SALON OLİMPİK DENEME / BALKAN SALON ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇME

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliİSTANBUL
Katılan Sporcu Sayısı 419
Kategorileri
  • Büyük Kadın
  • Büyük Erkek
Branşlar
  • 60 Metre
  • 200 Metre
  • 400 Metre
  • 800 Metre
  • 1500 Metre
  • 3000 Metre
  • 5000 Metre
  • 60 Metre Engelli
  • Yüksek Atlama
  • Sırıkla Atlama
  • Uzun Atlama
  • Üçadım Atlama
  • Gülle Atma

.


Büyük Kadın / 60 Metre (20.01.2024)

Büyük Kadın/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 136 1.08.2002 ZÜLHA ARMUTCU TRABZON 7.80 - 1 4 1 27
2 63 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.40 - 1 3 2 21
3 135 28.01.2002 SUDE MAHMUZLU TRABZON 8.69 - 1 2 3 20
4 61 6.02.1999 HURİYE İREM CEREN İSTANBUL 8.79 - 1 6 4 17
5 62 5.05.1968 HÜLYA FİGEN KARADAĞ İSTANBUL 9.20 - 1 7 5 13
6 113 18.11.1978 JEMMA PETRINA REYNOLDS MUĞLA 9.82 - 1 1 6 7
- 50 15.11.2002 DİLARA GÜLSUYU İSTANBUL DNS - 1 5 - 0
Büyük Kadın/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 92 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 7.48 - 2 4 1 35
2 107 25.04.1998 MUDHAWI ALSHAMMARI KUW 7.55 - 2 1 2 34
3 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 8.27 - 2 3 3 24
4 71 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL 8.91 - 2 6 4 16
5 70 9.03.1972 PINAR SOYDEMİR İSTANBUL 8.92 - 2 2 5 15
6 53 15.11.2002 ELİF NUR DENİZ İSTANBUL 9.95 - 2 7 6 6
- 121 31.01.2008 ECRİN KAHYA SAKARYA DNS - 2 5 - 0
Büyük Kadın/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 89 10.05.2004 HİLAL DURMAZ İZMİR 7.65 - 3 1 1 32
2 138 23.11.2000 MELİKE MALKOÇ ÖZDEMİR ZONGULDAK 7.71 - 3 4 2 30
3 24 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP 7.79 - 3 5 3 28
4 37 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL 8.78 - 3 6 4 18
5 55 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 9.00 - 3 2 5 14
6 45 31.07.1997 CEREN KURT İSTANBUL 9.78 - 3 7 6 8
- 119 20.06.2008 BEGÜM EFE SAKARYA DNS - 3 3 - 0
Büyük Kadın/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 108 22.08.2002 HAYA KOBROSLY LBN 7.78 - 4 5 1 29
2 7 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA 8.11 - 4 3 2 25
3 39 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 8.39
(YC)
- 4 6 3 23
4 48 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL 8.70 - 4 2 4 19
5 41 14.11.2002 BAŞAK GÜNDOĞDU İSTANBUL 9.42 - 4 7 5 12
6 81 2.09.2002 ZEHRA ÇEPNİ İSTANBUL 9.74 - 4 1 6 9
Büyük Kadın/60 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 118 4.06.1999 BABOI MARINA ANDREEA ROU 7.60 - 5 8 1 33
2 23 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 7.69 - 5 5 2 31
3 79 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 8.01 - 5 3 3 26
4 47 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL 8.40 - 5 6 4 22
5 72 20.02.1999 SELİN ORHUN İSTANBUL 9.49 - 5 1 5 11
6 84 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL 9.58 - 5 7 6 10
111 23.01.1999 ELİF POLAT MERSİN DNF - 5 4 0
60 23.04.2006 HAYAT ÇINAR İSTANBUL DQ
()
- 5 2 0

.

Büyük Kadın / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 92 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 7.48 - 2 4 1 35
2 107 25.04.1998 MUDHAWI ALSHAMMARI KUW 7.55 - 2 1 2 34
3 118 4.06.1999 BABOI MARINA ANDREEA ROU 7.60 - 5 8 1 33
4 89 10.05.2004 HİLAL DURMAZ İZMİR 7.65 - 3 1 1 32
5 23 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 7.69 - 5 5 2 31
6 138 23.11.2000 MELİKE MALKOÇ ÖZDEMİR ZONGULDAK 7.71 - 3 4 2 30
7 108 22.08.2002 HAYA KOBROSLY LBN 7.78 - 4 5 1 29
8 24 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP 7.79 - 3 5 3 28
9 136 1.08.2002 ZÜLHA ARMUTCU TRABZON 7.80 - 1 4 1 27
10 79 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 8.01 - 5 3 3 26
11 7 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA 8.11 - 4 3 2 25
12 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 8.27 - 2 3 3 24
13 39 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 8.39
(YC)
- 4 6 3 23
14 47 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL 8.40 - 5 6 4 22
15 63 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 8.40 - 1 3 2 21
16 135 28.01.2002 SUDE MAHMUZLU TRABZON 8.69 - 1 2 3 20
17 48 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL 8.70 - 4 2 4 19
18 37 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL 8.78 - 3 6 4 18
19 61 6.02.1999 HURİYE İREM CEREN İSTANBUL 8.79 - 1 6 4 17
20 71 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL 8.91 - 2 6 4 16
21 70 9.03.1972 PINAR SOYDEMİR İSTANBUL 8.92 - 2 2 5 15
22 55 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 9.00 - 3 2 5 14
23 62 5.05.1968 HÜLYA FİGEN KARADAĞ İSTANBUL 9.20 - 1 7 5 13
24 41 14.11.2002 BAŞAK GÜNDOĞDU İSTANBUL 9.42 - 4 7 5 12
25 72 20.02.1999 SELİN ORHUN İSTANBUL 9.49 - 5 1 5 11
26 84 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL 9.58 - 5 7 6 10
27 81 2.09.2002 ZEHRA ÇEPNİ İSTANBUL 9.74 - 4 1 6 9
28 45 31.07.1997 CEREN KURT İSTANBUL 9.78 - 3 7 6 8
29 113 18.11.1978 JEMMA PETRINA REYNOLDS MUĞLA 9.82 - 1 1 6 7
30 53 15.11.2002 ELİF NUR DENİZ İSTANBUL 9.95 - 2 7 6 6
- 111 23.01.1999 ELİF POLAT MERSİN DNF - 5 4 0
- 60 23.04.2006 HAYAT ÇINAR İSTANBUL DQ
()
- 5 2 0
- 119 20.06.2008 BEGÜM EFE SAKARYA DNS - 3 3 - 0
- 121 31.01.2008 ECRİN KAHYA SAKARYA DNS - 2 5 - 0
- 50 15.11.2002 DİLARA GÜLSUYU İSTANBUL DNS - 1 5 - 0

.

Büyük Kadın / 60 Metre Final 1. Seri Start Listesi (20.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 108 22.08.2002 HAYA KOBROSLY LBN 7.74 0.159 1 1 7 29
2 23 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 7.74 0.121 1 2 6 31
3 118 4.06.1999 BABOI MARINA ANDREEA ROU 7.61 0.130 1 3 3 33
4 92 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 7.48 0.137 1 4 1 35
5 107 25.04.1998 MUDHAWI ALSHAMMARI KUW 7.62 0.236 1 5 4 34
6 89 10.05.2004 HİLAL DURMAZ İZMİR 7.60 0.119 1 6 2 32
7 138 23.11.2000 MELİKE MALKOÇ ÖZDEMİR ZONGULDAK 7.81 0.176 1 7 8 30
8 24 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP 7.73 0.204 1 8 5 28
Büyük Kadın / 60 Metre Final 2. Seri Start Listesi (20.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 63 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL DNS - 2 1 8 21
2 39 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 8.45
(YC)
0.137 2 2 4 23
3 7 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA 8.17 0.174 2 3 3 25
4 136 1.08.2002 ZÜLHA ARMUTCU TRABZON 7.83 0.159 2 4 1 27
5 79 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL DNS - 2 5 6 26
6 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 8.16 0.141 2 6 2 24
7 47 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL DNS - 2 7 7 22
8 135 28.01.2002 SUDE MAHMUZLU TRABZON 8.61 0.326 2 8 5 20

.

Büyük Kadın / 60 Metre Final Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 92 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR 7.48 0.137 1 4 1 35
2 89 10.05.2004 HİLAL DURMAZ İZMİR 7.60 0.119 1 6 2 32
3 118 4.06.1999 BABOI MARINA ANDREEA ROU 7.61 0.130 1 3 3 33
4 107 25.04.1998 MUDHAWI ALSHAMMARI KUW 7.62 0.236 1 5 4 34
5 24 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP 7.73 0.204 1 8 5 28
6 23 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 7.74 0.121 1 2 6 31
7 108 22.08.2002 HAYA KOBROSLY LBN 7.74 0.159 1 1 7 29
8 138 23.11.2000 MELİKE MALKOÇ ÖZDEMİR ZONGULDAK 7.81 0.176 1 7 8 30
9 136 1.08.2002 ZÜLHA ARMUTCU TRABZON 7.83 0.159 2 4 1 27
10 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 8.16 0.141 2 6 2 24
11 7 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA 8.17 0.174 2 3 3 25
12 39 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 8.45
(YC)
0.137 2 2 4 23
13 135 28.01.2002 SUDE MAHMUZLU TRABZON 8.61 0.326 2 8 5 20
14 79 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL DNS - 2 5 6 26
15 47 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL DNS - 2 7 7 22
16 63 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL DNS - 2 1 8 21

.


Büyük Kadın / 400 Metre (20.01.2024)

Büyük Kadın/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 109 26.04.2001 MARIA NOHRA LBN 1:01.19 - 1 3 1 15
2 66 3.12.2003 MANOLYA GARGACI İSTANBUL 1:05.38 - 1 5 2 11
3 53 15.11.2002 ELİF NUR DENİZ İSTANBUL 1:20.64 - 1 6 3 7
- 128 9.03.2008 MERVE AKKURT SİİRT DNS - 1 2 - 0
- 81 2.09.2002 ZEHRA ÇEPNİ İSTANBUL DNS - 1 4 - 0
Büyük Kadın/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 54 4.01.2002 EMİNE CEYLAN İSTANBUL 1:02.40 - 2 6 1 14
2 38 3.12.2003 ALEYNA GARGACI İSTANBUL 1:06.54 - 2 2 2 10
3 41 14.11.2002 BAŞAK GÜNDOĞDU İSTANBUL 1:11.58 - 2 4 3 9
4 44 17.01.2007 BUSE APAY TOKAT 1:12.14 - 2 1 4 8
- 6 10.07.2005 MELİSA ÇABUK ANKARA DQ
(DQ 17.2.3)
- 2 5 - 0
- 37 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
Büyük Kadın/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 130 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 58.19 - 3 6 1 24
2 52 9.01.2006 ELANUR SÜNE İSTANBUL 59.94 - 3 5 2 20
3 64 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 1:00.01 - 3 4 3 19
4 78 18.12.2006 SONGÜL AKYOL İSTANBUL 1:03.23 - 3 3 4 13
5 82 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 1:04.96 - 3 2 5 12
- 123 22.04.2008 İCLAL BİNGÜL SAKARYA DNS - 3 1 - 0
Büyük Kadın/400 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 25 26.04.2005 NESLİHAN TOKTAŞ GAZİANTEP 58.99 - 4 6 1 22
2 90 1.01.2007 İLKİM ALTUNBULAK İZMİR 59.03 - 4 4 2 21
3 8 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 1:00.53 - 4 1 3 18
4 116 11.11.2003 ALEYNA TOK NİĞDE 1:00.68 - 4 2 4 17
5 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 1:00.71 - 4 3 5 16
- 120 28.09.2007 DURU İKLİM KADANALI SAKARYA DNS - 4 5 - 0
Büyük Kadın/400 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 19 4.07.2006 EDA NUR TULUM ESKİŞEHİR 54.20 - 5 6 1 29
2 77 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 55.26 - 5 5 2 28
3 110 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 55.32 - 5 3 3 27
4 111 23.01.1999 ELİF POLAT MERSİN 56.62 - 5 1 4 26
5 86 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR 56.65 - 5 4 5 25
6 4 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 58.21 - 5 2 6 23

.

Büyük Kadın / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 19 4.07.2006 EDA NUR TULUM ESKİŞEHİR 54.20 - 5 6 1 29
2 77 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 55.26 - 5 5 2 28
3 110 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 55.32 - 5 3 3 27
4 111 23.01.1999 ELİF POLAT MERSİN 56.62 - 5 1 4 26
5 86 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR 56.65 - 5 4 5 25
6 130 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 58.19 - 3 6 1 24
7 4 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 58.21 - 5 2 6 23
8 25 26.04.2005 NESLİHAN TOKTAŞ GAZİANTEP 58.99 - 4 6 1 22
9 90 1.01.2007 İLKİM ALTUNBULAK İZMİR 59.03 - 4 4 2 21
10 52 9.01.2006 ELANUR SÜNE İSTANBUL 59.94 - 3 5 2 20
11 64 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 1:00.01 - 3 4 3 19
12 8 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 1:00.53 - 4 1 3 18
13 116 11.11.2003 ALEYNA TOK NİĞDE 1:00.68 - 4 2 4 17
14 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 1:00.71 - 4 3 5 16
15 109 26.04.2001 MARIA NOHRA LBN 1:01.19 - 1 3 1 15
16 54 4.01.2002 EMİNE CEYLAN İSTANBUL 1:02.40 - 2 6 1 14
17 78 18.12.2006 SONGÜL AKYOL İSTANBUL 1:03.23 - 3 3 4 13
18 82 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 1:04.96 - 3 2 5 12
19 66 3.12.2003 MANOLYA GARGACI İSTANBUL 1:05.38 - 1 5 2 11
20 38 3.12.2003 ALEYNA GARGACI İSTANBUL 1:06.54 - 2 2 2 10
21 41 14.11.2002 BAŞAK GÜNDOĞDU İSTANBUL 1:11.58 - 2 4 3 9
22 44 17.01.2007 BUSE APAY TOKAT 1:12.14 - 2 1 4 8
23 53 15.11.2002 ELİF NUR DENİZ İSTANBUL 1:20.64 - 1 6 3 7
- 6 10.07.2005 MELİSA ÇABUK ANKARA DQ
(DQ 17.2.3)
- 2 5 - 0
- 123 22.04.2008 İCLAL BİNGÜL SAKARYA DNS - 3 1 - 0
- 128 9.03.2008 MERVE AKKURT SİİRT DNS - 1 2 - 0
- 37 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
- 81 2.09.2002 ZEHRA ÇEPNİ İSTANBUL DNS - 1 4 - 0
- 120 28.09.2007 DURU İKLİM KADANALI SAKARYA DNS - 4 5 - 0

.


Büyük Kadın / 1500 Metre (20.01.2024)

Büyük Kadın/1500 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 28 11.03.1993 KORAINI-ANTHI KIRIAKOPOULOU GRE 4:29.49 1 5 1 21
2 51 16.04.2006 ECEM SÜMEYYE ÇENGEL İSTANBUL 5:08.82 1 12 2 15
3 18 21.01.2007 GURBET KANDEMİR ERZURUM 5:42.24 1 11 3 13
4 126 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT 5:58.02 1 3 4 12
7 131 1.10.2008 SUNA BEYDOĞAN SİİRT 6:48.43 1 6 7 9
- 46 21.09.2004 CEYDANUR YILMAZ İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 30 3.06.2008 CANSU SUBAŞI HATAY DNS 1 7 - 0
- 33 16.06.2007 GAMZE IRMAKOĞLU HATAY DNS 1 8 - 0
- 34 9.04.2008 GAMZE YAKUPLAR HATAY DNS 1 9 - 0
- 31 2.10.2007 DİLEK HACİÖMEROĞLU HATAY DNS 1 10 - 0
5 127 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT 5:58.34 1 2 5 11
6 129 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT 6:29.96 1 1 6 10
- 35 23.10.2006 İMRAN SEVİM HATAY DNS 1 13 - 0
Büyük Kadın/1500 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 94 11.07.2000 TUĞBA TOPTAŞ KARS 4:21.52 2 13 1 28
2 96 22.11.1997 BURCU SUBATAN KAYSERİ 4:22.52 2 14 2 27
4 114 1.09.1999 DERYA KUNUR MUŞ 4:26.10 2 12 4 25
5 137 20.01.2006 EDİBE YAĞIZ VAN 4:26.83 2 11 5 24
7 49 25.06.1997 DAMLA ÇELİK İSTANBUL 4:29.17 2 10 7 22
8 117 3.11.2002 ŞEVVAL ÖZDOĞAN NİĞDE 4:30.28 2 9 8 20
9 115 8.12.2003 ESRA DOĞAN MUŞ 4:38.59 2 8 9 19
10 132 26.08.2005 DİLAN YILMAZ SİVAS 4:42.21 2 6 10 18
12 97 24.09.2004 DİLAN ÇUKURÇAM KAYSERİ 4:51.71 2 5 12 16
13 16 3.01.2006 BERFİN ACAR ERZURUM 5:19.97 2 3 13 14
- 68 3.09.2008 MERVE AKMAN İSTANBUL DNS 2 4 - 0
- 14 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ BURSA DNS 2 7 - 0
3 56 10.11.2004 ESMANUR YILMAZ İSTANBUL 4:24.67 2 1 3 26
6 32 7.12.1995 EMİNE HATUN MECHAAL MECHAAL HATAY 4:29.17 2 15 6 23
11 17 28.10.2004 BERFİN KAYA ERZURUM 4:43.18 2 2 11 17

.

Büyük Kadın / 1500 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 94 11.07.2000 TUĞBA TOPTAŞ KARS 4:21.52 2 13 1 28
2 96 22.11.1997 BURCU SUBATAN KAYSERİ 4:22.52 2 14 2 27
4 114 1.09.1999 DERYA KUNUR MUŞ 4:26.10 2 12 4 25
5 137 20.01.2006 EDİBE YAĞIZ VAN 4:26.83 2 11 5 24
7 49 25.06.1997 DAMLA ÇELİK İSTANBUL 4:29.17 2 10 7 22
8 28 11.03.1993 KORAINI-ANTHI KIRIAKOPOULOU GRE 4:29.49 1 5 1 21
9 117 3.11.2002 ŞEVVAL ÖZDOĞAN NİĞDE 4:30.28 2 9 8 20
10 115 8.12.2003 ESRA DOĞAN MUŞ 4:38.59 2 8 9 19
11 132 26.08.2005 DİLAN YILMAZ SİVAS 4:42.21 2 6 10 18
13 97 24.09.2004 DİLAN ÇUKURÇAM KAYSERİ 4:51.71 2 5 12 16
14 51 16.04.2006 ECEM SÜMEYYE ÇENGEL İSTANBUL 5:08.82 1 12 2 15
15 16 3.01.2006 BERFİN ACAR ERZURUM 5:19.97 2 3 13 14
16 18 21.01.2007 GURBET KANDEMİR ERZURUM 5:42.24 1 11 3 13
17 126 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT 5:58.02 1 3 4 12
20 131 1.10.2008 SUNA BEYDOĞAN SİİRT 6:48.43 1 6 7 9
3 56 10.11.2004 ESMANUR YILMAZ İSTANBUL 4:24.67 2 1 3 26
6 32 7.12.1995 EMİNE HATUN MECHAAL MECHAAL HATAY 4:29.17 2 15 6 23
12 17 28.10.2004 BERFİN KAYA ERZURUM 4:43.18 2 2 11 17
18 127 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT 5:58.34 1 2 5 11
19 129 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT 6:29.96 1 1 6 10
- 46 21.09.2004 CEYDANUR YILMAZ İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 68 3.09.2008 MERVE AKMAN İSTANBUL DNS 2 4 - 0
- 14 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ BURSA DNS 2 7 - 0
- 30 3.06.2008 CANSU SUBAŞI HATAY DNS 1 7 - 0
- 33 16.06.2007 GAMZE IRMAKOĞLU HATAY DNS 1 8 - 0
- 34 9.04.2008 GAMZE YAKUPLAR HATAY DNS 1 9 - 0
- 31 2.10.2007 DİLEK HACİÖMEROĞLU HATAY DNS 1 10 - 0
- 35 23.10.2006 İMRAN SEVİM HATAY DNS 1 13 - 0

.


Büyük Kadın / Sırıkla Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 3.50 3.70 3.90 4.00 4.10 4.25 Sonuç Puan
3 8.07.1994 BUSE ARIKAZAN ÇAĞLAYAN ANKARA - - - XXX NM0
124 15.04.2004 SILA SIMAY HARMAN SAKARYA DNS0
1 2 26.07.1996 DEMET PARLAK ADANA - - - XXO - XXX 4.003

Büyük Kadın / Üçadım Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 91 20.01.2004 KADRİYE DİLEK DURMUŞ İZMİR 12.71
X
-
X
-
12.71 X
-
12.32
12.37
12.71 5
2 12 1.01.2002 HAYRİYE NUR ARI BİLECİK 12.19
12.63
X
-
12.63 12.52
12.65
12.61
12.65 4
3 95 7.12.2006 ALEYNA KARABULUT KAYSERİ X
-
11.99
11.99
11.99 X
-
X
-
X
-
11.99 3
4 62 5.05.1968 HÜLYA FİGEN KARADAĞ İSTANBUL 9.45
X
-
9.81
9.81 X
-
X
-
9.57
9.81 2
- 76 7.03.2003 SEVDE SELÇUK İSTANBUL


-


DNS 0

Büyük Kadın / Gülle Atma (20.01.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 87 25.02.1996 EMEL DERELİ İZMİR 16.38 16.52 X 16.52 X X X 16.52 7
2 102 6.06.2003 BÜŞRA HATUN EKİNCİ KİLİS 15.63 15.76 X 15.76 X X 15.39 15.76 6
3 22 28.08.1999 AYSEL YILMAZ GAZİANTEP 14.42 14.38 X 14.42 X X X 14.42 5
4 20 25.09.2007 ÖZLEM ÖZCAN ESKİŞEHİR 12.70 13.25 13.41 13.41 13.05 13.48 13.32 13.48 4
5 1 24.08.2003 BERİVAN YİĞİT ADANA 12.41 X X 12.41 X X X 12.41 3
6 104 22.05.1998 MELİSSA EKİNCİ KOCAELİ X 9.18 8.60 9.18 9.25 9.57 X 9.57 2
- 74 5.09.2004 SEMİRA ÖZENLİ İSTANBUL - DNS 0

Büyük Kadın / 200 Metre (20.01.2024)

Büyük Kadın/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 86 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR 25.15 0.184 1 6 1 34
2 52 9.01.2006 ELANUR SÜNE İSTANBUL 26.97 0.281 1 5 2 27
3 63 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 27.29 0.142 1 4 3 25
4 55 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 30.33 - 1 3 4 14
- 53 15.11.2002 ELİF NUR DENİZ İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
Büyük Kadın/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 4 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 24.97 0.373 2 6 1 36
2 110 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 25.22 0.361 2 5 2 33
3 37 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL 28.73 0.551 2 4 3 21
4 48 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL 29.71 0.424 2 3 4 17
- 45 31.07.1997 CEREN KURT İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
Büyük Kadın/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 23 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 25.10 0.156 3 6 1 35
2 25 26.04.2005 NESLİHAN TOKTAŞ GAZİANTEP 26.47 0.269 3 5 2 29
3 59 22.10.2002 HAVVA BERA KARA İSTANBUL 27.95 0.164 3 4 3 23
4 39 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 28.86 0.135 3 2 4 19
5 135 28.01.2002 SUDE MAHMUZLU TRABZON 29.26 0.311 3 3 5 18
Büyük Kadın/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 64 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 26.21 0.141 4 5 1 30
2 109 26.04.2001 MARIA NOHRA LBN 27.42 0.282 4 1 2 24
3 44 17.01.2007 BUSE APAY TOKAT 28.53 0.391 4 3 3 22
4 5 18.04.1973 GONCA ELMALI ANKARA 38.43 0.391 4 2 4 10
- 7 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA DNS - 4 4 - 0
- 136 1.08.2002 ZÜLHA ARMUTCU TRABZON DNS - 4 6 - 0
Büyük Kadın/200 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 24 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP 26.03 0.181 5 5 1 31
2 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN İSTANBUL 27.20 0.213 5 4 2 26
3 82 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 29.75 0.349 5 3 3 16
4 70 9.03.1972 PINAR SOYDEMİR İSTANBUL 30.33 0.218 5 1 4 15
- 81 2.09.2002 ZEHRA ÇEPNİ İSTANBUL DNS - 5 2 - 0
- 92 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR DNS - 5 6 - 0
Büyük Kadın/200 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 77 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 24.35 0.363 6 6 1 38
2 73 1.06.2005 SEMANUR DENİZ İSTANBUL 28.79 0.188 6 3 2 20
3 62 5.05.1968 HÜLYA FİGEN KARADAĞ İSTANBUL 31.15 0.413 6 1 3 12
- 108 22.08.2002 HAYA KOBROSLY LBN DNS - 6 5 - 0
4 6 10.07.2005 MELİSA ÇABUK ANKARA DQ
(DQTR17.2.3)
0.393 6 2 4 0
Büyük Kadın/200 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 111 23.01.1999 ELİF POLAT MERSİN 24.65 0.147 7 6 1 37
2 8 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 25.84 0.169 7 5 2 32
3 90 1.01.2007 İLKİM ALTUNBULAK İZMİR 26.88 0.198 7 4 3 28
4 61 6.02.1999 HURİYE İREM CEREN İSTANBUL 30.34 0.187 7 1 4 13
- 84 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL DNS - 7 2 - 0
- 71 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL DNS - 7 3 - 0

.

Büyük Kadın / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 77 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 24.35 0.363 6 6 1 38
2 111 23.01.1999 ELİF POLAT MERSİN 24.65 0.147 7 6 1 37
3 4 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 24.97 0.373 2 6 1 36
4 23 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 25.10 0.156 3 6 1 35
5 86 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR 25.15 0.184 1 6 1 34
6 110 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 25.22 0.361 2 5 2 33
7 8 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 25.84 0.169 7 5 2 32
8 24 17.05.2005 BÜŞRA AKAY GAZİANTEP 26.03 0.181 5 5 1 31
9 64 28.02.2008 İLKİM ECRİN KÖSEOĞLU İSTANBUL 26.21 0.141 4 5 1 30
10 25 26.04.2005 NESLİHAN TOKTAŞ GAZİANTEP 26.47 0.269 3 5 2 29
11 90 1.01.2007 İLKİM ALTUNBULAK İZMİR 26.88 0.198 7 4 3 28
12 52 9.01.2006 ELANUR SÜNE İSTANBUL 26.97 0.281 1 5 2 27
13 26 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN İSTANBUL 27.20 0.213 5 4 2 26
14 63 19.03.2008 ILGIN YILMAZ İSTANBUL 27.29 0.142 1 4 3 25
15 109 26.04.2001 MARIA NOHRA LBN 27.42 0.282 4 1 2 24
16 59 22.10.2002 HAVVA BERA KARA İSTANBUL 27.95 0.164 3 4 3 23
17 44 17.01.2007 BUSE APAY TOKAT 28.53 0.391 4 3 3 22
18 37 25.11.2001 ALEV DERİN İSTANBUL 28.73 0.551 2 4 3 21
19 73 1.06.2005 SEMANUR DENİZ İSTANBUL 28.79 0.188 6 3 2 20
20 39 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 28.86 0.135 3 2 4 19
21 135 28.01.2002 SUDE MAHMUZLU TRABZON 29.26 0.311 3 3 5 18
22 48 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL 29.71 0.424 2 3 4 17
23 82 12.10.1982 ZEYNEP BURCU YENİPINAR İSTANBUL 29.75 0.349 5 3 3 16
24 70 9.03.1972 PINAR SOYDEMİR İSTANBUL 30.33 0.218 5 1 4 15
25 55 23.06.2005 ESMA ATEŞ İSTANBUL 30.33 - 1 3 4 14
26 61 6.02.1999 HURİYE İREM CEREN İSTANBUL 30.34 0.187 7 1 4 13
27 62 5.05.1968 HÜLYA FİGEN KARADAĞ İSTANBUL 31.15 0.413 6 1 3 12
29 5 18.04.1973 GONCA ELMALI ANKARA 38.43 0.391 4 2 4 10
- 6 10.07.2005 MELİSA ÇABUK ANKARA DQ
(DQTR17.2.3)
0.393 6 2 4 0
- 53 15.11.2002 ELİF NUR DENİZ İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
- 45 31.07.1997 CEREN KURT İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
- 81 2.09.2002 ZEHRA ÇEPNİ İSTANBUL DNS - 5 2 - 0
- 84 22.09.2003 ZEYNEP YALÇIN İSTANBUL DNS - 7 2 - 0
- 71 12.02.2008 RÜMEYSA SÖKER İSTANBUL DNS - 7 3 - 0
- 7 1.07.2004 RUKHSHONA RUSLANBEK KIZI FARHODOVA ANKARA DNS - 4 4 - 0
- 108 22.08.2002 HAYA KOBROSLY LBN DNS - 6 5 - 0
- 136 1.08.2002 ZÜLHA ARMUTCU TRABZON DNS - 4 6 - 0
- 92 24.03.2003 SİMAY ÖZÇİFTÇİ İZMİR DNS - 5 6 - 0

.

Büyük Kadın / 200 Metre Final (21.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 77 20.08.2004 SILA KOLOĞLU İSTANBUL 23.94 - 1 6 1 38
2 111 23.01.1999 ELİF POLAT MERSİN 24.82 0.178 1 5 2 37
3 4 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA 25.03 0.343 1 4 3 36
4 23 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 25.14 0.168 1 3 4 35
5 110 10.05.1996 BÜŞRA BARBAROS MERSİN 25.58 0.332 1 2 5 33
6 86 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR DNS - 1 1 6 34

Büyük Kadın / 800 Metre (20.01.2024)

Büyük Kadın/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 28 11.03.1993 KORAINI-ANTHI KIRIAKOPOULOU GRE 2:11.00 1 5 1 17
2 106 24.10.2005 ZEHRA BAYSAL KOCAELİ 2:18.72 1 8 2 12
3 132 26.08.2005 DİLAN YILMAZ SİVAS 2:21.36 1 10 3 9
4 54 4.01.2002 EMİNE CEYLAN İSTANBUL 2:28.70 1 7 4 8
5 126 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT 2:57.51 1 4 5 7
6 127 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT 3:07.53 1 3 6 6
7 129 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT 3:11.18 1 1 7 5
8 131 1.10.2008 SUNA BEYDOĞAN SİİRT 3:11.29 1 2 8 4
- 115 8.12.2003 ESRA DOĞAN MUŞ DNF 1 9 - 0
- 69 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL DNS 1 6 - 0
Büyük Kadın/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
2 40 18.07.2006 AYÇA FİDANOĞLU İSTANBUL 2:09.16 2 7 2 18
3 14 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ BURSA 2:11.72 2 8 3 16
4 130 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 2:12.33 2 4 4 15
5 49 25.06.1997 DAMLA ÇELİK İSTANBUL 2:12.90 2 6 5 14
6 116 11.11.2003 ALEYNA TOK NİĞDE 2:18.62 2 5 6 13
8 42 10.11.2008 BERFİN TAŞAR İSTANBUL 2:20.23 2 2 8 10
- 57 5.02.2007 ESRA DURMUŞ İSTANBUL DNF 2 3 - 0
1 94 11.07.2000 TUĞBA TOPTAŞ KARS 2:07.46 2 9 1 19
7 17 28.10.2004 BERFİN KAYA ERZURUM 2:20.06 2 1 7 11

.

Büyük Kadın / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
2 40 18.07.2006 AYÇA FİDANOĞLU İSTANBUL 2:09.16 2 7 2 18
3 28 11.03.1993 KORAINI-ANTHI KIRIAKOPOULOU GRE 2:11.00 1 5 1 17
4 14 23.01.2002 NAZİRE GÜLEÇ BURSA 2:11.72 2 8 3 16
5 130 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 2:12.33 2 4 4 15
6 49 25.06.1997 DAMLA ÇELİK İSTANBUL 2:12.90 2 6 5 14
7 116 11.11.2003 ALEYNA TOK NİĞDE 2:18.62 2 5 6 13
8 106 24.10.2005 ZEHRA BAYSAL KOCAELİ 2:18.72 1 8 2 12
10 42 10.11.2008 BERFİN TAŞAR İSTANBUL 2:20.23 2 2 8 10
11 132 26.08.2005 DİLAN YILMAZ SİVAS 2:21.36 1 10 3 9
12 54 4.01.2002 EMİNE CEYLAN İSTANBUL 2:28.70 1 7 4 8
13 126 7.03.2008 BAHAR SEZGİN SİİRT 2:57.51 1 4 5 7
14 127 16.06.2006 MELEHAT ANT SİİRT 3:07.53 1 3 6 6
15 129 27.09.2008 ÖZGE İÇEN SİİRT 3:11.18 1 1 7 5
16 131 1.10.2008 SUNA BEYDOĞAN SİİRT 3:11.29 1 2 8 4
1 94 11.07.2000 TUĞBA TOPTAŞ KARS 2:07.46 2 9 1 19
9 17 28.10.2004 BERFİN KAYA ERZURUM 2:20.06 2 1 7 11
- 57 5.02.2007 ESRA DURMUŞ İSTANBUL DNF 2 3 - 0
- 115 8.12.2003 ESRA DOĞAN MUŞ DNF 1 9 - 0
- 69 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL DNS 1 6 - 0

.


Büyük Kadın / 3000 Metre (20.01.2024)

Büyük Kadın/3000 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 115 8.12.2003 ESRA DOĞAN MUŞ 10:04.18 1 10 1 15
2 99 8.11.2008 ELANUR ŞEN KAYSERİ 10:13.82 1 8 2 13
3 16 3.01.2006 BERFİN ACAR ERZURUM 11:11.30 1 6 3 12
4 51 16.04.2006 ECEM SÜMEYYE ÇENGEL İSTANBUL 11:24.35 1 3 4 11
- 68 3.09.2008 MERVE AKMAN İSTANBUL DNF 1 5 - 0
- 18 21.01.2007 GURBET KANDEMİR ERZURUM DNS 1 4 - 0
- 56 10.11.2004 ESMANUR YILMAZ İSTANBUL DNS 1 7 - 0
- 100 25.11.2002 DUYGU DALBUDAK KIRIKKALE DNS 1 9 - 0
- 80 24.06.2002 UMAHAN ŞAHİN İSTANBUL DNF 1 1 - 0
- 75 27.05.2005 SENA DOĞAN İSTANBUL DNF 1 2 - 0
Büyük Kadın/3000 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 114 1.09.1999 DERYA KUNUR MUŞ 9:15.11 2 11 1 22
2 137 20.01.2006 EDİBE YAĞIZ VAN 9:15.81 2 7 2 21
3 101 24.03.2003 PELİNSU ŞAHİN KIRIKKALE 9:16.53 2 3 3 20
4 29 31.03.1998 MELİSSA ANASTASAKIS GRE 9:22.09 2 9 4 19
5 117 3.11.2002 ŞEVVAL ÖZDOĞAN NİĞDE 9:23.88 2 6 5 18
6 98 22.05.2007 DÖNDÜ KÜBRA BOYRAZ KAYSERİ 9:56.26 2 4 6 17
7 58 6.10.2004 GAMZE ALTUNTAŞ İSTANBUL 9:58.83 2 2 7 16
8 21 12.02.2004 SILA BAYIR ESKİŞEHİR 10:05.96 2 5 8 14
- 96 22.11.1997 BURCU SUBATAN KAYSERİ DNF 2 10 - 0
- 49 25.06.1997 DAMLA ÇELİK İSTANBUL DNS 2 8 - 0
- 97 24.09.2004 DİLAN ÇUKURÇAM KAYSERİ DNS 2 1 - 0
- 32 7.12.1995 EMİNE HATUN MECHAAL MECHAAL HATAY DNS 2 12 - 0

.

Büyük Kadın / 3000 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 114 1.09.1999 DERYA KUNUR MUŞ 9:15.11 2 11 1 22
2 137 20.01.2006 EDİBE YAĞIZ VAN 9:15.81 2 7 2 21
3 101 24.03.2003 PELİNSU ŞAHİN KIRIKKALE 9:16.53 2 3 3 20
4 29 31.03.1998 MELİSSA ANASTASAKIS GRE 9:22.09 2 9 4 19
5 117 3.11.2002 ŞEVVAL ÖZDOĞAN NİĞDE 9:23.88 2 6 5 18
6 98 22.05.2007 DÖNDÜ KÜBRA BOYRAZ KAYSERİ 9:56.26 2 4 6 17
7 58 6.10.2004 GAMZE ALTUNTAŞ İSTANBUL 9:58.83 2 2 7 16
8 115 8.12.2003 ESRA DOĞAN MUŞ 10:04.18 1 10 1 15
9 21 12.02.2004 SILA BAYIR ESKİŞEHİR 10:05.96 2 5 8 14
10 99 8.11.2008 ELANUR ŞEN KAYSERİ 10:13.82 1 8 2 13
11 16 3.01.2006 BERFİN ACAR ERZURUM 11:11.30 1 6 3 12
12 51 16.04.2006 ECEM SÜMEYYE ÇENGEL İSTANBUL 11:24.35 1 3 4 11
- 80 24.06.2002 UMAHAN ŞAHİN İSTANBUL DNF 1 1 - 0
- 75 27.05.2005 SENA DOĞAN İSTANBUL DNF 1 2 - 0
- 68 3.09.2008 MERVE AKMAN İSTANBUL DNF 1 5 - 0
- 96 22.11.1997 BURCU SUBATAN KAYSERİ DNF 2 10 - 0
- 97 24.09.2004 DİLAN ÇUKURÇAM KAYSERİ DNS 2 1 - 0
- 18 21.01.2007 GURBET KANDEMİR ERZURUM DNS 1 4 - 0
- 56 10.11.2004 ESMANUR YILMAZ İSTANBUL DNS 1 7 - 0
- 49 25.06.1997 DAMLA ÇELİK İSTANBUL DNS 2 8 - 0
- 100 25.11.2002 DUYGU DALBUDAK KIRIKKALE DNS 1 9 - 0
- 32 7.12.1995 EMİNE HATUN MECHAAL MECHAAL HATAY DNS 2 12 - 0

.


Büyük Kadın / 60 Metre Engelli (20.01.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 134 6.11.2003 YAREN YILDIRIM TOKAT 8.52 0.150 1 4 1 8
2 86 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR 8.71 0.186 1 5 2 7
3 103 23.05.2006 ELİF ŞİŞMAN KOCAELİ 8.96 0.153 1 6 3 6
4 15 7.06.2006 NEJLA UZAK BURSA 9.15 0.252 1 3 4 5
5 39 4.04.2007 ASLI SOYDEMİR İSTANBUL 9.59 0.129 1 2 5 4
6 47 4.09.2007 CEYLİN YOSMA İSTANBUL 10.00 0.144 1 1 6 3
7 69 27.08.2005 NEHİR ŞİT İSTANBUL 12.14 0.228 1 7 7 2
- 65 15.05.2001 İREM ZEHRA KARABABA İSTANBUL DNS - 1 8 - 0

Büyük Kadın / Yüksek Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.60 1.65 1.70 1.75 Sonuç Puan
1 43 30.05.2004 BERRA AYGÜN İSTANBUL - O O XXX 1.705
2 11 15.02.2004 ALEYNA KARACA BALIKESİR O XXO XXX 1.654
- 133 4.05.2006 NİSANUR SENA UZUN SİVAS XXX NM0
- 83 2.02.2004 ZEYNEP NİLSU KALDILI İSTANBUL DNS0
- 125 24.07.2008 ŞEVVAL BARIŞ SAKARYA DNS0

Büyük Kadın / Uzun Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 12 1.01.2002 HAYRİYE NUR ARI BİLECİK X
-
5.90
5.72
5.90 5.59
X
-
5.90
5.90 14
2 9 7.05.2004 RABİA CEREN ÇATAY ANTALYA 5.46
5.69
5.70
5.70 5.70
5.78
X
-
5.78 13
3 88 5.12.1993 EZGİ ÖZ İZMİR 5.49
X
-
5.52
5.52 5.62
X
-
5.68
5.68 12
4 91 20.01.2004 KADRİYE DİLEK DURMUŞ İZMİR 5.39
X
-
5.28
5.39 5.61
X
-
5.37
5.61 11
5 10 19.07.2006 ZEYNEP ERKAL ANTALYA 5.36
X
-
5.35
5.36 5.36
5.33
5.52
5.52 10
6 79 27.02.2006 TUANA NAZAR ALKAN İSTANBUL 5.12
5.08
5.16
5.16 5.17
5.05
5.38
5.38 9
7 122 28.11.2006 ELİF EKİN İLELİ SAKARYA 4.87
5.31
X
-
5.31 X
-
5.10
5.13
5.31 8
8 85 25.06.2008 CEYLİN NAZ PINAR İZMİR 5.10
4.99
X
-
5.10 5.22
5.00
5.05
5.22 7
9 90 1.01.2007 İLKİM ALTUNBULAK İZMİR 4.87
4.97
5.04
5.04


5.04 6
10 105 13.02.2002 BERRA AYYILDIZ KOCAELİ 4.99
X
-
X
-
4.99


4.99 5
11 48 18.06.1973 ÇİĞDEM ÇEMBERCİ İSTANBUL 4.23
r
-

4.23


4.23 4
- 72 20.02.1999 SELİN ORHUN İSTANBUL


-


DNS 0
- 67 19.06.2001 MELİKE TAŞ İSTANBUL


-


DNS 0
- 65 15.05.2001 İREM ZEHRA KARABABA İSTANBUL


-


DNS 0

.

Büyük Erkek / 60 Metre (20.01.2024)

Büyük Erkek/60 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 400 23.07.1994 ABDUL AZIZ NASSER ALRIYAMI OMA 7.01 - 1 1 1 63
2 404 11.03.2002 MARINESCU ROBERT ALEXANDRU ROU 7.10 - 1 5 2 56
3 389 9.05.2001 SERHAT BULUT MERSİN 7.15 - 1 3 3 50
4 293 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 7.56 - 1 6 4 31
5 295 11.03.1999 KEREM KURT İSTANBUL 8.38 - 1 7 5 12
- 186 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA DQ
()
- 1 4 - 0
- 277 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 168 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 7.03 - 2 4 1 62
2 178 2.10.2004 FURKAN APAK BİLECİK 7.11 - 2 5 2 53
3 292 27.08.2002 İBRAHİM SALİH ÖZMEN İSTANBUL 7.23 - 2 7 3 45
4 325 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 7.29 - 2 3 4 44
5 285 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 7.57 - 2 6 5 29
6 314 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 7.84 - 2 2 6 16
7 391 21.10.1986 BARIŞ KAYMAK MUĞLA 8.05 - 2 1 7 14
Büyük Erkek/60 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 405 11.09.1997 REZMIVES PETRE NICOLAE ROU 6.88 - 3 4 1 70
2 385 8.08.2003 TAMER SALEH LBN 6.90 - 3 1 2 68
3 341 19.06.2000 MUSTAFA BUĞRA ERDEM İZMİR 7.18 - 3 5 3 48
4 319 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.30 - 3 3 4 43
5 265 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 7.57 - 3 6 5 30
6 261 27.06.2006 ARDEN İÇÖZ İSTANBUL 7.82 - 3 2 6 17
- 291 16.12.2004 İBRAHİM EREN CAN İSTANBUL DNS - 3 7 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 380 21.02.2005 ANDREW DANNY LBN 7.08 - 4 1 1 58
2 179 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 7.17 - 4 4 2 49
3 272 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 7.33 - 4 3 3 41
4 308 3.11.2004 OZAN CANCA İSTANBUL 7.45 - 4 6 4 35
5 283 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL 8.14 - 4 7 5 13
- 386 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN DQ
()
- 4 5 - 0
- 307 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 4 2 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 332 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 6.92 - 5 5 1 67
2 184 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.93 - 5 4 2 66
3 226 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 7.62 - 5 6 3 26
4 371 19.06.2004 MEHMET YALĞI KONYA 7.73 - 5 1 4 22
5 294 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL 7.81 - 5 2 5 18
6 278 29.07.1999 EMRE ŞENLER İSTANBUL 9.47 - 5 7 6 11
- 225 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNF - 5 3 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 316 14.12.2000 UĞUR AZİZ GÜNAYDIN İSTANBUL 7.01 - 6 5 1 64
2 361 14.02.2004 TAYGUN ARTAN ÖZCİHAN KKTC 7.12 - 6 4 2 52
3 290 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 7.35 - 6 3 3 40
4 264 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.54 - 6 6 4 32
5 258 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 7.68 - 6 7 5 24
6 274 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL 7.77 - 6 2 6 21
7 349 24.02.2004 MİKAİL SARI KAHRAMANMARAŞ 7.77 - 6 1 7 19
Büyük Erkek/60 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 233 5.03.2002 LAMPROS VOLIKAS GRE 6.88 - 7 7 1 69
2 195 25.04.2005 HÜSEYİN MUTLU KORKMAZ BURSA 7.04 - 7 4 2 61
3 403 9.06.2000 GEAMANU ALEXANDRU ROU 7.08 - 7 5 3 57
4 347 7.01.2001 AL-HABIB SALAMA MAHMOUD ISSA JOR 7.23 - 7 1 4 46
5 346 1.11.2005 YUNUS EGE ALTINAY İZMİR 7.32 - 7 6 5 42
6 229 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 7.48 - 7 2 6 34
- 408 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DNS - 7 3 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 352 16.04.2005 TAHA ÖZAL KARABÜK 7.04 - 8 5 1 60
2 387 18.06.2001 İSMAİL EREN ADIGÜZEL MERSİN 7.10 - 8 3 2 55
3 171 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ İSTANBUL 7.21 - 8 6 3 47
4 343 4.07.2007 OZAN GÜLERYÜZ İZMİR 7.42 - 8 1 4 37
5 433 20.04.1999 OUSMAN SAKO YALOVA 7.43 - 8 8 5 36
6 270 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.63 - 8 2 6 25
7 163 29.09.2000 MEHMET NURİ ÇAKMAK ANKARA 7.71 - 8 7 7 23
- 165 13.10.1997 MUSTAFA KEMAL AY ANKARA DNS - 8 4 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 263 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.85 - 9 4 1 71
2 305 3.12.2001 NEŞAT BARIŞ BAYRAKDAR İSTANBUL 7.11 - 9 1 2 54
3 320 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 7.12 - 9 5 3 51
4 434 8.01.2001 DOĞUKAN KİLCİOĞLU ZONGULDAK 7.40 - 9 6 4 38
5 431 1.04.1999 ALASSANE DIAKHATE YALOVA 7.59 - 9 8 5 28
6 303 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN İSTANBUL 7.60 - 9 2 6 27
7 143 17.07.2004 SERHAT ŞENOL ADANA 8.02 - 9 7 7 15
- 280 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL DNF - 9 3 - 0
Büyük Erkek/60 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 401 9.02.2002 ALI ANWAR ALBALUSHI OMA 6.75 - 10 8 1 73
2 409 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA 6.82 - 10 4 2 72
3 406 8.08.2000 ROIBAN CRISTIAN NICUSOR ROU 6.94 - 10 5 3 65
4 185 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 7.07 - 10 3 4 59
5 142 18.05.2007 SAMET AK ADANA 7.40 - 10 6 5 39
6 281 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 7.50 - 10 2 6 33
7 296 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL 7.77 - 10 1 7 20
8 340 15.08.1952 MEHMET EMİN YALINGÖK İZMİR 9.94 - 10 7 8 10

.

Büyük Erkek / 60 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 401 9.02.2002 ALI ANWAR ALBALUSHI OMA 6.75 - 10 8 1 73
2 409 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA 6.82 - 10 4 2 72
3 263 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.85 - 9 4 1 71
4 405 11.09.1997 REZMIVES PETRE NICOLAE ROU 6.88 - 3 4 1 70
5 233 5.03.2002 LAMPROS VOLIKAS GRE 6.88 - 7 7 1 69
6 385 8.08.2003 TAMER SALEH LBN 6.90 - 3 1 2 68
7 332 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 6.92 - 5 5 1 67
8 184 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 6.93 - 5 4 2 66
9 406 8.08.2000 ROIBAN CRISTIAN NICUSOR ROU 6.94 - 10 5 3 65
10 316 14.12.2000 UĞUR AZİZ GÜNAYDIN İSTANBUL 7.01 - 6 5 1 64
11 400 23.07.1994 ABDUL AZIZ NASSER ALRIYAMI OMA 7.01 - 1 1 1 63
12 168 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 7.03 - 2 4 1 62
13 195 25.04.2005 HÜSEYİN MUTLU KORKMAZ BURSA 7.04 - 7 4 2 61
14 352 16.04.2005 TAHA ÖZAL KARABÜK 7.04 - 8 5 1 60
15 185 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 7.07 - 10 3 4 59
16 380 21.02.2005 ANDREW DANNY LBN 7.08 - 4 1 1 58
17 403 9.06.2000 GEAMANU ALEXANDRU ROU 7.08 - 7 5 3 57
18 404 11.03.2002 MARINESCU ROBERT ALEXANDRU ROU 7.10 - 1 5 2 56
19 387 18.06.2001 İSMAİL EREN ADIGÜZEL MERSİN 7.10 - 8 3 2 55
20 305 3.12.2001 NEŞAT BARIŞ BAYRAKDAR İSTANBUL 7.11 - 9 1 2 54
21 178 2.10.2004 FURKAN APAK BİLECİK 7.11 - 2 5 2 53
22 361 14.02.2004 TAYGUN ARTAN ÖZCİHAN KKTC 7.12 - 6 4 2 52
23 320 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 7.12 - 9 5 3 51
24 389 9.05.2001 SERHAT BULUT MERSİN 7.15 - 1 3 3 50
25 179 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 7.17 - 4 4 2 49
26 341 19.06.2000 MUSTAFA BUĞRA ERDEM İZMİR 7.18 - 3 5 3 48
27 171 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ İSTANBUL 7.21 - 8 6 3 47
28 347 7.01.2001 AL-HABIB SALAMA MAHMOUD ISSA JOR 7.23 - 7 1 4 46
29 292 27.08.2002 İBRAHİM SALİH ÖZMEN İSTANBUL 7.23 - 2 7 3 45
30 325 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 7.29 - 2 3 4 44
31 319 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 7.30 - 3 3 4 43
32 346 1.11.2005 YUNUS EGE ALTINAY İZMİR 7.32 - 7 6 5 42
33 272 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 7.33 - 4 3 3 41
34 290 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 7.35 - 6 3 3 40
35 142 18.05.2007 SAMET AK ADANA 7.40 - 10 6 5 39
36 434 8.01.2001 DOĞUKAN KİLCİOĞLU ZONGULDAK 7.40 - 9 6 4 38
37 343 4.07.2007 OZAN GÜLERYÜZ İZMİR 7.42 - 8 1 4 37
38 433 20.04.1999 OUSMAN SAKO YALOVA 7.43 - 8 8 5 36
39 308 3.11.2004 OZAN CANCA İSTANBUL 7.45 - 4 6 4 35
40 229 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 7.48 - 7 2 6 34
41 281 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 7.50 - 10 2 6 33
42 264 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 7.54 - 6 6 4 32
43 293 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 7.56 - 1 6 4 31
44 265 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 7.57 - 3 6 5 30
45 285 27.06.2007 GÖRKEM GİRGİN İSTANBUL 7.57 - 2 6 5 29
46 431 1.04.1999 ALASSANE DIAKHATE YALOVA 7.59 - 9 8 5 28
47 303 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN İSTANBUL 7.60 - 9 2 6 27
48 226 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 7.62 - 5 6 3 26
49 270 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL 7.63 - 8 2 6 25
50 258 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 7.68 - 6 7 5 24
51 163 29.09.2000 MEHMET NURİ ÇAKMAK ANKARA 7.71 - 8 7 7 23
52 371 19.06.2004 MEHMET YALĞI KONYA 7.73 - 5 1 4 22
53 274 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL 7.77 - 6 2 6 21
54 296 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL 7.77 - 10 1 7 20
55 349 24.02.2004 MİKAİL SARI KAHRAMANMARAŞ 7.77 - 6 1 7 19
56 294 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL 7.81 - 5 2 5 18
57 261 27.06.2006 ARDEN İÇÖZ İSTANBUL 7.82 - 3 2 6 17
58 314 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 7.84 - 2 2 6 16
59 143 17.07.2004 SERHAT ŞENOL ADANA 8.02 - 9 7 7 15
60 391 21.10.1986 BARIŞ KAYMAK MUĞLA 8.05 - 2 1 7 14
61 283 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL 8.14 - 4 7 5 13
62 295 11.03.1999 KEREM KURT İSTANBUL 8.38 - 1 7 5 12
63 278 29.07.1999 EMRE ŞENLER İSTANBUL 9.47 - 5 7 6 11
64 340 15.08.1952 MEHMET EMİN YALINGÖK İZMİR 9.94 - 10 7 8 10
- 280 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL DNF - 9 3 - 0
- 225 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNF - 5 3 - 0
- 186 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA DQ
()
- 1 4 - 0
- 386 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN DQ
()
- 4 5 - 0
- 307 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 4 2 - 0
- 277 5.05.2008 EMİR TOKAÇ İSTANBUL DNS - 1 2 - 0
- 408 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DNS - 7 3 - 0
- 165 13.10.1997 MUSTAFA KEMAL AY ANKARA DNS - 8 4 - 0
- 291 16.12.2004 İBRAHİM EREN CAN İSTANBUL DNS - 3 7 - 0

.

Büyük Erkek / 60 Metre Final 1. Seri Start Listesi (20.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 332 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 6.85 - 1 1 6 67
2 233 5.03.2002 LAMPROS VOLIKAS GRE 6.76 - 1 2 3 69
3 263 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.76 - 1 3 2 71
4 401 9.02.2002 ALI ANWAR ALBALUSHI OMA 6.58 - 1 4 1 73
5 409 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA DQ
(DQ TR16.8)
- 1 5 7 72
6 405 11.09.1997 REZMIVES PETRE NICOLAE ROU 6.83 - 1 6 5 70
7 385 8.08.2003 TAMER SALEH LBN 6.80 - 1 7 4 68
8 184 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU DQ
(DQ TR16.8)
- 1 8 8 66
Büyük Erkek / 60 Metre Final 2. Seri Start Listesi (20.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 185 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 7.13 - 2 1 8 59
2 195 25.04.2005 HÜSEYİN MUTLU KORKMAZ BURSA 6.91 - 2 2 1 61
3 400 23.07.1994 ABDUL AZIZ NASSER ALRIYAMI OMA 6.97 - 2 3 4 63
5 316 14.12.2000 UĞUR AZİZ GÜNAYDIN İSTANBUL 6.96 - 2 5 3 64
6 168 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 7.03 - 2 6 5 62
7 352 16.04.2005 TAHA ÖZAL KARABÜK 7.03 - 2 7 6 60
8 403 9.06.2000 GEAMANU ALEXANDRU ROU 7.05 - 2 8 57
8 380 21.02.2005 ANDREW DANNY LBN 7.05 - 2 8 7 58

.

Büyük Erkek / 60 Metre Final Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 403 9.06.2000 GEAMANU ALEXANDRU ROU 7.05 - 2 8 57
2 401 9.02.2002 ALI ANWAR ALBALUSHI OMA 6.58 - 1 4 1 73
3 263 3.08.1995 AYKUT AY İSTANBUL 6.76 - 1 3 2 71
4 233 5.03.2002 LAMPROS VOLIKAS GRE 6.76 - 1 2 3 69
5 385 8.08.2003 TAMER SALEH LBN 6.80 - 1 7 4 68
6 405 11.09.1997 REZMIVES PETRE NICOLAE ROU 6.83 - 1 6 5 70
7 332 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 6.85 - 1 1 6 67
8 195 25.04.2005 HÜSEYİN MUTLU KORKMAZ BURSA 6.91 - 2 2 1 61
9 406 8.08.2000 ROIBAN CRISTIAN NICUSOR ROU 6.91 - 2 4 2 65
10 316 14.12.2000 UĞUR AZİZ GÜNAYDIN İSTANBUL 6.96 - 2 5 3 64
11 400 23.07.1994 ABDUL AZIZ NASSER ALRIYAMI OMA 6.97 - 2 3 4 63
12 168 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 7.03 - 2 6 5 62
13 352 16.04.2005 TAHA ÖZAL KARABÜK 7.03 - 2 7 6 60
14 380 21.02.2005 ANDREW DANNY LBN 7.05 - 2 8 7 58
15 185 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 7.13 - 2 1 8 59
- 409 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA DQ
(DQ TR16.8)
- 1 5 7 72
- 184 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU DQ
(DQ TR16.8)
- 1 8 8 66

.


Büyük Erkek / 400 Metre (20.01.2024)

Büyük Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 325 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 51.02 - 1 6 1 49
2 431 1.04.1999 ALASSANE DIAKHATE YALOVA 53.98 - 1 3 2 30
3 392 11.09.2006 KORAY KORKUT MUĞLA 54.80 - 1 5 3 27
4 433 20.04.1999 OUSMAN SAKO YALOVA 57.16 - 1 2 4 21
5 418 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT 1:01.20 - 1 4 5 18
Büyük Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 284 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 51.48 - 2 4 1 44
2 256 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL 53.56 - 2 6 2 34
- 305 3.12.2001 NEŞAT BARIŞ BAYRAKDAR İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
- 291 16.12.2004 İBRAHİM EREN CAN İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
- 275 20.02.1997 EMİN ATTİLA BİLGİLİ İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 232 8.02.2000 CHARIDIMOS XENIDAKIS GRE 50.03 - 3 3 1 60
2 170 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 53.84 - 3 5 2 31
3 247 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 55.06 - 3 2 3 26
4 156 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 55.37 - 3 6 4 24
5 177 1.05.2004 İSMAİL HAKKI DEMİR SİİRT 59.10 - 3 4 5 19
Büyük Erkek/400 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 347 7.01.2001 AL-HABIB SALAMA MAHMOUD ISSA JOR 52.58 - 4 3 1 42
2 146 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 57.01 - 4 1 2 22
- 381 12.03.1996 AYMAN KBAYDAT LBN DNS - 4 2 - 0
- 235 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY DNS - 4 4 - 0
- 289 16.05.2001 HARUN ÜNER İSTANBUL DNS - 4 5 - 0
- 243 18.02.2007 YUSUF ZANBAK HATAY DNS - 4 6 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 240 23.05.2006 HAMDO SAİT KIZGIN HATAY 56.65 - 5 5 1 23
- 300 13.07.2003 MUHAMMED ÇAĞRI AKDOĞAN İSTANBUL DNS - 5 2 - 0
- 307 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 5 3 - 0
- 239 5.04.2006 EMRE YAKUPLAR HATAY DNS - 5 4 - 0
- 224 11.10.2008 HIZIR ÇAKIR ÜNLÜ GAZİANTEP DNS - 5 6 - 0
- 238 27.06.2007 BURAK AKKAN HATAY DNS - 5 1 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 302 24.06.2005 MUHAMMED HASAN EREN BARUTCU İSTANBUL 53.59 - 6 6 1 33
2 271 6.08.2005 DENİZ CİVAN İSTANBUL 54.43 - 6 3 2 29
3 245 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 54.59 - 6 5 3 28
4 363 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 55.35 - 6 4 4 25
5 237 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 57.69 - 6 2 5 20
- 365 27.09.2004 EMRE YILMAZ KOCAELİ DNS - 6 1 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 196 21.03.2007 SEYFİ BURHAN ÜÇER BURSA 52.71 - 7 6 1 41
2 246 10.08.2004 ENEZ KIRAÇ IĞDIR 52.73 - 7 3 2 40
3 383 10.10.1978 MAZEN CHREIM LBN 52.88 - 7 5 3 39
4 172 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA 53.11 - 7 1 4 36
5 293 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 53.80 - 7 2 5 32
- 255 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL DNF - 7 4 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 248 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 50.55 - 8 5 1 57
2 312 16.01.2004 SEMİH GEYLANİ İSTANBUL 50.88 - 8 3 2 51
3 272 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 53.03 - 8 2 3 37
4 250 1.11.2004 ZORBEY ETRECİ IĞDIR 53.24 - 8 1 4 35
- 249 25.08.2003 MAHSUN ÇAKMAZ IĞDIR DNF - 8 4 - 0
- 408 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DNS - 8 6 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 346 1.11.2005 YUNUS EGE ALTINAY İZMİR 50.26 - 9 1 1 59
2 334 16.08.2005 DOĞUHAN ALTINTAŞ İZMİR 50.30 - 9 5 2 58
3 366 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 50.72 - 9 4 3 52
4 231 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP 51.45 - 9 6 4 45
5 330 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 51.91 - 9 3 5 43
6 348 7.09.2003 MERT TAŞCI KAHRAMANMARAŞ 53.01 - 9 2 6 38
Büyük Erkek/400 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 150 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 50.67 - 10 5 1 54
2 193 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 50.91 - 10 6 2 50
3 221 3.03.2006 EREN KESER GAZİANTEP 51.23 - 10 4 3 48
4 151 25.02.2004 BİLAL BERKE BAY ANKARA 51.31 - 10 3 4 47
5 281 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 51.44 - 10 1 5 46
- 161 14.12.1997 İHSAN SELÇUK ANKARA DNS - 10 2 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 382 5.12.2002 MARC ANTHONY IBRAHIM LBN 49.31 - 11 5 1 65
2 167 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA 49.35 - 11 6 2 64
3 420 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 49.58 - 11 2 3 63
4 162 14.10.2000 MAHMUT KURT ANKARA 49.67 - 11 3 4 62
5 342 1.01.2004 ORÇUN DURAN İZMİR 50.58 - 11 1 5 56
6 426 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON 50.66 - 11 4 6 55
Büyük Erkek/400 Metre 12. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 190 10.04.2002 BERKE AKÇAM BURSA 46.81 - 12 6 1 68
2 173 25.11.2002 YAĞIZ CANLI ANKARA 48.27 - 12 5 2 67
3 384 31.05.1998 MOHAMAD MERHE MORTADA LBN 48.96 - 12 3 3 66
4 139 10.08.2004 ABDULKERİM İRAN ADANA 49.80 - 12 2 4 61
5 257 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL 50.71 - 12 4 5 53

.

Büyük Erkek / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 190 10.04.2002 BERKE AKÇAM BURSA 46.81 - 12 6 1 68
2 173 25.11.2002 YAĞIZ CANLI ANKARA 48.27 - 12 5 2 67
3 384 31.05.1998 MOHAMAD MERHE MORTADA LBN 48.96 - 12 3 3 66
4 382 5.12.2002 MARC ANTHONY IBRAHIM LBN 49.31 - 11 5 1 65
5 167 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA 49.35 - 11 6 2 64
6 420 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 49.58 - 11 2 3 63
7 162 14.10.2000 MAHMUT KURT ANKARA 49.67 - 11 3 4 62
8 139 10.08.2004 ABDULKERİM İRAN ADANA 49.80 - 12 2 4 61
9 232 8.02.2000 CHARIDIMOS XENIDAKIS GRE 50.03 - 3 3 1 60
10 346 1.11.2005 YUNUS EGE ALTINAY İZMİR 50.26 - 9 1 1 59
11 334 16.08.2005 DOĞUHAN ALTINTAŞ İZMİR 50.30 - 9 5 2 58
12 248 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 50.55 - 8 5 1 57
13 342 1.01.2004 ORÇUN DURAN İZMİR 50.58 - 11 1 5 56
14 426 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON 50.66 - 11 4 6 55
15 150 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 50.67 - 10 5 1 54
16 257 5.05.2000 ALİ AKSU İSTANBUL 50.71 - 12 4 5 53
17 366 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 50.72 - 9 4 3 52
18 312 16.01.2004 SEMİH GEYLANİ İSTANBUL 50.88 - 8 3 2 51
19 193 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 50.91 - 10 6 2 50
20 325 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 51.02 - 1 6 1 49
21 221 3.03.2006 EREN KESER GAZİANTEP 51.23 - 10 4 3 48
22 151 25.02.2004 BİLAL BERKE BAY ANKARA 51.31 - 10 3 4 47
23 281 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 51.44 - 10 1 5 46
24 231 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP 51.45 - 9 6 4 45
25 284 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 51.48 - 2 4 1 44
26 330 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 51.91 - 9 3 5 43
27 347 7.01.2001 AL-HABIB SALAMA MAHMOUD ISSA JOR 52.58 - 4 3 1 42
28 196 21.03.2007 SEYFİ BURHAN ÜÇER BURSA 52.71 - 7 6 1 41
29 246 10.08.2004 ENEZ KIRAÇ IĞDIR 52.73 - 7 3 2 40
30 383 10.10.1978 MAZEN CHREIM LBN 52.88 - 7 5 3 39
31 348 7.09.2003 MERT TAŞCI KAHRAMANMARAŞ 53.01 - 9 2 6 38
32 272 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL 53.03 - 8 2 3 37
33 172 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA 53.11 - 7 1 4 36
34 250 1.11.2004 ZORBEY ETRECİ IĞDIR 53.24 - 8 1 4 35
35 256 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL 53.56 - 2 6 2 34
36 302 24.06.2005 MUHAMMED HASAN EREN BARUTCU İSTANBUL 53.59 - 6 6 1 33
37 293 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 53.80 - 7 2 5 32
38 170 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 53.84 - 3 5 2 31
39 431 1.04.1999 ALASSANE DIAKHATE YALOVA 53.98 - 1 3 2 30
40 271 6.08.2005 DENİZ CİVAN İSTANBUL 54.43 - 6 3 2 29
41 245 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 54.59 - 6 5 3 28
42 392 11.09.2006 KORAY KORKUT MUĞLA 54.80 - 1 5 3 27
43 247 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 55.06 - 3 2 3 26
44 363 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 55.35 - 6 4 4 25
45 156 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 55.37 - 3 6 4 24
46 240 23.05.2006 HAMDO SAİT KIZGIN HATAY 56.65 - 5 5 1 23
47 146 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 57.01 - 4 1 2 22
48 433 20.04.1999 OUSMAN SAKO YALOVA 57.16 - 1 2 4 21
49 237 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 57.69 - 6 2 5 20
50 177 1.05.2004 İSMAİL HAKKI DEMİR SİİRT 59.10 - 3 4 5 19
51 418 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT 1:01.20 - 1 4 5 18
- 255 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL DNF - 7 4 - 0
- 249 25.08.2003 MAHSUN ÇAKMAZ IĞDIR DNF - 8 4 - 0
- 365 27.09.2004 EMRE YILMAZ KOCAELİ DNS - 6 1 - 0
- 238 27.06.2007 BURAK AKKAN HATAY DNS - 5 1 - 0
- 305 3.12.2001 NEŞAT BARIŞ BAYRAKDAR İSTANBUL DNS - 2 2 - 0
- 381 12.03.1996 AYMAN KBAYDAT LBN DNS - 4 2 - 0
- 161 14.12.1997 İHSAN SELÇUK ANKARA DNS - 10 2 - 0
- 300 13.07.2003 MUHAMMED ÇAĞRI AKDOĞAN İSTANBUL DNS - 5 2 - 0
- 307 1.08.2001 ONUR ÜNAL İSTANBUL DNS - 5 3 - 0
- 291 16.12.2004 İBRAHİM EREN CAN İSTANBUL DNS - 2 3 - 0
- 235 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY DNS - 4 4 - 0
- 239 5.04.2006 EMRE YAKUPLAR HATAY DNS - 5 4 - 0
- 289 16.05.2001 HARUN ÜNER İSTANBUL DNS - 4 5 - 0
- 275 20.02.1997 EMİN ATTİLA BİLGİLİ İSTANBUL DNS - 2 5 - 0
- 243 18.02.2007 YUSUF ZANBAK HATAY DNS - 4 6 - 0
- 224 11.10.2008 HIZIR ÇAKIR ÜNLÜ GAZİANTEP DNS - 5 6 - 0
- 408 27.07.2007 KEREM ENDAMLI SAKARYA DNS - 8 6 - 0

.


Büyük Erkek / 1500 Metre (20.01.2024)

Büyük Erkek/1500 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 234 24.08.2007 VASILEIOS SALPAS GRE 4:05.49 1 12 1 48
2 417 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT 4:19.19 1 3 2 34
3 289 16.05.2001 HARUN ÜNER İSTANBUL 4:22.62 1 11 3 32
4 388 23.02.2002 OKAN YUMUK MERSİN 4:30.71 1 9 4 24
5 321 3.11.2004 YASİN ÖREN İSTANBUL 4:32.38 1 10 5 23
6 424 14.08.2006 ADEM ERDEMİR AĞRI 4:38.97 1 1 6 21
7 414 12.01.2007 İSHAK İLBAŞ SİİRT 4:42.30 1 6 7 20
8 412 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT 4:42.34 1 8 8 19
9 416 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT 4:46.98 1 4 9 17
10 415 22.04.2003 MUSA ELÇİ SİİRT 5:02.55 1 5 10 15
11 419 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT 5:16.65 1 2 11 14
12 413 21.06.2008 HÜSEYİN AYDIN SİİRT 5:27.25 1 7 12 13
Büyük Erkek/1500 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 174 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA 3:56.57 2 11 1 57
2 228 12.07.2000 MUSTAFA POLAT GAZİANTEP 4:02.25 2 1 2 51
3 351 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR KARABÜK 4:17.35 2 7 3 36
4 208 20.09.2008 EMRE ÇİÇEK ERZURUM 4:20.67 2 2 4 33
5 217 31.07.2008 AHMET BERHA EKMEKCİ ESKİŞEHİR 4:22.92 2 6 5 30
13 240 23.05.2006 HAMDO SAİT KIZGIN HATAY 4:54.17 2 10 13 16
- 235 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY DNS 2 3 - 0
- 369 16.05.2008 ZAFER ÖZTÜRK KOCAELİ DNS 2 4 - 0
- 241 6.04.2008 İRFAN ÇAYLI HATAY DNS 2 5 - 0
- 268 7.04.2003 BURAK YILDIRIM İSTANBUL DNS 2 8 - 0
- 242 2.05.2008 MUSTAFA YILMAZ HATAY DNS 2 9 - 0
Büyük Erkek/1500 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 324 20.08.2006 YUSUF BİRİŞİK İSTANBUL 4:07.63 3 11 1 43
2 306 23.05.2006 NİHAT SERTTAĞ İSTANBUL 4:08.22 3 12 2 41
3 282 3.08.2003 ERHAN TAÇ İSTANBUL 4:15.41 3 5 3 38
4 152 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 4:16.08 3 10 4 37
5 428 18.07.2007 SÜLEYMAN CAN UŞAK 4:22.68 3 13 5 31
6 236 20.02.2008 AHMED ELHARDEN HATAY 4:24.39 3 3 6 29
7 145 30.04.2005 MUHAMMED AKKUŞ AĞRI 4:24.51 3 4 7 28
8 425 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON 4:27.52 3 6 8 27
9 315 10.02.1999 TAHA GÜNAYDIN İSTANBUL 4:28.61 3 1 9 26
10 368 1.09.2005 MURAT GÖKALP KARAPÜR KOCAELİ 4:29.21 3 7 10 25
11 200 26.02.2001 SEYDİ KAAN YURDAKUL ÇORUM 4:34.24 3 8 11 22
12 144 2.09.2007 KORAY KISAK AĞRI 4:46.00 3 2 12 18
- 256 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL DNF 3 9 - 0
Büyük Erkek/1500 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 288 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL 4:01.05 4 10 1 53
2 223 15.09.2007 FURKAN KANLI GAZİANTEP 4:01.47 4 6 2 52
3 214 15.03.2006 ONUR DÖNER ERZURUM 4:03.09 4 8 3 49
4 399 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR 4:05.51 4 13 4 47
5 350 31.08.2005 BERKCAN DEMİRTAŞ KARABÜK 4:06.17 4 9 5 46
6 262 6.01.2004 AYETULLAH BAZ İSTANBUL 4:06.70 4 1 6 45
7 309 5.11.2003 ÖMER FARUK UĞURLU İSTANBUL 4:07.26 4 12 7 44
8 207 9.04.2008 DARA GÜNGÖR ERZURUM 4:08.03 4 11 8 42
9 286 14.05.2006 GÜRKAN ÇEKİÇ İSTANBUL 4:08.99 4 4 9 40
10 421 28.04.2006 ÖMER FINDIK SİVAS 4:09.19 4 2 10 39
- 210 1.09.2003 HAKİM DURSUN ERZURUM DNF 4 7 - 0
- 367 12.02.2008 MEHMETCAN KAPAĞAN KOCAELİ DNS 4 5 - 0
11 244 23.05.2005 CANER KARAPINAR IĞDIR 4:17.87 4 3 11 35
Büyük Erkek/1500 Metre 5. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 276 31.10.2004 EMİN BERKE MURATHAN İSTANBUL 3:51.16 5 10 1 72
2 212 7.09.2004 KADİR ÜNAL ERZURUM 3:53.68 5 14 2 66
3 198 28.06.1999 YUNUS EMRE AKKUŞ BURSA 3:54.10 5 15 3 65
4 354 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ 3:55.04 5 7 4 64
5 253 10.09.2002 ABDULHALİK ÇAĞIRAN İSTANBUL 3:55.51 5 12 5 63
6 299 2.08.2001 MİKAİL AL ŞIRNAK 3:55.79 5 13 6 62
7 358 28.01.2005 MUHAMMET KÖROĞLU KAYSERİ 3:56.04 5 6 7 60
8 423 10.08.2005 YUSUF TALHA TOPRAK SİVAS 3:56.26 5 4 8 59
9 209 25.09.2003 ENBİYA YAZICI ERZURUM 3:56.41 5 3 9 58
10 355 9.05.2005 FURKAN MUTLU KAYSERİ 3:57.30 5 11 10 56
11 222 20.05.2002 ERKAN KAPLAN GAZİANTEP 3:57.74 5 9 11 55
12 313 20.03.2003 SULTAN ORHAN İSTANBUL 4:00.87 5 2 12 54
13 154 13.11.2004 DİYAR ERGÜVEN ANKARA 4:02.42 5 5 13 50
- 216 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM DNF 5 8 - 0
- 356 1.01.2004 HALİL SADE KAYSERİ DNF 5 1 - 0
Büyük Erkek/1500 Metre 6. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 427 1.12.2001 MEHMET ÇELİK UŞAK 3:41.22 6 14 1 81
2 230 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ GAZİANTEP 3:42.34 6 12 2 80
3 327 1.01.1998 ABDURRAHMAN GEDİKLİOĞLU İZMİR 3:43.41 6 15 3 79
4 215 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ ERZURUM 3:48.42 6 11 4 78
5 227 11.11.2002 MUSTAFA BAKIR GAZİANTEP 3:48.67 6 2 5 77
6 213 1.03.2004 MEVLÜT ARAS ERZURUM 3:48.75 6 16 6 76
7 252 28.02.1991 MOHAMMED ABDULLAH MAHAL IRQ 3:49.94 6 9 7 75
8 199 28.07.2001 MEHMET KALYONCU ÇORUM 3:50.20 6 8 8 74
9 211 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM 3:50.90 6 3 9 73
10 317 30.01.2004 UĞUR KEMAL DERİN İSTANBUL 3:51.60 6 7 10 71
11 204 1.11.2004 RECEP İSTEK DİYARBAKIR 3:51.91 6 6 11 70
12 147 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA 3:52.44 6 5 12 69
13 254 27.06.1999 ABDULLAH TUĞLUK İSTANBUL 3:52.91 6 4 13 68
14 353 15.01.2005 UTKU GÖLER KARS 3:53.36 6 10 14 67
15 359 5.01.1998 RAMAZAN BARBAROS KAYSERİ 3:55.81 6 13 15 61
- 328 29.08.2004 AHMET CİVCİ İZMİR DNF 6 1 - 0
- 219 5.12.1990 ADEL MECHAAL ESP DNF 6 17 - 0

.

Büyük Erkek / 1500 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 427 1.12.2001 MEHMET ÇELİK UŞAK 3:41.22 6 14 1 81
2 230 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ GAZİANTEP 3:42.34 6 12 2 80
3 327 1.01.1998 ABDURRAHMAN GEDİKLİOĞLU İZMİR 3:43.41 6 15 3 79
4 215 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ ERZURUM 3:48.42 6 11 4 78
5 227 11.11.2002 MUSTAFA BAKIR GAZİANTEP 3:48.67 6 2 5 77
6 213 1.03.2004 MEVLÜT ARAS ERZURUM 3:48.75 6 16 6 76
7 252 28.02.1991 MOHAMMED ABDULLAH MAHAL IRQ 3:49.94 6 9 7 75
8 199 28.07.2001 MEHMET KALYONCU ÇORUM 3:50.20 6 8 8 74
9 211 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM 3:50.90 6 3 9 73
10 276 31.10.2004 EMİN BERKE MURATHAN İSTANBUL 3:51.16 5 10 1 72
11 317 30.01.2004 UĞUR KEMAL DERİN İSTANBUL 3:51.60 6 7 10 71
12 204 1.11.2004 RECEP İSTEK DİYARBAKIR 3:51.91 6 6 11 70
13 147 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA 3:52.44 6 5 12 69
14 254 27.06.1999 ABDULLAH TUĞLUK İSTANBUL 3:52.91 6 4 13 68
15 353 15.01.2005 UTKU GÖLER KARS 3:53.36 6 10 14 67
16 212 7.09.2004 KADİR ÜNAL ERZURUM 3:53.68 5 14 2 66
17 198 28.06.1999 YUNUS EMRE AKKUŞ BURSA 3:54.10 5 15 3 65
18 354 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ 3:55.04 5 7 4 64
19 253 10.09.2002 ABDULHALİK ÇAĞIRAN İSTANBUL 3:55.51 5 12 5 63
20 299 2.08.2001 MİKAİL AL ŞIRNAK 3:55.79 5 13 6 62
21 359 5.01.1998 RAMAZAN BARBAROS KAYSERİ 3:55.81 6 13 15 61
22 358 28.01.2005 MUHAMMET KÖROĞLU KAYSERİ 3:56.04 5 6 7 60
23 423 10.08.2005 YUSUF TALHA TOPRAK SİVAS 3:56.26 5 4 8 59
24 209 25.09.2003 ENBİYA YAZICI ERZURUM 3:56.41 5 3 9 58
25 174 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA 3:56.57 2 11 1 57
26 355 9.05.2005 FURKAN MUTLU KAYSERİ 3:57.30 5 11 10 56
27 222 20.05.2002 ERKAN KAPLAN GAZİANTEP 3:57.74 5 9 11 55
28 313 20.03.2003 SULTAN ORHAN İSTANBUL 4:00.87 5 2 12 54
29 288 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL 4:01.05 4 10 1 53
30 223 15.09.2007 FURKAN KANLI GAZİANTEP 4:01.47 4 6 2 52
31 228 12.07.2000 MUSTAFA POLAT GAZİANTEP 4:02.25 2 1 2 51
32 154 13.11.2004 DİYAR ERGÜVEN ANKARA 4:02.42 5 5 13 50
33 214 15.03.2006 ONUR DÖNER ERZURUM 4:03.09 4 8 3 49
34 234 24.08.2007 VASILEIOS SALPAS GRE 4:05.49 1 12 1 48
35 399 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR 4:05.51 4 13 4 47
36 350 31.08.2005 BERKCAN DEMİRTAŞ KARABÜK 4:06.17 4 9 5 46
37 262 6.01.2004 AYETULLAH BAZ İSTANBUL 4:06.70 4 1 6 45
38 309 5.11.2003 ÖMER FARUK UĞURLU İSTANBUL 4:07.26 4 12 7 44
39 324 20.08.2006 YUSUF BİRİŞİK İSTANBUL 4:07.63 3 11 1 43
40 207 9.04.2008 DARA GÜNGÖR ERZURUM 4:08.03 4 11 8 42
41 306 23.05.2006 NİHAT SERTTAĞ İSTANBUL 4:08.22 3 12 2 41
42 286 14.05.2006 GÜRKAN ÇEKİÇ İSTANBUL 4:08.99 4 4 9 40
43 421 28.04.2006 ÖMER FINDIK SİVAS 4:09.19 4 2 10 39
44 282 3.08.2003 ERHAN TAÇ İSTANBUL 4:15.41 3 5 3 38
45 152 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 4:16.08 3 10 4 37
46 351 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR KARABÜK 4:17.35 2 7 3 36
48 417 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT 4:19.19 1 3 2 34
49 208 20.09.2008 EMRE ÇİÇEK ERZURUM 4:20.67 2 2 4 33
50 289 16.05.2001 HARUN ÜNER İSTANBUL 4:22.62 1 11 3 32
51 428 18.07.2007 SÜLEYMAN CAN UŞAK 4:22.68 3 13 5 31
52 217 31.07.2008 AHMET BERHA EKMEKCİ ESKİŞEHİR 4:22.92 2 6 5 30
53 236 20.02.2008 AHMED ELHARDEN HATAY 4:24.39 3 3 6 29
54 145 30.04.2005 MUHAMMED AKKUŞ AĞRI 4:24.51 3 4 7 28
55 425 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON 4:27.52 3 6 8 27
56 315 10.02.1999 TAHA GÜNAYDIN İSTANBUL 4:28.61 3 1 9 26
57 368 1.09.2005 MURAT GÖKALP KARAPÜR KOCAELİ 4:29.21 3 7 10 25
58 388 23.02.2002 OKAN YUMUK MERSİN 4:30.71 1 9 4 24
59 321 3.11.2004 YASİN ÖREN İSTANBUL 4:32.38 1 10 5 23
60 200 26.02.2001 SEYDİ KAAN YURDAKUL ÇORUM 4:34.24 3 8 11 22
61 424 14.08.2006 ADEM ERDEMİR AĞRI 4:38.97 1 1 6 21
62 414 12.01.2007 İSHAK İLBAŞ SİİRT 4:42.30 1 6 7 20
63 412 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT 4:42.34 1 8 8 19
64 144 2.09.2007 KORAY KISAK AĞRI 4:46.00 3 2 12 18
65 416 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT 4:46.98 1 4 9 17
66 240 23.05.2006 HAMDO SAİT KIZGIN HATAY 4:54.17 2 10 13 16
67 415 22.04.2003 MUSA ELÇİ SİİRT 5:02.55 1 5 10 15
68 419 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT 5:16.65 1 2 11 14
69 413 21.06.2008 HÜSEYİN AYDIN SİİRT 5:27.25 1 7 12 13
47 244 23.05.2005 CANER KARAPINAR IĞDIR 4:17.87 4 3 11 35
- 328 29.08.2004 AHMET CİVCİ İZMİR DNF 6 1 - 0
- 356 1.01.2004 HALİL SADE KAYSERİ DNF 5 1 - 0
- 210 1.09.2003 HAKİM DURSUN ERZURUM DNF 4 7 - 0
- 216 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM DNF 5 8 - 0
- 256 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL DNF 3 9 - 0
- 219 5.12.1990 ADEL MECHAAL ESP DNF 6 17 - 0
- 235 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY DNS 2 3 - 0
- 369 16.05.2008 ZAFER ÖZTÜRK KOCAELİ DNS 2 4 - 0
- 241 6.04.2008 İRFAN ÇAYLI HATAY DNS 2 5 - 0
- 367 12.02.2008 MEHMETCAN KAPAĞAN KOCAELİ DNS 4 5 - 0
- 268 7.04.2003 BURAK YILDIRIM İSTANBUL DNS 2 8 - 0
- 242 2.05.2008 MUSTAFA YILMAZ HATAY DNS 2 9 - 0

.



Büyük Erkek / Yüksek Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.90 1.95 2.00 2.03 2.06 2.09 2.12 2.15 Sonuç Puan
1 379 20.12.2001 ORHAN BAŞTÜRK KÜTAHYA - - O - O - - XXX 2.0612
2 333 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR O XO O XXO XXX 2.0311
3 331 8.04.2004 ATİLLA GÖKTUĞ TAŞDELEN İZMİR O O O XXX 2.009,5
3 251 28.06.1995 HUSSEIN FALAH HASAN IRQ - - O XXX 2.009,5
4 202 17.08.2005 MEHMET EREN KARAYAZ DENİZLİ O O XXX 1.957,5
4 189 28.03.2002 BARTU AYDOĞAN BURSA O O XXX 1.957,5
5 430 20.09.2005 BARAN BAYRAK VAN O XXX 1.905,5
5 159 1.01.1992 FURKAN GÖKSOY ANKARA O xxx 1.905,5
6 187 20.06.2006 ARDA KURTULAN BURSA XXO XXX 1.904
- 155 1.12.2000 EMİR CAN KARAGÜL ANKARA XXX NM0
- 422 19.04.2005 ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRK SİVAS XXX NM0
- 322 29.04.2004 YUNUS EMRE ÖZTÜR İSTANBUL DNS0

Büyük Erkek / Uzun Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 411 9.02.1999 HÜSEYİN OCAK SAMSUN 6.71
X
-
7.02
7.02 7.18
7.27
7.44
7.44 12
2 259 6.04.1992 ALPER KULAKSIZ İSTANBUL 7.03
7.01
7.23
7.23 6.92
7.22
7.13
7.23 11
3 269 22.09.1997 CANER YAĞCI İSTANBUL 6.65
7.15
X
-
7.15 5.00
7.10
7.08
7.15 10
4 326 22.09.2005 YÜCEL YAĞIZ DUR İSTANBUL 6.78
7.03
6.58
7.03 X
-
X
-
X
-
7.03 9
5 344 5.04.2000 SAMET SAĞLAM İZMİR X
-
6.83
X
-
6.83 6.91
X
-
6.95
6.95 8
6 280 16.08.2002 ERDOĞAN CEYLAN İSTANBUL 6.54
6.72
6.73
6.73 6.47
6.83
6.82
6.83 7
7 378 27.07.2001 ALİ ÇOLAK KÜTAHYA 6.57
6.71
6.81
6.81 6.80
X
-
X
-
6.81 6
8 149 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 6.44
6.60
6.71
6.71 6.59
6.13
X
-
6.71 5
9 201 1.02.2005 KAYRA AKDEMİR DENİZLİ 6.60
6.68
6.54
6.68 6.50
6.56
6.64
6.68 4
10 197 2.01.1998 YİĞİT YEŞİLÇİÇEK BURSA 6.47
6.66
6.65
6.66


6.66 3
11 370 29.05.2006 MEHMET KAÇMAZ KONYA 6.51
X
-
6.64
6.64


6.64 2
12 279 13.08.1999 ENES CAN BAYRAKTAROĞLU İSTANBUL 6.58
r
-

6.58


6.58 1
13 148 19.03.2003 BARIŞ KÖROĞLU ANKARA 6.28
6.19
6.55
6.55


6.55 0
14 179 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 6.30
6.54
X
-
6.54 6.20
r
-

6.54 -1
15 338 22.03.1998 İLKAY AYDEMİR İZMİR 6.24
6.52
6.38
6.52


6.52 -2
16 153 21.05.2008 CEMALETTİN EFE NİGAR ANKARA 6.23
6.28
6.28
6.28 6.31
X
-
6.19
6.31 -3
17 422 19.04.2005 ŞÜKRÜ UĞUR ÖZTÜRK SİVAS 6.21
4.49
6.18
6.21 X
-
X
-
6.09
6.21 -4
18 297 13.09.2004 MEKKİ AKSU İSTANBUL X
-
6.21
X
-
6.21 6.09
X
-
6.09
6.21 -5
19 318 1.01.2003 UMUT ALTINOK İSTANBUL X
-
6.15
6.00
6.15 X
-
X
-
4.58
6.15 -6
20 265 22.07.2005 BERK DOĞAN İSTANBUL 5.47
5.42
5.48
5.48 5.51
5.40
5.53
5.53 -7
21 294 11.04.2005 İSMAİL ZAFER KORKMAZOĞLU İSTANBUL 5.25
5.11
r
-
5.25


5.25 -8
22 140 5.08.1999 ABDURRAHİM KILIÇ ADANA 4.09
4.88
4.99
4.99


4.99 -9
23 260 3.06.2004 ALPEREN AKDEMİR İSTANBUL 4.49
r
-

4.49


4.49 -10
24 340 15.08.1952 MEHMET EMİN YALINGÖK İZMİR 3.43
3.60
3.76
3.76


3.76 -11
- 155 1.12.2000 EMİR CAN KARAGÜL ANKARA


-


DNS 0

Büyük Erkek / Gülle Atma (20.01.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 336 25.02.2000 FATİH ALPASLAN İZMİR 17.84 17.09 17.95 17.95 18.72 X 17.35 18.72 11
2 166 2.07.2002 NUH BOLAT ANKARA X 16.07 16.48 16.48 X X X 16.48 10
3 337 23.10.2000 HASAN SAYGI İZMİR X X 13.42 13.42 X 15.37 16.33 16.33 9
4 335 29.08.2001 EMİRHAN DEMİR İZMİR 15.14 15.59 X 15.59 X X X 15.59 8
5 218 30.06.2005 MUHAMMED UZUN ESKİŞEHİR 14.98 14.63 14.71 14.98 14.86 14.98 13.63 14.98 7
6 160 3.01.1986 İBRAHİM KİRİŞ ANKARA 13.09 X X 13.09 X X 13.05 13.09 6
7 362 8.12.2000 BATUHAN YİGİT KOCAELİ 12.03 12.24 X 12.24 11.94 12.06 12.23 12.24 5
8 323 17.08.2005 YUNUS EMRE TEPE İSTANBUL X 11.01 10.79 11.01 10.64 11.55 X 11.55 4
9 432 24.04.1999 IBRAHIMA GAYE YALOVA 8.45 8.38 9.00 9.00 9.00 3
10 360 29.10.2004 HÜSEYİN ŞAHAN KKTC X 8.48 8.78 8.78 8.78 2
11 157 8.04.1985 ENGİN HAYALOĞLU ANKARA 6.53 X 7.13 7.13 7.13 1

Büyük Erkek / 200 Metre (20.01.2024)

Büyük Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 162 14.10.2000 MAHMUT KURT ANKARA 22.19 - 1 6 1 56
2 305 3.12.2001 NEŞAT BARIŞ BAYRAKDAR İSTANBUL 23.29 - 1 2 2 38
3 196 21.03.2007 SEYFİ BURHAN ÜÇER BURSA 23.65 - 1 5 3 34
4 273 1.10.2007 DENİZ ESMERAY İSTANBUL 24.79 - 1 4 4 23
5 435 7.01.2004 RAMAZAN AKDUMAN KÜTAHYA 25.32 - 1 1 5 19
168 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA DNF - 1 3 0
Büyük Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 426 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON 22.72 0.172 2 6 1 47
2 171 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ İSTANBUL 23.10 0.124 2 5 2 41
- 303 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN İSTANBUL DQ
(DQ TR16.7)
- 2 2 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 333 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.24 0.142 3 6 1 55
2 226 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 24.34 0.137 3 5 2 28
3 296 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL 26.48 0.205 3 2 3 17
4 143 17.07.2004 SERHAT ŞENOL ADANA 26.76 0.230 3 3 4 15
- 255 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL DNS - 3 4 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 4. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 420 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 22.34 0.179 4 6 1 53
2 293 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 23.60 0.175 4 5 2 35
3 302 24.06.2005 MUHAMMED HASAN EREN BARUTCU İSTANBUL 24.12 0.171 4 4 3 31
4 292 27.08.2002 İBRAHİM SALİH ÖZMEN İSTANBUL 24.35 0.137 4 2 4 27
5 314 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 25.16 0.210 4 3 5 20
Büyük Erkek/200 Metre 5. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 221 3.03.2006 EREN KESER GAZİANTEP 22.82 0.146 5 5 1 46
2 193 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 23.02 0.171 5 6 2 45
3 290 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 23.76 0.157 5 4 3 33
4 397 2.01.2001 KORAY ABANOZER NEVŞEHİR 26.55 0.192 5 3 4 16
Büyük Erkek/200 Metre 6. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 386 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN 22.37 0.133 6 6 1 52
2 348 7.09.2003 MERT TAŞCI KAHRAMANMARAŞ 23.41 0.163 6 5 2 37
3 284 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 23.94 0.157 6 2 3 32
4 433 20.04.1999 OUSMAN SAKO YALOVA 24.62 0.181 6 1 4 25
5 237 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 24.83 0.177 6 4 5 22
Büyük Erkek/200 Metre 7. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 384 31.05.1998 MOHAMAD MERHE MORTADA LBN 22.52 0.344 7 6 1 50
2 151 25.02.2004 BİLAL BERKE BAY ANKARA 23.11 0.140 7 5 2 40
- 431 1.04.1999 ALASSANE DIAKHATE YALOVA DNS - 7 1 - 0
- 283 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL DNS - 7 2 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 8. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 385 8.08.2003 TAMER SALEH LBN 22.27 0.146 8 1 1 54
2 319 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 23.08 0.164 8 5 2 43
3 278 29.07.1999 EMRE ŞENLER İSTANBUL 30.73 0.169 8 2 3 14
- 274 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL DNS - 8 3 - 0
- 172 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA DNS - 8 4 - 0
- 409 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA DNS - 8 6 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 9. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 320 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 22.38 0.194 9 6 1 51
2 380 21.02.2005 ANDREW DANNY LBN 23.51 0.175 9 1 2 36
3 229 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 24.31 0.125 9 5 3 29
4 247 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 24.65 0.179 9 3 4 24
- 225 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNS - 9 4 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 10. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 361 14.02.2004 TAYGUN ARTAN ÖZCİHAN KKTC 21.77 0.150 10 6 1 58
2 347 7.01.2001 AL-HABIB SALAMA MAHMOUD ISSA JOR 23.02 0.189 10 1 2 44
3 325 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 23.09 0.176 10 5 3 42
4 383 10.10.1978 MAZEN CHREIM LBN 24.27 0.246 10 4 4 30
5 261 27.06.2006 ARDEN İÇÖZ İSTANBUL 26.32 0.227 10 2 5 18
Büyük Erkek/200 Metre 11. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 186 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 22.15 0.179 11 6 1 57
2 185 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 22.59 0.163 11 5 2 48
3 264 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 24.62 0.274 11 3 3 26
4 258 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 24.87 0.166 11 2 4 21
- 270 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL DNS - 11 1 - 0
- 272 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL DNS - 11 4 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 12. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 332 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 21.46 0.128 12 6 1 59
2 184 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 22.58 0.180 12 2 2 49
3 366 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 23.13 0.172 12 5 3 39
- 260 3.06.2004 ALPEREN AKDEMİR İSTANBUL DNS - 12 3 - 0
- 334 16.08.2005 DOĞUHAN ALTINTAŞ İZMİR DNS - 12 4 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 332 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 21.46 0.128 12 6 1 59
2 361 14.02.2004 TAYGUN ARTAN ÖZCİHAN KKTC 21.77 0.150 10 6 1 58
3 186 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 22.15 0.179 11 6 1 57
4 162 14.10.2000 MAHMUT KURT ANKARA 22.19 - 1 6 1 56
5 333 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 22.24 0.142 3 6 1 55
6 385 8.08.2003 TAMER SALEH LBN 22.27 0.146 8 1 1 54
7 420 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 22.34 0.179 4 6 1 53
8 386 9.08.2004 CEM ÖZSU MERSİN 22.37 0.133 6 6 1 52
9 320 14.01.2002 VOLKAN ERDOĞAN İSTANBUL 22.38 0.194 9 6 1 51
10 384 31.05.1998 MOHAMAD MERHE MORTADA LBN 22.52 0.344 7 6 1 50
11 184 10.02.2002 HÜSEYİN ÇELİK BOLU 22.58 0.180 12 2 2 49
12 185 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA 22.59 0.163 11 5 2 48
13 426 23.11.2002 GÖKDENİZ GÖÇMEN TRABZON 22.72 0.172 2 6 1 47
14 221 3.03.2006 EREN KESER GAZİANTEP 22.82 0.146 5 5 1 46
15 193 27.06.2003 EMİRHAN ÇİFTÇİ BURSA 23.02 0.171 5 6 2 45
16 347 7.01.2001 AL-HABIB SALAMA MAHMOUD ISSA JOR 23.02 0.189 10 1 2 44
17 319 14.03.2006 VELİHAN ŞENER İSTANBUL 23.08 0.164 8 5 2 43
18 325 19.06.2006 YUSUF ÖZEKEN İSTANBUL 23.09 0.176 10 5 3 42
19 171 6.06.2001 ŞÜKRÜ GAMSIZ İSTANBUL 23.10 0.124 2 5 2 41
20 151 25.02.2004 BİLAL BERKE BAY ANKARA 23.11 0.140 7 5 2 40
21 366 19.01.2005 MEHMET CUMHUR CAN ÖZTÜRK KOCAELİ 23.13 0.172 12 5 3 39
22 305 3.12.2001 NEŞAT BARIŞ BAYRAKDAR İSTANBUL 23.29 - 1 2 2 38
23 348 7.09.2003 MERT TAŞCI KAHRAMANMARAŞ 23.41 0.163 6 5 2 37
24 380 21.02.2005 ANDREW DANNY LBN 23.51 0.175 9 1 2 36
25 293 14.05.2005 İSMAİL HAKKI BAŞEĞMEZ İSTANBUL 23.60 0.175 4 5 2 35
26 196 21.03.2007 SEYFİ BURHAN ÜÇER BURSA 23.65 - 1 5 3 34
27 290 4.12.2004 HASAN HÜSEYİN KILIÇ İSTANBUL 23.76 0.157 5 4 3 33
28 284 27.09.2002 FURKAN ALTINEL İSTANBUL 23.94 0.157 6 2 3 32
29 302 24.06.2005 MUHAMMED HASAN EREN BARUTCU İSTANBUL 24.12 0.171 4 4 3 31
30 383 10.10.1978 MAZEN CHREIM LBN 24.27 0.246 10 4 4 30
31 229 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 24.31 0.125 9 5 3 29
32 226 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 24.34 0.137 3 5 2 28
33 292 27.08.2002 İBRAHİM SALİH ÖZMEN İSTANBUL 24.35 0.137 4 2 4 27
34 264 20.07.2008 BARAN KAAN TUNÇAY İSTANBUL 24.62 0.274 11 3 3 26
35 433 20.04.1999 OUSMAN SAKO YALOVA 24.62 0.181 6 1 4 25
36 247 1.10.2008 FURKAN MENTEŞ IĞDIR 24.65 0.179 9 3 4 24
37 273 1.10.2007 DENİZ ESMERAY İSTANBUL 24.79 - 1 4 4 23
38 237 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 24.83 0.177 6 4 5 22
39 258 10.04.2007 ALPER ÇALIK İSTANBUL 24.87 0.166 11 2 4 21
40 314 30.03.2007 TAHA ENES ÇALIŞKAN İSTANBUL 25.16 0.210 4 3 5 20
41 435 7.01.2004 RAMAZAN AKDUMAN KÜTAHYA 25.32 - 1 1 5 19
42 261 27.06.2006 ARDEN İÇÖZ İSTANBUL 26.32 0.227 10 2 5 18
43 296 20.05.2007 KUTLU ÇAĞATAY KILINÇ İSTANBUL 26.48 0.205 3 2 3 17
44 397 2.01.2001 KORAY ABANOZER NEVŞEHİR 26.55 0.192 5 3 4 16
45 143 17.07.2004 SERHAT ŞENOL ADANA 26.76 0.230 3 3 4 15
46 278 29.07.1999 EMRE ŞENLER İSTANBUL 30.73 0.169 8 2 3 14
- 168 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA DNF - 1 3 0
- 303 14.01.2002 MUSTAFA ALPEREN ALKAN İSTANBUL DQ
(DQ TR16.7)
- 2 2 - 0
- 431 1.04.1999 ALASSANE DIAKHATE YALOVA DNS - 7 1 - 0
- 270 19.02.2006 ÇAĞAN EFE ARICA İSTANBUL DNS - 11 1 - 0
- 283 19.03.2008 FATİH ASILSOY İSTANBUL DNS - 7 2 - 0
- 274 17.01.2004 EFE ÇELEN İSTANBUL DNS - 8 3 - 0
- 260 3.06.2004 ALPEREN AKDEMİR İSTANBUL DNS - 12 3 - 0
- 334 16.08.2005 DOĞUHAN ALTINTAŞ İZMİR DNS - 12 4 - 0
- 255 24.09.2006 ABDÜLSAMED SERDAR İSTANBUL DNS - 3 4 - 0
- 272 12.08.1995 DENİZ EKSİN İSTANBUL DNS - 11 4 - 0
- 172 14.07.1999 UMUT ÇELİK ANKARA DNS - 8 4 - 0
- 225 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNS - 9 4 - 0
- 409 4.03.2002 UMUT UYSAL SAKARYA DNS - 8 6 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Final (21.01.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 332 28.04.1996 BATUHAN ALTINTAŞ İZMİR 21.36 - 1 6 1 59
2 361 14.02.2004 TAYGUN ARTAN ÖZCİHAN KKTC 21.64 - 1 5 2 58
3 186 5.01.1999 AKIN ÖZYÜREK BURSA 22.10 - 1 4 3 57
4 162 14.10.2000 MAHMUT KURT ANKARA 22.49 - 1 3 4 56
5 333 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 23.00 - 1 2 5 55
6 385 8.08.2003 TAMER SALEH LBN DNS - 1 1 6 54

Büyük Erkek / 800 Metre (20.01.2024)

Büyük Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 262 6.01.2004 AYETULLAH BAZ İSTANBUL 1:58.86 1 8 1 52
2 417 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT 2:01.88 1 3 2 43
3 281 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 2:02.50 1 7 3 41
4 321 3.11.2004 YASİN ÖREN İSTANBUL 2:10.92 1 6 4 22
5 418 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT 2:22.68 1 2 5 14
6 412 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT 2:24.35 1 5 6 13
7 413 21.06.2008 HÜSEYİN AYDIN SİİRT 2:45.63 1 4 7 11
- 183 1.08.2005 KADİR KARDAŞ BİTLİS DNF 1 1 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 167 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA 1:54.03 2 4 1 65
2 402 29.03.2001 MOHAMMED HAMDAN ALSULEIMANI OMA 1:54.23 2 8 2 63
3 234 24.08.2007 VASILEIOS SALPAS GRE 1:55.76 2 1 3 59
4 150 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 2:02.09 2 6 4 42
5 414 12.01.2007 İSHAK İLBAŞ SİİRT 2:16.90 2 5 5 18
6 177 1.05.2004 İSMAİL HAKKI DEMİR SİİRT 2:17.10 2 3 6 17
7 419 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT 2:35.96 2 2 7 12
Büyük Erkek/800 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 416 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT 2:17.58 3 4 1 16
2 398 14.06.2008 RECEP CAN SAPMAZ NEVŞEHİR 2:18.89 3 5 2 15
- 237 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY DNF 3 6 - 0
- 396 20.06.2008 İBRAHİM SAİM ÜNAL NEVŞEHİR DQ
(DQTR17.2.3)
3 2 - 0
- 424 14.08.2006 ADEM ERDEMİR AĞRI DQ
(DQTR17.2.3)
3 3 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 289 16.05.2001 HARUN ÜNER İSTANBUL 2:02.70 4 2 1 40
2 156 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 2:03.25 4 1 2 38
3 208 20.09.2008 EMRE ÇİÇEK ERZURUM 2:05.39 4 6 3 34
4 217 31.07.2008 AHMET BERHA EKMEKCİ ESKİŞEHİR 2:05.95 4 4 4 33
5 146 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 2:06.62 4 3 5 29
6 266 13.03.2004 BİLAL EMİR DOLAŞIKOĞLU İSTANBUL 2:07.66 4 7 6 27
- 287 1.06.2004 HAMİT AKAY İSTANBUL DNS 4 5 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 5. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 152 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 2:06.26 5 7 1 32
2 363 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 2:06.38 5 6 2 30
3 240 23.05.2006 HAMDO SAİT KIZGIN HATAY 2:10.47 5 4 3 24
4 267 4.06.2008 BURAK KUŞDAĞ İSTANBUL 2:10.83 5 1 4 23
5 144 2.09.2007 KORAY KISAK AĞRI 2:12.63 5 2 5 21
6 425 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON 2:13.18 5 5 6 20
- 236 20.02.2008 AHMED ELHARDEN HATAY DNF 5 3 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 6. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 232 8.02.2000 CHARIDIMOS XENIDAKIS GRE 1:50.73 6 5 1 72
2 246 10.08.2004 ENEZ KIRAÇ IĞDIR 2:00.01 6 8 2 47
3 311 29.06.2007 ÖMER TALYAK İSTANBUL 2:02.77 6 3 3 39
4 390 22.11.2005 SİNAN ŞEKER MERSİN 2:05.00 6 1 4 36
5 256 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL 2:05.21 6 7 5 35
6 145 30.04.2005 MUHAMMED AKKUŞ AĞRI 2:07.16 6 4 6 28
7 392 11.09.2006 KORAY KORKUT MUĞLA 2:09.01 6 6 7 26
8 245 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 2:09.42 6 2 8 25
Büyük Erkek/800 Metre 7. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 288 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL 1:55.73 7 8 1 60
2 393 6.04.2007 BATUHAN ERGÖZ NEVŞEHİR 1:57.64 7 7 2 55
3 191 6.07.2006 BUĞRA MERT KÖKSOY BURSA 1:59.24 7 1 3 49
4 399 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR 2:00.17 7 6 4 46
5 421 28.04.2006 ÖMER FINDIK SİVAS 2:00.29 7 5 5 45
6 351 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR KARABÜK 2:01.78 7 3 6 44
7 271 6.08.2005 DENİZ CİVAN İSTANBUL 2:03.25 7 2 7 37
8 205 17.01.2007 SERKAN TOPDEMİR DİYARBAKIR 2:06.34 7 4 8 31
Büyük Erkek/800 Metre 8. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 354 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ 1:56.31 8 5 1 58
2 358 28.01.2005 MUHAMMET KÖROĞLU KAYSERİ 1:56.31 8 8 2 57
3 248 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 1:57.37 8 4 3 56
4 394 17.03.2006 DURAN SÜTVEREN NEVŞEHİR 1:57.67 8 7 4 54
5 310 2.01.2008 ÖMER HAMZA YALÇIN İSTANBUL 1:58.30 8 3 5 53
6 324 20.08.2006 YUSUF BİRİŞİK İSTANBUL 1:59.09 8 6 6 51
7 231 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP 1:59.66 8 1 7 48
- 227 11.11.2002 MUSTAFA BAKIR GAZİANTEP DNS 8 2 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 9. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 317 30.01.2004 UĞUR KEMAL DERİN İSTANBUL 1:51.99 9 4 1 71
2 203 10.01.2006 MAZLUM TUNÇER DİYARBAKIR 1:53.85 9 8 2 67
3 214 15.03.2006 ONUR DÖNER ERZURUM 1:53.85 9 3 3 66
4 423 10.08.2005 YUSUF TALHA TOPRAK SİVAS 1:54.04 9 5 4 64
5 220 22.09.1996 EMRAH ERGÜL GAZİANTEP 1:55.26 9 6 5 62
6 359 5.01.1998 RAMAZAN BARBAROS KAYSERİ 1:55.52 9 7 6 61
7 301 2.01.2008 MUHAMMED ENES YALÇIN İSTANBUL 1:59.24 9 1 7 50
- 395 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR DNF 9 2 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 10. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 230 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ GAZİANTEP 1:50.42 10 6 1 74
2 427 1.12.2001 MEHMET ÇELİK UŞAK 1:50.51 10 8 2 73
3 175 1.01.2002 TAMER SAKAR ANTALYA 1:52.59 10 5 3 70
4 212 7.09.2004 KADİR ÜNAL ERZURUM 1:52.94 10 3 4 69
5 213 1.03.2004 MEVLÜT ARAS ERZURUM 1:53.18 10 7 5 68
6 215 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ ERZURUM 2:15.86 10 1 6 19
- 228 12.07.2000 MUSTAFA POLAT GAZİANTEP DNF 10 2 - 0
- 204 1.11.2004 RECEP İSTEK DİYARBAKIR DNS 10 4 - 0

.

Büyük Erkek / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 230 1.01.1994 SALİH TEKSÖZ GAZİANTEP 1:50.42 10 6 1 74
2 427 1.12.2001 MEHMET ÇELİK UŞAK 1:50.51 10 8 2 73
3 232 8.02.2000 CHARIDIMOS XENIDAKIS GRE 1:50.73 6 5 1 72
4 317 30.01.2004 UĞUR KEMAL DERİN İSTANBUL 1:51.99 9 4 1 71
5 175 1.01.2002 TAMER SAKAR ANTALYA 1:52.59 10 5 3 70
6 212 7.09.2004 KADİR ÜNAL ERZURUM 1:52.94 10 3 4 69
7 213 1.03.2004 MEVLÜT ARAS ERZURUM 1:53.18 10 7 5 68
8 203 10.01.2006 MAZLUM TUNÇER DİYARBAKIR 1:53.85 9 8 2 67
9 214 15.03.2006 ONUR DÖNER ERZURUM 1:53.85 9 3 3 66
10 167 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA 1:54.03 2 4 1 65
11 423 10.08.2005 YUSUF TALHA TOPRAK SİVAS 1:54.04 9 5 4 64
12 402 29.03.2001 MOHAMMED HAMDAN ALSULEIMANI OMA 1:54.23 2 8 2 63
13 220 22.09.1996 EMRAH ERGÜL GAZİANTEP 1:55.26 9 6 5 62
14 359 5.01.1998 RAMAZAN BARBAROS KAYSERİ 1:55.52 9 7 6 61
15 288 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL 1:55.73 7 8 1 60
16 234 24.08.2007 VASILEIOS SALPAS GRE 1:55.76 2 1 3 59
17 354 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ 1:56.31 8 5 1 58
18 358 28.01.2005 MUHAMMET KÖROĞLU KAYSERİ 1:56.31 8 8 2 57
19 248 6.05.2000 KADİR KÖSEM IĞDIR 1:57.37 8 4 3 56
20 393 6.04.2007 BATUHAN ERGÖZ NEVŞEHİR 1:57.64 7 7 2 55
21 394 17.03.2006 DURAN SÜTVEREN NEVŞEHİR 1:57.67 8 7 4 54
22 310 2.01.2008 ÖMER HAMZA YALÇIN İSTANBUL 1:58.30 8 3 5 53
23 262 6.01.2004 AYETULLAH BAZ İSTANBUL 1:58.86 1 8 1 52
24 324 20.08.2006 YUSUF BİRİŞİK İSTANBUL 1:59.09 8 6 6 51
25 301 2.01.2008 MUHAMMED ENES YALÇIN İSTANBUL 1:59.24 9 1 7 50
26 191 6.07.2006 BUĞRA MERT KÖKSOY BURSA 1:59.24 7 1 3 49
27 231 5.01.2006 YUSUF YUSUFOĞLU GAZİANTEP 1:59.66 8 1 7 48
28 246 10.08.2004 ENEZ KIRAÇ IĞDIR 2:00.01 6 8 2 47
29 399 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR 2:00.17 7 6 4 46
30 421 28.04.2006 ÖMER FINDIK SİVAS 2:00.29 7 5 5 45
31 351 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR KARABÜK 2:01.78 7 3 6 44
32 417 21.08.2004 OSMAN YAKUT SİİRT 2:01.88 1 3 2 43
33 150 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 2:02.09 2 6 4 42
34 281 5.05.2007 EREN HILL İSTANBUL 2:02.50 1 7 3 41
35 289 16.05.2001 HARUN ÜNER İSTANBUL 2:02.70 4 2 1 40
36 311 29.06.2007 ÖMER TALYAK İSTANBUL 2:02.77 6 3 3 39
37 156 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 2:03.25 4 1 2 38
38 271 6.08.2005 DENİZ CİVAN İSTANBUL 2:03.25 7 2 7 37
39 390 22.11.2005 SİNAN ŞEKER MERSİN 2:05.00 6 1 4 36
40 256 3.06.2004 AHMET EMİN YAŞIN İSTANBUL 2:05.21 6 7 5 35
41 208 20.09.2008 EMRE ÇİÇEK ERZURUM 2:05.39 4 6 3 34
42 217 31.07.2008 AHMET BERHA EKMEKCİ ESKİŞEHİR 2:05.95 4 4 4 33
43 152 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 2:06.26 5 7 1 32
44 205 17.01.2007 SERKAN TOPDEMİR DİYARBAKIR 2:06.34 7 4 8 31
45 363 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 2:06.38 5 6 2 30
46 146 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 2:06.62 4 3 5 29
47 145 30.04.2005 MUHAMMED AKKUŞ AĞRI 2:07.16 6 4 6 28
48 266 13.03.2004 BİLAL EMİR DOLAŞIKOĞLU İSTANBUL 2:07.66 4 7 6 27
49 392 11.09.2006 KORAY KORKUT MUĞLA 2:09.01 6 6 7 26
50 245 13.08.2008 ÇAĞRI DENİZ SARICA IĞDIR 2:09.42 6 2 8 25
51 240 23.05.2006 HAMDO SAİT KIZGIN HATAY 2:10.47 5 4 3 24
52 267 4.06.2008 BURAK KUŞDAĞ İSTANBUL 2:10.83 5 1 4 23
53 321 3.11.2004 YASİN ÖREN İSTANBUL 2:10.92 1 6 4 22
54 144 2.09.2007 KORAY KISAK AĞRI 2:12.63 5 2 5 21
55 425 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON 2:13.18 5 5 6 20
56 215 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ ERZURUM 2:15.86 10 1 6 19
57 414 12.01.2007 İSHAK İLBAŞ SİİRT 2:16.90 2 5 5 18
58 177 1.05.2004 İSMAİL HAKKI DEMİR SİİRT 2:17.10 2 3 6 17
59 416 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT 2:17.58 3 4 1 16
60 398 14.06.2008 RECEP CAN SAPMAZ NEVŞEHİR 2:18.89 3 5 2 15
61 418 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT 2:22.68 1 2 5 14
62 412 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT 2:24.35 1 5 6 13
63 419 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT 2:35.96 2 2 7 12
64 413 21.06.2008 HÜSEYİN AYDIN SİİRT 2:45.63 1 4 7 11
- 183 1.08.2005 KADİR KARDAŞ BİTLİS DNF 1 1 - 0
- 395 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR DNF 9 2 - 0
- 228 12.07.2000 MUSTAFA POLAT GAZİANTEP DNF 10 2 - 0
- 236 20.02.2008 AHMED ELHARDEN HATAY DNF 5 3 - 0
- 237 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY DNF 3 6 - 0
- 396 20.06.2008 İBRAHİM SAİM ÜNAL NEVŞEHİR DQ
(DQTR17.2.3)
3 2 - 0
- 424 14.08.2006 ADEM ERDEMİR AĞRI DQ
(DQTR17.2.3)
3 3 - 0
- 227 11.11.2002 MUSTAFA BAKIR GAZİANTEP DNS 8 2 - 0
- 204 1.11.2004 RECEP İSTEK DİYARBAKIR DNS 10 4 - 0
- 287 1.06.2004 HAMİT AKAY İSTANBUL DNS 4 5 - 0

.


Büyük Erkek / 3000 Metre (20.01.2024)

Büyük Erkek/3000 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 174 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA 8:23.24 1 12 1 36
2 210 1.09.2003 HAKİM DURSUN ERZURUM 8:50.79 1 11 2 24
3 428 18.07.2007 SÜLEYMAN CAN UŞAK 9:40.53 1 1 3 19
4 388 23.02.2002 OKAN YUMUK MERSİN 9:43.76 1 3 4 18
5 415 22.04.2003 MUSA ELÇİ SİİRT 11:15.79 1 2 5 16
- 282 3.08.2003 ERHAN TAÇ İSTANBUL DNF 1 7 - 0
- 324 20.08.2006 YUSUF BİRİŞİK İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 315 10.02.1999 TAHA GÜNAYDIN İSTANBUL DNS 1 5 - 0
- 287 1.06.2004 HAMİT AKAY İSTANBUL DNS 1 6 - 0
- 278 29.07.1999 EMRE ŞENLER İSTANBUL DNS 1 8 - 0
- 215 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ ERZURUM DNS 1 9 - 0
- 213 1.03.2004 MEVLÜT ARAS ERZURUM DNS 1 10 - 0
Büyük Erkek/3000 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 309 5.11.2003 ÖMER FARUK UĞURLU İSTANBUL 8:47.32 2 8 1 25
2 207 9.04.2008 DARA GÜNGÖR ERZURUM 8:53.07 2 7 2 23
3 306 23.05.2006 NİHAT SERTTAĞ İSTANBUL 9:10.59 2 5 3 22
4 244 23.05.2005 CANER KARAPINAR IĞDIR 9:15.24 2 6 4 21
5 236 20.02.2008 AHMED ELHARDEN HATAY 9:37.36 2 2 5 20
6 200 26.02.2001 SEYDİ KAAN YURDAKUL ÇORUM 10:00.46 2 3 6 17
- 368 1.09.2005 MURAT GÖKALP KARAPÜR KOCAELİ DNF 2 4 - 0
- 299 2.08.2001 MİKAİL AL ŞIRNAK DNF 2 9 - 0
- 288 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL DNS 2 1 - 0
Büyük Erkek/3000 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 276 31.10.2004 EMİN BERKE MURATHAN İSTANBUL 8:15.60 3 5 1 43
2 198 28.06.1999 YUNUS EMRE AKKUŞ BURSA 8:17.09 3 8 2 41
3 181 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS 8:25.64 3 7 3 33
4 222 20.05.2002 ERKAN KAPLAN GAZİANTEP 8:26.81 3 9 4 32
5 223 15.09.2007 FURKAN KANLI GAZİANTEP 8:27.60 3 2 5 31
6 147 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA 8:30.49 3 6 6 29
7 154 13.11.2004 DİYAR ERGÜVEN ANKARA 8:39.70 3 3 7 28
8 350 31.08.2005 BERKCAN DEMİRTAŞ KARABÜK 8:40.74 3 1 8 27
9 313 20.03.2003 SULTAN ORHAN İSTANBUL 8:42.53 3 4 9 26
Büyük Erkek/3000 Metre 4. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 327 1.01.1998 ABDURRAHMAN GEDİKLİOĞLU İZMİR 8:02.33 4 16 1 48
2 429 1.01.2006 ALİ TUNÇ VAN 8:04.15 4 14 2 47
3 254 27.06.1999 ABDULLAH TUĞLUK İSTANBUL 8:10.85 4 9 3 46
4 180 1.01.2001 AYETULLAH ASLANHAN BİTLİS 8:13.93 4 15 4 45
5 209 25.09.2003 ENBİYA YAZICI ERZURUM 8:15.33 4 3 5 44
6 252 28.02.1991 MOHAMMED ABDULLAH MAHAL IRQ 8:16.08 4 8 6 42
7 199 28.07.2001 MEHMET KALYONCU ÇORUM 8:19.03 4 18 7 40
8 182 20.09.2005 CANER CAN TUNÇTAN BİTLİS 8:20.30 4 6 8 39
9 353 15.01.2005 UTKU GÖLER KARS 8:20.37 4 11 9 38
10 253 10.09.2002 ABDULHALİK ÇAĞIRAN İSTANBUL 8:22.98 4 1 10 37
11 357 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ 8:23.46 4 12 11 35
12 355 9.05.2005 FURKAN MUTLU KAYSERİ 8:25.29 4 4 12 34
13 216 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM 8:28.49 4 7 13 30
- 356 1.01.2004 HALİL SADE KAYSERİ DNF 4 2 - 0
- 328 29.08.2004 AHMET CİVCİ İZMİR DNF 4 5 - 0
- 227 11.11.2002 MUSTAFA BAKIR GAZİANTEP DNF 4 10 - 0
- 211 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM DNF 4 13 - 0
- 219 5.12.1990 ADEL MECHAAL ESP DNF 4 17 - 0

.

Büyük Erkek / 3000 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 327 1.01.1998 ABDURRAHMAN GEDİKLİOĞLU İZMİR 8:02.33 4 16 1 48
2 429 1.01.2006 ALİ TUNÇ VAN 8:04.15 4 14 2 47
3 254 27.06.1999 ABDULLAH TUĞLUK İSTANBUL 8:10.85 4 9 3 46
4 180 1.01.2001 AYETULLAH ASLANHAN BİTLİS 8:13.93 4 15 4 45
5 209 25.09.2003 ENBİYA YAZICI ERZURUM 8:15.33 4 3 5 44
6 276 31.10.2004 EMİN BERKE MURATHAN İSTANBUL 8:15.60 3 5 1 43
7 252 28.02.1991 MOHAMMED ABDULLAH MAHAL IRQ 8:16.08 4 8 6 42
8 198 28.06.1999 YUNUS EMRE AKKUŞ BURSA 8:17.09 3 8 2 41
9 199 28.07.2001 MEHMET KALYONCU ÇORUM 8:19.03 4 18 7 40
10 182 20.09.2005 CANER CAN TUNÇTAN BİTLİS 8:20.30 4 6 8 39
11 353 15.01.2005 UTKU GÖLER KARS 8:20.37 4 11 9 38
12 253 10.09.2002 ABDULHALİK ÇAĞIRAN İSTANBUL 8:22.98 4 1 10 37
13 174 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA 8:23.24 1 12 1 36
14 357 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ 8:23.46 4 12 11 35
15 355 9.05.2005 FURKAN MUTLU KAYSERİ 8:25.29 4 4 12 34
16 181 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS 8:25.64 3 7 3 33
17 222 20.05.2002 ERKAN KAPLAN GAZİANTEP 8:26.81 3 9 4 32
18 223 15.09.2007 FURKAN KANLI GAZİANTEP 8:27.60 3 2 5 31
19 216 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM 8:28.49 4 7 13 30
20 147 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA 8:30.49 3 6 6 29
21 154 13.11.2004 DİYAR ERGÜVEN ANKARA 8:39.70 3 3 7 28
22 350 31.08.2005 BERKCAN DEMİRTAŞ KARABÜK 8:40.74 3 1 8 27
23 313 20.03.2003 SULTAN ORHAN İSTANBUL 8:42.53 3 4 9 26
24 309 5.11.2003 ÖMER FARUK UĞURLU İSTANBUL 8:47.32 2 8 1 25
25 210 1.09.2003 HAKİM DURSUN ERZURUM 8:50.79 1 11 2 24
26 207 9.04.2008 DARA GÜNGÖR ERZURUM 8:53.07 2 7 2 23
27 306 23.05.2006 NİHAT SERTTAĞ İSTANBUL 9:10.59 2 5 3 22
28 244 23.05.2005 CANER KARAPINAR IĞDIR 9:15.24 2 6 4 21
29 236 20.02.2008 AHMED ELHARDEN HATAY 9:37.36 2 2 5 20
30 428 18.07.2007 SÜLEYMAN CAN UŞAK 9:40.53 1 1 3 19
31 388 23.02.2002 OKAN YUMUK MERSİN 9:43.76 1 3 4 18
32 200 26.02.2001 SEYDİ KAAN YURDAKUL ÇORUM 10:00.46 2 3 6 17
33 415 22.04.2003 MUSA ELÇİ SİİRT 11:15.79 1 2 5 16
- 356 1.01.2004 HALİL SADE KAYSERİ DNF 4 2 - 0
- 368 1.09.2005 MURAT GÖKALP KARAPÜR KOCAELİ DNF 2 4 - 0
- 328 29.08.2004 AHMET CİVCİ İZMİR DNF 4 5 - 0
- 282 3.08.2003 ERHAN TAÇ İSTANBUL DNF 1 7 - 0
- 299 2.08.2001 MİKAİL AL ŞIRNAK DNF 2 9 - 0
- 227 11.11.2002 MUSTAFA BAKIR GAZİANTEP DNF 4 10 - 0
- 211 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM DNF 4 13 - 0
- 219 5.12.1990 ADEL MECHAAL ESP DNF 4 17 - 0
- 288 23.01.2006 HAMZA YAŞIN İSTANBUL DNS 2 1 - 0
- 324 20.08.2006 YUSUF BİRİŞİK İSTANBUL DNS 1 4 - 0
- 315 10.02.1999 TAHA GÜNAYDIN İSTANBUL DNS 1 5 - 0
- 287 1.06.2004 HAMİT AKAY İSTANBUL DNS 1 6 - 0
- 278 29.07.1999 EMRE ŞENLER İSTANBUL DNS 1 8 - 0
- 215 1.09.2004 ÖMER FARUK BOZDAĞ ERZURUM DNS 1 9 - 0
- 213 1.03.2004 MEVLÜT ARAS ERZURUM DNS 1 10 - 0

.


Büyük Erkek / 60 Metre Engelli (20.01.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 389 9.05.2001 SERHAT BULUT MERSİN 8.05 0.153 1 5 1 8
2 158 16.01.1998 FURKAN AKTAŞ ANKARA 8.16 0.116 1 4 2 7
3 434 8.01.2001 DOĞUKAN KİLCİOĞLU ZONGULDAK 8.29 0.148 1 6 3 6
4 188 13.06.2004 AYETULLAH DEMİR BURSA 8.31 0.144 1 2 4 5
5 333 16.04.2005 DENİZ KAAN KARTAL İZMİR 8.38 0.158 1 8 5 4
6 149 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 8.46 0.166 1 1 6 3
- 387 18.06.2001 İSMAİL EREN ADIGÜZEL MERSİN DNF - 1 7 - 0
- 338 22.03.1998 İLKAY AYDEMİR İZMİR DNS - 1 3 - 0

Büyük Erkek / Sırıkla Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 4.40 4.60 4.80 5.00 Sonuç Puan
1 338 22.03.1998 İLKAY AYDEMİR İZMİR - - XO XXX 4.805
2 304 30.09.1998 MUSTAFA BERKAY GÜRMERİÇ İSTANBUL - XO XO XXX 4.804
- 141 1.01.2004 ERDEM TİLKİ ADANA - - XXX NM0
- 345 19.02.2004 YİĞİTCAN ÖZKARAGÖZ İZMİR XXX NM0
- 407 26.09.2007 ALP ARTEŞEN SAKARYA DNS0

Büyük Erkek / Üçadım Atlama (20.01.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 298 25.08.2003 MESUT BÜLBÜL İSTANBUL 15.25
15.45
15.22
15.45 X
-
15.37
15.31
15.45 10
2 312 16.01.2004 SEMİH GEYLANİ İSTANBUL X
-
X
-
14.50
14.50 14.86
X
-
X
-
14.86 9
3 169 27.07.2001 SAMET KÜRŞAT KAYA ANKARA 14.40
14.80
14.64
14.80 14.85
14.81
14.41
14.85 8
4 194 5.05.2004 HAKKI BURAK YILMAZ BURSA 14.80
14.84
14.67
14.84 14.54
X
-
X
-
14.84 7
5 192 8.04.2004 EBUBEKİR ERDOĞAN BURSA 14.58
X
-
14.71
14.71 14.77
X
-
X
-
14.77 6
6 410 26.08.2001 BATUHAN ÖNDER SAMSUN 13.99
X
-
14.68
14.68 13.95
14.45
X
-
14.68 5
7 364 26.07.2005 BİLAL DURUL KOCAELİ 13.89
13.91
X
-
13.91 X
-
13.92
X
-
13.92 4
8 153 21.05.2008 CEMALETTİN EFE NİGAR ANKARA X
-
X
-
13.12
13.12 X
-
13.02
13.59
13.59 3
9 170 28.10.2006 SEYHUN EFE BÜKMEN ANKARA 13.07
12.72
12.95
13.07


13.07 2
- 297 13.09.2004 MEKKİ AKSU İSTANBUL X
-
X
-
X
-
-


NM 0