-
7.48 X
-
X
-
7.36
7.48 10
8 159 26.01.1999 DİNO SUBAŠIĆ SLO 7.20
7.28
7.36
7.36 7.37
7.39
7.45
7.45 9
9 8 4.10.1999 MUHAMET CANGELİ ALB 7.28
7.06
7.32
7.32


7.32 8
10 67 3.05.2005 VİTO KOVAČIĆ CRO 7.19
7.15
7.23
7.23


7.23 7
11 237 29.12.2003 ANDRII MAKHARYNSKYI UKR 7.10
X
-
7.16
7.16


7.16 6
12 210 6.04.1992 ALPER KULAKSIZ TUR 6.76
7.14
7.09
7.14


7.14 5
13 31 20.07.2004 KASGİN ABBASZADE AZE 6.04
6.13
7.07
-
7.07


7.07 - 4
14 77 15.03.1993 BACHANA KHORAVA GEO 6.83
6.95
r
-
6.95


6.95 3
15 209 9.02.1999 HÜSEYİN OCAK TUR X
-
X
-
6.93
6.93


6.93 2
- 15 9.07.2003 GOR BEGLARYAN ARM


-


DNS 0

Büyük Erkek / Üçadım Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 211 2.02.1996 CAN ÖZÜPEK TUR X
-
16.20
16.25
16.25 16.48
16.46
16.38
16.48 15
2 16 19.01.1995 LEVON AGHASYAN ARM 15.65
X
-
16.28
16.28 X
-
X
-
16.01
16.28 14
3 102 17.04.1997 NIKOLAOS ANDRIKOPOULOS GRE 15.44
X
-
15.96
15.96 X
-
X
-
16.25
16.25 13
4 101 12.01.1982 DIMITRIOS TSIAMIS GRE 15.79
15.91
16.11
16.11 X
-
16.13
15.61
16.13 12
5 26 12.06.2002 ENDİORASS KİNGLEY AUT 15.76
16.01
15.86
16.01 15.74
15.62
X
-
16.01 11
6 238 12.09.2001 VLADYSLAV SHEPELIEV UKR X
-
15.90
15.97
15.97 r
-


15.97 10
7 52 26.05.2005 LACHEZAR VALCHEV BUL X
-
X
-
15.75
15.75 15.77
X
-
15.89
15.89 9
8 17 3.11.2004 GOR HOVAKİMYAN ARM 15.26
15.25
15.59
15.59 15.43
15.38
15.58
15.59 8
9 53 8.09.2002 DİMİTAR TASHEV BUL X
-
X
-
15.57
15.57


15.57 7
10 142 27.04.2003 CRİSTİAN VALENTİN RADU ROU 15.32
15.49
X
-
15.49


15.49 6
11 212 25.08.2003 MESUT BÜLBÜL TUR X
-
15.41
15.44
15.44


15.44 5
12 32 21.02.2001 RUSTAM MAMMADOV AZE 13.47
15.10
15.28
15.28


15.28 4
13 78 26.05.1993 LASHA GULELAURİ GEO 15.19
X
-
15.19
15.19


15.19 3
14 9 31.10.2004 KOLİNDO KİRİ ALB 14.71
14.48
14.71
14.71


14.71 2
15 125 26.04.1994 ARMANİ JAMES MLT 14.31
14.17
14.31
14.31


14.31 1

Büyük Erkek / Yüksek Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.95 2.00 2.05 2.10 2.15 2.20 2.25 Sonuç Puan
1 239 31.07.1999 DMYTRO NIKITIN UKR - - O O O XO XXX 2.209
2 143 23.11.2001 VALENTİN ALEXANDRU ANDRONE ROU O - O O O XXX 2.157,5
2 240 8.09.2004 KYRYLO LUTSENKO UKR - O O O O XXX 2.157,5
4 35 12.04.2004 MARKO ŠUKOVIĆ BIH O O XXO XO O XXX 2.156
5 214 7.03.1998 ENES TALHA ŞENSES TUR - O O O XXX 2.105
6 213 2.04.1998 ALPEREN ACET TUR - XO O XO XXX 2.104
7 144 21.08.2003 BEJİNARU DAVİD ROU - XO O XXX 2.053
8 27 4.12.2002 LİONEL AFAN STRASSER AUT O XXX 1.952
- 120 2.06.2007 BRAJAN AVİA MKD XXX NM0

Büyük Erkek / Sırıkla Atlama ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 4.60 4.80 5.00 5.10 5.20 5.30 5.40 5.50 Sonuç Puan
1 103 2.03.2000 IOANNIS RIZOS GRE - - - - O - O XXX 5.404
2 241 15.02.2002 OLEKSANDR ONUFRIIEV UKR - - XXO - XXO - O XXX 5.403
3 68 17.08.1993 IVAN HORVAT CRO - - XO O O XXX 5.202
4 216 30.09.1998 MUSTAFA BERKAY GÜRMERİÇ TUR - XO O XXO XXX 5.101

Büyük Erkek / Gülle Atma ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 36 27.08.1994 MESUD PEZER BIH 19.60 20.75 X 20.75 20.44 X X 20.75 11
2 104 30.06.1999 ODYSSEAS MOUZENIDIS GRE 19.25 X X 19.25 X X X 19.25 10
3 79 22.03.1998 GİORGİ MUJARİDZE GEO X 17.97 X 17.97 17.90 X 19.19 19.19 9
4 110 11.08.2002 MUHAMET RAMADANİ KOS 17.53 17.65 17.55 17.65 17.64 18.19 18.05 18.19 8
5 37 9.09.2000 NERMIN ŠTITKOVAC BIH 17.24 17.25 17.75 17.75 17.85 18.12 X 18.12 7
6 242 22.08.1993 IHOR MUSIIENKO UKR 17.38 18.06 X 18.06 X X X 18.06 6
7 217 25.02.2000 FATİH ALPASLAN TUR 15.56 16.02 17.40 17.40 16.70 X X 17.40 5
8 105 3.02.2002 KONSTANTINOS GENNIKIS GRE 17.08 X 17.03 17.08 X X X 17.08 4
9 218 2.07.2002 NUH BOLAT TUR 13.49 r 13.49 13.49 3
- 127 16.02.2000 RİSTO DROBNJAK MNE X X X - NM 0
- 145 26.05.1997 ANDREİ RAREȘ TOADER ROU X X X - NM 0

Büyük Erkek / 4x400 Metre Bayrak ()


Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 221
200
220
199
25.11.2002
7.09.2001
4.04.2001
10.04.2002
YAĞIZ CANLI
İLYAS ÇANAKÇI
OĞUZHAN KAYA
BERKE AKÇAM
TUR 3:12.09 1 6 3
2 65
64
67
63
8.02.2002
18.07.1999
3.05.2005
11.02.2005
LUKAS CIK
MARİNO BLOUDEK
VİTO KOVAČIĆ
ROKO FARKAŠ
CRO 3:23.69 1 5 3 2
3 138
141
139
136
14.02.2001
20.07.1998
18.12.1996
18.08.2003
CRİSTİAN GABRİEL VOİCU
CRİSTİAN ANDREİ SAVA
NİCOLAE MARİAN COMAN
SORİN ALEXANDRU VOİNEA
ROU 3:34.96 1 4 1