BÖLGESEL İL-İLÇE KARMALARI VE KURUM/KULÜPLER ARASI KROS LİGİ (YARI FİNAL)-TRABZON BÖLGESİ

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliTRABZON
Katılan Sporcu Sayısı 219
Kategorileri
  • U14 Kız
  • U14 Erkek
  • U16 Kız
  • U16 Erkek
  • U18 Kadın
  • U18 Erkek
Branşlar
  • 4x1 Kilometre Bayrak Mix
  • 2 Kilometre
  • 2.5 Kilometre
  • 3 Kilometre

.


U16 Kız / 2 Kilometre

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 968 13.09.2008 ELİF AKÇİÇEK Varto İlçe Karması (MUŞ) T 6:48
2 640 20.03.2010 ELİF ÇELİK MUŞ İl Karması (MUŞ) T 6:56
3 490 14.11.2009 HİRANUR TAŞ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 7:05
4 552 15.03.2009 SÜMEYYA KIZILSOY Varto İlçe Karması (MUŞ) T 7:13
5 389 31.05.2010 ASMİN AKBAŞ FERDİ (ERZİNCAN) F 7:13
6 148 28.12.2009 ELANUR ARAS KARS İl Karması T 7:17
7 726 25.03.2009 ELİF CENET KAYMAZ ERZURUM İl Karması T 7:21
8 746 8.09.2010 SEMANUR YAZĞAN ERZURUM İl Karması T 7:21
9 745 30.10.2009 HAVVA NUR GÜL Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 7:27
10 620 14.02.2010 FATMATU ZEHRA ARME MUŞ İl Karması (MUŞ) T 7:28
11 160 16.05.2010 ŞEVVAL TANRIKULU FERDİ (ERZURUM) F 7:31
12 384 2.08.2009 BERFİN UĞUR KARS İl Karması T 7:33
13 901 17.05.2011 HAVVA SEVİNÇ MUŞ İl Karması (MUŞ) T 7:34
14 829 6.04.2010 SAİME YİĞİT Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 7:34
15 174 24.08.2010 NİSANUR TAŞÇI SİVAS İl Karması T 7:34
16 540 12.12.2009 GAZEL BOZKURT KARS İl Karması T 7:34
17 488 27.01.2011 İLKNUR İNCE ERZURUM İl Karması T 7:35
18 493 11.08.2009 SÜMEYYE ŞAHİN Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T 7:36
19 605 5.02.2010 DİCLE ÇELİK ERZURUM İl Karması T 7:38
20 453 22.12.2011 MEVLÜDE TUTAK SİVAS İl Karması T 7:39
21 58 10.02.2009 ELFİN NAZ TEMEL SİVAS İl Karması T 7:48
22 455 6.05.2010 ÖZDİL ZİYALI MUŞ İl Karması (MUŞ) T 7:51
23 572 1.11.2008 EZGİ MENGEŞ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 7:56
24 684 2.01.2008 MELEK TAŞ TRABZON İl Karması T 7:57
25 894 14.10.2009 BETÜL CEREN ATAÇ SİVAS ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ T 7:59
26 958 6.08.2010 KEZİBAN SUDE HÖBEKKAYA SİVAS ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ T 8:01
27 391 3.05.2010 İREM YILMAZ TOKAT İl Karması T 8:02
28 956 11.10.2010 NESLİHAN HAN Varto İlçe Karması (MUŞ) T 8:05
29 498 23.05.2011 İREM SU ŞAHİN FERDİ (SİVAS) F 8:19
30 313 24.02.2009 DEMET AYAN TOKAT İl Karması T 8:21
31 712 8.05.2008 ECRAN SU OCAK SAMSUN İl Karması T 8:22
32 491 21.10.2010 DERİNSU ALICI TOKAT İl Karması T 8:23
33 239 25.08.2008 BELEMİR KAYNAR SAMSUN İl Karması T 8:24
34 163 27.08.2010 NİSA NUR KİREMİT SİVAS İl Karması T 8:28
35 633 27.06.2008 EYLÜL ŞAHİNKAYA SAMSUN İl Karması T 8:30
36 518 22.04.2009 YAREN TORUN SİVAS ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ T 8:41
37 465 19.11.2008 FİLİZ KOÇ Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T 8:58
38 718 28.08.2010 ŞEVVAL NEŞE SANCAKTAR SİVAS ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ T 9:10
39 547 8.07.2008 HÜLYA DEMİREL Varto İlçe Karması (MUŞ) T 9:50
40 127 29.06.2008 MELİSA YILDIZ Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T 10:13
- 32 16.09.2008 SEMA SEVMEZ TOKAT İl Karması T DNF
- 299 15.08.2008 SİNEM SİVRİ Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T DNF


U16 Kız Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
1640
620
901
455
20.03.2010
14.02.2010
17.05.2011
6.05.2010
ELİF ÇELİK
FATMATU ZEHRA ARME
HAVVA SEVİNÇ
ÖZDİL ZİYALI
6:56
7:28
7:34
7:51
2
9
11
20
MUŞ İl Karması (MUŞ)22
2490
745
829
572
14.11.2009
30.10.2009
6.04.2010
1.11.2008
HİRANUR TAŞ
HAVVA NUR GÜL
SAİME YİĞİT
EZGİ MENGEŞ
7:05
7:27
7:34
7:56
3
8
12
21
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI)23
3726
746
488
605
25.03.2009
8.09.2010
27.01.2011
5.02.2010
ELİF CENET KAYMAZ
SEMANUR YAZĞAN
İLKNUR İNCE
DİCLE ÇELİK
7:21
7:21
7:35
7:38
6
7
15
17
ERZURUM İl Karması28
4148
384
540
28.12.2009
2.08.2009
12.12.2009
ELANUR ARAS
BERFİN UĞUR
GAZEL BOZKURT
7:17
7:33
7:34
5
10
14
KARS İl Karması29
5968
552
956
547
13.09.2008
15.03.2009
11.10.2010
8.07.2008
ELİF AKÇİÇEK
SÜMEYYA KIZILSOY
NESLİHAN HAN
HÜLYA DEMİREL
6:48
7:13
8:05
9:50
1
4
26
36
Varto İlçe Karması (MUŞ)31
6174
453
58
163
24.08.2010
22.12.2011
10.02.2009
27.08.2010
NİSANUR TAŞÇI
MEVLÜDE TUTAK
ELFİN NAZ TEMEL
NİSA NUR KİREMİT
7:34
7:39
7:48
8:28
13
18
19
31
SİVAS İl Karması50
7894
958
518
718
14.10.2009
6.08.2010
22.04.2009
28.08.2010
BETÜL CEREN ATAÇ
KEZİBAN SUDE HÖBEKKAYA
YAREN TORUN
ŞEVVAL NEŞE SANCAKTAR
7:59
8:01
8:41
9:10
23
24
33
35
SİVAS ÖZDEMİR SPOR KULÜBÜ80
8391
313
491
32
3.05.2010
24.02.2009
21.10.2010
16.09.2008
İREM YILMAZ
DEMET AYAN
DERİNSU ALICI
SEMA SEVMEZ
8:02
8:21
8:23
DNF
25
27
29
0
TOKAT İl Karması81
9493
465
127
299
11.08.2009
19.11.2008
29.06.2008
15.08.2008
SÜMEYYE ŞAHİN
FİLİZ KOÇ
MELİSA YILDIZ
SİNEM SİVRİ
7:36
8:58
10:13
DNF
16
34
37
0
Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE)87
10712
239
633
8.05.2008
25.08.2008
27.06.2008
ECRAN SU OCAK
BELEMİR KAYNAR
EYLÜL ŞAHİNKAYA
8:22
8:24
8:30
28
30
32
SAMSUN İl Karması90

.

U18 Kadın / 2.5 Kilometre

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 677 21.06.2007 FATMA ALTUN KARS İl Karması T 8:05
2 925 19.05.2006 DİLARA YILDIRIM MUŞ İl Karması (MUŞ) T 8:17
3 395 9.05.2006 CEREN KILIÇ Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 8:18
4 298 20.09.2006 BERİVAN TOPUZ KARS İl Karması T 8:19
5 639 30.06.2007 ZİLAN ŞAHBAL Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:19
6 781 15.10.2007 NİSANUR YİĞİT SİVAS İl Karması T 8:26
7 441 5.09.2006 BERFİN GÜMÜŞ KARS İl Karması T 8:34
8 496 21.04.2007 FATMA KOÇ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:36
9 461 12.11.2007 ELVAN ÖZDEMİR Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:38
10 947 1.03.2006 ZENNURE GÜNEŞ KARS İl Karması T 8:41
11 242 11.06.2007 NURGÜL YİŞ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:57
12 77 5.11.2006 BERFİN KARA ERZİNCAN İl Karması T 9:02
13 775 3.01.2006 BERFİN ACAR FERDİ (ERZURUM) F 9:02
14 304 1.12.2008 YAĞMUR YOLCU Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 9:11
15 170 28.11.2006 ŞİLAN AYDIN MUŞ İl Karması (MUŞ) T 9:15
16 30 29.01.2007 MEVLÜDE KAMA SİVAS İl Karması T 9:20
17 463 23.07.2008 MERVE SAĞLAM ERZİNCAN İl Karması T 9:25
18 717 24.11.2006 ÇAĞLA UĞURLU ORDU İl Karması T 9:29
19 699 21.01.2007 GURBET KANDEMİR Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 9:34
20 725 16.12.2009 YURDAGÜL KOÇLARDAN MUŞ İl Karması (MUŞ) T 9:34
21 564 12.09.2009 SÜMEYRA KAPLAN FERDİ (ERZURUM) F 9:43
22 841 13.12.2007 FATİME ALTIN FERDİ (TRABZON) F 9:48
23 320 18.05.2007 SUDE NUR KELEŞ ORDU İl Karması T 9:53
24 541 6.11.2007 ZEYNEP NAZ YANCI FERDİ (TOKAT) F 9:58
25 716 26.03.2008 MEDİNE ŞAHİN ORDU İl Karması T 10:00
26 437 19.02.2007 ARZU KÖSE ORDU İl Karması T 10:04
27 967 18.04.2007 SECDE NUR DURUKAN FERDİ (TRABZON) F 10:17
28 39 13.11.2008 REYYAN SENA AKÇA SİVAS İl Karması T 10:17
29 503 24.03.2007 YAREN KOÇ ERZİNCAN İl Karması T 10:25
30 2 12.03.2007 REYYAN AKGÜL SİVAS İl Karması T 10:29
31 897 1.08.2009 GAMZE TÜRKKANLI Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 10:34
32 480 8.03.2007 SILA AKAN FERDİ (TRABZON) F 10:38
33 473 3.08.2007 HAZAL DEĞERMENCİ TRABZON İl Karması T 11:33
34 386 11.05.2006 DALYA BİÇER Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 12:11
35 577 7.05.2007 SILA DİNÇ Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 12:29
36 616 1.04.2006 BAHAR HATTUZA MUŞ İl Karması T 14:38
- 529 20.02.2006 ÜMMÜGÜLSÜM AYDIN FERDİ (GÜMÜŞHANE) F DNF
- 836 24.07.2006 HATİCE YAREN VAROL ERZİNCAN İl Karması T DNF
- 669 5.02.2006 HAVA DEMİR FERDİ (IĞDIR) F DNS


U18 Kadın Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
1677
298
441
947
21.06.2007
20.09.2006
5.09.2006
1.03.2006
FATMA ALTUN
BERİVAN TOPUZ
BERFİN GÜMÜŞ
ZENNURE GÜNEŞ
8:05
8:19
8:34
8:41
1
4
7
10
KARS İl Karması12
2639
496
461
242
30.06.2007
21.04.2007
12.11.2007
11.06.2007
ZİLAN ŞAHBAL
FATMA KOÇ
ELVAN ÖZDEMİR
NURGÜL YİŞ
8:19
8:36
8:38
8:57
5
8
9
11
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI)22
3925
170
725
19.05.2006
28.11.2006
16.12.2009
DİLARA YILDIRIM
ŞİLAN AYDIN
YURDAGÜL KOÇLARDAN
8:17
9:15
9:34
2
14
19
MUŞ İl Karması (MUŞ)35
4781
30
39
2
15.10.2007
29.01.2007
13.11.2008
12.03.2007
NİSANUR YİĞİT
MEVLÜDE KAMA
REYYAN SENA AKÇA
REYYAN AKGÜL
8:26
9:20
10:17
10:29
6
15
23
25
SİVAS İl Karması44
5395
304
386
577
9.05.2006
1.12.2008
11.05.2006
7.05.2007
CEREN KILIÇ
YAĞMUR YOLCU
DALYA BİÇER
SILA DİNÇ
8:18
9:11
12:11
12:29
3
13
28
29
Malazgirt İlçe Karması (MUŞ)44
677
463
503
836
5.11.2006
23.07.2008
24.03.2007
24.07.2006
BERFİN KARA
MERVE SAĞLAM
YAREN KOÇ
HATİCE YAREN VAROL
9:02
9:25
10:25
DNF
12
16
24
0
ERZİNCAN İl Karması52
7717
320
716
437
24.11.2006
18.05.2007
26.03.2008
19.02.2007
ÇAĞLA UĞURLU
SUDE NUR KELEŞ
MEDİNE ŞAHİN
ARZU KÖSE
9:29
9:53
10:00
10:04
17
20
21
22
ORDU İl Karması58

.

U16 Erkek / 2.5 Kilometre

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 73 9.04.2008 DARA GÜNGÖR Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 7:01
2 479 30.07.2008 POLAT EMRE ÖTÜNÇTEMUR KARS İl Karması T 7:03
3 11 13.07.2008 OĞUZHAN OZAN Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T 7:07
4 158 20.09.2008 EMRE ÇİÇEK ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 7:13
5 29 20.01.2008 MÜCAHİT YALÇIN Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 7:14
6 701 2.09.2009 ÖZCAN AKIN ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 7:14
7 731 1.01.2008 MUSTAFA KAYA Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 7:15
8 483 2.09.2009 ÖMER ASLAN Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 7:19
9 6 16.12.2009 YİĞİTCAN DEMİR Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 7:21
10 472 2.05.2008 DAVUT DAVUTOĞLU Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 7:23
11 466 27.04.2009 TAYYİP ORHAN Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 7:24
12 708 10.01.2009 YUSUF ARAS Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 7:24
13 502 17.04.2008 MUHAMMED ARDA KIRATİK SİVAS İl Karması T 7:28
14 714 8.01.2008 SEMİH ÖZTÜRK KARS İl Karması T 7:28
15 683 1.09.2009 ATAKAN ENES ÇİÇEK ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 7:29
16 494 12.07.2009 EYYÜP CAN ARAS Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 7:37
17 710 1.01.2009 ATALAY KARAKAŞ ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 7:47
18 468 3.09.2008 BURAK HAN ETLİ ORDU İl Karması T 7:48
19 500 24.03.2008 AHMET EFE UYAR ORDU İl Karması T 7:48
20 539 2.09.2009 YUSUF ASLAN Narman İlçe Karması (ERZURUM) T 7:52
21 541 12.07.2009 OĞUZHAN AKSU ORDU İl Karması T 7:53
22 737 6.02.2008 ŞİYAR ÖRS Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 7:55
23 470 2.09.2009 MERT ASLAN Narman İlçe Karması (ERZURUM) T 7:56
24 126 25.04.2009 REHA KOÇAK Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 7:57
25 574 18.02.2008 ENFAL SEFA KAYA SİVAS İl Karması T 8:00
26 788 4.05.2009 YUSUF SEFA DEMİR TOKAT İl Karması T 8:01
27 938 7.01.2009 SALİH YASİR YARAR TOKAT İl Karması T 8:07
28 721 5.07.2008 MUSTAFA CAN ALICI TOKAT İl Karması T 8:08
29 692 3.09.2009 YUSUF ALİCİ Narman İlçe Karması (ERZURUM) T 8:08
30 7 12.08.2008 MUHAMMET CAN ŞARMAN Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 8:10
31 965 20.10.2008 ERDAL GÜZEL Narman İlçe Karması (ERZURUM) T 8:22
32 715 19.02.2009 BEKİR EFE GÜNDÜZ SİVAS İl Karması T 8:24
33 832 15.04.2008 SEFA ÇETİNKAYA TOKAT İl Karması T 8:25
34 534 18.05.2009 ABDULSAMED KARSLI SİVAS İl Karması T 8:28
35 575 4.11.2008 BARIŞ DAK Bayburt Merkez İlçe Karması (BAYBURT) T 8:28
36 779 14.10.2010 BİLAL SİSKO ERZİNCAN İl Karması T 8:30
37 27 24.05.2010 ÖMERCAN GÜNEŞ KARS İl Karması T 8:31
38 443 14.04.2009 İDRİS SİSKO ERZİNCAN İl Karması T 8:32
39 149 1.01.2008 MUHAMMED YUSUF ÖZBEK FERDİ (SİVAS) F 8:32
40 537 2.11.2010 HAZAR SİSKO ERZİNCAN İl Karması T 8:34
41 954 7.11.2008 ASİL KAĞAN ÜSTE ORDU İl Karması T 8:37
42 449 30.01.2008 HAMZA KOÇ ERZİNCAN İl Karması T 8:38
43 188 19.01.2009 KEREM AYYILDIZ TRABZON İl Karması T 8:59
44 558 13.12.2008 SİNAN CAN KAMİLOĞLU TRABZON İl Karması T 9:10
45 827 12.10.2009 HASAN TAŞDEMİR Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T 9:19
46 464 20.05.2008 ARDA ŞAHİN TRABZON İl Karması T 9:29
47 315 18.08.2009 HAKAN ASAN TRABZON İl Karması T 9:38
48 741 26.05.2009 ÖMER DEMİRCİ Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T 10:22
49 161 4.12.2009 MUHAMMED TÜTÜK Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE) T 10:50
- 532 5.11.2009 MEHMET AKİF ÇİNAZ FERDİ (AMASYA) F DNS


U16 Erkek Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
173
29
731
483
9.04.2008
20.01.2008
1.01.2008
2.09.2009
DARA GÜNGÖR
MÜCAHİT YALÇIN
MUSTAFA KAYA
ÖMER ASLAN
7:01
7:14
7:15
7:19
1
5
7
8
Aşkale İlçe Karması (ERZURUM)13
2158
701
683
710
20.09.2008
2.09.2009
1.09.2009
1.01.2009
EMRE ÇİÇEK
ÖZCAN AKIN
ATAKAN ENES ÇİÇEK
ATALAY KARAKAŞ
7:13
7:14
7:29
7:47
4
6
15
17
ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ25
3472
466
708
494
2.05.2008
27.04.2009
10.01.2009
12.07.2009
DAVUT DAVUTOĞLU
TAYYİP ORHAN
YUSUF ARAS
EYYÜP CAN ARAS
7:23
7:24
7:24
7:37
10
11
12
16
Palandöken İlçe Karması (ERZURUM)33
4479
714
27
30.07.2008
8.01.2008
24.05.2010
POLAT EMRE ÖTÜNÇTEMUR
SEMİH ÖZTÜRK
ÖMERCAN GÜNEŞ
7:03
7:28
8:31
2
14
37
KARS İl Karması53
56
737
126
7
16.12.2009
6.02.2008
25.04.2009
12.08.2008
YİĞİTCAN DEMİR
ŞİYAR ÖRS
REHA KOÇAK
MUHAMMET CAN ŞARMAN
7:21
7:55
7:57
8:10
9
22
24
30
Karayazı İlçe Karması (ERZURUM)55
6468
500
541
954
3.09.2008
24.03.2008
12.07.2009
7.11.2008
BURAK HAN ETLİ
AHMET EFE UYAR
OĞUZHAN AKSU
ASİL KAĞAN ÜSTE
7:48
7:48
7:53
8:37
18
19
21
40
ORDU İl Karması58
7502
574
715
534
17.04.2008
18.02.2008
19.02.2009
18.05.2009
MUHAMMED ARDA KIRATİK
ENFAL SEFA KAYA
BEKİR EFE GÜNDÜZ
ABDULSAMED KARSLI
7:28
8:00
8:24
8:28
13
25
32
34
SİVAS İl Karması70
8539
470
692
965
2.09.2009
2.09.2009
3.09.2009
20.10.2008
YUSUF ASLAN
MERT ASLAN
YUSUF ALİCİ
ERDAL GÜZEL
7:52
7:56
8:08
8:22
20
23
29
31
Narman İlçe Karması (ERZURUM)72
9788
938
721
832
4.05.2009
7.01.2009
5.07.2008
15.04.2008
YUSUF SEFA DEMİR
SALİH YASİR YARAR
MUSTAFA CAN ALICI
SEFA ÇETİNKAYA
8:01
8:07
8:08
8:25
26
27
28
33
TOKAT İl Karması81
1011
827
741
161
13.07.2008
12.10.2009
26.05.2009
4.12.2009
OĞUZHAN OZAN
HASAN TAŞDEMİR
ÖMER DEMİRCİ
MUHAMMED TÜTÜK
7:07
9:19
10:22
10:50
3
44
47
48
Gümüşhane Merkez İlçe Karması (GÜMÜŞHANE)94
11779
443
537
449
14.10.2010
14.04.2009
2.11.2010
30.01.2008
BİLAL SİSKO
İDRİS SİSKO
HAZAR SİSKO
HAMZA KOÇ
8:30
8:32
8:34
8:38
36
38
39
41
ERZİNCAN İl Karması113
12188
558
464
315
19.01.2009
13.12.2008
20.05.2008
18.08.2009
KEREM AYYILDIZ
SİNAN CAN KAMİLOĞLU
ARDA ŞAHİN
HAKAN ASAN
8:59
9:10
9:29
9:38
42
43
45
46
TRABZON İl Karması130

.

U18 Erkek / 3 Kilometre

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 32 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T 7:44
2 618 6.06.2006 YASİN OZAN Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 7:52
3 912 5.01.2006 BARIŞ AKTAŞ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 7:56
4 839 8.07.2007 YUNUS EMRE YILDIZ KARS İl Karması T 7:59
5 776 15.01.2006 EMRE DURSUN Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:03
6 729 30.07.2007 POLAT AYDIN KARS İl Karması T 8:06
7 311 24.04.2007 ÜMRE AZAT SEYİTOĞLU Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:09
8 969 15.09.2006 MUZAFFER BERAT KAYA SİVAS İl Karması T 8:15
9 10 28.04.2006 ÖMER FINDIK SİVAS İl Karması T 8:22
10 399 5.05.2009 ÜNAL KAYA ERZİNCAN İl Karması T 8:27
11 482 16.08.2006 RECEP BEKİRKE KARS İl Karması T 8:28
12 910 25.01.2006 ABDULLAH TEMEL FERDİ (MUŞ) F 8:30
13 907 1.05.2006 EFE YALVAÇ BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T 8:32
14 574 1.01.2006 UMUT GÖLER KARS İl Karması T 8:34
15 972 1.01.2007 BARAN KOÇLARDAN FERDİ (MUŞ) F 8:36
16 560 17.07.2007 BİLAL YILMAZ BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T 8:38
17 474 26.01.2007 ABDULSAMET ERKAN Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 8:40
18 713 16.05.2007 SALİH UÇAR SİVAS İl Karması T 8:48
19 459 15.12.2007 MUHAMMETCAN YEŞİLYURT Selim İlçe Karması (KARS) T 8:50
20 719 15.03.2006 ONUR DÖNER Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 8:52
21 477 7.08.2007 MUHAMMED ATLAMER FERDİ (MUŞ) F 9:01
22 716 1.10.2007 ÜMİT ÇİÇEK Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 9:03
23 957 2.03.2006 DENİZ DAŞDEMİR Selim İlçe Karması (KARS) T 9:06
24 157 16.07.2007 RECEP KAAN BOLAT TOKAT İl Karması T 9:15
25 738 14.03.2006 DENİZ MERT TOKAT İl Karması T 9:18
26 323 20.05.2006 YUSUF DELEN TOKAT İl Karması T 9:20
27 388 19.05.2006 MUSTAFA ORUÇ FERDİ (BAYBURT) F 9:22
28 953 15.06.2006 MUHAMMET BUĞRA KELEŞ ERZİNCAN İl Karması T 9:33
29 715 5.06.2007 BERK EFE MERAL ERZİNCAN İl Karması T 9:37
30 245 23.03.2006 KADİR HAN AKGÖZ ERZİNCAN İl Karması T 10:05
31 339 24.12.2006 OLGUN ÖZGEN FERDİ (ORDU) F 10:34
32 467 8.05.2006 ALPEREN ŞENTÜRK TRABZON İl Karması T 10:35
33 476 8.02.2006 MUHAMMED SAVAŞ SİVAS İl Karması T 11:00
- 301 3.05.2007 MERT CAN ÇANKAYA BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T DNF
- 668 30.04.2007 TAHA MUSTAFA ŞAHİN TOKAT İl Karması T DNF
- 837 28.06.2006 MUHAMMET YANAR Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T DNF
- 514 5.05.2008 FURKAN YILMAZ AMASYA İl Karması T DNS
- 733 9.04.2006 SAMET FERDİ KÜRKCÜ AMASYA İl Karması T DNS
- 777 14.02.2009 AHMET SELİM YALÇIN AMASYA İl Karması T DNS
- 835 2.02.2007 EFE BARAN ÖZTÜRK AMASYA İl Karması T DNS


U18 Erkek Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
1618
912
776
311
6.06.2006
5.01.2006
15.01.2006
24.04.2007
YASİN OZAN
BARIŞ AKTAŞ
EMRE DURSUN
ÜMRE AZAT SEYİTOĞLU
7:52
7:56
8:03
8:09
2
3
5
7
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI)10
2839
729
482
574
8.07.2007
30.07.2007
16.08.2006
1.01.2006
YUNUS EMRE YILDIZ
POLAT AYDIN
RECEP BEKİRKE
UMUT GÖLER
7:59
8:06
8:28
8:34
4
6
11
13
KARS İl Karması21
332
907
560
301
16.01.2006
1.05.2006
17.07.2007
3.05.2007
AZAT ÖZKAN
EFE YALVAÇ
BİLAL YILMAZ
MERT CAN ÇANKAYA
7:44
8:32
8:38
DNF
1
12
14
0
BİTLİS İl Karması (BİTLİS)27
4969
10
713
476
15.09.2006
28.04.2006
16.05.2007
8.02.2006
MUZAFFER BERAT KAYA
ÖMER FINDIK
SALİH UÇAR
MUHAMMED SAVAŞ
8:15
8:22
8:48
11:00
8
9
16
28
SİVAS İl Karması33
5474
719
716
837
26.01.2007
15.03.2006
1.10.2007
28.06.2006
ABDULSAMET ERKAN
ONUR DÖNER
ÜMİT ÇİÇEK
MUHAMMET YANAR
8:40
8:52
9:03
DNF
15
18
19
0
Palandöken İlçe Karması (ERZURUM)52
6399
953
715
245
5.05.2009
15.06.2006
5.06.2007
23.03.2006
ÜNAL KAYA
MUHAMMET BUĞRA KELEŞ
BERK EFE MERAL
KADİR HAN AKGÖZ
8:27
9:33
9:37
10:05
10
24
25
26
ERZİNCAN İl Karması59
7157
738
323
668
16.07.2007
14.03.2006
20.05.2006
30.04.2007
RECEP KAAN BOLAT
DENİZ MERT
YUSUF DELEN
TAHA MUSTAFA ŞAHİN
9:15
9:18
9:20
DNF
21
22
23
0
TOKAT İl Karması66
-733
835
777
514
9.04.2006
2.02.2007
14.02.2009
5.05.2008
SAMET FERDİ KÜRKCÜ
EFE BARAN ÖZTÜRK
AHMET SELİM YALÇIN
FURKAN YILMAZ
DNS
DNS
DNS
DNS
0
0
0
0
AMASYA İl KarmasıDNS

.

U14 Kız-U14 Erkek / 4x1 Kilometre Bayrak Mix

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece
1 700
513
253
670
22.04.2010
25.01.2010
20.07.2010
15.09.2010
MUHAMMED ALİ ÇİÇEKSÖĞÜT
NİSANUR SÖĞÜT
BÜNYAMİN KÜSMÜ
HÜSNA KAYA
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) 13:01
2 571
462
570
152
1.09.2010
6.08.2010
25.08.2010
20.04.2011
EMİRCAN ÇINAR
FUNDA ERÇİL
BERAT KAYA
FİKRİYE KARADAĞ
ERZURUM İl Karması 13:10
3 749
53
681
129
12.06.2010
26.09.2010
1.01.2010
27.01.2010
HASAN BASRİ KAYA
ŞEVVAL AL
MUSTAFA KAYA
YASEMİN ÇINAR
SİVAS İl Karması 13:27
4 20
778
685
38
1.02.2011
13.02.2011
4.01.2011
13.02.2010
MUHAMMED YILDIRIM
SERAP ÇELİKER
HAMZA BOZKURT
ELVAN BOZKURT
Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) 13:40
5 446
445
565
268
26.01.2011
23.08.2010
15.10.2010
13.11.2010
ÖMER AYAĞ
ROJİN TAŞCI
MEMET GÜNEŞSU
MENESE ÇİFTÇİ
KARS İl Karması 13:52
6 893
664
734
676
16.08.2010
11.12.2010
8.05.2012
2.01.2012
AYDIN TAŞ
BİLGE DEMİREL
SAMİ YUSUF KORKMAZ
HAYRUNNİSA BERK
Varto İlçe Karması (MUŞ) 14:07
7 687
495
617
154
14.05.2010
10.08.2011
9.01.2010
23.05.2012
HARUN AKINCI
RANA SARI
BERAT ERBEK
KÜBRA AKSOY
TOKAT İl Karması 14:17
8 559
34
742
686
1.02.2011
1.01.2012
14.10.2010
14.10.2010
MUHAMMET YASİR ÖZDEMİR
EBRAR BEYDA İLYAZ
ÖMER İBRAHİM YAVUZ
EYLÜL BÜLBÜL
TRABZON İl Karması 14:30
9 924
168
821
999
4.08.2010
18.01.2012
18.05.2010
11.04.2012
SELAHATTİN KANBEROĞLU
EBRU DUMAN
HASAN ATIF GENÇ
AFRA ESLEM YILDIRIM
SİVAS ATİK SPOR KULÜBÜ 14:31
10 13
561
471
501
13.09.2011
3.10.2010
19.01.2010
13.07.2012
EGE KARATAŞ
İLAYDA YILMAZ
ALİ İSMAİL DOĞAN
İLAYDA KORKMAZ
ERZİNCAN İl Karması 14:57
11 237
884
909
905
8.02.2010
24.10.2011
29.08.2010
16.03.2011
MUSTAFA ATAMAN
MERVE NUR BÜYÜKTAĞ
FATİH ÇELİK
AYLİN ÜNLÜ
ORDU İl Karması 14:59
12 166
536
209
469
20.05.2010
8.03.2010
21.09.2011
10.02.2012
CİHAT ŞİMŞEK
ASLI KÜSEM
YASİN UYANIK
GÜLÇİÇEK OK
Ahlat İlçe Karması (BİTLİS) 15:06