SALON OLİMPİK DENEME

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliİSTANBUL
Katılan Sporcu Sayısı 295
Kategorileri
  • U18 Kadın
  • U18 Erkek
  • U20 Kadın
  • U20 Erkek
  • Büyük Kadın
  • Büyük Erkek
Branşlar
  • 60 Metre
  • 200 Metre
  • 400 Metre
  • 800 Metre
  • 1500 Metre
  • 3000 Metre
  • 60 Metre Engelli
  • Yüksek Atlama
  • Sırıkla Atlama
  • Uzun Atlama
  • Üçadım Atlama
  • Gülle Atma

.


U18 Kadın / 60 Metre (27.01.2024)

U18 Kadın/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 185 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 8.22 - 1 4 1 7
2 55 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 8.50 0.130 1 6 2 4
3 342 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA 8.51 0.281 1 5 3 3
4 63 8.03.2009 ZEYNEP İLERİ BURSA 8.54 0.137 1 2 4 2
5 277 9.11.2007 EBRAR ATABAY KOCAELİ 9.27 0.168 1 7 5 -1
- 91 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL DQ
(TR168)
- 1 3 - 0
U18 Kadın/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.26 - 2 3 1 6
2 72 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 8.30 - 2 6 2 5
3 332 20.06.2008 BEGÜM EFE SAKARYA 8.56 - 2 5 3 1
4 302 9.05.2007 ŞEVVAL KANBER KOCAELİ 8.84 - 2 7 4 0
5 178 16.05.2007 SEVDE GÜL KARADENİZ İSTANBUL 9.93 - 2 1 5 -2
- 157 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
- 337 31.01.2008 ECRİN KAHYA SAKARYA DNS - 2 4 - 0

.

U18 Kadın / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 185 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 8.22 - 1 4 1 7
2 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.26 - 2 3 1 6
3 72 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 8.30 - 2 6 2 5
4 55 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 8.50 0.130 1 6 2 4
5 342 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA 8.51 0.281 1 5 3 3
6 63 8.03.2009 ZEYNEP İLERİ BURSA 8.54 0.137 1 2 4 2
7 332 20.06.2008 BEGÜM EFE SAKARYA 8.56 - 2 5 3 1
8 302 9.05.2007 ŞEVVAL KANBER KOCAELİ 8.84 - 2 7 4 0
9 277 9.11.2007 EBRAR ATABAY KOCAELİ 9.27 0.168 1 7 5 -1
10 178 16.05.2007 SEVDE GÜL KARADENİZ İSTANBUL 9.93 - 2 1 5 -2
- 91 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL DQ
(TR168)
- 1 3 - 0
- 157 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
- 337 31.01.2008 ECRİN KAHYA SAKARYA DNS - 2 4 - 0

.

U18 Kadın / 60 Metre Final (27.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 185 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 8.17 - 1 4 7
2 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.29 0.136 1 5 6
3 72 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 8.27 0.132 1 3 5
4 55 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA DNS - 1 6 4
5 342 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA 8.51 0.142 1 2 3
6 63 8.03.2009 ZEYNEP İLERİ BURSA DNS - 1 7 2
7 332 20.06.2008 BEGÜM EFE SAKARYA 8.47 0.326 1 1 1
8 302 9.05.2007 ŞEVVAL KANBER KOCAELİ 8.85 0.188 1 8 0

U18 Kadın / 400 Metre (27.01.2024)

U18 Kadın/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 340 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 1:02.60 0.388 1 3 1 11
2 34 30.10.2008 ECRİN YILMAZ ANTALYA 1:05.56 0.179 1 5 2 7
- 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL DQ
(DQ TR16.8)
- 1 6 - 0
- 256 18.07.2010 SEDEF GÖKBULUT KIRIKKALE DNS - 1 4 - 0
U18 Kadın/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 36 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 1:02.60 0.373 2 2 1 10
2 33 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 1:02.88 0.428 2 3 2 9
3 50 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 1:03.45 0.173 2 6 3 8
4 31 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 1:06.83 - 2 4 4 6
5 175 13.04.2008 SELİN ÖZDEN İSTANBUL 1:07.10 0.175 2 5 5 5
6 43 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 1:13.10 - 2 1 6 4
U18 Kadın/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 334 28.09.2007 DURU İKLİM KADANALI SAKARYA 58.89 0.495 3 6 1 16
2 45 5.11.2007 SELMA DÖNMEZ ANTALYA 1:00.38 - 3 4 2 15
4 242 3.05.2008 ZEYNEP EFSA YÜKSEL KAYSERİ 1:02.25 0.205 3 3 4 13
5 239 8.08.2008 RUVEYDA KOÇ KAYSERİ 1:02.25 0.543 3 2 5 12
- 124 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL DQ
(DQ TR16.8)
- 3 5 - 0
3 236 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 1:02.18 0.221 3 1 3 14

.

U18 Kadın / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 334 28.09.2007 DURU İKLİM KADANALI SAKARYA 58.89 0.495 3 6 1 16
2 45 5.11.2007 SELMA DÖNMEZ ANTALYA 1:00.38 - 3 4 2 15
4 242 3.05.2008 ZEYNEP EFSA YÜKSEL KAYSERİ 1:02.25 0.205 3 3 4 13
5 239 8.08.2008 RUVEYDA KOÇ KAYSERİ 1:02.25 0.543 3 2 5 12
6 340 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 1:02.60 0.388 1 3 1 11
7 36 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 1:02.60 0.373 2 2 1 10
8 33 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 1:02.88 0.428 2 3 2 9
9 50 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 1:03.45 0.173 2 6 3 8
10 34 30.10.2008 ECRİN YILMAZ ANTALYA 1:05.56 0.179 1 5 2 7
11 31 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 1:06.83 - 2 4 4 6
12 175 13.04.2008 SELİN ÖZDEN İSTANBUL 1:07.10 0.175 2 5 5 5
13 43 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 1:13.10 - 2 1 6 4
3 236 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 1:02.18 0.221 3 1 3 14
- 124 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL DQ
(DQ TR16.8)
- 3 5 - 0
- 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL DQ
(DQ TR16.8)
- 1 6 - 0
- 256 18.07.2010 SEDEF GÖKBULUT KIRIKKALE DNS - 1 4 - 0

.


U18 Kadın / 1500 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 89 6.06.2008 CEMRE BAYAZİT İSTANBUL 5:06.45 1 5 1 5
2 318 15.07.2010 ASLI YILDIRIM KÜTAHYA 5:14.24 1 3 2 4
3 324 2.11.2010 NİSA CİVAN KÜTAHYA 5:36.80 1 2 3 3
5 11 24.04.2007 EZGİSU VURAL ANKARA 6:25.16 1 4 5 1
4 364 19.06.2007 GAMZE DEMİRCİ KAYSERİ 5:44.11 1 1 4 2

U18 Kadın / Sırıkla Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 2.30 2.50 2.70 2.80 Sonuç Puan
1 338 31.05.2009 ERVA CANSU MERCAN SAKARYA - O XO XXX 2.701

U18 Kadın / Üçadım Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
- 5 2.02.2009 BİRCE DEMİRDOĞAN ANKARA


-


DNS 0
- 234 17.07.2009 İKBAL DÖLEK KARAMAN


-


DNS 0

U18 Kadın / Gülle Atma (27.01.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 160 18.09.2008 SAADET PINARI SAKAR İSTANBUL 9.60 9.81 9.97 9.97 9.83 9.52 10.44 10.44 3
2 113 14.01.2010 HAVVA NUR KART İSTANBUL 9.50 9.81 9.12 9.81 9.74 9.86 10.12 10.12 2
3 83 17.06.2010 CANSU RABİA ALTUNDAL İSTANBUL 10.00 9.64 9.72 10.00 9.27 9.09 9.94 10.00 1

.

U20 Kadın / 60 Metre (27.01.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 119 23.04.2006 HAYAT ÇINAR İSTANBUL 8.66 - 1 4 1 7
2 99 17.05.2006 DURU ÖZER İSTANBUL 8.91 0.203 1 3 2 6
3 144 6.11.2006 ÖZLEM ZEHRA ÖNCÜ İSTANBUL 9.74 0.374 1 7 3 5
4 176 25.02.2005 SERRANUR DENLİ İSTANBUL 10.40
(YC)
0.366 1 2 4 4
6 112 2.03.2005 HALE BUSENAZ DURMUŞ İSTANBUL 11.01 0.155 1 6 6 2
5 190 12.11.2006 ŞEVVAL ÜNAL İSTANBUL 10.42 - 1 1 5 3
- 226 18.02.2006 YAĞMUR PARMAKSIZ İSTANBUL DNS - 1 5 - 0

U20 Kadın / 400 Metre (27.01.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 126 10.07.2005 MELİSA ÇABUK İSTANBUL 1:14.73 0.512 1 3 1 1

U20 Kadın / 1500 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 120 5.02.2006 HİCRAN ŞAHİN İSTANBUL 7:02.79 1 1 1 1


U20 Kadın / Üçadım Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 238 19.06.2008 HİRA NUR AKBURAK KAYSERİ 11.40
11.59
11.65
11.65 X
-
11.74
X
-
11.74 2
2 241 15.11.2008 ŞEYMA KAMAŞ KAYSERİ 10.42
10.71
X
-
10.71 10.63
10.82
X
-
10.82 1


.

Büyük Kadın / 60 Metre (27.01.2024)

Büyük Kadın/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 180 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 7.55 - 1 4 1 13
2 81 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL 7.72 0.176 1 5 2 11
3 198 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 7.99 0.150 1 3 3 10
4 76 25.03.1996 AYBÜKE AĞIRBAŞ İSTANBUL 8.85 0.366 1 7 4 7
5 228 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 8.97 0.322 1 6 5 6
6 184 23.05.2004 SUDE KOLCU İSTANBUL 10.54 0.203 1 8 6 3
Büyük Kadın/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 233 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 7.46 0.128 2 5 1 14
2 314 25.04.1998 MUDHAWI ALSHAMMARI KUW 7.58 - 2 4 2 12
3 98 15.11.2002 DİLARA GÜLSUYU İSTANBUL 8.13 0.229 2 3 3 9
4 102 14.11.2003 EMİNE ŞEYDANUR ŞİMŞEK İSTANBUL 8.73 0.537 2 6 4 8
5 165 20.02.1999 SELİN ORHUN İSTANBUL 9.74 0.154 2 2 5 5
6 30 30.12.1983 SELMA DİLEK ANKARA 9.97 0.147 2 7 6 4
- 106 23.04.2004 GÜLYETER ŞAHİN İSTANBUL DNS - 2 1 - 0
- 142 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL DNS - 2 8 - 0

.

Büyük Kadın / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 233 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 7.46 0.128 2 5 1 14
2 180 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 7.55 - 1 4 1 13
3 314 25.04.1998 MUDHAWI ALSHAMMARI KUW 7.58 - 2 4 2 12
4 81 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL 7.72 0.176 1 5 2 11
5 198 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 7.99 0.150 1 3 3 10
6 98 15.11.2002 DİLARA GÜLSUYU İSTANBUL 8.13 0.229 2 3 3 9
7 102 14.11.2003 EMİNE ŞEYDANUR ŞİMŞEK İSTANBUL 8.73 0.537 2 6 4 8
8 76 25.03.1996 AYBÜKE AĞIRBAŞ İSTANBUL 8.85 0.366 1 7 4 7
9 228 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 8.97 0.322 1 6 5 6
10 165 20.02.1999 SELİN ORHUN İSTANBUL 9.74 0.154 2 2 5 5
11 30 30.12.1983 SELMA DİLEK ANKARA 9.97 0.147 2 7 6 4
12 184 23.05.2004 SUDE KOLCU İSTANBUL 10.54 0.203 1 8 6 3
- 106 23.04.2004 GÜLYETER ŞAHİN İSTANBUL DNS - 2 1 - 0
- 142 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL DNS - 2 8 - 0

.

Büyük Kadın / 60 Metre Final (27.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 233 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 7.42 0.140 1 6 1 14
2 180 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 7.56 - 1 4 2 13
3 314 25.04.1998 MUDHAWI ALSHAMMARI KUW 7.60 0.140 1 5 3 12
4 198 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 7.98 0.146 1 2 4 10
5 102 14.11.2003 EMİNE ŞEYDANUR ŞİMŞEK İSTANBUL 8.88 0.314 1 1 5 8
6 81 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL DNS - 1 3 6 11
7 98 15.11.2002 DİLARA GÜLSUYU İSTANBUL DNS - 1 7 7 9
8 76 25.03.1996 AYBÜKE AĞIRBAŞ İSTANBUL DNS - 1 8 8 7

Büyük Kadın / 400 Metre (27.01.2024)

Büyük Kadın/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 100 4.01.2002 EMİNE CEYLAN İSTANBUL 1:02.13 0.225 1 5 1 3
2 228 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 1:03.84 0.562 1 6 2 2
- 104 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL DQ
(DQ TR16.8)
- 1 4 - 0
Büyük Kadın/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 331 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 55.51
(YC)
0.402 2 6 1 8
2 35 23.01.1999 ELİF POLAT ANTALYA 56.05 0.198 2 5 2 7
3 10 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 56.14 - 2 4 3 6
4 347 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 57.73 0.348 2 3 4 5
5 183 10.02.2001 SONGÜL ERBEK İSTANBUL 1:01.97 0.345 2 2 5 4

.

Büyük Kadın / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 331 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 55.51
(YC)
0.402 2 6 1 8
2 35 23.01.1999 ELİF POLAT ANTALYA 56.05 0.198 2 5 2 7
3 10 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 56.14 - 2 4 3 6
4 347 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 57.73 0.348 2 3 4 5
5 183 10.02.2001 SONGÜL ERBEK İSTANBUL 1:01.97 0.345 2 2 5 4
6 100 4.01.2002 EMİNE CEYLAN İSTANBUL 1:02.13 0.225 1 5 1 3
7 228 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 1:03.84 0.562 1 6 2 2
- 104 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL DQ
(DQ TR16.8)
- 1 4 - 0

.


Büyük Kadın / 1500 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 143 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ İSTANBUL 5:35.50
(5:35.5H)
1 2 1 2
2 74 9.10.1977 ASLI ŞERİFE SERTÇELİK İSTANBUL 5:37.71 1 1 2 1

Büyük Kadın / Sırıkla Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Sonuç Puan
- 341 15.04.2004 SILA SIMAY HARMAN SAKARYA DNS0

Büyük Kadın / Üçadım Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 105 5.01.2001 GİZEM AKGÖZ İSTANBUL X
-
X
-
-
-
- 13.48
-
-
-
13.30
13.48 - 1

Büyük Kadın / Gülle Atma (27.01.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 292 22.05.1998 MELİSSA EKİNCİ KOCAELİ X 8.96 9.09 9.09 X X X 9.09 3
2 76 25.03.1996 AYBÜKE AĞIRBAŞ İSTANBUL 8.17 8.02 8.16 8.17 7.81 8.69 X 8.69 2
3 280 16.04.1973 FATMA AKKURT KOCAELİ 7.62 X 7.89 7.89 X X X 7.89 1

.

U18 Kadın / 200 Metre (27.01.2024)

U18 Kadın/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 27.01 0.164 1 5 1 13
2 36 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 27.15 - 1 4 2 12
3 31 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 29.16 0.409 1 3 3 9
- 342 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA DNS - 1 2 - 0
- 337 31.01.2008 ECRİN KAHYA SAKARYA DNS - 1 6 - 0
U18 Kadın/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 45 5.11.2007 SELMA DÖNMEZ ANTALYA 26.04 0.358 2 6 1 15
- 302 9.05.2007 ŞEVVAL KANBER KOCAELİ DNS - 2 2 - 0
- 72 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
- 157 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL DNS - 2 4 - 0
- 332 20.06.2008 BEGÜM EFE SAKARYA DNS - 2 5 - 0
U18 Kadın/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 340 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 26.01 0.168 3 5 1 16
2 124 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 26.43 0.277 3 6 2 14
3 34 30.10.2008 ECRİN YILMAZ ANTALYA 28.22 0.160 3 4 3 11
4 33 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 28.64 0.337 3 3 4 10
5 43 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 30.28 0.395 3 2 5 8
6 178 16.05.2007 SEVDE GÜL KARADENİZ İSTANBUL 35.08 0.153 3 1 6 7

.

U18 Kadın / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 340 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 26.01 0.168 3 5 1 16
2 45 5.11.2007 SELMA DÖNMEZ ANTALYA 26.04 0.358 2 6 1 15
3 124 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 26.43 0.277 3 6 2 14
4 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 27.01 0.164 1 5 1 13
5 36 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 27.15 - 1 4 2 12
6 34 30.10.2008 ECRİN YILMAZ ANTALYA 28.22 0.160 3 4 3 11
7 33 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 28.64 0.337 3 3 4 10
8 31 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 29.16 0.409 1 3 3 9
9 43 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 30.28 0.395 3 2 5 8
10 178 16.05.2007 SEVDE GÜL KARADENİZ İSTANBUL 35.08 0.153 3 1 6 7
- 342 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA DNS - 1 2 - 0
- 302 9.05.2007 ŞEVVAL KANBER KOCAELİ DNS - 2 2 - 0
- 72 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
- 157 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL DNS - 2 4 - 0
- 332 20.06.2008 BEGÜM EFE SAKARYA DNS - 2 5 - 0
- 337 31.01.2008 ECRİN KAHYA SAKARYA DNS - 1 6 - 0

.

U18 Kadın / 200 Metre Final (28.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 45 5.11.2007 SELMA DÖNMEZ ANTALYA 25.73 0.359 1 5 1 15
2 340 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 25.86 0.267 1 6 2 16
3 124 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 26.93 0.139 1 4 3 14
4 36 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 27.70 0.362 1 2 4 12
5 34 30.10.2008 ECRİN YILMAZ ANTALYA 28.69 0.191 1 1 5 11
6 123 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL DNS - 1 3 6 13

U18 Kadın / 800 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 334 28.09.2007 DURU İKLİM KADANALI SAKARYA 2:22.08 1 8 1 8
2 89 6.06.2008 CEMRE BAYAZİT İSTANBUL 2:25.36 1 7 2 7
3 175 13.04.2008 SELİN ÖZDEN İSTANBUL 2:32.69 1 6 3 6
4 318 15.07.2010 ASLI YILDIRIM KÜTAHYA 2:35.06 1 4 4 5
5 319 11.06.2009 EMİNE EBRAR ERİKLİ KÜTAHYA 2:48.20 1 3 5 4
6 329 6.05.2010 SEMANUR ACAR KÜTAHYA 3:09.94 1 1 6 3
- 256 18.07.2010 SEDEF GÖKBULUT KIRIKKALE DNS 1 2 - 0
- 339 22.04.2008 İCLAL BİNGÜL SAKARYA DNS 1 5 - 0

U18 Kadın / 3000 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 11 24.04.2007 EZGİSU VURAL ANKARA DNF 1 1 - 0

U18 Kadın / 60 Metre Engelli (27.01.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 185 3.01.2007 SUDE NAZ GÜZELBAŞ İSTANBUL 9.01 0.115 1 4 1 6
2 340 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 9.27 0.156 1 5 2 5
3 27 14.11.2007 MİNA ÇELİK ANKARA 9.50 0.134 1 3 3 4
4 342 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA 10.30 0.150 1 6 4 3
- 72 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL DQ
(DQ TR22.6.)
0.153 1 7 - 0
- 91 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL DNS - 1 2 - 0

U18 Kadın / Yüksek Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.45 1.50 1.55 1.60 Sonuç Puan
1 5 2.02.2009 BİRCE DEMİRDOĞAN ANKARA XO O XXO XXX 1.553
- 343 24.07.2008 ŞEVVAL BARIŞ SAKARYA - XXX NM0
- 234 17.07.2009 İKBAL DÖLEK KARAMAN DNS0

U18 Kadın / Uzun Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 346 29.09.2007 REYHAN TAŞDELEN SAMSUN 4.74
4.65
4.81
4.81 4.78
4.80
X
-
4.81 3
2 5 2.02.2009 BİRCE DEMİRDOĞAN ANKARA 4.58
4.50
4.51
4.58 4.59
4.58
4.67
4.67 2

.

U20 Kadın / 200 Metre (27.01.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 126 10.07.2005 MELİSA ÇABUK İSTANBUL 30.69 0.440 1 5 1 2
- 226 18.02.2006 YAĞMUR PARMAKSIZ İSTANBUL DNS - 1 6 - 0

U20 Kadın / 800 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 322 6.01.2006 MELİKE KURT KÜTAHYA 2:34.29 1 3 1 2
- 120 5.02.2006 HİCRAN ŞAHİN İSTANBUL DNS 1 2 - 0


U20 Kadın / 60 Metre Engelli (27.01.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 279 23.05.2006 ELİF ŞİŞMAN KOCAELİ DNS - 1 4 - 0


U20 Kadın / Uzun Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 585 29.06.2006 EMİNE AVŞAR KAYSERİ 3.78
3.60
3.69
3.78 3.99
4.18
4.22
4.22 3
2 99 17.05.2006 DURU ÖZER İSTANBUL X
-
4.05
4.05
4.05 3.95
3.34
4.00
4.05 2
3 144 6.11.2006 ÖZLEM ZEHRA ÖNCÜ İSTANBUL X
-
3.62
3.55
3.62 3.65
3.30
X
-
3.65 1

.

Büyük Kadın / 200 Metre (27.01.2024)

Büyük Kadın/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 180 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 24.19 0.140 1 6 1 10
2 347 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 26.80 0.306 1 1 2 6
3 104 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL 28.53 0.219 1 2 3 5
4 67 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL 28.89 0.182 1 4 4 4
- 10 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA DNS - 1 5 - 0
Büyük Kadın/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 233 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 24.11 0.158 2 5 1 11
2 35 23.01.1999 ELİF POLAT ANTALYA 24.88 0.133 2 6 2 9
3 81 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL 25.50 0.241 2 3 3 8
4 331 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 25.72 0.408 2 4 4 7
5 228 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 29.74 0.350 2 2 5 3
- 142 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL DNS - 2 1 - 0

.

Büyük Kadın / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 233 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 24.11 0.158 2 5 1 11
2 180 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 24.19 0.140 1 6 1 10
3 35 23.01.1999 ELİF POLAT ANTALYA 24.88 0.133 2 6 2 9
4 81 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL 25.50 0.241 2 3 3 8
5 331 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 25.72 0.408 2 4 4 7
6 347 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 26.80 0.306 1 1 2 6
7 104 24.02.2001 FÜREYA ÜNVEREN İSTANBUL 28.53 0.219 1 2 3 5
8 67 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL 28.89 0.182 1 4 4 4
9 228 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 29.74 0.350 2 2 5 3
- 142 8.02.1998 MERYEM ALTUNDAL İSTANBUL DNS - 2 1 - 0
- 10 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA DNS - 1 5 - 0

.

Büyük Kadın / 200 Metre Final (28.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 180 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 23.77 0.105 1 5 1 10
2 233 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 23.92 0.130 1 6 2 11
3 35 23.01.1999 ELİF POLAT ANTALYA DNS - 1 4 3 9
4 81 13.08.2003 CANSU NİMET SAYIN İSTANBUL DNS - 1 3 4 8
5 331 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN DNS - 1 2 5 7
6 347 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT DNS - 1 1 6 6

Büyük Kadın / 800 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 143 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ İSTANBUL 2:14.40 1 6 1 3
2 100 4.01.2002 EMİNE CEYLAN İSTANBUL 2:31.69 1 4 2 2
- 65 18.07.2006 AYÇA FİDANOĞLU ESKİŞEHİR DNS 1 5 - 0

Büyük Kadın / 3000 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 74 9.10.1977 ASLI ŞERİFE SERTÇELİK İSTANBUL 12:04.83 1 2 1 2
- 200 24.06.2002 UMAHAN ŞAHİN İSTANBUL DNS 1 1 - 0


Büyük Kadın / Yüksek Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.55 1.60 1.65 1.70 1.73 1.75 1.78 Sonuç Puan
79 30.05.2004 BERRA AYGÜN İSTANBUL - - O O XO O XXX 1.750
15 22.09.1998 MERVE MENEKŞE ANKARA - O XXX 1.600

Büyük Kadın / Uzun Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 230 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR 5.75
5.64
5.70
5.75 5.66
X
-
5.60
5.75 7
2 198 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 5.13
5.34
5.25
5.34 5.05
5.31
-
X
-
5.34 6
3 345 18.10.2002 FATMA DAMLA ALTIN SAMSUN X
-
X
-
5.28
5.28 5.06
X
-
5.04
5.28 5
4 300 13.02.2002 BERRA AYYILDIZ KOCAELİ 3.58
X
-
4.88
4.88 X
-
r
-

4.88 4
5 125 19.06.2001 MELİKE TAŞ İSTANBUL 4.54
4.34
4.40
4.54 4.36
4.44
4.38
4.54 3
6 165 20.02.1999 SELİN ORHUN İSTANBUL X
-
X
-
3.72
3.72 1.80
2.66
X
-
3.72 2

.

U18 Erkek / 60 Metre (27.01.2024)

U18 Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 542 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 7.38 0.118 1 5 1 20
2 493 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.42 - 1 4 2 18
3 790 1.01.2008 HAMZA EFE ALEMDAR SAKARYA 7.43 0.132 1 3 3 17
5 554 5.10.2007 MİTAT EREN YAKIŞTIRAN İSTANBUL 7.73 0.196 1 6 5 10
7 793 9.02.2009 YUNUS EMRE CİVELEK SAKARYA 7.92 - 1 2 7 6,5
6 793 9.02.2009 YUNUS EMRE CİVELEK SAKARYA 7.92 0.202 1 2 6 6,5
7 472 27.02.2009 FİKRET KARAKUŞ GAZİANTEP 8.08 0.192 1 7 7 3
4 783 15.01.2009 BERAT BAYÖZEN MUĞLA 7.56 0.189 1 1 4 13
U18 Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 430 18.12.2007 ÖMER ÇAĞRI AKTAN ANTALYA 7.20 - 2 4 1 21
2 476 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 7.44 0.119 2 5 2 16
3 570 20.10.2008 ŞURA DEMİR İSTANBUL 7.44 0.180 2 1 3 15
4 486 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 7.59 0.159 2 3 4 12
5 403 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 7.75 0.175 2 7 5 9
6 571 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 7.76 0.137 2 6 6 8
7 356 20.07.2009 GÖKAY TOPRAK ÖZDEMİR ANKARA 7.93 0.196 2 2 7 5
U18 Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 359 5.11.2008 ÖMER ÇOBANOĞLU ANKARA 7.39 0.154 3 3 1 19
2 470 9.02.2009 MERT MERİÇ BURSA 7.54 0.147 3 5 2 14
3 531 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL 7.64 0.339 3 7 3 11
4 538 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL 8.00 0.324 3 2 4 4
5 495 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 8.29 0.366 3 1 5 2
- 791 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DQ
(DQ TR16.8)
- 3 4 - 0
- 549 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL DNS - 3 6 - 0

.

U18 Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 430 18.12.2007 ÖMER ÇAĞRI AKTAN ANTALYA 7.20 - 2 4 1 21
2 542 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 7.38 0.118 1 5 1 20
3 359 5.11.2008 ÖMER ÇOBANOĞLU ANKARA 7.39 0.154 3 3 1 19
4 493 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.42 - 1 4 2 18
5 790 1.01.2008 HAMZA EFE ALEMDAR SAKARYA 7.43 0.132 1 3 3 17
6 476 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 7.44 0.119 2 5 2 16
7 570 20.10.2008 ŞURA DEMİR İSTANBUL 7.44 0.180 2 1 3 15
8 470 9.02.2009 MERT MERİÇ BURSA 7.54 0.147 3 5 2 14
10 486 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 7.59 0.159 2 3 4 12
11 531 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL 7.64 0.339 3 7 3 11
12 554 5.10.2007 MİTAT EREN YAKIŞTIRAN İSTANBUL 7.73 0.196 1 6 5 10
13 403 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 7.75 0.175 2 7 5 9
14 571 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 7.76 0.137 2 6 6 8
15 793 9.02.2009 YUNUS EMRE CİVELEK SAKARYA 7.92 - 1 2 7 6,5
15 793 9.02.2009 YUNUS EMRE CİVELEK SAKARYA 7.92 0.202 1 2 6 6,5
16 356 20.07.2009 GÖKAY TOPRAK ÖZDEMİR ANKARA 7.93 0.196 2 2 7 5
17 538 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL 8.00 0.324 3 2 4 4
18 472 27.02.2009 FİKRET KARAKUŞ GAZİANTEP 8.08 0.192 1 7 7 3
19 495 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 8.29 0.366 3 1 5 2
9 783 15.01.2009 BERAT BAYÖZEN MUĞLA 7.56 0.189 1 1 4 13
- 791 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DQ
(DQ TR16.8)
- 3 4 - 0
- 549 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL DNS - 3 6 - 0

.

U18 Erkek / 60 Metre Final (27.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 430 18.12.2007 ÖMER ÇAĞRI AKTAN ANTALYA 7.19 - 1 4 1 21
2 493 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.31 0.152 1 6 2 18
3 476 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 7.41 0.142 1 7 3 16
4 542 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 7.41 0.136 1 5 4 20
5 359 5.11.2008 ÖMER ÇOBANOĞLU ANKARA DNS - 1 3 5 19
6 570 20.10.2008 ŞURA DEMİR İSTANBUL DNS - 1 1 7 15
7 470 9.02.2009 MERT MERİÇ BURSA DNS - 1 8 8 14
- 790 1.01.2008 HAMZA EFE ALEMDAR SAKARYA DQ
(DQ TR16.8)
- 1 2 - 17

U18 Erkek / 400 Metre (27.01.2024)

U18 Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
623 5.01.2010 OĞUZHAN ÇETİN KOCAELİ 57.86 - 1 4 8
789 16.01.2010 BARAN UZUNOĞLU SAKARYA 58.82 0.202 1 3 7
625 30.08.2009 ONUR KIZILYAR KOCAELİ 1:06.07 0.308 1 5 4
613 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ DNS - 1 6 0
U18 Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
555 26.02.2010 MUHAMMED HAMZA ŞAHİN İSTANBUL 54.87 0.178 2 5 13
604 27.01.2010 ARDA BERK AKDENİZ KOCAELİ 58.89 0.278 2 3 6
560 28.02.2007 MUSTAFA ÇALAYIR İSTANBUL DNS - 2 4 0
530 14.04.2009 EMİR MERT ÖZER İSTANBUL DNS - 2 6 0
U18 Erkek/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 791 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA 52.49 - 3 6 1 14
2 478 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 54.92 - 3 4 2 12
3 606 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 54.99 - 3 5 3 11
4 588 6.04.2007 YUSUF CAN BAHÇELİ KARAMAN 56.15 - 3 3 4 10
5 429 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 57.12 - 3 1 5 9
6 406 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 59.28 - 3 2 6 5

.

U18 Erkek / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 791 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA 52.49 - 3 6 1 14
2 555 26.02.2010 MUHAMMED HAMZA ŞAHİN İSTANBUL 54.87 0.178 2 5 13
3 478 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 54.92 - 3 4 2 12
4 606 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 54.99 - 3 5 3 11
5 588 6.04.2007 YUSUF CAN BAHÇELİ KARAMAN 56.15 - 3 3 4 10
6 429 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 57.12 - 3 1 5 9
7 623 5.01.2010 OĞUZHAN ÇETİN KOCAELİ 57.86 - 1 4 8
8 789 16.01.2010 BARAN UZUNOĞLU SAKARYA 58.82 0.202 1 3 7
9 604 27.01.2010 ARDA BERK AKDENİZ KOCAELİ 58.89 0.278 2 3 6
10 406 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 59.28 - 3 2 6 5
11 625 30.08.2009 ONUR KIZILYAR KOCAELİ 1:06.07 0.308 1 5 4
- 560 28.02.2007 MUSTAFA ÇALAYIR İSTANBUL DNS - 2 4 0
- 613 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ DNS - 1 6 0
- 530 14.04.2009 EMİR MERT ÖZER İSTANBUL DNS - 2 6 0

.


U18 Erkek / 1500 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 593 23.04.2008 ONUR EFE BARBAROS KAYSERİ 4:13.34 1 16 1 17
2 756 13.02.2007 AHMET KAĞAN KILINÇ KÜTAHYA 4:19.63 1 14 2 16
3 467 17.07.2007 BİLAL YILMAZ BİTLİS 4:27.76 1 17 3 15
4 772 22.08.2009 İZZET TALHA DEMİRHAN KÜTAHYA 4:35.67 1 2 4 14
5 741 21.08.2008 AHMET EREN AYDIN KÜTAHYA 4:40.69 1 3 5 13
6 592 5.03.2008 İBRAHİM URAL KAYSERİ 4:41.05 1 7 6 12
7 775 30.04.2008 MUSTAFA ULAÇ KARABAŞ KÜTAHYA 4:41.58 1 1 7 11
8 591 1.03.2008 HARUN EROĞLU KAYSERİ 4:43.09 1 15 8 10
9 599 11.07.2010 ÖMER FARUK BOYAN KIRIKKALE 4:43.92 1 4 9 9
10 596 15.08.2010 ALİ OSMAN EVES KIRIKKALE 4:51.36 1 5 10 8
11 767 12.06.2009 ENES TÜRKMEN KÜTAHYA 5:02.23 1 13 11 7
12 434 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 5:07.32 1 11 12 6
13 595 11.06.2008 AHMET SEÇKİN UYAN KIRIKKALE 5:16.23 1 6 13 5
14 435 24.05.2009 UTKU KAYAALP ANTALYA 5:22.42 1 10 14 4
15 490 20.11.2009 AYAZ DEMİR İSTANBUL 5:27.08 1 9 15 3
16 569 22.01.2007 SEMİH BERDİBEK İSTANBUL 5:31.63 1 12 16 2
17 551 20.07.2007 MEHMET CAN KILINÇ İSTANBUL 5:48.62 1 8 17 1

U18 Erkek / Yüksek Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.65 1.70 1.75 1.80 Sonuç Puan
1 765 4.06.2007 AHMET OLCAY ALTEN KÜTAHYA - - XO XXX 1.753
- 481 12.09.2010 ABDÜLHAMİD YAŞAR İSTANBUL XXr NM0
- 407 30.03.2010 İSMAİL MERİÇ BAŞKURT ANTALYA XXX NM0

U18 Erkek / Uzun Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 470 9.02.2009 MERT MERİÇ BURSA 5.75
5.63
5.74
5.75 3.60
-
-
5.70
5.75 7
2 562 28.08.2009 MUSTAFA HÜSEYİN SARP İSTANBUL 5.53
X
-
5.42
5.53 X
-
X
-
X
-
5.53 6
3 769 4.03.2009 EVREN ATİLAY KÜTAHYA 5.48
5.30
5.52
5.52 4.89
X
-
5.50
5.52 5
4 532 1.05.2010 EMİRHAN ÇALIŞKAN İSTANBUL 5.07
X
-
X
-
5.07 X
-
4.79
X
-
5.07 4
5 773 18.06.2009 MEHMET ALPER DİNÇ KÜTAHYA X
-
4.71
4.45
4.71 4.26
4.42
X
-
4.71 3
6 771 15.10.2010 İBRAHİM ALTINTAŞ KÜTAHYA X
-
X
-
4.16
4.16 4.10
r
-

4.16 2
7 491 1.01.2010 AYAZ TURSUN İSTANBUL 3.88
3.64
3.98
3.98 3.68
1.73
3.87
3.98 1

.

U20 Erkek / 60 Metre (27.01.2024)

U20 Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 575 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.25 - 1 4 1 15
2 496 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 7.43 0.180 1 5 2 14
3 448 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 7.73 0.178 1 3 3 9
4 450 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 7.90 0.210 1 6 4 6
5 455 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 8.01 0.181 1 2 5 5
6 437 30.05.2005 AHMET KÜÇÜKOĞUL BALIKESİR 8.68 0.375 1 7 6 3
7 557 8.05.2006 MUHAMMED KERİM KÖKÜM İSTANBUL 8.75 0.466 1 1 7 2
8 568 27.03.2006 SAMET ÇÖMEZ İSTANBUL 8.85 0.157 1 8 8 1
U20 Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 794 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 7.20 - 2 4 1 16
2 561 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 7.55 0.169 2 8 2 13
3 431 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 7.55 0.189 2 1 3 12
4 474 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 7.57 0.142 2 5 4 11
5 500 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.58 0.131 2 3 5 10
6 439 11.01.2005 BERKAY DERİNYAR BALIKESİR 7.75 0.397 2 6 6 8
7 442 6.03.2005 ÇAĞATAY HEPORAK BALIKESİR 7.90 0.239 2 2 7 7
8 456 14.08.2005 MERTCAN PAŞAYİĞİT BALIKESİR 8.11 - 2 7 8 4

.

U20 Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 794 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 7.20 - 2 4 1 16
2 575 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.25 - 1 4 1 15
3 496 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 7.43 0.180 1 5 2 14
4 561 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 7.55 0.169 2 8 2 13
5 431 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 7.55 0.189 2 1 3 12
6 474 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 7.57 0.142 2 5 4 11
7 500 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.58 0.131 2 3 5 10
8 448 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 7.73 0.178 1 3 3 9
9 439 11.01.2005 BERKAY DERİNYAR BALIKESİR 7.75 0.397 2 6 6 8
10 442 6.03.2005 ÇAĞATAY HEPORAK BALIKESİR 7.90 0.239 2 2 7 7
11 450 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 7.90 0.210 1 6 4 6
12 455 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 8.01 0.181 1 2 5 5
13 456 14.08.2005 MERTCAN PAŞAYİĞİT BALIKESİR 8.11 - 2 7 8 4
14 437 30.05.2005 AHMET KÜÇÜKOĞUL BALIKESİR 8.68 0.375 1 7 6 3
15 557 8.05.2006 MUHAMMED KERİM KÖKÜM İSTANBUL 8.75 0.466 1 1 7 2
16 568 27.03.2006 SAMET ÇÖMEZ İSTANBUL 8.85 0.157 1 8 8 1

.

U20 Erkek / 60 Metre Final (27.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 575 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.24 0.153 1 5 1 15
2 496 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 7.37 0.312 1 3 2 14
3 431 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 7.56 0.140 1 2 3 12
4 474 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 7.57 0.127 1 7 4 11
5 500 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.61 0.136 1 1 5 10
6 448 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 7.77 - 1 8 6 9
7 439 11.01.2005 BERKAY DERİNYAR BALIKESİR 7.77 - 1 8 6 8
8 561 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL DNS - 1 6 8 13
- 794 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN DNS - 1 4 - 16

U20 Erkek / 400 Metre (27.01.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 556 24.06.2005 MUHAMMED HASAN EREN BARUTCU İSTANBUL 53.40 0.131 1 6 1 6
2 448 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 56.35 0.222 1 5 2 5
3 450 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 58.87 - 1 4 3 4
4 455 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 1:00.51 0.538 1 3 4 3
5 533 18.04.2006 EMRE KARTALOĞLU İSTANBUL 1:10.94 0.421 1 1 5 2
- 498 30.07.2006 CANER DOĞAN İSTANBUL DNF
(YC)
- 1 2 - 0

U20 Erkek / 1500 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 766 3.10.2006 ALPARSLAN BURAK KÖSE KÜTAHYA 4:14.91 1 5 1 6
2 349 30.04.2005 MUHAMMED AKKUŞ AĞRI 4:19.12 1 6 2 5
3 774 20.04.2006 MUSTAFA DÖNMEZ KÜTAHYA 4:24.06 1 2 3 4
4 586 12.09.2006 MUSTAFA CANER AYDAŞ KARAMAN 4:24.46 1 3 4 3
5 447 12.01.2005 HAMZA SERÇE BALIKESİR 4:56.91 1 1 5 2
- 348 14.08.2006 ADEM ERDEMİR AĞRI DNS 1 4 - 0

U20 Erkek / Yüksek Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.03 Sonuç Puan
1 582 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR O O O XXO XO XXX 2.001

U20 Erkek / Uzun Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 496 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 5.77
5.55
5.08
5.77 X
-
3.89
4.48
5.77 5
2 439 11.01.2005 BERKAY DERİNYAR BALIKESİR 5.37
5.18
5.68
5.68 5.66
5.64
5.66
5.68 4
3 456 14.08.2005 MERTCAN PAŞAYİĞİT BALIKESİR 4.59
4.95
4.91
4.95 4.78
4.83
4.53
4.95 3
4 463 22.09.2005 YUNUS EFE UÇAR BALIKESİR 4.38
4.65
4.62
4.65 4.60
4.79
4.71
4.79 2
5 437 30.05.2005 AHMET KÜÇÜKOĞUL BALIKESİR 4.71
4.58
4.31
4.71 4.38
4.35
4.10
4.71 1

.

Büyük Erkek / 60 Metre (27.01.2024)

Büyük Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.94 - 1 4 1 37
2 787 13.05.1996 SAIF KHALFAN ALOBAIDANI OMA 7.01 0.144 1 1 2 35
3 536 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL 7.27 0.136 1 5 3 29
4 436 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 7.39 0.141 1 3 4 27
5 451 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 7.69 0.133 1 6 5 19
6 444 26.04.2004 EMRE BÜYÜKTUNA BALIKESİR 7.95 0.525 1 2 6 14
7 440 11.11.2003 BERKAY KAMİL BOZBAY BALIKESİR 8.51 0.409 1 7 7 6
Büyük Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 703 16.03.1997 MESHAAL ALMUTAIRI KUW 6.87 - 2 4 1 39
2 541 2.10.2004 FURKAN APAK İSTANBUL 7.06 0.112 2 5 2 33
3 441 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 7.62 0.321 2 6 3 23
4 776 7.01.2004 RAMAZAN AKDUMAN KÜTAHYA 7.67 0.304 2 1 4 20
5 443 21.10.2003 DOĞUKAN BAYLAV BALIKESİR 7.88
(YC)
0.212 2 2 5 15
6 438 30.03.2004 ATİLLA GENÇ BALIKESİR 8.07 0.138 2 7 6 12
- 565 3.11.2004 OZAN CANCA İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 357 13.10.1997 MUSTAFA KEMAL AY ANKARA 6.84 - 3 4 1 40
2 352 16.01.1998 FURKAN AKTAŞ ANKARA 7.10 0.130 3 5 2 32
3 540 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 7.53 0.161 3 3 3 26
4 577 2.01.2001 YAĞIZ ŞENER İSTANBUL 7.55 0.325 3 6 4 25
5 367 9.09.1969 UĞUR GÜMÜŞ ANKARA 7.98 0.310 3 7 5 13
6 547 10.07.2004 HÜSEYİN ARVASİ İSTANBUL 8.09 0.371 3 1 6 10
- 564 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 3 2 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 492 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.80 - 4 4 1 41
2 548 27.08.2002 İBRAHİM SALİH ÖZMEN İSTANBUL 7.32 0.160 4 3 2 28
3 460 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 7.63 0.253 4 6 3 21
4 446 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 7.79 0.410 4 2 4 16
5 484 1.01.1951 AHMET TULGAR İSTANBUL 9.90 - 4 7 5 5
6 539 23.12.1954 FİKRET NECİP ÖZIŞIKYILMAZ İSTANBUL 10.05 0.251 4 1 6 4
- 779 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN DNS - 4 5 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 792 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA 6.87 - 5 4 1 38
2 576 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 7.03 0.149 5 5 2 34
3 545 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 7.22 0.134 5 3 3 31
4 589 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS 7.61 0.160 5 6 4 24
5 454 6.04.2002 MEHMET ALİ YÜZÜAK BALIKESİR 7.73 0.153 5 2 5 18
6 461 16.08.2004 ULAŞ TONCA BALIKESİR 8.25 0.409 5 7 6 9
7 462 6.05.2004 YİĞİT ÖZER BALIKESİR 8.42 0.413 5 1 7 7
Büyük Erkek/60 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 785 9.02.2002 ALI ANWAR ALBALUSHI OMA 6.75 - 6 4 1 42
2 784 23.07.1994 ABDUL AZIZ NASSER ALRIYAMI OMA 7.00 0.195 6 5 2 36
3 365 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ ANKARA 7.25 0.171 6 3 3 30
4 529 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL 7.62 0.141 6 2 4 22
5 453 12.03.2000 LANCINE CISSE BALIKESİR 7.73 0.371 6 6 5 17
6 457 16.01.2004 MUHİTTİN KIZILENİŞ BALIKESİR 8.09 0.155 6 7 6 11
7 459 30.09.2003 TUGAY IŞIK BALIKESİR 8.38 - 6 1 7 8

.

Büyük Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 785 9.02.2002 ALI ANWAR ALBALUSHI OMA 6.75 - 6 4 1 42
2 492 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.80 - 4 4 1 41
3 357 13.10.1997 MUSTAFA KEMAL AY ANKARA 6.84 - 3 4 1 40
4 703 16.03.1997 MESHAAL ALMUTAIRI KUW 6.87 - 2 4 1 39
5 792 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA 6.87 - 5 4 1 38
6 469 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.94 - 1 4 1 37
7 784 23.07.1994 ABDUL AZIZ NASSER ALRIYAMI OMA 7.00 0.195 6 5 2 36
8 787 13.05.1996 SAIF KHALFAN ALOBAIDANI OMA 7.01 0.144 1 1 2 35
9 576 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 7.03 0.149 5 5 2 34
10 541 2.10.2004 FURKAN APAK İSTANBUL 7.06 0.112 2 5 2 33
11 352 16.01.1998 FURKAN AKTAŞ ANKARA 7.10 0.130 3 5 2 32
12 545 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 7.22 0.134 5 3 3 31
13 365 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ ANKARA 7.25 0.171 6 3 3 30
14 536 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL 7.27 0.136 1 5 3 29
15 548 27.08.2002 İBRAHİM SALİH ÖZMEN İSTANBUL 7.32 0.160 4 3 2 28
16 436 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 7.39 0.141 1 3 4 27
17 540 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 7.53 0.161 3 3 3 26
18 577 2.01.2001 YAĞIZ ŞENER İSTANBUL 7.55 0.325 3 6 4 25
19 589 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS 7.61 0.160 5 6 4 24
20 441 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 7.62 0.321 2 6 3 23
21 529 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL 7.62 0.141 6 2 4 22
22 460 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 7.63 0.253 4 6 3 21
23 776 7.01.2004 RAMAZAN AKDUMAN KÜTAHYA 7.67 0.304 2 1 4 20
24 451 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 7.69 0.133 1 6 5 19
25 454 6.04.2002 MEHMET ALİ YÜZÜAK BALIKESİR 7.73 0.153 5 2 5 18
26 453 12.03.2000 LANCINE CISSE BALIKESİR 7.73 0.371 6 6 5 17
27 446 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 7.79 0.410 4 2 4 16
28 443 21.10.2003 DOĞUKAN BAYLAV BALIKESİR 7.88
(YC)
0.212 2 2 5 15
29 444 26.04.2004 EMRE BÜYÜKTUNA BALIKESİR 7.95 0.525 1 2 6 14
30 367 9.09.1969 UĞUR GÜMÜŞ ANKARA 7.98 0.310 3 7 5 13
31 438 30.03.2004 ATİLLA GENÇ BALIKESİR 8.07 0.138 2 7 6 12
32 457 16.01.2004 MUHİTTİN KIZILENİŞ BALIKESİR 8.09 0.155 6 7 6 11
33 547 10.07.2004 HÜSEYİN ARVASİ İSTANBUL 8.09 0.371 3 1 6 10
34 461 16.08.2004 ULAŞ TONCA BALIKESİR 8.25 0.409 5 7 6 9
35 459 30.09.2003 TUGAY IŞIK BALIKESİR 8.38 - 6 1 7 8
36 462 6.05.2004 YİĞİT ÖZER BALIKESİR 8.42 0.413 5 1 7 7
37 440 11.11.2003 BERKAY KAMİL BOZBAY BALIKESİR 8.51 0.409 1 7 7 6
38 484 1.01.1951 AHMET TULGAR İSTANBUL 9.90 - 4 7 5 5
39 539 23.12.1954 FİKRET NECİP ÖZIŞIKYILMAZ İSTANBUL 10.05 0.251 4 1 6 4
- 564 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 3 2 - 0
- 565 3.11.2004 OZAN CANCA İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
- 779 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN DNS - 4 5 - 0

.

Büyük Erkek / 60 Metre Final (27.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 785 9.02.2002 ALI ANWAR ALBALUSHI OMA 6.61 - 1 4 42
2 492 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.78 0.118 1 5 41
3 357 13.10.1997 MUSTAFA KEMAL AY ANKARA 6.81 0.175 1 3 40
4 703 16.03.1997 MESHAAL ALMUTAIRI KUW 6.79 0.128 1 6 39
5 792 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA 6.91 0.138 1 2 38
6 469 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.89 0.174 1 7 37
7 784 23.07.1994 ABDUL AZIZ NASSER ALRIYAMI OMA 7.01 0.169 1 1 36
8 787 13.05.1996 SAIF KHALFAN ALOBAIDANI OMA 7.08 0.168 1 8 35

Büyük Erkek / 400 Metre (27.01.2024)

Büyük Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 460 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 53.82 - 1 4 1 19
2 528 14.11.2003 EBUBEKİR ŞİMŞEK İSTANBUL 55.22 0.154 1 1 2 17
3 454 6.04.2002 MEHMET ALİ YÜZÜAK BALIKESİR 57.81 0.164 1 6 3 14
4 457 16.01.2004 MUHİTTİN KIZILENİŞ BALIKESİR 1:02.56 0.218 1 5 4 10
5 461 16.08.2004 ULAŞ TONCA BALIKESİR 1:04.93 0.482 1 3 5 8
6 466 27.07.2004 AHMET YASİR KANAT BİNGÖL 1:14.29 0.307 1 2 6 7
Büyük Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 441 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 56.37 - 2 4 1 16
2 451 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 57.71 0.160 2 1 2 15
3 446 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 59.25 0.471 2 2 3 13
4 443 21.10.2003 DOĞUKAN BAYLAV BALIKESİR 59.63 - 2 3 4 12
5 367 9.09.1969 UĞUR GÜMÜŞ ANKARA 1:00.49 0.207 2 6 5 11
6 440 11.11.2003 BERKAY KAMİL BOZBAY BALIKESİR 1:03.13 0.240 2 5 6 9
Büyük Erkek/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 378 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA 52.77 0.192 3 6 1 22
2 408 24.01.2004 MEHDI ZAROUKI ANTALYA 53.70 0.187 3 5 2 21
3 350 24.07.2003 ENES FURKAN ÇETİN ANKARA 54.03 0.154 3 2 3 18
- 517 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL DNF - 3 4 - 0
- 612 27.09.2004 EMRE YILMAZ KOCAELİ DNS - 3 3 - 0
- 564 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 3 1 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 579 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 50.78 0.176 4 6 1 27
2 458 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR 52.19 0.165 4 2 2 24
3 777 28.09.2001 SITKI SEFA DÖNER KÜTAHYA 52.32 0.144 4 1 3 23
4 482 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL 53.72 0.209 4 3 4 20
- 436 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR DQ
(DQ TR.16.8)
- 4 5 - 0
- 540 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL DNS - 4 4 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 563 4.04.2001 OĞUZHAN KAYA İSTANBUL 48.67 0.162 5 5 1 30
2 798 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON 49.82 0.161 5 3 2 29
3 485 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL 49.95 - 5 4 3 28
4 622 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 51.17 0.170 5 1 4 26
5 537 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 51.45 0.582 5 2 5 25
- 583 10.01.2001 KUBİLAY ENÇU İZMİR DNF 0.154 5 6 - 0

.

Büyük Erkek / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 563 4.04.2001 OĞUZHAN KAYA İSTANBUL 48.67 0.162 5 5 1 30
2 798 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON 49.82 0.161 5 3 2 29
3 485 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL 49.95 - 5 4 3 28
4 579 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 50.78 0.176 4 6 1 27
5 622 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 51.17 0.170 5 1 4 26
6 537 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 51.45 0.582 5 2 5 25
7 458 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR 52.19 0.165 4 2 2 24
8 777 28.09.2001 SITKI SEFA DÖNER KÜTAHYA 52.32 0.144 4 1 3 23
9 378 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA 52.77 0.192 3 6 1 22
10 408 24.01.2004 MEHDI ZAROUKI ANTALYA 53.70 0.187 3 5 2 21
11 482 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL 53.72 0.209 4 3 4 20
12 460 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 53.82 - 1 4 1 19
13 350 24.07.2003 ENES FURKAN ÇETİN ANKARA 54.03 0.154 3 2 3 18
14 528 14.11.2003 EBUBEKİR ŞİMŞEK İSTANBUL 55.22 0.154 1 1 2 17
15 441 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 56.37 - 2 4 1 16
16 451 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 57.71 0.160 2 1 2 15
17 454 6.04.2002 MEHMET ALİ YÜZÜAK BALIKESİR 57.81 0.164 1 6 3 14
18 446 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 59.25 0.471 2 2 3 13
19 443 21.10.2003 DOĞUKAN BAYLAV BALIKESİR 59.63 - 2 3 4 12
20 367 9.09.1969 UĞUR GÜMÜŞ ANKARA 1:00.49 0.207 2 6 5 11
21 457 16.01.2004 MUHİTTİN KIZILENİŞ BALIKESİR 1:02.56 0.218 1 5 4 10
22 440 11.11.2003 BERKAY KAMİL BOZBAY BALIKESİR 1:03.13 0.240 2 5 6 9
23 461 16.08.2004 ULAŞ TONCA BALIKESİR 1:04.93 0.482 1 3 5 8
24 466 27.07.2004 AHMET YASİR KANAT BİNGÖL 1:14.29 0.307 1 2 6 7
- 517 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL DNF - 3 4 - 0
- 583 10.01.2001 KUBİLAY ENÇU İZMİR DNF 0.154 5 6 - 0
- 436 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR DQ
(DQ TR.16.8)
- 4 5 - 0
- 564 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 3 1 - 0
- 612 27.09.2004 EMRE YILMAZ KOCAELİ DNS - 3 3 - 0
- 540 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL DNS - 4 4 - 0

.


Büyük Erkek / 1500 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 432 1.01.2002 TAMER SAKAR ANTALYA 3:50.66 1 10 1 11
2 573 30.01.2004 UĞUR KEMAL DERİN İSTANBUL 3:50.94 1 9 2 10
3 795 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT 4:09.04 1 6 3 9
4 770 16.02.2004 HARUN ŞİMŞEK KÜTAHYA 4:26.77 1 5 4 8
5 572 10.02.1999 TAHA GÜNAYDIN İSTANBUL 4:37.75 1 4 5 7
6 497 7.04.2003 BURAK YILDIRIM İSTANBUL 5:20.31 1 3 6 6
- 471 17.01.2007 SERKAN TOPDEMİR DİYARBAKIR DNF 1 7 - 0
- 468 1.05.2006 EFE YALVAÇ BİTLİS DNF 1 8 - 0
- 543 1.06.2004 HAMİT AKAY İSTANBUL DNS 1 1 - 0
- 516 5.08.1987 DOĞA NALBANTOĞLU İSTANBUL DNS 1 2 - 0
- 480 28.02.1991 MOHAMMED ABDULLAH MAHAL IRQ DNS 1 11 - 0

Büyük Erkek / Yüksek Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.03 2.08 2.09 2.12 2.16 Sonuç Puan
1 351 7.03.1998 ENES TALHA ŞENSES ANKARA - - - - O O O - XO XXX 2.122
- 479 28.06.1995 HUSSEIN FALAH HASAN IRQ DNS0

Büyük Erkek / Uzun Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 499 22.09.1997 CANER YAĞCI İSTANBUL 6.93
4.50
X
-
6.93 6.72
-
-
X
-
6.93 9
2 580 22.09.2005 YÜCEL YAĞIZ DUR İSTANBUL 6.65
6.88
X
-
6.88 6.92
6.89
6.81
6.92 8
3 536 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL X
-
6.56
6.55
6.56 6.55
6.51
6.69
6.69 7
4 574 1.01.2003 UMUT ALTINOK İSTANBUL 4.35
6.03
6.20
6.20 r
-


6.20 6
5 438 30.03.2004 ATİLLA GENÇ BALIKESİR X
-
5.35
5.05
5.35 2.30
5.28
X
-
5.35 5
6 459 30.09.2003 TUGAY IŞIK BALIKESİR 4.78
4.76
5.22
5.22 4.58
X
-
X
-
5.22 4
7 449 24.01.2004 İSMAİL BİLGİÇ BALIKESİR X
-
4.46
r
-
4.46


4.46 3
8 462 6.05.2004 YİĞİT ÖZER BALIKESİR 4.17
r
-

4.17


4.17 2
9 440 11.11.2003 BERKAY KAMİL BOZBAY BALIKESİR X
-
X
-
4.16
4.16


4.16 1

.

U18 Erkek / 200 Metre (27.01.2024)

U18 Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 493 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 24.02 0.206 1 6 1 20
2 789 16.01.2010 BARAN UZUNOĞLU SAKARYA 25.02 0.136 1 5 2 13
3 790 1.01.2008 HAMZA EFE ALEMDAR SAKARYA 25.09 0.198 1 4 3 12
4 597 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 26.67 0.186 1 3 4 6
5 495 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 28.27 0.530 1 2 5 4
U18 Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 542 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 24.52 0.141 2 4 1 19
2 594 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 24.66 0.168 2 5 2 16
3 476 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 24.87 0.152 2 6 3 14
4 800 17.08.2010 YİĞİT ERKOÇ KIRIKKALE 26.08 0.394 2 3 4 9
5 472 27.02.2009 FİKRET KARAKUŞ GAZİANTEP 26.54 0.192 2 2 5 7
U18 Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 486 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 23.94 0.176 3 5 1 21
2 783 15.01.2009 BERAT BAYÖZEN MUĞLA 24.69 0.261 3 1 2 15
3 429 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 25.66 0.148 3 4 3 10
4 406 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 26.34 0.301 3 3 4 8
5 407 30.03.2010 İSMAİL MERİÇ BAŞKURT ANTALYA 27.78 0.333 3 2 5 5
- 791 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DNS - 3 6 - 0
U18 Erkek/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 430 18.12.2007 ÖMER ÇAĞRI AKTAN ANTALYA 22.72 0.157 4 6 1 22
2 571 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 24.53 0.136 4 4 2 18
3 478 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 24.54 0.170 4 5 3 17
4 403 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 25.30 0.170 4 2 4 11
5 590 31.05.2010 EMİRHAN KARATAŞ KAYSERİ 30.13 0.307 4 1 5 3
- 549 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL DNS - 4 3 - 0

.

U18 Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 430 18.12.2007 ÖMER ÇAĞRI AKTAN ANTALYA 22.72 0.157 4 6 1 22
2 486 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 23.94 0.176 3 5 1 21
3 493 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 24.02 0.206 1 6 1 20
4 542 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 24.52 0.141 2 4 1 19
5 571 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 24.53 0.136 4 4 2 18
6 478 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 24.54 0.170 4 5 3 17
7 594 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 24.66 0.168 2 5 2 16
8 783 15.01.2009 BERAT BAYÖZEN MUĞLA 24.69 0.261 3 1 2 15
9 476 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 24.87 0.152 2 6 3 14
10 789 16.01.2010 BARAN UZUNOĞLU SAKARYA 25.02 0.136 1 5 2 13
11 790 1.01.2008 HAMZA EFE ALEMDAR SAKARYA 25.09 0.198 1 4 3 12
12 403 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 25.30 0.170 4 2 4 11
13 429 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 25.66 0.148 3 4 3 10
14 800 17.08.2010 YİĞİT ERKOÇ KIRIKKALE 26.08 0.394 2 3 4 9
15 406 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 26.34 0.301 3 3 4 8
16 472 27.02.2009 FİKRET KARAKUŞ GAZİANTEP 26.54 0.192 2 2 5 7
17 597 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 26.67 0.186 1 3 4 6
18 407 30.03.2010 İSMAİL MERİÇ BAŞKURT ANTALYA 27.78 0.333 3 2 5 5
19 495 18.01.2009 BEDİRHAN ÖĞMEN İSTANBUL 28.27 0.530 1 2 5 4
20 590 31.05.2010 EMİRHAN KARATAŞ KAYSERİ 30.13 0.307 4 1 5 3
- 549 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL DNS - 4 3 - 0
- 791 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DNS - 3 6 - 0

.

U18 Erkek / 200 Metre Final (28.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 430 18.12.2007 ÖMER ÇAĞRI AKTAN ANTALYA 22.66 0.153 1 6 1 22
2 486 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 23.92 0.167 1 5 2 21
3 493 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 24.53 0.179 1 4 3 20
4 542 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 24.56 0.182 1 3 4 19
5 571 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 25.12 0.159 1 2 5 18
6 478 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR DNS - 1 1 6 17

U18 Erkek / 800 Metre (27.01.2024)

U18 Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 741 21.08.2008 AHMET EREN AYDIN KÜTAHYA 2:13.66 1 1 1 18
2 596 15.08.2010 ALİ OSMAN EVES KIRIKKALE 2:20.42 1 3 2 13
3 532 1.05.2010 EMİRHAN ÇALIŞKAN İSTANBUL 2:25.04 1 5 3 11
4 434 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 2:29.29 1 8 4 10
5 490 20.11.2009 AYAZ DEMİR İSTANBUL 2:33.93 1 6 5 7
6 435 24.05.2009 UTKU KAYAALP ANTALYA 2:40.57 1 7 6 5
7 551 20.07.2007 MEHMET CAN KILINÇ İSTANBUL 2:53.35 1 4 7 4
- 625 30.08.2009 ONUR KIZILYAR KOCAELİ DNS 1 2 - 0
U18 Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 756 13.02.2007 AHMET KAĞAN KILINÇ KÜTAHYA 2:06.49 2 7 1 22
2 772 22.08.2009 İZZET TALHA DEMİRHAN KÜTAHYA 2:11.05 2 6 2 20
3 604 27.01.2010 ARDA BERK AKDENİZ KOCAELİ 2:13.19 2 3 3 19
4 592 5.03.2008 İBRAHİM URAL KAYSERİ 2:15.54 2 4 4 15
5 491 1.01.2010 AYAZ TURSUN İSTANBUL 2:22.85 2 5 5 12
6 595 11.06.2008 AHMET SEÇKİN UYAN KIRIKKALE 2:29.39 2 2 6 9
7 569 22.01.2007 SEMİH BERDİBEK İSTANBUL 2:36.48 2 1 7 6
- 613 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ DNS 2 8 - 0
U18 Erkek/800 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 593 23.04.2008 ONUR EFE BARBAROS KAYSERİ 2:02.17 3 4 1 26
3 555 26.02.2010 MUHAMMED HAMZA ŞAHİN İSTANBUL 2:04.91 3 8 3 24
4 606 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 2:06.31 3 9 4 23
5 588 6.04.2007 YUSUF CAN BAHÇELİ KARAMAN 2:09.96 3 2 5 21
6 591 1.03.2008 HARUN EROĞLU KAYSERİ 2:14.51 3 6 6 17
7 494 20.04.2009 BATU AYDINLAR İSTANBUL 2:15.43 3 5 7 16
8 775 30.04.2008 MUSTAFA ULAÇ KARABAŞ KÜTAHYA 2:18.24 3 3 8 14
- 530 14.04.2009 EMİR MERT ÖZER İSTANBUL DNS 3 7 - 0
2 587 23.03.2009 SEMİH SAFA ARMUTCU KARAMAN 2:03.00 3 10 2 25
9 623 5.01.2010 OĞUZHAN ÇETİN KOCAELİ 2:31.89 3 1 9 8

.

U18 Erkek / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 593 23.04.2008 ONUR EFE BARBAROS KAYSERİ 2:02.17 3 4 1 26
3 555 26.02.2010 MUHAMMED HAMZA ŞAHİN İSTANBUL 2:04.91 3 8 3 24
4 606 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 2:06.31 3 9 4 23
5 756 13.02.2007 AHMET KAĞAN KILINÇ KÜTAHYA 2:06.49 2 7 1 22
6 588 6.04.2007 YUSUF CAN BAHÇELİ KARAMAN 2:09.96 3 2 5 21
7 772 22.08.2009 İZZET TALHA DEMİRHAN KÜTAHYA 2:11.05 2 6 2 20
8 604 27.01.2010 ARDA BERK AKDENİZ KOCAELİ 2:13.19 2 3 3 19
9 741 21.08.2008 AHMET EREN AYDIN KÜTAHYA 2:13.66 1 1 1 18
10 591 1.03.2008 HARUN EROĞLU KAYSERİ 2:14.51 3 6 6 17
11 494 20.04.2009 BATU AYDINLAR İSTANBUL 2:15.43 3 5 7 16
12 592 5.03.2008 İBRAHİM URAL KAYSERİ 2:15.54 2 4 4 15
13 775 30.04.2008 MUSTAFA ULAÇ KARABAŞ KÜTAHYA 2:18.24 3 3 8 14
14 596 15.08.2010 ALİ OSMAN EVES KIRIKKALE 2:20.42 1 3 2 13
15 491 1.01.2010 AYAZ TURSUN İSTANBUL 2:22.85 2 5 5 12
16 532 1.05.2010 EMİRHAN ÇALIŞKAN İSTANBUL 2:25.04 1 5 3 11
17 434 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 2:29.29 1 8 4 10
18 595 11.06.2008 AHMET SEÇKİN UYAN KIRIKKALE 2:29.39 2 2 6 9
20 490 20.11.2009 AYAZ DEMİR İSTANBUL 2:33.93 1 6 5 7
21 569 22.01.2007 SEMİH BERDİBEK İSTANBUL 2:36.48 2 1 7 6
22 435 24.05.2009 UTKU KAYAALP ANTALYA 2:40.57 1 7 6 5
23 551 20.07.2007 MEHMET CAN KILINÇ İSTANBUL 2:53.35 1 4 7 4
2 587 23.03.2009 SEMİH SAFA ARMUTCU KARAMAN 2:03.00 3 10 2 25
19 623 5.01.2010 OĞUZHAN ÇETİN KOCAELİ 2:31.89 3 1 9 8
- 625 30.08.2009 ONUR KIZILYAR KOCAELİ DNS 1 2 - 0
- 530 14.04.2009 EMİR MERT ÖZER İSTANBUL DNS 3 7 - 0
- 613 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ DNS 2 8 - 0

.


U18 Erkek / 3000 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 467 17.07.2007 BİLAL YILMAZ BİTLİS 9:47.09 1 5 1 5
2 599 11.07.2010 ÖMER FARUK BOYAN KIRIKKALE 10:02.07 1 2 2 4
3 778 27.07.2009 YİĞİT MUSTAFA KATI KÜTAHYA 10:15.31 1 1 3 3
4 434 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 10:52.13 1 4 4 2
- 435 24.05.2009 UTKU KAYAALP ANTALYA DNF 1 3 - 0

U18 Erkek / 60 Metre Engelli (27.01.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 553 1.05.2008 METİN ŞENGÜL İSTANBUL 8.47 0.162 1 4 1 3
2 793 9.02.2009 YUNUS EMRE CİVELEK SAKARYA 8.49 0.144 1 3 2 2
- 481 12.09.2010 ABDÜLHAMİD YAŞAR İSTANBUL DNS - 1 5 - 0

U18 Erkek / Sırıkla Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Sonuç Puan
788 26.09.2007 ALP ARTEŞEN SAKARYA DNS0

U18 Erkek / Üçadım Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 535 8.11.2008 ERDEM KADİR ÇELİK İSTANBUL 13.32
13.03
11.80
13.32 13.08
X
-
11.59
13.32 4
2 562 28.08.2009 MUSTAFA HÜSEYİN SARP İSTANBUL 11.77
11.31
11.37
11.77 10.74
X
-
11.23
11.77 3
3 598 17.11.2008 MUHAMMED ÖZGÜR KABACA KIRIKKALE 11.58
11.44
X
-
11.58 11.07
11.41
X
-
11.58 2
4 773 18.06.2009 MEHMET ALPER DİNÇ KÜTAHYA X
-
10.20
9.90
10.20 X
-
X
-
X
-
10.20 1

U18 Erkek / Gülle Atma (27.01.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 566 6.02.2008 ÖZGÜR ÖZEN İSTANBUL 11.21 11.53 11.20 11.53 10.16 X 11.24 11.53 3
2 768 8.09.2008 ERDEM TÜRKER KÜTAHYA 4.99 6.34 X 6.34 6.51 X 6.95 6.95 2
- 581 17.04.2007 ZAFER KOCA İSTANBUL - DNS 0

.

U20 Erkek / 200 Metre (27.01.2024)

U20 Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 575 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 22.91 0.171 1 6 1 13
2 474 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 24.30 0.154 1 5 2 8
3 431 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 24.68 0.209 1 3 3 6
4 455 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 26.05 0.189 1 4 4 2
U20 Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 558 26.03.2005 MURATCAN BAŞ İSTANBUL 23.33 0.244 2 6 1 11
2 567 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL 23.61 0.168 2 5 2 10
3 561 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 24.61 0.186 2 2 3 7
4 450 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 25.56 0.194 2 4 4 4
5 439 11.01.2005 BERKAY DERİNYAR BALIKESİR 26.35 0.456 2 3 5 1
U20 Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 582 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.29 0.122 3 6 1 14
2 794 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 23.08 0.163 3 5 2 12
3 496 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 24.26 0.184 3 2 3 9
4 448 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 24.85 0.168 3 4 4 5
5 442 6.03.2005 ÇAĞATAY HEPORAK BALIKESİR 25.58 0.247 3 3 5 3

.

U20 Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 582 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.29 0.122 3 6 1 14
2 575 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 22.91 0.171 1 6 1 13
3 794 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN 23.08 0.163 3 5 2 12
4 558 26.03.2005 MURATCAN BAŞ İSTANBUL 23.33 0.244 2 6 1 11
5 567 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL 23.61 0.168 2 5 2 10
6 496 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 24.26 0.184 3 2 3 9
7 474 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 24.30 0.154 1 5 2 8
8 561 18.04.2006 MUSTAFA EMRE KAYAR İSTANBUL 24.61 0.186 2 2 3 7
9 431 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 24.68 0.209 1 3 3 6
10 448 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 24.85 0.168 3 4 4 5
12 442 6.03.2005 ÇAĞATAY HEPORAK BALIKESİR 25.58 0.247 3 3 5 3
13 455 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 26.05 0.189 1 4 4 2
11 450 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 25.56 0.194 2 4 4 4
14 439 11.01.2005 BERKAY DERİNYAR BALIKESİR 26.35 0.456 2 3 5 1

.

U20 Erkek / 200 Metre Final (28.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 582 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.29 0.149 1 6 14
2 575 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 23.10 0.157 1 5 13
3 794 1.08.2006 EMİR YAĞIZ SALCI SAMSUN DNS - 1 4 12
4 558 26.03.2005 MURATCAN BAŞ İSTANBUL 23.44 0.259 1 3 11
5 567 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL 24.08 0.161 1 2 10
6 496 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 24.38 0.224 1 1 9

U20 Erkek / 800 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 774 20.04.2006 MUSTAFA DÖNMEZ KÜTAHYA 2:03.59 1 5 1 4
2 349 30.04.2005 MUHAMMED AKKUŞ AĞRI 2:07.50 1 6 2 3
3 586 12.09.2006 MUSTAFA CANER AYDAŞ KARAMAN 2:15.43 1 3 3 2
- 550 16.01.2006 MAHMUT DUHAN KUTSAL İSTANBUL DNS 1 4 - 0

U20 Erkek / 3000 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 766 3.10.2006 ALPARSLAN BURAK KÖSE KÜTAHYA 9:03.91 1 1 1 3
- 447 12.01.2005 HAMZA SERÇE BALIKESİR DNF 1 3 - 0
- 348 14.08.2006 ADEM ERDEMİR AĞRI DNS 1 2 - 0

U20 Erkek / 60 Metre Engelli (27.01.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 582 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 8.16 0.148 1 4 1 1

U20 Erkek / Sırıkla Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 3.80 4.00 4.20 4.40 4.60 Sonuç Puan
1 780 11.04.2006 İLTAN KARADENİZ MERSİN - - O XXO XXX 4.402
- 567 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL XXX NM0

U20 Erkek / Üçadım Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
- 489 10.02.2006 ARDA YENİLMEZ İSTANBUL X
-
X
-
X
-
- r
-


NM 0

U20 Erkek / Gülle Atma (27.01.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 488 29.12.2005 ARDA EFE KARAKURT İSTANBUL X 15.89 X 15.89 X 15.79 15.86 15.89 2
2 578 17.08.2005 YUNUS EMRE TEPE İSTANBUL X 13.44 13.15 13.44 12.90 X X 13.44 1

.

Büyük Erkek / 200 Metre (27.01.2024)

Büyük Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 22.19 0.157 1 6 1 34
2 537 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 23.25 0.242 1 5 2 31
3 460 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 24.41 0.349 1 4 3 24
4 443 21.10.2003 DOĞUKAN BAYLAV BALIKESİR 26.58 0.360 1 3 4 15
- 485 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 446 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 26.44 0.343 2 3 1 17
2 459 30.09.2003 TUGAY IŞIK BALIKESİR 27.61 0.213 2 2 2 13
- 482 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL DNS - 2 4 - 0
- 540 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
- 779 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN DNS - 2 6 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 365 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ ANKARA 23.31 0.138 3 5 1 30
2 777 28.09.2001 SITKI SEFA DÖNER KÜTAHYA 23.96 0.123 3 1 2 27
3 529 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL 25.01 0.155 3 3 3 20
4 367 9.09.1969 UĞUR GÜMÜŞ ANKARA 25.77 0.160 3 2 4 18
- 612 27.09.2004 EMRE YILMAZ KOCAELİ DNS - 3 4 - 0
- 792 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA DNS - 3 6 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 576 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 22.50 0.157 4 6 1 33
2 579 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 22.77 0.169 4 5 2 32
3 458 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR 23.73 0.122 4 4 3 29
4 350 24.07.2003 ENES FURKAN ÇETİN ANKARA 24.04 0.167 4 3 4 26
5 589 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS 24.60 0.147 4 1 5 23
6 461 16.08.2004 ULAŞ TONCA BALIKESİR 27.70 0.597 4 2 6 12
Büyük Erkek/200 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 436 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 23.78 0.124 5 5 1 28
2 545 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 24.20 0.152 5 4 2 25
3 441 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 24.94 0.424 5 3 3 21
4 457 16.01.2004 MUHİTTİN KIZILENİŞ BALIKESİR 27.02 0.154 5 2 4 14
- 565 3.11.2004 OZAN CANCA İSTANBUL DNS - 5 1 - 0
- 563 4.04.2001 OĞUZHAN KAYA İSTANBUL DNS - 5 6 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 451 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 24.85 0.211 6 3 1 22
2 776 7.01.2004 RAMAZAN AKDUMAN KÜTAHYA 25.41 0.133 6 4 2 19
3 444 26.04.2004 EMRE BÜYÜKTUNA BALIKESİR 26.56 0.247 6 2 3 16
- 798 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON DNS - 6 5 - 0
- 583 10.01.2001 KUBİLAY ENÇU İZMİR DNS - 6 6 - 0
- 564 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 6 1 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 22.19 0.157 1 6 1 34
2 576 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 22.50 0.157 4 6 1 33
3 579 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 22.77 0.169 4 5 2 32
4 537 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 23.25 0.242 1 5 2 31
5 365 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ ANKARA 23.31 0.138 3 5 1 30
6 458 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR 23.73 0.122 4 4 3 29
7 436 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 23.78 0.124 5 5 1 28
8 777 28.09.2001 SITKI SEFA DÖNER KÜTAHYA 23.96 0.123 3 1 2 27
9 350 24.07.2003 ENES FURKAN ÇETİN ANKARA 24.04 0.167 4 3 4 26
10 545 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 24.20 0.152 5 4 2 25
11 460 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 24.41 0.349 1 4 3 24
12 589 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN KARS 24.60 0.147 4 1 5 23
13 451 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 24.85 0.211 6 3 1 22
14 441 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 24.94 0.424 5 3 3 21
15 529 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL 25.01 0.155 3 3 3 20
16 776 7.01.2004 RAMAZAN AKDUMAN KÜTAHYA 25.41 0.133 6 4 2 19
17 367 9.09.1969 UĞUR GÜMÜŞ ANKARA 25.77 0.160 3 2 4 18
18 446 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 26.44 0.343 2 3 1 17
19 444 26.04.2004 EMRE BÜYÜKTUNA BALIKESİR 26.56 0.247 6 2 3 16
20 443 21.10.2003 DOĞUKAN BAYLAV BALIKESİR 26.58 0.360 1 3 4 15
21 457 16.01.2004 MUHİTTİN KIZILENİŞ BALIKESİR 27.02 0.154 5 2 4 14
22 459 30.09.2003 TUGAY IŞIK BALIKESİR 27.61 0.213 2 2 2 13
23 461 16.08.2004 ULAŞ TONCA BALIKESİR 27.70 0.597 4 2 6 12
- 565 3.11.2004 OZAN CANCA İSTANBUL DNS - 5 1 - 0
- 564 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 6 1 - 0
- 485 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
- 482 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL DNS - 2 4 - 0
- 612 27.09.2004 EMRE YILMAZ KOCAELİ DNS - 3 4 - 0
- 540 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
- 798 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON DNS - 6 5 - 0
- 583 10.01.2001 KUBİLAY ENÇU İZMİR DNS - 6 6 - 0
- 779 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN DNS - 2 6 - 0
- 563 4.04.2001 OĞUZHAN KAYA İSTANBUL DNS - 5 6 - 0
- 792 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA DNS - 3 6 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Final (28.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 21.97 0.193 1 6 1 34
2 576 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 22.21 0.158 1 5 2 33
3 579 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 23.09 0.155 1 4 3 32
4 365 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ ANKARA 23.32 0.132 1 2 4 30
5 537 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 23.38 0.277 1 3 5 31
6 458 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR 25.51 0.150 1 1 6 29

Büyük Erkek / 800 Metre (27.01.2024)

Büyük Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 517 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL 2:02.36 1 7 1 11
2 468 1.05.2006 EFE YALVAÇ BİTLİS 2:03.36 1 5 2 10
3 408 24.01.2004 MEHDI ZAROUKI ANTALYA 2:04.13 1 4 3 8
4 577 2.01.2001 YAĞIZ ŞENER İSTANBUL 2:04.82 1 1 4 6
5 497 7.04.2003 BURAK YILDIRIM İSTANBUL 2:32.66 1 2 5 5
- 534 30.11.2005 ENES KIZIL İSTANBUL DNS 1 3 - 0
- 483 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL DNS 1 6 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 477 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ GAZİANTEP 1:49.59 2 8 1 15
2 573 30.01.2004 UĞUR KEMAL DERİN İSTANBUL 1:51.47 2 6 2 14
3 786 29.03.2001 MOHAMMED HAMDAN ALSULEIMANI OMA 1:52.25 2 4 3 13
4 475 12.07.2000 MUSTAFA POLAT GAZİANTEP 1:54.90 2 5 4 12
5 471 17.01.2007 SERKAN TOPDEMİR DİYARBAKIR 2:04.01 2 2 5 9
6 795 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT 2:04.57 2 1 6 7
- 544 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL DNS 2 3 - 0
- 432 1.01.2002 TAMER SAKAR ANTALYA DNS 2 7 - 0

.

Büyük Erkek / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 477 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ GAZİANTEP 1:49.59 2 8 1 15
2 573 30.01.2004 UĞUR KEMAL DERİN İSTANBUL 1:51.47 2 6 2 14
3 786 29.03.2001 MOHAMMED HAMDAN ALSULEIMANI OMA 1:52.25 2 4 3 13
4 475 12.07.2000 MUSTAFA POLAT GAZİANTEP 1:54.90 2 5 4 12
5 517 18.09.2005 DOĞUKAN ÖMÜR ALTUNDAŞ İSTANBUL 2:02.36 1 7 1 11
6 468 1.05.2006 EFE YALVAÇ BİTLİS 2:03.36 1 5 2 10
7 471 17.01.2007 SERKAN TOPDEMİR DİYARBAKIR 2:04.01 2 2 5 9
8 408 24.01.2004 MEHDI ZAROUKI ANTALYA 2:04.13 1 4 3 8
9 795 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT 2:04.57 2 1 6 7
10 577 2.01.2001 YAĞIZ ŞENER İSTANBUL 2:04.82 1 1 4 6
11 497 7.04.2003 BURAK YILDIRIM İSTANBUL 2:32.66 1 2 5 5
- 534 30.11.2005 ENES KIZIL İSTANBUL DNS 1 3 - 0
- 544 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL DNS 2 3 - 0
- 483 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL DNS 1 6 - 0
- 432 1.01.2002 TAMER SAKAR ANTALYA DNS 2 7 - 0

.


Büyük Erkek / 3000 Metre (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 516 5.08.1987 DOĞA NALBANTOĞLU İSTANBUL 9:13.03 1 3 1 5
2 797 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON 9:34.87 1 4 2 4
3 572 10.02.1999 TAHA GÜNAYDIN İSTANBUL 9:51.72 1 1 3 3
- 543 1.06.2004 HAMİT AKAY İSTANBUL DNS 1 2 - 0
- 480 28.02.1991 MOHAMMED ABDULLAH MAHAL IRQ DNS 1 5 - 0

Büyük Erkek / 60 Metre Engelli (27.01.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 782 9.05.2001 SERHAT BULUT MERSİN 8.03 0.150 1 5 1 4
2 352 16.01.1998 FURKAN AKTAŞ ANKARA 8.09 0.132 1 4 2 3
3 781 18.06.2001 İSMAİL EREN ADIGÜZEL MERSİN 8.26 0.145 1 3 3 2
4 454 6.04.2002 MEHMET ALİ YÜZÜAK BALIKESİR 9.54 0.162 1 6 4 1

Büyük Erkek / Sırıkla Atlama (27.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 4.40 4.60 4.80 4.90 5.00 Sonuç Puan
1 559 30.09.1998 MUSTAFA BERKAY GÜRMERİÇ İSTANBUL - O O - XXX 4.802
- 584 19.02.2004 YİĞİTCAN ÖZKARAGÖZ İZMİR XXX NM0


Büyük Erkek / Gülle Atma (27.01.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 452 1.01.2004 KUTAY TOY BALIKESİR X X 11.09 11.09 11.09 11.11 11.24 11.24 4
2 464 12.08.2004 YUNUS EMRE TATAR BALIKESİR 9.32 9.55 8.90 9.55 9.18 9.34 9.21 9.55 3
3 445 25.09.2003 FATİH CAN KAYABAŞI BALIKESİR 7.79 8.72 8.68 8.72 8.98 7.53 8.06 8.98 2
4 453 12.03.2000 LANCINE CISSE BALIKESİR X X 6.15 6.15 8.35 X X 8.35 1