TÜRKİYE U16 SALON ŞAMPİYONASI

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliBURSA
Katılan Sporcu Sayısı 1298
Kategorileri
  • U16 Kız
  • U16 Erkek
  • 15 Yaş Kız
  • 15 Yaş Erkek
Branşlar
  • 60 Metre
  • 200 Metre
  • 300 Metre
  • 600 Metre
  • 800 Metre
  • 1500 Metre
  • 60 Metre Engelli
  • 3000 Metre Yürüyüş
  • Yüksek Atlama
  • Sırıkla Atlama
  • Uzun Atlama
  • Üçadım Atlama
  • Gülle Atma
  • 4x200 Metre Bayrak

.


U16 Kız / 60 Metre (3.02.2024)

U16 Kız/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 102 3.02.2010 DURU ÖZDEŞ AYDIN 8.40 - 1 8 1 107
2 618 18.08.2010 ZEYNEP TANRIKULU SAMSUN 8.76 - 1 6 2 77
3 538 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN 8.77 - 1 5 3 76
4 196 4.02.2011 HİLAL TOMAK BURSA 8.97 - 1 7 4 59
5 612 22.09.2011 MEDİNE ALP SAMSUN 9.16 - 1 2 5 40
6 476 20.10.2010 TANEM YILMAZ KIRKLARELİ 9.66 - 1 3 6 16
7 272 30.09.2010 ELİF SUDE BİÇER ERZİNCAN 9.77 - 1 4 7 11
U16 Kız/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 333 17.04.2010 GÜLSEREN BİLGİN GAZİANTEP 8.42 - 2 4 1 104
2 426 16.11.2010 ENNUR AYŞE BOZKURT KARAMAN 8.63 - 2 2 2 90
3 323 1.08.2011 ELİF İKRA AKKURT GAZİANTEP 8.68 - 2 7 3 84
4 420 23.09.2010 İCLAL NİSA GÜZ KARABÜK 8.85 - 2 8 4 68
5 575 3.02.2011 ALARA SU YÜKSEL OSMANİYE 9.06 - 2 6 5 50
6 211 1.01.2010 MÜNEVVER NİSA BAŞAR BURSA 9.30 - 2 3 6 29
7 153 16.08.2011 ZEYNEP NAZ SAĞAN BİLECİK 9.88 - 2 5 7 7
U16 Kız/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 381 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 8.67 - 3 5 1 86
2 656 16.08.2011 EBRAR ARSLAN TOKAT 8.97 - 3 3 2 57
3 680 13.02.2012 MELİSA NUR TEMİRCİ YOZGAT 9.49 - 3 4 3 22
4 273 1.11.2012 ESMA BÜTÜN ERZİNCAN 9.64 - 3 2 4 17
5 249 5.11.2012 RANA HANIM KANBUR ÇORUM 9.67 - 3 7 5 15
6 487 17.09.2010 BERİL BAŞTÜRK KOCAELİ 9.70 - 3 6 6 14
7 36 7.04.2010 FATMA RANA ÇAPRAZ AMASYA 9.84 - 3 8 7 9
U16 Kız/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 63 30.03.2010 İKRA AYTAN ANKARA 8.41 - 4 6 1 105
2 505 8.08.2011 TUĞÇE EREN KOCAELİ 8.67 - 4 2 2 85
3 303 16.11.2011 İREM SU AKTAŞ ESKİŞEHİR 8.88 - 4 3 3 67
4 68 2.04.2010 NESLİHAN PİLAVCI ANKARA 8.97 - 4 1 4 58
5 430 18.03.2010 NİHAL ZEREN UĞURLUKOÇ KARAMAN 9.00 - 4 5 5 54
6 486 30.08.2010 BEREN BAĞDAÇİÇEK KOCAELİ 9.22 - 4 7 6 36
7 510 27.02.2012 ZÜMRA HAN KOCAELİ 9.36 - 4 4 7 26
8 150 14.09.2011 CEYDA TAŞKIN BİLECİK 9.79 - 4 8 8 10
U16 Kız/60 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 240 7.02.2011 ESİL UYAR ÇANAKKALE 8.48 - 5 3 1 100
2 529 21.04.2010 DİLAN ÇELİK MERSİN 8.48 - 5 5 2 99
3 301 23.08.2010 İCLAL ARSLAN ESKİŞEHİR 8.73 - 5 4 3 79
4 134 18.04.2012 BUĞLEM SEYRAN ASLAN BARTIN 8.88 - 5 6 4 66
5 103 27.08.2010 ECRİN ÖZDAMAR AYDIN 8.89 - 5 2 5 65
6 289 2.11.2010 ARZU DAMLA BAKMAK ESKİŞEHİR 8.94 - 5 8 6 61
7 552 24.03.2010 NİSA NUR KIRÇIN MUĞLA 9.08 - 5 7 7 47
8 218 10.04.2010 RABİA EKİNAY TOPAL BURSA 9.88 - 5 1 8 6
U16 Kız/60 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 171 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 8.47 - 6 5 1 102
2 635 31.08.2011 MERVE KARAVELİOĞLU SİVAS 8.78 - 6 4 2 75
3 104 17.03.2010 EDA PORTAKAL AYDIN 8.78 - 6 2 3 74
4 145 15.04.2010 ŞEVAL EKMEN BATMAN 8.84 - 6 8 4 70
5 342 22.01.2010 ŞEHİDENUR KOÇAR GAZİANTEP 9.07 - 6 1 5 49
6 64 22.08.2010 MELİSA MASAL BULAT ANKARA 9.25 - 6 6 6 32
7 274 13.07.2012 İLAYDA KORKMAZ ERZİNCAN 9.26 - 6 7 7 30
8 247 14.04.2012 CEMRE NUR DEMİREL ÇORUM 9.57 - 6 3 8 19
U16 Kız/60 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 581 29.06.2010 AYŞEM KÜÇÜKMEHMETOĞLU SAKARYA 8.27 - 7 4 1 113
2 279 6.02.2010 CİSEM ÇELİK ERZURUM 8.35 - 7 7 2 109
3 337 8.11.2010 NİSANUR KAYA GAZİANTEP 8.61 - 7 8 3 92
4 632 23.05.2011 İREM SU ŞAHİN SİVAS 8.98 - 7 1 4 56
5 270 17.08.2010 ŞEYMA GİRDİ EDİRNE 9.15 - 7 3 5 41
6 681 2.05.2012 MERVE ŞENER YOZGAT 9.54 - 7 2 6 20
7 477 27.02.2010 ZEYNEP DURU YILGIN KIRKLARELİ 9.71 - 7 6 7 13
8 149 1.01.2012 AYŞE ALKAN BİLECİK 10.22 - 7 5 8 4
U16 Kız/60 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 591 25.02.2011 ELA CANAY SAKARYA 8.59 - 8 8 1 95
2 1 30.07.2010 ALİN SU BALIKÇI ADANA 8.66 - 8 5 2 87
3 425 29.01.2011 EMİNE ÇEKCEOĞLU KARAMAN 8.80 - 8 1 3 73
4 626 11.04.2012 AFRA ESLEM YILDIRIM SİVAS 8.96 - 8 2 4 60
5 109 19.02.2010 NİSA SAYILKAN AYDIN 9.01 - 8 3 5 53
6 152 29.10.2011 ELVİN GÖKÇE BİLECİK 9.01 - 8 7 6 52
7 512 16.12.2010 ELİF NAZ ACAR KONYA 9.04 - 8 6 7 51
8 456 6.08.2011 BETÜL HAZAR KIRIKKALE 9.07 - 8 4 8 48
U16 Kız/60 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 408 17.02.2010 DEFNE ÖZBEK İZMİR 8.30 - 9 5 1 111
2 43 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 8.48 - 9 7 2 98
3 614 3.08.2011 SILA ŞAHİNKAYA SAMSUN 8.51 - 9 8 3 97
4 339 7.08.2010 SEMANUR DÜNDAR GAZİANTEP 8.62 - 9 1 4 91
5 37 12.07.2010 ASMİN AKTAŞ ANKARA 8.80 - 9 4 5 72
6 374 13.09.2010 AYŞE SERRA ÇALIŞKAN İSTANBUL 8.92 - 9 2 6 63
7 185 15.06.2011 ELİF EROĞLU BURSA 9.08 - 9 6 7 46
8 175 2.11.2010 BERRA AYBEY BURSA 9.22 - 9 3 8 37
U16 Kız/60 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 615 15.04.2011 YAĞMUR SARIOĞLU SAMSUN 8.41 - 10 7 1 106
2 49 22.09.2010 DURU ÇAKMAK ANKARA 8.47 - 10 6 2 101
3 4 8.02.2010 BUSE SARIATEŞ ADANA 8.56 - 10 2 3 96
4 69 9.02.2010 TUANA ÇAKMAK ANKARA 8.74 - 10 4 4 78
5 474 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ 8.93 - 10 5 5 62
6 317 14.07.2012 BUSE ASLAN GAZİANTEP 9.09 - 10 3 6 45
7 483 21.03.2011 ASYA GÜNENÇ KOCAELİ 9.54 - 10 1 7 21
8 225 9.07.2010 SİNEM KOÇYİĞİT BURSA 9.91 - 10 8 8 5
U16 Kız/60 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 606 31.03.2011 ZEYNEP GÜL SAKARYA 8.34 - 11 2 1 110
2 435 1.02.2010 DİLŞAT GAMZE TURAN KASTAMONU 8.59 - 11 8 2 94
3 111 17.07.2010 RÜMEYSA ELİF AYHAN AYDIN 8.66 - 11 6 3 88
4 321 6.07.2010 ECRİN AFYUNCUOĞLU GAZİANTEP 9.19 - 11 1 4 38
5 294 28.09.2010 BERRA KARTAL ESKİŞEHİR 9.24 - 11 5 5 34
6 636 16.10.2012 MERYEM ECE GELDİ SİVAS 9.87 - 11 4 6 8
- 491 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ DQ
(DQ TR 16.7)
- 11 3 - 0
- 481 21.03.2011 ALYA GÜNENÇ KOCAELİ DQ
(DQ TR 16.7)
- 11 7 - 0
U16 Kız/60 Metre 12. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 89 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA 8.43 - 12 6 1 103
2 126 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 8.81 - 12 3 2 71
3 295 18.07.2011 CEREN ACABAY ESKİŞEHİR 9.13 - 12 4 3 42
4 151 19.03.2012 ELİF İNCİ PAŞAOĞLU BİLECİK 9.23 - 12 8 4 35
5 548 21.09.2010 SUDENAZ ÖZÇİVİ MERSİN 9.24 - 12 5 5 33
6 275 9.03.2011 SENA ÖZER ERZİNCAN 9.35 - 12 1 6 27
7 254 4.02.2012 MENEKŞE YAKAN DENİZLİ 9.48 - 12 2 7 23
8 467 25.06.2010 ÜMMÜGÜLSÜM İNCE KIRIKKALE 9.63 - 12 7 8 18
U16 Kız/60 Metre 13. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 124 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 8.18 - 13 3 1 117
2 51 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 8.71 - 13 1 2 83
3 300 15.02.2011 FEYZA ÖZEN ESKİŞEHİR 8.72 - 13 5 3 80
4 52 13.05.2010 ECE NAZ POLAT ANKARA 8.84 - 13 8 4 69
5 114 23.01.2010 TAMILA ŞADILI AYDIN 8.99 - 13 4 5 55
6 194 1.06.2010 FERİDE NAZ DEMİR BURSA 9.17 - 13 2 6 39
7 630 15.03.2010 ELİF KARA SİVAS 9.25 - 13 7 7 31
8 269 1.02.2011 NURDAN KAMUDAN EDİRNE 9.37 - 13 6 8 25
U16 Kız/60 Metre 14. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 88 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 8.21 - 14 5 1 115
2 246 5.01.2010 ŞİMAL ALKAN ÇANAKKALE 8.23 - 14 2 2 114
3 132 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 8.29 - 14 4 3 112
4 187 19.12.2011 ELİFNUR BEYZA İŞSEVER BURSA 8.72 - 14 1 4 82
5 9 7.05.2010 EBRU ERTUĞRUL ADANA 8.72 - 14 8 5 81
6 495 28.05.2010 ELVİN GÖRGÜLÜ KOCAELİ 9.42 - 14 6 6 24
7 645 25.12.2010 CEMİLE DEMİR ŞANLIURFA 9.74 - 14 3 7 12
- 45 21.01.2010 CEYLİN HATİCE CANPOLAT ANKARA DNS - 14 7 - 0
U16 Kız/60 Metre 15. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 395 4.01.2010 RUBİ NUR CANSUN İSTANBUL 8.19 - 15 4 1 116
2 18 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA 8.37 - 15 6 2 108
3 391 28.08.2012 LEYLA ÖZKUT İSTANBUL 8.59 - 15 2 3 93
4 73 6.08.2010 ZEYNEP ÖZMEN ANKARA 8.64 - 15 8 4 89
5 418 29.04.2010 ELİF SENA ÇELİK KARABÜK 8.89 - 15 3 5 64
6 544 28.10.2010 MİZGİN SEVEN MERSİN 9.11 - 15 5 6 44
7 683 27.03.2011 ÖZLEM ÜNLÜ YOZGAT 9.12 - 15 1 7 43
8 628 5.01.2012 CEYDA EROL SİVAS 9.31 - 15 7 8 28

.

U16 Kız / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 124 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 8.18 - 13 3 1 117
2 395 4.01.2010 RUBİ NUR CANSUN İSTANBUL 8.19 - 15 4 1 116
3 88 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 8.21 - 14 5 1 115
4 246 5.01.2010 ŞİMAL ALKAN ÇANAKKALE 8.23 - 14 2 2 114
5 581 29.06.2010 AYŞEM KÜÇÜKMEHMETOĞLU SAKARYA 8.27 - 7 4 1 113
6 132 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 8.29 - 14 4 3 112
7 408 17.02.2010 DEFNE ÖZBEK İZMİR 8.30 - 9 5 1 111
8 606 31.03.2011 ZEYNEP GÜL SAKARYA 8.34 - 11 2 1 110
9 279 6.02.2010 CİSEM ÇELİK ERZURUM 8.35 - 7 7 2 109
10 18 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA 8.37 - 15 6 2 108
11 102 3.02.2010 DURU ÖZDEŞ AYDIN 8.40 - 1 8 1 107
12 615 15.04.2011 YAĞMUR SARIOĞLU SAMSUN 8.41 - 10 7 1 106
13 63 30.03.2010 İKRA AYTAN ANKARA 8.41 - 4 6 1 105
14 333 17.04.2010 GÜLSEREN BİLGİN GAZİANTEP 8.42 - 2 4 1 104
15 89 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA 8.43 - 12 6 1 103
16 171 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 8.47 - 6 5 1 102
17 49 22.09.2010 DURU ÇAKMAK ANKARA 8.47 - 10 6 2 101
18 240 7.02.2011 ESİL UYAR ÇANAKKALE 8.48 - 5 3 1 100
19 529 21.04.2010 DİLAN ÇELİK MERSİN 8.48 - 5 5 2 99
20 43 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 8.48 - 9 7 2 98
21 614 3.08.2011 SILA ŞAHİNKAYA SAMSUN 8.51 - 9 8 3 97
22 4 8.02.2010 BUSE SARIATEŞ ADANA 8.56 - 10 2 3 96
23 591 25.02.2011 ELA CANAY SAKARYA 8.59 - 8 8 1 95
24 435 1.02.2010 DİLŞAT GAMZE TURAN KASTAMONU 8.59 - 11 8 2 94
25 391 28.08.2012 LEYLA ÖZKUT İSTANBUL 8.59 - 15 2 3 93
26 337 8.11.2010 NİSANUR KAYA GAZİANTEP 8.61 - 7 8 3 92
27 339 7.08.2010 SEMANUR DÜNDAR GAZİANTEP 8.62 - 9 1 4 91
28 426 16.11.2010 ENNUR AYŞE BOZKURT KARAMAN 8.63 - 2 2 2 90
29 73 6.08.2010 ZEYNEP ÖZMEN ANKARA 8.64 - 15 8 4 89
30 111 17.07.2010 RÜMEYSA ELİF AYHAN AYDIN 8.66 - 11 6 3 88
31 1 30.07.2010 ALİN SU BALIKÇI ADANA 8.66 - 8 5 2 87
32 381 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 8.67 - 3 5 1 86
33 505 8.08.2011 TUĞÇE EREN KOCAELİ 8.67 - 4 2 2 85
34 323 1.08.2011 ELİF İKRA AKKURT GAZİANTEP 8.68 - 2 7 3 84
35 51 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 8.71 - 13 1 2 83
36 187 19.12.2011 ELİFNUR BEYZA İŞSEVER BURSA 8.72 - 14 1 4 82
37 9 7.05.2010 EBRU ERTUĞRUL ADANA 8.72 - 14 8 5 81
38 300 15.02.2011 FEYZA ÖZEN ESKİŞEHİR 8.72 - 13 5 3 80
39 301 23.08.2010 İCLAL ARSLAN ESKİŞEHİR 8.73 - 5 4 3 79
40 69 9.02.2010 TUANA ÇAKMAK ANKARA 8.74 - 10 4 4 78
41 618 18.08.2010 ZEYNEP TANRIKULU SAMSUN 8.76 - 1 6 2 77
42 538 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN 8.77 - 1 5 3 76
43 635 31.08.2011 MERVE KARAVELİOĞLU SİVAS 8.78 - 6 4 2 75
44 104 17.03.2010 EDA PORTAKAL AYDIN 8.78 - 6 2 3 74
45 425 29.01.2011 EMİNE ÇEKCEOĞLU KARAMAN 8.80 - 8 1 3 73
46 37 12.07.2010 ASMİN AKTAŞ ANKARA 8.80 - 9 4 5 72
47 126 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 8.81 - 12 3 2 71
48 145 15.04.2010 ŞEVAL EKMEN BATMAN 8.84 - 6 8 4 70
49 52 13.05.2010 ECE NAZ POLAT ANKARA 8.84 - 13 8 4 69
50 420 23.09.2010 İCLAL NİSA GÜZ KARABÜK 8.85 - 2 8 4 68
51 303 16.11.2011 İREM SU AKTAŞ ESKİŞEHİR 8.88 - 4 3 3 67
52 134 18.04.2012 BUĞLEM SEYRAN ASLAN BARTIN 8.88 - 5 6 4 66
53 103 27.08.2010 ECRİN ÖZDAMAR AYDIN 8.89 - 5 2 5 65
54 418 29.04.2010 ELİF SENA ÇELİK KARABÜK 8.89 - 15 3 5 64
55 374 13.09.2010 AYŞE SERRA ÇALIŞKAN İSTANBUL 8.92 - 9 2 6 63
56 474 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ 8.93 - 10 5 5 62
57 289 2.11.2010 ARZU DAMLA BAKMAK ESKİŞEHİR 8.94 - 5 8 6 61
58 626 11.04.2012 AFRA ESLEM YILDIRIM SİVAS 8.96 - 8 2 4 60
59 196 4.02.2011 HİLAL TOMAK BURSA 8.97 - 1 7 4 59
60 68 2.04.2010 NESLİHAN PİLAVCI ANKARA 8.97 - 4 1 4 58
61 656 16.08.2011 EBRAR ARSLAN TOKAT 8.97 - 3 3 2 57
62 632 23.05.2011 İREM SU ŞAHİN SİVAS 8.98 - 7 1 4 56
63 114 23.01.2010 TAMILA ŞADILI AYDIN 8.99 - 13 4 5 55
64 430 18.03.2010 NİHAL ZEREN UĞURLUKOÇ KARAMAN 9.00 - 4 5 5 54
65 109 19.02.2010 NİSA SAYILKAN AYDIN 9.01 - 8 3 5 53
66 152 29.10.2011 ELVİN GÖKÇE BİLECİK 9.01 - 8 7 6 52
67 512 16.12.2010 ELİF NAZ ACAR KONYA 9.04 - 8 6 7 51
68 575 3.02.2011 ALARA SU YÜKSEL OSMANİYE 9.06 - 2 6 5 50
69 342 22.01.2010 ŞEHİDENUR KOÇAR GAZİANTEP 9.07 - 6 1 5 49
70 456 6.08.2011 BETÜL HAZAR KIRIKKALE 9.07 - 8 4 8 48
71 552 24.03.2010 NİSA NUR KIRÇIN MUĞLA 9.08 - 5 7 7 47
72 185 15.06.2011 ELİF EROĞLU BURSA 9.08 - 9 6 7 46
73 317 14.07.2012 BUSE ASLAN GAZİANTEP 9.09 - 10 3 6 45
74 544 28.10.2010 MİZGİN SEVEN MERSİN 9.11 - 15 5 6 44
75 683 27.03.2011 ÖZLEM ÜNLÜ YOZGAT 9.12 - 15 1 7 43
76 295 18.07.2011 CEREN ACABAY ESKİŞEHİR 9.13 - 12 4 3 42
77 270 17.08.2010 ŞEYMA GİRDİ EDİRNE 9.15 - 7 3 5 41
78 612 22.09.2011 MEDİNE ALP SAMSUN 9.16 - 1 2 5 40
79 194 1.06.2010 FERİDE NAZ DEMİR BURSA 9.17 - 13 2 6 39
80 321 6.07.2010 ECRİN AFYUNCUOĞLU GAZİANTEP 9.19 - 11 1 4 38
81 175 2.11.2010 BERRA AYBEY BURSA 9.22 - 9 3 8 37
82 486 30.08.2010 BEREN BAĞDAÇİÇEK KOCAELİ 9.22 - 4 7 6 36
83 151 19.03.2012 ELİF İNCİ PAŞAOĞLU BİLECİK 9.23 - 12 8 4 35
84 294 28.09.2010 BERRA KARTAL ESKİŞEHİR 9.24 - 11 5 5 34
85 548 21.09.2010 SUDENAZ ÖZÇİVİ MERSİN 9.24 - 12 5 5 33
86 64 22.08.2010 MELİSA MASAL BULAT ANKARA 9.25 - 6 6 6 32
87 630 15.03.2010 ELİF KARA SİVAS 9.25 - 13 7 7 31
88 274 13.07.2012 İLAYDA KORKMAZ ERZİNCAN 9.26 - 6 7 7 30
89 211 1.01.2010 MÜNEVVER NİSA BAŞAR BURSA 9.30 - 2 3 6 29
90 628 5.01.2012 CEYDA EROL SİVAS 9.31 - 15 7 8 28
91 275 9.03.2011 SENA ÖZER ERZİNCAN 9.35 - 12 1 6 27
92 510 27.02.2012 ZÜMRA HAN KOCAELİ 9.36 - 4 4 7 26
93 269 1.02.2011 NURDAN KAMUDAN EDİRNE 9.37 - 13 6 8 25
94 495 28.05.2010 ELVİN GÖRGÜLÜ KOCAELİ 9.42 - 14 6 6 24
95 254 4.02.2012 MENEKŞE YAKAN DENİZLİ 9.48 - 12 2 7 23
96 680 13.02.2012 MELİSA NUR TEMİRCİ YOZGAT 9.49 - 3 4 3 22
97 483 21.03.2011 ASYA GÜNENÇ KOCAELİ 9.54 - 10 1 7 21
98 681 2.05.2012 MERVE ŞENER YOZGAT 9.54 - 7 2 6 20
99 247 14.04.2012 CEMRE NUR DEMİREL ÇORUM 9.57 - 6 3 8 19
100 467 25.06.2010 ÜMMÜGÜLSÜM İNCE KIRIKKALE 9.63 - 12 7 8 18
101 273 1.11.2012 ESMA BÜTÜN ERZİNCAN 9.64 - 3 2 4 17
102 476 20.10.2010 TANEM YILMAZ KIRKLARELİ 9.66 - 1 3 6 16
103 249 5.11.2012 RANA HANIM KANBUR ÇORUM 9.67 - 3 7 5 15
104 487 17.09.2010 BERİL BAŞTÜRK KOCAELİ 9.70 - 3 6 6 14
105 477 27.02.2010 ZEYNEP DURU YILGIN KIRKLARELİ 9.71 - 7 6 7 13
106 645 25.12.2010 CEMİLE DEMİR ŞANLIURFA 9.74 - 14 3 7 12
107 272 30.09.2010 ELİF SUDE BİÇER ERZİNCAN 9.77 - 1 4 7 11
108 150 14.09.2011 CEYDA TAŞKIN BİLECİK 9.79 - 4 8 8 10
109 36 7.04.2010 FATMA RANA ÇAPRAZ AMASYA 9.84 - 3 8 7 9
110 636 16.10.2012 MERYEM ECE GELDİ SİVAS 9.87 - 11 4 6 8
111 153 16.08.2011 ZEYNEP NAZ SAĞAN BİLECİK 9.88 - 2 5 7 7
112 218 10.04.2010 RABİA EKİNAY TOPAL BURSA 9.88 - 5 1 8 6
113 225 9.07.2010 SİNEM KOÇYİĞİT BURSA 9.91 - 10 8 8 5
114 149 1.01.2012 AYŞE ALKAN BİLECİK 10.22 - 7 5 8 4
- 491 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ DQ
(DQ TR 16.7)
- 11 3 - 0
- 481 21.03.2011 ALYA GÜNENÇ KOCAELİ DQ
(DQ TR 16.7)
- 11 7 - 0
- 45 21.01.2010 CEYLİN HATİCE CANPOLAT ANKARA DNS - 14 7 - 0

.

U16 Kız / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 88 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 8.11 - 1 3 115
2 246 5.01.2010 ŞİMAL ALKAN ÇANAKKALE 8.29 - 1 6 114
3 581 29.06.2010 AYŞEM KÜÇÜKMEHMETOĞLU SAKARYA 8.27 - 1 2 113
4 132 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 8.24 - 1 7 112
5 408 17.02.2010 DEFNE ÖZBEK İZMİR 8.22 - 1 1 111
6 606 31.03.2011 ZEYNEP GÜL SAKARYA 8.35 - 1 8 110
7 395 4.01.2010 RUBİ NUR CANSUN İSTANBUL 8.13 - 1 5 116
8 124 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 8.13 - 1 4 117

U16 Kız / 300 Metre (3.02.2024)

U16 Kız/300 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 262 18.07.2012 BADE SU ERYILMAZ EDİRNE 47.58 - 1 5 1 39
2 99 24.09.2012 ZEYNEP ECEM DİREMLER ANTALYA 48.85 - 1 4 2 32
3 602 7.02.2012 TUĞSEM LATA SAKARYA 50.51 - 1 3 3 20
4 204 8.07.2012 MELEK SANATCI BURSA 52.21 - 1 6 4 14
- 482 30.10.2012 ASENA HAYEL YILMAZ KOCAELİ DNS - 1 2 - 0
U16 Kız/300 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 599 20.01.2012 SERRA DURU MERCAN SAKARYA 45.92 - 2 4 1 57,5
2 318 1.11.2011 BUSE NAZ ARSLAN GAZİANTEP 49.15 - 2 3 2 30
3 480 3.01.2012 ZEYNEP SEVGİ VURAL KIRŞEHİR 51.25 - 2 5 3 17
4 677 7.03.2012 HİRA BULUT YOZGAT 57.02 - 2 2 4 12
- 583 2.01.2012 BERFİN ÇALAR SAKARYA DNS - 2 6 - 0
U16 Kız/300 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 221 14.06.2011 SENA BELİNAY ŞAHİN BURSA 46.47 - 3 5 1 48
2 311 16.08.2011 ZEYNEP ERATİK ESKİŞEHİR 46.79 - 3 4 2 46
3 533 13.10.2011 ELİZAN ECEM ÖZ MERSİN 49.82 - 3 2 3 26
4 669 17.09.2011 ZEYNEP GÜLER YALOVA 50.26 - 3 3 4 24
5 293 2.01.2012 BENGİSU BALIKÇI ESKİŞEHİR 50.27 - 3 1 5 23
6 351 16.05.2011 ELA KULUBECİOĞLU HATAY 54.33 - 3 6 6 13
U16 Kız/300 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 535 6.03.2011 GİZEM KESKİN MERSİN 44.63 - 4 2 1 66
2 100 22.02.2011 ZHANIYA ISKAKOVA ANTALYA 44.66 - 4 5 2 65
3 296 24.02.2011 DEFNE MANEY YILDIRIM ESKİŞEHİR 45.36 - 4 4 3 61
4 196 4.02.2011 HİLAL TOMAK BURSA 45.47 - 4 6 4 60
5 324 28.02.2011 ELİF NAZ BOZKURT GAZİANTEP 45.67 - 4 3 5 59
- 582 27.04.2011 BEGÜM GÖK SAKARYA DNS - 4 1 - 0
U16 Kız/300 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 87 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 43.12 - 5 4 1 69
2 315 15.08.2010 AYŞE NUR YILAN GAZİANTEP 49.71 - 5 5 2 27
3 473 11.08.2010 ESLEM KOŞAR KIRKLARELİ 50.14 - 5 6 3 25
4 463 18.07.2010 SEDEF GÖKBULUT KIRIKKALE 51.45 - 5 2 4 16
- 272 30.09.2010 ELİF SUDE BİÇER ERZİNCAN DNS - 5 3 - 0
- 493 17.01.2011 ECRİN YILDIRIM KOCAELİ DNS - 5 1 - 0
U16 Kız/300 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 92 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 44.99 - 6 5 1 64
2 466 1.07.2010 ŞEVVAL ÜLGER KIRIKKALE 47.87 - 6 6 2 37
3 284 6.08.2010 FUNDA ERÇİL ERZURUM 48.13 - 6 2 3 33,5
4 490 3.08.2010 CEREN ALKAN KOCAELİ 49.01 - 6 3 4 31
5 633 6.08.2010 KEZİBAN SUDE HÖBEKKAYA SİVAS 51.88 - 6 1 5 15
- 265 19.08.2010 EYLÜL ÖĞMEZ EDİRNE DNS - 6 4 - 0
U16 Kız/300 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 261 14.06.2010 SEMANUR PARLAK DİYARBAKIR 45.33 - 7 3 1 62
2 157 15.05.2010 MERYEM MISIR BİNGÖL 45.97 - 7 6 2 55
3 581 29.06.2010 AYŞEM KÜÇÜKMEHMETOĞLU SAKARYA 47.54 - 7 1 3 40
4 42 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 50.35 - 7 4 4 21,5
5 479 21.06.2010 RAVZA YAZICI KIRŞEHİR 51.19 - 7 2 5 18
- 75 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA DQ
(DQ TR17.2.)
- 7 5 - 0
U16 Kız/300 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 457 14.04.2010 BETÜL IŞIK KIRIKKALE 45.95 - 8 4 1 56
2 251 13.05.2010 YAREN TİVRİZ ÇORUM 46.34 - 8 1 2 52
3 28 13.04.2010 GONCAGÜL SAĞDIÇ AKSARAY 46.37 - 8 5 3 51
4 244 14.04.2010 İLAYDA GEZER ÇANAKKALE 47.48 - 8 3 4 41
5 577 16.04.2010 ELÇİN CİNKARA OSMANİYE 47.86 - 8 2 5 38
6 359 27.03.2010 MEDİNE KIZILAY IĞDIR 47.96 - 8 6 6 36
U16 Kız/300 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 554 6.03.2010 SERİHAN UYSAL MUĞLA 46.20 - 9 4 1 53
2 500 21.03.2010 LARA ELİF EKİNCİ KOCAELİ 46.78 - 9 2 2 47
3 664 1.03.2010 EVİN TAKVA VAN 47.25 - 9 6 3 44
4 537 5.03.2010 GÜLSÜM YILDIZ MERSİN 47.35 - 9 5 4 42
- 592 15.03.2010 ELİF GÜLCE ATAOĞLU SAKARYA DNS - 9 3 - 0
- 589 23.03.2010 DAMLA TÖREMİŞ SAKARYA DNS - 9 1 - 0
U16 Kız/300 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 401 3.02.2010 ASMİN ÖZEL İZMİR 45.27 - 10 3 1 63
2 342 22.01.2010 ŞEHİDENUR KOÇAR GAZİANTEP 46.99 - 10 6 2 45
3 461 29.01.2010 HAMİDE SUZAN YAYLACI KIRIKKALE 47.98 - 10 5 3 35
4 660 1.03.2010 ASİYA YILDIZ VAN 50.35 - 10 1 4 21,5
5 352 28.02.2010 HÜMEYRA ÇAPAR HATAY 1:03.10 - 10 2 5 11
- 159 1.02.2010 SUDENUR ÇİNTAY BİNGÖL DQ
(DQ TR 17.2)
- 10 4 - 0
U16 Kız/300 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 21 1.01.2010 BENSU İZCİ ADIYAMAN 45.92 - 11 4 1 57,5
2 206 22.04.2010 MELİKE SU ŞEN BURSA 46.12 - 11 6 2 54
3 543 2.01.2010 MİRAÇ TARHAN MERSİN 48.13 - 11 2 3 33,5
4 46 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA 49.24 - 11 3 4 29
5 98 18.01.2010 SELİN HAVVA GEDİK ANTALYA 49.34 - 11 1 5 28
6 450 20.04.2010 GÖKÇE TAŞDEMİR KAYSERİ 50.65 - 11 5 6 19
U16 Kız/300 Metre 12. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 85 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 40.05 - 12 6 1 70
2 181 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 43.36 - 12 4 2 68
3 547 8.02.2010 SONGÜL KAROL MERSİN 43.74 - 12 5 3 67
4 320 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 46.39 - 12 1 4 50
5 220 30.08.2010 RÜYA ŞEN BURSA 46.43 - 12 2 5 49
6 440 3.01.2010 CEMRE AKSU KAYSERİ 47.26 - 12 3 6 43

.

U16 Kız / 300 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 85 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 40.05 - 12 6 1 70
2 87 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 43.12 - 5 4 1 69
3 181 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 43.36 - 12 4 2 68
4 547 8.02.2010 SONGÜL KAROL MERSİN 43.74 - 12 5 3 67
5 535 6.03.2011 GİZEM KESKİN MERSİN 44.63 - 4 2 1 66
6 100 22.02.2011 ZHANIYA ISKAKOVA ANTALYA 44.66 - 4 5 2 65
7 92 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 44.99 - 6 5 1 64
8 401 3.02.2010 ASMİN ÖZEL İZMİR 45.27 - 10 3 1 63
9 261 14.06.2010 SEMANUR PARLAK DİYARBAKIR 45.33 - 7 3 1 62
10 296 24.02.2011 DEFNE MANEY YILDIRIM ESKİŞEHİR 45.36 - 4 4 3 61
11 196 4.02.2011 HİLAL TOMAK BURSA 45.47 - 4 6 4 60
12 324 28.02.2011 ELİF NAZ BOZKURT GAZİANTEP 45.67 - 4 3 5 59
13 599 20.01.2012 SERRA DURU MERCAN SAKARYA 45.92 - 2 4 1 57,5
13 21 1.01.2010 BENSU İZCİ ADIYAMAN 45.92 - 11 4 1 57,5
14 457 14.04.2010 BETÜL IŞIK KIRIKKALE 45.95 - 8 4 1 56
15 157 15.05.2010 MERYEM MISIR BİNGÖL 45.97 - 7 6 2 55
16 206 22.04.2010 MELİKE SU ŞEN BURSA 46.12 - 11 6 2 54
17 554 6.03.2010 SERİHAN UYSAL MUĞLA 46.20 - 9 4 1 53
18 251 13.05.2010 YAREN TİVRİZ ÇORUM 46.34 - 8 1 2 52
19 28 13.04.2010 GONCAGÜL SAĞDIÇ AKSARAY 46.37 - 8 5 3 51
20 320 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 46.39 - 12 1 4 50
21 220 30.08.2010 RÜYA ŞEN BURSA 46.43 - 12 2 5 49
22 221 14.06.2011 SENA BELİNAY ŞAHİN BURSA 46.47 - 3 5 1 48
23 500 21.03.2010 LARA ELİF EKİNCİ KOCAELİ 46.78 - 9 2 2 47
24 311 16.08.2011 ZEYNEP ERATİK ESKİŞEHİR 46.79 - 3 4 2 46
25 342 22.01.2010 ŞEHİDENUR KOÇAR GAZİANTEP 46.99 - 10 6 2 45
26 664 1.03.2010 EVİN TAKVA VAN 47.25 - 9 6 3 44
27 440 3.01.2010 CEMRE AKSU KAYSERİ 47.26 - 12 3 6 43
28 537 5.03.2010 GÜLSÜM YILDIZ MERSİN 47.35 - 9 5 4 42
29 244 14.04.2010 İLAYDA GEZER ÇANAKKALE 47.48 - 8 3 4 41
30 581 29.06.2010 AYŞEM KÜÇÜKMEHMETOĞLU SAKARYA 47.54 - 7 1 3 40
31 262 18.07.2012 BADE SU ERYILMAZ EDİRNE 47.58 - 1 5 1 39
32 577 16.04.2010 ELÇİN CİNKARA OSMANİYE 47.86 - 8 2 5 38
33 466 1.07.2010 ŞEVVAL ÜLGER KIRIKKALE 47.87 - 6 6 2 37
34 359 27.03.2010 MEDİNE KIZILAY IĞDIR 47.96 - 8 6 6 36
35 461 29.01.2010 HAMİDE SUZAN YAYLACI KIRIKKALE 47.98 - 10 5 3 35
36 543 2.01.2010 MİRAÇ TARHAN MERSİN 48.13 - 11 2 3 33,5
36 284 6.08.2010 FUNDA ERÇİL ERZURUM 48.13 - 6 2 3 33,5
37 99 24.09.2012 ZEYNEP ECEM DİREMLER ANTALYA 48.85 - 1 4 2 32
38 490 3.08.2010 CEREN ALKAN KOCAELİ 49.01 - 6 3 4 31
39 318 1.11.2011 BUSE NAZ ARSLAN GAZİANTEP 49.15 - 2 3 2 30
40 46 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA 49.24 - 11 3 4 29
41 98 18.01.2010 SELİN HAVVA GEDİK ANTALYA 49.34 - 11 1 5 28
42 315 15.08.2010 AYŞE NUR YILAN GAZİANTEP 49.71 - 5 5 2 27
43 533 13.10.2011 ELİZAN ECEM ÖZ MERSİN 49.82 - 3 2 3 26
44 473 11.08.2010 ESLEM KOŞAR KIRKLARELİ 50.14 - 5 6 3 25
45 669 17.09.2011 ZEYNEP GÜLER YALOVA 50.26 - 3 3 4 24
46 293 2.01.2012 BENGİSU BALIKÇI ESKİŞEHİR 50.27 - 3 1 5 23
47 42 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 50.35 - 7 4 4 21,5
47 660 1.03.2010 ASİYA YILDIZ VAN 50.35 - 10 1 4 21,5
48 602 7.02.2012 TUĞSEM LATA SAKARYA 50.51 - 1 3 3 20
49 450 20.04.2010 GÖKÇE TAŞDEMİR KAYSERİ 50.65 - 11 5 6 19
50 479 21.06.2010 RAVZA YAZICI KIRŞEHİR 51.19 - 7 2 5 18
51 480 3.01.2012 ZEYNEP SEVGİ VURAL KIRŞEHİR 51.25 - 2 5 3 17
52 463 18.07.2010 SEDEF GÖKBULUT KIRIKKALE 51.45 - 5 2 4 16
53 633 6.08.2010 KEZİBAN SUDE HÖBEKKAYA SİVAS 51.88 - 6 1 5 15
54 204 8.07.2012 MELEK SANATCI BURSA 52.21 - 1 6 4 14
55 351 16.05.2011 ELA KULUBECİOĞLU HATAY 54.33 - 3 6 6 13
56 677 7.03.2012 HİRA BULUT YOZGAT 57.02 - 2 2 4 12
57 352 28.02.2010 HÜMEYRA ÇAPAR HATAY 1:03.10 - 10 2 5 11
- 159 1.02.2010 SUDENUR ÇİNTAY BİNGÖL DQ
(DQ TR 17.2)
- 10 4 - 0
- 75 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA DQ
(DQ TR17.2.)
- 7 5 - 0
- 582 27.04.2011 BEGÜM GÖK SAKARYA DNS - 4 1 - 0
- 493 17.01.2011 ECRİN YILDIRIM KOCAELİ DNS - 5 1 - 0
- 589 23.03.2010 DAMLA TÖREMİŞ SAKARYA DNS - 9 1 - 0
- 482 30.10.2012 ASENA HAYEL YILMAZ KOCAELİ DNS - 1 2 - 0
- 272 30.09.2010 ELİF SUDE BİÇER ERZİNCAN DNS - 5 3 - 0
- 592 15.03.2010 ELİF GÜLCE ATAOĞLU SAKARYA DNS - 9 3 - 0
- 265 19.08.2010 EYLÜL ÖĞMEZ EDİRNE DNS - 6 4 - 0
- 583 2.01.2012 BERFİN ÇALAR SAKARYA DNS - 2 6 - 0

.


U16 Kız / 800 Metre (3.02.2024)

U16 Kız/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 32 1.04.2010 SULTAN ÇOKER AKSARAY 2:26.34 1 3 1 119
2 551 3.07.2012 IRMAK DEMİR MUĞLA 2:29.80 1 8 2 112
3 566 27.08.2012 ELA DOĞRU NEVŞEHİR 2:33.51 1 4 3 99
4 86 4.09.2012 ELİF GÜVEN ANTALYA 2:37.27 1 1 4 83
5 561 27.05.2012 MELİSA BİNGÖL MUŞ 2:41.50 1 11 5 72
6 464 4.08.2011 SEREN NUR ARIK KIRIKKALE 2:43.17 1 2 6 64
7 308 31.07.2012 SULTAN SAĞLAM ESKİŞEHİR 2:43.25 1 6 7 63
8 213 20.06.2012 NİDA AKGÜN BURSA 2:50.51 1 9 8 43
9 224 6.08.2012 SILA KAVDER BURSA 2:54.58 1 5 9 36
10 262 18.07.2012 BADE SU ERYILMAZ EDİRNE 3:00.51 1 7 10 24
11 203 30.05.2012 MELEK NAZ ÖDEN BURSA 3:01.07 1 10 11 22
U16 Kız/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 559 2.01.2012 HAYRUNNİSA BERK MUŞ 2:36.10 2 11 1 85
2 322 18.04.2012 ECRİN ASLAN GAZİANTEP 2:37.88 2 2 2 80
3 210 16.03.2012 MİNA ELİZ KARANFİL BURSA 2:42.48 2 4 3 67
4 207 17.05.2012 MELİS TUĞSEM ERİM BURSA 2:42.75 2 1 4 65
5 569 12.04.2012 IRMAK YENLİ NEVŞEHİR 2:43.27 2 3 5 62
6 469 4.03.2012 ZEYNEP TEKİNDUR KIRIKKALE 2:43.29 2 6 6 61
7 168 3.01.2012 ADA ZÜMRA YILMAZ BURSA 2:52.74 2 10 7 37,5
8 625 27.02.2012 ROZELİN KILIÇASLAN SİİRT 2:55.75 2 8 8 33
9 623 7.03.2012 RANA AKTAŞ SİİRT 3:41.94 2 5 9 11
- 186 4.03.2012 ELİF KORKMAZ BURSA DNS 2 7 - 0
- 84 31.01.2012 EDA ÇEKİŞ ANTALYA DNS 2 9 - 0
U16 Kız/800 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 93 4.10.2011 LIUAZA ISMAILOV ANTALYA 2:25.19 3 7 1 123
2 76 15.09.2011 ALMİNA ACAR ANTALYA 2:30.62 3 9 2 109
3 325 4.08.2011 EMEL SU KAYA GAZİANTEP 2:31.70 3 11 3 105
4 96 15.10.2011 RÜMEYSA DEMİR ANTALYA 2:32.39 3 6 4 103
5 80 11.11.2011 BEREN ZOR ANTALYA 2:34.73 3 5 5 93
6 313 3.12.2011 ASMİN DEMİR GAZİANTEP 2:44.17 3 2 6 58
7 637 22.12.2011 MEVLÜDE TUTAK SİVAS 2:46.38 3 1 7 55
8 277 23.08.2011 ARMAĞAN ECRİN ALTAY ERZURUM 2:54.59 3 10 8 35
9 669 17.09.2011 ZEYNEP GÜLER YALOVA 2:55.92 3 8 9 32
10 514 15.11.2011 HATİCE YILMAZ KONYA 3:06.99 3 3 10 17
- 497 13.11.2011 ESMANUR YILDIZ KOCAELİ DNS 3 4 - 0
U16 Kız/800 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 283 20.04.2011 FİKRİYE KARADAĞ ERZURUM 2:23.10 4 11 1 124
2 59 28.07.2011 HAFSA KARA ANKARA 2:29.03 4 1 2 113
3 334 15.06.2011 IRMAK SÖNMEZ GAZİANTEP 2:33.73 4 4 3 97
4 31 7.07.2011 SUDE ÖZBULDUK AKSARAY 2:42.39 4 3 4 68
5 572 25.04.2011 PEMBE BAYRAKTAR NEVŞEHİR 2:50.31 4 10 5 46
6 571 6.05.2011 ÖZGE ELMA NEVŞEHİR 2:51.30 4 9 6 41
7 200 30.05.2011 İSRA NİL KURT BURSA 2:51.37 4 6 7 40
8 350 26.07.2011 DURU KÖSEOĞLU HATAY 3:00.59 4 2 8 23
9 355 17.05.2011 RABİA NUR AKALIN HATAY 3:18.65 4 8 9 14
- 396 14.06.2011 SANEM ALTAY İSTANBUL DNS 4 5 - 0
- 163 18.05.2011 EDANUR YUCA BİTLİS DNS 4 7 - 0
U16 Kız/800 Metre 5. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 285 27.01.2011 İLKNUR İNCE ERZURUM 2:28.77 5 2 1 115
2 502 2.03.2011 MELEK YILDIZ KOCAELİ 2:30.65 5 5 2 108
3 338 19.04.2011 RABİA ARSLAN GAZİANTEP 2:30.95 5 1 3 106
4 214 8.03.2011 NİLSU BEŞKARDAŞLAR BURSA 2:32.02 5 3 4 104
5 345 11.02.2011 ZEYNEP ECRİN TATAR GAZİANTEP 2:34.94 5 11 5 91
6 563 13.02.2011 SERAP ÇELİKER MUŞ 2:37.39 5 10 6 82
7 465 17.02.2011 SEVDE NUR GÜNEŞ KIRIKKALE 2:49.07 5 8 7 49
8 184 22.02.2011 ELİF ECEM ÖZTÜRK BURSA 3:00.38 5 6 8 25
9 515 16.02.2011 NİSA NUR ARSLANALP KONYA 3:05.47 5 9 9 18
10 620 5.03.2011 BERİTAN ÇAKAZ SİİRT 3:12.14 5 4 10 16
11 624 18.02.2011 RENGİN İNAN SİİRT 3:21.99 5 7 11 13
U16 Kız/800 Metre 6. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 78 29.03.2011 AYSEL OLGA DEMİR ANTALYA 2:19.62 6 2 1 126
2 77 1.01.2011 ATİYE UÇAR ANTALYA 2:22.67 6 8 2 125
3 302 1.01.2011 İREM MELEK ÖZGÜR ESKİŞEHİR 2:27.89 6 7 3 116
4 525 24.12.2010 AYŞEGÜL KORKMAZ MERSİN 2:28.87 6 9 4 114
5 434 21.01.2011 ZİŞAN HAKAN KARAMAN 2:32.47 6 4 5 102
6 248 6.12.2010 İKLİMA SU BAYANER ÇORUM 2:34.15 6 11 6 96
7 428 1.01.2011 MELEK HAYDARI KARAMAN 2:36.27 6 5 7 84
8 567 25.01.2011 ELİF NUR AYDIN NEVŞEHİR 2:48.18 6 3 8 50
9 347 1.01.2011 ASMİN ARSLANHAN HATAY 2:50.34 6 6 9 45
10 147 29.01.2011 ZEYNEP SÖNMEZSOY BATMAN 2:52.74 6 1 10 37,5
11 167 24.12.2010 ZOZAN TUTMAZ BİTLİS 2:59.04 6 10 11 27
U16 Kız/800 Metre 7. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 56 9.11.2010 ELİF EZGİ ERŞAHİN ANKARA 2:27.50 7 8 1 117
2 106 23.11.2010 ELİF GÜLER AYDIN 2:34.36 7 4 2 95
3 33 1.12.2010 ÜMMÜGÜL DURSUN AKSARAY 2:34.41 7 3 3 94
4 156 1.12.2010 EYLÜL ÇİNTAY BİNGÖL 2:35.17 7 2 4 90
5 67 19.11.2010 NEHİR DEMİR ANKARA 2:35.22 7 6 5 89
6 160 4.11.2010 TUĞBA BUTTANRI BİNGÖL 2:35.42 7 9 6 88
7 655 21.10.2010 DERİNSU ALICI TOKAT 2:42.71 7 11 7 66
8 228 21.10.2010 TUANA ÖZGÜR BURSA 2:45.54 7 12 8 57
9 215 22.11.2010 NİLSU MUTLU BURSA 2:51.23 7 5 9 42
10 622 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT 2:55.69 7 1 10 34
11 297 2.11.2010 ELANUR TAŞTEKİN ESKİŞEHİR 2:59.27 7 10 11 26
12 371 15.11.2010 AHSEN BERA CANBOLAT İSTANBUL 3:02.10 7 7 12 21
U16 Kız/800 Metre 8. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 287 8.09.2010 SEMANUR YAZĞAN ERZURUM 2:26.21 8 5 1 120
2 307 13.08.2010 SEZİN DİNÇEL ESKİŞEHİR 2:38.56 8 9 2 79
3 30 21.09.2010 SUDE KAYA AKSARAY 2:40.60 8 4 3 75
4 34 23.06.2010 ZEHRA KÜRKLÜ AKSARAY 2:40.70 8 11 4 74
5 383 15.06.2010 ELVİN DEMİREL İSTANBUL 2:42.12 8 12 5 69
6 562 11.10.2010 NESLİHAN HAN MUŞ 2:47.80 8 2 6 51
7 169 17.10.2010 ALİS MÜFTÜOĞLU BURSA 2:49.48 8 1 7 48
8 638 27.08.2010 NİSA NUR KİREMİT SİVAS 2:50.23 8 6 8 47
9 639 24.08.2010 NİSANUR TAŞÇI SİVAS 2:50.35 8 7 9 44
10 542 9.10.2010 MISRA ÇELİK MERSİN 2:56.67 8 3 10 31
- 326 19.07.2010 EMİNE KARADUMAN GAZİANTEP DNF 8 10 - 0
- 265 19.08.2010 EYLÜL ÖĞMEZ EDİRNE DNS 8 8 - 0
U16 Kız/800 Metre 9. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 256 25.03.2010 ECE ÖZKAYA DİYARBAKIR 2:25.65 9 12 1 121
2 288 16.05.2010 ŞEVVAL TANRIKULU ERZURUM 2:33.67 9 7 2 98
3 327 13.06.2010 EMİNE NUR UYĞUR GAZİANTEP 2:34.93 9 2 3 92
4 667 30.03.2010 YAĞMUR DUŞKUN VAN 2:42.09 9 11 4 70
5 312 11.05.2010 ASMİN ASLAN GAZİANTEP 2:43.84 9 9 5 60
6 155 13.06.2010 DERYA GENDE BİNGÖL 2:47.38 9 4 6 53
7 388 23.05.2010 HİRANUR TAY İSTANBUL 2:52.66 9 6 7 39
8 459 29.04.2010 ELİF BIYIKLI KIRIKKALE 2:57.28 9 10 8 29
9 282 13.06.2010 ESMANUR TURAN ERZURUM 2:57.65 9 3 9 28
10 475 24.05.2010 ÖYKÜ YUMURTACI KIRKLARELİ 3:03.27 9 5 10 20
11 162 13.05.2010 EDANUR TUTUMLU BİTLİS 3:13.50 9 8 11 15
12 164 15.06.2010 MERYEM ÖZİŞ BİTLİS 3:26.85 9 1 12 12
U16 Kız/800 Metre 10. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 556 13.02.2010 ELVAN BOZKURT MUŞ 2:27.46 10 4 1 118
2 668 6.02.2010 YELİZ AKKÖPRÜ VAN 2:37.51 10 6 2 81
3 280 5.02.2010 DİCLE ÇELİK ERZURUM 2:39.37 10 7 3 78
4 143 5.02.2010 NİDANUR ÇELEBİ BATMAN 2:40.45 10 8 4 76
5 27 13.03.2010 DAMLA ATEŞ AKSARAY 2:42.03 10 2 5 71
6 29 15.03.2010 GÜLER TEKBAŞ AKSARAY 2:43.95 10 1 6 59
7 641 26.09.2010 ŞEVVAL AL SİVAS 2:46.96 10 12 7 54
8 644 27.01.2010 YASEMİN ÇINAR SİVAS 2:47.41 10 9 8 52
9 263 10.02.2010 BESTE KÖSEOĞLU EDİRNE 2:57.24 10 5 9 30
10 520 6.05.2010 SEMANUR ACAR KÜTAHYA 3:04.62 10 11 10 19
- 161 8.03.2010 ASLI KÜSEM BİTLİS DNF 10 3 - 0
- 587 1.01.2010 CEREN YILMAZ SAKARYA DNS 10 10 - 0
U16 Kız/800 Metre 11. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 331 24.08.2010 GAMZE YILDIRIM GAZİANTEP 2:25.61 11 12 1 122
2 234 21.01.2010 YAREN TOPAL BURSA 2:30.36 11 10 2 111
3 271 31.05.2010 ASMİN AKBAŞ ERZİNCAN 2:30.53 11 4 3 110
4 344 19.02.2010 ZEHRA YASEMİN ÇEVİK GAZİANTEP 2:30.90 11 11 4 107
5 501 25.05.2010 MELEK AKBAY KOCAELİ 2:32.53 11 8 5 101
6 516 15.07.2010 ASLI YILDIRIM KÜTAHYA 2:32.84 11 9 6 100
7 202 21.04.2011 MELEK AZRA CANSIZ BURSA 2:35.86 11 2 7 87
8 496 3.03.2010 ESMA NUR YILDIZ KOCAELİ 2:36.02 11 3 8 86
9 341 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 2:40.19 11 5 9 77
10 631 5.05.2010 HATİCE TEMEL SİVAS 2:41.08 11 7 10 73
11 353 13.10.2010 İKLİM KARA HATAY 2:45.58 11 6 11 56
- 193 15.10.2010 FATMA ZEYNEP YAVUZ BURSA DNF 11 1 - 0

.

U16 Kız / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 78 29.03.2011 AYSEL OLGA DEMİR ANTALYA 2:19.62 6 2 1 126
2 77 1.01.2011 ATİYE UÇAR ANTALYA 2:22.67 6 8 2 125
3 283 20.04.2011 FİKRİYE KARADAĞ ERZURUM 2:23.10 4 11 1 124
4 93 4.10.2011 LIUAZA ISMAILOV ANTALYA 2:25.19 3 7 1 123
5 331 24.08.2010 GAMZE YILDIRIM GAZİANTEP 2:25.61 11 12 1 122
6 256 25.03.2010 ECE ÖZKAYA DİYARBAKIR 2:25.65 9 12 1 121
7 287 8.09.2010 SEMANUR YAZĞAN ERZURUM 2:26.21 8 5 1 120
8 32 1.04.2010 SULTAN ÇOKER AKSARAY 2:26.34 1 3 1 119
9 556 13.02.2010 ELVAN BOZKURT MUŞ 2:27.46 10 4 1 118
10 56 9.11.2010 ELİF EZGİ ERŞAHİN ANKARA 2:27.50 7 8 1 117
11 302 1.01.2011 İREM MELEK ÖZGÜR ESKİŞEHİR 2:27.89 6 7 3 116
12 285 27.01.2011 İLKNUR İNCE ERZURUM 2:28.77 5 2 1 115
13 525 24.12.2010 AYŞEGÜL KORKMAZ MERSİN 2:28.87 6 9 4 114
14 59 28.07.2011 HAFSA KARA ANKARA 2:29.03 4 1 2 113
15 551 3.07.2012 IRMAK DEMİR MUĞLA 2:29.80 1 8 2 112
16 234 21.01.2010 YAREN TOPAL BURSA 2:30.36 11 10 2 111
17 271 31.05.2010 ASMİN AKBAŞ ERZİNCAN 2:30.53 11 4 3 110
18 76 15.09.2011 ALMİNA ACAR ANTALYA 2:30.62 3 9 2 109
19 502 2.03.2011 MELEK YILDIZ KOCAELİ 2:30.65 5 5 2 108
20 344 19.02.2010 ZEHRA YASEMİN ÇEVİK GAZİANTEP 2:30.90 11 11 4 107
21 338 19.04.2011 RABİA ARSLAN GAZİANTEP 2:30.95 5 1 3 106
22 325 4.08.2011 EMEL SU KAYA GAZİANTEP 2:31.70 3 11 3 105
23 214 8.03.2011 NİLSU BEŞKARDAŞLAR BURSA 2:32.02 5 3 4 104
24 96 15.10.2011 RÜMEYSA DEMİR ANTALYA 2:32.39 3 6 4 103
25 434 21.01.2011 ZİŞAN HAKAN KARAMAN 2:32.47 6 4 5 102
26 501 25.05.2010 MELEK AKBAY KOCAELİ 2:32.53 11 8 5 101
27 516 15.07.2010 ASLI YILDIRIM KÜTAHYA 2:32.84 11 9 6 100
28 566 27.08.2012 ELA DOĞRU NEVŞEHİR 2:33.51 1 4 3 99
29 288 16.05.2010 ŞEVVAL TANRIKULU ERZURUM 2:33.67 9 7 2 98
30 334 15.06.2011 IRMAK SÖNMEZ GAZİANTEP 2:33.73 4 4 3 97
31 248 6.12.2010 İKLİMA SU BAYANER ÇORUM 2:34.15 6 11 6 96
32 106 23.11.2010 ELİF GÜLER AYDIN 2:34.36 7 4 2 95
33 33 1.12.2010 ÜMMÜGÜL DURSUN AKSARAY 2:34.41 7 3 3 94
34 80 11.11.2011 BEREN ZOR ANTALYA 2:34.73 3 5 5 93
35 327 13.06.2010 EMİNE NUR UYĞUR GAZİANTEP 2:34.93 9 2 3 92
36 345 11.02.2011 ZEYNEP ECRİN TATAR GAZİANTEP 2:34.94 5 11 5 91
37 156 1.12.2010 EYLÜL ÇİNTAY BİNGÖL 2:35.17 7 2 4 90
38 67 19.11.2010 NEHİR DEMİR ANKARA 2:35.22 7 6 5 89
39 160 4.11.2010 TUĞBA BUTTANRI BİNGÖL 2:35.42 7 9 6 88
40 202 21.04.2011 MELEK AZRA CANSIZ BURSA 2:35.86 11 2 7 87
41 496 3.03.2010 ESMA NUR YILDIZ KOCAELİ 2:36.02 11 3 8 86
42 559 2.01.2012 HAYRUNNİSA BERK MUŞ 2:36.10 2 11 1 85
43 428 1.01.2011 MELEK HAYDARI KARAMAN 2:36.27 6 5 7 84
44 86 4.09.2012 ELİF GÜVEN ANTALYA 2:37.27 1 1 4 83
45 563 13.02.2011 SERAP ÇELİKER MUŞ 2:37.39 5 10 6 82
46 668 6.02.2010 YELİZ AKKÖPRÜ VAN 2:37.51 10 6 2 81
47 322 18.04.2012 ECRİN ASLAN GAZİANTEP 2:37.88 2 2 2 80
48 307 13.08.2010 SEZİN DİNÇEL ESKİŞEHİR 2:38.56 8 9 2 79
49 280 5.02.2010 DİCLE ÇELİK ERZURUM 2:39.37 10 7 3 78
50 341 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 2:40.19 11 5 9 77
51 143 5.02.2010 NİDANUR ÇELEBİ BATMAN 2:40.45 10 8 4 76
52 30 21.09.2010 SUDE KAYA AKSARAY 2:40.60 8 4 3 75
53 34 23.06.2010 ZEHRA KÜRKLÜ AKSARAY 2:40.70 8 11 4 74
54 631 5.05.2010 HATİCE TEMEL SİVAS 2:41.08 11 7 10 73
55 561 27.05.2012 MELİSA BİNGÖL MUŞ 2:41.50 1 11 5 72
56 27 13.03.2010 DAMLA ATEŞ AKSARAY 2:42.03 10 2 5 71
57 667 30.03.2010 YAĞMUR DUŞKUN VAN 2:42.09 9 11 4 70
58 383 15.06.2010 ELVİN DEMİREL İSTANBUL 2:42.12 8 12 5 69
59 31 7.07.2011 SUDE ÖZBULDUK AKSARAY 2:42.39 4 3 4 68
60 210 16.03.2012 MİNA ELİZ KARANFİL BURSA 2:42.48 2 4 3 67
61 655 21.10.2010 DERİNSU ALICI TOKAT 2:42.71 7 11 7 66
62 207 17.05.2012 MELİS TUĞSEM ERİM BURSA 2:42.75 2 1 4 65
63 464 4.08.2011 SEREN NUR ARIK KIRIKKALE 2:43.17 1 2 6 64
64 308 31.07.2012 SULTAN SAĞLAM ESKİŞEHİR 2:43.25 1 6 7 63
65 569 12.04.2012 IRMAK YENLİ NEVŞEHİR 2:43.27 2 3 5 62
66 469 4.03.2012 ZEYNEP TEKİNDUR KIRIKKALE 2:43.29 2 6 6 61
67 312 11.05.2010 ASMİN ASLAN GAZİANTEP 2:43.84 9 9 5 60
68 29 15.03.2010 GÜLER TEKBAŞ AKSARAY 2:43.95 10 1 6 59
69 313 3.12.2011 ASMİN DEMİR GAZİANTEP 2:44.17 3 2 6 58
70 228 21.10.2010 TUANA ÖZGÜR BURSA 2:45.54 7 12 8 57
71 353 13.10.2010 İKLİM KARA HATAY 2:45.58 11 6 11 56
72 637 22.12.2011 MEVLÜDE TUTAK SİVAS 2:46.38 3 1 7 55
73 641 26.09.2010 ŞEVVAL AL SİVAS 2:46.96 10 12 7 54
74 155 13.06.2010 DERYA GENDE BİNGÖL 2:47.38 9 4 6 53
75 644 27.01.2010 YASEMİN ÇINAR SİVAS 2:47.41 10 9 8 52
76 562 11.10.2010 NESLİHAN HAN MUŞ 2:47.80 8 2 6 51
77 567 25.01.2011 ELİF NUR AYDIN NEVŞEHİR 2:48.18 6 3 8 50
78 465 17.02.2011 SEVDE NUR GÜNEŞ KIRIKKALE 2:49.07 5 8 7 49
79 169 17.10.2010 ALİS MÜFTÜOĞLU BURSA 2:49.48 8 1 7 48
80 638 27.08.2010 NİSA NUR KİREMİT SİVAS 2:50.23 8 6 8 47
81 572 25.04.2011 PEMBE BAYRAKTAR NEVŞEHİR 2:50.31 4 10 5 46
82 347 1.01.2011 ASMİN ARSLANHAN HATAY 2:50.34 6 6 9 45
83 639 24.08.2010 NİSANUR TAŞÇI SİVAS 2:50.35 8 7 9 44
84 213 20.06.2012 NİDA AKGÜN BURSA 2:50.51 1 9 8 43
85 215 22.11.2010 NİLSU MUTLU BURSA 2:51.23 7 5 9 42
86 571 6.05.2011 ÖZGE ELMA NEVŞEHİR 2:51.30 4 9 6 41
87 200 30.05.2011 İSRA NİL KURT BURSA 2:51.37 4 6 7 40
88 388 23.05.2010 HİRANUR TAY İSTANBUL 2:52.66 9 6 7 39
89 147 29.01.2011 ZEYNEP SÖNMEZSOY BATMAN 2:52.74 6 1 10 37,5
89 168 3.01.2012 ADA ZÜMRA YILMAZ BURSA 2:52.74 2 10 7 37,5
90 224 6.08.2012 SILA KAVDER BURSA 2:54.58 1 5 9 36
91 277 23.08.2011 ARMAĞAN ECRİN ALTAY ERZURUM 2:54.59 3 10 8 35
92 622 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT 2:55.69 7 1 10 34
93 625 27.02.2012 ROZELİN KILIÇASLAN SİİRT 2:55.75 2 8 8 33
94 669 17.09.2011 ZEYNEP GÜLER YALOVA 2:55.92 3 8 9 32
95 542 9.10.2010 MISRA ÇELİK MERSİN 2:56.67 8 3 10 31
96 263 10.02.2010 BESTE KÖSEOĞLU EDİRNE 2:57.24 10 5 9 30
97 459 29.04.2010 ELİF BIYIKLI KIRIKKALE 2:57.28 9 10 8 29
98 282 13.06.2010 ESMANUR TURAN ERZURUM 2:57.65 9 3 9 28
99 167 24.12.2010 ZOZAN TUTMAZ BİTLİS 2:59.04 6 10 11 27
100 297 2.11.2010 ELANUR TAŞTEKİN ESKİŞEHİR 2:59.27 7 10 11 26
101 184 22.02.2011 ELİF ECEM ÖZTÜRK BURSA 3:00.38 5 6 8 25
102 262 18.07.2012 BADE SU ERYILMAZ EDİRNE 3:00.51 1 7 10 24
103 350 26.07.2011 DURU KÖSEOĞLU HATAY 3:00.59 4 2 8 23
104 203 30.05.2012 MELEK NAZ ÖDEN BURSA 3:01.07 1 10 11 22
105 371 15.11.2010 AHSEN BERA CANBOLAT İSTANBUL 3:02.10 7 7 12 21
106 475 24.05.2010 ÖYKÜ YUMURTACI KIRKLARELİ 3:03.27 9 5 10 20
107 520 6.05.2010 SEMANUR ACAR KÜTAHYA 3:04.62 10 11 10 19
108 515 16.02.2011 NİSA NUR ARSLANALP KONYA 3:05.47 5 9 9 18
109 514 15.11.2011 HATİCE YILMAZ KONYA 3:06.99 3 3 10 17
110 620 5.03.2011 BERİTAN ÇAKAZ SİİRT 3:12.14 5 4 10 16
111 162 13.05.2010 EDANUR TUTUMLU BİTLİS 3:13.50 9 8 11 15
112 355 17.05.2011 RABİA NUR AKALIN HATAY 3:18.65 4 8 9 14
113 624 18.02.2011 RENGİN İNAN SİİRT 3:21.99 5 7 11 13
114 164 15.06.2010 MERYEM ÖZİŞ BİTLİS 3:26.85 9 1 12 12
115 623 7.03.2012 RANA AKTAŞ SİİRT 3:41.94 2 5 9 11
- 193 15.10.2010 FATMA ZEYNEP YAVUZ BURSA DNF 11 1 - 0
- 161 8.03.2010 ASLI KÜSEM BİTLİS DNF 10 3 - 0
- 326 19.07.2010 EMİNE KARADUMAN GAZİANTEP DNF 8 10 - 0
- 497 13.11.2011 ESMANUR YILDIZ KOCAELİ DNS 3 4 - 0
- 396 14.06.2011 SANEM ALTAY İSTANBUL DNS 4 5 - 0
- 163 18.05.2011 EDANUR YUCA BİTLİS DNS 4 7 - 0
- 186 4.03.2012 ELİF KORKMAZ BURSA DNS 2 7 - 0
- 265 19.08.2010 EYLÜL ÖĞMEZ EDİRNE DNS 8 8 - 0
- 84 31.01.2012 EDA ÇEKİŞ ANTALYA DNS 2 9 - 0
- 587 1.01.2010 CEREN YILMAZ SAKARYA DNS 10 10 - 0

.


U16 Kız / Yüksek Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.51 1.53 1.55 1.57 1.59 1.61 1.63 1.65 Sonuç Puan
1 380 12.10.2010 ECE DURU KAZMAZ İSTANBUL - - - - O O XO O O O O O XXO XO XO Xr 1.6320
2 212 4.02.2010 NAGEHAN SÜMER BURSA - - - - - - XO O XO O O O O XXX 1.5919
3 131 11.04.2011 YAĞMUR GÜNER BALIKESİR - - - - O O - O O XO O XO XXX 1.5718
4 12 23.07.2010 ELA ÇOLAK ADANA - - O O O O XO O XO XXX 1.5117
5 614 3.08.2011 SILA ŞAHİNKAYA SAMSUN O O O O O XO O XXX 1.4615,5
5 170 17.11.2010 AZRA DIŞBUDAK BURSA - - O O O XO O XXX 1.4615,5
7 528 27.04.2010 CEYLİN DURU BOZKURT MERSİN - - - - O O XO XXX 1.4614
8 679 7.02.2011 MELİKE NUR ŞENER YOZGAT O O O O O XXX 1.4012,5
8 318 1.11.2011 BUSE NAZ ARSLAN GAZİANTEP O O O O O XXX 1.4012,5
10 108 30.08.2010 İREMSU ZEYBEK AYDIN - - O XO O XXX 1.4010,5
10 298 2.02.2010 ELİF TUNÇ ESKİŞEHİR - O O XO O XXX 1.4010,5
12 62 27.04.2010 IRMAK ÇELİK ANKARA - O XO XO XO XXX 1.409
13 310 3.03.2011 YAREN ALTINTAŞ ESKİŞEHİR - O O O XXO XXX 1.408
14 455 22.06.2010 SEMA NUR DURAN KAYSERİ - O XXO XXO XXO XXX 1.407
15 53 25.10.2010 ECRİN ALKAN ANKARA O O O O XXX 1.355,5
15 612 22.09.2011 MEDİNE ALP SAMSUN O O O O XXX 1.355,5
17 366 15.07.2010 İLAYDA ÇAKMAK ISPARTA O O XXO O XXX 1.354
18 48 1.10.2010 DENİZ SERBEST ANKARA O O O XO XXX 1.352,5
18 372 21.04.2010 ALMİNA UYGUR İSTANBUL - - O XO XXX 1.352,5
20 116 10.12.2011 ADA ÇETİN BALIKESİR - O O XXO XXX 1.351
21 578 2.02.2010 ELÇİN KAYIM OSMANİYE - O XO XXO XXX 1.350
22 531 3.01.2010 ELA KARAKESME MERSİN O O O XXX 1.30-1
23 671 17.10.2012 BUSE DURMAZ YOZGAT XO XO XO XXX 1.300
24 663 28.07.2010 ECRİN KEVE VAN O O XXO XXX 1.30-3
25 217 6.01.2011 PELİN ÖZTÜRK BURSA O XO XXO XXX 1.30-4
26 494 7.01.2012 ELİF ÜLKER KOCAELİ - XXO XXO XXX 1.30-5
27 588 17.11.2011 CEYLİN ARSLAN SAKARYA O O XXX 1.25-6,5
27 678 18.07.2012 MAHİNUR YALÇINKAYA YOZGAT O O XXX 1.25-6,5
29 594 3.05.2012 EZGİ ONAY SAKARYA O XXO XXX 1.25-8,5
29 515 16.02.2011 NİSA NUR ARSLANALP KONYA O XXO XXX 1.25-8,5
31 365 26.01.2010 İCLAL ÖZSOY ISPARTA O XXX 1.20-10
32 605 21.12.2011 ZEYNEP GÖKÇE ÖZKAN SAKARYA XO XXX 1.20-11,5
32 488 29.01.2010 BETÜLNAZ TÜRKMEN KOCAELİ XO XXX 1.20-11,5
34 657 31.10.2010 EDANUR ERMİŞ TOKAT XXO XXX 1.20-13
- 176 19.05.2011 BEYZA GÜLER BURSA - XXX NM0
- 223 1.01.2011 SENA YÜKSEL BURSA - - - - Xr NM0
- 402 22.09.2011 AYSİMA NAZİK İZMİR XXX NM0
- 198 20.01.2011 İNCİ KAYA BURSA DNS0
- 356 29.04.2010 AYŞEN EM IĞDIR DNS0
- 601 13.01.2011 SUDE NAZ GÖÇLÜ SAKARYA DNS0

U16 Kız / Üçadım Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış 4. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 170 17.11.2010 AZRA DIŞBUDAK BURSA 11.24
11.72
11.54
11.86
11.86 21
2 653 7.06.2010 EZGİ NEŞE ALTINTAŞ TEKİRDAĞ 10.50
X
-
10.69
10.65
10.69 20
3 449 25.06.2010 FATMA GÜNDÜZ KAYSERİ 10.46
10.40
10.59
10.58
10.59 19
4 183 24.03.2012 ELÇİN BUĞÇE KAÇKAR BURSA 10.01
10.37
10.08
10.57
10.57 18
5 654 25.01.2011 ZEYNEP METE TEKİRDAĞ 10.53
X
-
X
-
10.41
10.53 17
6 530 21.07.2010 ECRİN TOPRAK MERSİN 10.05
9.92
10.16
10.15
10.16 16
7 590 10.10.2011 EKİN YATCI SAKARYA 9.89
9.75
9.93
9.93
9.93 15
8 403 1.01.2011 BEREN OSMANOĞULLARI İZMİR 9.80
9.82
9.91
9.75
9.91 14
9 585 27.07.2011 BİLGE KUŞ SAKARYA 9.18
9.25
9.35
9.72
9.72 13
10 538 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN 9.29
9.22
9.45
9.52
9.52 12
11 372 21.04.2010 ALMİNA UYGUR İSTANBUL 9.14
9.41
9.45
9.25
9.45 11
12 255 28.07.2010 YAĞMUR NAZ ACAR DENİZLİ 9.42
9.22
9.17
9.36
9.42 10
13 393 6.09.2010 NAZ GENÇEL İSTANBUL 9.02
X
-
9.35
9.35
9.35 9
14 138 18.03.2010 ELİF CAN BATMAN 8.76
8.82
9.17
8.58
9.17 8
15 177 5.07.2011 BÜŞRA SARE ETEMOĞLU BURSA 8.76
8.98
8.65
8.75
8.98 7
16 217 6.01.2011 PELİN ÖZTÜRK BURSA 8.28
r
-


8.28 6
17 366 15.07.2010 İLAYDA ÇAKMAK ISPARTA X
-
7.87
X
-
8.27
8.27 5
18 176 19.05.2011 BEYZA GÜLER BURSA 7.97
7.88
7.81
7.95
7.97 4
- 595 26.08.2011 HÜDANUR BABACAN SAKARYA



DNS 0
- 584 3.09.2012 BETÜL ÜSTÜNEL SAKARYA



DNS 0
- 586 30.08.2012 BUĞLEM ÇETİN SAKARYA



DNS 0

U16 Kız / Gülle Atma (3.02.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 545 22.05.2010 NİDANUR TURHAN MERSİN 11.46 11.47 X 11.47 10.52 11.47 20
2 673 17.03.2010 EMİNE NUR BEKTAŞ YOZGAT 8.59 8.94 X 8.94 10.52 10.52 19
3 377 17.06.2010 CANSU RABİA ALTUNDAL İSTANBUL 10.21 9.62 8.95 10.21 8.42 10.21 18
4 412 1.01.2010 IRMAK GÜVEN İZMİR 9.61 9.73 10.01 10.01 9.59 10.01 17
5 119 1.07.2010 ECRİN AVCI BALIKESİR 9.17 9.85 8.76 9.85 8.72 9.85 16
6 485 13.08.2010 AYÇA TÜRKOĞLU KOCAELİ X X 9.02 9.02 9.25 9.25 15
7 534 8.02.2011 EMİNESU ÇEVİK MERSİN 9.22 8.33 9.00 9.22 8.34 9.22 14
8 437 5.12.2011 HİLAL YAYLACI KASTAMONU 7.70 8.47 7.73 8.47 8.71 8.71 13
9 471 8.03.2010 AZRA KARABİBER KIRKLARELİ 8.46 8.33 8.26 8.46 8.58 8.58 12
10 191 24.10.2010 FATMA KAYA BURSA 8.49 8.00 r 8.49 8.49 11
11 141 6.01.2010 İREM BULUT BATMAN 7.97 7.22 8.30 8.30 7.25 8.30 10
12 175 2.11.2010 BERRA AYBEY BURSA 7.65 8.20 7.94 8.20 7.72 8.20 9
13 306 8.10.2010 NİLÜFER YAĞMUR ÖZDEMİR ESKİŞEHİR 7.94 X 6.51 7.94 6.86 7.94 8
14 399 20.05.2010 TUĞÇE NİDA ULU İSTANBUL X X X - 7.19 7.19 7
15 142 4.06.2010 KEVSER BALİ BATMAN X X 5.74 5.74 6.88 6.88 6
16 423 15.01.2010 ZEYNEP ÇEBİ KARABÜK 4.49 6.58 6.12 6.58 6.35 6.58 5
17 269 1.02.2011 NURDAN KAMUDAN EDİRNE X 5.77 6.03 6.03 6.36 6.36 4
18 133 24.05.2010 ASLI FATMA GÜÇÜKSABAN BARTIN X 6.30 X 6.30 X 6.30 3
19 291 12.10.2010 ASYA EROĞLU ESKİŞEHİR 5.35 5.58 5.45 5.58 5.62 5.62 2
- 387 14.01.2010 HAVVA NUR KART İSTANBUL - DNS 0

U16 Kız / 4x200 Metre Bayrak (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 89
92
43
87
14.07.2010
6.11.2010
20.03.2010
3.08.2010
HATİCE KÜBRA DURGUT
LARA GENCER
BERRAK DEFNE TİN
FATMA NUR AKA
ANTALYA 1:50.13 3 5 14
2 124
132
129
123
19.03.2010
7.01.2010
8.01.2011
7.02.2011
FEYZA IŞIK
ZÜLAL GÜLTEPE
SUDENAZ ÜLTENİR
ESMA İBRİKÇİ
BALIKESİR 1:51.42 3 6 5 13
3 535
543
532
547
6.03.2011
2.01.2010
25.05.2011
8.02.2010
GİZEM KESKİN
MİRAÇ TARHAN
ELİF AZRA ŞENATEŞ
SONGÜL KAROL
MERSİN 1:53.39 2 3 12
4 333
324
325
337
17.04.2010
28.02.2011
4.08.2011
8.11.2010
GÜLSEREN BİLGİN
ELİF NAZ BOZKURT
EMEL SU KAYA
NİSANUR KAYA
GAZİANTEP 1:55.84 2 5 5 11
5 430
426
425
434
18.03.2010
16.11.2010
29.01.2011
21.01.2011
NİHAL ZEREN UĞURLUKOÇ
ENNUR AYŞE BOZKURT
EMİNE ÇEKCEOĞLU
ZİŞAN HAKAN
KARAMAN 1:56.85 1 4 10
6 183
170
196
193
24.03.2012
17.11.2010
4.02.2011
15.10.2010
ELÇİN BUĞÇE KAÇKAR
AZRA DIŞBUDAK
HİLAL TOMAK
FATMA ZEYNEP YAVUZ
BURSA 1:57.36 3 4 9
7 3
18
9
4
31.05.2010
2.01.2010
7.05.2010
8.02.2010
ASMİN BÜLGEN
REYYAN TANER
EBRU ERTUĞRUL
BUSE SARIATEŞ
ADANA 1:57.74 2 6 8
8 614
612
618
615
3.08.2011
22.09.2011
18.08.2010
15.04.2011
SILA ŞAHİNKAYA
MEDİNE ALP
ZEYNEP TANRIKULU
YAĞMUR SARIOĞLU
SAMSUN 1:59.99 2 4 7
9 664
660
667
668
1.03.2010
1.03.2010
30.03.2010
6.02.2010
EVİN TAKVA
ASİYA YILDIZ
YAĞMUR DUŞKUN
YELİZ AKKÖPRÜ
VAN 2:00.83 1 3 4 6
10 577
578
575
576
16.04.2010
2.02.2010
3.02.2011
5.07.2010
ELÇİN CİNKARA
ELÇİN KAYIM
ALARA SU YÜKSEL
ECRİN NURDANE BOZDOĞAN
OSMANİYE 2:01.84 2 2 5
11 372
374
393
384
21.04.2010
13.09.2010
6.09.2010
20.03.2010
ALMİNA UYGUR
AYŞE SERRA ÇALIŞKAN
NAZ GENÇEL
ESMA İPEK NAMLIÇEŞME
İSTANBUL 2:03.14 1 6 4
12 296
311
303
294
24.02.2011
16.08.2011
16.11.2011
28.09.2010
DEFNE MANEY YILDIRIM
ZEYNEP ERATİK
İREM SU AKTAŞ
BERRA KARTAL
ESKİŞEHİR 2:03.90 3 3 3
13 420
418
423
419
23.09.2010
29.04.2010
15.01.2010
7.12.2011
İCLAL NİSA GÜZ
ELİF SENA ÇELİK
ZEYNEP ÇEBİ
HİRA YAĞMUR SARI
KARABÜK 2:08.24 1 5 2
14 353
350
352
347
13.10.2010
26.07.2011
28.02.2010
1.01.2011
İKLİM KARA
DURU KÖSEOĞLU
HÜMEYRA ÇAPAR
ASMİN ARSLANHAN
HATAY 2:15.38 3 2 1

.

15 Yaş Kız / 60 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Kız/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 658 28.03.2009 NİSA RUMEYSA ÖZLÜ TOKAT 8.58 - 1 5 1 42
2 97 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 8.61 - 1 6 2 38
3 8 17.08.2009 DEFNE DORU ADANA 8.75 - 1 1 3 27
4 6 27.04.2009 CANSU NAZ ALTUNKILIÇ ADANA 8.85 - 1 3 4 22
5 472 2.11.2009 ELİF OKTAY KIRKLARELİ 9.03 - 1 2 5 15
6 135 30.04.2009 MERVE NUR ÇİFTCİ BARTIN 9.50 - 1 7 6 9
- 600 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA DNS - 1 4 - 0
15 Yaş Kız/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 235 22.04.2009 ZEHRA CEMRE GÖÇMEN BURSA 8.62 - 2 5 1 37
2 125 3.03.2009 HATİCENUR ÇAKIR BALIKESİR 8.66 - 2 4 2 34
3 278 9.03.2009 BAŞAK KARACA ERZURUM 8.71 - 2 3 3 32
4 549 29.10.2009 ZEHRA KAPAR MERSİN 8.88 - 2 6 4 19
5 47 7.03.2009 DENİZ MALA ANKARA 9.07 - 2 7 5 14
- 61 25.07.2009 HELİN ERDEM ANKARA DNS - 2 1 - 0
- 498 3.08.2009 HATİCE ECRİN KARAÇAM KOCAELİ DNS - 2 2 - 0
15 Yaş Kız/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 113 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 8.18 - 3 5 1 55
2 230 5.12.2009 TUĞBA YANILMAZ ANKARA 8.27 - 3 4 2 52
3 241 7.06.2009 FATMA DURU YILDIZ ÇANAKKALE 8.51 - 3 6 3 45
4 58 23.01.2009 GÜNEŞ ÇOBAN ANKARA 8.86 - 3 7 4 21
5 227 30.01.2009 ŞEVVAL DURSUN BURSA 8.87 - 3 3 5 20
6 192 7.07.2009 FATMA ŞEYMA DENİZ BURSA 9.33 - 3 1 6 11
7 634 4.08.2009 LEYLA POLAT SİVAS 9.65 - 3 2 7 7
15 Yaş Kız/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 536 23.09.2009 GÜLSEREN FEYZA UYSAL MERSİN 8.34 - 4 5 1 49
2 429 27.02.2009 NESRİN TUANA ÖZKAL KARAMAN 8.51 - 4 4 2 46
3 385 16.07.2009 ESMA YÜKSEKDAĞ ADANA 8.54 - 4 3 3 43
4 5 15.06.2009 BÜŞRA ARSLAN ADANA 8.75 - 4 1 4 28
5 527 1.09.2009 CEMİLE ORTAK MERSİN 8.76 - 4 6 5 26
6 54 1.05.2009 ELA ÜNLÜ ANKARA 8.93 - 4 2 6 17
7 178 19.01.2009 CANSU DİKME BURSA 8.94 - 4 7 7 16
15 Yaş Kız/60 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 110 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.22 - 5 4 1 54
2 422 1.01.2009 YOSRA AREFI KARABÜK 8.42 - 5 7 2 48
3 71 2.02.2009 ZEYNEP FAZLIOĞLU ANKARA 8.45 - 5 6 3 47
4 74 28.01.2009 ZÜMRA ÖKMEN ANKARA 8.71 - 5 3 4 31
5 608 17.08.2009 BİLGESU TÜRKEL SAMSUN 8.72 - 5 2 5 30
6 546 2.06.2009 SEMİHA SAVAŞ MERSİN 8.79 - 5 1 6 24
- 216 10.09.2009 NİSANUR SARIKAYA BURSA DNF - 5 5 - 0
15 Yaş Kız/60 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 121 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 8.09 - 6 4 1 57
2 553 3.06.2009 ÖZGÜ TÜRKMEN MUĞLA 8.31 - 6 5 2 51
3 2 9.03.2009 ARZU RÜMEYSA CEYLAN ADANA 8.52 - 6 2 3 44
4 242 17.06.2009 FATMA ECRİN OKUTAN ÇANAKKALE 8.58 - 6 3 4 41
5 292 10.07.2009 BAŞAKSU YAVUZ ESKİŞEHİR 8.63 - 6 6 5 36
6 511 16.11.2009 CEREN KIŞ KONYA 8.89 - 6 8 6 18
7 79 6.06.2009 AZRA ALMİLA İYİCİL ANTALYA 9.14 - 6 7 7 12
8 137 1.06.2009 SUDENAZ ÖZSAN BARTIN 9.77 - 6 1 8 6
15 Yaş Kız/60 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 413 2.06.2009 İREM YILDIRIM İZMİR 8.03 - 7 4 1 59
2 617 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 8.25 - 7 5 2 53
3 329 29.05.2009 EVRİM CEYRAN GAZİANTEP 8.61 - 7 1 3 39
4 314 16.04.2009 AYSU ÖZÇELİK GAZİANTEP 8.66 - 7 6 4 33
5 458 16.11.2009 BEYZA AKAYOĞLU KIRIKKALE 8.77 - 7 8 5 25
6 10 22.09.2009 ECRİN ALTUNKAYNAK ADANA 8.84 - 7 3 6 23
7 219 23.08.2009 RÜMEYSA EKİN BURSA 9.50 - 7 2 7 8
- 574 13.11.2009 NİSA NUR USTA ORDU DNS - 7 7 - 0
15 Yaş Kız/60 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 127 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 8.03 - 8 4 1 58
2 406 18.06.2009 CEYLİN AKTAŞ İZMİR 8.16 - 8 8 2 56
3 398 6.08.2009 SÜMEYYE NAS DERMAN İSTANBUL 8.32 - 8 5 3 50
4 550 9.06.2009 ZEYNEP KARAOĞLAN MERSİN 8.59 - 8 6 4 40
5 400 30.01.2009 ADA BİLGİÇ İZMİR 8.65 - 8 3 5 35
6 17 9.09.2009 MÜFTALE GÜL MALCI ADANA 8.73 - 8 7 6 29
7 276 9.02.2009 TUANA NAVRUZ ERZİNCAN 9.10 - 8 2 7 13
8 266 2.05.2009 FATMA NUR KARANLIK EDİRNE 9.36 - 8 1 8 10

.

15 Yaş Kız / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 413 2.06.2009 İREM YILDIRIM İZMİR 8.03 - 7 4 1 59
2 127 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 8.03 - 8 4 1 58
3 121 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 8.09 - 6 4 1 57
4 406 18.06.2009 CEYLİN AKTAŞ İZMİR 8.16 - 8 8 2 56
5 113 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 8.18 - 3 5 1 55
6 110 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.22 - 5 4 1 54
7 617 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 8.25 - 7 5 2 53
8 230 5.12.2009 TUĞBA YANILMAZ ANKARA 8.27 - 3 4 2 52
9 553 3.06.2009 ÖZGÜ TÜRKMEN MUĞLA 8.31 - 6 5 2 51
10 398 6.08.2009 SÜMEYYE NAS DERMAN İSTANBUL 8.32 - 8 5 3 50
11 536 23.09.2009 GÜLSEREN FEYZA UYSAL MERSİN 8.34 - 4 5 1 49
12 422 1.01.2009 YOSRA AREFI KARABÜK 8.42 - 5 7 2 48
13 71 2.02.2009 ZEYNEP FAZLIOĞLU ANKARA 8.45 - 5 6 3 47
14 429 27.02.2009 NESRİN TUANA ÖZKAL KARAMAN 8.51 - 4 4 2 46
15 241 7.06.2009 FATMA DURU YILDIZ ÇANAKKALE 8.51 - 3 6 3 45
16 2 9.03.2009 ARZU RÜMEYSA CEYLAN ADANA 8.52 - 6 2 3 44
17 385 16.07.2009 ESMA YÜKSEKDAĞ ADANA 8.54 - 4 3 3 43
18 658 28.03.2009 NİSA RUMEYSA ÖZLÜ TOKAT 8.58 - 1 5 1 42
19 242 17.06.2009 FATMA ECRİN OKUTAN ÇANAKKALE 8.58 - 6 3 4 41
20 550 9.06.2009 ZEYNEP KARAOĞLAN MERSİN 8.59 - 8 6 4 40
21 329 29.05.2009 EVRİM CEYRAN GAZİANTEP 8.61 - 7 1 3 39
22 97 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 8.61 - 1 6 2 38
23 235 22.04.2009 ZEHRA CEMRE GÖÇMEN BURSA 8.62 - 2 5 1 37
24 292 10.07.2009 BAŞAKSU YAVUZ ESKİŞEHİR 8.63 - 6 6 5 36
25 400 30.01.2009 ADA BİLGİÇ İZMİR 8.65 - 8 3 5 35
26 125 3.03.2009 HATİCENUR ÇAKIR BALIKESİR 8.66 - 2 4 2 34
27 314 16.04.2009 AYSU ÖZÇELİK GAZİANTEP 8.66 - 7 6 4 33
28 278 9.03.2009 BAŞAK KARACA ERZURUM 8.71 - 2 3 3 32
29 74 28.01.2009 ZÜMRA ÖKMEN ANKARA 8.71 - 5 3 4 31
30 608 17.08.2009 BİLGESU TÜRKEL SAMSUN 8.72 - 5 2 5 30
31 17 9.09.2009 MÜFTALE GÜL MALCI ADANA 8.73 - 8 7 6 29
32 5 15.06.2009 BÜŞRA ARSLAN ADANA 8.75 - 4 1 4 28
33 8 17.08.2009 DEFNE DORU ADANA 8.75 - 1 1 3 27
34 527 1.09.2009 CEMİLE ORTAK MERSİN 8.76 - 4 6 5 26
35 458 16.11.2009 BEYZA AKAYOĞLU KIRIKKALE 8.77 - 7 8 5 25
36 546 2.06.2009 SEMİHA SAVAŞ MERSİN 8.79 - 5 1 6 24
37 10 22.09.2009 ECRİN ALTUNKAYNAK ADANA 8.84 - 7 3 6 23
38 6 27.04.2009 CANSU NAZ ALTUNKILIÇ ADANA 8.85 - 1 3 4 22
39 58 23.01.2009 GÜNEŞ ÇOBAN ANKARA 8.86 - 3 7 4 21
40 227 30.01.2009 ŞEVVAL DURSUN BURSA 8.87 - 3 3 5 20
41 549 29.10.2009 ZEHRA KAPAR MERSİN 8.88 - 2 6 4 19
42 511 16.11.2009 CEREN KIŞ KONYA 8.89 - 6 8 6 18
43 54 1.05.2009 ELA ÜNLÜ ANKARA 8.93 - 4 2 6 17
44 178 19.01.2009 CANSU DİKME BURSA 8.94 - 4 7 7 16
45 472 2.11.2009 ELİF OKTAY KIRKLARELİ 9.03 - 1 2 5 15
46 47 7.03.2009 DENİZ MALA ANKARA 9.07 - 2 7 5 14
47 276 9.02.2009 TUANA NAVRUZ ERZİNCAN 9.10 - 8 2 7 13
48 79 6.06.2009 AZRA ALMİLA İYİCİL ANTALYA 9.14 - 6 7 7 12
49 192 7.07.2009 FATMA ŞEYMA DENİZ BURSA 9.33 - 3 1 6 11
50 266 2.05.2009 FATMA NUR KARANLIK EDİRNE 9.36 - 8 1 8 10
51 135 30.04.2009 MERVE NUR ÇİFTCİ BARTIN 9.50 - 1 7 6 9
52 219 23.08.2009 RÜMEYSA EKİN BURSA 9.50 - 7 2 7 8
53 634 4.08.2009 LEYLA POLAT SİVAS 9.65 - 3 2 7 7
54 137 1.06.2009 SUDENAZ ÖZSAN BARTIN 9.77 - 6 1 8 6
- 216 10.09.2009 NİSANUR SARIKAYA BURSA DNF - 5 5 - 0
- 61 25.07.2009 HELİN ERDEM ANKARA DNS - 2 1 - 0
- 498 3.08.2009 HATİCE ECRİN KARAÇAM KOCAELİ DNS - 2 2 - 0
- 600 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA DNS - 1 4 - 0
- 574 13.11.2009 NİSA NUR USTA ORDU DNS - 7 7 - 0

.

15 Yaş Kız / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 127 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 7.7 - 1 5 1 58
2 413 2.06.2009 İREM YILDIRIM İZMİR 7.8 - 1 4 2 59
3 121 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 7.8 - 1 3 3 57
4 406 18.06.2009 CEYLİN AKTAŞ İZMİR 7.9 - 1 6 4 56
5 230 5.12.2009 TUĞBA YANILMAZ ANKARA 8.0 - 1 8 5 52
6 110 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.2 - 1 7 6 54
7 617 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 8.4 - 1 1 7 53
- 113 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN DQ
(DQ TR 16.7)
- 1 2 - 55

15 Yaş Kız / 300 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Kız/300 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 81 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 45.29 - 1 6 1 24
2 1338 3.04.2009 ADA KAFA KKTC 45.38 - 1 1 2 23
3 627 14.10.2009 BETÜL CEREN ATAÇ SİVAS 48.69 - 1 4 3 10
4 446 10.12.2009 ECRİNNUR YADİGAR KAYSERİ 50.49 - 1 2 4 9
- 7 16.10.2009 CEMİLE DURAN ADANA DQ
(DQ TR 17.2)
- 1 3 - 0
- 286 5.05.2009 MELİSA TURAN ERZURUM DQ
(DQ TR 17.2)
- 1 5 - 0
15 Yaş Kız/300 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 50 10.05.2009 DURU EKİNCİ ANKARA 43.77 - 2 4 1 31
2 357 10.05.2009 BERNA KARATAŞ IĞDIR 45.41 - 2 3 2 22
3 643 22.04.2009 YAREN TORUN SİVAS 46.58 - 2 6 3 17,5
4 95 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA 48.58 - 2 2 4 12
5 90 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 48.66 - 2 5 5 11
- 579 9.07.2009 GÜL NİHAL AKSOY OSMANİYE DNS - 2 1 - 0
15 Yaş Kız/300 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 250 15.04.2009 SUDE NAZ DURMUŞ ÇORUM 44.39 - 3 2 1 28
2 360 23.02.2009 MELEK GÜLÇİÇEK IĞDIR 47.36 - 3 5 2 15
- 188 15.09.2009 ESLEM SAPÇILI BURSA DQ
(DQ TR 17.2)
- 3 3 - 0
- 616 8.03.2009 YAREN EŞİCİ SAMSUN DQ
(DQ TR 17.2)
- 3 4 - 0
- 672 22.02.2009 ECRİN EROL YOZGAT DQ
(DQ TR 17.2)
- 3 6 - 0
- 379 22.04.2009 DURU SARI İSTANBUL DNS - 3 1 - 0
15 Yaş Kız/300 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 39 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 43.90 - 4 5 1 30
2 229 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA 44.55 - 4 6 2 25
3 94 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 46.14 - 4 1 3 20
4 231 30.04.2009 TUĞÇE TÜRKER BURSA 47.23 - 4 4 4 16
5 17 9.09.2009 MÜFTALE GÜL MALCI ADANA 48.37 - 4 2 5 13
- 596 24.03.2009 MERYEM LARA EROL SAKARYA DNS - 4 3 - 0
15 Yaş Kız/300 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 453 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 41.60 - 5 4 1 35
2 112 9.02.2009 SEDEF NAZ AKILLI AYDIN 43.04 - 5 6 2 33
3 442 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 43.06 - 5 2 3 32
4 82 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 44.24 - 5 3 4 29
5 524 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 46.11 - 5 1 5 21
6 38 16.04.2009 AYSU ÇAKMAK ANKARA 46.35 - 5 5 6 19
15 Yaş Kız/300 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 597 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 41.28 - 6 5 1 36
2 195 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 42.89 - 6 6 2 34
3 445 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 44.42 - 6 1 3 27
4 118 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 44.45 - 6 4 4 26
5 361 19.04.2009 ŞEVİN KAYA IĞDIR 46.58 - 6 2 5 17,5
6 348 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 47.70 - 6 3 6 14

.

15 Yaş Kız / 300 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 597 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 41.28 - 6 5 1 36
2 453 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 41.60 - 5 4 1 35
3 195 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 42.89 - 6 6 2 34
4 112 9.02.2009 SEDEF NAZ AKILLI AYDIN 43.04 - 5 6 2 33
5 442 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 43.06 - 5 2 3 32
6 50 10.05.2009 DURU EKİNCİ ANKARA 43.77 - 2 4 1 31
7 39 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 43.90 - 4 5 1 30
8 82 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 44.24 - 5 3 4 29
9 250 15.04.2009 SUDE NAZ DURMUŞ ÇORUM 44.39 - 3 2 1 28
10 445 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 44.42 - 6 1 3 27
11 118 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 44.45 - 6 4 4 26
12 229 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA 44.55 - 4 6 2 25
13 81 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 45.29 - 1 6 1 24
14 1338 3.04.2009 ADA KAFA KKTC 45.38 - 1 1 2 23
15 357 10.05.2009 BERNA KARATAŞ IĞDIR 45.41 - 2 3 2 22
16 524 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 46.11 - 5 1 5 21
17 94 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 46.14 - 4 1 3 20
18 38 16.04.2009 AYSU ÇAKMAK ANKARA 46.35 - 5 5 6 19
19 361 19.04.2009 ŞEVİN KAYA IĞDIR 46.58 - 6 2 5 17,5
19 643 22.04.2009 YAREN TORUN SİVAS 46.58 - 2 6 3 17,5
20 231 30.04.2009 TUĞÇE TÜRKER BURSA 47.23 - 4 4 4 16
21 360 23.02.2009 MELEK GÜLÇİÇEK IĞDIR 47.36 - 3 5 2 15
22 348 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 47.70 - 6 3 6 14
23 17 9.09.2009 MÜFTALE GÜL MALCI ADANA 48.37 - 4 2 5 13
24 95 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA 48.58 - 2 2 4 12
25 90 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 48.66 - 2 5 5 11
26 627 14.10.2009 BETÜL CEREN ATAÇ SİVAS 48.69 - 1 4 3 10
27 446 10.12.2009 ECRİNNUR YADİGAR KAYSERİ 50.49 - 1 2 4 9
- 7 16.10.2009 CEMİLE DURAN ADANA DQ
(DQ TR 17.2)
- 1 3 - 0
- 188 15.09.2009 ESLEM SAPÇILI BURSA DQ
(DQ TR 17.2)
- 3 3 - 0
- 616 8.03.2009 YAREN EŞİCİ SAMSUN DQ
(DQ TR 17.2)
- 3 4 - 0
- 286 5.05.2009 MELİSA TURAN ERZURUM DQ
(DQ TR 17.2)
- 1 5 - 0
- 672 22.02.2009 ECRİN EROL YOZGAT DQ
(DQ TR 17.2)
- 3 6 - 0
- 579 9.07.2009 GÜL NİHAL AKSOY OSMANİYE DNS - 2 1 - 0
- 379 22.04.2009 DURU SARI İSTANBUL DNS - 3 1 - 0
- 596 24.03.2009 MERYEM LARA EROL SAKARYA DNS - 4 3 - 0

.


15 Yaş Kız / 800 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Kız/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 66 18.11.2009 NAZ ALKAN ANKARA 2:25.40 1 4 1 49
2 524 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 2:32.36 1 10 2 41
3 650 15.12.2009 ALMİRA AKATA TEKİRDAĞ 2:36.78 1 1 3 32
4 662 7.12.2009 ECRİN ÇELEBİ VAN 2:37.83 1 2 4 26
5 661 6.12.2009 DİCLE BABAT VAN 2:41.43 1 8 5 23
6 665 1.12.2009 NURAN ALKAN VAN 2:49.62 1 3 6 15
7 513 12.07.2009 EMİNE ÇETİN KONYA 2:57.82 1 9 7 10
8 166 1.10.2009 ŞEVİN DAYAN BİTLİS 3:00.15 1 6 8 9
9 174 27.08.2009 BERİL KÖLEF BURSA 3:04.31 1 7 9 8
10 621 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT 3:09.15 1 5 10 6
15 Yaş Kız/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 158 4.04.2009 RUKİYE GÜLEYAN BİNGÖL 2:28.59 2 4 1 45
2 179 3.03.2009 CEREN CANBEK BURSA 2:29.04 2 10 2 44
3 60 21.03.2009 HAMİDE NAZ KIRTAŞ ANKARA 2:29.53 2 7 3 43
4 257 26.03.2009 EMİNE GÖÇER DİYARBAKIR 2:32.78 2 6 4 40
5 264 9.05.2009 CEMRE BAYAZIT EDİRNE 2:49.48 2 2 5 16
6 136 10.03.2009 SİNEM GÜNDÜZ BARTIN 2:52.52 2 9 6 13
7 165 9.05.2009 MİZGİN KARA BİTLİS 2:52.54 2 3 7 12
8 148 20.03.2009 ZEYNEP YEMEZ BATMAN 3:25.74 2 8 8 3
- 666 2.04.2009 ROJDA SÜER VAN DQ
(DQ TR 17.2)
2 5 - 0
- 603 25.05.2009 YÜSRA BERRAK OĞUZ SAKARYA DNS 2 1 - 0
15 Yaş Kız/800 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 368 27.04.2009 RUKİYE NUR YAMAN ISPARTA 2:28.05 3 7 1 48
2 281 25.03.2009 ELİF CENET KAYMAZ ERZURUM 2:35.63 3 10 2 36
3 65 21.01.2009 MİRAÇ GİZEM AVAN ANKARA 2:36.93 3 3 3 31
4 489 24.07.2009 BEYZA AYDEMİR KOCAELİ 2:41.20 3 9 4 24
5 629 10.02.2009 ELFİN NAZ TEMEL SİVAS 2:46.33 3 1 5 20
6 346 10.04.2009 ZEYNEP YAŞAR GAZİANTEP 2:46.66 3 8 6 19
7 518 11.06.2009 EMİNE EBRAR ERİKLİ KÜTAHYA 2:51.08 3 6 7 14
8 290 16.06.2009 ASİYE NUR SÜLÜK ESKİŞEHİR 3:06.47 3 5 8 7
9 358 11.10.2009 GÜLLÜZAR AĞGÜN IĞDIR 3:18.08 3 4 9 4,5
9 478 27.01.2009 DAMLA NUR KILIÇ KIRŞEHİR 3:18.08 3 2 9 4,5
15 Yaş Kız/800 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 259 21.12.2009 İRENA BEKMEZ DİYARBAKIR 2:33.01 4 4 1 39
2 330 31.10.2009 FATOŞ SOLMAZ GAZİANTEP 2:34.15 4 5 2 38
3 367 4.08.2009 MELİSA YAMAN ISPARTA 2:36.05 4 7 3 35
4 484 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ 2:36.77 4 8 4 33
5 72 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN ANKARA 2:37.24 4 3 5 29
6 416 17.11.2009 ZÜMRÜT ÇİFTÇİ İZMİR 2:37.43 4 9 6 28
7 154 2.06.2009 BERFİN BUKETÇİ BİNGÖL 2:41.15 4 2 7 25
8 499 4.05.2009 IRMAK RIZAOĞLU KOCAELİ 2:43.41 4 10 8 21
9 570 28.08.2009 NİSA KAYA NEVŞEHİR 2:49.05 4 1 9 17
10 647 27.07.2009 FATMA CEREN DİDİM ŞANLIURFA 2:55.04 4 6 10 11
15 Yaş Kız/800 Metre 5. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 363 2.09.2009 ELİF BEYZA KÖKÇÜOĞLU ISPARTA 2:13.73 5 10 1 51
2 222 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 2:16.93 5 11 2 50
3 568 19.12.2009 FADİME MEDİNE ASLAN NEVŞEHİR 2:28.17 5 7 3 47
4 564 15.03.2009 SÜMEYYA KIZILSOY MUŞ 2:28.26 5 9 4 46
5 245 26.03.2009 LEYLA ZEYNEP ŞENEL ÇANAKKALE 2:30.21 5 1 5 42
6 676 15.11.2009 GÜLTEN ŞAHİN YOZGAT 2:34.43 5 8 6 37
7 460 14.04.2009 ELİF NARİN KIRIKKALE 2:36.46 5 6 7 34
8 343 4.07.2009 YAĞMUR KARAKURT GAZİANTEP 2:37.17 5 5 8 30
9 573 14.07.2009 SUEDA GÜZEL NEVŞEHİR 2:37.67 5 4 9 27
10 349 10.10.2009 DİLCAN KESER HATAY 2:43.17 5 3 10 22
11 431 7.06.2009 RANA SUDE IŞIKTAŞ KARAMAN 2:48.49 5 2 11 18

.

15 Yaş Kız / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 363 2.09.2009 ELİF BEYZA KÖKÇÜOĞLU ISPARTA 2:13.73 5 10 1 51
2 222 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 2:16.93 5 11 2 50
3 66 18.11.2009 NAZ ALKAN ANKARA 2:25.40 1 4 1 49
4 368 27.04.2009 RUKİYE NUR YAMAN ISPARTA 2:28.05 3 7 1 48
5 568 19.12.2009 FADİME MEDİNE ASLAN NEVŞEHİR 2:28.17 5 7 3 47
6 564 15.03.2009 SÜMEYYA KIZILSOY MUŞ 2:28.26 5 9 4 46
7 158 4.04.2009 RUKİYE GÜLEYAN BİNGÖL 2:28.59 2 4 1 45
8 179 3.03.2009 CEREN CANBEK BURSA 2:29.04 2 10 2 44
9 60 21.03.2009 HAMİDE NAZ KIRTAŞ ANKARA 2:29.53 2 7 3 43
10 245 26.03.2009 LEYLA ZEYNEP ŞENEL ÇANAKKALE 2:30.21 5 1 5 42
11 524 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 2:32.36 1 10 2 41
12 257 26.03.2009 EMİNE GÖÇER DİYARBAKIR 2:32.78 2 6 4 40
13 259 21.12.2009 İRENA BEKMEZ DİYARBAKIR 2:33.01 4 4 1 39
14 330 31.10.2009 FATOŞ SOLMAZ GAZİANTEP 2:34.15 4 5 2 38
15 676 15.11.2009 GÜLTEN ŞAHİN YOZGAT 2:34.43 5 8 6 37
16 281 25.03.2009 ELİF CENET KAYMAZ ERZURUM 2:35.63 3 10 2 36
17 367 4.08.2009 MELİSA YAMAN ISPARTA 2:36.05 4 7 3 35
18 460 14.04.2009 ELİF NARİN KIRIKKALE 2:36.46 5 6 7 34
19 484 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ 2:36.77 4 8 4 33
20 650 15.12.2009 ALMİRA AKATA TEKİRDAĞ 2:36.78 1 1 3 32
21 65 21.01.2009 MİRAÇ GİZEM AVAN ANKARA 2:36.93 3 3 3 31
22 343 4.07.2009 YAĞMUR KARAKURT GAZİANTEP 2:37.17 5 5 8 30
23 72 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN ANKARA 2:37.24 4 3 5 29
24 416 17.11.2009 ZÜMRÜT ÇİFTÇİ İZMİR 2:37.43 4 9 6 28
25 573 14.07.2009 SUEDA GÜZEL NEVŞEHİR 2:37.67 5 4 9 27
26 662 7.12.2009 ECRİN ÇELEBİ VAN 2:37.83 1 2 4 26
27 154 2.06.2009 BERFİN BUKETÇİ BİNGÖL 2:41.15 4 2 7 25
28 489 24.07.2009 BEYZA AYDEMİR KOCAELİ 2:41.20 3 9 4 24
29 661 6.12.2009 DİCLE BABAT VAN 2:41.43 1 8 5 23
30 349 10.10.2009 DİLCAN KESER HATAY 2:43.17 5 3 10 22
31 499 4.05.2009 IRMAK RIZAOĞLU KOCAELİ 2:43.41 4 10 8 21
32 629 10.02.2009 ELFİN NAZ TEMEL SİVAS 2:46.33 3 1 5 20
33 346 10.04.2009 ZEYNEP YAŞAR GAZİANTEP 2:46.66 3 8 6 19
34 431 7.06.2009 RANA SUDE IŞIKTAŞ KARAMAN 2:48.49 5 2 11 18
35 570 28.08.2009 NİSA KAYA NEVŞEHİR 2:49.05 4 1 9 17
36 264 9.05.2009 CEMRE BAYAZIT EDİRNE 2:49.48 2 2 5 16
37 665 1.12.2009 NURAN ALKAN VAN 2:49.62 1 3 6 15
38 518 11.06.2009 EMİNE EBRAR ERİKLİ KÜTAHYA 2:51.08 3 6 7 14
39 136 10.03.2009 SİNEM GÜNDÜZ BARTIN 2:52.52 2 9 6 13
40 165 9.05.2009 MİZGİN KARA BİTLİS 2:52.54 2 3 7 12
41 647 27.07.2009 FATMA CEREN DİDİM ŞANLIURFA 2:55.04 4 6 10 11
42 513 12.07.2009 EMİNE ÇETİN KONYA 2:57.82 1 9 7 10
43 166 1.10.2009 ŞEVİN DAYAN BİTLİS 3:00.15 1 6 8 9
44 174 27.08.2009 BERİL KÖLEF BURSA 3:04.31 1 7 9 8
45 290 16.06.2009 ASİYE NUR SÜLÜK ESKİŞEHİR 3:06.47 3 5 8 7
46 621 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT 3:09.15 1 5 10 6
47 358 11.10.2009 GÜLLÜZAR AĞGÜN IĞDIR 3:18.08 3 4 9 4,5
47 478 27.01.2009 DAMLA NUR KILIÇ KIRŞEHİR 3:18.08 3 2 9 4,5
48 148 20.03.2009 ZEYNEP YEMEZ BATMAN 3:25.74 2 8 8 3
- 666 2.04.2009 ROJDA SÜER VAN DQ
(DQ TR 17.2)
2 5 - 0
- 603 25.05.2009 YÜSRA BERRAK OĞUZ SAKARYA DNS 2 1 - 0

.


15 Yaş Kız / Yüksek Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.51 1.53 1.55 Sonuç Puan
1 44 2.02.2009 BİRCE DEMİRDOĞAN ANKARA - - - - - - O XXO O - XXX 1.5111
2 229 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA - - O - O - O O XXX 1.490
3 190 20.02.2009 FATMA CAN BURSA - - - XO O XXX 1.409
4 239 12.02.2009 ZÜHRE NAZ YILMAZ BURSA O O XO O XXO XXX 1.400
5 410 1.03.2009 ELA GÜVEN İZMİR - O XXO O XXO XXX 1.407
6 128 16.09.2009 RANA AKYOL BALIKESİR - O O O XXX 1.356
7 101 6.04.2009 DİDEM BOR AYDIN - O O XXX 1.305
8 433 1.07.2009 TUANA ACARUYGUN KARAMAN - O XO XXX 1.303,5
8 640 29.08.2009 SUDENAZ ERDEMİR SİVAS O O XO XXX 1.303,5
10 369 30.01.2009 SUDE ÖZDEMİR ISPARTA XO XXX 1.202
- 405 27.10.2009 CEREN BOZKUŞ İZMİR DNS0

15 Yaş Kız / Üçadım Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış 4. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 652 22.07.2009 EYLÜL DÖNMEZ TEKİRDAĞ 12.63
12.58
r
-

12.63 17
2 447 30.08.2009 ESLEM YÜSRA YÜKSEL KAYSERİ X
-
X
-
11.21
X
-
11.21 16
3 172 29.08.2009 BAŞAK ÖZGÜR BURSA 10.31
10.49
10.55
10.65
10.65 15
4 13 28.08.2009 EYLÜL ÖZDE GÜLER ADANA 10.21
10.33
10.56
10.27
10.56 14
5 115 18.10.2009 ZEYNEP ESİLA DENİZ AYDIN 10.08
X
-
10.17
10.35
10.35 13
6 19 16.09.2009 YAĞMUR ORHAN ADANA 10.32
9.95
9.91
10.21
10.32 12
7 357 10.05.2009 BERNA KARATAŞ IĞDIR 10.13
X
-
9.73
X
-
10.13 11
8 107 6.02.2009 FATMA IRMAK AKDEMİR AYDIN 9.91
9.69
9.71
10.05
10.05 10
9 427 17.07.2009 İKBAL DÖLEK KARAMAN 8.30
9.97
X
-
X
-
9.97 9
10 410 1.03.2009 ELA GÜVEN İZMİR 9.66
9.76
9.66
9.86
9.86 8
11 580 23.03.2009 SELVER SİNEM AVLUKYARI OSMANİYE 9.72
9.84
9.17
9.06
9.84 7
12 421 8.09.2009 TUĞÇE EMİCİ KARABÜK 9.83
9.53
9.48
9.47
9.83 6
13 417 12.02.2009 BEGÜM AKGÜL KARABÜK 9.55
9.30
X
-
9.25
9.55 5
14 389 18.01.2009 İREM KARAKIŞ MERSİN X
-
9.42
X
-
X
-
9.42 4
15 299 25.09.2009 EYLÜL KARTAL ESKİŞEHİR 8.97
8.98
8.94
8.86
8.98 3
16 243 1.01.2009 GÜLSE GÜRER ÇANAKKALE X
-
8.94
8.72
X
-
8.94 2
17 252 27.10.2009 BEREN AVCI DENİZLİ 8.80
8.93
8.77
8.71
8.93 1

15 Yaş Kız / Gülle Atma (3.02.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 226 24.04.2009 SÜMEYYE NUR ŞİRİN BURSA 11.63 12.87 X 12.87 X 12.87 13
2 682 2.04.2009 NİSA PEKYÜREK YOZGAT 10.43 10.81 10.94 10.94 10.03 10.94 12
3 26 15.12.2009 BUSE NUR ÇELİK AKSARAY 9.93 10.11 X 10.11 9.08 10.11 11
4 436 30.05.2009 ELANUR TOPCU KASTAMONU 8.98 9.95 9.42 9.95 9.61 9.95 10
5 304 11.02.2009 KARİNA SÜLÜK ESKİŞEHİR 9.01 9.07 8.74 9.07 8.32 9.07 9
6 370 10.03.2009 YAĞMUR AYŞE ALTINEŞİK ISPARTA 8.56 8.64 8.49 8.64 X 8.64 8
7 470 31.07.2009 ADA IRMAK AÇIKGÖZ KIRKLARELİ X 7.50 8.35 8.35 8.17 8.35 7
8 208 3.03.2009 MERVE DUMAN BURSA 7.80 8.02 8.34 8.34 8.03 8.34 6
9 8 17.08.2009 DEFNE DORU ADANA 7.50 7.14 8.29 8.29 X 8.29 5
10 35 8.12.2009 ESLEM ÜRKER AMASYA 8.15 8.27 7.78 8.27 7.73 8.27 4
11 236 13.08.2009 ZELAL MEMİŞ BURSA 8.22 7.43 8.03 8.22 7.52 8.22 3
12 148 20.03.2009 ZEYNEP YEMEZ BATMAN 8.11 7.61 7.62 8.11 8.00 8.11 2
13 146 3.10.2009 ZEYNEP ÇETİNKAYA BATMAN X X 7.12 7.12 6.81 7.12 1

15 Yaş Kız / 4x200 Metre Bayrak (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 445
444
442
453
20.10.2009
31.08.2009
22.01.2009
17.12.2009
EBRU BASUT
EBRAR AKGÜN
DİLŞAD YAREN TURAN
İREMSU TEZCAN
KAYSERİ 1:47.94 1 6 8
2 125
121
127
118
3.03.2009
3.12.2009
8.07.2009
15.06.2009
HATİCENUR ÇAKIR
ELVİN ZEYNEP KARABULUT
NİSA NUR ÖZDOĞAN
ECE AYGÜN
BALIKESİR 1:51.67 2 4 7
3 550
546
536
524
9.06.2009
2.06.2009
23.09.2009
3.07.2009
ZEYNEP KARAOĞLAN
SEMİHA SAVAŞ
GÜLSEREN FEYZA UYSAL
AYŞEGÜL KARATAŞ
MERSİN 1:53.44 2 5 4 6
4 81
94
97
82
3.08.2009
16.01.2009
23.02.2009
13.02.2009
BÜŞRA MAN
MERVE ÇAKIR
SELEN ÇALIŞKAN
CANSU ÇELİK
ANTALYA 1:53.55 2 3 5
5 2
7
5
17
9.03.2009
16.10.2009
15.06.2009
9.09.2009
ARZU RÜMEYSA CEYLAN
CEMİLE DURAN
BÜŞRA ARSLAN
MÜFTALE GÜL MALCI
ADANA 1:53.62 1 4 4 4
6 71
58
74
54
2.02.2009
23.01.2009
28.01.2009
1.05.2009
ZEYNEP FAZLIOĞLU
GÜNEŞ ÇOBAN
ZÜMRA ÖKMEN
ELA ÜNLÜ
ANKARA 1:55.39 1 3 3
7 400
410
416
406
30.01.2009
1.03.2009
17.11.2009
18.06.2009
ADA BİLGİÇ
ELA GÜVEN
ZÜMRÜT ÇİFTÇİ
CEYLİN AKTAŞ
İZMİR 1:56.15 2 6 2
8 361
357
360
358
19.04.2009
10.05.2009
23.02.2009
11.10.2009
ŞEVİN KAYA
BERNA KARATAŞ
MELEK GÜLÇİÇEK
GÜLLÜZAR AĞGÜN
IĞDIR 1:57.19 1 5 1

.

U16 Kız / 200 Metre (3.02.2024)

U16 Kız/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 43 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 27.87 - 1 6 1 72
2 49 22.09.2010 DURU ÇAKMAK ANKARA 28.23 - 1 2 2 67
3 337 8.11.2010 NİSANUR KAYA GAZİANTEP 28.44 - 1 5 3 64
4 42 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 29.65 - 1 4 4 35
5 36 7.04.2010 FATMA RANA ÇAPRAZ AMASYA 36.70 - 1 3 5 -5
U16 Kız/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 92 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 27.80 - 2 5 1 75
2 100 22.02.2011 ZHANIYA ISKAKOVA ANTALYA 28.28 - 2 6 2 66
3 68 2.04.2010 NESLİHAN PİLAVCI ANKARA 29.35 - 2 3 3 43
4 359 27.03.2010 MEDİNE KIZILAY IĞDIR 29.74 - 2 4 4 33
5 486 30.08.2010 BEREN BAĞDAÇİÇEK KOCAELİ 30.97 - 2 2 5 8
U16 Kız/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 63 30.03.2010 İKRA AYTAN ANKARA 27.95 - 3 6 1 70
2 187 19.12.2011 ELİFNUR BEYZA İŞSEVER BURSA 28.77 - 3 1 2 56
3 500 21.03.2010 LARA ELİF EKİNCİ KOCAELİ 29.02 - 3 3 3 50
4 320 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 29.13 - 3 5 4 48
5 103 27.08.2010 ECRİN ÖZDAMAR AYDIN 29.78 - 3 2 5 30
- 636 16.10.2012 MERYEM ECE GELDİ SİVAS DNS - 3 4 - 0
U16 Kız/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 220 30.08.2010 RÜYA ŞEN BURSA 28.77 - 4 6 1 57
2 301 23.08.2010 İCLAL ARSLAN ESKİŞEHİR 29.38 - 4 2 2 41
3 626 11.04.2012 AFRA ESLEM YILDIRIM SİVAS 29.93 - 4 5 3 27
4 268 28.05.2010 NİSA KÖKTÜRK EDİRNE 30.56 - 4 4 4 14
5 384 20.03.2010 ESMA İPEK NAMLIÇEŞME İSTANBUL 30.66 - 4 3 5 12
6 249 5.11.2012 RANA HANIM KANBUR ÇORUM 33.42 - 4 1 6 -3
U16 Kız/200 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 668 6.02.2010 YELİZ AKKÖPRÜ VAN 27.85 - 5 1 1 73
2 123 7.02.2011 ESMA İBRİKÇİ BALIKESİR 28.54 - 5 6 2 60
3 554 6.03.2010 SERİHAN UYSAL MUĞLA 29.23 - 5 3 3 46
4 430 18.03.2010 NİHAL ZEREN UĞURLUKOÇ KARAMAN 30.24 - 5 5 4 21
5 293 2.01.2012 BENGİSU BALIKÇI ESKİŞEHİR 31.29 - 5 4 5 6
6 270 17.08.2010 ŞEYMA GİRDİ EDİRNE 33.21 - 5 2 6 -2
U16 Kız/200 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 21 1.01.2010 BENSU İZCİ ADIYAMAN 28.98 - 6 5 1 51
2 664 1.03.2010 EVİN TAKVA VAN 29.74 - 6 3 2 32
3 630 15.03.2010 ELİF KARA SİVAS 31.78 - 6 4 3 4
4 315 15.08.2010 AYŞE NUR YILAN GAZİANTEP 32.96 - 6 2 4 0
5 308 31.07.2012 SULTAN SAĞLAM ESKİŞEHİR 33.06 - 6 1 5 -1
- 591 25.02.2011 ELA CANAY SAKARYA DQ
(TR.17.2.3)
- 6 6 - 0
U16 Kız/200 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 129 8.01.2011 SUDENAZ ÜLTENİR BALIKESİR 28.43 - 7 6 1 65
2 206 22.04.2010 MELİKE SU ŞEN BURSA 29.19 - 7 5 2 47
3 408 17.02.2010 DEFNE ÖZBEK İZMİR 29.26 - 7 3 3 45
4 552 24.03.2010 NİSA NUR KIRÇIN MUĞLA 29.85 - 7 4 4 28
5 73 6.08.2010 ZEYNEP ÖZMEN ANKARA 30.12 - 7 2 5 24
6 247 14.04.2012 CEMRE NUR DEMİREL ÇORUM 32.21 - 7 1 6 2
U16 Kız/200 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 606 31.03.2011 ZEYNEP GÜL SAKARYA 28.52 - 8 5 1 62
2 324 28.02.2011 ELİF NAZ BOZKURT GAZİANTEP 28.54 - 8 6 2 61
3 1 30.07.2010 ALİN SU BALIKÇI ADANA 28.86 - 8 2 3 54
4 69 9.02.2010 TUANA ÇAKMAK ANKARA 29.78 - 8 3 4 29
5 448 4.01.2011 EYLÜL TARAF KAYSERİ 30.39 - 8 4 5 19
- 602 7.02.2012 TUĞSEM LATA SAKARYA DNS - 8 1 - 0
U16 Kız/200 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 89 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA 28.08 - 9 6 1 69
2 426 16.11.2010 ENNUR AYŞE BOZKURT KARAMAN 29.38 - 9 4 2 40
3 98 18.01.2010 SELİN HAVVA GEDİK ANTALYA 30.63 - 9 5 3 13
4 321 6.07.2010 ECRİN AFYUNCUOĞLU GAZİANTEP 30.93 - 9 2 4 9
5 105 3.02.2010 EFLAL ERGİN AYDIN 39.10 - 9 3 5 -7
- 583 2.01.2012 BERFİN ÇALAR SAKARYA DNS - 9 1 - 0
U16 Kız/200 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 440 3.01.2010 CEMRE AKSU KAYSERİ 28.56 - 10 6 1 59
2 126 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 29.53 - 10 5 2 38
3 309 16.12.2011 YAĞMUR BENLİ ESKİŞEHİR 29.95 - 10 1 3 26
4 466 1.07.2010 ŞEVVAL ÜLGER KIRIKKALE 30.74 - 10 2 4 11
- 45 21.01.2010 CEYLİN HATİCE CANPOLAT ANKARA DNS - 10 3 - 0
- 317 14.07.2012 BUSE ASLAN GAZİANTEP DNS - 10 4 - 0
U16 Kız/200 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 181 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 27.82 - 11 6 1 74
2 28 13.04.2010 GONCAGÜL SAĞDIÇ AKSARAY 28.16 - 11 5 2 68
3 543 2.01.2010 MİRAÇ TARHAN MERSİN 29.07 - 11 3 3 49
4 441 14.10.2011 CEYLİN ATAR KAYSERİ 30.53 - 11 1 4 16
5 456 6.08.2011 BETÜL HAZAR KIRIKKALE 31.17 - 11 4 5 7
- 495 28.05.2010 ELVİN GÖRGÜLÜ KOCAELİ DNS - 11 2 - 0
U16 Kız/200 Metre 12. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 182 17.05.2011 ECRİN ELA SÜMER BURSA 27.90 - 12 6 1 71
2 4 8.02.2010 BUSE SARIATEŞ ADANA 28.87 - 12 5 2 53
3 52 13.05.2010 ECE NAZ POLAT ANKARA 29.57 - 12 2 3 37
4 156 1.12.2010 EYLÜL ÇİNTAY BİNGÖL 29.63 - 12 4 4 36
5 674 21.07.2011 ESMA NUR ERCİYAS YOZGAT 33.63 - 12 1 5 -4
- 18 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA DQ
(TR17.2.3)
- 12 3 - 0
U16 Kız/200 Metre 13. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 124 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 27.31 - 13 6 1 76
2 171 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 28.91 - 13 5 2 52
3 339 7.08.2010 SEMANUR DÜNDAR GAZİANTEP 29.66 - 13 4 3 34
4 275 9.03.2011 SENA ÖZER ERZİNCAN 32.20 - 13 1 4 3
5 204 8.07.2012 MELEK SANATCI BURSA 32.87 - 13 3 5 1
- 55 10.05.2010 ELİF EZGİ DUMAN ANKARA DNS - 13 2 - 0
U16 Kız/200 Metre 14. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 87 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 26.96 - 14 6 1 80
2 279 6.02.2010 CİSEM ÇELİK ERZURUM 27.11 - 14 4 2 77
3 425 29.01.2011 EMİNE ÇEKCEOĞLU KARAMAN 28.65 - 14 5 3 58
4 307 13.08.2010 SEZİN DİNÇEL ESKİŞEHİR 30.16 - 14 3 4 23
5 418 29.04.2010 ELİF SENA ÇELİK KARABÜK 30.80 - 14 2 5 10
6 544 28.10.2010 MİZGİN SEVEN MERSİN 31.57 - 14 1 6 5
U16 Kız/200 Metre 15. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 132 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 27.07 - 15 6 1 78
2 240 7.02.2011 ESİL UYAR ÇANAKKALE 28.79 - 15 5 2 55
3 333 17.04.2010 GÜLSEREN BİLGİN GAZİANTEP 29.34 - 15 2 3 44
4 75 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA 30.04 - 15 3 4 25
5 526 10.10.2010 AZRA FINDIK MERSİN 30.28 - 15 1 5 20
6 194 1.06.2010 FERİDE NAZ DEMİR BURSA 37.29 - 15 4 6 -6
U16 Kız/200 Metre 16. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 88 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 27.04 - 16 6 1 79
2 303 16.11.2011 İREM SU AKTAŞ ESKİŞEHİR 29.49 - 16 3 2 39
3 145 15.04.2010 ŞEVAL EKMEN BATMAN 30.44 - 16 1 3 18
4 221 14.06.2011 SENA BELİNAY ŞAHİN BURSA 30.45 - 16 4 4 17
- 532 25.05.2011 ELİF AZRA ŞENATEŞ MERSİN DNF - 16 5 - 0
- 578 2.02.2010 ELÇİN KAYIM OSMANİYE DNS - 16 2 - 0
U16 Kız/200 Metre 17. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 85 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 25.53 - 17 6 1 81
2 434 21.01.2011 ZİŞAN HAKAN KARAMAN 28.49 - 17 5 2 63
3 420 23.09.2010 İCLAL NİSA GÜZ KARABÜK 29.36 - 17 1 3 42
4 244 14.04.2010 İLAYDA GEZER ÇANAKKALE 29.76 - 17 2 4 31
5 609 8.10.2010 ELİF BAYRAK SAMSUN 30.20 - 17 4 5 22
6 294 28.09.2010 BERRA KARTAL ESKİŞEHİR 30.54 - 17 3 6 15

.

U16 Kız / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 85 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 25.53 - 17 6 1 81
2 87 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 26.96 - 14 6 1 80
3 88 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 27.04 - 16 6 1 79
4 132 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 27.07 - 15 6 1 78
5 279 6.02.2010 CİSEM ÇELİK ERZURUM 27.11 - 14 4 2 77
6 124 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 27.31 - 13 6 1 76
7 92 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 27.80 - 2 5 1 75
8 181 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 27.82 - 11 6 1 74
9 668 6.02.2010 YELİZ AKKÖPRÜ VAN 27.85 - 5 1 1 73
10 43 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 27.87 - 1 6 1 72
11 182 17.05.2011 ECRİN ELA SÜMER BURSA 27.90 - 12 6 1 71
12 63 30.03.2010 İKRA AYTAN ANKARA 27.95 - 3 6 1 70
13 89 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA 28.08 - 9 6 1 69
14 28 13.04.2010 GONCAGÜL SAĞDIÇ AKSARAY 28.16 - 11 5 2 68
15 49 22.09.2010 DURU ÇAKMAK ANKARA 28.23 - 1 2 2 67
16 100 22.02.2011 ZHANIYA ISKAKOVA ANTALYA 28.28 - 2 6 2 66
17 129 8.01.2011 SUDENAZ ÜLTENİR BALIKESİR 28.43 - 7 6 1 65
18 337 8.11.2010 NİSANUR KAYA GAZİANTEP 28.44 - 1 5 3 64
19 434 21.01.2011 ZİŞAN HAKAN KARAMAN 28.49 - 17 5 2 63
20 606 31.03.2011 ZEYNEP GÜL SAKARYA 28.52 - 8 5 1 62
21 324 28.02.2011 ELİF NAZ BOZKURT GAZİANTEP 28.54 - 8 6 2 61
22 123 7.02.2011 ESMA İBRİKÇİ BALIKESİR 28.54 - 5 6 2 60
23 440 3.01.2010 CEMRE AKSU KAYSERİ 28.56 - 10 6 1 59
24 425 29.01.2011 EMİNE ÇEKCEOĞLU KARAMAN 28.65 - 14 5 3 58
25 220 30.08.2010 RÜYA ŞEN BURSA 28.77 - 4 6 1 57
26 187 19.12.2011 ELİFNUR BEYZA İŞSEVER BURSA 28.77 - 3 1 2 56
27 240 7.02.2011 ESİL UYAR ÇANAKKALE 28.79 - 15 5 2 55
28 1 30.07.2010 ALİN SU BALIKÇI ADANA 28.86 - 8 2 3 54
29 4 8.02.2010 BUSE SARIATEŞ ADANA 28.87 - 12 5 2 53
30 171 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 28.91 - 13 5 2 52
31 21 1.01.2010 BENSU İZCİ ADIYAMAN 28.98 - 6 5 1 51
32 500 21.03.2010 LARA ELİF EKİNCİ KOCAELİ 29.02 - 3 3 3 50
33 543 2.01.2010 MİRAÇ TARHAN MERSİN 29.07 - 11 3 3 49
34 320 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 29.13 - 3 5 4 48
35 206 22.04.2010 MELİKE SU ŞEN BURSA 29.19 - 7 5 2 47
36 554 6.03.2010 SERİHAN UYSAL MUĞLA 29.23 - 5 3 3 46
37 408 17.02.2010 DEFNE ÖZBEK İZMİR 29.26 - 7 3 3 45
38 333 17.04.2010 GÜLSEREN BİLGİN GAZİANTEP 29.34 - 15 2 3 44
39 68 2.04.2010 NESLİHAN PİLAVCI ANKARA 29.35 - 2 3 3 43
40 420 23.09.2010 İCLAL NİSA GÜZ KARABÜK 29.36 - 17 1 3 42
41 301 23.08.2010 İCLAL ARSLAN ESKİŞEHİR 29.38 - 4 2 2 41
42 426 16.11.2010 ENNUR AYŞE BOZKURT KARAMAN 29.38 - 9 4 2 40
43 303 16.11.2011 İREM SU AKTAŞ ESKİŞEHİR 29.49 - 16 3 2 39
44 126 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 29.53 - 10 5 2 38
45 52 13.05.2010 ECE NAZ POLAT ANKARA 29.57 - 12 2 3 37
46 156 1.12.2010 EYLÜL ÇİNTAY BİNGÖL 29.63 - 12 4 4 36
47 42 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 29.65 - 1 4 4 35
48 339 7.08.2010 SEMANUR DÜNDAR GAZİANTEP 29.66 - 13 4 3 34
49 359 27.03.2010 MEDİNE KIZILAY IĞDIR 29.74 - 2 4 4 33
50 664 1.03.2010 EVİN TAKVA VAN 29.74 - 6 3 2 32
51 244 14.04.2010 İLAYDA GEZER ÇANAKKALE 29.76 - 17 2 4 31
52 103 27.08.2010 ECRİN ÖZDAMAR AYDIN 29.78 - 3 2 5 30
53 69 9.02.2010 TUANA ÇAKMAK ANKARA 29.78 - 8 3 4 29
54 552 24.03.2010 NİSA NUR KIRÇIN MUĞLA 29.85 - 7 4 4 28
55 626 11.04.2012 AFRA ESLEM YILDIRIM SİVAS 29.93 - 4 5 3 27
56 309 16.12.2011 YAĞMUR BENLİ ESKİŞEHİR 29.95 - 10 1 3 26
57 75 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA 30.04 - 15 3 4 25
58 73 6.08.2010 ZEYNEP ÖZMEN ANKARA 30.12 - 7 2 5 24
59 307 13.08.2010 SEZİN DİNÇEL ESKİŞEHİR 30.16 - 14 3 4 23
60 609 8.10.2010 ELİF BAYRAK SAMSUN 30.20 - 17 4 5 22
61 430 18.03.2010 NİHAL ZEREN UĞURLUKOÇ KARAMAN 30.24 - 5 5 4 21
62 526 10.10.2010 AZRA FINDIK MERSİN 30.28 - 15 1 5 20
63 448 4.01.2011 EYLÜL TARAF KAYSERİ 30.39 - 8 4 5 19
64 145 15.04.2010 ŞEVAL EKMEN BATMAN 30.44 - 16 1 3 18
65 221 14.06.2011 SENA BELİNAY ŞAHİN BURSA 30.45 - 16 4 4 17
66 441 14.10.2011 CEYLİN ATAR KAYSERİ 30.53 - 11 1 4 16
67 294 28.09.2010 BERRA KARTAL ESKİŞEHİR 30.54 - 17 3 6 15
68 268 28.05.2010 NİSA KÖKTÜRK EDİRNE 30.56 - 4 4 4 14
69 98 18.01.2010 SELİN HAVVA GEDİK ANTALYA 30.63 - 9 5 3 13
70 384 20.03.2010 ESMA İPEK NAMLIÇEŞME İSTANBUL 30.66 - 4 3 5 12
71 466 1.07.2010 ŞEVVAL ÜLGER KIRIKKALE 30.74 - 10 2 4 11
72 418 29.04.2010 ELİF SENA ÇELİK KARABÜK 30.80 - 14 2 5 10
73 321 6.07.2010 ECRİN AFYUNCUOĞLU GAZİANTEP 30.93 - 9 2 4 9
74 486 30.08.2010 BEREN BAĞDAÇİÇEK KOCAELİ 30.97 - 2 2 5 8
75 456 6.08.2011 BETÜL HAZAR KIRIKKALE 31.17 - 11 4 5 7
76 293 2.01.2012 BENGİSU BALIKÇI ESKİŞEHİR 31.29 - 5 4 5 6
77 544 28.10.2010 MİZGİN SEVEN MERSİN 31.57 - 14 1 6 5
78 630 15.03.2010 ELİF KARA SİVAS 31.78 - 6 4 3 4
79 275 9.03.2011 SENA ÖZER ERZİNCAN 32.20 - 13 1 4 3
80 247 14.04.2012 CEMRE NUR DEMİREL ÇORUM 32.21 - 7 1 6 2
81 204 8.07.2012 MELEK SANATCI BURSA 32.87 - 13 3 5 1
82 315 15.08.2010 AYŞE NUR YILAN GAZİANTEP 32.96 - 6 2 4 0
83 308 31.07.2012 SULTAN SAĞLAM ESKİŞEHİR 33.06 - 6 1 5 -1
84 270 17.08.2010 ŞEYMA GİRDİ EDİRNE 33.21 - 5 2 6 -2
85 249 5.11.2012 RANA HANIM KANBUR ÇORUM 33.42 - 4 1 6 -3
86 674 21.07.2011 ESMA NUR ERCİYAS YOZGAT 33.63 - 12 1 5 -4
87 36 7.04.2010 FATMA RANA ÇAPRAZ AMASYA 36.70 - 1 3 5 -5
88 194 1.06.2010 FERİDE NAZ DEMİR BURSA 37.29 - 15 4 6 -6
89 105 3.02.2010 EFLAL ERGİN AYDIN 39.10 - 9 3 5 -7
- 532 25.05.2011 ELİF AZRA ŞENATEŞ MERSİN DNF - 16 5 - 0
- 18 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA DQ
(TR17.2.3)
- 12 3 - 0
- 591 25.02.2011 ELA CANAY SAKARYA DQ
(TR.17.2.3)
- 6 6 - 0
- 602 7.02.2012 TUĞSEM LATA SAKARYA DNS - 8 1 - 0
- 583 2.01.2012 BERFİN ÇALAR SAKARYA DNS - 9 1 - 0
- 495 28.05.2010 ELVİN GÖRGÜLÜ KOCAELİ DNS - 11 2 - 0
- 578 2.02.2010 ELÇİN KAYIM OSMANİYE DNS - 16 2 - 0
- 55 10.05.2010 ELİF EZGİ DUMAN ANKARA DNS - 13 2 - 0
- 45 21.01.2010 CEYLİN HATİCE CANPOLAT ANKARA DNS - 10 3 - 0
- 317 14.07.2012 BUSE ASLAN GAZİANTEP DNS - 10 4 - 0
- 636 16.10.2012 MERYEM ECE GELDİ SİVAS DNS - 3 4 - 0

.

U16 Kız / 200 Metre Final (4.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 85 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 25.60 - 1 6 81
2 87 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 27.07 - 1 5 80
3 88 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 26.80 - 1 4 79
4 132 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 27.48 - 1 3 78
5 279 6.02.2010 CİSEM ÇELİK ERZURUM 27.39 - 1 2 77
6 124 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 27.24 - 1 1 76

U16 Kız / 600 Metre (3.02.2024)

U16 Kız/600 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 599 20.01.2012 SERRA DURU MERCAN SAKARYA 1:42.56 1 4 1 92
2 566 27.08.2012 ELA DOĞRU NEVŞEHİR 1:47.29 1 2 2 85
3 312 11.05.2010 ASMİN ASLAN GAZİANTEP 1:49.84 1 5 3 74
4 86 4.09.2012 ELİF GÜVEN ANTALYA 1:50.27 1 3 4 73
5 322 18.04.2012 ECRİN ASLAN GAZİANTEP 1:53.76 1 10 5 60
6 162 13.05.2010 EDANUR TUTUMLU BİTLİS 2:06.47 1 8 6 28
7 232 19.07.2012 YAĞMUR ATAŞ BURSA 2:09.06 1 1 7 26
8 167 24.12.2010 ZOZAN TUTMAZ BİTLİS 2:18.03 1 11 8 22
9 623 7.03.2012 RANA AKTAŞ SİİRT 2:32.72 1 9 9 18
- 482 30.10.2012 ASENA HAYEL YILMAZ KOCAELİ DNS 1 6 - 0
- 271 31.05.2010 ASMİN AKBAŞ ERZİNCAN DNS 1 7 - 0
U16 Kız/600 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 469 4.03.2012 ZEYNEP TEKİNDUR KIRIKKALE 1:52.28 2 8 1 63
2 313 3.12.2011 ASMİN DEMİR GAZİANTEP 1:53.98 2 2 2 58
3 99 24.09.2012 ZEYNEP ECEM DİREMLER ANTALYA 1:54.62 2 4 3 56
4 186 4.03.2012 ELİF KORKMAZ BURSA 1:56.69 2 7 4 50
5 238 4.02.2012 ZEYNEP ÖNER BURSA 1:58.94 2 5 5 42
6 480 3.01.2012 ZEYNEP SEVGİ VURAL KIRŞEHİR 1:59.83 2 3 6 39
7 625 27.02.2012 ROZELİN KILIÇASLAN SİİRT 2:00.65 2 6 7 37
8 569 12.04.2012 IRMAK YENLİ NEVŞEHİR 2:01.97 2 10 8 36
9 514 15.11.2011 HATİCE YILMAZ KONYA 2:15.37 2 1 9 23
- 163 18.05.2011 EDANUR YUCA BİTLİS DNS 2 9 - 0
- 551 3.07.2012 IRMAK DEMİR MUĞLA DNS 2 11 - 0
U16 Kız/600 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 59 28.07.2011 HAFSA KARA ANKARA 1:44.59 3 3 1 89
2 76 15.09.2011 ALMİNA ACAR ANTALYA 1:46.49 3 8 2 87
3 80 11.11.2011 BEREN ZOR ANTALYA 1:48.30 3 11 3 81
4 325 4.08.2011 EMEL SU KAYA GAZİANTEP 1:48.31 3 12 4 80
5 277 23.08.2011 ARMAĞAN ECRİN ALTAY ERZURUM 1:51.26 3 7 5 66
6 31 7.07.2011 SUDE ÖZBULDUK AKSARAY 1:51.48 3 1 6 65
7 464 4.08.2011 SEREN NUR ARIK KIRIKKALE 1:53.59 3 6 7 61
8 323 1.08.2011 ELİF İKRA AKKURT GAZİANTEP 1:56.14 3 4 8 51
9 533 13.10.2011 ELİZAN ECEM ÖZ MERSİN 1:58.92 3 9 9 43
10 350 26.07.2011 DURU KÖSEOĞLU HATAY 2:08.14 3 2 10 27
11 355 17.05.2011 RABİA NUR AKALIN HATAY 2:14.64 3 10 11 24
- 497 13.11.2011 ESMANUR YILDIZ KOCAELİ DNS 3 5 - 0
U16 Kız/600 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 96 15.10.2011 RÜMEYSA DEMİR ANTALYA 1:47.15 4 10 1 86
2 338 19.04.2011 RABİA ARSLAN GAZİANTEP 1:48.27 4 7 2 82
3 535 6.03.2011 GİZEM KESKİN MERSİN 1:50.49 4 6 3 72
4 632 23.05.2011 İREM SU ŞAHİN SİVAS 1:50.61 4 11 4 71
5 296 24.02.2011 DEFNE MANEY YILDIRIM ESKİŞEHİR 1:50.64 4 3 5 70
6 334 15.06.2011 IRMAK SÖNMEZ GAZİANTEP 1:51.10 4 12 6 68
7 502 2.03.2011 MELEK YILDIZ KOCAELİ 1:51.21 4 4 7 67
8 465 17.02.2011 SEVDE NUR GÜNEŞ KIRIKKALE 1:57.44 4 1 8 49
9 620 5.03.2011 BERİTAN ÇAKAZ SİİRT 2:10.62 4 5 9 25
10 351 16.05.2011 ELA KULUBECİOĞLU HATAY 2:19.22 4 9 10 21
11 624 18.02.2011 RENGİN İNAN SİİRT 2:23.50 4 2 11 19
- 582 27.04.2011 BEGÜM GÖK SAKARYA DNS 4 8 - 0
U16 Kız/600 Metre 5. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 331 24.08.2010 GAMZE YILDIRIM GAZİANTEP 1:42.51 5 4 1 93
2 285 27.01.2011 İLKNUR İNCE ERZURUM 1:43.78 5 5 2 90
3 341 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 1:52.02 5 12 3 64
4 67 19.11.2010 NEHİR DEMİR ANKARA 1:52.81 5 9 4 62
5 353 13.10.2010 İKLİM KARA HATAY 1:53.85 5 8 5 59
6 347 1.01.2011 ASMİN ARSLANHAN HATAY 1:59.26 5 10 6 41
7 641 26.09.2010 ŞEVVAL AL SİVAS 1:59.65 5 7 7 40
8 284 6.08.2010 FUNDA ERÇİL ERZURUM 2:02.39 5 1 8 35
9 633 6.08.2010 KEZİBAN SUDE HÖBEKKAYA SİVAS 2:04.02 5 2 9 33
10 30 21.09.2010 SUDE KAYA AKSARAY 2:04.59 5 6 10 32
- 473 11.08.2010 ESLEM KOŞAR KIRKLARELİ DNS 5 3 - 0
- 493 17.01.2011 ECRİN YILDIRIM KOCAELİ DNS 5 11 - 0
U16 Kız/600 Metre 6. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 327 13.06.2010 EMİNE NUR UYĞUR GAZİANTEP 1:48.43 6 5 1 79
2 288 16.05.2010 ŞEVVAL TANRIKULU ERZURUM 1:48.65 6 2 2 78
3 261 14.06.2010 SEMANUR PARLAK DİYARBAKIR 1:49.47 6 6 3 75
4 157 15.05.2010 MERYEM MISIR BİNGÖL 1:50.76 6 1 4 69
5 670 20.06.2010 AZRA YILDIRIM YOZGAT 1:55.80 6 8 5 53
6 479 21.06.2010 RAVZA YAZICI KIRŞEHİR 1:58.70 6 9 6 46
7 463 18.07.2010 SEDEF GÖKBULUT KIRIKKALE 1:58.72 6 10 7 45
8 282 13.06.2010 ESMANUR TURAN ERZURUM 2:05.24 6 4 8 29
9 164 15.06.2010 MERYEM ÖZİŞ BİTLİS 2:20.08 6 7 9 20
- 475 24.05.2010 ÖYKÜ YUMURTACI KIRKLARELİ DNS 6 3 - 0
- 326 19.07.2010 EMİNE KARADUMAN GAZİANTEP DNS 6 11 - 0
- 490 3.08.2010 CEREN ALKAN KOCAELİ DNS 6 12 - 0
U16 Kız/600 Metre 7. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 32 1.04.2010 SULTAN ÇOKER AKSARAY 1:42.62 7 4 1 91
2 256 25.03.2010 ECE ÖZKAYA DİYARBAKIR 1:44.96 7 2 2 88
3 251 13.05.2010 YAREN TİVRİZ ÇORUM 1:47.72 7 12 3 84
4 457 14.04.2010 BETÜL IŞIK KIRIKKALE 1:48.80 7 5 4 76
5 631 5.05.2010 HATİCE TEMEL SİVAS 1:54.53 7 9 5 57
6 506 28.04.2010 YAĞMUR DURNA KOCAELİ 1:58.81 7 7 6 44
7 459 29.04.2010 ELİF BIYIKLI KIRIKKALE 2:00.56 7 8 7 38
8 542 9.10.2010 MISRA ÇELİK MERSİN 2:04.70 7 3 8 31
9 520 6.05.2010 SEMANUR ACAR KÜTAHYA 2:05.16 7 10 9 30
- 577 16.04.2010 ELÇİN CİNKARA OSMANİYE DNS 7 6 - 0
- 55 10.05.2010 ELİF EZGİ DUMAN ANKARA DNS 7 11 - 0
- 589 23.03.2010 DAMLA TÖREMİŞ SAKARYA DNS 7 1 - 0
U16 Kız/600 Metre 8. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 234 21.01.2010 YAREN TOPAL BURSA 1:41.54 8 2 1 94
2 516 15.07.2010 ASLI YILDIRIM KÜTAHYA 1:47.99 8 1 2 83
3 496 3.03.2010 ESMA NUR YILDIZ KOCAELİ 1:48.68 8 9 3 77
4 461 29.01.2010 HAMİDE SUZAN YAYLACI KIRIKKALE 1:54.83 8 4 4 55
5 159 1.02.2010 SUDENUR ÇİNTAY BİNGÖL 1:55.56 8 5 5 54
6 161 8.03.2010 ASLI KÜSEM BİTLİS 1:55.88 8 11 6 52
7 644 27.01.2010 YASEMİN ÇINAR SİVAS 1:58.28 8 3 7 48
8 537 5.03.2010 GÜLSÜM YILDIZ MERSİN 1:58.61 8 10 8 47
9 660 1.03.2010 ASİYA YILDIZ VAN 2:03.29 8 8 9 34
10 352 28.02.2010 HÜMEYRA ÇAPAR HATAY 2:37.94 8 7 10 17
- 280 5.02.2010 DİCLE ÇELİK ERZURUM DNS 8 6 - 0
- 592 15.03.2010 ELİF GÜLCE ATAOĞLU SAKARYA DNS 8 12 - 0

.

U16 Kız / 600 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 234 21.01.2010 YAREN TOPAL BURSA 1:41.54 8 2 1 94
2 331 24.08.2010 GAMZE YILDIRIM GAZİANTEP 1:42.51 5 4 1 93
3 599 20.01.2012 SERRA DURU MERCAN SAKARYA 1:42.56 1 4 1 92
4 32 1.04.2010 SULTAN ÇOKER AKSARAY 1:42.62 7 4 1 91
5 285 27.01.2011 İLKNUR İNCE ERZURUM 1:43.78 5 5 2 90
6 59 28.07.2011 HAFSA KARA ANKARA 1:44.59 3 3 1 89
7 256 25.03.2010 ECE ÖZKAYA DİYARBAKIR 1:44.96 7 2 2 88
8 76 15.09.2011 ALMİNA ACAR ANTALYA 1:46.49 3 8 2 87
9 96 15.10.2011 RÜMEYSA DEMİR ANTALYA 1:47.15 4 10 1 86
10 566 27.08.2012 ELA DOĞRU NEVŞEHİR 1:47.29 1 2 2 85
11 251 13.05.2010 YAREN TİVRİZ ÇORUM 1:47.72 7 12 3 84
12 516 15.07.2010 ASLI YILDIRIM KÜTAHYA 1:47.99 8 1 2 83
13 338 19.04.2011 RABİA ARSLAN GAZİANTEP 1:48.27 4 7 2 82
14 80 11.11.2011 BEREN ZOR ANTALYA 1:48.30 3 11 3 81
15 325 4.08.2011 EMEL SU KAYA GAZİANTEP 1:48.31 3 12 4 80
16 327 13.06.2010 EMİNE NUR UYĞUR GAZİANTEP 1:48.43 6 5 1 79
17 288 16.05.2010 ŞEVVAL TANRIKULU ERZURUM 1:48.65 6 2 2 78
18 496 3.03.2010 ESMA NUR YILDIZ KOCAELİ 1:48.68 8 9 3 77
19 457 14.04.2010 BETÜL IŞIK KIRIKKALE 1:48.80 7 5 4 76
20 261 14.06.2010 SEMANUR PARLAK DİYARBAKIR 1:49.47 6 6 3 75
21 312 11.05.2010 ASMİN ASLAN GAZİANTEP 1:49.84 1 5 3 74
22 86 4.09.2012 ELİF GÜVEN ANTALYA 1:50.27 1 3 4 73
23 535 6.03.2011 GİZEM KESKİN MERSİN 1:50.49 4 6 3 72
24 632 23.05.2011 İREM SU ŞAHİN SİVAS 1:50.61 4 11 4 71
25 296 24.02.2011 DEFNE MANEY YILDIRIM ESKİŞEHİR 1:50.64 4 3 5 70
26 157 15.05.2010 MERYEM MISIR BİNGÖL 1:50.76 6 1 4 69
27 334 15.06.2011 IRMAK SÖNMEZ GAZİANTEP 1:51.10 4 12 6 68
28 502 2.03.2011 MELEK YILDIZ KOCAELİ 1:51.21 4 4 7 67
29 277 23.08.2011 ARMAĞAN ECRİN ALTAY ERZURUM 1:51.26 3 7 5 66
30 31 7.07.2011 SUDE ÖZBULDUK AKSARAY 1:51.48 3 1 6 65
31 341 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 1:52.02 5 12 3 64
32 469 4.03.2012 ZEYNEP TEKİNDUR KIRIKKALE 1:52.28 2 8 1 63
33 67 19.11.2010 NEHİR DEMİR ANKARA 1:52.81 5 9 4 62
34 464 4.08.2011 SEREN NUR ARIK KIRIKKALE 1:53.59 3 6 7 61
35 322 18.04.2012 ECRİN ASLAN GAZİANTEP 1:53.76 1 10 5 60
36 353 13.10.2010 İKLİM KARA HATAY 1:53.85 5 8 5 59
37 313 3.12.2011 ASMİN DEMİR GAZİANTEP 1:53.98 2 2 2 58
38 631 5.05.2010 HATİCE TEMEL SİVAS 1:54.53 7 9 5 57
39 99 24.09.2012 ZEYNEP ECEM DİREMLER ANTALYA 1:54.62 2 4 3 56
40 461 29.01.2010 HAMİDE SUZAN YAYLACI KIRIKKALE 1:54.83 8 4 4 55
41 159 1.02.2010 SUDENUR ÇİNTAY BİNGÖL 1:55.56 8 5 5 54
42 670 20.06.2010 AZRA YILDIRIM YOZGAT 1:55.80 6 8 5 53
43 161 8.03.2010 ASLI KÜSEM BİTLİS 1:55.88 8 11 6 52
44 323 1.08.2011 ELİF İKRA AKKURT GAZİANTEP 1:56.14 3 4 8 51
45 186 4.03.2012 ELİF KORKMAZ BURSA 1:56.69 2 7 4 50
46 465 17.02.2011 SEVDE NUR GÜNEŞ KIRIKKALE 1:57.44 4 1 8 49
47 644 27.01.2010 YASEMİN ÇINAR SİVAS 1:58.28 8 3 7 48
48 537 5.03.2010 GÜLSÜM YILDIZ MERSİN 1:58.61 8 10 8 47
49 479 21.06.2010 RAVZA YAZICI KIRŞEHİR 1:58.70 6 9 6 46
50 463 18.07.2010 SEDEF GÖKBULUT KIRIKKALE 1:58.72 6 10 7 45
51 506 28.04.2010 YAĞMUR DURNA KOCAELİ 1:58.81 7 7 6 44
52 533 13.10.2011 ELİZAN ECEM ÖZ MERSİN 1:58.92 3 9 9 43
53 238 4.02.2012 ZEYNEP ÖNER BURSA 1:58.94 2 5 5 42
54 347 1.01.2011 ASMİN ARSLANHAN HATAY 1:59.26 5 10 6 41
55 641 26.09.2010 ŞEVVAL AL SİVAS 1:59.65 5 7 7 40
56 480 3.01.2012 ZEYNEP SEVGİ VURAL KIRŞEHİR 1:59.83 2 3 6 39
57 459 29.04.2010 ELİF BIYIKLI KIRIKKALE 2:00.56 7 8 7 38
58 625 27.02.2012 ROZELİN KILIÇASLAN SİİRT 2:00.65 2 6 7 37
59 569 12.04.2012 IRMAK YENLİ NEVŞEHİR 2:01.97 2 10 8 36
60 284 6.08.2010 FUNDA ERÇİL ERZURUM 2:02.39 5 1 8 35
61 660 1.03.2010 ASİYA YILDIZ VAN 2:03.29 8 8 9 34
62 633 6.08.2010 KEZİBAN SUDE HÖBEKKAYA SİVAS 2:04.02 5 2 9 33
63 30 21.09.2010 SUDE KAYA AKSARAY 2:04.59 5 6 10 32
64 542 9.10.2010 MISRA ÇELİK MERSİN 2:04.70 7 3 8 31
65 520 6.05.2010 SEMANUR ACAR KÜTAHYA 2:05.16 7 10 9 30
66 282 13.06.2010 ESMANUR TURAN ERZURUM 2:05.24 6 4 8 29
67 162 13.05.2010 EDANUR TUTUMLU BİTLİS 2:06.47 1 8 6 28
68 350 26.07.2011 DURU KÖSEOĞLU HATAY 2:08.14 3 2 10 27
69 232 19.07.2012 YAĞMUR ATAŞ BURSA 2:09.06 1 1 7 26
70 620 5.03.2011 BERİTAN ÇAKAZ SİİRT 2:10.62 4 5 9 25
71 355 17.05.2011 RABİA NUR AKALIN HATAY 2:14.64 3 10 11 24
72 514 15.11.2011 HATİCE YILMAZ KONYA 2:15.37 2 1 9 23
73 167 24.12.2010 ZOZAN TUTMAZ BİTLİS 2:18.03 1 11 8 22
74 351 16.05.2011 ELA KULUBECİOĞLU HATAY 2:19.22 4 9 10 21
75 164 15.06.2010 MERYEM ÖZİŞ BİTLİS 2:20.08 6 7 9 20
76 624 18.02.2011 RENGİN İNAN SİİRT 2:23.50 4 2 11 19
77 623 7.03.2012 RANA AKTAŞ SİİRT 2:32.72 1 9 9 18
78 352 28.02.2010 HÜMEYRA ÇAPAR HATAY 2:37.94 8 7 10 17
- 589 23.03.2010 DAMLA TÖREMİŞ SAKARYA DNS 7 1 - 0
- 473 11.08.2010 ESLEM KOŞAR KIRKLARELİ DNS 5 3 - 0
- 475 24.05.2010 ÖYKÜ YUMURTACI KIRKLARELİ DNS 6 3 - 0
- 497 13.11.2011 ESMANUR YILDIZ KOCAELİ DNS 3 5 - 0
- 280 5.02.2010 DİCLE ÇELİK ERZURUM DNS 8 6 - 0
- 482 30.10.2012 ASENA HAYEL YILMAZ KOCAELİ DNS 1 6 - 0
- 577 16.04.2010 ELÇİN CİNKARA OSMANİYE DNS 7 6 - 0
- 271 31.05.2010 ASMİN AKBAŞ ERZİNCAN DNS 1 7 - 0
- 582 27.04.2011 BEGÜM GÖK SAKARYA DNS 4 8 - 0
- 163 18.05.2011 EDANUR YUCA BİTLİS DNS 2 9 - 0
- 55 10.05.2010 ELİF EZGİ DUMAN ANKARA DNS 7 11 - 0
- 326 19.07.2010 EMİNE KARADUMAN GAZİANTEP DNS 6 11 - 0
- 493 17.01.2011 ECRİN YILDIRIM KOCAELİ DNS 5 11 - 0
- 551 3.07.2012 IRMAK DEMİR MUĞLA DNS 2 11 - 0
- 592 15.03.2010 ELİF GÜLCE ATAOĞLU SAKARYA DNS 8 12 - 0
- 490 3.08.2010 CEREN ALKAN KOCAELİ DNS 6 12 - 0

.


U16 Kız / 1500 Metre (3.02.2024)

U16 Kız/1500 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 525 24.12.2010 AYŞEGÜL KORKMAZ MERSİN 5:11.18 1 2 1 42
2 561 27.05.2012 MELİSA BİNGÖL MUŞ 5:23.27 1 10 2 28
3 207 17.05.2012 MELİS TUĞSEM ERİM BURSA 5:31.49 1 9 3 24
4 637 22.12.2011 MEVLÜDE TUTAK SİVAS 5:31.93 1 6 4 23
5 200 30.05.2011 İSRA NİL KURT BURSA 5:39.24 1 3 5 22
6 383 15.06.2010 ELVİN DEMİREL İSTANBUL 5:45.14 1 8 6 18
7 168 3.01.2012 ADA ZÜMRA YILMAZ BURSA 5:52.48 1 7 7 14
8 572 25.04.2011 PEMBE BAYRAKTAR NEVŞEHİR 5:54.58 1 1 8 13
9 224 6.08.2012 SILA KAVDER BURSA 6:03.92 1 13 9 11
- 396 14.06.2011 SANEM ALTAY İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 147 29.01.2011 ZEYNEP SÖNMEZSOY BATMAN DNS 1 5 - 0
- 203 30.05.2012 MELEK NAZ ÖDEN BURSA DNS 1 11 - 0
- 587 1.01.2010 CEREN YILMAZ SAKARYA DNS 1 12 - 0
U16 Kız/1500 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 78 29.03.2011 AYSEL OLGA DEMİR ANTALYA 4:47.57 2 12 1 52
2 283 20.04.2011 FİKRİYE KARADAĞ ERZURUM 4:50.23 2 13 2 51
3 93 4.10.2011 LIUAZA ISMAILOV ANTALYA 4:50.35 2 7 3 50
4 287 8.09.2010 SEMANUR YAZĞAN ERZURUM 4:51.70 2 14 4 49
5 77 1.01.2011 ATİYE UÇAR ANTALYA 4:52.22 2 3 5 48
6 571 6.05.2011 ÖZGE ELMA NEVŞEHİR 5:12.87 2 2 6 40
7 302 1.01.2011 İREM MELEK ÖZGÜR ESKİŞEHİR 5:13.03 2 4 7 39
8 345 11.02.2011 ZEYNEP ECRİN TATAR GAZİANTEP 5:17.54 2 8 8 35
9 214 8.03.2011 NİLSU BEŞKARDAŞLAR BURSA 5:20.24 2 11 9 32
10 563 13.02.2011 SERAP ÇELİKER MUŞ 5:25.71 2 9 10 27
11 248 6.12.2010 İKLİMA SU BAYANER ÇORUM 5:27.08 2 1 11 26
12 428 1.01.2011 MELEK HAYDARI KARAMAN 5:30.62 2 5 12 25
13 184 22.02.2011 ELİF ECEM ÖZTÜRK BURSA 5:50.19 2 10 13 15
- 567 25.01.2011 ELİF NUR AYDIN NEVŞEHİR DNF 2 6 - 0
U16 Kız/1500 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 56 9.11.2010 ELİF EZGİ ERŞAHİN ANKARA 4:59.32 3 8 1 46
2 501 25.05.2010 MELEK AKBAY KOCAELİ 5:10.57 3 3 2 44
3 33 1.12.2010 ÜMMÜGÜL DURSUN AKSARAY 5:10.64 3 12 3 43
4 160 4.11.2010 TUĞBA BUTTANRI BİNGÖL 5:15.04 3 7 4 37
5 106 23.11.2010 ELİF GÜLER AYDIN 5:17.84 3 11 5 34
6 297 2.11.2010 ELANUR TAŞTEKİN ESKİŞEHİR 5:22.23 3 6 6 29
7 228 21.10.2010 TUANA ÖZGÜR BURSA 5:45.03 3 4 7 19
8 622 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT 5:45.32 3 13 8 17
9 215 22.11.2010 NİLSU MUTLU BURSA 6:00.61 3 10 9 12
10 371 15.11.2010 AHSEN BERA CANBOLAT İSTANBUL 6:18.20 3 9 10 10
- 193 15.10.2010 FATMA ZEYNEP YAVUZ BURSA DNS 3 2 - 0
- 655 21.10.2010 DERİNSU ALICI TOKAT DNS 3 5 - 0
- 675 5.10.2010 GÖZDE ŞİMŞEK YOZGAT DNF 3 1 - 0
U16 Kız/1500 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 556 13.02.2010 ELVAN BOZKURT MUŞ 4:58.76 4 5 1 47
2 344 19.02.2010 ZEHRA YASEMİN ÇEVİK GAZİANTEP 5:06.41 4 6 2 45
3 639 24.08.2010 NİSANUR TAŞÇI SİVAS 5:12.27 4 12 3 41
4 439 9.08.2010 BELİNAY KORKMAZ KAYSERİ 5:13.72 4 11 4 38
5 213 20.06.2012 NİDA AKGÜN BURSA 5:17.02 4 3 5 36
6 519 2.11.2010 NİSA CİVAN KÜTAHYA 5:20.18 4 2 6 33
7 210 16.03.2012 MİNA ELİZ KARANFİL BURSA 5:20.25 4 10 7 31
8 667 30.03.2010 YAĞMUR DUŞKUN VAN 5:21.17 4 7 8 30
9 388 23.05.2010 HİRANUR TAY İSTANBUL 5:41.28 4 8 9 21
10 169 17.10.2010 ALİS MÜFTÜOĞLU BURSA 5:44.52 4 1 10 20
11 155 13.06.2010 DERYA GENDE BİNGÖL 5:46.50 4 9 11 16
- 143 5.02.2010 NİDANUR ÇELEBİ BATMAN DNS 4 4 - 0

.

U16 Kız / 1500 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 78 29.03.2011 AYSEL OLGA DEMİR ANTALYA 4:47.57 2 12 1 52
2 283 20.04.2011 FİKRİYE KARADAĞ ERZURUM 4:50.23 2 13 2 51
3 93 4.10.2011 LIUAZA ISMAILOV ANTALYA 4:50.35 2 7 3 50
4 287 8.09.2010 SEMANUR YAZĞAN ERZURUM 4:51.70 2 14 4 49
5 77 1.01.2011 ATİYE UÇAR ANTALYA 4:52.22 2 3 5 48
6 556 13.02.2010 ELVAN BOZKURT MUŞ 4:58.76 4 5 1 47
7 56 9.11.2010 ELİF EZGİ ERŞAHİN ANKARA 4:59.32 3 8 1 46
8 344 19.02.2010 ZEHRA YASEMİN ÇEVİK GAZİANTEP 5:06.41 4 6 2 45
9 501 25.05.2010 MELEK AKBAY KOCAELİ 5:10.57 3 3 2 44
10 33 1.12.2010 ÜMMÜGÜL DURSUN AKSARAY 5:10.64 3 12 3 43
11 525 24.12.2010 AYŞEGÜL KORKMAZ MERSİN 5:11.18 1 2 1 42
12 639 24.08.2010 NİSANUR TAŞÇI SİVAS 5:12.27 4 12 3 41
13 571 6.05.2011 ÖZGE ELMA NEVŞEHİR 5:12.87 2 2 6 40
14 302 1.01.2011 İREM MELEK ÖZGÜR ESKİŞEHİR 5:13.03 2 4 7 39
15 439 9.08.2010 BELİNAY KORKMAZ KAYSERİ 5:13.72 4 11 4 38
16 160 4.11.2010 TUĞBA BUTTANRI BİNGÖL 5:15.04 3 7 4 37
17 213 20.06.2012 NİDA AKGÜN BURSA 5:17.02 4 3 5 36
18 345 11.02.2011 ZEYNEP ECRİN TATAR GAZİANTEP 5:17.54 2 8 8 35
19 106 23.11.2010 ELİF GÜLER AYDIN 5:17.84 3 11 5 34
20 519 2.11.2010 NİSA CİVAN KÜTAHYA 5:20.18 4 2 6 33
21 214 8.03.2011 NİLSU BEŞKARDAŞLAR BURSA 5:20.24 2 11 9 32
22 210 16.03.2012 MİNA ELİZ KARANFİL BURSA 5:20.25 4 10 7 31
23 667 30.03.2010 YAĞMUR DUŞKUN VAN 5:21.17 4 7 8 30
24 297 2.11.2010 ELANUR TAŞTEKİN ESKİŞEHİR 5:22.23 3 6 6 29
25 561 27.05.2012 MELİSA BİNGÖL MUŞ 5:23.27 1 10 2 28
26 563 13.02.2011 SERAP ÇELİKER MUŞ 5:25.71 2 9 10 27
27 248 6.12.2010 İKLİMA SU BAYANER ÇORUM 5:27.08 2 1 11 26
28 428 1.01.2011 MELEK HAYDARI KARAMAN 5:30.62 2 5 12 25
29 207 17.05.2012 MELİS TUĞSEM ERİM BURSA 5:31.49 1 9 3 24
30 637 22.12.2011 MEVLÜDE TUTAK SİVAS 5:31.93 1 6 4 23
31 200 30.05.2011 İSRA NİL KURT BURSA 5:39.24 1 3 5 22
32 388 23.05.2010 HİRANUR TAY İSTANBUL 5:41.28 4 8 9 21
33 169 17.10.2010 ALİS MÜFTÜOĞLU BURSA 5:44.52 4 1 10 20
34 228 21.10.2010 TUANA ÖZGÜR BURSA 5:45.03 3 4 7 19
35 383 15.06.2010 ELVİN DEMİREL İSTANBUL 5:45.14 1 8 6 18
36 622 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT 5:45.32 3 13 8 17
37 155 13.06.2010 DERYA GENDE BİNGÖL 5:46.50 4 9 11 16
38 184 22.02.2011 ELİF ECEM ÖZTÜRK BURSA 5:50.19 2 10 13 15
39 168 3.01.2012 ADA ZÜMRA YILMAZ BURSA 5:52.48 1 7 7 14
40 572 25.04.2011 PEMBE BAYRAKTAR NEVŞEHİR 5:54.58 1 1 8 13
41 215 22.11.2010 NİLSU MUTLU BURSA 6:00.61 3 10 9 12
42 224 6.08.2012 SILA KAVDER BURSA 6:03.92 1 13 9 11
43 371 15.11.2010 AHSEN BERA CANBOLAT İSTANBUL 6:18.20 3 9 10 10
- 675 5.10.2010 GÖZDE ŞİMŞEK YOZGAT DNF 3 1 - 0
- 567 25.01.2011 ELİF NUR AYDIN NEVŞEHİR DNF 2 6 - 0
- 193 15.10.2010 FATMA ZEYNEP YAVUZ BURSA DNS 3 2 - 0
- 396 14.06.2011 SANEM ALTAY İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 143 5.02.2010 NİDANUR ÇELEBİ BATMAN DNS 4 4 - 0
- 147 29.01.2011 ZEYNEP SÖNMEZSOY BATMAN DNS 1 5 - 0
- 655 21.10.2010 DERİNSU ALICI TOKAT DNS 3 5 - 0
- 203 30.05.2012 MELEK NAZ ÖDEN BURSA DNS 1 11 - 0
- 587 1.01.2010 CEREN YILMAZ SAKARYA DNS 1 12 - 0

.


U16 Kız / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

U16 Kız/60 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 183 24.03.2012 ELÇİN BUĞÇE KAÇKAR BURSA 9.66 - 1 4 1 24
2 618 18.08.2010 ZEYNEP TANRIKULU SAMSUN 10.58 - 1 6 2 12
3 46 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA 11.27 - 1 2 3 10
4 638 27.08.2010 NİSA NUR KİREMİT SİVAS 12.14 - 1 1 4 6
5 441 14.10.2011 CEYLİN ATAR KAYSERİ 13.43 - 1 5 5 5
6 476 20.10.2010 TANEM YILMAZ KIRKLARELİ 13.60 - 1 7 6 4
- 548 21.09.2010 SUDENAZ ÖZÇİVİ MERSİN DNF - 1 3 - 0
U16 Kız/60 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 111 17.07.2010 RÜMEYSA ELİF AYHAN AYDIN 9.59 - 2 5 1 26
2 611 21.05.2010 İREM YÜSRA GÖÇER SAMSUN 9.63 - 2 3 2 25
3 102 3.02.2010 DURU ÖZDEŞ AYDIN 9.70 - 2 1 3 23
4 3 31.05.2010 ASMİN BÜLGEN ADANA 9.80 - 2 2 4 22
5 491 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ 9.98 - 2 4 5 21
6 401 3.02.2010 ASMİN ÖZEL İZMİR 10.10 - 2 7 6 19
7 117 13.03.2010 AZRA NUR BAĞCI BALIKESİR 10.13 - 2 6 7 18
U16 Kız/60 Metre Engelli 3. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 651 3.01.2011 AYŞE NAZLI AYDIN TEKİRDAĞ 9.31 - 3 4 1 29
2 289 2.11.2010 ARZU DAMLA BAKMAK ESKİŞEHİR 10.37 - 3 7 2 16
3 576 5.07.2010 ECRİN NURDANE BOZDOĞAN OSMANİYE 10.44 - 3 1 3 14
4 378 23.12.2010 DURU ÇALIK İSTANBUL 11.39 - 3 6 4 9
5 474 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ 11.92 - 3 2 5 7
6 381 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 54.59 - 3 5 6 3
- 494 7.01.2012 ELİF ÜLKER KOCAELİ DNS - 3 3 - 0
U16 Kız/60 Metre Engelli 4. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 209 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 9.39 - 4 4 1 28
2 374 13.09.2010 AYŞE SERRA ÇALIŞKAN İSTANBUL 9.40 - 4 5 2 27
3 393 6.09.2010 NAZ GENÇEL İSTANBUL 10.04 - 4 3 3 20
4 51 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 10.35 - 4 7 4 17
5 114 23.01.2010 TAMILA ŞADILI AYDIN 10.37 - 4 6 5 15
6 613 16.09.2010 MERYEM ARLI SAMSUN 10.56 - 4 2 6 13
7 526 10.10.2010 AZRA FINDIK MERSİN 11.17 - 4 1 7 11
8 670 20.06.2010 AZRA YILDIRIM YOZGAT 11.85 - 4 8 8 8

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 651 3.01.2011 AYŞE NAZLI AYDIN TEKİRDAĞ 9.31 - 3 4 1 29
2 209 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 9.39 - 4 4 1 28
3 374 13.09.2010 AYŞE SERRA ÇALIŞKAN İSTANBUL 9.40 - 4 5 2 27
4 111 17.07.2010 RÜMEYSA ELİF AYHAN AYDIN 9.59 - 2 5 1 26
5 611 21.05.2010 İREM YÜSRA GÖÇER SAMSUN 9.63 - 2 3 2 25
6 183 24.03.2012 ELÇİN BUĞÇE KAÇKAR BURSA 9.66 - 1 4 1 24
7 102 3.02.2010 DURU ÖZDEŞ AYDIN 9.70 - 2 1 3 23
8 3 31.05.2010 ASMİN BÜLGEN ADANA 9.80 - 2 2 4 22
9 491 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ 9.98 - 2 4 5 21
10 393 6.09.2010 NAZ GENÇEL İSTANBUL 10.04 - 4 3 3 20
11 401 3.02.2010 ASMİN ÖZEL İZMİR 10.10 - 2 7 6 19
12 117 13.03.2010 AZRA NUR BAĞCI BALIKESİR 10.13 - 2 6 7 18
13 51 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 10.35 - 4 7 4 17
14 289 2.11.2010 ARZU DAMLA BAKMAK ESKİŞEHİR 10.37 - 3 7 2 16
15 114 23.01.2010 TAMILA ŞADILI AYDIN 10.37 - 4 6 5 15
16 576 5.07.2010 ECRİN NURDANE BOZDOĞAN OSMANİYE 10.44 - 3 1 3 14
17 613 16.09.2010 MERYEM ARLI SAMSUN 10.56 - 4 2 6 13
18 618 18.08.2010 ZEYNEP TANRIKULU SAMSUN 10.58 - 1 6 2 12
19 526 10.10.2010 AZRA FINDIK MERSİN 11.17 - 4 1 7 11
20 46 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA 11.27 - 1 2 3 10
21 378 23.12.2010 DURU ÇALIK İSTANBUL 11.39 - 3 6 4 9
22 670 20.06.2010 AZRA YILDIRIM YOZGAT 11.85 - 4 8 8 8
23 474 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ 11.92 - 3 2 5 7
24 638 27.08.2010 NİSA NUR KİREMİT SİVAS 12.14 - 1 1 4 6
25 441 14.10.2011 CEYLİN ATAR KAYSERİ 13.43 - 1 5 5 5
26 476 20.10.2010 TANEM YILMAZ KIRKLARELİ 13.60 - 1 7 6 4
27 381 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 54.59 - 3 5 6 3
- 548 21.09.2010 SUDENAZ ÖZÇİVİ MERSİN DNF - 1 3 - 0
- 494 7.01.2012 ELİF ÜLKER KOCAELİ DNS - 3 3 - 0

.

U16 Kız / 60 Metre Engelli Final (4.02.2024)
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 651 3.01.2011 AYŞE NAZLI AYDIN TEKİRDAĞ 9.08 - 1 4 29
- 209 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 9.28 - 1 5 28
- 611 21.05.2010 İREM YÜSRA GÖÇER SAMSUN 9.78 - 1 2 25
- 183 24.03.2012 ELÇİN BUĞÇE KAÇKAR BURSA 9.45 - 1 7 24
1 102 3.02.2010 DURU ÖZDEŞ AYDIN 9.65 - 1 1 23
- 3 31.05.2010 ASMİN BÜLGEN ADANA 9.70 - 1 8 22
- 374 13.09.2010 AYŞE SERRA ÇALIŞKAN İSTANBUL 9.50 - 1 3 27
- 111 17.07.2010 RÜMEYSA ELİF AYHAN AYDIN 9.50 - 1 6 26

U16 Kız / 3000 Metre Yürüyüş (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 29 15.03.2010 GÜLER TEKBAŞ AKSARAY F 14:51.38
2 34 23.06.2010 ZEHRA KÜRKLÜ AKSARAY F 14:54.58
3 555 11.12.2010 BİLGE DEMİREL MUŞ F 15:21.09
4 452 4.01.2011 HAYRUNNİSA CEYHAN KAYSERİ F 15:40.66
5 438 9.06.2011 BEGÜM KAYIR KAYSERİ F 16:09.38
6 386 20.09.2010 EVİN AYDIN İSTANBUL F 16:22.87
7 560 1.07.2010 KÜBRA TAŞ MUŞ F 16:24.71
8 24 20.01.2010 SILA ÖZGÜLER ADIYAMAN F 16:32.35
9 25 11.01.2010 TUĞÇE BİKEM DEMİRTAŞ ADIYAMAN F 16:51.42
10 523 25.03.2010 VAHİDE YILMAZ MARDİN F 16:56.91
11 267 2.05.2010 HİRANUR YILDIRIM EDİRNE F 17:14.94
12 619 20.09.2010 ZÜMRA YİĞİTER SAMSUN F 17:23.49
13 189 14.01.2011 ESMANUR ERDEN BURSA F 17:35.96
14 27 13.03.2010 DAMLA ATEŞ AKSARAY F 17:42.44
15 443 30.05.2010 DÖNDÜ CİNBOLAT KAYSERİ F 17:53.24
16 454 11.05.2010 MERVE GÜRKAN KAYSERİ F 18:00.67
17 199 26.06.2010 İREM ÖZKAN BURSA F 18:28.91
18 144 2.06.2010 SABAHAT OĞUZHAN BATMAN F 18:52.34
19 541 12.09.2010 MENESA GENÇ MERSİN F 19:13.81
20 40 20.03.2010 BEGÜM EDA DİNÇ ANKARA F 19:16.08
21 642 28.01.2010 YAĞMUR CIRITCI SİVAS F 19:20.67
22 70 20.07.2010 ZEYNEP BERİL DELİBAŞ ANKARA F 19:37.72
23 558 4.01.2012 HANDAN ENGİN MUŞ F 19:49.26
24 84 31.01.2012 EDA ÇEKİŞ ANTALYA F 20:56.33
- 225 9.07.2010 SİNEM KOÇYİĞİT BURSA F DNF
- 649 22.03.2010 KÜBRA DALMIŞ ŞANLIURFA F DQ
(TR54.7.1)
- 646 1.01.2010 FATMA BETÜL KEKLİKÇİ ŞANLIURFA F DQ
(TR54.7.1)
- 521 21.11.2010 DİLAN ERÇİK MARDİN F DQ
(TR54.7.1)
- 419 7.12.2011 HİRA YAĞMUR SARI KARABÜK F DNS
- 197 20.06.2012 IŞIL YARAŞ BURSA F DNS


U16 Kız / Sırıkla Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.60 1.80 2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.75 2.80 2.85 2.90 Sonuç Puan
1 15 11.07.2011 HATİCENUR ÜNLÜBAL ADANA - - - - - - O - XO - - XO - XXX 2.8011
2 507 1.10.2010 YAĞMUR TANRIVERDİ KOCAELİ - - O - O - O O O XXX 2.6010
3 16 7.11.2010 MİRAY GÜLER ADANA - - - - O O O XXX 2.409
4 414 18.09.2012 NİL ÇAĞLAR İZMİR - O O XXO O XXX 2.208
5 402 22.09.2011 AYSİMA NAZİK İZMİR - O O O XXO XXX 2.206,5
5 607 8.11.2010 ZÜLAL SINIR SAKARYA - - O O XXO XXX 2.206,5
7 588 17.11.2011 CEYLİN ARSLAN SAKARYA O O XO XXX 2.005
8 404 6.07.2011 CAZİBE TUNGA İZMİR - XXO XO XXX 2.004
- 11 1.01.2010 EDA NUR ÇOBAN ADANA - - - - - - XXX NM0
- 598 27.07.2010 SELİN TAN SAKARYA DNS0
- 604 9.04.2010 ZEHRA NUR ÖZER SAKARYA DNS0

U16 Kız / Uzun Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan

.

15 Yaş Kız / 200 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Kız/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 617 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 28.46 - 1 6 1 43
2 235 22.04.2009 ZEHRA CEMRE GÖÇMEN BURSA 29.09 - 1 4 2 34
3 666 2.04.2009 ROJDA SÜER VAN 29.14 - 1 1 3 32
4 672 22.02.2009 ECRİN EROL YOZGAT 30.08 - 1 3 4 20
5 79 6.06.2009 AZRA ALMİLA İYİCİL ANTALYA 31.92 - 1 2 5 12
- 125 3.03.2009 HATİCENUR ÇAKIR BALIKESİR DNS - 1 5 - 0
15 Yaş Kız/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 553 3.06.2009 ÖZGÜ TÜRKMEN MUĞLA 27.08 - 2 6 1 56
2 314 16.04.2009 AYSU ÖZÇELİK GAZİANTEP 27.89 - 2 5 2 48
3 54 1.05.2009 ELA ÜNLÜ ANKARA 28.64 - 2 4 3 40
4 95 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA 29.57 - 2 3 4 27
5 665 1.12.2009 NURAN ALKAN VAN 31.23 - 2 1 5 14
6 137 1.06.2009 SUDENAZ ÖZSAN BARTIN 34.05 - 2 2 6 9
15 Yaş Kız/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 121 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 27.46 - 3 6 1 53
2 376 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL 28.88 - 3 5 2 35
3 329 29.05.2009 EVRİM CEYRAN GAZİANTEP 29.62 - 3 2 3 25
4 227 30.01.2009 ŞEVVAL DURSUN BURSA 30.17 - 3 4 4 18
5 26 15.12.2009 BUSE NUR ÇELİK AKSARAY 34.33 - 3 1 5 8
- 360 23.02.2009 MELEK GÜLÇİÇEK IĞDIR DNS - 3 3 - 0
15 Yaş Kız/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 442 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 27.49 - 4 6 1 52
2 38 16.04.2009 AYSU ÇAKMAK ANKARA 28.73 - 4 5 2 38
3 242 17.06.2009 FATMA ECRİN OKUTAN ÇANAKKALE 29.61 - 4 4 3 26
4 446 10.12.2009 ECRİNNUR YADİGAR KAYSERİ 31.16 - 4 1 4 15
5 219 23.08.2009 RÜMEYSA EKİN BURSA 31.80 - 4 3 5 13
6 135 30.04.2009 MERVE NUR ÇİFTCİ BARTIN 31.92 - 4 2 6 11
15 Yaş Kız/200 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 616 8.03.2009 YAREN EŞİCİ SAMSUN 27.40 - 5 5 1 54
2 195 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 27.66 - 5 6 2 49
3 2 9.03.2009 ARZU RÜMEYSA CEYLAN ADANA 28.53 - 5 3 3 42
4 241 7.06.2009 FATMA DURU YILDIZ ÇANAKKALE 29.12 - 5 4 4 33
5 397 27.04.2009 SENA AZRA ÇEKER İSTANBUL 30.06 - 5 2 5 21
6 35 8.12.2009 ESLEM ÜRKER AMASYA 35.04 - 5 1 6 7
15 Yaş Kız/200 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 113 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 26.51 - 6 5 1 59
2 445 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 27.92 - 6 6 2 47
3 250 15.04.2009 SUDE NAZ DURMUŞ ÇORUM 28.06 - 6 2 3 45
4 608 17.08.2009 BİLGESU TÜRKEL SAMSUN 28.80 - 6 1 4 37
5 81 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 28.85 - 6 4 5 36
6 231 30.04.2009 TUĞÇE TÜRKER BURSA 30.05 - 6 3 6 22
15 Yaş Kız/200 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 127 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 27.32 - 7 6 1 55
2 94 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 28.22 - 7 4 2 44
3 97 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 28.56 - 7 2 3 41
4 278 9.03.2009 BAŞAK KARACA ERZURUM 29.20 - 7 5 4 30
5 292 10.07.2009 BAŞAKSU YAVUZ ESKİŞEHİR 29.46 - 7 3 5 28
6 122 12.08.2009 EMİNE NAZ ŞAHİN BALIKESİR 33.30 - 7 1 6 10
15 Yaş Kız/200 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 453 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 26.58 - 8 6 1 58
2 398 6.08.2009 SÜMEYYE NAS DERMAN İSTANBUL 27.66 - 8 5 2 50
3 550 9.06.2009 ZEYNEP KARAOĞLAN MERSİN 29.71 - 8 3 3 23
4 58 23.01.2009 GÜNEŞ ÇOBAN ANKARA 30.50 - 8 2 4 16
- 509 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ DNS - 8 1 - 0
- 361 19.04.2009 ŞEVİN KAYA IĞDIR DNS - 8 4 - 0
15 Yaş Kız/200 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 413 2.06.2009 İREM YILDIRIM İZMİR 26.64 - 9 6 1 57
2 422 1.01.2009 YOSRA AREFI KARABÜK 27.94 - 9 2 2 46
3 392 17.12.2009 MİRA UĞURLUOĞLU İSTANBUL 28.70 - 9 5 3 39
4 216 10.09.2009 NİSANUR SARIKAYA BURSA 29.27 - 9 3 4 29
5 6 27.04.2009 CANSU NAZ ALTUNKILIÇ ADANA 30.12 - 9 4 5 19
- 192 7.07.2009 FATMA ŞEYMA DENİZ BURSA DNS - 9 1 - 0
15 Yaş Kız/200 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 597 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 26.14 - 10 6 1 60
2 71 2.02.2009 ZEYNEP FAZLIOĞLU ANKARA 27.54 - 10 3 2 51
3 385 16.07.2009 ESMA YÜKSEKDAĞ ADANA 29.15 - 10 5 3 31
4 5 15.06.2009 BÜŞRA ARSLAN ADANA 29.63 - 10 1 4 24
5 188 15.09.2009 ESLEM SAPÇILI BURSA 30.33 - 10 4 5 17
- 178 19.01.2009 CANSU DİKME BURSA DNS - 10 2 - 0

.

15 Yaş Kız / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 597 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 26.14 - 10 6 1 60
2 113 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 26.51 - 6 5 1 59
3 453 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 26.58 - 8 6 1 58
4 413 2.06.2009 İREM YILDIRIM İZMİR 26.64 - 9 6 1 57
5 553 3.06.2009 ÖZGÜ TÜRKMEN MUĞLA 27.08 - 2 6 1 56
6 127 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 27.32 - 7 6 1 55
7 616 8.03.2009 YAREN EŞİCİ SAMSUN 27.40 - 5 5 1 54
8 121 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 27.46 - 3 6 1 53
9 442 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 27.49 - 4 6 1 52
10 71 2.02.2009 ZEYNEP FAZLIOĞLU ANKARA 27.54 - 10 3 2 51
11 398 6.08.2009 SÜMEYYE NAS DERMAN İSTANBUL 27.66 - 8 5 2 50
12 195 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 27.66 - 5 6 2 49
13 314 16.04.2009 AYSU ÖZÇELİK GAZİANTEP 27.89 - 2 5 2 48
14 445 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 27.92 - 6 6 2 47
15 422 1.01.2009 YOSRA AREFI KARABÜK 27.94 - 9 2 2 46
16 250 15.04.2009 SUDE NAZ DURMUŞ ÇORUM 28.06 - 6 2 3 45
17 94 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 28.22 - 7 4 2 44
18 617 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 28.46 - 1 6 1 43
19 2 9.03.2009 ARZU RÜMEYSA CEYLAN ADANA 28.53 - 5 3 3 42
20 97 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 28.56 - 7 2 3 41
21 54 1.05.2009 ELA ÜNLÜ ANKARA 28.64 - 2 4 3 40
22 392 17.12.2009 MİRA UĞURLUOĞLU İSTANBUL 28.70 - 9 5 3 39
23 38 16.04.2009 AYSU ÇAKMAK ANKARA 28.73 - 4 5 2 38
24 608 17.08.2009 BİLGESU TÜRKEL SAMSUN 28.80 - 6 1 4 37
25 81 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 28.85 - 6 4 5 36
26 376 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL 28.88 - 3 5 2 35
27 235 22.04.2009 ZEHRA CEMRE GÖÇMEN BURSA 29.09 - 1 4 2 34
28 241 7.06.2009 FATMA DURU YILDIZ ÇANAKKALE 29.12 - 5 4 4 33
29 666 2.04.2009 ROJDA SÜER VAN 29.14 - 1 1 3 32
30 385 16.07.2009 ESMA YÜKSEKDAĞ ADANA 29.15 - 10 5 3 31
31 278 9.03.2009 BAŞAK KARACA ERZURUM 29.20 - 7 5 4 30
32 216 10.09.2009 NİSANUR SARIKAYA BURSA 29.27 - 9 3 4 29
33 292 10.07.2009 BAŞAKSU YAVUZ ESKİŞEHİR 29.46 - 7 3 5 28
34 95 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA 29.57 - 2 3 4 27
35 242 17.06.2009 FATMA ECRİN OKUTAN ÇANAKKALE 29.61 - 4 4 3 26
36 329 29.05.2009 EVRİM CEYRAN GAZİANTEP 29.62 - 3 2 3 25
37 5 15.06.2009 BÜŞRA ARSLAN ADANA 29.63 - 10 1 4 24
38 550 9.06.2009 ZEYNEP KARAOĞLAN MERSİN 29.71 - 8 3 3 23
39 231 30.04.2009 TUĞÇE TÜRKER BURSA 30.05 - 6 3 6 22
40 397 27.04.2009 SENA AZRA ÇEKER İSTANBUL 30.06 - 5 2 5 21
41 672 22.02.2009 ECRİN EROL YOZGAT 30.08 - 1 3 4 20
42 6 27.04.2009 CANSU NAZ ALTUNKILIÇ ADANA 30.12 - 9 4 5 19
43 227 30.01.2009 ŞEVVAL DURSUN BURSA 30.17 - 3 4 4 18
44 188 15.09.2009 ESLEM SAPÇILI BURSA 30.33 - 10 4 5 17
45 58 23.01.2009 GÜNEŞ ÇOBAN ANKARA 30.50 - 8 2 4 16
46 446 10.12.2009 ECRİNNUR YADİGAR KAYSERİ 31.16 - 4 1 4 15
47 665 1.12.2009 NURAN ALKAN VAN 31.23 - 2 1 5 14
48 219 23.08.2009 RÜMEYSA EKİN BURSA 31.80 - 4 3 5 13
49 79 6.06.2009 AZRA ALMİLA İYİCİL ANTALYA 31.92 - 1 2 5 12
50 135 30.04.2009 MERVE NUR ÇİFTCİ BARTIN 31.92 - 4 2 6 11
51 122 12.08.2009 EMİNE NAZ ŞAHİN BALIKESİR 33.30 - 7 1 6 10
52 137 1.06.2009 SUDENAZ ÖZSAN BARTIN 34.05 - 2 2 6 9
53 26 15.12.2009 BUSE NUR ÇELİK AKSARAY 34.33 - 3 1 5 8
54 35 8.12.2009 ESLEM ÜRKER AMASYA 35.04 - 5 1 6 7
- 509 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ DNS - 8 1 - 0
- 192 7.07.2009 FATMA ŞEYMA DENİZ BURSA DNS - 9 1 - 0
- 178 19.01.2009 CANSU DİKME BURSA DNS - 10 2 - 0
- 360 23.02.2009 MELEK GÜLÇİÇEK IĞDIR DNS - 3 3 - 0
- 361 19.04.2009 ŞEVİN KAYA IĞDIR DNS - 8 4 - 0
- 125 3.03.2009 HATİCENUR ÇAKIR BALIKESİR DNS - 1 5 - 0

.

15 Yaş Kız / 200 Metre Final (4.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 597 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA 25.88 - 1 6 1 60
2 413 2.06.2009 İREM YILDIRIM İZMİR 26.28 - 1 3 2 57
3 113 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 26.31 - 1 5 3 59
4 453 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 26.85 - 1 4 4 58
5 553 3.06.2009 ÖZGÜ TÜRKMEN MUĞLA 26.85 - 1 2 5 56
6 127 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR DNS - 1 1 6 55

15 Yaş Kız / 600 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Kız/600 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 363 2.09.2009 ELİF BEYZA KÖKÇÜOĞLU ISPARTA 1:34.85 1 4 1 33
2 676 15.11.2009 GÜLTEN ŞAHİN YOZGAT 1:43.55 1 8 2 29
3 259 21.12.2009 İRENA BEKMEZ DİYARBAKIR 1:44.45 1 11 3 26
4 484 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ 1:50.49 1 2 4 20
5 7 16.10.2009 CEMİLE DURAN ADANA 1:53.29 1 7 5 17
6 627 14.10.2009 BETÜL CEREN ATAÇ SİVAS 1:55.75 1 10 6 15
7 90 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 1:55.77 1 1 7 14
8 122 12.08.2009 EMİNE NAZ ŞAHİN BALIKESİR 2:04.27 1 3 8 7
9 354 1.12.2009 MELEK ZANBAK HATAY 2:06.54 1 9 9 6
10 621 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT 2:06.68 1 6 10 5
11 166 1.10.2009 ŞEVİN DAYAN BİTLİS 2:16.17 1 5 11 3
15 Yaş Kız/600 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 50 10.05.2009 DURU EKİNCİ ANKARA 1:41.11 2 6 1 31
2 368 27.04.2009 RUKİYE NUR YAMAN ISPARTA 1:42.97 2 3 2 30
3 460 14.04.2009 ELİF NARİN KIRIKKALE 1:44.63 2 1 3 25
4 489 24.07.2009 BEYZA AYDEMİR KOCAELİ 1:50.49 2 10 4 21
5 431 7.06.2009 RANA SUDE IŞIKTAŞ KARAMAN 1:51.76 2 7 5 19
6 367 4.08.2009 MELİSA YAMAN ISPARTA 1:55.67 2 11 6 16
7 518 11.06.2009 EMİNE EBRAR ERİKLİ KÜTAHYA 1:57.36 2 8 7 13
8 286 5.05.2009 MELİSA TURAN ERZURUM 1:57.83 2 4 8 12
9 513 12.07.2009 EMİNE ÇETİN KONYA 1:58.34 2 9 9 11
10 165 9.05.2009 MİZGİN KARA BİTLİS 1:58.37 2 5 10 10
- 379 22.04.2009 DURU SARI İSTANBUL DNS 2 2 - 0
15 Yaş Kız/600 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 222 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 1:40.94 3 2 1 32
2 245 26.03.2009 LEYLA ZEYNEP ŞENEL ÇANAKKALE 1:43.80 3 10 2 28
3 82 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 1:43.86 3 6 3 27
4 118 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 1:45.01 3 3 4 24
5 1338 3.04.2009 ADA KAFA KKTC 1:47.15 3 1 5 23
6 60 21.03.2009 HAMİDE NAZ KIRTAŞ ANKARA 1:48.13 3 8 6 22
7 346 10.04.2009 ZEYNEP YAŞAR GAZİANTEP 1:53.04 3 11 7 18
8 348 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 1:58.83 3 4 8 9
9 136 10.03.2009 SİNEM GÜNDÜZ BARTIN 2:02.94 3 7 9 8
10 478 27.01.2009 DAMLA NUR KILIÇ KIRŞEHİR 2:13.40 3 5 10 4
- 596 24.03.2009 MERYEM LARA EROL SAKARYA DNS 3 9 - 0

.

15 Yaş Kız / 600 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 363 2.09.2009 ELİF BEYZA KÖKÇÜOĞLU ISPARTA 1:34.85 1 4 1 33
2 222 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 1:40.94 3 2 1 32
3 50 10.05.2009 DURU EKİNCİ ANKARA 1:41.11 2 6 1 31
4 368 27.04.2009 RUKİYE NUR YAMAN ISPARTA 1:42.97 2 3 2 30
5 676 15.11.2009 GÜLTEN ŞAHİN YOZGAT 1:43.55 1 8 2 29
6 245 26.03.2009 LEYLA ZEYNEP ŞENEL ÇANAKKALE 1:43.80 3 10 2 28
7 82 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 1:43.86 3 6 3 27
8 259 21.12.2009 İRENA BEKMEZ DİYARBAKIR 1:44.45 1 11 3 26
9 460 14.04.2009 ELİF NARİN KIRIKKALE 1:44.63 2 1 3 25
10 118 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 1:45.01 3 3 4 24
11 1338 3.04.2009 ADA KAFA KKTC 1:47.15 3 1 5 23
12 60 21.03.2009 HAMİDE NAZ KIRTAŞ ANKARA 1:48.13 3 8 6 22
13 489 24.07.2009 BEYZA AYDEMİR KOCAELİ 1:50.49 2 10 4 21
14 484 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ 1:50.49 1 2 4 20
15 431 7.06.2009 RANA SUDE IŞIKTAŞ KARAMAN 1:51.76 2 7 5 19
16 346 10.04.2009 ZEYNEP YAŞAR GAZİANTEP 1:53.04 3 11 7 18
17 7 16.10.2009 CEMİLE DURAN ADANA 1:53.29 1 7 5 17
18 367 4.08.2009 MELİSA YAMAN ISPARTA 1:55.67 2 11 6 16
19 627 14.10.2009 BETÜL CEREN ATAÇ SİVAS 1:55.75 1 10 6 15
20 90 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 1:55.77 1 1 7 14
21 518 11.06.2009 EMİNE EBRAR ERİKLİ KÜTAHYA 1:57.36 2 8 7 13
22 286 5.05.2009 MELİSA TURAN ERZURUM 1:57.83 2 4 8 12
23 513 12.07.2009 EMİNE ÇETİN KONYA 1:58.34 2 9 9 11
24 165 9.05.2009 MİZGİN KARA BİTLİS 1:58.37 2 5 10 10
25 348 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 1:58.83 3 4 8 9
26 136 10.03.2009 SİNEM GÜNDÜZ BARTIN 2:02.94 3 7 9 8
27 122 12.08.2009 EMİNE NAZ ŞAHİN BALIKESİR 2:04.27 1 3 8 7
28 354 1.12.2009 MELEK ZANBAK HATAY 2:06.54 1 9 9 6
29 621 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT 2:06.68 1 6 10 5
30 478 27.01.2009 DAMLA NUR KILIÇ KIRŞEHİR 2:13.40 3 5 10 4
31 166 1.10.2009 ŞEVİN DAYAN BİTLİS 2:16.17 1 5 11 3
- 379 22.04.2009 DURU SARI İSTANBUL DNS 2 2 - 0
- 596 24.03.2009 MERYEM LARA EROL SAKARYA DNS 3 9 - 0

.


15 Yaş Kız / 1500 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Kız/1500 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 158 4.04.2009 RUKİYE GÜLEYAN BİNGÖL 5:01.45 1 8 1 26
2 66 18.11.2009 NAZ ALKAN ANKARA 5:01.79 1 12 2 25
3 257 26.03.2009 EMİNE GÖÇER DİYARBAKIR 5:02.36 1 7 3 24
4 179 3.03.2009 CEREN CANBEK BURSA 5:11.93 1 6 4 22
5 662 7.12.2009 ECRİN ÇELEBİ VAN 5:12.40 1 14 5 21
6 65 21.01.2009 MİRAÇ GİZEM AVAN ANKARA 5:17.74 1 5 6 17
7 661 6.12.2009 DİCLE BABAT VAN 5:27.24 1 9 7 12
8 290 16.06.2009 ASİYE NUR SÜLÜK ESKİŞEHİR 5:38.84 1 2 8 9
9 174 27.08.2009 BERİL KÖLEF BURSA 5:44.81 1 10 9 7
10 354 1.12.2009 MELEK ZANBAK HATAY 6:03.13 1 1 10 6
- 264 9.05.2009 CEMRE BAYAZIT EDİRNE DNF 1 13 - 0
- 603 25.05.2009 YÜSRA BERRAK OĞUZ SAKARYA DNS 1 3 - 0
- 358 11.10.2009 GÜLLÜZAR AĞGÜN IĞDIR DNS 1 4 - 0
- 570 28.08.2009 NİSA KAYA NEVŞEHİR DNS 1 11 - 0
15 Yaş Kız/1500 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 305 22.07.2009 MEDİNE NUR TOPÇU ESKİŞEHİR 4:56.31 2 4 1 27
2 462 1.04.2009 MERYEM ALDEMİR KIRIKKALE 5:10.75 2 5 2 23
3 424 15.04.2009 ELİF BUSE ŞAHİN KARAMAN 5:12.80 2 3 3 20
4 573 14.07.2009 SUEDA GÜZEL NEVŞEHİR 5:14.70 2 6 4 19
5 281 25.03.2009 ELİF CENET KAYMAZ ERZURUM 5:15.91 2 9 5 18
6 72 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN ANKARA 5:19.66 2 10 6 16
7 568 19.12.2009 FADİME MEDİNE ASLAN NEVŞEHİR 5:20.33 2 2 7 15
8 343 4.07.2009 YAĞMUR KARAKURT GAZİANTEP 5:21.71 2 8 8 14
9 330 31.10.2009 FATOŞ SOLMAZ GAZİANTEP 5:23.80 2 11 9 13
10 154 2.06.2009 BERFİN BUKETÇİ BİNGÖL 5:28.38 2 13 10 11
11 499 4.05.2009 IRMAK RIZAOĞLU KOCAELİ 5:38.01 2 7 11 10
12 349 10.10.2009 DİLCAN KESER HATAY 5:41.87 2 1 12 8
- 468 20.02.2009 YAĞMUR ASLIYÜCE KIRIKKALE DNF 2 12 - 0

.

15 Yaş Kız / 1500 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 305 22.07.2009 MEDİNE NUR TOPÇU ESKİŞEHİR 4:56.31 2 4 1 27
2 158 4.04.2009 RUKİYE GÜLEYAN BİNGÖL 5:01.45 1 8 1 26
3 66 18.11.2009 NAZ ALKAN ANKARA 5:01.79 1 12 2 25
4 257 26.03.2009 EMİNE GÖÇER DİYARBAKIR 5:02.36 1 7 3 24
5 462 1.04.2009 MERYEM ALDEMİR KIRIKKALE 5:10.75 2 5 2 23
6 179 3.03.2009 CEREN CANBEK BURSA 5:11.93 1 6 4 22
7 662 7.12.2009 ECRİN ÇELEBİ VAN 5:12.40 1 14 5 21
8 424 15.04.2009 ELİF BUSE ŞAHİN KARAMAN 5:12.80 2 3 3 20
9 573 14.07.2009 SUEDA GÜZEL NEVŞEHİR 5:14.70 2 6 4 19
10 281 25.03.2009 ELİF CENET KAYMAZ ERZURUM 5:15.91 2 9 5 18
11 65 21.01.2009 MİRAÇ GİZEM AVAN ANKARA 5:17.74 1 5 6 17
12 72 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN ANKARA 5:19.66 2 10 6 16
13 568 19.12.2009 FADİME MEDİNE ASLAN NEVŞEHİR 5:20.33 2 2 7 15
14 343 4.07.2009 YAĞMUR KARAKURT GAZİANTEP 5:21.71 2 8 8 14
15 330 31.10.2009 FATOŞ SOLMAZ GAZİANTEP 5:23.80 2 11 9 13
16 661 6.12.2009 DİCLE BABAT VAN 5:27.24 1 9 7 12
17 154 2.06.2009 BERFİN BUKETÇİ BİNGÖL 5:28.38 2 13 10 11
18 499 4.05.2009 IRMAK RIZAOĞLU KOCAELİ 5:38.01 2 7 11 10
19 290 16.06.2009 ASİYE NUR SÜLÜK ESKİŞEHİR 5:38.84 1 2 8 9
20 349 10.10.2009 DİLCAN KESER HATAY 5:41.87 2 1 12 8
21 174 27.08.2009 BERİL KÖLEF BURSA 5:44.81 1 10 9 7
22 354 1.12.2009 MELEK ZANBAK HATAY 6:03.13 1 1 10 6
- 468 20.02.2009 YAĞMUR ASLIYÜCE KIRIKKALE DNF 2 12 - 0
- 264 9.05.2009 CEMRE BAYAZIT EDİRNE DNF 1 13 - 0
- 603 25.05.2009 YÜSRA BERRAK OĞUZ SAKARYA DNS 1 3 - 0
- 358 11.10.2009 GÜLLÜZAR AĞGÜN IĞDIR DNS 1 4 - 0
- 570 28.08.2009 NİSA KAYA NEVŞEHİR DNS 1 11 - 0

.


15 Yaş Kız / 60 Metre Engelli (3.02.2024)

15 Yaş Kız/60 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 230 5.12.2009 TUĞBA YANILMAZ ANKARA 8.94 - 1 4 1 22
2 130 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 9.42 - 1 5 2 18
3 658 28.03.2009 NİSA RUMEYSA ÖZLÜ TOKAT 9.61 - 1 3 3 16
4 39 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 9.86 - 1 1 4 13
5 549 29.10.2009 ZEHRA KAPAR MERSİN 10.07 - 1 6 5 11
6 503 18.06.2009 MELEKSİMA SARI KOCAELİ 10.56 - 1 2 6 7
- 574 13.11.2009 NİSA NUR USTA ORDU DNS - 1 7 - 0
15 Yaş Kız/60 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 390 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL 8.96 - 2 5 1 21
2 444 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 8.97 - 2 4 2 20
3 112 9.02.2009 SEDEF NAZ AKILLI AYDIN 9.39 - 2 3 3 19
4 421 8.09.2009 TUĞÇE EMİCİ KARABÜK 9.71 - 2 6 4 15
5 10 22.09.2009 ECRİN ALTUNKAYNAK ADANA 9.87 - 2 1 5 12
6 389 18.01.2009 İREM KARAKIŞ MERSİN 10.51 - 2 2 6 8
7 527 1.09.2009 CEMİLE ORTAK MERSİN 10.91 - 2 7 7 5
8 643 22.04.2009 YAREN TORUN SİVAS 10.97 - 2 8 8 4
15 Yaş Kız/60 Metre Engelli 3. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 110 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.86 - 3 4 1 23
2 429 27.02.2009 NESRİN TUANA ÖZKAL KARAMAN 9.48 - 3 5 2 17
3 13 28.08.2009 EYLÜL ÖZDE GÜLER ADANA 9.84 - 3 6 3 14
4 364 30.03.2009 ELİF SARE TAŞKIN ISPARTA 10.17 - 3 7 4 10
5 120 13.01.2009 ELİF KOŞAN BALIKESİR 10.17 - 3 2 5 9
6 362 17.01.2009 BELİNAY KARTAL ISPARTA 10.64 - 3 1 6 6
- 600 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA DNS - 3 3 - 0
- 509 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ DNS - 3 8 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 110 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.86 - 3 4 1 23
2 230 5.12.2009 TUĞBA YANILMAZ ANKARA 8.94 - 1 4 1 22
3 390 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL 8.96 - 2 5 1 21
4 444 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 8.97 - 2 4 2 20
5 112 9.02.2009 SEDEF NAZ AKILLI AYDIN 9.39 - 2 3 3 19
6 130 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 9.42 - 1 5 2 18
7 429 27.02.2009 NESRİN TUANA ÖZKAL KARAMAN 9.48 - 3 5 2 17
8 658 28.03.2009 NİSA RUMEYSA ÖZLÜ TOKAT 9.61 - 1 3 3 16
9 421 8.09.2009 TUĞÇE EMİCİ KARABÜK 9.71 - 2 6 4 15
10 13 28.08.2009 EYLÜL ÖZDE GÜLER ADANA 9.84 - 3 6 3 14
11 39 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 9.86 - 1 1 4 13
12 10 22.09.2009 ECRİN ALTUNKAYNAK ADANA 9.87 - 2 1 5 12
13 549 29.10.2009 ZEHRA KAPAR MERSİN 10.07 - 1 6 5 11
14 364 30.03.2009 ELİF SARE TAŞKIN ISPARTA 10.17 - 3 7 4 10
15 120 13.01.2009 ELİF KOŞAN BALIKESİR 10.17 - 3 2 5 9
16 389 18.01.2009 İREM KARAKIŞ MERSİN 10.51 - 2 2 6 8
17 503 18.06.2009 MELEKSİMA SARI KOCAELİ 10.56 - 1 2 6 7
18 362 17.01.2009 BELİNAY KARTAL ISPARTA 10.64 - 3 1 6 6
19 527 1.09.2009 CEMİLE ORTAK MERSİN 10.91 - 2 7 7 5
20 643 22.04.2009 YAREN TORUN SİVAS 10.97 - 2 8 8 4
- 600 23.04.2009 SİMAY YILDIZ SAKARYA DNS - 3 3 - 0
- 574 13.11.2009 NİSA NUR USTA ORDU DNS - 1 7 - 0
- 509 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ DNS - 3 8 - 0

.

15 Yaş Kız / 60 Metre Engelli Final (4.02.2024)
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 110 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.82 - 1 4 23
- 230 5.12.2009 TUĞBA YANILMAZ ANKARA 9.03 - 1 5 22
- 112 9.02.2009 SEDEF NAZ AKILLI AYDIN 9.53 - 1 2 19
- 130 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 9.37 - 1 7 18
1 429 27.02.2009 NESRİN TUANA ÖZKAL KARAMAN 9.24 - 1 1 17
- 658 28.03.2009 NİSA RUMEYSA ÖZLÜ TOKAT 9.48 - 1 8 16
- 390 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL 9.84 - 1 3 21
- 444 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 8.88 - 1 6 20

15 Yaş Kız / 3000 Metre Yürüyüş (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 22 13.09.2009 İKRA SENA KILINÇ ADIYAMAN F 15:10.43
2 57 9.10.2009 GÖKÇE NAS ERSAN ANKARA F 16:16.27
3 328 1.10.2009 ESMANUR YILMAZ GAZİANTEP F 16:24.83
4 335 16.07.2009 İLKAY ATEŞ GAZİANTEP F 16:35.74
5 23 11.01.2009 İREMSU TURMAZ ADIYAMAN F 16:44.47
6 648 7.07.2009 FERİDE BALIKAN ŞANLIURFA F 16:48.05
7 432 2.09.2009 SUDE NAZ YILMAZ KARAMAN F 17:19.68
8 557 5.04.2009 FATMA ELÇİ MUŞ F 22:25.13
- 20 17.01.2009 BENGÜNAZ KARACA ADIYAMAN F DNF
- 139 10.01.2009 FATMA YELBOĞA BATMAN F DQ
(DQTR54.7.1)
- 416 17.11.2009 ZÜMRÜT ÇİFTÇİ İZMİR F DNS


15 Yaş Kız / Sırıkla Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.60 1.80 2.00 2.10 2.20 2.30 2.40 2.50 2.60 2.70 2.75 2.80 2.85 2.90 Sonuç Puan
411 16.12.2009 HAYAL GÜLEN İZMİR DNS0
1 593 31.05.2009 ERVA CANSU MERCAN SAKARYA - - - - - - O - O - - O - XXX 2.804
2 433 1.07.2009 TUANA ACARUYGUN KARAMAN - - O O O O XXX 2.303
3 415 28.12.2009 SUDEN SERTÇELİK İZMİR - - XO O O XXX 2.202

15 Yaş Kız / Uzun Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan

.

U16 Erkek / 60 Metre (3.02.2024)

U16 Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1089 26.07.2010 UĞUR CENGİZ İZMİR 7.79 - 1 7 1 69
2 1204 13.08.2010 TALHA TOPRAK MERSİN 7.90 - 1 3 2 67
3 742 22.02.2010 KUTAY DİKDURAN ANKARA 7.98 - 1 5 3 64
4 921 8.05.2010 LATİF ÇAK DÜZCE 8.06 - 1 6 4 59
5 923 2.03.2012 YASİN EMİR GÜNEŞ DÜZCE 8.65 - 1 4 5 29
6 1287 29.08.2011 ŞİRDIL SEVCEK ŞANLIURFA 9.38 - 1 1 6 13
7 969 27.04.2010 İSMAİL ÇAVUŞ ESKİŞEHİR 9.53 - 1 2 7 12
U16 Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1199 22.03.2010 HASAN BAŞAKCI MERSİN 7.57 - 2 2 1 80
2 1165 21.07.2010 UMUT EYMEN TURAN KOCAELİ 8.05 - 2 7 2 61
3 1011 2.08.2010 YUSUF EROL CANPOLAT GAZİANTEP 8.06 - 2 3 3 60
4 971 1.02.2010 KUZEY ARSLAN ESKİŞEHİR 8.06 - 2 5 4 58
5 849 15.04.2011 EGEMEN SANCAKLI BURSA 8.58 - 2 4 5 32
6 882 13.08.2010 ÜZEYİR EYMEN GÖÇMEN BURSA 8.94 - 2 6 6 17
7 1285 10.05.2011 MUHAMMET FATİH TUNA ŞANLIURFA 9.00 - 2 1 7 15
U16 Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1142 20.03.2010 YAVUZ SALİH BALCAN KIRIKKALE 7.54 - 3 5 1 82
2 1130 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ 7.66 - 3 7 2 77
3 1253 18.03.2010 MUHAMMED EMİN YAVUZ SAMSUN 8.07 - 3 2 3 57
4 1230 11.11.2010 EFE KAZIM KARAOĞLU OSMANİYE 8.59 - 3 6 4 31
5 908 16.01.2011 BERAAT METEHAN BATMAZ DENİZLİ 8.66 - 3 4 5 27
6 1084 24.02.2011 MUSTAFA EMİR ARSLAN İZMİR 8.85 - 3 1 6 19
- 1062 23.07.2010 SABRİ ALİ SEZGİN İSTANBUL DNS - 3 3 - 0
U16 Erkek/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1030 17.03.2010 HİLMİ TUNAHAN SELÇUK IĞDIR 7.62 - 4 2 1 78
2 763 20.01.2010 EYÜP TALHA ALKAN ANTALYA 7.69 - 4 5 2 75
3 1105 20.02.2010 YASİN ÖZCAN KARAMAN 8.11 - 4 3 3 53
4 1236 1.02.2011 MUHAMMET ERDAL TOKGÖZ OSMANİYE 8.30 - 4 1 4 37
5 1271 12.06.2010 HASAN BASRİ KAYA SİVAS 8.40 - 4 4 5 35
6 957 1.01.2010 AHMET MELİH SARAÇ ESKİŞEHİR 8.82 - 4 6 6 21
- 1248 17.06.2010 AHMET ÖZKUL SAMSUN DQ
(DQ TR16.7)
- 4 7 - 0
U16 Erkek/60 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1234 13.03.2010 MEHMET HAMZA DEMİREL OSMANİYE 8.20 - 5 2 1 45
2 936 27.05.2011 GÖRKEM EFE TAN ERZİNCAN 8.26 - 5 4 2 39
3 961 25.11.2010 ARTUN OSMAN YİĞİT ESKİŞEHİR 8.66 - 5 6 3 28
4 1286 16.05.2011 NECMETTİN AY ŞANLIURFA 10.86 - 5 5 4 10
- 1086 19.06.2010 NAZMİ ÖNDER İZMİR DQ
(DQ TE16.7)
- 5 3 - 0
- 1095 11.06.2010 MERT ŞAHİN KARABÜK DQ
(DQ TR 16.7)
- 5 7 - 0
- 684 1.01.2011 ABBAS REZAİ ADANA DNS - 5 1 - 0
U16 Erkek/60 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 790 26.01.2010 ERDEM PARLAK BALIKESİR 7.62 - 6 3 1 79
2 694 2.06.2010 İBRAHİM KAYA ADANA 8.13 - 6 7 2 51
3 888 12.04.2011 YAVUZHAN ARSLAN BURSA 8.21 - 6 4 3 44
4 1166 23.01.2010 YAVUZ SELİM GÜNCAN KOCAELİ 8.24 - 6 2 4 41
5 856 28.08.2010 EYMEN YALAV ANKARA 8.27 - 6 6 5 38
6 719 21.11.2010 MUSTAFA SUHAIL MUSTAFA AL-BADRANI AMASYA 8.77 - 6 1 6 24
7 1281 12.03.2012 BERAT ATEŞ ŞANLIURFA 10.34 - 6 5 7 11
U16 Erkek/60 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 931 27.05.2010 ÖMER ARDA SAZAK ELAZIĞ 7.71 - 7 7 1 74
2 777 2.06.2010 EYMEN EFE TALMAÇ AYDIN 7.94 - 7 3 2 66
3 1206 27.01.2010 YAVUZ SELİM BAĞRIK MERSİN 8.07 - 7 2 3 56
4 723 1.11.2010 ARİN DEMİRER ANKARA 8.14 - 7 1 4 50
5 1172 16.07.2010 MUSTAFA TOK KONYA 8.14 - 7 4 5 49
6 1175 16.07.2010 YİĞİT AYDIN KONYA 8.16 - 7 6 6 46
7 1336 5.03.2011 ABDULSAMED KUNT GAZİANTEP 8.21 - 7 8 7 43
8 1109 4.09.2011 NAİL EGE KILDIROĞLU KASTAMONU 9.19 - 7 5 8 14
U16 Erkek/60 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1040 17.04.2010 AHMED TUNA TÜNAY İSTANBUL 7.77 - 8 3 1 71
2 1153 25.01.2010 AHMET ERDEM ÜNSAL KOCAELİ 7.97 - 8 2 2 65
3 1169 14.02.2011 ERHAN ER KONYA 8.00 - 8 4 3 63
4 741 9.02.2010 KAYRA AYDOĞAN ANKARA 8.12 - 8 6 4 52
5 1150 25.05.2010 YİĞİT ALTUN KIRKLARELİ 8.47 - 8 7 5 34
6 976 3.08.2012 POYRAZ EFE ORUÇ ESKİŞEHİR 8.65 - 8 8 6 30
7 702 19.10.2010 ABDULLAH YILDIRIM ADIYAMAN 8.81 - 8 1 7 22
- 1246 20.04.2011 YUSUF KÖROĞLU SAKARYA DNS - 8 5 - 0
U16 Erkek/60 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1069 26.02.2010 YAHYA ÜVEYS AYTAÇ İSTANBUL 7.54 - 9 3 1 81
2 907 4.02.2010 ARDA BAKIRHAN DENİZLİ 7.67 - 9 2 2 76
3 1275 10.01.2011 MUHAMMED GÖKHAN ÖZCAN SİVAS 8.05 - 9 4 3 62
4 1096 29.03.2010 ÖMER KAAN ŞENGÜL KARABÜK 8.25 - 9 6 4 40
5 949 14.09.2010 MUHAMMET BATUHAN YAPICI ERZURUM 8.53 - 9 1 5 33
6 1107 1.06.2011 ALP EREN NERGİZ KASTAMONU 8.78 - 9 5 6 23
7 1028 20.05.2010 ENES ÖZCAN IĞDIR 8.83 - 9 7 7 20
- 851 10.07.2012 EMİRHAN ASLAN BURSA DNS - 9 8 - 0
U16 Erkek/60 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1208 21.03.2010 YİĞİT IŞIK MERSİN 7.79 - 10 3 1 70
2 1188 13.01.2010 NURHAK ŞİRVAN METE MARDİN 7.84 - 10 2 2 68
3 968 10.06.2011 HÜSEYİN EMİRHAN BALCI ESKİŞEHİR 8.10 - 10 4 3 55
4 1032 23.03.2010 MUHAMMED SENA ARAS IĞDIR 8.14 - 10 6 4 48
5 754 17.05.2010 YUSUF ALİ TANIŞ ANKARA 8.22 - 10 7 5 42
6 756 13.09.2010 ARDA EMİL SEVİM ANTALYA 8.70 - 10 1 6 26
7 1268 26.08.2010 BEDİRHAN YILMAZ SİVAS 8.96 - 10 5 7 16
- 868 8.07.2012 MERT SANATCI BURSA DNS - 10 8 - 0
U16 Erkek/60 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 758 5.05.2011 DEMİRHAN DABAN ANTALYA 7.74 - 11 4 1 73
2 772 19.03.2010 YAĞIZ EFE ŞAHİN ANTALYA 7.75 - 11 3 2 72
3 893 9.01.2010 EYMEN SEVİNÇ ÇANAKKALE 8.11 - 11 2 3 54
4 1110 3.05.2010 YAĞIZ EFE TUFAN KASTAMONU 8.16 - 11 7 4 47
5 1033 11.08.2010 SAMET GÜNEŞ IĞDIR 8.34 - 11 1 5 36
6 804 22.03.2010 MUHAMMED SİNA TURAN BATMAN 8.73 - 11 6 6 25
7 1274 1.01.2011 MUHAMMED EMİN SÖZÜDEMİR SİVAS 8.85 - 11 5 7 18
- 1289 1.09.2011 YUNUS KOÇ ŞANLIURFA DNS - 11 8 - 0

.

U16 Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1142 20.03.2010 YAVUZ SALİH BALCAN KIRIKKALE 7.54 - 3 5 1 82
2 1069 26.02.2010 YAHYA ÜVEYS AYTAÇ İSTANBUL 7.54 - 9 3 1 81
3 1199 22.03.2010 HASAN BAŞAKCI MERSİN 7.57 - 2 2 1 80
4 790 26.01.2010 ERDEM PARLAK BALIKESİR 7.62 - 6 3 1 79
5 1030 17.03.2010 HİLMİ TUNAHAN SELÇUK IĞDIR 7.62 - 4 2 1 78
6 1130 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ 7.66 - 3 7 2 77
7 907 4.02.2010 ARDA BAKIRHAN DENİZLİ 7.67 - 9 2 2 76
8 763 20.01.2010 EYÜP TALHA ALKAN ANTALYA 7.69 - 4 5 2 75
9 931 27.05.2010 ÖMER ARDA SAZAK ELAZIĞ 7.71 - 7 7 1 74
10 758 5.05.2011 DEMİRHAN DABAN ANTALYA 7.74 - 11 4 1 73
11 772 19.03.2010 YAĞIZ EFE ŞAHİN ANTALYA 7.75 - 11 3 2 72
12 1040 17.04.2010 AHMED TUNA TÜNAY İSTANBUL 7.77 - 8 3 1 71
13 1208 21.03.2010 YİĞİT IŞIK MERSİN 7.79 - 10 3 1 70
14 1089 26.07.2010 UĞUR CENGİZ İZMİR 7.79 - 1 7 1 69
15 1188 13.01.2010 NURHAK ŞİRVAN METE MARDİN 7.84 - 10 2 2 68
16 1204 13.08.2010 TALHA TOPRAK MERSİN 7.90 - 1 3 2 67
17 777 2.06.2010 EYMEN EFE TALMAÇ AYDIN 7.94 - 7 3 2 66
18 1153 25.01.2010 AHMET ERDEM ÜNSAL KOCAELİ 7.97 - 8 2 2 65
19 742 22.02.2010 KUTAY DİKDURAN ANKARA 7.98 - 1 5 3 64
20 1169 14.02.2011 ERHAN ER KONYA 8.00 - 8 4 3 63
21 1275 10.01.2011 MUHAMMED GÖKHAN ÖZCAN SİVAS 8.05 - 9 4 3 62
22 1165 21.07.2010 UMUT EYMEN TURAN KOCAELİ 8.05 - 2 7 2 61
23 1011 2.08.2010 YUSUF EROL CANPOLAT GAZİANTEP 8.06 - 2 3 3 60
24 921 8.05.2010 LATİF ÇAK DÜZCE 8.06 - 1 6 4 59
25 971 1.02.2010 KUZEY ARSLAN ESKİŞEHİR 8.06 - 2 5 4 58
26 1253 18.03.2010 MUHAMMED EMİN YAVUZ SAMSUN 8.07 - 3 2 3 57
27 1206 27.01.2010 YAVUZ SELİM BAĞRIK MERSİN 8.07 - 7 2 3 56
28 968 10.06.2011 HÜSEYİN EMİRHAN BALCI ESKİŞEHİR 8.10 - 10 4 3 55
29 893 9.01.2010 EYMEN SEVİNÇ ÇANAKKALE 8.11 - 11 2 3 54
30 1105 20.02.2010 YASİN ÖZCAN KARAMAN 8.11 - 4 3 3 53
31 741 9.02.2010 KAYRA AYDOĞAN ANKARA 8.12 - 8 6 4 52
32 694 2.06.2010 İBRAHİM KAYA ADANA 8.13 - 6 7 2 51
33 723 1.11.2010 ARİN DEMİRER ANKARA 8.14 - 7 1 4 50
34 1172 16.07.2010 MUSTAFA TOK KONYA 8.14 - 7 4 5 49
35 1032 23.03.2010 MUHAMMED SENA ARAS IĞDIR 8.14 - 10 6 4 48
36 1110 3.05.2010 YAĞIZ EFE TUFAN KASTAMONU 8.16 - 11 7 4 47
37 1175 16.07.2010 YİĞİT AYDIN KONYA 8.16 - 7 6 6 46
38 1234 13.03.2010 MEHMET HAMZA DEMİREL OSMANİYE 8.20 - 5 2 1 45
39 888 12.04.2011 YAVUZHAN ARSLAN BURSA 8.21 - 6 4 3 44
40 1336 5.03.2011 ABDULSAMED KUNT GAZİANTEP 8.21 - 7 8 7 43
41 754 17.05.2010 YUSUF ALİ TANIŞ ANKARA 8.22 - 10 7 5 42
42 1166 23.01.2010 YAVUZ SELİM GÜNCAN KOCAELİ 8.24 - 6 2 4 41
43 1096 29.03.2010 ÖMER KAAN ŞENGÜL KARABÜK 8.25 - 9 6 4 40
44 936 27.05.2011 GÖRKEM EFE TAN ERZİNCAN 8.26 - 5 4 2 39
45 856 28.08.2010 EYMEN YALAV ANKARA 8.27 - 6 6 5 38
46 1236 1.02.2011 MUHAMMET ERDAL TOKGÖZ OSMANİYE 8.30 - 4 1 4 37
47 1033 11.08.2010 SAMET GÜNEŞ IĞDIR 8.34 - 11 1 5 36
48 1271 12.06.2010 HASAN BASRİ KAYA SİVAS 8.40 - 4 4 5 35
49 1150 25.05.2010 YİĞİT ALTUN KIRKLARELİ 8.47 - 8 7 5 34
50 949 14.09.2010 MUHAMMET BATUHAN YAPICI ERZURUM 8.53 - 9 1 5 33
51 849 15.04.2011 EGEMEN SANCAKLI BURSA 8.58 - 2 4 5 32
52 1230 11.11.2010 EFE KAZIM KARAOĞLU OSMANİYE 8.59 - 3 6 4 31
53 976 3.08.2012 POYRAZ EFE ORUÇ ESKİŞEHİR 8.65 - 8 8 6 30
54 923 2.03.2012 YASİN EMİR GÜNEŞ DÜZCE 8.65 - 1 4 5 29
55 961 25.11.2010 ARTUN OSMAN YİĞİT ESKİŞEHİR 8.66 - 5 6 3 28
56 908 16.01.2011 BERAAT METEHAN BATMAZ DENİZLİ 8.66 - 3 4 5 27
57 756 13.09.2010 ARDA EMİL SEVİM ANTALYA 8.70 - 10 1 6 26
58 804 22.03.2010 MUHAMMED SİNA TURAN BATMAN 8.73 - 11 6 6 25
59 719 21.11.2010 MUSTAFA SUHAIL MUSTAFA AL-BADRANI AMASYA 8.77 - 6 1 6 24
60 1107 1.06.2011 ALP EREN NERGİZ KASTAMONU 8.78 - 9 5 6 23
61 702 19.10.2010 ABDULLAH YILDIRIM ADIYAMAN 8.81 - 8 1 7 22
62 957 1.01.2010 AHMET MELİH SARAÇ ESKİŞEHİR 8.82 - 4 6 6 21
63 1028 20.05.2010 ENES ÖZCAN IĞDIR 8.83 - 9 7 7 20
64 1084 24.02.2011 MUSTAFA EMİR ARSLAN İZMİR 8.85 - 3 1 6 19
65 1274 1.01.2011 MUHAMMED EMİN SÖZÜDEMİR SİVAS 8.85 - 11 5 7 18
66 882 13.08.2010 ÜZEYİR EYMEN GÖÇMEN BURSA 8.94 - 2 6 6 17
67 1268 26.08.2010 BEDİRHAN YILMAZ SİVAS 8.96 - 10 5 7 16
68 1285 10.05.2011 MUHAMMET FATİH TUNA ŞANLIURFA 9.00 - 2 1 7 15
69 1109 4.09.2011 NAİL EGE KILDIROĞLU KASTAMONU 9.19 - 7 5 8 14
70 1287 29.08.2011 ŞİRDIL SEVCEK ŞANLIURFA 9.38 - 1 1 6 13
71 969 27.04.2010 İSMAİL ÇAVUŞ ESKİŞEHİR 9.53 - 1 2 7 12
72 1281 12.03.2012 BERAT ATEŞ ŞANLIURFA 10.34 - 6 5 7 11
73 1286 16.05.2011 NECMETTİN AY ŞANLIURFA 10.86 - 5 5 4 10
- 1086 19.06.2010 NAZMİ ÖNDER İZMİR DQ
(DQ TE16.7)
- 5 3 - 0
- 1095 11.06.2010 MERT ŞAHİN KARABÜK DQ
(DQ TR 16.7)
- 5 7 - 0
- 1248 17.06.2010 AHMET ÖZKUL SAMSUN DQ
(DQ TR16.7)
- 4 7 - 0
- 684 1.01.2011 ABBAS REZAİ ADANA DNS - 5 1 - 0
- 1062 23.07.2010 SABRİ ALİ SEZGİN İSTANBUL DNS - 3 3 - 0
- 1246 20.04.2011 YUSUF KÖROĞLU SAKARYA DNS - 8 5 - 0
- 868 8.07.2012 MERT SANATCI BURSA DNS - 10 8 - 0
- 851 10.07.2012 EMİRHAN ASLAN BURSA DNS - 9 8 - 0
- 1289 1.09.2011 YUNUS KOÇ ŞANLIURFA DNS - 11 8 - 0

.

U16 Erkek / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1142 20.03.2010 YAVUZ SALİH BALCAN KIRIKKALE 7.46 - 1 4 1 82
2 790 26.01.2010 ERDEM PARLAK BALIKESİR 7.51 - 1 6 2 79
3 1030 17.03.2010 HİLMİ TUNAHAN SELÇUK IĞDIR 7.56 - 1 2 3 78
4 1199 22.03.2010 HASAN BAŞAKCI MERSİN 7.58 - 1 3 4 80
5 763 20.01.2010 EYÜP TALHA ALKAN ANTALYA 7.62 - 1 8 5 75
6 1069 26.02.2010 YAHYA ÜVEYS AYTAÇ İSTANBUL 7.63 - 1 5 6 81
7 907 4.02.2010 ARDA BAKIRHAN DENİZLİ 7.66 - 1 1 7 76
8 1130 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ 7.76 - 1 7 8 77

U16 Erkek / 300 Metre (3.02.2024)

U16 Erkek/300 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 837 16.06.2012 ATILGAN KARAARSLAN BURSA 48.98 - 1 6 1 14
2 1216 22.06.2011 UFUK UYANIK MUŞ 49.24 - 1 4 2 13
3 832 5.11.2012 ALİ OSMAN AKİF BURSA 51.90 - 1 3 3 9
4 1329 25.06.2012 GÖKBEY ÖCAL YOZGAT 54.52 - 1 5 4 4
U16 Erkek/300 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1152 5.03.2012 HANİFİ EGE KARAKILIÇ KIRŞEHİR 46.81 - 2 6 1 23
2 990 23.05.2012 EYÜP AVCI GAZİANTEP 46.85 - 2 4 2 22
3 937 5.06.2012 HABİP DEMİR ERZİNCAN 48.87 - 2 3 3 16
4 1020 7.06.2012 MEHMET ALİ AKKAYA HATAY 53.27 - 2 2 4 7
5 987 10.03.2012 BERAT CAN ÇİÇEK GAZİANTEP 53.84 - 2 5 5 6
U16 Erkek/300 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 898 19.06.2011 ARDA BALTACI ÇORUM 46.09 - 3 6 1 28
2 1324 17.09.2011 HAMZA ALİ GÜLER YALOVA 47.74 - 3 2 2 19
3 1010 5.07.2011 YUSUF BAYSAL GAZİANTEP 48.37 - 3 5 3 18
4 935 13.09.2011 EGE KARATAŞ ERZİNCAN 48.93 - 3 3 4 15
5 1327 11.07.2011 MUHAMMET ZANA KARAKAŞ YALOVA 50.15 - 3 4 5 11
U16 Erkek/300 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1301 14.01.2011 MUHAMMED UTKU BAYRAM TOKAT 41.66 - 4 6 1 51
2 1170 30.03.2011 HAKİM BAHÇE KONYA 42.59 - 4 2 2 47
3 1174 30.03.2011 YILMAZ BAHÇE KONYA 42.67 - 4 1 3 44
4 1124 18.01.2011 MUHAMMED HUZEYFE GÖÇMEN KAYSERİ 43.25 - 4 5 4 40
5 1308 3.03.2011 ZEKİ EREN YILDIRIM TOKAT 43.43 - 4 4 5 38
6 958 7.03.2011 AHMET ONUR KARAKOYUN ESKİŞEHİR 45.30 - 4 3 6 31
U16 Erkek/300 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1068 28.10.2010 UTKU ASLANTAŞ İSTANBUL 41.51 - 5 5 1 53
2 956 1.01.2011 AHMET ASIM GÜLER ESKİŞEHİR 44.55 - 5 2 2 34
3 817 10.11.2010 YUSUF BAYKARA BİNGÖL 45.05 - 5 4 3 32
4 778 18.10.2010 HULUSİ GÖKKAYA AYDIN 46.34 - 5 6 4 27
5 964 4.01.2011 EGEMEN ÇETİN ESKİŞEHİR 46.53 - 5 1 5 25
6 1017 21.12.2010 EMRAH KUÇAK HATAY 52.86 - 5 3 6 8
U16 Erkek/300 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 736 22.09.2010 HAKKI DÜZEN ANKARA 39.88 - 6 4 1 63
2 1083 6.09.2010 HASAN TURGUT İZMİR 40.26 - 6 6 2 61
3 722 8.10.2010 ANIL ÖVÜÇ ANKARA 42.19 - 6 2 3 49
4 1060 14.10.2010 POYRAZ YILDIRIM İSTANBUL 47.06 - 6 1 4 21
5 946 6.10.2010 EGECAN CAN ERZURUM 48.49 - 6 3 5 17
6 1282 7.09.2010 HALİL HALHALLİ ŞANLIURFA 51.57 - 6 5 6 10
U16 Erkek/300 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 900 11.07.2010 METEHAN ÖZÜNAL ÇORUM 38.43 - 7 5 1 65
2 869 12.08.2010 MERTCAN ÇETİN BURSA 40.59 - 7 2 2 58
3 916 13.07.2010 ENES KAYA DİYARBAKIR 42.62 - 7 4 3 45
4 1113 15.07.2010 ALİ BEY CEPE KAYSERİ 43.85 - 7 3 4 36
5 1328 30.08.2010 ALİ ATAKAN YÜKSEL YOZGAT 54.08 - 7 1 5 5
- 1022 7.07.2010 ÖMER FARUK KURT HATAY DQ
(DQ TR 17.2)
- 7 6 - 0
U16 Erkek/300 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1136 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 41.59 - 8 3 1 52
2 970 26.04.2010 KUZEY ALP GÖÇMEN ESKİŞEHİR 43.13 - 8 6 2 41
3 705 12.06.2010 HÜSEYİN SEFA CAN ADIYAMAN 46.04 - 8 2 3 29
- 738 1.05.2010 HASAN TOPRAK OK ANKARA DQ
(DQ TR 17.2)
- 8 4 - 0
- 1156 29.04.2010 BARAN KARADAĞ KOCAELİ DNS - 8 5 - 0
U16 Erkek/300 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 918 8.02.2010 MEHMET ALİ KURT DİYARBAKIR 41.45 - 9 5 1 54
2 751 11.02.2010 TOPRAK AYSEL ANKARA 43.39 - 9 4 2 39
3 780 24.02.2010 MUHAMMET DAĞ AYDIN 43.57 - 9 3 3 37
4 986 9.04.2010 BARAN MEHMET HAFTA GAZİANTEP 44.65 - 9 1 4 33
5 1019 28.01.2010 İSMAİL EREN AŞIK HATAY 46.75 - 9 6 5 24
6 726 1.04.2010 BİLAL ÜNLÜ ANKARA 47.33 - 9 2 6 20
U16 Erkek/300 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1138 21.01.2010 BURAK AVAN KIRIKKALE 42.61 - 10 3 1 46
2 1043 1.01.2010 AYAZ TURSUN İSTANBUL 42.98 - 10 6 2 43
3 977 12.01.2010 RECEP KAAN VURAL ESKİŞEHİR 43.10 - 10 4 3 42
4 1284 21.01.2010 İBRAHİM MEVLANA SAĞIR ŞANLIURFA 43.93 - 10 2 4 35
5 706 11.01.2010 MUHAMMED ARDA KOCADAYI ADIYAMAN 46.51 - 10 5 5 26
6 1325 27.01.2010 HAMZA ESSAM ABDELMONEM AWAD MOHAMED MOHAMED YALOVA 49.37 - 10 1 6 12
U16 Erkek/300 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 761 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 39.72 - 11 5 1 64
2 991 1.01.2010 FURKAN POLAT GAZİANTEP 40.39 - 11 1 2 60
3 1163 5.01.2010 OĞUZHAN ÇETİN KOCAELİ 40.79 - 11 2 3 57
4 798 11.01.2010 GÜRKAN ATEŞ BARTIN 40.80 - 11 3 4 56
5 1117 24.07.2010 BERAT TÜRKMEN KAYSERİ 42.24 - 11 6 5 48
6 1268 26.08.2010 BEDİRHAN YILMAZ SİVAS 45.74 - 11 4 6 30
U16 Erkek/300 Metre 12. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 877 1.06.2010 REŞAT ALİ DERMAN BURSA 36.99 - 12 6 1 67
2 1241 16.01.2010 BARAN UZUNOĞLU SAKARYA 37.96 - 12 5 2 66
3 1126 7.08.2010 MUHAMMET ASLAN ÖZDEMİR KAYSERİ 39.94 - 12 4 3 62
4 1180 21.04.2010 İSMAİL CAN ÜNLÜ KÜTAHYA 40.54 - 12 1 4 59
5 1222 15.02.2010 EYYÜPCAN ÖZDEMİR NEVŞEHİR 40.91 - 12 3 5 55
6 1048 1.05.2010 EMİRHAN ÇALIŞKAN İSTANBUL 41.79 - 12 2 6 50

.

U16 Erkek / 300 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 877 1.06.2010 REŞAT ALİ DERMAN BURSA 36.99 - 12 6 1 67
2 1241 16.01.2010 BARAN UZUNOĞLU SAKARYA 37.96 - 12 5 2 66
3 900 11.07.2010 METEHAN ÖZÜNAL ÇORUM 38.43 - 7 5 1 65
4 761 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 39.72 - 11 5 1 64
5 736 22.09.2010 HAKKI DÜZEN ANKARA 39.88 - 6 4 1 63
6 1126 7.08.2010 MUHAMMET ASLAN ÖZDEMİR KAYSERİ 39.94 - 12 4 3 62
7 1083 6.09.2010 HASAN TURGUT İZMİR 40.26 - 6 6 2 61
8 991 1.01.2010 FURKAN POLAT GAZİANTEP 40.39 - 11 1 2 60
9 1180 21.04.2010 İSMAİL CAN ÜNLÜ KÜTAHYA 40.54 - 12 1 4 59
10 869 12.08.2010 MERTCAN ÇETİN BURSA 40.59 - 7 2 2 58
11 1163 5.01.2010 OĞUZHAN ÇETİN KOCAELİ 40.79 - 11 2 3 57
12 798 11.01.2010 GÜRKAN ATEŞ BARTIN 40.80 - 11 3 4 56
13 1222 15.02.2010 EYYÜPCAN ÖZDEMİR NEVŞEHİR 40.91 - 12 3 5 55
14 918 8.02.2010 MEHMET ALİ KURT DİYARBAKIR 41.45 - 9 5 1 54
15 1068 28.10.2010 UTKU ASLANTAŞ İSTANBUL 41.51 - 5 5 1 53
16 1136 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 41.59 - 8 3 1 52
17 1301 14.01.2011 MUHAMMED UTKU BAYRAM TOKAT 41.66 - 4 6 1 51
18 1048 1.05.2010 EMİRHAN ÇALIŞKAN İSTANBUL 41.79 - 12 2 6 50
19 722 8.10.2010 ANIL ÖVÜÇ ANKARA 42.19 - 6 2 3 49
20 1117 24.07.2010 BERAT TÜRKMEN KAYSERİ 42.24 - 11 6 5 48
21 1170 30.03.2011 HAKİM BAHÇE KONYA 42.59 - 4 2 2 47
22 1138 21.01.2010 BURAK AVAN KIRIKKALE 42.61 - 10 3 1 46
23 916 13.07.2010 ENES KAYA DİYARBAKIR 42.62 - 7 4 3 45
24 1174 30.03.2011 YILMAZ BAHÇE KONYA 42.67 - 4 1 3 44
25 1043 1.01.2010 AYAZ TURSUN İSTANBUL 42.98 - 10 6 2 43
26 977 12.01.2010 RECEP KAAN VURAL ESKİŞEHİR 43.10 - 10 4 3 42
27 970 26.04.2010 KUZEY ALP GÖÇMEN ESKİŞEHİR 43.13 - 8 6 2 41
28 1124 18.01.2011 MUHAMMED HUZEYFE GÖÇMEN KAYSERİ 43.25 - 4 5 4 40
29 751 11.02.2010 TOPRAK AYSEL ANKARA 43.39 - 9 4 2 39
30 1308 3.03.2011 ZEKİ EREN YILDIRIM TOKAT 43.43 - 4 4 5 38
31 780 24.02.2010 MUHAMMET DAĞ AYDIN 43.57 - 9 3 3 37
32 1113 15.07.2010 ALİ BEY CEPE KAYSERİ 43.85 - 7 3 4 36
33 1284 21.01.2010 İBRAHİM MEVLANA SAĞIR ŞANLIURFA 43.93 - 10 2 4 35
34 956 1.01.2011 AHMET ASIM GÜLER ESKİŞEHİR 44.55 - 5 2 2 34
35 986 9.04.2010 BARAN MEHMET HAFTA GAZİANTEP 44.65 - 9 1 4 33
36 817 10.11.2010 YUSUF BAYKARA BİNGÖL 45.05 - 5 4 3 32
37 958 7.03.2011 AHMET ONUR KARAKOYUN ESKİŞEHİR 45.30 - 4 3 6 31
38 1268 26.08.2010 BEDİRHAN YILMAZ SİVAS 45.74 - 11 4 6 30
39 705 12.06.2010 HÜSEYİN SEFA CAN ADIYAMAN 46.04 - 8 2 3 29
40 898 19.06.2011 ARDA BALTACI ÇORUM 46.09 - 3 6 1 28
41 778 18.10.2010 HULUSİ GÖKKAYA AYDIN 46.34 - 5 6 4 27
42 706 11.01.2010 MUHAMMED ARDA KOCADAYI ADIYAMAN 46.51 - 10 5 5 26
43 964 4.01.2011 EGEMEN ÇETİN ESKİŞEHİR 46.53 - 5 1 5 25
44 1019 28.01.2010 İSMAİL EREN AŞIK HATAY 46.75 - 9 6 5 24
45 1152 5.03.2012 HANİFİ EGE KARAKILIÇ KIRŞEHİR 46.81 - 2 6 1 23
46 990 23.05.2012 EYÜP AVCI GAZİANTEP 46.85 - 2 4 2 22
47 1060 14.10.2010 POYRAZ YILDIRIM İSTANBUL 47.06 - 6 1 4 21
48 726 1.04.2010 BİLAL ÜNLÜ ANKARA 47.33 - 9 2 6 20
49 1324 17.09.2011 HAMZA ALİ GÜLER YALOVA 47.74 - 3 2 2 19
50 1010 5.07.2011 YUSUF BAYSAL GAZİANTEP 48.37 - 3 5 3 18
51 946 6.10.2010 EGECAN CAN ERZURUM 48.49 - 6 3 5 17
52 937 5.06.2012 HABİP DEMİR ERZİNCAN 48.87 - 2 3 3 16
53 935 13.09.2011 EGE KARATAŞ ERZİNCAN 48.93 - 3 3 4 15
54 837 16.06.2012 ATILGAN KARAARSLAN BURSA 48.98 - 1 6 1 14
55 1216 22.06.2011 UFUK UYANIK MUŞ 49.24 - 1 4 2 13
56 1325 27.01.2010 HAMZA ESSAM ABDELMONEM AWAD MOHAMED MOHAMED YALOVA 49.37 - 10 1 6 12
57 1327 11.07.2011 MUHAMMET ZANA KARAKAŞ YALOVA 50.15 - 3 4 5 11
58 1282 7.09.2010 HALİL HALHALLİ ŞANLIURFA 51.57 - 6 5 6 10
59 832 5.11.2012 ALİ OSMAN AKİF BURSA 51.90 - 1 3 3 9
60 1017 21.12.2010 EMRAH KUÇAK HATAY 52.86 - 5 3 6 8
61 1020 7.06.2012 MEHMET ALİ AKKAYA HATAY 53.27 - 2 2 4 7
62 987 10.03.2012 BERAT CAN ÇİÇEK GAZİANTEP 53.84 - 2 5 5 6
63 1328 30.08.2010 ALİ ATAKAN YÜKSEL YOZGAT 54.08 - 7 1 5 5
64 1329 25.06.2012 GÖKBEY ÖCAL YOZGAT 54.52 - 1 5 4 4
- 738 1.05.2010 HASAN TOPRAK OK ANKARA DQ
(DQ TR 17.2)
- 8 4 - 0
- 1022 7.07.2010 ÖMER FARUK KURT HATAY DQ
(DQ TR 17.2)
- 7 6 - 0
- 1156 29.04.2010 BARAN KARADAĞ KOCAELİ DNS - 8 5 - 0

.


U16 Erkek / 800 Metre (3.02.2024)

U16 Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1262 8.03.2012 MUHAMMED İSMAİL ÖZEVİN SİİRT 2:28.53 1 11 1 40
2 1215 8.05.2012 SAMİ YUSUF KORKMAZ MUŞ 2:38.04 1 7 2 24
3 841 7.04.2012 BERK AYAZCI BURSA 2:38.22 1 9 3 23
4 962 14.04.2012 DEMİRKAN TEMEL ESKİŞEHİR 2:42.88 1 8 4 20
5 937 5.06.2012 HABİP DEMİR ERZİNCAN 2:44.88 1 6 5 16
6 833 17.02.2012 ALİ YAĞIZ İLHAN BURSA 2:45.93 1 12 6 15
7 862 10.03.2012 KEMAL CANBEK BURSA 2:46.03 1 10 7 14
8 852 9.08.2012 EMİRHAN DİLEK BURSA 2:46.20 1 4 8 13
9 831 19.09.2012 ALİ EFE ÖDEN BURSA 2:49.59 1 1 9 10
10 887 13.06.2012 YAVUZ SELİM KIRCADERE BURSA 2:50.01 1 5 10 9
11 823 7.07.2010 MELİHCAN BAKŞİ BİTLİS 3:08.11 1 2 11 7
- 845 3.09.2012 ÇINAR DENİZ BURSA DNS 1 3 - 0
U16 Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 960 17.05.2011 ARDA YÜCE ESKİŞEHİR 2:19.39 2 12 1 74
2 1317 23.10.2011 MİRAN TAVAN VAN 2:23.61 2 7 2 66
3 1007 8.01.2012 YAMAN KOCABAĞ GAZİANTEP 2:25.96 2 3 3 61
4 1154 24.06.2011 ARAS BULUT GÜR KOCAELİ 2:27.49 2 11 4 48
5 935 13.09.2011 EGE KARATAŞ ERZİNCAN 2:36.91 2 8 5 25
6 848 5.12.2011 EGE ÖZTÜRK BURSA 2:39.29 2 6 6 22
7 875 8.12.2011 ÖMER ÖMER BURSA 2:43.68 2 5 7 18
8 879 14.12.2011 SARP BOZKURT YENAL BURSA 2:46.82 2 4 8 12
9 880 18.01.2012 SARPER ÇAKAR BURSA 2:47.56 2 2 9 11
10 1327 11.07.2011 MUHAMMET ZANA KARAKAŞ YALOVA 2:50.82 2 9 10 8
11 864 12.02.2012 MEHMET EMİR KARAHAN BURSA 3:18.28 2 1 11 5
- 1010 5.07.2011 YUSUF BAYSAL GAZİANTEP DNS 2 10 - 0
U16 Erkek/800 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1103 21.01.2011 MUHAMMET KEREM AKKUŞ KARAMAN 2:16.05 3 7 1 84
2 805 4.01.2011 SERKAN DURMAZ BATMAN 2:20.67 3 9 2 71
3 1211 4.01.2011 HAMZA BOZKURT MUŞ 2:25.20 3 8 3 63
4 938 2.11.2010 HAZAR SİSKO ERZİNCAN 2:26.00 3 13 4 60
5 817 10.11.2010 YUSUF BAYKARA BİNGÖL 2:26.29 3 12 5 56
6 1258 22.03.2011 DOĞAN KARA SİİRT 2:26.81 3 3 6 53
7 974 12.04.2011 MERT DURUKAN ESKİŞEHİR 2:30.77 3 2 7 37
8 1213 11.02.2011 MUHAMMED ARAS TOKMAK MUŞ 2:30.80 3 4 8 36
9 897 9.02.2011 ABDULKADİR ŞENTÜRK ÇORUM 2:31.19 3 5 9 35
10 1217 1.01.2011 YASİN AKBAY MUŞ 2:34.67 3 10 10 30
11 966 26.04.2011 EMRAH AKKUŞ ESKİŞEHİR 2:35.14 3 1 11 29
12 1265 30.11.2010 YUNUS BATUR SİİRT 2:35.66 3 11 12 27
13 1214 1.02.2011 MUHAMMED YILDIRIM MUŞ 2:36.69 3 6 13 26
U16 Erkek/800 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1320 12.08.2010 RAMAZAN KAYA VAN 2:21.88 4 11 1 70
2 819 30.09.2010 EMRE İNAL BİTLİS 2:24.56 4 3 2 65
3 1024 25.08.2010 TAYFUR MISIRLIOĞLU HATAY 2:24.83 4 7 3 64
4 1034 20.08.2010 SERHAT ARAS IĞDIR 2:26.41 4 8 4 55
5 933 19.01.2010 ALİ İSMAİL DOĞAN ERZİNCAN 2:26.43 4 13 5 54
6 1209 16.08.2010 AYDIN TAŞ MUŞ 2:26.88 4 10 6 52
7 1197 29.09.2010 EYÜP SAĞLAM MERSİN 2:27.53 4 4 7 46
8 872 27.08.2010 MUSTAFA EGE KURNAZ BURSA 2:27.55 4 6 8 45
9 1006 5.08.2010 TEVFİK ÖZTÜRK GAZİANTEP 2:27.64 4 12 9 44
10 1079 21.10.2010 DENİZ SERİN İZMİR 2:28.02 4 1 10 42
11 1321 16.08.2010 RAMAZAN UZUNYAY VAN 2:29.11 4 9 11 38
12 1184 11.10.2010 PAŞAHAN ÇALTI KÜTAHYA 2:35.23 4 2 12 28
13 861 13.09.2010 İLKER GERİDÖNMEZ BURSA 2:44.56 4 5 13 17
U16 Erkek/800 Metre 5. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1314 18.07.2010 EMRE ÇINARAĞAÇ VAN 2:10.73 5 3 1 97
2 1005 15.05.2010 SALİH ÖZDEMİR GAZİANTEP 2:10.89 5 9 2 96
3 899 28.06.2010 MERT ALİ ERDAL ÇORUM 2:11.81 5 6 3 93
4 1111 1.06.2010 ABDULKADİR ELÇİÇEK KAYSERİ 2:13.76 5 7 4 89
5 1264 10.07.2010 SALİH YÜCE SİİRT 2:14.76 5 4 5 87
6 725 24.04.2010 BEDİRHAN TÜRKÖZ ANKARA 2:17.48 5 12 6 82
7 999 21.04.2010 MUHAMMED BERAT TAŞDELEN GAZİANTEP 2:19.54 5 1 7 73
8 982 1.01.2010 AHMED CELİL GAZİANTEP 2:19.74 5 13 8 72
9 901 14.05.2010 NEDİM TALHA CÜCE ÇORUM 2:27.91 5 10 9 43
10 1311 8.05.2010 BARAN DURAK VAN 2:28.70 5 11 10 39
11 809 24.05.2010 ABDULSAMET BÜRKEK BİNGÖL 2:43.28 5 8 11 19
12 1263 9.07.2010 ÖZCAN CENGİZ SİİRT 3:17.82 5 5 12 6
- 1312 26.07.2010 EMİR BİLİCİ VAN DQ
(YC / DQ TR)
5 2 - 0
U16 Erkek/800 Metre 6. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1057 26.02.2010 MUHAMMED HAMZA ŞAHİN İSTANBUL 2:07.00 6 13 1 100
2 739 23.03.2010 İSMAİL YİĞİT AYGÜN ANKARA 2:10.97 6 9 2 95
3 1313 26.07.2010 EMRE BİLİCİ VAN 2:12.23 6 1 3 92
4 1036 13.02.2010 KAMİL KAAN BAYINDIR ISPARTA 2:14.70 6 11 4 88
5 1319 29.03.2010 MUHAMMED EFE KAYA VAN 2:14.86 6 6 5 86
6 1189 4.04.2010 SÜLEYMAN AKMAN MARDİN 2:14.94 6 5 6 85
7 1054 2.04.2010 MEHMET KUZEY ÖZDOĞRU İSTANBUL 2:17.53 6 10 7 81
8 753 19.04.2010 YUNUS EMRE KAYA VAN 2:17.98 6 2 8 80
9 1323 16.03.2010 ŞERVAN ZENGEL VAN 2:18.78 6 12 9 77
10 1322 7.04.2010 SAMİ YORULMAZ VAN 2:26.18 6 4 10 58
11 902 23.03.2010 ÖMER AKIN FINDIK ÇORUM 2:26.25 6 8 11 57
12 1148 14.04.2010 MUSTAFA AYTAR KIRKLARELİ 2:27.38 6 3 12 49
- 881 29.03.2010 TUĞRUL KEREM ABAKLI BURSA DNF 6 7 - 0
U16 Erkek/800 Metre 7. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 743 26.02.2010 MEHMET NAZİF KIRBAŞ ANKARA 2:11.03 7 7 1 94
2 1207 2.03.2010 YILMAZ ÖZER MERSİN 2:12.27 7 12 2 91
3 1039 1.01.2010 VEDAT TOPRAK KARTALCIK ISPARTA 2:16.62 7 3 3 83
4 1167 14.03.2010 ENES TEZEL KONYA 2:18.25 7 1 4 79
5 904 20.01.2010 POYRAZ YETGİN ÇORUM 2:19.22 7 9 5 75
6 925 7.01.2010 BARTU GÜNAY EDİRNE 2:23.32 7 10 6 67
7 811 5.02.2010 BORAN AYAZ KAYA BİNGÖL 2:27.03 7 8 7 51
8 983 5.01.2010 AHMED DURMUŞ GAZİANTEP 2:27.11 7 11 8 50
9 1114 3.03.2010 ALİ BUĞRA YUVANÇ KAYSERİ 2:27.49 7 4 9 47
10 934 14.10.2010 BİLAL SİSKO ERZİNCAN 2:28.14 7 6 10 41
11 814 26.02.2010 RAMAZAN GEZER BİNGÖL 2:32.41 7 5 11 33
U16 Erkek/800 Metre 8. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1276 1.01.2010 MUSTAFA KAYA SİVAS 2:08.15 8 12 1 99
2 1003 1.01.2010 MUSTAFA ÖZCAN GAZİANTEP 2:10.11 8 13 2 98
3 1008 18.03.2010 YUNUS EMRE KARAÇALI GAZİANTEP 2:12.92 8 9 3 90
4 1155 27.01.2010 ARDA BERK AKDENİZ KOCAELİ 2:18.29 8 11 4 78
5 1141 11.07.2010 ÖMER FARUK BOYAN KIRIKKALE 2:19.13 8 3 5 76
6 1047 10.05.2010 EMİR BEKİR ÇETİNKAYA İSTANBUL 2:22.20 8 6 6 69
7 1134 15.08.2010 ALİ OSMAN EVES KIRIKKALE 2:23.23 8 10 7 68
8 947 1.09.2010 EMİRCAN ÇINAR ERZURUM 2:25.35 8 8 8 62
9 945 25.08.2010 BERAT KAYA ERZURUM 2:26.11 8 5 9 59
10 1316 20.05.2010 MERDAN YÜKSEK VAN 2:32.03 8 7 10 34
11 827 28.03.2010 YAKUP ASLANHAN BİTLİS 2:33.08 8 4 11 32
12 1192 22.10.2010 CUDİ BOĞA MERSİN 2:33.69 8 1 12 31
13 821 1.01.2010 HASAN ALİM OKUYUCU BİTLİS 2:40.05 8 2 13 21

.

U16 Erkek / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1057 26.02.2010 MUHAMMED HAMZA ŞAHİN İSTANBUL 2:07.00 6 13 1 100
2 1276 1.01.2010 MUSTAFA KAYA SİVAS 2:08.15 8 12 1 99
3 1003 1.01.2010 MUSTAFA ÖZCAN GAZİANTEP 2:10.11 8 13 2 98
4 1314 18.07.2010 EMRE ÇINARAĞAÇ VAN 2:10.73 5 3 1 97
5 1005 15.05.2010 SALİH ÖZDEMİR GAZİANTEP 2:10.89 5 9 2 96
6 739 23.03.2010 İSMAİL YİĞİT AYGÜN ANKARA 2:10.97 6 9 2 95
7 743 26.02.2010 MEHMET NAZİF KIRBAŞ ANKARA 2:11.03 7 7 1 94
8 899 28.06.2010 MERT ALİ ERDAL ÇORUM 2:11.81 5 6 3 93
9 1313 26.07.2010 EMRE BİLİCİ VAN 2:12.23 6 1 3 92
10 1207 2.03.2010 YILMAZ ÖZER MERSİN 2:12.27 7 12 2 91
11 1008 18.03.2010 YUNUS EMRE KARAÇALI GAZİANTEP 2:12.92 8 9 3 90
12 1111 1.06.2010 ABDULKADİR ELÇİÇEK KAYSERİ 2:13.76 5 7 4 89
13 1036 13.02.2010 KAMİL KAAN BAYINDIR ISPARTA 2:14.70 6 11 4 88
14 1264 10.07.2010 SALİH YÜCE SİİRT 2:14.76 5 4 5 87
15 1319 29.03.2010 MUHAMMED EFE KAYA VAN 2:14.86 6 6 5 86
16 1189 4.04.2010 SÜLEYMAN AKMAN MARDİN 2:14.94 6 5 6 85
17 1103 21.01.2011 MUHAMMET KEREM AKKUŞ KARAMAN 2:16.05 3 7 1 84
18 1039 1.01.2010 VEDAT TOPRAK KARTALCIK ISPARTA 2:16.62 7 3 3 83
19 725 24.04.2010 BEDİRHAN TÜRKÖZ ANKARA 2:17.48 5 12 6 82
20 1054 2.04.2010 MEHMET KUZEY ÖZDOĞRU İSTANBUL 2:17.53 6 10 7 81
21 753 19.04.2010 YUNUS EMRE KAYA VAN 2:17.98 6 2 8 80
22 1167 14.03.2010 ENES TEZEL KONYA 2:18.25 7 1 4 79
23 1155 27.01.2010 ARDA BERK AKDENİZ KOCAELİ 2:18.29 8 11 4 78
24 1323 16.03.2010 ŞERVAN ZENGEL VAN 2:18.78 6 12 9 77
25 1141 11.07.2010 ÖMER FARUK BOYAN KIRIKKALE 2:19.13 8 3 5 76
26 904 20.01.2010 POYRAZ YETGİN ÇORUM 2:19.22 7 9 5 75
27 960 17.05.2011 ARDA YÜCE ESKİŞEHİR 2:19.39 2 12 1 74
28 999 21.04.2010 MUHAMMED BERAT TAŞDELEN GAZİANTEP 2:19.54 5 1 7 73
29 982 1.01.2010 AHMED CELİL GAZİANTEP 2:19.74 5 13 8 72
30 805 4.01.2011 SERKAN DURMAZ BATMAN 2:20.67 3 9 2 71
31 1320 12.08.2010 RAMAZAN KAYA VAN 2:21.88 4 11 1 70
32 1047 10.05.2010 EMİR BEKİR ÇETİNKAYA İSTANBUL 2:22.20 8 6 6 69
33 1134 15.08.2010 ALİ OSMAN EVES KIRIKKALE 2:23.23 8 10 7 68
34 925 7.01.2010 BARTU GÜNAY EDİRNE 2:23.32 7 10 6 67
35 1317 23.10.2011 MİRAN TAVAN VAN 2:23.61 2 7 2 66
36 819 30.09.2010 EMRE İNAL BİTLİS 2:24.56 4 3 2 65
37 1024 25.08.2010 TAYFUR MISIRLIOĞLU HATAY 2:24.83 4 7 3 64
38 1211 4.01.2011 HAMZA BOZKURT MUŞ 2:25.20 3 8 3 63
39 947 1.09.2010 EMİRCAN ÇINAR ERZURUM 2:25.35 8 8 8 62
40 1007 8.01.2012 YAMAN KOCABAĞ GAZİANTEP 2:25.96 2 3 3 61
41 938 2.11.2010 HAZAR SİSKO ERZİNCAN 2:26.00 3 13 4 60
42 945 25.08.2010 BERAT KAYA ERZURUM 2:26.11 8 5 9 59
43 1322 7.04.2010 SAMİ YORULMAZ VAN 2:26.18 6 4 10 58
44 902 23.03.2010 ÖMER AKIN FINDIK ÇORUM 2:26.25 6 8 11 57
45 817 10.11.2010 YUSUF BAYKARA BİNGÖL 2:26.29 3 12 5 56
46 1034 20.08.2010 SERHAT ARAS IĞDIR 2:26.41 4 8 4 55
47 933 19.01.2010 ALİ İSMAİL DOĞAN ERZİNCAN 2:26.43 4 13 5 54
48 1258 22.03.2011 DOĞAN KARA SİİRT 2:26.81 3 3 6 53
49 1209 16.08.2010 AYDIN TAŞ MUŞ 2:26.88 4 10 6 52
50 811 5.02.2010 BORAN AYAZ KAYA BİNGÖL 2:27.03 7 8 7 51
51 983 5.01.2010 AHMED DURMUŞ GAZİANTEP 2:27.11 7 11 8 50
52 1148 14.04.2010 MUSTAFA AYTAR KIRKLARELİ 2:27.38 6 3 12 49
53 1154 24.06.2011 ARAS BULUT GÜR KOCAELİ 2:27.49 2 11 4 48
54 1114 3.03.2010 ALİ BUĞRA YUVANÇ KAYSERİ 2:27.49 7 4 9 47
55 1197 29.09.2010 EYÜP SAĞLAM MERSİN 2:27.53 4 4 7 46
56 872 27.08.2010 MUSTAFA EGE KURNAZ BURSA 2:27.55 4 6 8 45
57 1006 5.08.2010 TEVFİK ÖZTÜRK GAZİANTEP 2:27.64 4 12 9 44
58 901 14.05.2010 NEDİM TALHA CÜCE ÇORUM 2:27.91 5 10 9 43
59 1079 21.10.2010 DENİZ SERİN İZMİR 2:28.02 4 1 10 42
60 934 14.10.2010 BİLAL SİSKO ERZİNCAN 2:28.14 7 6 10 41
61 1262 8.03.2012 MUHAMMED İSMAİL ÖZEVİN SİİRT 2:28.53 1 11 1 40
62 1311 8.05.2010 BARAN DURAK VAN 2:28.70 5 11 10 39
63 1321 16.08.2010 RAMAZAN UZUNYAY VAN 2:29.11 4 9 11 38
64 974 12.04.2011 MERT DURUKAN ESKİŞEHİR 2:30.77 3 2 7 37
65 1213 11.02.2011 MUHAMMED ARAS TOKMAK MUŞ 2:30.80 3 4 8 36
66 897 9.02.2011 ABDULKADİR ŞENTÜRK ÇORUM 2:31.19 3 5 9 35
67 1316 20.05.2010 MERDAN YÜKSEK VAN 2:32.03 8 7 10 34
68 814 26.02.2010 RAMAZAN GEZER BİNGÖL 2:32.41 7 5 11 33
69 827 28.03.2010 YAKUP ASLANHAN BİTLİS 2:33.08 8 4 11 32
70 1192 22.10.2010 CUDİ BOĞA MERSİN 2:33.69 8 1 12 31
71 1217 1.01.2011 YASİN AKBAY MUŞ 2:34.67 3 10 10 30
72 966 26.04.2011 EMRAH AKKUŞ ESKİŞEHİR 2:35.14 3 1 11 29
73 1184 11.10.2010 PAŞAHAN ÇALTI KÜTAHYA 2:35.23 4 2 12 28
74 1265 30.11.2010 YUNUS BATUR SİİRT 2:35.66 3 11 12 27
75 1214 1.02.2011 MUHAMMED YILDIRIM MUŞ 2:36.69 3 6 13 26
76 935 13.09.2011 EGE KARATAŞ ERZİNCAN 2:36.91 2 8 5 25
77 1215 8.05.2012 SAMİ YUSUF KORKMAZ MUŞ 2:38.04 1 7 2 24
78 841 7.04.2012 BERK AYAZCI BURSA 2:38.22 1 9 3 23
79 848 5.12.2011 EGE ÖZTÜRK BURSA 2:39.29 2 6 6 22
80 821 1.01.2010 HASAN ALİM OKUYUCU BİTLİS 2:40.05 8 2 13 21
81 962 14.04.2012 DEMİRKAN TEMEL ESKİŞEHİR 2:42.88 1 8 4 20
82 809 24.05.2010 ABDULSAMET BÜRKEK BİNGÖL 2:43.28 5 8 11 19
83 875 8.12.2011 ÖMER ÖMER BURSA 2:43.68 2 5 7 18
84 861 13.09.2010 İLKER GERİDÖNMEZ BURSA 2:44.56 4 5 13 17
85 937 5.06.2012 HABİP DEMİR ERZİNCAN 2:44.88 1 6 5 16
86 833 17.02.2012 ALİ YAĞIZ İLHAN BURSA 2:45.93 1 12 6 15
87 862 10.03.2012 KEMAL CANBEK BURSA 2:46.03 1 10 7 14
88 852 9.08.2012 EMİRHAN DİLEK BURSA 2:46.20 1 4 8 13
89 879 14.12.2011 SARP BOZKURT YENAL BURSA 2:46.82 2 4 8 12
90 880 18.01.2012 SARPER ÇAKAR BURSA 2:47.56 2 2 9 11
91 831 19.09.2012 ALİ EFE ÖDEN BURSA 2:49.59 1 1 9 10
92 887 13.06.2012 YAVUZ SELİM KIRCADERE BURSA 2:50.01 1 5 10 9
93 1327 11.07.2011 MUHAMMET ZANA KARAKAŞ YALOVA 2:50.82 2 9 10 8
94 823 7.07.2010 MELİHCAN BAKŞİ BİTLİS 3:08.11 1 2 11 7
95 1263 9.07.2010 ÖZCAN CENGİZ SİİRT 3:17.82 5 5 12 6
96 864 12.02.2012 MEHMET EMİR KARAHAN BURSA 3:18.28 2 1 11 5
- 881 29.03.2010 TUĞRUL KEREM ABAKLI BURSA DNF 6 7 - 0
- 1312 26.07.2010 EMİR BİLİCİ VAN DQ
(YC / DQ TR)
5 2 - 0
- 845 3.09.2012 ÇINAR DENİZ BURSA DNS 1 3 - 0
- 1010 5.07.2011 YUSUF BAYSAL GAZİANTEP DNS 2 10 - 0

.


U16 Erkek / 3000 Metre Yürüyüş (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 1331 17.07.2010 MUHAMMED TURGUT ÖZTÜRK YOZGAT F 14:54.13
2 1187 23.02.2010 İKBAL EKİN MARDİN F 14:59.80
3 1129 11.05.2010 MUHAMMET GÜRKAN KAYSERİ F 15:01.75
4 996 16.05.2010 MEHMET ARDA YILDIZ GAZİANTEP F 15:08.17
5 711 23.06.2010 HÜSEYİN KÜRKLÜ AKSARAY F 15:09.61
6 714 29.11.2010 VOLKAN CANLI AKSARAY F 15:09.63
7 1098 22.08.2010 YÜKSEL MERT KÖYİÇİ KARABÜK F 16:04.23
8 710 1.01.2011 FURKAN KESER AKSARAY F 16:13.94
9 870 22.09.2011 MUHAMMED ALİ ŞEKER BURSA F 16:19.92
10 840 3.05.2010 BERAT EVREN ÇOBAN BURSA F 16:20.31
11 801 10.03.2010 AHMET SEBUKTEKİN BATMAN F 18:16.69
12 712 21.04.2011 MEHMET METEHAN ASLAN AKSARAY F 18:32.43
13 1280 15.01.2010 ABDULMUTALİP GÜZEL ŞANLIURFA F 19:14.10
14 1194 30.04.2010 DOĞUKAN SEVİNDİK MERSİN F 21:45.15
15 1334 8.11.2011 YASİN YAŞAR YILMAZ YOZGAT F 23:40.88
16 1023 4.08.2010 REŞAT EFE KAHRAMAN HATAY F 24:04.46
- 1026 13.10.2010 BEDİRHAN ZİREK IĞDIR F DNF
- 1277 4.08.2010 SELAHATTİN KANBEROĞLU SİVAS F DQ
(DQ TR54.7.1)


U16 Erkek / Sırıkla Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 2.00 2.20 2.40 2.50 2.60 2.70 2.80 2.90 3.00 3.10 3.15 3.20 Sonuç Puan
1244 13.11.2010 YAKUP EFE KURAY SAKARYA DNS0
1 1202 8.05.2010 MEHMET BATU KAYNAKİN MERSİN - - - - O O O O XO O XXX 3.106
2 690 15.03.2010 EFE ALİ ÖZBEK ADANA - - - - O - O - O - - XXX 3.005
3 1191 6.09.2010 ASIM TUĞRA CENGİZ MERSİN - - - - XO XO XO XXX 2.804
4 1201 11.10.2010 MEHMET ALİ YEŞİLOVA MERSİN O O XXX 2.203
5 1194 30.04.2010 DOĞUKAN SEVİNDİK MERSİN XO XXX 2.002

U16 Erkek / Uzun Atlama (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan

U16 Erkek / 4x200 Metre Bayrak (3.02.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1040
1048
1069
1057
17.04.2010
1.05.2010
26.02.2010
26.02.2010
AHMED TUNA TÜNAY
EMİRHAN ÇALIŞKAN
YAHYA ÜVEYS AYTAÇ
MUHAMMED HAMZA ŞAHİN
İSTANBUL 1:40.94 2 5 12
2 1199
1204
1208
1198
22.03.2010
13.08.2010
21.03.2010
17.05.2010
HASAN BAŞAKCI
TALHA TOPRAK
YİĞİT IŞIK
EYYÜP KELEŞ
MERSİN 1:43.33 1 2 11
3 1027
1032
1028
1030
12.09.2010
23.03.2010
20.05.2010
17.03.2010
BERAT KARATAŞ
MUHAMMED SENA ARAS
ENES ÖZCAN
HİLMİ TUNAHAN SELÇUK
IĞDIR 1:44.51 1 6 6 10
4 1126
1117
1114
1130
7.08.2010
24.07.2010
3.03.2010
1.07.2010
MUHAMMET ASLAN ÖZDEMİR
BERAT TÜRKMEN
ALİ BUĞRA YUVANÇ
MUSAB KAMİL ÇERİ
KAYSERİ 1:44.76 2 6 6 9
5 736
751
726
722
22.09.2010
11.02.2010
1.04.2010
8.10.2010
HAKKI DÜZEN
TOPRAK AYSEL
BİLAL ÜNLÜ
ANIL ÖVÜÇ
ANKARA 1:45.56 1 4 8
6 968
965
970
971
10.06.2011
28.04.2010
26.04.2010
1.02.2010
HÜSEYİN EMİRHAN BALCI
EMİN ÖREN
KUZEY ALP GÖÇMEN
KUZEY ARSLAN
ESKİŞEHİR 1:46.69 2 2 7
7 753
1319
1323
1314
19.04.2010
29.03.2010
16.03.2010
18.07.2010
YUNUS EMRE KAYA
MUHAMMED EFE KAYA
ŞERVAN ZENGEL
EMRE ÇINARAĞAÇ
VAN 1:51.41 1 5 6
8 888
836
890
855
12.04.2011
28.05.2010
29.05.2012
11.08.2011
YAVUZHAN ARSLAN
ATA AHMETOĞLU
YUSUF EYMEN ALAN
EYMEN KIZIL
BURSA 1:53.90 1 3 5
9 785
794
791
790
24.10.2011
28.03.2010
26.03.2010
26.01.2010
ARAS GÜRER
RÜZGAR ÇETİN
HASAN ERİM SALÇA
ERDEM PARLAK
BALIKESİR 1:54.72 2 3 4
10 986
1003
983
991
9.04.2010
1.01.2010
5.01.2010
1.01.2010
BARAN MEHMET HAFTA
MUSTAFA ÖZCAN
AHMED DURMUŞ
FURKAN POLAT
GAZİANTEP 1:55.46 2 4 3
11 1022
1019
1023
1024
7.07.2010
28.01.2010
4.08.2010
25.08.2010
ÖMER FARUK KURT
İSMAİL EREN AŞIK
REŞAT EFE KAHRAMAN
TAYFUR MISIRLIOĞLU
HATAY 1:58.98 2 1 2

.

15 Yaş Erkek / 60 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 830 23.02.2009 ALİ BAŞAK BURSA 7.59 - 1 4 1 68
2 1219 5.02.2009 YUSUF ARDA ÖZMEN MUŞ 7.91 - 1 5 2 44
3 1144 16.04.2009 AHMET EMİR AKGÜL KIRKLARELİ 7.98 - 1 2 3 39
4 1168 10.08.2009 ERHAN ALİ ÖZCAN KONYA 8.01 - 1 7 4 38
5 1145 9.03.2009 EGEMEN ŞİMŞEK KIRKLARELİ 8.24 - 1 6 5 23
6 859 8.01.2009 HAMZA YENER BURSA 9.41 - 1 3 6 7
- 980 17.11.2009 YILMAZ YILDIZ ESKİŞEHİR DQ
(DQ TR16.7)
- 1 1 - 0
15 Yaş Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1067 18.03.2009 UĞURKAN KOL İSTANBUL 7.41 - 2 4 1 77
2 951 7.01.2009 ÖMER FARUK POLAT ERZURUM 7.56 - 2 3 2 73
3 930 17.04.2009 YAĞIZ EFE ONDÖRTLER EDİRNE 7.74 - 2 5 3 54
4 917 9.03.2009 MEHMET ALİ ERDİL DİYARBAKIR 7.74 - 2 6 4 52
5 697 22.10.2009 MUHAMMED GÜVEN ADANA 7.84 - 2 1 5 48
6 773 2.04.2009 AHMET İHSAN AKDIN AYDIN 8.02 - 2 2 6 36
7 740 29.09.2009 İZZET BURAK ARSLAN ANKARA 8.08 - 2 8 7 30
8 802 30.07.2009 BARIŞ BADİÇ BATMAN 8.45 - 2 7 8 12
15 Yaş Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1339 19.03.2009 BARTU GÜZEN KKTC 7.38 - 3 8 1 79
2 928 10.03.2009 MUSTAFA EYMEN KARADUMAN EDİRNE 7.88 - 3 2 2 47
3 1161 20.07.2009 LEVENT DEMİR DEMİRKIRAN KOCAELİ 8.01 - 3 7 3 37
4 746 7.03.2009 MUSTAFA MALA ANKARA 8.02 - 3 6 4 35
5 985 1.01.2009 ALİ İHSAN ŞAHİN GAZİANTEP 8.15 - 3 5 5 25
6 745 6.01.2009 MUSTAFA EMİN AKIN ANKARA 8.34 - 3 3 6 17
7 886 29.09.2009 YAĞIZ EGE GÜVEN BURSA 8.60 - 3 4 7 10
8 733 21.10.2009 EYYÜB ENSAR KILIÇ ANKARA 9.94 - 3 1 8 6
15 Yaş Erkek/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 724 31.10.2009 AYAZ EREN YURT ANKARA 7.65 - 4 5 1 62
2 1337 25.01.2009 ENES KIZILKAYA GAZİANTEP 7.68 - 4 8 2 57
3 795 5.01.2009 SALİH ÇABUK BALIKESİR 7.92 - 4 3 3 42
4 1173 17.10.2009 TOLGA EREN ERTÜRK KONYA 8.03 - 4 1 4 34
5 721 7.03.2009 ALİ MALA ANKARA 8.09 - 4 6 5 29
6 752 8.07.2009 TOPRAK EFE ZENGİN ANKARA 8.25 - 4 7 6 21
7 842 6.12.2009 CEM İSMAİL İLHAN BURSA 8.40 - 4 4 7 16
8 1273 11.03.2009 MUHAMMED EMİN SEZER SİVAS 8.41 - 4 2 8 15
15 Yaş Erkek/60 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1088 1.03.2009 THEO METİN HENRİ DEMİR İZMİR 7.55 - 5 6 1 74
2 760 12.06.2009 EGE EFE ANTALYA 7.62 - 5 5 2 66
3 889 2.10.2009 YUSUF EMİN AYAK BURSA 7.92 - 5 4 3 43
4 998 15.10.2009 MEHMET SARI GAZİANTEP 8.07 - 5 1 4 31
5 783 1.01.2009 SÜLEYMAN ÇETİNYÜREK AYDIN 8.11 - 5 3 5 26
6 1335 4.05.2009 MUHAMMET EREN AKGÜL GAZİANTEP 8.50 - 5 8 6 11
- 1147 21.03.2009 FURKAN SAATCI KIRKLARELİ DNS - 5 2 - 0
- 1052 13.06.2009 KAAN UTKU ÇELİK İSTANBUL DNS - 5 7 - 0
15 Yaş Erkek/60 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 735 8.06.2009 GÖKTAN EFE COŞGUNGÖNÜL ANKARA 7.58 - 6 5 1 71
2 1302 4.02.2009 ÖMER NİYAZİ ÇETİNER TOKAT 7.62 - 6 4 2 65
3 796 20.03.2009 YAĞIZ CELAL DELİCE BALIKESİR 7.66 - 6 2 3 59
4 698 17.02.2009 TALHA TUNÇER ADANA 7.67 - 6 6 4 58
5 896 2.09.2009 UTKU ACAR ÇANAKKALE 7.88 - 6 1 5 46
6 1151 9.11.2009 YİĞİT ÖLMEZ KIRKLARELİ 7.89 - 6 3 6 45
7 1171 4.06.2009 MUSTAFA ÇETİN KONYA 8.11 - 6 7 7 27
8 1269 19.02.2009 BEKİR EFE GÜNDÜZ SİVAS 8.45 - 6 8 8 13
15 Yaş Erkek/60 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 786 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR 7.47 - 7 5 1 76
2 1278 28.05.2009 UMUT ERBAY SİVAS 7.59 - 7 4 2 70
3 769 13.01.2009 TUNA GEÇİLMEZ ANTALYA 7.77 - 7 3 3 51
4 774 13.05.2009 ALİ İHSAN BEDEL AYDIN 7.79 - 7 7 4 49
5 829 11.02.2009 AHMET İRŞAD ATASOY BURSA 7.97 - 7 6 5 40
6 1090 18.03.2009 ÇAĞAN HAŞLAMAN KARABÜK 8.19 - 7 2 6 24
7 1070 12.12.2009 YİĞİT AĞDAŞ İSTANBUL 8.60 - 7 8 7 9
8 808 1.09.2009 YUSUF EMİR YAMAN BİLECİK 8.61 - 7 1 8 8
15 Yaş Erkek/60 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 699 4.02.2009 YAKUP EMRE TUGUT ADANA 7.59 - 8 6 1 69
2 757 15.01.2009 BERAT BAYÖZEN ANTALYA 7.60 - 8 4 2 67
3 1056 9.05.2009 METEHAN KASAPBAŞI İSTANBUL 7.63 - 8 7 3 64
4 1292 25.02.2009 KAYRA ŞAN TEKİRDAĞ 7.74 - 8 5 4 53
5 1231 2.12.2009 ERAY KILIÇ OSMANİYE 8.24 - 8 8 5 22
6 1279 1.01.2009 ZEKİ MERT SİVAS 8.34 - 8 3 6 18
7 1002 31.08.2009 MUHAMMET ENES BÜYÜK GAZİANTEP 8.43 - 8 1 7 14
- 788 17.03.2009 CEYHUN ALİ GÜRGENCİ BALIKESİR DQ
(DQ TR16.7)
- 8 2 - 0
15 Yaş Erkek/60 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 867 9.02.2009 MERT MERİÇ BURSA 7.54 - 9 4 1 75
2 1238 26.08.2009 TİMUR ER OSMANİYE 7.64 - 9 1 2 63
3 691 5.08.2009 EGE MORTEPE ADANA 7.65 - 9 5 3 61
4 728 27.01.2009 DENİZ ÇINAR ANKARA 7.78 - 9 6 4 50
5 1176 4.05.2009 YİĞİT KURT KONYA 8.05 - 9 7 5 33
6 1242 1.04.2009 BEDİRHAN NAİR SAKARYA 8.06 - 9 2 6 32
7 1270 15.02.2009 EREN MİRZA AKKAVAK SİVAS 8.29 - 9 3 7 20
8 979 8.07.2009 YAĞIZ YUSUF GÜNDÜZ ESKİŞEHİR 8.34 - 9 8 8 19
15 Yaş Erkek/60 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1074 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 7.39 - 10 4 1 78
2 844 2.07.2009 CİHAN KAAN TALO BURSA 7.57 - 10 5 2 72
3 1249 25.11.2009 ANIL SAFİ AKTÜRK SAMSUN 7.65 - 10 8 3 60
4 787 13.01.2009 BURHAN KOŞAN BALIKESİR 7.71 - 10 6 4 56
5 1250 25.03.2009 ARDA KARA SAMSUN 7.73 - 10 2 5 55
6 716 3.05.2009 GÜRKAN KURT AMASYA 7.95 - 10 7 6 41
7 689 26.08.2009 DORUK YILDIZ ADANA 8.10 - 10 1 7 28
- 1064 12.10.2009 ŞAHİN ARDA YALÇIN İSTANBUL DNS - 10 3 - 0

.

15 Yaş Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1339 19.03.2009 BARTU GÜZEN KKTC 7.38 - 3 8 1 79
2 1074 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 7.39 - 10 4 1 78
3 1067 18.03.2009 UĞURKAN KOL İSTANBUL 7.41 - 2 4 1 77
4 786 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR 7.47 - 7 5 1 76
5 867 9.02.2009 MERT MERİÇ BURSA 7.54 - 9 4 1 75
6 1088 1.03.2009 THEO METİN HENRİ DEMİR İZMİR 7.55 - 5 6 1 74
7 951 7.01.2009 ÖMER FARUK POLAT ERZURUM 7.56 - 2 3 2 73
8 844 2.07.2009 CİHAN KAAN TALO BURSA 7.57 - 10 5 2 72
9 735 8.06.2009 GÖKTAN EFE COŞGUNGÖNÜL ANKARA 7.58 - 6 5 1 71
10 1278 28.05.2009 UMUT ERBAY SİVAS 7.59 - 7 4 2 70
11 699 4.02.2009 YAKUP EMRE TUGUT ADANA 7.59 - 8 6 1 69
12 830 23.02.2009 ALİ BAŞAK BURSA 7.59 - 1 4 1 68
13 757 15.01.2009 BERAT BAYÖZEN ANTALYA 7.60 - 8 4 2 67
14 760 12.06.2009 EGE EFE ANTALYA 7.62 - 5 5 2 66
15 1302 4.02.2009 ÖMER NİYAZİ ÇETİNER TOKAT 7.62 - 6 4 2 65
16 1056 9.05.2009 METEHAN KASAPBAŞI İSTANBUL 7.63 - 8 7 3 64
17 1238 26.08.2009 TİMUR ER OSMANİYE 7.64 - 9 1 2 63
18 724 31.10.2009 AYAZ EREN YURT ANKARA 7.65 - 4 5 1 62
19 691 5.08.2009 EGE MORTEPE ADANA 7.65 - 9 5 3 61
20 1249 25.11.2009 ANIL SAFİ AKTÜRK SAMSUN 7.65 - 10 8 3 60
21 796 20.03.2009 YAĞIZ CELAL DELİCE BALIKESİR 7.66 - 6 2 3 59
22 698 17.02.2009 TALHA TUNÇER ADANA 7.67 - 6 6 4 58
23 1337 25.01.2009 ENES KIZILKAYA GAZİANTEP 7.68 - 4 8 2 57
24 787 13.01.2009 BURHAN KOŞAN BALIKESİR 7.71 - 10 6 4 56
25 1250 25.03.2009 ARDA KARA SAMSUN 7.73 - 10 2 5 55
26 930 17.04.2009 YAĞIZ EFE ONDÖRTLER EDİRNE 7.74 - 2 5 3 54
27 1292 25.02.2009 KAYRA ŞAN TEKİRDAĞ 7.74 - 8 5 4 53
28 917 9.03.2009 MEHMET ALİ ERDİL DİYARBAKIR 7.74 - 2 6 4 52
29 769 13.01.2009 TUNA GEÇİLMEZ ANTALYA 7.77 - 7 3 3 51
30 728 27.01.2009 DENİZ ÇINAR ANKARA 7.78 - 9 6 4 50
31 774 13.05.2009 ALİ İHSAN BEDEL AYDIN 7.79 - 7 7 4 49
32 697 22.10.2009 MUHAMMED GÜVEN ADANA 7.84 - 2 1 5 48
33 928 10.03.2009 MUSTAFA EYMEN KARADUMAN EDİRNE 7.88 - 3 2 2 47
34 896 2.09.2009 UTKU ACAR ÇANAKKALE 7.88 - 6 1 5 46
35 1151 9.11.2009 YİĞİT ÖLMEZ KIRKLARELİ 7.89 - 6 3 6 45
36 1219 5.02.2009 YUSUF ARDA ÖZMEN MUŞ 7.91 - 1 5 2 44
37 889 2.10.2009 YUSUF EMİN AYAK BURSA 7.92 - 5 4 3 43
38 795 5.01.2009 SALİH ÇABUK BALIKESİR 7.92 - 4 3 3 42
39 716 3.05.2009 GÜRKAN KURT AMASYA 7.95 - 10 7 6 41
40 829 11.02.2009 AHMET İRŞAD ATASOY BURSA 7.97 - 7 6 5 40
41 1144 16.04.2009 AHMET EMİR AKGÜL KIRKLARELİ 7.98 - 1 2 3 39
42 1168 10.08.2009 ERHAN ALİ ÖZCAN KONYA 8.01 - 1 7 4 38
43 1161 20.07.2009 LEVENT DEMİR DEMİRKIRAN KOCAELİ 8.01 - 3 7 3 37
44 773 2.04.2009 AHMET İHSAN AKDIN AYDIN 8.02 - 2 2 6 36
45 746 7.03.2009 MUSTAFA MALA ANKARA 8.02 - 3 6 4 35
46 1173 17.10.2009 TOLGA EREN ERTÜRK KONYA 8.03 - 4 1 4 34
47 1176 4.05.2009 YİĞİT KURT KONYA 8.05 - 9 7 5 33
48 1242 1.04.2009 BEDİRHAN NAİR SAKARYA 8.06 - 9 2 6 32
49 998 15.10.2009 MEHMET SARI GAZİANTEP 8.07 - 5 1 4 31
50 740 29.09.2009 İZZET BURAK ARSLAN ANKARA 8.08 - 2 8 7 30
51 721 7.03.2009 ALİ MALA ANKARA 8.09 - 4 6 5 29
52 689 26.08.2009 DORUK YILDIZ ADANA 8.10 - 10 1 7 28
53 1171 4.06.2009 MUSTAFA ÇETİN KONYA 8.11 - 6 7 7 27
54 783 1.01.2009 SÜLEYMAN ÇETİNYÜREK AYDIN 8.11 - 5 3 5 26
55 985 1.01.2009 ALİ İHSAN ŞAHİN GAZİANTEP 8.15 - 3 5 5 25
56 1090 18.03.2009 ÇAĞAN HAŞLAMAN KARABÜK 8.19 - 7 2 6 24
57 1145 9.03.2009 EGEMEN ŞİMŞEK KIRKLARELİ 8.24 - 1 6 5 23
58 1231 2.12.2009 ERAY KILIÇ OSMANİYE 8.24 - 8 8 5 22
59 752 8.07.2009 TOPRAK EFE ZENGİN ANKARA 8.25 - 4 7 6 21
60 1270 15.02.2009 EREN MİRZA AKKAVAK SİVAS 8.29 - 9 3 7 20
61 979 8.07.2009 YAĞIZ YUSUF GÜNDÜZ ESKİŞEHİR 8.34 - 9 8 8 19
62 1279 1.01.2009 ZEKİ MERT SİVAS 8.34 - 8 3 6 18
63 745 6.01.2009 MUSTAFA EMİN AKIN ANKARA 8.34 - 3 3 6 17
64 842 6.12.2009 CEM İSMAİL İLHAN BURSA 8.40 - 4 4 7 16
65 1273 11.03.2009 MUHAMMED EMİN SEZER SİVAS 8.41 - 4 2 8 15
66 1002 31.08.2009 MUHAMMET ENES BÜYÜK GAZİANTEP 8.43 - 8 1 7 14
67 1269 19.02.2009 BEKİR EFE GÜNDÜZ SİVAS 8.45 - 6 8 8 13
68 802 30.07.2009 BARIŞ BADİÇ BATMAN 8.45 - 2 7 8 12
69 1335 4.05.2009 MUHAMMET EREN AKGÜL GAZİANTEP 8.50 - 5 8 6 11
70 886 29.09.2009 YAĞIZ EGE GÜVEN BURSA 8.60 - 3 4 7 10
71 1070 12.12.2009 YİĞİT AĞDAŞ İSTANBUL 8.60 - 7 8 7 9
72 808 1.09.2009 YUSUF EMİR YAMAN BİLECİK 8.61 - 7 1 8 8
73 859 8.01.2009 HAMZA YENER BURSA 9.41 - 1 3 6 7
74 733 21.10.2009 EYYÜB ENSAR KILIÇ ANKARA 9.94 - 3 1 8 6
- 980 17.11.2009 YILMAZ YILDIZ ESKİŞEHİR DQ
(DQ TR16.7)
- 1 1 - 0
- 788 17.03.2009 CEYHUN ALİ GÜRGENCİ BALIKESİR DQ
(DQ TR16.7)
- 8 2 - 0
- 1147 21.03.2009 FURKAN SAATCI KIRKLARELİ DNS - 5 2 - 0
- 1064 12.10.2009 ŞAHİN ARDA YALÇIN İSTANBUL DNS - 10 3 - 0
- 1052 13.06.2009 KAAN UTKU ÇELİK İSTANBUL DNS - 5 7 - 0

.

15 Yaş Erkek / 60 Metre Final (3.02.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1339 19.03.2009 BARTU GÜZEN KKTC 7.41 - 1 4 79
2 786 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR 7.39 - 1 6 76
3 867 9.02.2009 MERT MERİÇ BURSA 7.53 - 1 7 75
4 1088 1.03.2009 THEO METİN HENRİ DEMİR İZMİR 7.57 - 1 2 74
5 951 7.01.2009 ÖMER FARUK POLAT ERZURUM 7.56 - 1 1 73
6 844 2.07.2009 CİHAN KAAN TALO BURSA 7.55 - 1 8 72
7 1067 18.03.2009 UĞURKAN KOL İSTANBUL 7.38 - 1 3 77
8 1074 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 7.38 - 1 5 78

15 Yaş Erkek / 300 Metre (3.02.2024)

15 Yaş Erkek/300 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 803 25.11.2009 ENGİN BABAT BATMAN 39.04 - 1 6 1 57
2 1091 12.10.2009 ERDEM BELDER KARABÜK 40.55 - 1 3 2 44
3 695 25.12.2009 MEHMET NAİL GÜNEŞ ADANA 40.89 - 1 2 3 39
4 1066 12.12.2009 UĞUR ALP AKGÜN İSTANBUL 40.89 - 1 5 4 38
5 994 1.01.2009 KASIM BOZGEYİK GAZİANTEP 43.27 - 1 4 5 14
15 Yaş Erkek/300 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 793 10.10.2009 KADİR KANDEZOĞLU BALIKESİR 38.82 - 2 5 1 61
2 688 4.11.2009 DEVRAN ALTUN ADANA 40.14 - 2 2 2 47
3 1305 20.10.2009 TAHA KESKİN TOKAT 41.11 - 2 4 3 32
4 922 6.10.2009 MUSTAFA TAHA ÇİÇEK DÜZCE 41.76 - 2 6 4 28
5 1092 3.11.2009 İBRAHİM ZAHİD YILDIZ KARABÜK 42.07 - 2 3 5 26
15 Yaş Erkek/300 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 950 2.09.2009 ÖMER ASLAN ERZURUM 37.69 - 3 6 1 67
2 988 21.09.2009 BERKAY EFE DOĞAN GAZİANTEP 38.74 - 3 5 2 62
3 1080 26.09.2009 EGEMEN CEBBAR İZMİR 40.56 - 3 4 3 43
4 1127 5.10.2009 MUHAMMET ENSAR GÜLER KAYSERİ 42.20 - 3 2 4 23
5 1186 3.10.2009 BARIŞ GÜL MARDİN 42.81 - 3 3 5 18
15 Yaş Erkek/300 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1061 21.08.2009 RAMAZAN EMİR SAĞIR İSTANBUL 39.22 - 4 2 1 55
2 1071 20.07.2009 YUSUF AKBULUT İSTANBUL 39.91 - 4 6 2 49
3 1041 29.07.2009 ALİ GÖKÇAY İSTANBUL 40.83 - 4 5 3 40
4 1255 30.08.2009 YUSUF ENES TEMİZ SAMSUN 41.74 - 4 1 4 29
5 1140 19.08.2009 NECATİ PEKGÖZ KIRIKKALE 42.30 - 4 3 5 22
- 1235 4.08.2009 MERT CAN YAĞIZ OSMANİYE DNS - 4 4 - 0
15 Yaş Erkek/300 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 884 29.06.2009 YAĞIZ AKDENİZ BURSA 37.29 - 5 5 1 68
2 1296 21.06.2009 EFE ÇOBANER TOKAT 40.77 - 5 6 2 41
3 1112 14.07.2009 AHMET BADA KAYSERİ 42.14 - 5 2 3 24
4 1233 19.07.2009 MEHMET AKİF ÇOT OSMANİYE 42.59 - 5 1 4 20
5 703 12.07.2009 ARDA SARAY ADIYAMAN 42.99 - 5 3 5 16
- 979 8.07.2009 YAĞIZ YUSUF GÜNDÜZ ESKİŞEHİR DNS - 5 4 - 0
15 Yaş Erkek/300 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1132 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 38.45 - 6 3 1 64
2 906 15.05.2009 ALİ YASİN TOPÇU DENİZLİ 38.85 - 6 5 2 60
3 731 13.06.2009 EMİR ÇAKAL ANKARA 40.12 - 6 1 3 48
4 687 11.05.2009 COŞKUN CERİT ADANA 40.24 - 6 6 4 46
5 1266 18.05.2009 ABDULSAMED KARSLI SİVAS 40.95 - 6 4 5 36
6 850 2.06.2009 EMİR ÇELİK BURSA 41.79 - 6 2 6 27
15 Yaş Erkek/300 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1004 15.04.2009 MÜSLÜM ASLAN GAZİANTEP 37.88 - 7 5 1 66
2 1299 22.04.2009 MAHMUT EFE CANİKLİ TOKAT 41.03 - 7 4 2 34
3 834 28.04.2009 ALPER AKÇAM BURSA 42.11 - 7 2 3 25
4 1303 2.05.2009 RAİF ÇAKIR TOKAT 45.54 - 7 1 4 11
5 1053 23.04.2009 KIVANÇ KOÇ İSTANBUL 47.20 - 7 3 5 8
- 846 2.04.2009 DORUK RUŞEN BURSA DQ
(DQ TR17.2.)
- 7 6 - 0
15 Yaş Erkek/300 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1228 25.03.2009 ANIL TANÇ OSMANİYE 39.59 - 8 1 1 52
2 1029 24.03.2009 HASAN ÖZTÜRK IĞDIR 39.63 - 8 2 2 51
3 892 6.03.2009 ARDA CENGİZ ÇANAKKALE 40.35 - 8 5 3 45
4 1099 21.03.2009 ALİBEKİ KUŞ KARAMAN 40.91 - 8 3 4 37
5 1298 14.03.2009 KEREM ÇELİK TOKAT 43.19 - 8 4 5 15
- 704 5.03.2009 HASAN ÖZTÜRK ADIYAMAN DQ
(DQ TR 17.2)
- 8 6 - 0
15 Yaş Erkek/300 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 767 27.02.2009 ÖMER YILDIRAK ANTALYA 38.73 - 9 1 1 63
2 692 23.01.2009 EMİN DOĞUKAN YILMAZ ADANA 39.68 - 9 6 2 50
3 1131 8.02.2009 RIDVAN KANTEKİN KAYSERİ 40.98 - 9 4 3 35
4 1269 19.02.2009 BEKİR EFE GÜNDÜZ SİVAS 42.47 - 9 3 4 21
5 1326 23.01.2009 MEHMET ALİ GERİZ YALOVA 45.76 - 9 5 5 10
6 1294 19.02.2009 ÇAĞRI ÖZTÜRK TOKAT 46.24 - 9 2 6 9
15 Yaş Erkek/300 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 782 1.01.2009 ÖMER SELİM AYDIN 40.60 - 10 4 1 42
2 771 8.01.2009 UTKU ACİZOĞLU ANTALYA 41.24 - 10 2 2 31
3 1081 1.01.2009 ESHER EL LUTFU İZMİR 42.88 - 10 3 3 17
4 1018 4.02.2009 GÖKDENİZ DEMİRCİOĞLU HATAY 43.33 - 10 6 4 13
5 1014 29.10.2009 ALİ BARIŞ KILIÇLAR HATAY 51.29 - 10 5 5 7
- 1045 16.01.2009 DENİZ CAN ÇELİK İSTANBUL DNS - 10 1 - 0
15 Yaş Erkek/300 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 903 6.03.2009 ÖMER KARADERİLİ ÇORUM 38.90 - 11 5 1 59
2 1251 2.01.2009 ERAY ÖZMEN SAMSUN 39.03 - 11 6 2 58
3 707 7.04.2009 MUHAMMED EMİN BAYIR ADIYAMAN 41.05 - 11 3 3 33
4 1137 20.03.2009 BORAN ALTUNTAŞ KIRIKKALE 41.50 - 11 2 4 30
5 874 16.07.2009 ÖMER MALATYA HATAY 42.78 - 11 4 5 19
6 807 17.09.2009 MERT ŞEN BİLECİK 44.20 - 11 1 6 12
15 Yaş Erkek/300 Metre 12. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1123 13.07.2009 METEHAN ŞAHİN KAYSERİ 36.96 - 12 6 1 69
2 1093 13.04.2009 KEMAL AYAZ SEZER KARABÜK 38.12 - 12 5 2 65
3 1120 20.10.2009 EMRE BASUT KAYSERİ 39.11 - 12 2 3 56
4 720 19.02.2009 ABDULLAH BİLGEN ANKARA 39.22 - 12 1 4 54
5 766 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 39.48 - 12 3 5 53
- 1220 8.02.2009 ABDULLAH ERDEM APLAK NEVŞEHİR DQ
(DQ TR 17.2)
- 12 4 - 0

.

15 Yaş Erkek / 300 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 1123 13.07.2009 METEHAN ŞAHİN KAYSERİ 36.96 - 12 6 1 69
2 884 29.06.2009 YAĞIZ AKDENİZ BURSA 37.29 - 5 5 1 68
3 950 2.09.2009 ÖMER ASLAN ERZURUM 37.69 - 3 6 1 67
4 1004 15.04.2009 MÜSLÜM ASLAN GAZİANTEP 37.88 - 7 5 1 66
5 1093 13.04.2009 KEMAL AYAZ SEZER KARABÜK 38.12 - 12 5 2 65
6 1132 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 38.45 - 6 3 1 64
7 767 27.02.2009 ÖMER YILDIRAK ANTALYA 38.73 - 9 1 1 63
8 988 21.09.2009 BERKAY EFE DOĞAN GAZİANTEP 38.74 - 3 5 2 62
9 793 10.10.2009 KADİR KANDEZOĞLU BALIKESİR 38.82 - 2 5 1 61
10 906 15.05.2009 ALİ YASİN TOPÇU DENİZLİ 38.85 - 6 5 2 60
11 903 6.03.2009 ÖMER KARADERİLİ ÇORUM 38.90 - 11 5 1 59
12 1251 2.01.2009 ERAY ÖZMEN SAMSUN 39.03 - <