TÜRKİYE ÇOKLU BRANŞLAR SALON ŞAMPİYONASI

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliBURSA
Katılan Sporcu Sayısı 213
Kategorileri
  • U14 Kız
  • U14 Erkek
  • U16 Kız
  • U16 Erkek
  • U18 Kadın
  • U18 Erkek
  • U20 Kadın
  • U20 Erkek
  • Büyük Kadın
  • Büyük Erkek
Branşlar
  • Pentatlon (Salon Kızlar)
  • Heptatlon (Salon Erkekler)
  • Triatlon (60m-Uzun-600m)
  • Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle)

.



.

U18 Kadın / Pentatlon (Salon Kızlar) (17.02.2024)

60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
U18 Kadın/60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) ) 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 63 9.09.2008 ELİFSU YILDIZ ADANA 9.86 - 1 4 1 738
2 316 3.05.2008 İKLİM ASLAN BALIKESİR 9.95 - 1 5 2 721
3 358 16.11.2007 SUDE NAZ YAŞAR İSTANBUL 10.03 - 1 7 3 706
4 379 14.02.2008 ESMA NUR KESKİN SAMSUN 10.98 - 1 2 4 540
5 393 1.01.2007 BERNA KILIÇ ŞANLIURFA 11.21 - 1 6 5 503
6 327 22.06.2007 HATİCE YOLDAŞ BİTLİS 12.69 - 1 1 6 292
- 383 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT DNS - 1 3 - 0
U18 Kadın/60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) ) 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 294 14.01.2008 TUANA AKGÜN AYDIN 9.41 - 2 3 1 826
2 395 1.01.2008 KADRİYE ASLAN ŞANLIURFA 9.70 - 2 1 2 769
3 351 24.01.2008 ESRA TÜZÜLER İSTANBUL 10.40 - 2 2 3 639
4 391 12.03.2007 REYYAN AKGÜL SİVAS 10.54 - 2 4 4 614
5 313 24.07.2007 DERYA SAYRAMAN BALIKESİR 11.54 - 2 5 5 451
- 339 20.06.2008 NİSA ÖZDEMİR ELAZIĞ DNS - 2 6 - 0
- 388 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT DNS - 2 7 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 294 14.01.2008 TUANA AKGÜN AYDIN 9.41 - 2 3 1 826
2 395 1.01.2008 KADRİYE ASLAN ŞANLIURFA 9.70 - 2 1 2 769
3 63 9.09.2008 ELİFSU YILDIZ ADANA 9.86 - 1 4 1 738
4 316 3.05.2008 İKLİM ASLAN BALIKESİR 9.95 - 1 5 2 721
5 358 16.11.2007 SUDE NAZ YAŞAR İSTANBUL 10.03 - 1 7 3 706
6 351 24.01.2008 ESRA TÜZÜLER İSTANBUL 10.40 - 2 2 3 639
7 391 12.03.2007 REYYAN AKGÜL SİVAS 10.54 - 2 4 4 614
8 379 14.02.2008 ESMA NUR KESKİN SAMSUN 10.98 - 1 2 4 540
9 393 1.01.2007 BERNA KILIÇ ŞANLIURFA 11.21 - 1 6 5 503
10 313 24.07.2007 DERYA SAYRAMAN BALIKESİR 11.54 - 2 5 5 451
11 327 22.06.2007 HATİCE YOLDAŞ BİTLİS 12.69 - 1 1 6 292
- 383 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT DNS - 1 3 - 0
- 339 20.06.2008 NİSA ÖZDEMİR ELAZIĞ DNS - 2 6 - 0
- 388 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT DNS - 2 7 - 0

.


Gülle Atma ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 294 14.01.2008 TUANA AKGÜN AYDIN 8.86 9.44 9.32 9.44 493
2 391 12.03.2007 REYYAN AKGÜL SİVAS 8.70 7.68 8.28 8.70 445
3 313 24.07.2007 DERYA SAYRAMAN BALIKESİR 8.44 7.63 7.20 8.44 428
4 379 14.02.2008 ESMA NUR KESKİN SAMSUN 7.97 7.70 8.18 8.18 411
5 395 1.01.2008 KADRİYE ASLAN ŞANLIURFA 6.79 6.05 7.52 7.52 368
6 63 9.09.2008 ELİFSU YILDIZ ADANA X X 6.89 6.89 328
7 316 3.05.2008 İKLİM ASLAN BALIKESİR 6.61 5.83 5.09 6.61 310
8 351 24.01.2008 ESRA TÜZÜLER İSTANBUL 5.40 6.26 6.26 6.26 288
9 327 22.06.2007 HATİCE YOLDAŞ BİTLİS X 6.05 X 6.05 274
10 358 16.11.2007 SUDE NAZ YAŞAR İSTANBUL X X 5.87 5.87 263
11 393 1.01.2007 BERNA KILIÇ ŞANLIURFA 5.84 5.32 X 5.84 261
- 383 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT DNS 0
- 388 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT DNS 0
- 339 20.06.2008 NİSA ÖZDEMİR ELAZIĞ DNS 0

Uzun Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 294 14.01.2008 TUANA AKGÜN AYDIN 4.88
X
-
X
-
4.88 527
2 316 3.05.2008 İKLİM ASLAN BALIKESİR 4.67
4.58
4.70
4.70 479
3 313 24.07.2007 DERYA SAYRAMAN BALIKESİR 4.51
4.53
4.27
4.53 436
4 395 1.01.2008 KADRİYE ASLAN ŞANLIURFA 4.30
4.26
4.15
4.30 379
5 391 12.03.2007 REYYAN AKGÜL SİVAS 4.05
4.28
X
-
4.28 374
6 379 14.02.2008 ESMA NUR KESKİN SAMSUN 3.79
4.08
4.21
4.21 357
7 63 9.09.2008 ELİFSU YILDIZ ADANA 4.15
3.89
X
-
4.15 343
8 327 22.06.2007 HATİCE YOLDAŞ BİTLİS 3.44
3.41
3.23
3.44 188
- 393 1.01.2007 BERNA KILIÇ ŞANLIURFA X
-


NM 0
- 351 24.01.2008 ESRA TÜZÜLER İSTANBUL X
-


NM 0
- 358 16.11.2007 SUDE NAZ YAŞAR İSTANBUL X
-
X
-

NM 0
- 383 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT


DNS 0
- 388 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT


DNS 0
- 339 20.06.2008 NİSA ÖZDEMİR ELAZIĞ


DNS 0

800 Metre ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 316 3.05.2008 İKLİM ASLAN BALIKESİR 2:26.39 1 8 1 740
2 358 16.11.2007 SUDE NAZ YAŞAR İSTANBUL 2:32.97 1 7 2 657
3 391 12.03.2007 REYYAN AKGÜL SİVAS 2:39.82 1 5 3 576
4 294 14.01.2008 TUANA AKGÜN AYDIN 2:49.47 1 11 4 470
5 395 1.01.2008 KADRİYE ASLAN ŞANLIURFA 2:54.08 1 10 5 423
6 379 14.02.2008 ESMA NUR KESKİN SAMSUN 2:58.56 1 4 6 380
7 63 9.09.2008 ELİFSU YILDIZ ADANA 3:03.00 1 9 7 339
8 351 24.01.2008 ESRA TÜZÜLER İSTANBUL 3:03.78 1 6 8 332
9 393 1.01.2007 BERNA KILIÇ ŞANLIURFA 3:06.55 1 3 9 308
10 327 22.06.2007 HATİCE YOLDAŞ BİTLİS 3:23.06 1 1 10 182
11 313 24.07.2007 DERYA SAYRAMAN BALIKESİR 3:35.49 1 2 11 108
- 383 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT DNS 1 12 - 0
- 388 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT DNS 1 13 - 0
- 339 20.06.2008 NİSA ÖZDEMİR ELAZIĞ DNS 1 14 - 0


Genel Puan Tablosu

18 Yaş Altı Kadınlar ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Yüksek Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Gülle Atma ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Uzun Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )800 Metre ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuan
114.01.2008TUANA AKGÜNAYDIN9.418269.444934.885272:49.474702316
23.05.2008İKLİM ASLANBALIKESİR9.957216.613104.704792:26.397402250
312.03.2007REYYAN AKGÜLSİVAS10.546148.704454.283742:39.825762009
41.01.2008KADRİYE ASLANŞANLIURFA9.707697.523684.303792:54.084231939
59.09.2008ELİFSU YILDIZADANA9.867386.893284.153433:03.003391748
614.02.2008ESMA NUR KESKİNSAMSUN10.985408.184114.213572:58.563801688
716.11.2007SUDE NAZ YAŞARİSTANBUL10.037065.87263NM02:32.976571626
824.07.2007DERYA SAYRAMANBALIKESİR11.544518.444284.534363:35.491081423
924.01.2008ESRA TÜZÜLERİSTANBUL10.406396.26288NM03:03.783321259
101.01.2007BERNA KILIÇŞANLIURFA11.215035.84261NM03:06.553081072
1122.06.2007HATİCE YOLDAŞBİTLİS12.692926.052743.441883:23.06182936
-7.03.2008BAHAR SEZGİNSİİRTDNS0DNS0DNS0DNS0DNF
-27.09.2008ÖZGE İÇENSİİRTDNS0DNS0DNS0DNS0DNF
-20.06.2008NİSA ÖZDEMİRELAZIĞDNS0DNS0DNS0DNS0DNF

.

U20 Kadın / Pentatlon (Salon Kızlar) (17.02.2024)

60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
U20 Kadın/60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) ) 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 222 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 9.60 - 1 6 1 789
2 357 24.07.2006 SUDE NAZ KOÇ İSTANBUL 11.54 - 1 2 2 451
3 392 4.07.2006 AYŞE VARIŞ ŞANLIURFA 14.34 - 1 3 3 120
- 342 18.10.2005 ÜMMAHAN DEMİR HATAY DNS - 1 4 - 0
- 387 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT DNS - 1 5 - 0
U20 Kadın/60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) ) 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 329 16.10.2006 BEYZANUR TOPCU BURSA 9.57 - 2 4 1 794
2 69 8.10.2006 EMİNE AKKUŞ ADANA 9.76 - 2 5 2 758
3 356 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL 10.25 - 2 3 3 666
4 331 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA 10.43 - 2 6 4 634
5 332 18.11.2006 MEDİNE ARSLAN BURSA 10.79 - 2 7 5 571
- 385 22.01.2006 HEDİYE DENİZ SİİRT DNS - 2 2 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 329 16.10.2006 BEYZANUR TOPCU BURSA 9.57 - 2 4 1 794
2 222 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 9.60 - 1 6 1 789
3 69 8.10.2006 EMİNE AKKUŞ ADANA 9.76 - 2 5 2 758
4 356 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL 10.25 - 2 3 3 666
5 331 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA 10.43 - 2 6 4 634
6 332 18.11.2006 MEDİNE ARSLAN BURSA 10.79 - 2 7 5 571
7 357 24.07.2006 SUDE NAZ KOÇ İSTANBUL 11.54 - 1 2 2 451
8 392 4.07.2006 AYŞE VARIŞ ŞANLIURFA 14.34 - 1 3 3 120
- 385 22.01.2006 HEDİYE DENİZ SİİRT DNS - 2 2 - 0
- 342 18.10.2005 ÜMMAHAN DEMİR HATAY DNS - 1 4 - 0
- 387 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT DNS - 1 5 - 0

.


Yüksek Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 Sonuç Puan
1 69 8.10.2006 EMİNE AKKUŞ ADANA O - O O O O O XO XXX 1.5611
2 329 16.10.2006 BEYZANUR TOPCU BURSA - - O O O XXX 1.4710
3 356 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL O XO XO XO XXX 1.449
4 331 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA O O XO XXX 1.418
5 332 18.11.2006 MEDİNE ARSLAN BURSA XO XXO XXX 1.387
- 392 4.07.2006 AYŞE VARIŞ ŞANLIURFA XXr NM0
- 357 24.07.2006 SUDE NAZ KOÇ İSTANBUL X-R NM0
- 222 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA XXX NM0

Gülle Atma ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 329 16.10.2006 BEYZANUR TOPCU BURSA 8.31 8.91 X 8.91 458
2 331 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA 6.43 6.73 X 6.73 318
- 392 4.07.2006 AYŞE VARIŞ ŞANLIURFA X NM 0
- 69 8.10.2006 EMİNE AKKUŞ ADANA X 7.26 NM 0

Uzun Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 329 16.10.2006 BEYZANUR TOPCU BURSA 5.17
X
-
X
-
5.17 606
2 69 8.10.2006 EMİNE AKKUŞ ADANA 4.80
4.49
4.60
4.80 506
3 332 18.11.2006 MEDİNE ARSLAN BURSA 4.72
4.65
4.53
4.72 485
4 222 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 4.40
4.26
4.35
4.40 403
5 357 24.07.2006 SUDE NAZ KOÇ İSTANBUL 3.69
X
-
3.87
3.87 279
- 392 4.07.2006 AYŞE VARIŞ ŞANLIURFA X
-
X
-
X
-
NM 0
- 331 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA X
-


NM 0
- 356 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL X
-


NM 0
- 387 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT


DNS 0
- 385 22.01.2006 HEDİYE DENİZ SİİRT


DNS 0
- 342 18.10.2005 ÜMMAHAN DEMİR HATAY


DNS 0

800 Metre ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 329 16.10.2006 BEYZANUR TOPCU BURSA 2:40.00 1 8 1 574
2 332 18.11.2006 MEDİNE ARSLAN BURSA 2:42.68 1 3 2 543
3 356 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL 2:45.05 1 5 3 517
4 331 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA 2:45.36 1 4 4 514
5 222 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 2:54.34 1 7 5 420
6 69 8.10.2006 EMİNE AKKUŞ ADANA 2:56.57 1 6 6 399
7 392 4.07.2006 AYŞE VARIŞ ŞANLIURFA 3:10.88 1 1 7 272
8 357 24.07.2006 SUDE NAZ KOÇ İSTANBUL 3:58.87 1 2 8 19
- 387 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT DNS 1 9 - 0
- 385 22.01.2006 HEDİYE DENİZ SİİRT DNS 1 10 - 0
- 342 18.10.2005 ÜMMAHAN DEMİR HATAY DNS 1 11 - 0


Genel Puan Tablosu

20 Yaş Altı Kadınlar ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Yüksek Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Gülle Atma ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Uzun Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )800 Metre ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuan
116.10.2006BEYZANUR TOPCUBURSA9.577941.47108.914585.176062:40.005742442
28.10.2006EMİNE AKKUŞADANA9.767581.5611NM04.805062:56.573991674
317.07.2006FATMA ÇİÇEKANTALYA9.60789NM04.404032:54.344201612
418.11.2006MEDİNE ARSLANBURSA10.795711.3874.724852:42.685431606
56.11.2006EYLEM KALKANBURSA10.436341.4186.73318NM02:45.365141474
627.08.2005NEHİR ŞİTİSTANBUL10.256661.449NM02:45.055171192
724.07.2006SUDE NAZ KOÇİSTANBUL11.54451NM03.872793:58.8719749
84.07.2006AYŞE VARIŞŞANLIURFA14.34120NM0NM0NM03:10.88272392
-16.06.2006MELEHAT ANTSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-22.01.2006HEDİYE DENİZSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-18.10.2005ÜMMAHAN DEMİRHATAYDNS0DNS0DNS0DNF

.

Büyük Kadın / Pentatlon (Salon Kızlar) (17.02.2024)

60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Büyük Kadın/60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) ) 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 367 1.12.1997 GÖZDENUR BAYRAK KOCAELİ 9.16 0.201 1 5 1 877
2 328 23.08.2004 AYŞE NUR AKYOL BURSA 12.19 0.604 1 2 2 357
3 373 24.02.2004 MERYEM AYDIN MARDİN 13.09 0.204 1 3 3 244
4 374 10.08.2004 NURCAN OK MARDİN 13.21 0.185 1 6 4 231
- 350 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL DNS - 1 4 - 0
Büyük Kadın/60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) ) 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 361 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR 8.97 0.147 2 3 1 916
2 262 30.01.2004 AYŞENUR ÇELİK AYDIN 9.18 0.189 2 5 2 873
3 312 15.02.2004 ALEYNA KARACA BALIKESİR 9.57 0.154 2 4 3 794
4 372 18.02.2003 HALİME YILMAZ MARDİN 12.92 0.218 2 2 4 264
- 355 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL DNS - 2 6 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 361 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR 8.97 0.147 2 3 1 916
2 367 1.12.1997 GÖZDENUR BAYRAK KOCAELİ 9.16 0.201 1 5 1 877
3 262 30.01.2004 AYŞENUR ÇELİK AYDIN 9.18 0.189 2 5 2 873
4 312 15.02.2004 ALEYNA KARACA BALIKESİR 9.57 0.154 2 4 3 794
5 328 23.08.2004 AYŞE NUR AKYOL BURSA 12.19 0.604 1 2 2 357
6 372 18.02.2003 HALİME YILMAZ MARDİN 12.92 0.218 2 2 4 264
7 373 24.02.2004 MERYEM AYDIN MARDİN 13.09 0.204 1 3 3 244
8 374 10.08.2004 NURCAN OK MARDİN 13.21 0.185 1 6 4 231
- 350 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL DNS - 1 4 - 0
- 355 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL DNS - 2 6 - 0

.


Yüksek Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 Sonuç Puan
1 312 15.02.2004 ALEYNA KARACA BALIKESİR - - - - - O O O O O O XXX 1.6510
2 262 30.01.2004 AYŞENUR ÇELİK AYDIN - - O O O O XO O XO XXX 1.599
3 367 1.12.1997 GÖZDENUR BAYRAK KOCAELİ - - O XXO O O O XO XXX 1.568
4 361 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR - - O O O XO XXX 1.507
- 374 10.08.2004 NURCAN OK MARDİN XXX NM0
- 373 24.02.2004 MERYEM AYDIN MARDİN XXX NM0
- 372 18.02.2003 HALİME YILMAZ MARDİN XXX NM0
- 328 23.08.2004 AYŞE NUR AKYOL BURSA XXX NM0

Gülle Atma ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 361 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR 10.98 10.74 11.57 11.57 633
2 262 30.01.2004 AYŞENUR ÇELİK AYDIN 9.90 10.20 9.80 10.20 543
3 367 1.12.1997 GÖZDENUR BAYRAK KOCAELİ 8.95 X X 8.95 461
4 312 15.02.2004 ALEYNA KARACA BALIKESİR 8.68 8.94 8.81 8.94 460
5 328 23.08.2004 AYŞE NUR AKYOL BURSA 6.38 6.63 7.35 7.35 357
6 372 18.02.2003 HALİME YILMAZ MARDİN 7.00 6.76 6.36 7.00 335
7 374 10.08.2004 NURCAN OK MARDİN 5.49 5.60 5.46 5.60 246
8 373 24.02.2004 MERYEM AYDIN MARDİN 5.17 5.55 5.06 5.55 243
- 355 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL DNS 0
- 350 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL DNS 0

Uzun Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 367 1.12.1997 GÖZDENUR BAYRAK KOCAELİ 5.07
5.20
X
-
5.20 614
2 262 30.01.2004 AYŞENUR ÇELİK AYDIN 5.05
4.93
4.90
5.05 573
3 312 15.02.2004 ALEYNA KARACA BALIKESİR 4.98
X
-
4.97
4.98 554
4 374 10.08.2004 NURCAN OK MARDİN 3.03
X
-
3.28
3.28 157
- 373 24.02.2004 MERYEM AYDIN MARDİN X
-
X
-
X
-
NM 0
- 372 18.02.2003 HALİME YILMAZ MARDİN
-


NM 0
- 328 23.08.2004 AYŞE NUR AKYOL BURSA
-


NM 0
- 361 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR X
-


NM 0
- 355 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL


DNS 0
- 350 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL


DNS 0

800 Metre ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 312 15.02.2004 ALEYNA KARACA BALIKESİR 2:41.06 1 5 1 562
2 361 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR 2:41.55 1 8 2 556
3 367 1.12.1997 GÖZDENUR BAYRAK KOCAELİ 2:44.28 1 7 3 526
4 328 23.08.2004 AYŞE NUR AKYOL BURSA 2:46.82 1 4 4 498
5 262 30.01.2004 AYŞENUR ÇELİK AYDIN 2:55.77 1 6 5 406
6 374 10.08.2004 NURCAN OK MARDİN 3:08.04 1 1 6 295
7 373 24.02.2004 MERYEM AYDIN MARDİN 3:15.91 1 2 7 232
8 372 18.02.2003 HALİME YILMAZ MARDİN 3:56.62 1 3 8 24
- 355 15.04.1961 MERYEM UÇAR İSTANBUL DNS 1 0 - 0
- 350 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL DNS 1 0 - 0


Genel Puan Tablosu

Büyük Kadınlar ( Pentatlon (Salon Kızlar) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre Engelli ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Yüksek Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Gülle Atma ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Uzun Atlama ( Pentatlon (Salon Kızlar) )800 Metre ( Pentatlon (Salon Kızlar) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuan
11.12.1997GÖZDENUR BAYRAKKOCAELİ9.168771.5688.954615.206142:44.285262486
230.01.2004AYŞENUR ÇELİKAYDIN9.188731.59910.205435.055732:55.774062404
315.02.2004ALEYNA KARACABALIKESİR9.577941.65108.944604.985542:41.065622380
45.12.1993EZGİ ÖZİZMİR8.979161.50711.57633NM02:41.555562112
523.08.2004AYŞE NUR AKYOLBURSA12.19357NM07.35357NM02:46.824981212
610.08.2004NURCAN OKMARDİN13.21231NM05.602463.281573:08.04295929
724.02.2004MERYEM AYDINMARDİN13.09244NM05.55243NM03:15.91232719
818.02.2003HALİME YILMAZMARDİN12.92264NM07.00335NM03:56.6224623
-15.04.1961MERYEM UÇARİSTANBULDNS0DNS0DNS0DNS0DNF
-18.06.1973ÇİĞDEM ÇEMBERCİİSTANBULDNS0DNS0DNS0DNS0DNF

.

U16 Kız / Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) (17.02.2024)

60 Metre Engelli ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )
U16 Kız/60 Metre Engelli ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) ) 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 42 31.05.2010 ASMİN BÜLGEN ADANA 9.86 0.137 1 4 1 568
2 321 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 10.47 0.168 1 5 2 456
- 386 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT DNS - 1 2 - 0
- 354 20.07.2010 MELİKE ATEŞ İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
- 377 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN DNS - 1 6 - 0
U16 Kız/60 Metre Engelli ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) ) 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 378 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 9.82 0.174 2 6 1 576
2 400 7.06.2010 EZGİ NEŞE ALTINTAŞ TEKİRDAĞ 10.62 0.241 2 2 2 430
3 87 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA 11.58 0.342 2 4 3 282
4 365 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ 11.64 0.141 2 3 4 274
5 404 14.10.2010 EYLÜL BÜLBÜL TRABZON 11.84 0.275 2 7 5 247
6 322 19.08.2010 AYSİMA TOPÇU BİLECİK 13.08 0.190 2 5 6 163
U16 Kız/60 Metre Engelli ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) ) 3. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 319 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 9.54 0.550 3 5 1 631
2 213 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 9.60 0.230 3 4 2 619
3 403 10.03.2009 BEYZANUR YILDIRIM TRABZON 10.43 0.360 3 8 3 463
4 334 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA 11.11 0.377 3 3 4 351
5 397 4.08.2009 SÜMEYRA SULTAN MERMER ŞANLIURFA 11.86 0.432 3 1 5 245
6 336 12.02.2009 ZÜHRE NAZ YILMAZ BURSA 11.98 0.395 3 6 6 229
- 352 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL DNS - 3 2 - 0
- 369 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ DNS - 3 7 - 0
U16 Kız/60 Metre Engelli ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) ) 4. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 269 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.83 0.137 4 4 1 784
2 399 22.07.2009 EYLÜL DÖNMEZ TEKİRDAĞ 9.05 0.183 4 3 2 735
3 360 18.06.2009 CEYLİN AKTAŞ İZMİR 9.27 0.238 4 5 3 687
4 335 8.04.2009 YAĞMUR ÖZÇAKIR BURSA 10.79 0.412 4 1 4 402
5 314 3.03.2009 ECEM İPEK GENLİK BALIKESİR 11.62 0.335 4 7 5 277
6 394 27.07.2009 FATMA CEREN DİDİM ŞANLIURFA 12.80 0.510 4 6 6 138
- 347 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL DNS - 4 2 - 0
- 384 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT DNS - 4 8 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 269 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 8.83 0.137 4 4 1 784
2 399 22.07.2009 EYLÜL DÖNMEZ TEKİRDAĞ 9.05 0.183 4 3 2 735
3 360 18.06.2009 CEYLİN AKTAŞ İZMİR 9.27 0.238 4 5 3 687
4 319 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 9.54 0.550 3 5 1 631
5 213 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 9.60 0.230 3 4 2 619
6 378 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 9.82 0.174 2 6 1 576
7 42 31.05.2010 ASMİN BÜLGEN ADANA 9.86 0.137 1 4 1 568
8 403 10.03.2009 BEYZANUR YILDIRIM TRABZON 10.43 0.360 3 8 3 463
9 321 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR 10.47 0.168 1 5 2 456
10 400 7.06.2010 EZGİ NEŞE ALTINTAŞ TEKİRDAĞ 10.62 0.241 2 2 2 430
11 335 8.04.2009 YAĞMUR ÖZÇAKIR BURSA 10.79 0.412 4 1 4 402
12 334 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA 11.11 0.377 3 3 4 351
13 87 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA 11.58 0.342 2 4 3 282
14 314 3.03.2009 ECEM İPEK GENLİK BALIKESİR 11.62 0.335 4 7 5 277
15 365 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ 11.64 0.141 2 3 4 274
16 404 14.10.2010 EYLÜL BÜLBÜL TRABZON 11.84 0.275 2 7 5 247
17 397 4.08.2009 SÜMEYRA SULTAN MERMER ŞANLIURFA 11.86 0.432 3 1 5 245
18 336 12.02.2009 ZÜHRE NAZ YILMAZ BURSA 11.98 0.395 3 6 6 229
19 394 27.07.2009 FATMA CEREN DİDİM ŞANLIURFA 12.80 0.510 4 6 6 138
20 322 19.08.2010 AYSİMA TOPÇU BİLECİK 13.08 0.190 2 5 6 163
- 386 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT DNS - 1 2 - 0
- 352 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL DNS - 3 2 - 0
- 347 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL DNS - 4 2 - 0
- 354 20.07.2010 MELİKE ATEŞ İSTANBUL DNS - 1 3 - 0
- 377 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN DNS - 1 6 - 0
- 369 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ DNS - 3 7 - 0
- 384 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT DNS - 4 8 - 0

.


Uzun Atlama ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 399 22.07.2009 EYLÜL DÖNMEZ TEKİRDAĞ 5.64
5.43
5.64
5.64 510
2 360 18.06.2009 CEYLİN AKTAŞ İZMİR 5.23
4.92
X
-
5.23 427
3 269 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 5.07
5.16
5.21
5.21 423
4 319 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 5.04
5.10
5.03
5.10 402
5 42 31.05.2010 ASMİN BÜLGEN ADANA 4.70
4.85
4.92
4.92 367
6 213 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 4.71
4.79
4.87
4.87 358
7 400 7.06.2010 EZGİ NEŞE ALTINTAŞ TEKİRDAĞ 4.62
4.46
4.59
4.62 312
8 378 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 4.58
4.49
4.60
4.60 308
9 334 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA 4.50
4.41
4.53
4.53 295
10 365 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ 4.46
4.31
4.46
4.46 283
11 87 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA 4.20
3.88
4.41
4.41 274
12 403 10.03.2009 BEYZANUR YILDIRIM TRABZON 4.22
4.32
4.20
4.32 259
13 335 8.04.2009 YAĞMUR ÖZÇAKIR BURSA 4.26
4.04
4.09
4.26 249
14 397 4.08.2009 SÜMEYRA SULTAN MERMER ŞANLIURFA 4.18
4.23
4.13
4.23 244
15 404 14.10.2010 EYLÜL BÜLBÜL TRABZON 4.02
3.93
X
-
4.02 209
16 336 12.02.2009 ZÜHRE NAZ YILMAZ BURSA 3.81
3.94
3.70
3.94 196
17 394 27.07.2009 FATMA CEREN DİDİM ŞANLIURFA 3.85
3.64
3.59
3.85 182
18 314 3.03.2009 ECEM İPEK GENLİK BALIKESİR 3.71
3.82
3.71
3.82 177
- 322 19.08.2010 AYSİMA TOPÇU BİLECİK X
-


NM 0
- 321 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR X
-


NM 0
- 354 20.07.2010 MELİKE ATEŞ İSTANBUL


DNS 0
- 347 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL


DNS 0
- 352 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL


DNS 0
- 377 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN


DNS 0
- 386 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT


DNS 0
- 384 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT


DNS 0
- 369 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ


DNS 0

Gülle Atma ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 360 18.06.2009 CEYLİN AKTAŞ İZMİR 9.98 9.69 9.26 9.98 484
2 399 22.07.2009 EYLÜL DÖNMEZ TEKİRDAĞ 9.10 X X 9.10 432
3 42 31.05.2010 ASMİN BÜLGEN ADANA 8.82 X X 8.82 415
4 269 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 7.27 6.72 8.08 8.08 371
5 213 19.08.2009 AZRA KOÇ ANKARA 7.18 X 7.01 7.18 318
6 336 12.02.2009 ZÜHRE NAZ YILMAZ BURSA 6.91 6.85 r 6.91 302
7 319 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 6.20 6.86 6.67 6.86 299
8 334 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA 6.14 6.15 6.07 6.15 258
9 403 10.03.2009 BEYZANUR YILDIRIM TRABZON 6.05 X X 6.05 252
10 314 3.03.2009 ECEM İPEK GENLİK BALIKESİR 4.71 6.00 5.53 6.00 249
11 400 7.06.2010 EZGİ NEŞE ALTINTAŞ TEKİRDAĞ 5.13 5.48 5.60 5.60 226
12 404 14.10.2010 EYLÜL BÜLBÜL TRABZON 5.31 4.06 X 5.31 209
13 378 5.08.2010 ELİF DURU ORHAN SAMSUN 4.95 r 4.95 188
- 394 27.07.2009 FATMA CEREN DİDİM ŞANLIURFA X NM 0
- 397 4.08.2009 SÜMEYRA SULTAN MERMER ŞANLIURFA X NM 0
- 365 25.06.2010 HESNA EKER KIRKLARELİ X X NM 0
- 87 2.01.2010 REYYAN TANER ADANA X NM 0
- 335 8.04.2009 YAĞMUR ÖZÇAKIR BURSA X NM 0
- 321 7.01.2010 ZÜLAL GÜLTEPE BALIKESİR X NM 0
- 354 20.07.2010 MELİKE ATEŞ İSTANBUL DNS 0
- 347 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL DNS 0
- 352 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL DNS 0
- 377 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN DNS 0
- 386 1.12.2010 HİLAL VAROL SİİRT DNS 0
- 384 1.10.2009 GÜLİSTAN YASAK SİİRT DNS 0
- 369 18.12.2009 ZEYNEP NAZ GENÇ KOCAELİ DNS 0
- 322 19.08.2010 AYSİMA TOPÇU BİLECİK DNS 0


Genel Puan Tablosu

16 Yaş Altı Kızlar ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre Engelli ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )Uzun Atlama ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )Gülle Atma ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuan
122.07.2009EYLÜL DÖNMEZTEKİRDAĞ9.057355.645109.104321677
218.06.2009CEYLİN AKTAŞİZMİR9.276875.234279.984841598
39.05.2009ÖYKÜ CEYLİN TEKDALAYDIN8.837845.214238.083711578
431.05.2010ASMİN BÜLGENADANA9.865684.923678.824151350
525.11.2009VERA AYGÜL ÇALIKBALIKESİR9.546315.104026.862991332
619.08.2009AZRA KOÇANKARA9.606194.873587.183181295
75.08.2010ELİF DURU ORHANSAMSUN9.825764.603084.951881072
810.03.2009BEYZANUR YILDIRIMTRABZON10.434634.322596.05252974
97.06.2010EZGİ NEŞE ALTINTAŞTEKİRDAĞ10.624304.623125.60226968
1025.09.2009TUANA YILMAZBURSA11.113514.532956.15258904
1112.02.2009ZÜHRE NAZ YILMAZBURSA11.982293.941966.91302727
123.03.2009ECEM İPEK GENLİKBALIKESİR11.622773.821776.00249703
1314.10.2010EYLÜL BÜLBÜLTRABZON11.842474.022095.31209665
148.04.2009YAĞMUR ÖZÇAKIRBURSA10.794024.26249NM0651
1525.06.2010HESNA EKERKIRKLARELİ11.642744.46283NM0557
162.01.2010REYYAN TANERADANA11.582824.41274NM0556
174.08.2009SÜMEYRA SULTAN MERMERŞANLIURFA11.862454.23244NM0489
187.01.2010ZÜLAL GÜLTEPEBALIKESİR10.47456NM0NM0456
1927.07.2009FATMA CEREN DİDİMŞANLIURFA12.801383.85182NM0320
-20.07.2010MELİKE ATEŞİSTANBULDNS0DNS0DNS0DNF
-3.09.2009BÜTEYRA ORALİSTANBULDNS0DNS0DNS0DNF
-2.01.2009İREM ÖNALİSTANBULDNS0DNS0DNS0DNF
-26.04.2010HANIM ULAŞMERSİNDNS0DNS0DNS0DNF
-1.12.2010HİLAL VAROLSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-1.10.2009GÜLİSTAN YASAKSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-19.08.2010AYSİMA TOPÇUBİLECİK13.08163NM0DNS0DNF
-18.12.2009ZEYNEP NAZ GENÇKOCAELİDNS0DNS0DNS0DNF


.

U18 Erkek / Heptatlon (Salon Erkekler) (17.02.2024)

60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
U18 Erkek/60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) ) 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 418 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN 7.43 0.167 1 4 1 736
2 429 20.02.2008 ABUBAKAR JABARKHIL BİLECİK 7.57 0.136 1 5 2 690
3 468 28.01.2007 MUHAMMED ENES KILIÇ KIRŞEHİR 7.82 0.179 1 7 3 613
4 500 1.10.2008 CENAP KIRMIZIGÜL ŞANLIURFA 9.11 0.627 1 2 4 280
- 444 13.10.2008 HAMZA ŞEKERCİ ELAZIĞ DNS - 1 3 - 0
- 487 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT DNS - 1 6 - 0
- 483 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT DNS - 1 8 - 0
U18 Erkek/60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) ) 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 436 13.01.2008 MUSTAFA GÖRKEM CEYLAN DENİZLİ 7.58 0.181 2 4 1 687
2 447 16.12.2008 HALİL İBRAHİM YURTYAPAN ESKİŞEHİR 7.74 0.195 2 3 2 637
3 914 19.06.2007 YUNUS EMRE ŞEKER ŞANLIURFA 8.05 0.185 2 7 3 545
- 490 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT DNS - 2 1 - 0
- 470 4.06.2007 AHMET OLCAY ALTEN KÜTAHYA DNS - 2 2 - 0
- 445 27.04.2008 MUHAMMED AKTAĞ ELAZIĞ DNS - 2 5 - 0
- 492 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT DNS - 2 6 - 0

.

U18 Erkek / 60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) ) Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 418 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN 7.43 0.167 1 4 1 736
2 429 20.02.2008 ABUBAKAR JABARKHIL BİLECİK 7.57 0.136 1 5 2 690
3 436 13.01.2008 MUSTAFA GÖRKEM CEYLAN DENİZLİ 7.58 0.181 2 4 1 687
4 447 16.12.2008 HALİL İBRAHİM YURTYAPAN ESKİŞEHİR 7.74 0.195 2 3 2 637
5 468 28.01.2007 MUHAMMED ENES KILIÇ KIRŞEHİR 7.82 0.179 1 7 3 613
6 914 19.06.2007 YUNUS EMRE ŞEKER ŞANLIURFA 8.05 0.185 2 7 3 545
7 500 1.10.2008 CENAP KIRMIZIGÜL ŞANLIURFA 9.11 0.627 1 2 4 280
- 490 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT DNS - 2 1 - 0
- 470 4.06.2007 AHMET OLCAY ALTEN KÜTAHYA DNS - 2 2 - 0
- 444 13.10.2008 HAMZA ŞEKERCİ ELAZIĞ DNS - 1 3 - 0
- 445 27.04.2008 MUHAMMED AKTAĞ ELAZIĞ DNS - 2 5 - 0
- 492 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT DNS - 2 6 - 0
- 487 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT DNS - 1 6 - 0
- 483 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT DNS - 1 8 - 0

.


Uzun Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 418 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN 6.23
6.02
5.90
6.23 637
2 447 16.12.2008 HALİL İBRAHİM YURTYAPAN ESKİŞEHİR 5.93
5.96
5.88
5.96 578
3 436 13.01.2008 MUSTAFA GÖRKEM CEYLAN DENİZLİ 5.87
5.88
5.89
5.89 563
4 468 28.01.2007 MUHAMMED ENES KILIÇ KIRŞEHİR 5.39
5.43
5.52
5.52 485
5 914 19.06.2007 YUNUS EMRE ŞEKER ŞANLIURFA 5.46
X
-
X
-
5.46 473
6 500 1.10.2008 CENAP KIRMIZIGÜL ŞANLIURFA 4.54
4.33
4.53
4.54 297
- 429 20.02.2008 ABUBAKAR JABARKHIL BİLECİK X
-
X
-

NM 0
- 444 13.10.2008 HAMZA ŞEKERCİ ELAZIĞ


DNS 0
- 445 27.04.2008 MUHAMMED AKTAĞ ELAZIĞ


DNS 0
- 470 4.06.2007 AHMET OLCAY ALTEN KÜTAHYA


DNS 0
- 487 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT


DNS 0
- 492 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT


DNS 0
- 483 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT


DNS 0
- 490 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT


DNS 0

Gülle Atma ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 468 28.01.2007 MUHAMMED ENES KILIÇ KIRŞEHİR 10.13 9.40 9.40 10.13 493
2 418 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN 9.32 10.09 9.22 10.09 491
3 429 20.02.2008 ABUBAKAR JABARKHIL BİLECİK 8.96 9.40 8.55 9.40 450
4 447 16.12.2008 HALİL İBRAHİM YURTYAPAN ESKİŞEHİR 7.26 8.89 9.22 9.22 439
5 436 13.01.2008 MUSTAFA GÖRKEM CEYLAN DENİZLİ 6.96 6.42 6.76 6.96 305
6 914 19.06.2007 YUNUS EMRE ŞEKER ŞANLIURFA 6.11 6.68 6.78 6.78 294
- 500 1.10.2008 CENAP KIRMIZIGÜL ŞANLIURFA X X X NM 0
- 444 13.10.2008 HAMZA ŞEKERCİ ELAZIĞ DNS 0
- 445 27.04.2008 MUHAMMED AKTAĞ ELAZIĞ DNS 0
- 470 4.06.2007 AHMET OLCAY ALTEN KÜTAHYA DNS 0
- 487 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT DNS 0
- 492 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT DNS 0
- 483 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT DNS 0
- 490 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT DNS 0

Yüksek Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.35 1.38 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 1.98 2.01 2.04 Sonuç Puan
1 468 28.01.2007 MUHAMMED ENES KILIÇ KIRŞEHİR - - - - - - - - - - - - - - - - - - - XXO O - O XXX 2.0114
2 470 4.06.2007 AHMET OLCAY ALTEN KÜTAHYA - - - - - - - - - - - - XO - O O XO XXX 1.8313
3 418 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN - - - - - O O O O XXO O O XXX 1.6812
4 447 16.12.2008 HALİL İBRAHİM YURTYAPAN ESKİŞEHİR - - - - - - - - O - O - XXX 1.6511
5 436 13.01.2008 MUSTAFA GÖRKEM CEYLAN DENİZLİ - - - - - O - O - XXO XXX 1.6210
6 429 20.02.2008 ABUBAKAR JABARKHIL BİLECİK O O O O O XXO XXO O XXX 1.569
7 914 19.06.2007 YUNUS EMRE ŞEKER ŞANLIURFA O O O O O O O XXX 1.538
- 444 13.10.2008 HAMZA ŞEKERCİ ELAZIĞ NM0
- 445 27.04.2008 MUHAMMED AKTAĞ ELAZIĞ NM0
- 500 1.10.2008 CENAP KIRMIZIGÜL ŞANLIURFA XXX NM0


Genel Puan Tablosu

18 Yaş Altı Erkekler ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Uzun Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Gülle Atma ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Yüksek Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )60 Metre Engelli ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Sırıkla Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )1000 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuan
13.01.2008KORAY UYGUNAYDIN7.437366.2363710.094911.68121876
216.12.2008HALİL İBRAHİM YURTYAPANESKİŞEHİR7.746375.965789.224391.65111665
328.01.2007MUHAMMED ENES KILIÇKIRŞEHİR7.826135.5248510.134932.01141605
413.01.2008MUSTAFA GÖRKEM CEYLANDENİZLİ7.586875.895636.963051.62101565
519.06.2007YUNUS EMRE ŞEKERŞANLIURFA8.055455.464736.782941.5381320
620.02.2008ABUBAKAR JABARKHILBİLECİK7.57690NM09.404501.5691149
71.10.2008CENAP KIRMIZIGÜLŞANLIURFA9.112804.54297NM0NM0577
-13.10.2008HAMZA ŞEKERCİELAZIĞDNS0DNS0DNS0NM0DNF
-27.04.2008MUHAMMED AKTAĞELAZIĞDNS0DNS0DNS0NM0DNF
-21.08.2007SERHAT BİLENSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-12.11.2007NAMETULLAH FIRAT ÖZBEYSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-2.01.2007ÖZKAN BABATSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-7.04.2007BEDİRHAN CELENSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-4.06.2007AHMET OLCAY ALTENKÜTAHYADNS0DNS0DNS01.8313DNF

.

U20 Erkek / Heptatlon (Salon Erkekler) (17.02.2024)

60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
U20 Erkek/60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) ) 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 629 19.09.2005 MUHAMMED EMİN YADA ŞANLIURFA 7.27 - 1 1 1 789
2 420 7.11.2006 ARDA BAKAN BALIKESİR 7.53 - 1 8 2 703
3 636 1.04.2006 MUSTAFA ŞİRİN ŞANLIURFA 7.75 - 1 5 3 634
4 664 16.10.2005 NİHAT AKBAŞ ŞANLIURFA 7.91 - 1 3 4 586
5 471 31.07.2006 HASAN GÜL KÜTAHYA 7.93 - 1 6 5 580
6 617 19.05.2006 MUHAMMED DAĞ ŞANLIURFA 7.95 - 1 7 6 574
- 485 26.09.2005 GÖKHAN ÖZAY SİİRT DNS - 1 2 - 0
- 442 18.10.2005 ZAID ADNAN KADHIM AL DHUFAIRI DÜZCE DNS - 1 4 - 0
U20 Erkek/60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) ) 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 417 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 7.26 - 2 5 1 792
2 456 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL 7.33 - 2 4 2 769
3 494 19.04.2005 ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRK SİVAS 7.62 - 2 8 3 675
4 410 28.09.2005 SERHAT ŞEN ADANA 7.66 - 2 2 4 662
5 453 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL 7.73 - 2 6 5 640
6 477 9.01.2006 İSMAİL BERKE GÖK OSMANİYE 7.83 - 2 7 6 610
7 435 24.04.2005 BURAK ATİK DENİZLİ 7.88 - 2 1 7 595
8 451 3.02.2005 ENES GÜNEŞ İSTANBUL 7.93 - 2 3 8 580

.

U20 Erkek / 60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) ) Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 417 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 7.26 - 2 5 1 792
2 629 19.09.2005 MUHAMMED EMİN YADA ŞANLIURFA 7.27 - 1 1 1 789
3 456 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL 7.33 - 2 4 2 769
4 420 7.11.2006 ARDA BAKAN BALIKESİR 7.53 - 1 8 2 703
5 494 19.04.2005 ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRK SİVAS 7.62 - 2 8 3 675
6 410 28.09.2005 SERHAT ŞEN ADANA 7.66 - 2 2 4 662
7 453 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL 7.73 - 2 6 5 640
8 636 1.04.2006 MUSTAFA ŞİRİN ŞANLIURFA 7.75 - 1 5 3 634
9 477 9.01.2006 İSMAİL BERKE GÖK OSMANİYE 7.83 - 2 7 6 610
10 435 24.04.2005 BURAK ATİK DENİZLİ 7.88 - 2 1 7 595
11 664 16.10.2005 NİHAT AKBAŞ ŞANLIURFA 7.91 - 1 3 4 586
12 471 31.07.2006 HASAN GÜL KÜTAHYA 7.93 - 1 6 5 580
13 451 3.02.2005 ENES GÜNEŞ İSTANBUL 7.93 - 2 3 8 580
14 617 19.05.2006 MUHAMMED DAĞ ŞANLIURFA 7.95 - 1 7 6 574
- 485 26.09.2005 GÖKHAN ÖZAY SİİRT DNS - 1 2 - 0
- 442 18.10.2005 ZAID ADNAN KADHIM AL DHUFAIRI DÜZCE DNS - 1 4 - 0

.


Uzun Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
- 442 18.10.2005 ZAID ADNAN KADHIM AL DHUFAIRI DÜZCE


DNS 0
1 417 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 6.40
6.26
6.50
6.50 697
2 629 19.09.2005 MUHAMMED EMİN YADA ŞANLIURFA X
-
5.55
6.47
6.47 691
3 456 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL 6.10
6.02
6.07
6.10 608
4 451 3.02.2005 ENES GÜNEŞ İSTANBUL X
-
6.01
5.84
6.01 589
5 410 28.09.2005 SERHAT ŞEN ADANA 5.51
5.88
5.72
5.88 561
6 453 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL 5.68
X
-
X
-
5.68 519
7 494 19.04.2005 ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRK SİVAS X
-
5.62
X
-
5.62 506
8 636 1.04.2006 MUSTAFA ŞİRİN ŞANLIURFA 5.48
X
-
5.38
5.48 477
9 435 24.04.2005 BURAK ATİK DENİZLİ 5.38
5.42
5.47
5.47 475
10 471 31.07.2006 HASAN GÜL KÜTAHYA X
-
5.03
5.30
5.30 441
11 477 9.01.2006 İSMAİL BERKE GÖK OSMANİYE 5.26
5.20
4.51
5.26 433
12 617 19.05.2006 MUHAMMED DAĞ ŞANLIURFA 5.25
4.83
5.05
5.25 431
13 664 16.10.2005 NİHAT AKBAŞ ŞANLIURFA 4.61
4.19
4.16
4.61 310
- 420 7.11.2006 ARDA BAKAN BALIKESİR X
-
X
-
X
-
NM 0
- 485 26.09.2005 GÖKHAN ÖZAY SİİRT


DNS 0

Gülle Atma ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 471 31.07.2006 HASAN GÜL KÜTAHYA 9.57 9.57 460
2 417 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 9.01 9.01 426
3 456 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL 8.71 8.71 408
4 477 9.01.2006 İSMAİL BERKE GÖK OSMANİYE 8.62 8.62 403
5 629 19.09.2005 MUHAMMED EMİN YADA ŞANLIURFA 8.19 8.19 378
- 617 19.05.2006 MUHAMMED DAĞ ŞANLIURFA X NM 0
- 451 3.02.2005 ENES GÜNEŞ İSTANBUL X NM 0
- 664 16.10.2005 NİHAT AKBAŞ ŞANLIURFA -0.36 NM 0
- 435 24.04.2005 BURAK ATİK DENİZLİ X NM 0
- 636 1.04.2006 MUSTAFA ŞİRİN ŞANLIURFA X X NM 0
- 453 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL X NM 0
- 410 28.09.2005 SERHAT ŞEN ADANA X NM 0
- 494 19.04.2005 ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRK SİVAS X X NM 0
- 420 7.11.2006 ARDA BAKAN BALIKESİR X NM 0

Yüksek Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 Sonuç Puan
1 494 19.04.2005 ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRK SİVAS - - - - - O - O - XO - O - XXX 1.8916
2 477 9.01.2006 İSMAİL BERKE GÖK OSMANİYE - - - - O O O O XO XO XXX 1.8315
3 417 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA - - - - O O O XXO XO XXX 1.8014
4 420 7.11.2006 ARDA BAKAN BALIKESİR - - - O XO O O XO XXO XXX 1.8013
5 410 28.09.2005 SERHAT ŞEN ADANA XO O XXO XO XO O XXX 1.7112
6 451 3.02.2005 ENES GÜNEŞ İSTANBUL - O O O XO XXX 1.6811
7 456 14.07.2006 ÖZGÜRCAN BAŞ İSTANBUL O XO XXO XXO XXX 1.6510
8 629 19.09.2005 MUHAMMED EMİN YADA ŞANLIURFA XO O O XXX 1.628,5
8 435 24.04.2005 BURAK ATİK DENİZLİ O XO O XXX 1.628,5
10 453 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL O XO XXX 1.597
- 617 19.05.2006 MUHAMMED DAĞ ŞANLIURFA XXX NM0
- 471 31.07.2006 HASAN GÜL KÜTAHYA - - XXX NM0
- 664 16.10.2005 NİHAT AKBAŞ ŞANLIURFA XXX NM0
- 636 1.04.2006 MUSTAFA ŞİRİN ŞANLIURFA XXX NM0


Genel Puan Tablosu

20 Yaş Altı Erkekler ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Uzun Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Gülle Atma ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Yüksek Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )60 Metre Engelli ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Sırıkla Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )1000 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuan
128.10.2006SEYHUN EFE BÜKMENANKARA7.267926.506979.014261.80141929
219.09.2005MUHAMMED EMİN YADAŞANLIURFA7.277896.476918.193781.628,51866,5
314.07.2006ÖZGÜRCAN BAŞİSTANBUL7.337696.106088.714081.65101795
431.07.2006HASAN GÜLKÜTAHYA7.935805.304419.57460NM01481
59.01.2006İSMAİL BERKE GÖKOSMANİYE7.836105.264338.624031.83151461
628.09.2005SERHAT ŞENADANA7.666625.88561NM01.71121235
719.04.2005ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRKSİVAS7.626755.62506NM01.89161197
83.02.2005ENES GÜNEŞİSTANBUL7.935806.01589NM01.68111180
911.04.2005İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLUİSTANBUL7.736405.68519NM01.5971166
101.04.2006MUSTAFA ŞİRİNŞANLIURFA7.756345.48477NM0NM01111
1124.04.2005BURAK ATİKDENİZLİ7.885955.47475NM01.628,51078,5
1219.05.2006MUHAMMED DAĞŞANLIURFA7.955745.25431NM0NM01005
1316.10.2005NİHAT AKBAŞŞANLIURFA7.915864.61310NM0NM0896
147.11.2006ARDA BAKANBALIKESİR7.53703NM0NM01.8013716
-18.10.2005ZAID ADNAN KADHIM AL DHUFAIRIDÜZCEDNS0DNS0DNF
-26.09.2005GÖKHAN ÖZAY SİİRTDNS0DNS0DNF

.

Büyük Erkek / Heptatlon (Salon Erkekler) (17.02.2024)

60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 416 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 7.15 0.196 1 4 1 830
2 465 10.11.2004 YASİN ÜNAL KARAMAN 7.66 0.156 1 2 2 662
3 496 2.12.2004 AHMET POLAT ŞANLIURFA 7.83 0.227 1 7 3 610
4 610 10.12.2000 HASAN ASLAN ŞANLIURFA 8.09 0.216 1 5 4 534
- 472 20.12.2001 ORHAN BAŞTÜRK KÜTAHYA DNS - 1 3 - 0
- 488 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT DNS - 1 6 - 0

Uzun Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 416 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 6.78
6.34
6.82
6.82 771
2 465 10.11.2004 YASİN ÜNAL KARAMAN 3.85
X
-
5.65
5.65 512
3 496 2.12.2004 AHMET POLAT ŞANLIURFA 5.18
5.13
5.63
5.63 508
4 610 10.12.2000 HASAN ASLAN ŞANLIURFA 5.16
X
-
4.48
5.16 413
- 488 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT


DNS 0
- 472 20.12.2001 ORHAN BAŞTÜRK KÜTAHYA


DNS 0

Gülle Atma ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 416 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 9.66 9.94 10.36 10.36 507
2 465 10.11.2004 YASİN ÜNAL KARAMAN 6.29 7.15 7.10 7.15 316
3 610 10.12.2000 HASAN ASLAN ŞANLIURFA 5.19 5.37 5.65 5.65 228
- 496 2.12.2004 AHMET POLAT ŞANLIURFA X NM 0
- 488 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT DNS 0
- 472 20.12.2001 ORHAN BAŞTÜRK KÜTAHYA DNS 0

Yüksek Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 1.89 1.92 1.95 1.98 2.01 2.04 Sonuç Puan
1 472 20.12.2001 ORHAN BAŞTÜRK KÜTAHYA - - - - - - - - - - - - O - - - XXX 1.926
2 416 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA - - - - O O O O XO O XXX 1.835
3 465 10.11.2004 YASİN ÜNAL KARAMAN O O O XO XO O XXO XXX 1.744
4 496 2.12.2004 AHMET POLAT ŞANLIURFA O O O O O O XXX 1.713
- 610 10.12.2000 HASAN ASLAN ŞANLIURFA XXX NM0


Genel Puan Tablosu

Büyük Erkekler ( Heptatlon (Salon Erkekler) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Uzun Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Gülle Atma ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Yüksek Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )60 Metre Engelli ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Sırıkla Atlama ( Heptatlon (Salon Erkekler) )1000 Metre ( Heptatlon (Salon Erkekler) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuanDerecePuan
14.02.2002BATUHAN ARDA EROLANKARA7.158306.8277110.365071.8352113
210.11.2004YASİN ÜNALKARAMAN7.666625.655127.153161.7441494
310.12.2000HASAN ASLANŞANLIURFA8.095345.164135.65228NM01175
42.12.2004AHMET POLATŞANLIURFA7.836105.63508NM01.7131121
-21.08.2004OSMAN YAKUTSİİRTDNS0DNS0DNS0DNF
-20.12.2001ORHAN BAŞTÜRKKÜTAHYADNS0DNS0DNS01.926DNF

.

U16 Erkek / Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) (17.02.2024)

Gülle Atma ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )
Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Sonuç Puan
1 495 1.01.2009 ZEKİ MERT SİVAS 11.64 11.32 11.62 11.64 585
2 466 16.04.2009 AHMET EMİR AKGÜL KIRKLARELİ 10.78 11.21 11.50 11.50 22
3 461 26.09.2009 EGEMEN CEBBAR İZMİR 10.36 10.79 11.23 11.23 21
4 414 5.11.2009 MEHMET AKİF ÇİNAZ AMASYA 9.17 9.71 10.31 10.31 20
5 916 19.11.2009 AHMET EYMEN KELLE TEKİRDAĞ 10.19 X 10.21 10.21 19
6 935 25.02.2009 KAYRA ŞAN TEKİRDAĞ 9.34 10.18 r 10.18 18
7 881 17.10.2009 TALİP BULUT ŞANLIURFA 9.46 9.97 X 9.97 17
8 614 22.08.2009 İBRAHİM GÜNDÜZ ŞANLIURFA 9.73 9.11 9.84 9.84 16
9 454 9.05.2009 METEHAN KASAPBAŞI İSTANBUL 9.77 X 9.51 9.77 15
10 421 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR 8.45 8.27 9.35 9.35 14
11 467 10.06.2009 EYMEN YALÇIN KIRKLARELİ 7.82 9.32 X 9.32 13
12 457 21.01.2010 TOPRAK METEKOĞLU İSTANBUL 9.29 9.21 9.13 9.29 12
13 479 17.06.2010 AHMET ÖZKUL SAMSUN 9.07 9.23 9.21 9.23 11
14 437 8.05.2010 LATİF ÇAK DÜZCE 8.81 9.05 9.10 9.10 10
15 407 4.11.2009 DEVRAN ALTUN ADANA 7.84 8.92 9.05 9.05 9
16 937 14.05.2010 HARUN AKINCI TOKAT 8.37 X 8.28 8.37 8
17 967 18.08.2009 HAKAN ASAN TRABZON 7.81 8.36 X 8.36 7
18 431 17.09.2009 MERT ŞEN BİLECİK 7.95 7.20 7.97 7.97 6
19 423 26.01.2010 ERDEM PARLAK BALIKESİR 7.11 7.57 7.76 7.76 5
20 427 28.03.2010 RÜZGAR ÇETİN BALIKESİR 7.19 7.41 7.67 7.67 4
21 925 24.04.2010 ÇAĞAN AKMAN TEKİRDAĞ 7.25 6.55 6.35 7.25 3
22 440 6.10.2009 MUSTAFA TAHA ÇİÇEK DÜZCE 6.17 5.71 X 6.17 2
- 936 21.06.2009 EFE ÇOBANER TOKAT X NM 0
- 413 3.05.2009 GÜRKAN KURT AMASYA X NM 0
- 463 31.03.2009 MUSTAFA KARABIYIK İZMİR X X X NM 0
- 478 9.02.2009 YUNUS EMRE CİVELEK SAKARYA X NM 0
- 446 27.05.2010 ÖMER ARDA SAZAK ELAZIĞ DNS 0
- 491 10.07.2010 SALİH YÜCE SİİRT DNS 0
- 489 9.07.2010 ÖZCAN CENGİZ SİİRT DNS 0
- 493 30.11.2010 YUNUS BATUR SİİRT DNS 0
- 443 14.11.2010 EMRULLAH SORAN ELAZIĞ DNS 0
- 458 28.10.2010 UTKU ASLANTAŞ İSTANBUL DNS 0
- 473 6.09.2010 ASIM TUĞRA CENGİZ MERSİN DNS 0
- 474 17.05.2010 EYYÜP KELEŞ MERSİN DNS 0
- 455 28.08.2009 MUSTAFA HÜSEYİN SARP İSTANBUL DNS 0
- 469 24.03.2010 EFE NAZIM GÖKYILDIZ KOCAELİ DNS 0
- 449 29.07.2009 ALİ GÖKÇAY İSTANBUL DNS 0
- 475 18.01.2010 HAŞİM LAVENT MERSİN DNS 0
- 432 26.05.2009 BEDİRHAN GÜMÜŞ BURSA DNS 0
- 411 17.02.2009 TALHA TUNÇER ADANA DNS 0


Genel Puan Tablosu

16 Yaş Altı Erkekler ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )
SıraD.TarihiAdı SoyadıKulüp/il60 Metre Engelli ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )Uzun Atlama ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )Gülle Atma ( Triatlon (60m.Eng-Uzun-Gülle) )Genel Puan
DerecePuanDerecePuanDerecePuan
11.01.2009ZEKİ MERTSİVAS11.64585585
216.04.2009AHMET EMİR AKGÜLKIRKLARELİ11.502222
326.09.2009EGEMEN CEBBARİZMİR11.232121
45.11.2009MEHMET AKİF ÇİNAZAMASYA10.312020
519.11.2009AHMET EYMEN KELLETEKİRDAĞ10.211919
625.02.2009KAYRA ŞANTEKİRDAĞ10.181818
717.10.2009TALİP BULUTŞANLIURFA9.971717
822.08.2009İBRAHİM GÜNDÜZŞANLIURFA9.841616
99.05.2009METEHAN KASAPBAŞIİSTANBUL9.771515
1020.02.2009ARDA BERK AVCIBALIKESİR9.351414
1110.06.2009EYMEN YALÇINKIRKLARELİ9.321313
1221.01.2010TOPRAK METEKOĞLUİSTANBUL9.291212
1317.06.2010AHMET ÖZKULSAMSUN9.231111
148.05.2010LATİF ÇAKDÜZCE9.101010
154.11.2009DEVRAN ALTUNADANA9.0599
1614.05.2010HARUN AKINCITOKAT8.3788
1718.08.2009HAKAN ASANTRABZON8.3677
1817.09.2009MERT ŞENBİLECİK7.9766
1926.01.2010ERDEM PARLAKBALIKESİR7.7655
2028.03.2010RÜZGAR ÇETİNBALIKESİR7.6744
2124.04.2010ÇAĞAN AKMANTEKİRDAĞ7.2533
226.10.2009MUSTAFA TAHA ÇİÇEKDÜZCE6.1722
-26.05.2009BEDİRHAN GÜMÜŞBURSADNS0DNF
2331.03.2009MUSTAFA KARABIYIKİZMİRNM00
-28.10.2010UTKU ASLANTAŞİSTANBULDNS0DNF
-28.08.2009MUSTAFA HÜSEYİN SARPİSTANBULDNS0DNF
-29.07.2009ALİ GÖKÇAYİSTANBULDNS0DNF
-17.02.2009TALHA TUNÇERADANADNS0DNF
-17.05.2010EYYÜP KELEŞMERSİNDNS0DNF
-18.01.2010HAŞİM LAVENTMERSİNDNS0DNF
-6.09.2010ASIM TUĞRA CENGİZMERSİNDNS0DNF
-27.05.2010ÖMER ARDA SAZAKELAZIĞDNS0DNF
-10.07.2010SALİH YÜCESİİRTDNS0DNF
-9.07.2010ÖZCAN CENGİZSİİRTDNS0DNF
-30.11.2010YUNUS BATURSİİRTDNS0DNF
-14.11.2010EMRULLAH SORANELAZIĞDNS0DNF
249.02.2009YUNUS EMRE CİVELEKSAKARYANM00
2521.06.2009EFE ÇOBANERTOKATNM00
-24.03.2010EFE NAZIM GÖKYILDIZKOCAELİDNS0DNF
263.05.2009GÜRKAN KURTAMASYANM00