OLİMPİK DENEME

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliANTALYA
Katılan Sporcu Sayısı 455
Kategorileri
  • U16 Kız
  • U16 Erkek
  • U18 Kadın
  • U18 Erkek
  • U20 Kadın
  • U20 Erkek
  • Büyük Kadın
  • Büyük Erkek
Branşlar
  • 100 Metre
  • 200 Metre
  • 300 Metre
  • 400 Metre
  • 800 Metre
  • 1500 Metre
  • 3000 Metre
  • 100 Metre Engelli
  • 110 Metre Engelli
  • 300 Metre Engelli
  • 400 Metre Engelli
  • 3000 Metre Engelli
  • 2000 Metre Engelli
  • Yüksek Atlama
  • Uzun Atlama
  • Üçadım Atlama
  • Gülle Atma
  • Disk Atma
  • Çekiç Atma
  • Cirit Atma

.


U16 Kız / 100 Metre (27.04.2024)

U16 Kız/100 Metre 1. Seri
Rüzgar: -0.3
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 141 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 12.87 - 1 7 1 18
2 240 3.03.2009 HATİCENUR ÇAKIR BALIKESİR 13.68 0.175 1 5 2 11
3 142 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA 13.74 0.205 1 4 3 10
4 275 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 14.32 - 1 3 4 8
5 84 25.10.2010 ECRİN ALKAN ANKARA 14.73 - 1 2 5 7
- 289 6.05.2010 GÜL SU OLCAY DENİZLİ DNS - 1 6 - 0
U16 Kız/100 Metre 2. Seri
Rüzgar: -0.2
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 242 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 12.68 0.225 2 5 1 19
2 199 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 12.93 - 2 7 2 17
3 238 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 12.95 0.162 2 4 3 16
4 198 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 13.37 0.171 2 6 4 13
5 274 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 13.53 0.300 2 3 5 12
6 82 1.10.2010 DENİZ SERBEST ANKARA 14.92 0.320 2 2 6 5
U16 Kız/100 Metre 3. Seri
Rüzgar: -1.3
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 505 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 13.19 0.254 3 7 1 15
2 239 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 13.23 0.143 3 4 2 14
3 241 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 14.19 0.166 3 5 3 9
4 86 22.08.2010 MELİSA MASAL BULAT ANKARA 14.83 0.271 3 2 4 6
5 386 3.01.2010 CEMRE AKSU KAYSERİ 28.22 - 3 8 5 4
- 428 3.08.2009 HATİCE ECRİN KARAÇAM KOCAELİ DNS - 3 3 - 0
- 345 27.04.2009 SENA AZRA ÇEKER İSTANBUL DNS - 3 6 - 0

.

U16 Kız / 100 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 242 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 12.68 0.225 2 5 1 19
2 141 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 12.87 - 1 7 1 18
3 199 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 12.93 - 2 7 2 17
4 238 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 12.95 0.162 2 4 3 16
5 505 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 13.19 0.254 3 7 1 15
6 239 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 13.23 0.143 3 4 2 14
7 198 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 13.37 0.171 2 6 4 13
8 274 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 13.53 0.300 2 3 5 12
9 240 3.03.2009 HATİCENUR ÇAKIR BALIKESİR 13.68 0.175 1 5 2 11
10 142 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA 13.74 0.205 1 4 3 10
11 241 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 14.19 0.166 3 5 3 9
12 275 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 14.32 - 1 3 4 8
13 84 25.10.2010 ECRİN ALKAN ANKARA 14.73 - 1 2 5 7
14 86 22.08.2010 MELİSA MASAL BULAT ANKARA 14.83 0.271 3 2 4 6
15 82 1.10.2010 DENİZ SERBEST ANKARA 14.92 0.320 2 2 6 5
16 386 3.01.2010 CEMRE AKSU KAYSERİ 28.22 - 3 8 5 4
- 428 3.08.2009 HATİCE ECRİN KARAÇAM KOCAELİ DNS - 3 3 - 0
- 345 27.04.2009 SENA AZRA ÇEKER İSTANBUL DNS - 3 6 - 0
- 289 6.05.2010 GÜL SU OLCAY DENİZLİ DNS - 1 6 - 0

.

U16 Kız / 100 Metre Final (27.04.2024)
Rüzgar: 0.2
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 242 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR 12.67 - 1 4 1 19
2 141 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 12.87 - 1 5 2 18
3 199 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 12.88 - 1 3 3 17
4 238 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR 12.96 - 1 6 4 16
5 239 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 13.13 - 1 7 5 14
6 505 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 13.18 - 1 2 6 15
7 274 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 13.72 - 1 8 7 12
- 198 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN DNF - 1 1 - 13

U16 Kız / 300 Metre (27.04.2024)

U16 Kız/300 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 277 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 44.01 - 1 2 1 21
2 154 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 44.85 0.212 1 5 2 17
3 156 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 45.15 0.229 1 3 3 14
4 387 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 45.54 0.254 1 8 4 13
5 149 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 45.58 0.188 1 4 5 12
6 333 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 48.01 - 1 7 6 5
7 152 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 48.27 - 1 6 7 4
U16 Kız/300 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 148 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 40.63 0.334 2 4 1 23
2 388 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 42.23 0.354 2 5 2 22
3 463 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 44.48 0.397 2 3 3 18
4 276 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 45.01 0.330 2 6 4 15
5 151 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 45.93 - 2 7 5 10
6 147 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 46.66 - 2 2 6 7
7 145 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA 47.09 0.350 2 8 7 6
8 317 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 49.27 - 2 1 8 2
U16 Kız/300 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 146 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 44.07 - 3 1 1 20
2 153 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 44.31 0.169 3 5 2 19
3 243 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 44.90 - 3 7 3 16
4 91 9.05.2010 NİSANUR KESER ANKARA 45.63 0.667 3 4 4 11
5 155 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA 46.04 - 3 2 5 9
6 316 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 46.57 - 3 8 6 8
7 430 29.06.2010 ECRİN KUÇKAR KOCAELİ 48.70 0.230 3 6 7 3
- 346 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL DNS - 3 3 - 0

.

U16 Kız / 300 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 148 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 40.63 0.334 2 4 1 23
2 388 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 42.23 0.354 2 5 2 22
3 277 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 44.01 - 1 2 1 21
4 146 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 44.07 - 3 1 1 20
5 153 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 44.31 0.169 3 5 2 19
6 463 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 44.48 0.397 2 3 3 18
7 154 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 44.85 0.212 1 5 2 17
8 243 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 44.90 - 3 7 3 16
9 276 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 45.01 0.330 2 6 4 15
10 156 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 45.15 0.229 1 3 3 14
11 387 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 45.54 0.254 1 8 4 13
12 149 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 45.58 0.188 1 4 5 12
13 91 9.05.2010 NİSANUR KESER ANKARA 45.63 0.667 3 4 4 11
14 151 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 45.93 - 2 7 5 10
15 155 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA 46.04 - 3 2 5 9
16 316 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 46.57 - 3 8 6 8
17 147 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 46.66 - 2 2 6 7
18 145 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA 47.09 0.350 2 8 7 6
19 333 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 48.01 - 1 7 6 5
20 152 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 48.27 - 1 6 7 4
21 430 29.06.2010 ECRİN KUÇKAR KOCAELİ 48.70 0.230 3 6 7 3
22 317 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 49.27 - 2 1 8 2
- 346 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL DNS - 3 3 - 0

.


U16 Kız / 1500 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 421 14.04.2009 ELİF NARİN KIRIKKALE 4:47.62 1 9 1 11
2 89 14.09.2009 KÜBRA SANDIKÇI ANKARA 4:55.42 1 11 2 10
3 88 8.10.2010 CEMRE BAHAR AKDEMİR ANKARA 5:04.93 1 1 3 9
4 92 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN ANKARA 5:12.03 1 2 4 8
5 422 20.02.2009 YAĞMUR ASLIYÜCE KIRIKKALE 5:22.03 1 8 5 7
6 330 10.10.2009 DİLCAN KESER HATAY 5:22.77 1 5 6 6
7 90 19.11.2010 NEHİR DEMİR ANKARA 5:22.79 1 3 7 5
8 429 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ 5:29.79 1 10 8 4
9 331 13.10.2010 İKLİM KARA HATAY 5:49.02 1 6 9 3
- 87 14.02.2009 ASLI GÖKÇE ANTALYA DNF 1 4 - 0
- 332 1.12.2009 MELEK ZANBAK HATAY DNS 1 7 - 0

U16 Kız / 100 Metre Engelli (27.04.2024)

U16 Kız/100 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar: -0.3
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 198 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 14.54 0.181 1 3 1 10
2 158 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 16.92 0.662 1 4 2 5
3 94 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA 16.99 0.246 1 6 3 4
4 159 14.08.2009 DAMLA BODUÇ ANTALYA 22.82 0.285 1 7 4 3
- 431 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ DNS - 1 5 - 0
U16 Kız/100 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar: -0.4
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 394 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 14.49 - 2 7 1 11
2 150 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 15.22 0.172 2 3 2 9
3 275 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 16.01 0.224 2 4 3 8
4 81 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 16.22 - 2 8 4 7
5 83 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 16.25 0.203 2 6 5 6
- 347 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL DNS - 2 5 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 394 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 14.49 - 2 7 1 11
2 198 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 14.54 0.181 1 3 1 10
3 150 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 15.22 0.172 2 3 2 9
4 275 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 16.01 0.224 2 4 3 8
5 81 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 16.22 - 2 8 4 7
6 83 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 16.25 0.203 2 6 5 6
7 158 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 16.92 0.662 1 4 2 5
8 94 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA 16.99 0.246 1 6 3 4
9 159 14.08.2009 DAMLA BODUÇ ANTALYA 22.82 0.285 1 7 4 3
- 431 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ DNS - 1 5 - 0
- 347 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL DNS - 2 5 - 0

.

U16 Kız / 100 Metre Engelli Final (27.04.2024)
Rüzgar: -1.5
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 394 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 14.43 - 1 4 1 11
2 198 9.05.2009 ÖYKÜ CEYLİN TEKDAL AYDIN 14.80 - 1 5 2 10
3 150 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR 15.28 - 1 3 3 9
4 275 2.01.2010 MERVE KARAKURT BURSA 15.95 - 1 6 4 8
5 83 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 16.45 - 1 7 5 6
6 81 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 16.46 - 1 2 6 7
7 158 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 16.66 - 1 1 7 5
8 94 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA 18.02 - 1 8 8 4

U16 Kız / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 390 25.06.2010 FATMA GÜNDÜZ KAYSERİ X
-3.6
X
-0.7
X
-4.0
- 10.99
+1.2
11.11
+0.4
11.03
-0.5
11.11 +0.4 6
2 389 30.08.2009 ESLEM YÜSRA YÜKSEL KAYSERİ X
-3.0
10.77
-2.8
10.81
-3.5
10.81 10.92
-0.5
X
-0.1
11.11
+0.2
11.11 +0.2 5
3 290 27.10.2009 BEREN AVCI DENİZLİ 9.85
-1.0
9.62
-1.6
9.90
-2.5
9.90 9.58
-0.3
9.67
-1.3
X
-0.2
9.90 -2.5 4
4 464 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN 9.33
-0.7
9.22
+0.0
9.44
-0.7
9.44 9.24
-2.2
X
-0.1
X
-0.4
9.44 -0.7 3
5 391 20.04.2010 GÖKÇE TAŞDEMİR KAYSERİ 8.59
-1.6
8.98
-1.5
9.38
-5.4
9.38 8.96
+0.0
8.88
-0.4
9.19
+0.1
9.38 -5.4 2
6 291 28.07.2010 YAĞMUR NAZ ACAR DENİZLİ 9.26
+0.0
X
-0.5
9.37
-6.0
9.37 9.34
+0.3
X
+0.1
9.31
-0.4
9.37 -6.0 1

.

U18 Kadın / 100 Metre (27.04.2024)

Rüzgar: 0.5
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 255 1.01.2008 REYYAN HASAN BURSA 13.33 - 1 5 1 6
2 61 14.11.2007 MİNA ÇELİK ANKARA 13.33 - 1 6 2 5
3 210 30.01.2008 HATİCE BEYZA KAYA BALIKESİR 13.75 - 1 4 3 4
4 108 17.11.2007 KARDELEN EREKİN MARDİN 14.87 - 1 7 4 3
5 107 11.07.2007 EZGİ BODUÇ ANTALYA 15.90 - 1 3 5 2
- 365 9.09.2008 NAZLI KAVAK KAYSERİ DQ
(TR16.8)
- 1 2 - 0

U18 Kadın / 400 Metre (27.04.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 115 5.03.2007 BETÜL MELİS MERCAN ANTALYA 1:01.52 - 1 3 1 5
2 116 28.06.2008 DERYA JOLANTA KONCA ANTALYA 1:07.13 - 1 6 2 4
3 414 10.12.2008 LİVANUR ASLAN KIRIKKALE 1:08.60 - 1 7 3 3
4 117 9.10.2007 NAZAN TANKUT ANTALYA 1:09.48 - 1 5 4 2
- 118 5.11.2007 SELMA DÖNMEZ ANTALYA DNF - 1 4 - 0

U18 Kadın / 1500 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 413 1.01.2007 YAREN YILDIZ KIRIKKALE 5:15.44 1 7 1 10
2 110 30.06.2008 DİĞDEM AKDAŞ ANTALYA 5:20.85 1 3 2 9
3 412 16.12.2008 SEHER SUMBÜL KIRIKKALE 5:30.70 1 8 3 8
4 114 23.05.2007 ŞEMSİ ERENİŞTE ANTALYA 5:44.39 1 1 4 7
5 112 20.05.2008 RABİA DÜRMAZ ANTALYA 5:55.52 1 2 5 6
6 411 8.09.2008 İKRA SENA ÖZTÜRK KIRIKKALE 6:04.57 1 9 6 5
7 113 1.07.2008 REYHAN ELA ÖZKAYA ANTALYA 6:07.34 1 4 7 4
8 120 29.03.2008 HATİCE KEŞOĞLU ANTALYA 6:07.36 1 10 8 3
- 111 13.10.2007 HATİCE NUR AYTAŞ ANTALYA DNS 1 5 - 0
- 109 6.10.2008 ASLI BÖYÜKELHAN ANTALYA DNS 1 6 - 0

U18 Kadın / 100 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: -1.0
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 368 10.10.2008 FATMA SİVRİTAŞ KAYSERİ 15.68 - 1 7 1 5
2 456 26.01.2007 HAMİDE TÜNÇ MERSİN 16.41 - 1 6 2 4
3 61 14.11.2007 MİNA ÇELİK ANKARA 16.42 - 1 5 3 3
4 119 20.05.2008 FATMA DÜRMAZ ANTALYA 18.37 - 1 3 4 2
5 107 11.07.2007 EZGİ BODUÇ ANTALYA 20.07 - 1 4 5 1


U18 Kadın / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 366 19.06.2008 HİRA NUR AKBURAK KAYSERİ 11.44
-0.4
11.68
-4.2
11.18
-0.9
11.68 11.07
-3.0
11.21
-1.5
11.06
-5.9
11.68 -4.2 4
2 367 15.11.2008 ŞEYMA KAMAŞ KAYSERİ X
+0.0
11.09
-2.4
10.98
-1.4
11.09 10.94
-2.0
11.10
-1.4
10.87
-1.8
11.10 -1.4 3
3 482 17.11.2007 MELANİA NELKA POL 10.29
+0.3
X
-0.7
10.26
-1.0
10.29 10.40
-1.7
10.22
-1.5
X
-1.3
10.40 -1.7 2
4 301 8.11.2007 TUĞBA CEREN BOZKURT GAZİANTEP X
+0.0
9.90
-0.1
9.80
-4.6
9.90 9.96
-2.7
X
-0.9
9.93
-1.6
9.96 -2.7 1

.

U20 Kadın / 100 Metre (27.04.2024)

U20 Kadın/100 Metre 1. Seri
Rüzgar: 0.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 349 18.07.2007 ADA GÜRKAN İZMİR 12.79 0.140 1 4 1 14
2 121 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 13.32 - 1 8 2 13
3 257 18.10.2006 EDA ESMA SEYREK BURSA 16.14 - 1 6 3 11
4 56 17.08.2006 GÜLER SUDE EROĞLU AFYONKARAHİSAR 16.32 0.634 1 2 4 9
5 258 29.09.2006 HACER TEMİR BURSA 17.10 0.642 1 5 5 8
6 57 7.12.2006 SULTAN KARAARSLAN AFYONKARAHİSAR 18.31 - 1 1 6 6
7 58 14.07.2006 ŞULE ÖZKARA AFYONKARAHİSAR 20.03 0.674 1 7 7 5
- 256 12.07.2006 BEYZANUR AKÇAY BURSA DNS - 1 3 - 0
U20 Kadın/100 Metre 2. Seri
Rüzgar: 0.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 191 26.01.2006 SAADET ÖZTÜRK AYDIN 12.49 0.187 2 2 1 15
2 302 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 13.68 0.165 2 3 2 12
3 260 8.12.2006 SILA CAN BURSA 16.22 0.183 2 7 3 10
4 54 29.01.2006 CEYDA TIRIK AFYONKARAHİSAR 17.66 0.276 2 5 4 7
- 55 28.09.2006 ELİFNUR KESER AFYONKARAHİSAR DNS - 2 4 - 0
- 53 24.05.2006 AYŞE GÜLDANE KAHRAMAN AFYONKARAHİSAR DNS - 2 6 - 0
- 259 17.02.2006 KÜBRA SÜLEYMANOĞLU BURSA DNS - 2 8 - 0

.

U20 Kadın / 100 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 191 26.01.2006 SAADET ÖZTÜRK AYDIN 12.49 0.187 2 2 1 15
2 349 18.07.2007 ADA GÜRKAN İZMİR 12.79 0.140 1 4 1 14
3 121 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 13.32 - 1 8 2 13
4 302 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 13.68 0.165 2 3 2 12
5 257 18.10.2006 EDA ESMA SEYREK BURSA 16.14 - 1 6 3 11
6 260 8.12.2006 SILA CAN BURSA 16.22 0.183 2 7 3 10
7 56 17.08.2006 GÜLER SUDE EROĞLU AFYONKARAHİSAR 16.32 0.634 1 2 4 9
8 258 29.09.2006 HACER TEMİR BURSA 17.10 0.642 1 5 5 8
9 54 29.01.2006 CEYDA TIRIK AFYONKARAHİSAR 17.66 0.276 2 5 4 7
10 57 7.12.2006 SULTAN KARAARSLAN AFYONKARAHİSAR 18.31 - 1 1 6 6
11 58 14.07.2006 ŞULE ÖZKARA AFYONKARAHİSAR 20.03 0.674 1 7 7 5
- 256 12.07.2006 BEYZANUR AKÇAY BURSA DNS - 1 3 - 0
- 55 28.09.2006 ELİFNUR KESER AFYONKARAHİSAR DNS - 2 4 - 0
- 53 24.05.2006 AYŞE GÜLDANE KAHRAMAN AFYONKARAHİSAR DNS - 2 6 - 0
- 259 17.02.2006 KÜBRA SÜLEYMANOĞLU BURSA DNS - 2 8 - 0

.

U20 Kadın / 100 Metre Final (27.04.2024)
Rüzgar: 1.6
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 191 26.01.2006 SAADET ÖZTÜRK AYDIN 12.47 - 1 4 1 15
2 349 18.07.2007 ADA GÜRKAN İZMİR 12.62 - 1 5 2 14
3 302 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 13.43 - 1 6 3 12
- 121 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA DNS - 1 3 - 13
- 257 18.10.2006 EDA ESMA SEYREK BURSA DNS - 1 2 - 11
- 260 8.12.2006 SILA CAN BURSA DNS - 1 7 - 10
- 56 17.08.2006 GÜLER SUDE EROĞLU AFYONKARAHİSAR DNS - 1 1 - 9
- 258 29.09.2006 HACER TEMİR BURSA DNS - 1 8 - 8

U20 Kadın / 400 Metre (27.04.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 122 14.02.2006 FATMA DEMİR ANTALYA 1:09.08 - 1 4 1 1

U20 Kadın / 1500 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 373 6.02.2008 FATMA NUR KARAKAYA KAYSERİ 4:36.79 1 2 1 4
2 371 22.05.2007 DÖNDÜ KÜBRA BOYRAZ KAYSERİ 4:37.93 1 4 2 3
3 372 8.11.2008 ELANUR ŞEN KAYSERİ 4:42.54 1 1 3 2
4 415 21.04.2006 ZEHRA YAYLACI KIRIKKALE 5:14.33 1 3 4 1

U20 Kadın / 100 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: -1.5
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 121 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA 16.19 - 1 3 1 2
2 124 19.08.2006 ELİF YILDIRIM ANTALYA 19.05 - 1 4 2 1

U20 Kadın / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 485 24.05.2006 MAJA MURACH POL 11.95
+0.5
12.35
+0.0
12.29
+0.6
12.35 12.30
+1.0
12.48
+2.8
12.40
+1.5
12.48 +2.8 3
2 123 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA X
+0.8
X
+2.5
X
+1.8
- 11.40
+0.1
11.42
+0.9
X
+1.6
11.42 +0.9 2
- 486 8.08.2006 OLGA SZLACHTA POL


-


DNS 0

.

Büyük Kadın / 100 Metre (27.04.2024)

Büyük Kadın/100 Metre 1. Seri
Rüzgar: -1.4
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 63 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 12.60 0.156 1 5 1 7
2 201 3.09.2002 FARİDA RZAYEVA AZE 12.67 0.248 1 4 2 6
3 126 7.08.2000 BERFİN BODUÇ ANTALYA 12.95 - 1 3 3 5
- 303 19.07.2004 ASUMAN ATİLA GAZİANTEP DNS - 1 6 - 0
Büyük Kadın/100 Metre 2. Seri
Rüzgar: -0.8
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 202 5.12.2002 LAMİYA VALIYEVA AZE 12.06 - 2 3 1 9
2 304 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 12.16 0.168 2 4 2 8
3 261 8.02.2004 MELİKE BAYRAM BURSA 17.45 - 2 6 3 4
4 62 30.12.1983 SELMA DİLEK ANKARA 18.81 - 2 7 4 3
- 351 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR DNS - 2 5 - 0

.

Büyük Kadın / 100 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 202 5.12.2002 LAMİYA VALIYEVA AZE 12.06 - 2 3 1 9
2 304 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 12.16 0.168 2 4 2 8
3 63 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 12.60 0.156 1 5 1 7
4 201 3.09.2002 FARİDA RZAYEVA AZE 12.67 0.248 1 4 2 6
5 126 7.08.2000 BERFİN BODUÇ ANTALYA 12.95 - 1 3 3 5
6 261 8.02.2004 MELİKE BAYRAM BURSA 17.45 - 2 6 3 4
7 62 30.12.1983 SELMA DİLEK ANKARA 18.81 - 2 7 4 3
- 351 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR DNS - 2 5 - 0
- 303 19.07.2004 ASUMAN ATİLA GAZİANTEP DNS - 1 6 - 0

.

Büyük Kadın / 100 Metre Final (27.04.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 202 5.12.2002 LAMİYA VALIYEVA AZE 11.81 - 1 4 1 9
2 304 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 12.05 - 1 5 2 8
3 63 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 12.42 - 1 3 3 7
4 201 3.09.2002 FARİDA RZAYEVA AZE 12.60 - 1 6 4 6
5 126 7.08.2000 BERFİN BODUÇ ANTALYA 12.80 - 1 2 5 5
6 62 30.12.1983 SELMA DİLEK ANKARA 15.74 - 1 1 6 3
- 261 8.02.2004 MELİKE BAYRAM BURSA DNS - 1 7 - 4

Büyük Kadın / 400 Metre (27.04.2024)

Büyük Kadın/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 508 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 57.56 - 1 4 1 9
2 303 19.07.2004 ASUMAN ATİLA GAZİANTEP 1:02.51 0.306 1 6 2 4
- 518 9.12.2004 AYÇA AKARSU UŞAK DNS - 1 3 - 0
- 64 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA DNS - 1 5 - 0
- 481 11.11.2003 ALEYNA TOK NİĞDE DNS - 1 7 - 0
Büyük Kadın/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 63 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 58.71 - 2 5 1 8
2 305 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP 1:00.95 - 2 3 2 7
3 127 5.01.2003 EDANUR YAŞAR ANTALYA 1:00.99 0.332 2 6 3 6
4 262 29.09.2003 MERVE KURTOĞLU BURSA 1:01.12 0.258 2 4 4 5

.

Büyük Kadın / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 508 3.08.2004 PINAR GÜLSEREN SİİRT 57.56 - 1 4 1 9
2 63 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 58.71 - 2 5 1 8
3 305 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP 1:00.95 - 2 3 2 7
4 127 5.01.2003 EDANUR YAŞAR ANTALYA 1:00.99 0.332 2 6 3 6
5 262 29.09.2003 MERVE KURTOĞLU BURSA 1:01.12 0.258 2 4 4 5
6 303 19.07.2004 ASUMAN ATİLA GAZİANTEP 1:02.51 0.306 1 6 2 4
- 518 9.12.2004 AYÇA AKARSU UŞAK DNS - 1 3 - 0
- 64 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA DNS - 1 5 - 0
- 481 11.11.2003 ALEYNA TOK NİĞDE DNS - 1 7 - 0

.


Büyük Kadın / 1500 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 300 3.08.1992 GAMZE BULUT DUVAR ESKİŞEHİR 4:21.52 1 1 1 1

Büyük Kadın / 100 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: -1.5
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 351 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR 14.47 - 1 6 1 2
2 353 1.01.2007 İLKİM ALTUNBULAK İZMİR 15.87 - 1 5 2 1

Büyük Kadın / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 247 1.01.2002 HAYRİYE NUR ARI BİLECİK 12.61
+0.8
13.14
+0.9
X
+1.2
13.14 13.07
+0.1
12.66
+0.9
13.15
+1.7
13.15 +1.7 4
2 352 20.01.2004 KADRİYE DİLEK DURMUŞ İZMİR 12.41
+0.4
12.90
+0.5
X
-1.1
12.90 12.98
+1.1
12.86
+2.4
X
+1.7
12.98 +1.1 3
3 374 7.12.2006 ALEYNA KARABULUT KAYSERİ X
-1.5
12.41
+0.0
X
+1.0
12.41 12.40
+0.7
X
+0.0
X
+2.8
12.41 +0.0 2
- 488 29.08.2004 JULİA JACAK POL


-


DNS 0

.

U16 Kız / 200 Metre (27.04.2024)

U16 Kız/200 Metre 1. Seri
Rüzgar: -1.9
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 199 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 26.64 - 1 4 1 18
2 505 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 28.45 - 1 6 2 13
3 463 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 28.56 - 1 3 3 12
4 316 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 29.04 - 1 2 4 11
- 242 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR DNS - 1 5 - 0
U16 Kız/200 Metre 2. Seri
Rüzgar: -0.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 141 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 26.98 - 2 4 1 17
2 239 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 27.41 - 2 3 2 15
3 241 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 30.70 - 2 2 3 8
- 142 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA DNS - 2 5 - 0
- 346 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL DNS - 2 6 - 0
- 347 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL DNS - 2 7 - 0
- 94 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA DNS - 2 8 - 0
U16 Kız/200 Metre 3. Seri
Rüzgar: -1.7
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 148 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 25.82 - 3 4 1 19
2 388 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 27.16 - 3 5 2 16
3 160 19.03.2009 DEFNE SARI ANTALYA 28.02 - 3 7 3 14
4 274 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 29.42 - 3 6 4 10
5 389 30.08.2009 ESLEM YÜSRA YÜKSEL KAYSERİ 29.48 - 3 2 5 9
6 159 14.08.2009 DAMLA BODUÇ ANTALYA 37.12 - 3 8 6 7
- 238 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR DNS - 3 3 - 0

.

U16 Kız / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 148 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 25.82 - 3 4 1 19
2 199 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 26.64 - 1 4 1 18
3 141 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 26.98 - 2 4 1 17
4 388 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 27.16 - 3 5 2 16
5 239 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR 27.41 - 2 3 2 15
6 160 19.03.2009 DEFNE SARI ANTALYA 28.02 - 3 7 3 14
7 505 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 28.45 - 1 6 2 13
8 463 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 28.56 - 1 3 3 12
9 316 4.10.2010 DURSUN NUR POLAT GAZİANTEP 29.04 - 1 2 4 11
10 274 24.08.2010 AZRANUR SANCAKLI BURSA 29.42 - 3 6 4 10
11 389 30.08.2009 ESLEM YÜSRA YÜKSEL KAYSERİ 29.48 - 3 2 5 9
12 241 15.04.2010 NAİME KARACA BALIKESİR 30.70 - 2 2 3 8
13 159 14.08.2009 DAMLA BODUÇ ANTALYA 37.12 - 3 8 6 7
- 238 3.12.2009 ELVİN ZEYNEP KARABULUT BALIKESİR DNS - 3 3 - 0
- 242 8.07.2009 NİSA NUR ÖZDOĞAN BALIKESİR DNS - 1 5 - 0
- 142 14.07.2010 HATİCE KÜBRA DURGUT ANTALYA DNS - 2 5 - 0
- 346 3.09.2009 BÜTEYRA ORAL İSTANBUL DNS - 2 6 - 0
- 347 2.01.2009 İREM ÖNAL İSTANBUL DNS - 2 7 - 0
- 94 2.01.2010 DAMLA ÖNAL ANKARA DNS - 2 8 - 0

.

U16 Kız / 200 Metre Final (28.04.2024)
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 148 12.06.2010 ELİF BAYAR ANTALYA 26.29 - 1 4 1 19
2 199 14.11.2009 SUDE NAZ BAYAR AYDIN 26.79 - 1 5 2 18
3 141 1.01.2010 GÜLSU BERİL İNCE ANTALYA 27.11 - 1 3 3 17
4 388 17.12.2009 İREMSU TEZCAN KAYSERİ 27.65 - 1 6 4 16
5 505 16.09.2009 ZEYNEP KİRAZLI SAMSUN 28.22 - 1 1 5 13
6 160 19.03.2009 DEFNE SARI ANTALYA 28.62 - 1 7 6 14
7 463 3.07.2009 AYŞEGÜL KARATAŞ MERSİN 28.68 - 1 8 7 12
- 239 19.03.2010 FEYZA IŞIK BALIKESİR DNS - 1 2 - 15

U16 Kız / 800 Metre (27.04.2024)

U16 Kız/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 243 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 2:27.75 1 7 1 13
2 91 9.05.2010 NİSANUR KESER ANKARA 2:36.66 1 6 2 9
3 422 20.02.2009 YAĞMUR ASLIYÜCE KIRIKKALE 2:39.61 1 1 3 7
4 330 10.10.2009 DİLCAN KESER HATAY 2:41.30 1 4 4 6
5 87 14.02.2009 ASLI GÖKÇE ANTALYA 2:46.39 1 8 5 5
6 333 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 2:52.34 1 3 6 4
- 331 13.10.2010 İKLİM KARA HATAY DNF 1 5 - 0
- 332 1.12.2009 MELEK ZANBAK HATAY DNS 1 2 - 0
U16 Kız/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 277 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 2:18.31 2 4 1 16
2 89 14.09.2009 KÜBRA SANDIKÇI ANKARA 2:23.02 2 5 2 15
3 88 8.10.2010 CEMRE BAHAR AKDEMİR ANKARA 2:26.06 2 3 3 14
4 429 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ 2:31.27 2 8 4 12
5 90 19.11.2010 NEHİR DEMİR ANKARA 2:34.56 2 6 5 11
6 92 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN ANKARA 2:36.12 2 2 6 10
7 317 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 2:37.29 2 1 7 8
- 421 14.04.2009 ELİF NARİN KIRIKKALE DNS 2 7 - 0

.

U16 Kız / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 277 6.05.2009 SENA ÇAKMAK BURSA 2:18.31 2 4 1 16
2 89 14.09.2009 KÜBRA SANDIKÇI ANKARA 2:23.02 2 5 2 15
3 88 8.10.2010 CEMRE BAHAR AKDEMİR ANKARA 2:26.06 2 3 3 14
4 243 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR 2:27.75 1 7 1 13
5 429 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ 2:31.27 2 8 4 12
6 90 19.11.2010 NEHİR DEMİR ANKARA 2:34.56 2 6 5 11
7 92 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN ANKARA 2:36.12 2 2 6 10
8 91 9.05.2010 NİSANUR KESER ANKARA 2:36.66 1 6 2 9
9 317 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP 2:37.29 2 1 7 8
10 422 20.02.2009 YAĞMUR ASLIYÜCE KIRIKKALE 2:39.61 1 1 3 7
11 330 10.10.2009 DİLCAN KESER HATAY 2:41.30 1 4 4 6
12 87 14.02.2009 ASLI GÖKÇE ANTALYA 2:46.39 1 8 5 5
13 333 22.01.2009 DEFNE KÖSEOĞLU HATAY 2:52.34 1 3 6 4
- 331 13.10.2010 İKLİM KARA HATAY DNF 1 5 - 0
- 332 1.12.2009 MELEK ZANBAK HATAY DNS 1 2 - 0
- 421 14.04.2009 ELİF NARİN KIRIKKALE DNS 2 7 - 0

.


U16 Kız / 300 Metre Engelli (27.04.2024)

U16 Kız/300 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 397 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 46.25 - 1 2 1 17
2 154 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 50.20 - 1 5 2 9
3 431 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ 53.61 - 1 6 3 5
4 145 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA 53.67 - 1 4 4 4
5 152 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 56.96 - 1 3 5 2
U16 Kız/300 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 387 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 47.97 - 2 5 1 14
2 276 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 49.51 - 2 4 2 11
3 151 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 50.62 - 2 7 3 7
4 146 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 50.63 - 2 3 4 6
5 147 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 55.68 0.342 2 2 5 3
- 155 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA DNF - 2 6 - 0
U16 Kız/300 Metre Engelli 3. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 394 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 46.41 - 3 2 1 16
2 283 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 47.77 - 3 5 2 15
3 158 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 48.67 - 3 3 3 13
4 149 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 48.84 - 3 4 4 12
5 153 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 50.09 - 3 6 5 10
6 156 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 50.33 - 3 7 6 8

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 397 22.01.2009 DİLŞAD YAREN TURAN KAYSERİ 46.25 - 1 2 1 17
2 394 31.08.2009 EBRAR AKGÜN KAYSERİ 46.41 - 3 2 1 16
3 283 6.06.2009 GİZEM GÜNEY BURSA 47.77 - 3 5 2 15
4 387 20.10.2009 EBRU BASUT KAYSERİ 47.97 - 2 5 1 14
5 158 13.02.2009 CANSU ÇELİK ANTALYA 48.67 - 3 3 3 13
6 149 3.08.2010 FATMA NUR AKA ANTALYA 48.84 - 3 4 4 12
7 276 5.12.2010 EBRAR BESİMOĞLU BURSA 49.51 - 2 4 2 11
8 153 6.11.2010 LARA GENCER ANTALYA 50.09 - 3 6 5 10
9 154 16.01.2009 MERVE ÇAKIR ANTALYA 50.20 - 1 5 2 9
10 156 23.02.2009 SELEN ÇALIŞKAN ANTALYA 50.33 - 3 7 6 8
11 151 7.08.2009 KARDELEN TURAN ANTALYA 50.62 - 2 7 3 7
12 146 20.03.2010 BERRAK DEFNE TİN ANTALYA 50.63 - 2 3 4 6
13 431 1.03.2010 DAMLA NUR ARSLAN KOCAELİ 53.61 - 1 6 3 5
14 145 21.05.2010 AISHAT ISMAILOV ANTALYA 53.67 - 1 4 4 4
15 147 3.08.2009 BÜŞRA MAN ANTALYA 55.68 0.342 2 2 5 3
16 152 13.12.2009 LAÇİN YÜKSEK ANTALYA 56.96 - 1 3 5 2
- 155 1.07.2009 NURAY TAT ANTALYA DNF - 2 6 - 0

.


U16 Kız / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.43 1.46 1.49 1.52 Sonuç Puan
1 85 27.04.2010 IRMAK ÇELİK ANKARA - - - O O O XO XO XXX 1.495
2 84 25.10.2010 ECRİN ALKAN ANKARA - - - O XXO O XXO XXX 1.463,5
2 282 25.09.2009 TUANA YILMAZ BURSA - - - O O XXO XXO XXX XXX 1.463,5
4 396 22.06.2010 SEMA NUR DURAN KAYSERİ - O O O O XO XXX 1.432
5 82 1.10.2010 DENİZ SERBEST ANKARA - - - O XXO XXX 1.401

U16 Kız / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 150 25.11.2009 VERA AYGÜL ÇALIK BALIKESİR X
-1.6
5.37
-0.6
X
-0.3
5.37 r
-


5.37 -0.6 19
2 281 8.03.2009 ZEYNEP İLERİ BURSA 5.16
-0.5
5.08
-1.0
X
-0.2
5.16 5.01
+0.1
5.30
+0.9
5.28
-0.1
5.30 +0.9 18
3 395 18.05.2009 GÜLSÜM ELA MİRZAN KAYSERİ 4.76
+0.3
4.95
-1.4
5.00
+0.8
5.00 5.04
-2.0
4.98
-1.6
5.10
+0.2
5.10 +0.2 17
4 386 3.01.2010 CEMRE AKSU KAYSERİ 5.01
+0.5
4.65
+0.2
5.05
+1.1
5.05 4.98
+0.6
5.00
-0.6
4.95
+0.8
5.05 +1.1 16
5 85 27.04.2010 IRMAK ÇELİK ANKARA 4.58
-0.4
4.89
+0.9
4.86
+0.4
4.89 X
-0.7
5.01
+0.2
5.00
+1.8
5.01 +0.2 15
6 390 25.06.2010 FATMA GÜNDÜZ KAYSERİ 4.93
+1.4
X
-2.3
4.85
+0.2
4.93 4.93
+2.0
4.77
-1.4
4.94
+1.0
4.94 +1.0 14
7 83 8.05.2010 DUYGU NAZ YARAMIŞ ANKARA 4.90
-1.1
4.76
+0.0
4.81
+1.5
4.90 4.76
+0.1
4.92
+0.4
4.74
+1.3
4.92 +0.4 13
8 290 27.10.2009 BEREN AVCI DENİZLİ 4.78
+1.4
4.70
-1.3
4.54
+0.1
4.78 4.16
+0.8
4.50
-1.1
4.64
-0.5
4.78 +1.4 12
9 428 3.08.2009 HATİCE ECRİN KARAÇAM KOCAELİ 4.56
+0.3
3.63
-0.5
4.78
-0.9
4.78


4.78 -0.9 11
10 160 19.03.2009 DEFNE SARI ANTALYA 4.65
+3.0
4.59
-0.1
4.70
+0.8
4.70


4.70 +0.8 10
11 86 22.08.2010 MELİSA MASAL BULAT ANKARA 4.51
+0.0
4.47
+0.4
4.63
+0.2
4.63


4.63 +0.2 9
12 430 29.06.2010 ECRİN KUÇKAR KOCAELİ 4.59
-0.1
4.43
-0.1
4.53
+0.6
4.59


4.59 -0.1 8
13 81 25.05.2010 BERRA YILDIZ ANKARA 4.44
-0.3
4.40
+0.1
4.57
+0.0
4.57


4.57 +0.0 7
14 291 28.07.2010 YAĞMUR NAZ ACAR DENİZLİ X
+0.6
4.21
+0.6
4.52
+1.4
4.52


4.52 +1.4 6
15 464 26.04.2010 HANIM ULAŞ MERSİN X
+1.1
4.48
+1.9
4.08
+0.8
4.48


4.48 +1.9 5
16 432 11.01.2010 ZEYNEP ERDAL KOCAELİ 4.41
+0.0
4.35
+0.6
4.31
+0.0
4.41


4.41 +0.0 4
17 391 20.04.2010 GÖKÇE TAŞDEMİR KAYSERİ 4.38
-0.6
X
-0.8
4.39
-1.1
4.39


4.39 -1.1 3
18 161 17.10.2009 VERDA ŞİRİNER ANTALYA 4.30
-0.2
4.26
-1.7
4.23
+0.1
4.30


4.30 -0.2 2
- 345 27.04.2009 SENA AZRA ÇEKER İSTANBUL


-


DNS 0

U16 Kız / Gülle Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 292 23.06.2009 EZGİ GÖZLÜKAYA DENİZLİ 10.75 9.86 11.10 11.10 10.16 10.18 10.80 11.10 2
2 433 13.08.2010 AYÇA TÜRKOĞLU KOCAELİ 8.86 9.66 9.11 9.66 9.07 9.41 9.62 9.66 1

U16 Kız / Disk Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 280 24.04.2009 SÜMEYYE NUR ŞİRİN BURSA X 49.14 44.07 49.14 X X X 49.14 3
2 93 12.06.2009 ELİF BAY ANKARA 33.15 32.55 34.04 34.04 32.98 34.33 34.92 34.92 2
3 393 23.06.2009 SUENNUR TANIDIK KAYSERİ 28.23 X X 28.23 X 22.58 X 28.23 1

U16 Kız / Çekiç Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 162 22.02.2009 AYŞE AKÇAY ANTALYA 35.63 36.69 37.69 37.69 X 38.37 39.62 39.62 1

U16 Kız / Cirit Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 292 23.06.2009 EZGİ GÖZLÜKAYA DENİZLİ X 42.59 X 42.59 42.98 38.69 43.73 43.73 6
2 392 11.08.2009 AZRA NAZ YILMAZ KAYSERİ 37.26 38.46 41.76 41.76 35.57 39.79 42.19 42.19 5
3 278 29.06.2010 ECRİN AZRA ÇAKIR BURSA 33.97 33.37 33.38 33.97 34.03 39.17 37.05 39.17 4
4 157 28.07.2009 ÖZLEM BALİCA ANTALYA 31.42 33.99 X 33.99 34.36 32.09 35.22 35.22 3
5 279 28.09.2009 ECRİN ZEYNEP GEYİK BURSA 29.94 33.74 X 33.74 32.26 32.26 X 33.74 2
6 289 6.05.2010 GÜL SU OLCAY DENİZLİ 22.30 20.60 20.13 22.30 21.00 20.90 22.79 22.79 1

.

U18 Kadın / 200 Metre (27.04.2024)

Rüzgar: -2.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 118 5.11.2007 SELMA DÖNMEZ ANTALYA 26.48 - 1 4 1 7
2 116 28.06.2008 DERYA JOLANTA KONCA ANTALYA 28.18 - 1 7 2 6
3 210 30.01.2008 HATİCE BEYZA KAYA BALIKESİR 28.46 - 1 6 3 5
4 108 17.11.2007 KARDELEN EREKİN MARDİN 31.34 - 1 2 4 4
5 107 11.07.2007 EZGİ BODUÇ ANTALYA 32.61 - 1 8 5 3
- 414 10.12.2008 LİVANUR ASLAN KIRIKKALE DQ
(TR16.8)
- 1 5 - 0
- 255 1.01.2008 REYYAN HASAN BURSA DNS - 1 3 - 0

U18 Kadın / 800 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 413 1.01.2007 YAREN YILDIZ KIRIKKALE 2:34.52 1 4 1 7
2 110 30.06.2008 DİĞDEM AKDAŞ ANTALYA 2:36.26 1 6 2 6
3 117 9.10.2007 NAZAN TANKUT ANTALYA 2:36.93 1 7 3 5
4 114 23.05.2007 ŞEMSİ ERENİŞTE ANTALYA 2:44.57 1 5 4 4
5 412 16.12.2008 SEHER SUMBÜL KIRIKKALE 2:46.96 1 2 5 3
- 112 20.05.2008 RABİA DÜRMAZ ANTALYA DNF 1 3 - 0
- 411 8.09.2008 İKRA SENA ÖZTÜRK KIRIKKALE DNF 1 8 - 0

U18 Kadın / 3000 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 113 1.07.2008 REYHAN ELA ÖZKAYA ANTALYA 13:08.34 1 1 1 3
- 109 6.10.2008 ASLI BÖYÜKELHAN ANTALYA DNF 1 3 - 0
- 111 13.10.2007 HATİCE NUR AYTAŞ ANTALYA DNS 1 2 - 0

U18 Kadın / 400 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 115 5.03.2007 BETÜL MELİS MERCAN ANTALYA 1:06.78 - 1 4 1 5
2 370 3.05.2008 ZEYNEP EFSA YÜKSEL KAYSERİ 1:07.31 - 1 7 2 4
3 120 29.03.2008 HATİCE KEŞOĞLU ANTALYA 1:20.98 - 1 5 3 3
- 369 8.08.2008 RUVEYDA KOÇ KAYSERİ DNF - 1 6 - 0
- 119 20.05.2008 FATMA DÜRMAZ ANTALYA DNS - 1 3 - 0

U18 Kadın / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.63 1.66 Sonuç Puan
1 457 1.01.2007 GAMZE NUR BİRİMŞELİ MERSİN - - O O XO - XXX 1.602
2 367 15.11.2008 ŞEYMA KAMAŞ KAYSERİ XO XXO XXX 1.451

U18 Kadın / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 484 1.09.2008 LENA WROBEL POL X
-0.4
X
-2.5
5.36
+0.0
5.36 5.30
-1.3
5.43
+0.7
X
+0.3
5.43 +0.7 6
2 366 19.06.2008 HİRA NUR AKBURAK KAYSERİ 4.80
-0.9
5.12
-2.3
X
+1.0
5.12 5.02
-2.8
X
-1.5
r
-
5.12 -2.3 5
3 483 15.05.2007 LENA KANICKA POL X
-0.5
4.94
-0.2
X
-0.5
4.94 X
-1.9
X
-0.5
3.84
+1.1
4.94 -0.2 4
4 365 9.09.2008 NAZLI KAVAK KAYSERİ 4.94
+1.7
X
-1.4
X
-1.3
4.94 X
-0.9
r
-

4.94 +1.7 3
5 368 10.10.2008 FATMA SİVRİTAŞ KAYSERİ 4.43
-0.6
4.70
-1.2
4.65
+0.8
4.70 r
-


4.70 -1.2 2
6 301 8.11.2007 TUĞBA CEREN BOZKURT GAZİANTEP 4.68
-1.4
4.37
-0.3
X
+1.4
4.68 4.13
+0.8
4.38
+0.9
4.45
-0.8
4.68 -1.4 1

U18 Kadın / Gülle Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 286 26.11.2007 ECREN ŞAHİNLİ BURSA 11.37 11.79 11.67 11.79 10.90 11.86 11.55 11.86 1

U18 Kadın / Disk Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 454 25.03.2007 MARIA STEFANIŞINA MDA 33.94 37.61 37.14 37.61 37.29 37.48 36.17 37.61 5
2 408 26.10.2008 FADİME CİNBOLAT KAYSERİ 27.63 32.43 31.69 32.43 33.71 33.71 29.80 33.71 4
3 409 3.12.2008 HAYRÜNNİSA ÖZAYDIN KAYSERİ X 29.86 29.71 29.86 X 25.07 X 29.86 3
4 188 15.03.2008 SELDA NUR ERGİN ANTALYA 14.99 X X 14.99 15.67 X 17.17 17.17 2
- 190 21.02.2007 ZEHRANUR ÇERÇİ ANTALYA - DNS 0

U18 Kadın / Çekiç Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 285 27.10.2008 BİRSEN KUŞOĞ BURSA 51.70 X X 51.70 56.03 56.55 X 56.55 2
2 189 10.08.2008 SÜHEYLA ŞABAHAT ANTALYA X 36.23 35.67 36.23 37.50 35.66 33.83 37.50 1

U18 Kadın / Cirit Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 471 12.04.2007 RABİYE ÇİÇEK MERSİN X 42.24 X 42.24 48.29 X X 48.29 3
2 284 1.06.2007 AYŞENUR GÖREN BURSA 35.82 X 34.23 35.82 X X X 35.82 2
3 188 15.03.2008 SELDA NUR ERGİN ANTALYA 25.81 X 24.94 25.81 26.97 25.97 X 26.97 1

.

U20 Kadın / 200 Metre (27.04.2024)

Rüzgar: -2.4
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 191 26.01.2006 SAADET ÖZTÜRK AYDIN 26.32 - 1 4 1 4
2 349 18.07.2007 ADA GÜRKAN İZMİR 26.50 - 1 3 2 3
3 302 25.02.2005 ZÜLEYHA LAFTAN GAZİANTEP 27.79 - 1 5 3 2
- 122 14.02.2006 FATMA DEMİR ANTALYA DNS - 1 6 - 0

U20 Kadın / 800 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 415 21.04.2006 ZEHRA YAYLACI KIRIKKALE 2:34.18 1 4 1 2
2 122 14.02.2006 FATMA DEMİR ANTALYA 2:36.93 1 5 2 1

U20 Kadın / 3000 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 371 22.05.2007 DÖNDÜ KÜBRA BOYRAZ KAYSERİ 10:03.21 1 4 1 4
2 372 8.11.2008 ELANUR ŞEN KAYSERİ 10:28.16 1 1 2 3
3 125 18.03.2006 ÖZGE ÖZAŞIK ANTALYA 11:13.53 1 3 3 2
- 373 6.02.2008 FATMA NUR KARAKAYA KAYSERİ DNF 1 2 - 0

U20 Kadın / 400 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 124 19.08.2006 ELİF YILDIRIM ANTALYA DNF - 1 8 - 0


U20 Kadın / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.50 Sonuç Puan
- 123 6.11.2006 EYLEM KALKAN BURSA XXX NM0
- 350 9.06.2006 GÖZDE CÖMERT İZMİR DNS0

U20 Kadın / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 487 3.03.2005 JULİA NOBIK POL 4.18
+0.0
5.63
+2.8
5.39
-0.5
5.63 5.50
-1.3
5.49
-0.6
r
-
5.63 +2.8 3
- 121 17.07.2006 FATMA ÇİÇEK ANTALYA


-


DNS 0
- 486 8.08.2006 OLGA SZLACHTA POL


-


DNS 0

.

Büyük Kadın / 200 Metre (27.04.2024)

Rüzgar: -1.9
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 202 5.12.2002 LAMİYA VALIYEVA AZE 24.14 - 1 8 1 7
2 304 28.06.2004 BEYZANUR SEYLAN GAZİANTEP 24.87 - 1 5 2 6
3 201 3.09.2002 FARİDA RZAYEVA AZE 26.22 - 1 2 3 5
4 63 13.04.2004 ZEYNEP OLUR ANKARA 26.36 - 1 3 4 4
5 305 17.12.2005 EBRAR NİSA ÖZMERMER GAZİANTEP 26.88 - 1 6 5 3
6 303 19.07.2004 ASUMAN ATİLA GAZİANTEP 27.89 - 1 7 6 2
- 64 23.07.2000 ECEM ECE ANKARA DNS - 1 4 - 0

Büyük Kadın / 800 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 518 9.12.2004 AYÇA AKARSU UŞAK DNS 1 4 - 0
- 481 11.11.2003 ALEYNA TOK NİĞDE DNS 1 5 - 0

Büyük Kadın / 3000 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 426 22.05.2002 URKUŞ IŞIK KIRŞEHİR 10:25.35 1 1 1 1

Büyük Kadın / 400 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 126 7.08.2000 BERFİN BODUÇ ANTALYA 1:01.29 - 1 7 1 6
2 353 1.01.2007 İLKİM ALTUNBULAK İZMİR 1:02.49 - 1 6 2 5
3 351 17.10.2005 ELİF ILGAZ İZMİR 1:03.14 - 1 4 3 4
4 458 15.06.2005 HATUN AVCI MERSİN 1:03.22 0.360 1 5 4 3
5 262 29.09.2003 MERVE KURTOĞLU BURSA 1:05.36 - 1 3 5 2
- 127 5.01.2003 EDANUR YAŞAR ANTALYA DNF 0.218 1 2 - 0

Büyük Kadın / 3000 Metre Engelli (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 416 24.03.2003 PELİNSU ŞAHİN KIRIKKALE 9:59.66 1 2 1 2
- 417 18.01.1998 SEMRA KARASLAN KIRIKKALE DNF 1 1 - 0

Büyük Kadın / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.83 1.86 Sonuç Puan
1 494 14.11.2001 WİKTORİA MIASO POL - - - O O O XXX 1.833,5
1 519 17.01.1987 SVETLANA RADZİVİL UZB - - - O O O XXX 1.833,5
3 492 5.03.2003 ALİCJA WYSOCKA POL - - O XO XXO XXO XXX 1.832
4 493 5.01.2004 KATARZNA KOKOT POL - O O XXX 1.701

Büyük Kadın / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 247 1.01.2002 HAYRİYE NUR ARI BİLECİK 6.04
-0.5
X
+0.2
6.04
-0.1
6.04 5.84
+0.8
5.42
+0.9
X
+1.8
6.04 -0.5 10
2 488 29.08.2004 JULİA JACAK POL X
+0.8
5.75
-1.4
5.61
+0.0
5.75 5.51
-0.8
X
+1.9
5.51
+0.8
5.75 -1.4 9
3 128 7.05.2004 RABİA CEREN ÇATAY ANTALYA X
+1.2
5.32
+0.9
4.40
-0.1
5.32 5.41
-0.1
5.50
-0.5
5.65
+0.5
5.65 +0.5 8
4 129 19.07.2006 ZEYNEP ERKAL ANTALYA 5.37
-0.2
X
-0.1
X
-0.5
5.37 X
-1.2
5.55
+0.3
5.55
+0.5
5.55 +0.3 7
5 192 2.11.1993 YASEMİN ÖZKAYA AYDIN 4.63
+1.2
4.67
+0.1
4.42
+0.2
4.67 4.53
+0.4
X
+0.0
4.46
+0.0
4.67 +0.1 6
- 491 28.05.2002 ROKSANA JEDRASZAK POL


-


DNS 0
- 489 5.04.2003 ANNA MATUSZEWICZ POL


-


DNS 0
- 490 18.01.2003 EMİLA WAWROWSKA POL


-


DNS 0
- 374 7.12.2006 ALEYNA KARABULUT KAYSERİ


-


DNS 0
- 352 20.01.2004 KADRİYE DİLEK DURMUŞ İZMİR


-


DNS 0

.

U16 Erkek / 100 Metre (27.04.2024)

U16 Erkek/100 Metre 1. Seri
Rüzgar: -0.4
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 364 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 11.67 - 1 3 1 14
2 95 8.06.2009 GÖKTAN EFE COŞGUNGÖNÜL ANKARA 12.03 0.176 1 5 2 10
3 164 12.06.2009 EGE EFE ANTALYA 12.09 0.185 1 2 3 8
4 200 1.12.2010 YUSUF TAĞA AYDIN 12.14 0.193 1 4 4 4
5 165 1.01.2009 EMİRHAN KANAR ANTALYA 12.67 0.226 1 6 5 3
6 163 2.02.2010 ATABERK YÜCEL ANTALYA 13.05 0.192 1 7 6 1
U16 Erkek/100 Metre 2. Seri
Rüzgar: 0.0
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 474 28.09.2009 EGE EREN KOCATEPE MUĞLA 11.82 0.183 2 5 1 13
2 244 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR 11.89 0.183 2 7 2 12
3 506 25.11.2009 ANIL SAFİ AKTÜRK SAMSUN 12.02 - 2 8 3 11
4 293 1.12.2009 YAVUZ SELİMHAN ÇEVİK DENİZLİ 12.05 0.489 2 4 4 9
5 167 13.01.2009 TUNA GEÇİLMEZ ANTALYA 12.09 0.182 2 2 5 7
6 166 20.01.2010 EYÜP TALHA ALKAN ANTALYA 12.10 - 2 1 6 6
7 398 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 12.13 0.175 2 6 7 5
8 318 25.01.2009 ENES KIZILKAYA GAZİANTEP 12.83 - 2 3 8 2

.

U16 Erkek / 100 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 364 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 11.67 - 1 3 1 14
2 474 28.09.2009 EGE EREN KOCATEPE MUĞLA 11.82 0.183 2 5 1 13
3 244 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR 11.89 0.183 2 7 2 12
4 506 25.11.2009 ANIL SAFİ AKTÜRK SAMSUN 12.02 - 2 8 3 11
5 95 8.06.2009 GÖKTAN EFE COŞGUNGÖNÜL ANKARA 12.03 0.176 1 5 2 10
6 293 1.12.2009 YAVUZ SELİMHAN ÇEVİK DENİZLİ 12.05 0.489 2 4 4 9
7 164 12.06.2009 EGE EFE ANTALYA 12.09 0.185 1 2 3 8
8 167 13.01.2009 TUNA GEÇİLMEZ ANTALYA 12.09 0.182 2 2 5 7
9 166 20.01.2010 EYÜP TALHA ALKAN ANTALYA 12.10 - 2 1 6 6
10 398 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 12.13 0.175 2 6 7 5
11 200 1.12.2010 YUSUF TAĞA AYDIN 12.14 0.193 1 4 4 4
12 165 1.01.2009 EMİRHAN KANAR ANTALYA 12.67 0.226 1 6 5 3
13 318 25.01.2009 ENES KIZILKAYA GAZİANTEP 12.83 - 2 3 8 2
14 163 2.02.2010 ATABERK YÜCEL ANTALYA 13.05 0.192 1 7 6 1

.

U16 Erkek / 100 Metre Final (27.04.2024)
Rüzgar: 0.5
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 364 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 11.65 - 1 4 1 14
2 474 28.09.2009 EGE EREN KOCATEPE MUĞLA 11.93 - 1 5 2 13
3 506 25.11.2009 ANIL SAFİ AKTÜRK SAMSUN 12.00 - 1 6 3 11
4 167 13.01.2009 TUNA GEÇİLMEZ ANTALYA 12.28 - 1 8 4 7
- 244 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR DNS - 1 3 - 12
- 95 8.06.2009 GÖKTAN EFE COŞGUNGÖNÜL ANKARA DNS - 1 2 - 10
- 293 1.12.2009 YAVUZ SELİMHAN ÇEVİK DENİZLİ DNS - 1 7 - 9
- 164 12.06.2009 EGE EFE ANTALYA DNS - 1 1 - 8

U16 Erkek / 300 Metre (27.04.2024)

U16 Erkek/300 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 403 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ 38.97 - 1 2 1 18
2 98 8.07.2010 MİRAÇ OSMAN AKKAN ANKARA 39.37 0.234 1 6 2 17
3 182 19.03.2010 YAĞIZ EFE ŞAHİN ANTALYA 40.08 0.312 1 3 3 15
4 178 17.02.2010 EMİR ÖMERSOY ANTALYA 41.42 0.195 1 5 4 10
5 320 6.07.2010 MEHMET FURKAN AVCI GAZİANTEP 42.42 0.233 1 4 5 8
6 176 26.02.2010 DURAN EROL GÖZÜKIZIL ANTALYA 43.47 - 1 1 6 5
- 175 4.12.2009 ALTAY YEŞİL ANTALYA DNF 0.751 1 8 - 0
- 181 8.02.2009 ŞERVAN TEKGÖZ ANTALYA DNS - 1 7 - 0
U16 Erkek/300 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 179 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 39.53 0.159 2 5 1 16
2 400 14.07.2009 AHMET BADA KAYSERİ 40.40 - 2 2 2 14
3 424 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 40.79 0.235 2 6 3 12
4 295 31.08.2009 SEMİH KAĞAN BATMAZ DENİZLİ 41.38 - 2 1 4 11
5 401 24.07.2010 BERAT TÜRKMEN KAYSERİ 42.22 0.161 2 3 5 9
6 294 5.05.2009 AHMET SERDAR BALTA DENİZLİ 42.47 0.186 2 4 6 7
7 340 16.07.2009 ÖMER MALATYA HATAY 43.36 - 2 7 7 6
8 339 4.02.2009 GÖKDENİZ DEMİRCİOĞLU HATAY 43.99 0.221 2 8 8 4
U16 Erkek/300 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 402 13.07.2009 METEHAN ŞAHİN KAYSERİ 36.75 0.161 3 5 1 24
2 245 15.01.2009 DORUK SALDAMLI BALIKESİR 37.17 0.225 3 4 2 23
3 321 15.04.2009 MÜSLÜM ASLAN GAZİANTEP 37.43 - 3 3 3 22
4 180 27.02.2009 ÖMER YILDIRAK ANTALYA 37.48 - 3 2 4 21
5 398 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 38.39 0.148 3 6 5 20
6 319 21.09.2009 BERKAY EFE DOĞAN GAZİANTEP 38.74 - 3 7 6 19
7 177 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 40.65 0.532 3 8 7 13
- 246 10.10.2009 KADİR KANDEZOĞLU BALIKESİR DNS - 3 1 - 0

.

U16 Erkek / 300 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 402 13.07.2009 METEHAN ŞAHİN KAYSERİ 36.75 0.161 3 5 1 24
2 245 15.01.2009 DORUK SALDAMLI BALIKESİR 37.17 0.225 3 4 2 23
3 321 15.04.2009 MÜSLÜM ASLAN GAZİANTEP 37.43 - 3 3 3 22
4 180 27.02.2009 ÖMER YILDIRAK ANTALYA 37.48 - 3 2 4 21
5 398 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 38.39 0.148 3 6 5 20
6 319 21.09.2009 BERKAY EFE DOĞAN GAZİANTEP 38.74 - 3 7 6 19
7 403 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ 38.97 - 1 2 1 18
8 98 8.07.2010 MİRAÇ OSMAN AKKAN ANKARA 39.37 0.234 1 6 2 17
9 179 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 39.53 0.159 2 5 1 16
10 182 19.03.2010 YAĞIZ EFE ŞAHİN ANTALYA 40.08 0.312 1 3 3 15
11 400 14.07.2009 AHMET BADA KAYSERİ 40.40 - 2 2 2 14
12 177 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 40.65 0.532 3 8 7 13
13 424 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 40.79 0.235 2 6 3 12
14 295 31.08.2009 SEMİH KAĞAN BATMAZ DENİZLİ 41.38 - 2 1 4 11
15 178 17.02.2010 EMİR ÖMERSOY ANTALYA 41.42 0.195 1 5 4 10
16 401 24.07.2010 BERAT TÜRKMEN KAYSERİ 42.22 0.161 2 3 5 9
17 320 6.07.2010 MEHMET FURKAN AVCI GAZİANTEP 42.42 0.233 1 4 5 8
18 294 5.05.2009 AHMET SERDAR BALTA DENİZLİ 42.47 0.186 2 4 6 7
19 340 16.07.2009 ÖMER MALATYA HATAY 43.36 - 2 7 7 6
20 176 26.02.2010 DURAN EROL GÖZÜKIZIL ANTALYA 43.47 - 1 1 6 5
21 339 4.02.2009 GÖKDENİZ DEMİRCİOĞLU HATAY 43.99 0.221 2 8 8 4
- 175 4.12.2009 ALTAY YEŞİL ANTALYA DNF 0.751 1 8 - 0
- 246 10.10.2009 KADİR KANDEZOĞLU BALIKESİR DNS - 3 1 - 0
- 181 8.02.2009 ŞERVAN TEKGÖZ ANTALYA DNS - 1 7 - 0

.


U16 Erkek / 1500 Metre (27.04.2024)

U16 Erkek/1500 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 168 17.11.2009 ALİ KARABACAK ANTALYA 4:13.21 1 1 1 19
2 399 3.03.2010 İBRAHİM İPÇİN KAYSERİ 4:27.08 1 3 2 18
3 169 3.03.2009 DENİZ AKDENİZ ANTALYA 5:08.63 1 7 3 8
4 336 28.01.2010 İSMAİL EREN AŞIK HATAY 5:09.74 1 5 4 7
5 423 5.09.2010 KADİR CAN KIRKGÖZ KIRIKKALE 5:10.70 1 6 5 6
6 337 7.07.2010 ÖMER FARUK KURT HATAY 5:21.56 1 9 6 5
7 174 4.11.2010 YAĞIZ TAN ANTALYA 5:22.26 1 8 7 4
8 335 14.03.2009 EMİRHAN SAĞIROĞLU HATAY 5:31.22 1 2 8 3
9 170 15.08.2009 EFE KOÇ ANTALYA 5:34.81 1 10 9 2
- 173 8.01.2009 UTKU ACİZOĞLU ANTALYA DNS 1 4 - 0
U16 Erkek/1500 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 448 22.08.2009 İZZET TALHA DEMİRHAN KÜTAHYA 4:33.56 2 2 1 17
2 434 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ 4:35.19 2 1 2 16
3 99 5.04.2010 RECEP TUNA GÜRBÜZ ANKARA 4:35.94 2 3 3 15
4 100 7.07.2010 UMUT EREN YILDIZ ANKARA 4:43.37 2 5 4 14
5 172 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 4:45.20 2 7 5 13
6 449 27.07.2009 YİĞİT MUSTAFA KATI KÜTAHYA 4:47.02 2 6 6 12
7 97 26.02.2010 MEHMET NAZİF KIRBAŞ ANKARA 4:50.11 2 4 7 11
8 334 5.11.2009 ALİ SELEN HATAY 5:03.65 2 8 8 10
9 171 20.08.2010 ENES FURKAN TOPBAŞI ANTALYA 5:03.82 2 9 9 9

.

U16 Erkek / 1500 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 168 17.11.2009 ALİ KARABACAK ANTALYA 4:13.21 1 1 1 19
2 399 3.03.2010 İBRAHİM İPÇİN KAYSERİ 4:27.08 1 3 2 18
3 448 22.08.2009 İZZET TALHA DEMİRHAN KÜTAHYA 4:33.56 2 2 1 17
4 434 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ 4:35.19 2 1 2 16
5 99 5.04.2010 RECEP TUNA GÜRBÜZ ANKARA 4:35.94 2 3 3 15
6 100 7.07.2010 UMUT EREN YILDIZ ANKARA 4:43.37 2 5 4 14
7 172 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 4:45.20 2 7 5 13
8 449 27.07.2009 YİĞİT MUSTAFA KATI KÜTAHYA 4:47.02 2 6 6 12
9 97 26.02.2010 MEHMET NAZİF KIRBAŞ ANKARA 4:50.11 2 4 7 11
10 334 5.11.2009 ALİ SELEN HATAY 5:03.65 2 8 8 10
11 171 20.08.2010 ENES FURKAN TOPBAŞI ANTALYA 5:03.82 2 9 9 9
12 169 3.03.2009 DENİZ AKDENİZ ANTALYA 5:08.63 1 7 3 8
13 336 28.01.2010 İSMAİL EREN AŞIK HATAY 5:09.74 1 5 4 7
14 423 5.09.2010 KADİR CAN KIRKGÖZ KIRIKKALE 5:10.70 1 6 5 6
15 337 7.07.2010 ÖMER FARUK KURT HATAY 5:21.56 1 9 6 5
16 174 4.11.2010 YAĞIZ TAN ANTALYA 5:22.26 1 8 7 4
17 335 14.03.2009 EMİRHAN SAĞIROĞLU HATAY 5:31.22 1 2 8 3
18 170 15.08.2009 EFE KOÇ ANTALYA 5:34.81 1 10 9 2
- 173 8.01.2009 UTKU ACİZOĞLU ANTALYA DNS 1 4 - 0

.


U16 Erkek / 100 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: -0.2
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 405 20.10.2009 EMRE BASUT KAYSERİ 14.51 - 1 4 1 5
2 105 20.07.2009 GÖKAY TOPRAK ÖZDEMİR ANKARA 14.59 - 1 5 2 4
3 103 27.01.2009 DENİZ ÇINAR ANKARA 14.77 - 1 7 3 3
4 104 29.07.2010 EGE TAHA AKTAN ANKARA 15.36 - 1 3 4 2
5 406 7.08.2010 MUHAMMET ASLAN ÖZDEMİR KAYSERİ 15.84 - 1 6 5 1

U16 Erkek / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.40 1.45 1.50 1.55 1.58 1.61 1.64 1.67 1.69 1.71 1.73 1.75 Sonuç Puan
1 469 13.11.2009 DOĞUKAN YAĞIZ MERSİN - - - O O O X0 O - O O XXX 1.735
2 102 22.02.2010 KUTAY DİKDURAN ANKARA - - - O O O 0 O XXX 1.674
3 183 30.03.2010 İSMAİL MERİÇ BAŞKURT ANTALYA - - - X O - XXX 1.583
4 176 26.02.2010 DURAN EROL GÖZÜKIZIL ANTALYA - - O O XO XXX 1.582
5 404 31.05.2010 EMİRHAN KARATAŞ KAYSERİ - O O O XXX 1.551

U16 Erkek / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 468 17.05.2010 EYYÜP KELEŞ MERSİN X
+1.1
6.23
+1.4
6.23
+1.5
6.23 4.97
+0.7
X
+0.9
5.90
+0.3
6.23 +1.4 11
2 450 4.03.2009 EVREN ATİLAY KÜTAHYA X
+1.3
X
+1.9
5.97
+1.5
5.97 6.09
+1.3
6.04
+0.8
6.06
+0.3
6.09 +1.3 10
3 296 4.02.2010 ARDA BAKIRHAN DENİZLİ 5.62
-0.2
6.01
+0.4
6.06
+1.9
6.06 5.97
+0.9
5.83
+1.4
5.66
+0.0
6.06 +1.9 9
4 293 1.12.2009 YAVUZ SELİMHAN ÇEVİK DENİZLİ X
+1.0
5.83
+1.4
5.81
+1.3
5.83 5.29
+1.0
5.58
+0.6
5.63
-0.1
5.83 +1.4 8
5 101 3.11.2009 HÜSEYİN ÖZKAN TAŞDEMİR ANKARA 5.79
+1.5
5.66
+0.0
4.26
+0.2
5.79 3.59
+0.6
5.27
+0.8
5.14
+0.2
5.79 +1.5 7
6 244 20.02.2009 ARDA BERK AVCI BALIKESİR 5.68
+1.1
X
-0.2
5.54
+0.8
5.68 5.50
+0.6
5.75
+0.3
4.48
+0.5
5.75 +0.3 6
7 452 18.06.2009 MEHMET ALPER DİNÇ KÜTAHYA 5.45
+2.4
5.28
+1.3
5.20
+1.0
5.45 4.90
+1.2
4.86
+0.4
4.95
+0.7
5.45 +2.4 5
8 466 6.09.2010 ASIM TUĞRA CENGİZ MERSİN 5.34
+0.3
5.06
+2.0
X
+0.2
5.34 X
+1.1
5.20
+0.5
5.30
+0.9
5.34 +0.3 4
9 167 13.01.2009 TUNA GEÇİLMEZ ANTALYA 5.34
-0.5
5.00
+0.4
4.92
+0.3
5.34 r
-


5.34 -0.5 3
10 451 15.10.2010 İBRAHİM ALTINTAŞ KÜTAHYA 4.87
+0.6
4.78
+0.1
X
+1.1
4.87


4.87 +0.6 2
11 467 30.04.2010 DOĞUKAN SEVİNDİK MERSİN X
+0.0
4.14
+0.2
4.32
+1.1
4.32


4.32 +1.1 1

.

U18 Erkek / 100 Metre (27.04.2024)

U18 Erkek/100 Metre 1. Seri
Rüzgar: -0.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 510 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS 11.48 - 1 3 1 14
2 435 5.09.2007 FEVZİ DOĞAN KONYA 11.52 0.181 1 6 2 13
3 509 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 12.16 0.192 1 7 3 7
4 418 23.04.2007 EMİRHANCAN ZORLU KIRIKKALE 12.19 0.199 1 5 4 6
5 327 27.06.2007 BURAK AKKAN HATAY 12.94 - 1 4 5 3
U18 Erkek/100 Metre 2. Seri
Rüzgar: 0.7
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 211 21.08.2008 YUNUSEMRE YEŞİL BALIKESİR 11.39 0.182 2 5 1 15
2 132 5.02.2007 KIVANÇ ŞEFİK ÖZYAZICI ANTALYA 12.41 0.180 2 6 2 5
3 131 16.04.2008 İLBER EREN DEMİRALAY ANTALYA 12.85 0.308 2 4 3 4
- 263 4.04.2007 YAKUP AKDAĞ BURSA DNS - 2 3 - 0
U18 Erkek/100 Metre 3. Seri
Rüzgar: -0.8
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 309 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 11.73 0.142 3 2 1 12
2 306 8.11.2008 AHMET KIRMIZIKILIÇ GAZİANTEP 11.75 0.141 3 4 2 11
3 65 5.11.2008 ÖMER ÇOBANOĞLU ANKARA 12.05 0.113 3 6 3 10
4 130 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 12.10 - 3 3 4 9
5 308 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 12.11 0.152 3 7 5 8
- 307 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNF 0.145 3 5 - 0

.

U18 Erkek / 100 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 211 21.08.2008 YUNUSEMRE YEŞİL BALIKESİR 11.39 0.182 2 5 1 15
2 510 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS 11.48 - 1 3 1 14
3 435 5.09.2007 FEVZİ DOĞAN KONYA 11.52 0.181 1 6 2 13
4 309 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 11.73 0.142 3 2 1 12
5 306 8.11.2008 AHMET KIRMIZIKILIÇ GAZİANTEP 11.75 0.141 3 4 2 11
6 65 5.11.2008 ÖMER ÇOBANOĞLU ANKARA 12.05 0.113 3 6 3 10
7 130 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 12.10 - 3 3 4 9
8 308 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 12.11 0.152 3 7 5 8
9 509 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 12.16 0.192 1 7 3 7
10 418 23.04.2007 EMİRHANCAN ZORLU KIRIKKALE 12.19 0.199 1 5 4 6
11 132 5.02.2007 KIVANÇ ŞEFİK ÖZYAZICI ANTALYA 12.41 0.180 2 6 2 5
12 131 16.04.2008 İLBER EREN DEMİRALAY ANTALYA 12.85 0.308 2 4 3 4
13 327 27.06.2007 BURAK AKKAN HATAY 12.94 - 1 4 5 3
- 307 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNF 0.145 3 5 - 0
- 263 4.04.2007 YAKUP AKDAĞ BURSA DNS - 2 3 - 0

.

U18 Erkek / 100 Metre Final (27.04.2024)
Rüzgar: 2.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 211 21.08.2008 YUNUSEMRE YEŞİL BALIKESİR 11.27 - 1 4 1 15
2 435 5.09.2007 FEVZİ DOĞAN KONYA 11.34 - 1 3 2 13
3 306 8.11.2008 AHMET KIRMIZIKILIÇ GAZİANTEP 11.68 - 1 2 3 11
4 308 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 11.92 - 1 8 4 8
5 130 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 11.99 - 1 1 5 9
- 309 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP DQ
(TR16.8)
- 1 6 - 12
- 510 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS DNS - 1 5 - 14
- 65 5.11.2008 ÖMER ÇOBANOĞLU ANKARA DNS - 1 7 - 10

U18 Erkek / 400 Metre (27.04.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 378 16.02.2008 İZZET EKİNCİ KAYSERİ 51.81 - 1 3 1 8
2 214 3.03.2007 MELİH ÇAKAR BALIKESİR 53.24 - 1 1 2 7
3 355 14.04.2007 HÜSEYİN ANIL OTKOPARAN İZMİR 53.25 - 1 5 3 6
4 436 17.04.2007 MEHMET AYAZ KONYA 53.52 0.229 1 6 4 5
5 328 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY 1:08.30 - 1 7 5 4
6 327 27.06.2007 BURAK AKKAN HATAY 1:08.84 - 1 2 6 3
- 264 21.03.2007 SEYFİ BURHAN ÜÇER BURSA DNS - 1 4 - 0
- 425 10.02.2007 MUSTAFA KAPLAN KIRIKKALE DNS - 1 8 - 0

U18 Erkek / 1500 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 376 23.04.2008 ONUR EFE BARBAROS KAYSERİ 4:11.2 1 3 1 9
2 377 11.07.2008 ZEKERİYA BOSUGUY KAYSERİ 4:11.7 1 1 2 8
3 375 1.03.2008 HARUN EROĞLU KAYSERİ 4:18.1 1 5 3 7
4 427 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 4:22.1 1 2 4 6
5 213 12.10.2008 MUSTAFA KARAASLAN BALIKESİR 4:28.2 1 4 5 5
6 459 17.05.2007 TEKİN TEMİR MERSİN 4:29.5 1 9 6 4
7 212 8.05.2008 BERKAY ŞANVER BALIKESİR 4:37.1 1 7 7 3
8 420 23.03.2008 DOĞAN YAVRUÖZTÜRK KIRIKKALE 4:46.8 1 8 8 2
9 419 11.06.2008 AHMET SEÇKİN UYAN KIRIKKALE 5:01.7 1 6 9 1

U18 Erkek / 110 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: -0.3
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 193 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN 14.00 - 1 4 1 6
2 438 29.07.2008 MUSTAFA EFE YÜKSEL KONYA 14.64 - 1 7 2 5
3 66 1.05.2008 METİN ŞENGÜL ANKARA 14.98 - 1 3 3 4
4 133 18.06.2008 VELAT BULUT ANTALYA 14.99 - 1 6 4 3
5 379 19.03.2008 YILMAZ ZİHNİ BABİ KAYSERİ 15.23 - 1 5 5 2
6 437 11.05.2008 MUSTAFA ÇELİK KONYA 15.92 - 1 2 6 1

U18 Erkek / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.60 1.65 1.70 1.75 1.78 1.81 1.83 1.85 1.87 1.89 1.91 1.93 2.00 Sonuç Puan
1 496 31.07.2007 MİCHAL BOCZKOWSKI-LESIAK POL - - - - - - - O O O XXO O XXX 1.936
2 440 4.06.2007 AHMET OLCAY ALTEN KÜTAHYA - - - - O O - - XXO - XXO XXX 1.915
3 495 11.03.2008 DOMİNİK ZDRAJKOWSKI POL - - - - - O - O O XO XXX 1.894
4 311 29.05.2007 HASAN DEMİREL GAZİANTEP - - O XO - O - XXX 1.813
5 287 13.01.2008 MUSTAFA GÖRKEM CEYLAN DENİZLİ XO XXX 1.602
6 473 13.11.2008 GÖKTUĞ MERMER MUĞLA XXO XXX 1.601

U18 Erkek / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 354 20.03.2008 EREN DOĞAN İZMİR X
-0.3
5.57
-1.3
5.60
-0.8
5.60 5.54
-1.2
X
+0.1
5.50
-0.7
5.60 -0.8 1

.

U20 Erkek / 100 Metre (27.04.2024)

U20 Erkek/100 Metre 1. Seri
Rüzgar: 0.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 134 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 11.79 0.199 1 4 1 15
2 266 16.08.2005 ASLAN ŞAZİM BURSA 12.97 0.214 1 7 2 11
3 216 22.09.2005 YUNUS EFE UÇAR BALIKESİR 13.02 0.651 1 6 3 10
4 269 14.06.2006 MERT BERKE ERKOÇ BURSA 13.10 0.217 1 5 4 9
5 59 10.09.2006 UMUT ŞAHİN AFYONKARAHİSAR 14.22 0.229 1 2 5 6
6 268 9.04.2006 EMİRHAN ŞENYÜZ BURSA 15.20 - 1 3 6 2
U20 Erkek/100 Metre 2. Seri
Rüzgar: -0.6
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 135 17.10.2006 TOPRAK TOPAKTAŞ ANTALYA 11.36 0.133 2 4 1 16
2 329 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 12.09 0.201 2 2 2 14
3 271 18.08.2005 SEDAT TOKSÖZ BURSA 12.13 - 2 3 3 13
4 215 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 12.15 0.517 2 6 4 12
5 270 10.03.2006 MUSA KERİM AYDOĞAN BURSA 13.61 0.223 2 5 5 8
6 267 1.07.2006 BATUHAN COŞKUN BURSA 14.79 0.644 2 7 6 3
U20 Erkek/100 Metre 3. Seri
Rüzgar: -0.2
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 439 5.06.2006 SUPHİ MUGRABİ KONYA 11.17 0.187 3 4 1 18
2 460 24.10.2005 MEHMET ENDER ELVAN MERSİN 11.18 0.162 3 6 2 17
3 265 12.04.2006 ALİ EFE MORİNA BURSA 13.74 0.182 3 2 3 7
4 60 10.07.2005 YUSUF GÖZALICI AFYONKARAHİSAR 14.40 - 3 3 4 5
5 272 7.03.2006 TAHA ERTARMAN BURSA 14.73 0.652 3 5 5 4
6 514 5.09.2005 BARTU TOKSÖZ TKS 18.41 0.697 3 7 6 1

.

U20 Erkek / 100 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 439 5.06.2006 SUPHİ MUGRABİ KONYA 11.17 0.187 3 4 1 18
2 460 24.10.2005 MEHMET ENDER ELVAN MERSİN 11.18 0.162 3 6 2 17
3 135 17.10.2006 TOPRAK TOPAKTAŞ ANTALYA 11.36 0.133 2 4 1 16
4 134 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 11.79 0.199 1 4 1 15
5 329 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 12.09 0.201 2 2 2 14
6 271 18.08.2005 SEDAT TOKSÖZ BURSA 12.13 - 2 3 3 13
7 215 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 12.15 0.517 2 6 4 12
8 266 16.08.2005 ASLAN ŞAZİM BURSA 12.97 0.214 1 7 2 11
9 216 22.09.2005 YUNUS EFE UÇAR BALIKESİR 13.02 0.651 1 6 3 10
10 269 14.06.2006 MERT BERKE ERKOÇ BURSA 13.10 0.217 1 5 4 9
11 270 10.03.2006 MUSA KERİM AYDOĞAN BURSA 13.61 0.223 2 5 5 8
12 265 12.04.2006 ALİ EFE MORİNA BURSA 13.74 0.182 3 2 3 7
13 59 10.09.2006 UMUT ŞAHİN AFYONKARAHİSAR 14.22 0.229 1 2 5 6
14 60 10.07.2005 YUSUF GÖZALICI AFYONKARAHİSAR 14.40 - 3 3 4 5
15 272 7.03.2006 TAHA ERTARMAN BURSA 14.73 0.652 3 5 5 4
16 267 1.07.2006 BATUHAN COŞKUN BURSA 14.79 0.644 2 7 6 3
17 268 9.04.2006 EMİRHAN ŞENYÜZ BURSA 15.20 - 1 3 6 2
18 514 5.09.2005 BARTU TOKSÖZ TKS 18.41 0.697 3 7 6 1

.

U20 Erkek / 100 Metre Final (27.04.2024)
Rüzgar: 0.5
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 439 5.06.2006 SUPHİ MUGRABİ KONYA 11.13 - 1 4 1 18
2 135 17.10.2006 TOPRAK TOPAKTAŞ ANTALYA 11.19 - 1 3 2 16
3 134 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 11.68 - 1 6 3 15
4 329 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 11.93 - 1 2 4 14
5 215 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 12.15 - 1 1 5 12
- 460 24.10.2005 MEHMET ENDER ELVAN MERSİN DQ
(TR16.8)
- 1 5 - 17
- 271 18.08.2005 SEDAT TOKSÖZ BURSA DNS - 1 7 - 13
- 266 16.08.2005 ASLAN ŞAZİM BURSA DNS - 1 8 - 11

U20 Erkek / 400 Metre (27.04.2024)

Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 313 15.03.2005 KEREM ZENCİR GAZİANTEP 51.47 - 1 6 1 6
2 461 24.03.2006 ÇINAR TOKLUCU MERSİN 52.17 - 1 5 2 5
3 511 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS 53.12 - 1 4 3 4
- 312 11.10.2008 HIZIR ÇAKIR ÜNLÜ GAZİANTEP DNF - 1 2 - 0
- 329 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY DNF - 1 7 - 0
- 136 15.03.2006 FATİH KAYGISIZ ANTALYA DNS - 1 3 - 0


U20 Erkek / 110 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: -0.3
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 197 20.01.2006 TALHA GÜLNİHAL AYDIN 14.30 - 1 3 1 6
2 462 8.01.2005 YAKUP EFE SURATLI MERSİN 14.98 - 1 5 2 5
3 196 26.07.2006 NECATİ AKDIN AYDIN 15.18 - 1 6 3 4
4 52 11.10.2005 DEMİRHAN ÖZMEN ADANA 15.83 - 1 7 4 3
5 215 23.04.2005 MEHMET KURTÇA BALIKESİR 17.26 - 1 2 5 2
6 288 24.04.2005 BURAK ATİK DENİZLİ 17.86 - 1 4 6 1

U20 Erkek / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.93 2.00 2.05 Sonuç Puan
1 498 14.03.2005 PATRYK PELC POL - - - O O O XXO XXX 2.003
2 51 28.09.2005 SERHAT ŞEN ADANA XO XO XXX 1.752
- 216 22.09.2005 YUNUS EFE UÇAR BALIKESİR XXX NM0

U20 Erkek / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 381 2.08.2008 DENİZ KANDÖKER KAYSERİ 6.67
-0.7
6.49
+0.2
6.35
+0.1
6.67 r
-


6.67 -0.7 7
2 382 27.04.2006 ZAFER HALAÇ KAYSERİ 6.25
-2.1
X
-0.2
X
-0.2
6.25 X
-0.3
X
-0.5
X
-0.8
6.25 -2.1 6
3 195 2.04.2005 İSMAİL EFE DURMUŞ AYDIN 5.49
-1.8
6.20
-0.6
X
-0.6
6.20 X
-0.4
6.22
-0.4
X
-0.3
6.22 -0.4 5
4 51 28.09.2005 SERHAT ŞEN ADANA 3.51
-1.5
4.25
-0.8
5.56
+0.7
5.56 5.39
-1.8
5.66
-0.3
6.00
-0.9
6.00 -0.9 4
5 288 24.04.2005 BURAK ATİK DENİZLİ 5.76
-1.2
5.66
-1.2
5.48
-0.5
5.76 5.60
-1.3
5.45
-0.8
X
-0.6
5.76 -1.2 3
6 217 11.01.2005 BERKAY DERİNYAR BALIKESİR 5.39
-0.4
5.25
-0.9
5.32
+0.4
5.39 5.38
-0.6
5.35
-0.5
5.18
-0.6
5.39 -0.4 2
- 135 17.10.2006 TOPRAK TOPAKTAŞ ANTALYA


-


DNS 0

.

Büyük Erkek / 100 Metre (27.04.2024)

Büyük Erkek/100 Metre 1. Seri
Rüzgar: -1.8
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 248 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 11.26 0.148 1 4 1 19
2 69 20.08.2000 YUSUF BEDİR ÜNAL ANKARA 12.21 0.196 1 6 2 9
3 224 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 12.28 - 1 1 3 7
4 221 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 12.35 0.169 1 5 4 6
5 220 26.04.2004 EMRE BÜYÜKTUNA BALIKESİR 12.62 - 1 3 5 4
6 222 18.06.2004 HASAN PAYAS BALIKESİR 13.18 0.560 1 7 6 3
- 273 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA DNS - 1 2 - 0
Büyük Erkek/100 Metre 2. Seri
Rüzgar: -2,.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 499 24.08.1998 ADRİAN BRZEZINSKIC POL 10.70 0.172 2 5 1 22
2 204 22.11.2002 ALHAM NAGHIYEV AZE 11.20 0.174 2 2 2 20
3 137 7.01.2007 OSMAN DOMBAYCI ANTALYA 11.38 0.156 2 7 3 18
4 218 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 11.72 0.168 2 6 4 15
5 226 12.03.2000 LANCINE CISSE BALIKESİR 11.89 0.173 2 4 5 13
6 219 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 12.17 - 2 1 6 11
- 341 1.02.2001 HÜSEYİN ÇEVİK ISPARTA DNS - 2 3 - 0
Büyük Erkek/100 Metre 3. Seri
Rüzgar: -0.3
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 68 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 11.07 0.177 3 7 1 21
2 203 22.10.2003 ALEKSEY ALIAKBAROV AZE 11.41 0.197 3 4 2 17
3 67 11.03.2006 ALPER ALP ANKARA 11.61 0.130 3 5 3 16
4 356 13.08.2004 GÖKDENİZ GENCELMEZ İZMİR 11.79 - 3 8 4 14
5 223 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 12.00 - 3 3 5 12
6 383 10.07.2004 ŞÜKRÜ MAKSUT AKGÜN KAYSERİ 12.21 - 3 1 6 10
7 225 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 12.22 0.184 3 2 7 8
8 476 2.01.2001 KORAY ABANOZER NEVŞEHİR 12.44 0.177 3 6 8 5

.

Büyük Erkek / 100 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 499 24.08.1998 ADRİAN BRZEZINSKIC POL 10.70 0.172 2 5 1 22
2 68 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 11.07 0.177 3 7 1 21
3 204 22.11.2002 ALHAM NAGHIYEV AZE 11.20 0.174 2 2 2 20
4 248 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 11.26 0.148 1 4 1 19
5 137 7.01.2007 OSMAN DOMBAYCI ANTALYA 11.38 0.156 2 7 3 18
6 203 22.10.2003 ALEKSEY ALIAKBAROV AZE 11.41 0.197 3 4 2 17
7 67 11.03.2006 ALPER ALP ANKARA 11.61 0.130 3 5 3 16
8 218 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 11.72 0.168 2 6 4 15
9 356 13.08.2004 GÖKDENİZ GENCELMEZ İZMİR 11.79 - 3 8 4 14
10 226 12.03.2000 LANCINE CISSE BALIKESİR 11.89 0.173 2 4 5 13
11 223 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 12.00 - 3 3 5 12
12 219 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR 12.17 - 2 1 6 11
13 383 10.07.2004 ŞÜKRÜ MAKSUT AKGÜN KAYSERİ 12.21 - 3 1 6 10
14 69 20.08.2000 YUSUF BEDİR ÜNAL ANKARA 12.21 0.196 1 6 2 9
15 225 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR 12.22 0.184 3 2 7 8
16 224 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 12.28 - 1 1 3 7
17 221 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 12.35 0.169 1 5 4 6
18 476 2.01.2001 KORAY ABANOZER NEVŞEHİR 12.44 0.177 3 6 8 5
19 220 26.04.2004 EMRE BÜYÜKTUNA BALIKESİR 12.62 - 1 3 5 4
20 222 18.06.2004 HASAN PAYAS BALIKESİR 13.18 0.560 1 7 6 3
- 273 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA DNS - 1 2 - 0
- 341 1.02.2001 HÜSEYİN ÇEVİK ISPARTA DNS - 2 3 - 0

.

Büyük Erkek / 100 Metre Final (27.04.2024)
Rüzgar: 0.4
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 68 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 10.94 - 1 5 1 21
2 204 22.11.2002 ALHAM NAGHIYEV AZE 11.02 - 1 3 2 20
3 137 7.01.2007 OSMAN DOMBAYCI ANTALYA 11.21 - 1 2 3 18
4 248 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 11.22 - 1 6 4 19
5 203 22.10.2003 ALEKSEY ALIAKBAROV AZE 11.31 - 1 7 5 17
6 67 11.03.2006 ALPER ALP ANKARA 11.54 - 1 1 6 16
7 218 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 11.80 - 1 8 7 15
- 499 24.08.1998 ADRİAN BRZEZINSKIC POL DNS - 1 4 - 22

Büyük Erkek / 400 Metre (27.04.2024)

Büyük Erkek/400 Metre 1. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 322 21.09.2000 THOMAS EVANS GBR 46.84 0.259 1 6 1 20
2 343 13.07.2003 MUHAMMED ÇAĞRI AKDOĞAN İSTANBUL 54.27 - 1 7 2 9
3 75 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 55.78 0.233 1 4 3 7
4 229 1.09.2005 İBRAHİM KARAMAN BALIKESİR 59.15 - 1 2 4 6
- 342 1.01.2002 NAJI MOHAMMED SALEH ISPARTA DNS - 1 3 - 0
- 225 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR DNS - 1 5 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 2. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 444 28.09.2001 SITKI SEFA DÖNER KÜTAHYA 51.17 - 2 6 1 15
2 235 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 53.25 - 2 4 2 12
3 138 24.01.2004 MEHDI ZAROUKI ANTALYA 53.46 - 2 3 3 11
4 77 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 54.26 - 2 7 4 10
5 223 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 55.40 - 2 2 5 8
- 219 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR DNF - 2 8 - 0
- 74 7.01.2001 ALİ ENES KAYA ANKARA DNS - 2 5 - 0
Büyük Erkek/400 Metre 3. Seri
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 512 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 48.97 - 3 5 1 19
2 358 23.02.2006 ADAR ANAR İZMİR 49.29 - 3 6 2 18
3 314 17.04.2005 ÖMER FARUK ESEN GAZİANTEP 49.78 - 3 3 3 17
4 76 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 50.52 - 3 2 4 16
5 234 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR 51.25 - 3 8 5 14
6 359 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 51.43 - 3 7 6 13
- 78 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA DNS - 3 4 - 0

.

Büyük Erkek / 400 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 322 21.09.2000 THOMAS EVANS GBR 46.84 0.259 1 6 1 20
2 512 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 48.97 - 3 5 1 19
3 358 23.02.2006 ADAR ANAR İZMİR 49.29 - 3 6 2 18
4 314 17.04.2005 ÖMER FARUK ESEN GAZİANTEP 49.78 - 3 3 3 17
5 76 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 50.52 - 3 2 4 16
6 444 28.09.2001 SITKI SEFA DÖNER KÜTAHYA 51.17 - 2 6 1 15
7 234 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR 51.25 - 3 8 5 14
8 359 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 51.43 - 3 7 6 13
9 235 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 53.25 - 2 4 2 12
10 138 24.01.2004 MEHDI ZAROUKI ANTALYA 53.46 - 2 3 3 11
11 77 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 54.26 - 2 7 4 10
12 343 13.07.2003 MUHAMMED ÇAĞRI AKDOĞAN İSTANBUL 54.27 - 1 7 2 9
13 223 11.10.2005 İBRAHİM TAHA KIR BALIKESİR 55.40 - 2 2 5 8
14 75 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 55.78 0.233 1 4 3 7
15 229 1.09.2005 İBRAHİM KARAMAN BALIKESİR 59.15 - 1 2 4 6
- 219 2.08.2003 BERKCAN ÖZTÜRK BALIKESİR DNF - 2 8 - 0
- 342 1.01.2002 NAJI MOHAMMED SALEH ISPARTA DNS - 1 3 - 0
- 78 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA DNS - 3 4 - 0
- 225 14.04.2004 KEREM BACAKSIZ BALIKESİR DNS - 1 5 - 0
- 74 7.01.2001 ALİ ENES KAYA ANKARA DNS - 2 5 - 0

.


Büyük Erkek / 1500 Metre (27.04.2024)

Büyük Erkek/1500 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 251 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM h 1 6 1 10
2 513 15.11.2004 ABDULKERİM TURUS BİTLİS h 1 8 2 9
3 71 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA h 1 2 3 8
4 231 7.05.2003 MUHAMMET ŞAYIK BALIKESİR h 1 7 4 7
5 230 12.04.2003 MUHAMMED ENES SARI BALIKESİR h 1 1 5 6
6 517 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON h 1 4 6 5
7 229 1.09.2005 İBRAHİM KARAMAN BALIKESİR h 1 3 7 4
8 233 20.10.2004 ÖKKEŞ AYDOĞDU BALIKESİR h 1 9 8 3
9 228 1.10.2005 AHMET NUR BALIKESİR h 1 5 9 2
Büyük Erkek/1500 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 385 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ h 2 3 1 19
2 70 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA h 2 2 2 18
3 73 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA h 2 4 3 17
4 299 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM h 2 1 4 16
5 384 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ h 2 5 5 15
6 357 21.08.2006 HASAN CAN AKDEMİR İZMİR h 2 9 6 14
7 478 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR h 2 10 7 13
8 477 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR h 2 8 8 12
9 250 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS h 2 6 9 11
- 72 2.03.2003 MEHMET EMİN EĞİLMEZ ANKARA DNS 2 7 - 0

.

Büyük Erkek / 1500 Metre El Kronometresi Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 385 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ h 2 3 1 19
2 70 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA h 2 2 2 18
3 73 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA h 2 4 3 17
4 299 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM h 2 1 4 16
5 384 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ h 2 5 5 15
6 357 21.08.2006 HASAN CAN AKDEMİR İZMİR h 2 9 6 14
7 478 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR h 2 10 7 13
8 477 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR h 2 8 8 12
9 250 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS h 2 6 9 11
10 251 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM h 1 6 1 10
11 513 15.11.2004 ABDULKERİM TURUS BİTLİS h 1 8 2 9
12 71 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA h 1 2 3 8
13 231 7.05.2003 MUHAMMET ŞAYIK BALIKESİR h 1 7 4 7
14 230 12.04.2003 MUHAMMED ENES SARI BALIKESİR h 1 1 5 6
15 517 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON h 1 4 6 5
16 229 1.09.2005 İBRAHİM KARAMAN BALIKESİR h 1 3 7 4
17 233 20.10.2004 ÖKKEŞ AYDOĞDU BALIKESİR h 1 9 8 3
18 228 1.10.2005 AHMET NUR BALIKESİR h 1 5 9 2
Büyük Erkek / 1500 Metre Elektronik Kronometre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 72 2.03.2003 MEHMET EMİN EĞİLMEZ ANKARA DNS 2 7 - 0

.

Büyük Erkek / 1500 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 385 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ h 2 3 1 19
2 70 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA h 2 2 2 18
3 73 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA h 2 4 3 17
4 299 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM h 2 1 4 16
5 384 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ h 2 5 5 15
6 357 21.08.2006 HASAN CAN AKDEMİR İZMİR h 2 9 6 14
7 478 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR h 2 10 7 13
8 477 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR h 2 8 8 12
9 250 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS h 2 6 9 11
- 72 2.03.2003 MEHMET EMİN EĞİLMEZ ANKARA h 2 7 - 0
11 251 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM h 1 6 1 10
12 513 15.11.2004 ABDULKERİM TURUS BİTLİS h 1 8 2 9
13 71 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA h 1 2 3 8
14 231 7.05.2003 MUHAMMET ŞAYIK BALIKESİR h 1 7 4 7
15 230 12.04.2003 MUHAMMED ENES SARI BALIKESİR h 1 1 5 6
16 517 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON h 1 4 6 5
17 229 1.09.2005 İBRAHİM KARAMAN BALIKESİR h 1 3 7 4
18 233 20.10.2004 ÖKKEŞ AYDOĞDU BALIKESİR h 1 9 8 3
19 228 1.10.2005 AHMET NUR BALIKESİR h 1 5 9 2

.


Büyük Erkek / 110 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: 0.1
Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 79 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 15.24 - 1 4 1 3
2 360 7.08.2004 ŞÜKRÜ İPEK İZMİR 15.26 - 1 5 2 2
- 220 26.04.2004 EMRE BÜYÜKTUNA BALIKESİR DNF - 1 3 - 0

Büyük Erkek / Yüksek Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1.90 1.95 2.00 2.05 2.10 2.13 Sonuç Puan
1 447 20.12.2001 ORHAN BAŞTÜRK KÜTAHYA - - O XXO O XXX 2.104
2 501 25.09.2003 SEBASTİAN MOSZCZYNSKI POL O O O XXO XO XXX 2.103
3 500 24.04.2004 CEZAR SIDYA POL O O XO XXX 2.002
- 222 18.06.2004 HASAN PAYAS BALIKESİR XXX NM0

Büyük Erkek / Uzun Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 206 8.10.1997 NAZİM BABAYEV AZE X
+0.9
7.56
+1.0
7.42
-0.5
7.56 X
+0.6
7.40
+0.8
X
-0.2
7.56 +1.0 10
2 499 24.08.1998 ADRİAN BRZEZINSKIC POL 7.43
+0.6
X
+1.0
7.38
+0.5
7.43 X
+0.6
7.43
+0.8
7.18
+0.5
7.43 +0.6 9
3 207 24.03.1995 ORKHAN ASLANOV AZE 7.13
+0.8
7.09
+0.6
7.21
+0.2
7.21 X
+0.3
r
-

7.21 +0.2 8
4 205 20.07.2004 KASGİN ABBASZADE AZE 6.97
+0.2
X
+0.9
7.17
+0.4
7.17 6.92
+0.1
7.16
+0.7
X
+0.5
7.17 +0.4 7
5 79 4.02.2002 BATUHAN ARDA EROL ANKARA 7.08
+0.4
6.92
+1.1
6.65
+0.1
7.08 6.64
+0.3
6.87
-0.2
6.62
+0.4
7.08 +0.4 6
6 344 13.08.1999 ENES CAN BAYRAKTAROĞLU İSTANBUL 6.80
+0.4
6.64
+0.4
6.53
+0.2
6.80 4.78
+0.4
6.49
+0.8
6.65
+0.9
6.80 +0.4 5
7 445 27.07.2001 ALİ ÇOLAK KÜTAHYA X
+0.8
X
+0.4
6.67
-0.2
6.67 6.78
+0.5
X
+0.9
5.11
+0.4
6.78 +0.5 4
8 446 19.04.2005 İSMAİL ATABAY KÜTAHYA 5.36
+0.5
5.99
+1.0
5.75
-0.6
5.99 5.85
+0.5
5.98
+0.7
5.68
+0.5
5.99 +1.0 3
9 236 30.03.2004 ATİLLA GENÇ BALIKESİR 5.63
-0.3
5.35
+0.7
5.67
+0.0
5.67


5.67 +0.0 2
10 356 13.08.2004 GÖKDENİZ GENCELMEZ İZMİR 5.54
+0.1
4.69
+0.7
4.83
+0.3
5.54 r
-


5.54 +0.1 1

.

U16 Erkek / 200 Metre (27.04.2024)

U16 Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar: -1.2
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 506 25.11.2009 ANIL SAFİ AKTÜRK SAMSUN 25.51 - 1 4 1 9
2 340 16.07.2009 ÖMER MALATYA HATAY 26.51 - 1 2 2 6
3 320 6.07.2010 MEHMET FURKAN AVCI GAZİANTEP 26.93 - 1 6 3 5
- 106 10.04.2010 ARDEN ÇELİK ANKARA DNS - 1 3 - 0
- 163 2.02.2010 ATABERK YÜCEL ANTALYA DNS - 1 5 - 0
U16 Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar: -2.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 474 28.09.2009 EGE EREN KOCATEPE MUĞLA 24.54 - 2 7 1 15
2 200 1.12.2010 YUSUF TAĞA AYDIN 25.09 - 2 6 2 12
3 507 2.01.2009 ERAY ÖZMEN SAMSUN 25.46 - 2 5 3 10
4 102 22.02.2010 KUTAY DİKDURAN ANKARA 25.65 - 2 2 4 8
5 182 19.03.2010 YAĞIZ EFE ŞAHİN ANTALYA 25.79 - 2 4 5 7
- 318 25.01.2009 ENES KIZILKAYA GAZİANTEP DNS - 2 3 - 0
U16 Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar: -2.5
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 364 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 24.36 - 3 4 1 17
2 321 15.04.2009 MÜSLÜM ASLAN GAZİANTEP 24.38 - 3 5 2 16
3 398 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 24.55 - 3 3 3 14
4 468 17.05.2010 EYYÜP KELEŞ MERSİN 25.07 - 3 7 4 13
5 403 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ 25.22 - 3 6 5 11
- 95 8.06.2009 GÖKTAN EFE COŞGUNGÖNÜL ANKARA DNS - 3 2 - 0

.

U16 Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 364 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR 24.36 - 3 4 1 17
2 321 15.04.2009 MÜSLÜM ASLAN GAZİANTEP 24.38 - 3 5 2 16
3 474 28.09.2009 EGE EREN KOCATEPE MUĞLA 24.54 - 2 7 1 15
4 398 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 24.55 - 3 3 3 14
5 468 17.05.2010 EYYÜP KELEŞ MERSİN 25.07 - 3 7 4 13
6 200 1.12.2010 YUSUF TAĞA AYDIN 25.09 - 2 6 2 12
7 403 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ 25.22 - 3 6 5 11
8 507 2.01.2009 ERAY ÖZMEN SAMSUN 25.46 - 2 5 3 10
9 506 25.11.2009 ANIL SAFİ AKTÜRK SAMSUN 25.51 - 1 4 1 9
10 102 22.02.2010 KUTAY DİKDURAN ANKARA 25.65 - 2 2 4 8
11 182 19.03.2010 YAĞIZ EFE ŞAHİN ANTALYA 25.79 - 2 4 5 7
12 340 16.07.2009 ÖMER MALATYA HATAY 26.51 - 1 2 2 6
13 320 6.07.2010 MEHMET FURKAN AVCI GAZİANTEP 26.93 - 1 6 3 5
- 95 8.06.2009 GÖKTAN EFE COŞGUNGÖNÜL ANKARA DNS - 3 2 - 0
- 106 10.04.2010 ARDEN ÇELİK ANKARA DNS - 1 3 - 0
- 318 25.01.2009 ENES KIZILKAYA GAZİANTEP DNS - 2 3 - 0
- 163 2.02.2010 ATABERK YÜCEL ANTALYA DNS - 1 5 - 0

.

U16 Erkek / 200 Metre Final (28.04.2024)
Rüzgar: -1.5
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 321 15.04.2009 MÜSLÜM ASLAN GAZİANTEP 24.24 - 1 5 1 16
2 398 19.05.2009 YILDIRAY NARİN KAYSERİ 24.40 - 1 6 2 14
3 474 28.09.2009 EGE EREN KOCATEPE MUĞLA 24.41 - 1 3 3 15
4 200 1.12.2010 YUSUF TAĞA AYDIN 25.09 0.518 1 7 4 12
- 507 2.01.2009 ERAY ÖZMEN SAMSUN DQ
(TR16.8)
- 1 8 - 10
- 364 16.07.2009 ADEM YILDIRIM İZMİR DNS - 1 4 - 17
- 468 17.05.2010 EYYÜP KELEŞ MERSİN DNS - 1 2 - 13
- 403 1.07.2010 MUSAB KAMİL ÇERİ KAYSERİ DNS - 1 1 - 11

U16 Erkek / 800 Metre (27.04.2024)

U16 Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 319 21.09.2009 BERKAY EFE DOĞAN GAZİANTEP 2:08.31 1 2 1 27
2 399 3.03.2010 İBRAHİM İPÇİN KAYSERİ 2:14.57 1 5 2 24
3 423 5.09.2010 KADİR CAN KIRKGÖZ KIRIKKALE 2:26.16 1 7 3 12
4 336 28.01.2010 İSMAİL EREN AŞIK HATAY 2:28.16 1 9 4 11
5 185 2.08.2010 UMUT ÖZOĞLU ANTALYA 2:32.42 1 1 5 8
6 335 14.03.2009 EMİRHAN SAĞIROĞLU HATAY 2:35.41 1 3 6 6
7 174 4.11.2010 YAĞIZ TAN ANTALYA 2:39.67 1 6 7 5
- 170 15.08.2009 EFE KOÇ ANTALYA DNS 1 4 - 0
- 181 8.02.2009 ŞERVAN TEKGÖZ ANTALYA DNS 1 8 - 0
U16 Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 173 8.01.2009 UTKU ACİZOĞLU ANTALYA 2:08.77 2 4 1 26
2 100 7.07.2010 UMUT EREN YILDIZ ANKARA 2:18.24 2 7 2 20
3 178 17.02.2010 EMİR ÖMERSOY ANTALYA 2:19.33 2 6 3 18
4 177 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 2:20.38 2 8 4 17
5 339 4.02.2009 GÖKDENİZ DEMİRCİOĞLU HATAY 2:21.48 2 3 5 15
6 171 20.08.2010 ENES FURKAN TOPBAŞI ANTALYA 2:24.65 2 2 6 13
7 169 3.03.2009 DENİZ AKDENİZ ANTALYA 2:28.69 2 10 7 10
8 337 7.07.2010 ÖMER FARUK KURT HATAY 2:34.79 2 1 8 7
9 467 30.04.2010 DOĞUKAN SEVİNDİK MERSİN 2:45.83 2 5 9 4
- 246 10.10.2009 KADİR KANDEZOĞLU BALIKESİR DNS 2 9 - 0
U16 Erkek/800 Metre 3. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 168 17.11.2009 ALİ KARABACAK ANTALYA 1:59.39 3 3 1 29
2 98 8.07.2010 MİRAÇ OSMAN AKKAN ANKARA 2:03.57 3 5 2 28
3 434 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ 2:11.42 3 6 3 25
4 448 22.08.2009 İZZET TALHA DEMİRHAN KÜTAHYA 2:15.20 3 2 4 23
5 97 26.02.2010 MEHMET NAZİF KIRBAŞ ANKARA 2:15.25 3 1 5 22
6 294 5.05.2009 AHMET SERDAR BALTA DENİZLİ 2:17.91 3 4 6 21
7 99 5.04.2010 RECEP TUNA GÜRBÜZ ANKARA 2:18.60 3 7 7 19
8 172 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 2:21.25 3 10 8 16
9 295 31.08.2009 SEMİH KAĞAN BATMAZ DENİZLİ 2:22.28 3 8 9 14
10 334 5.11.2009 ALİ SELEN HATAY 2:28.90 3 9 10 9

.

U16 Erkek / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 168 17.11.2009 ALİ KARABACAK ANTALYA 1:59.39 3 3 1 29
2 98 8.07.2010 MİRAÇ OSMAN AKKAN ANKARA 2:03.57 3 5 2 28
3 319 21.09.2009 BERKAY EFE DOĞAN GAZİANTEP 2:08.31 1 2 1 27
4 173 8.01.2009 UTKU ACİZOĞLU ANTALYA 2:08.77 2 4 1 26
5 434 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ 2:11.42 3 6 3 25
6 399 3.03.2010 İBRAHİM İPÇİN KAYSERİ 2:14.57 1 5 2 24
7 448 22.08.2009 İZZET TALHA DEMİRHAN KÜTAHYA 2:15.20 3 2 4 23
8 97 26.02.2010 MEHMET NAZİF KIRBAŞ ANKARA 2:15.25 3 1 5 22
9 294 5.05.2009 AHMET SERDAR BALTA DENİZLİ 2:17.91 3 4 6 21
10 100 7.07.2010 UMUT EREN YILDIZ ANKARA 2:18.24 2 7 2 20
11 99 5.04.2010 RECEP TUNA GÜRBÜZ ANKARA 2:18.60 3 7 7 19
12 178 17.02.2010 EMİR ÖMERSOY ANTALYA 2:19.33 2 6 3 18
13 177 25.06.2010 EMİR ÇAKIR ANTALYA 2:20.38 2 8 4 17
14 172 19.09.2009 TUNA YAVUZ YILMAZ ANTALYA 2:21.25 3 10 8 16
15 339 4.02.2009 GÖKDENİZ DEMİRCİOĞLU HATAY 2:21.48 2 3 5 15
16 295 31.08.2009 SEMİH KAĞAN BATMAZ DENİZLİ 2:22.28 3 8 9 14
17 171 20.08.2010 ENES FURKAN TOPBAŞI ANTALYA 2:24.65 2 2 6 13
18 423 5.09.2010 KADİR CAN KIRKGÖZ KIRIKKALE 2:26.16 1 7 3 12
19 336 28.01.2010 İSMAİL EREN AŞIK HATAY 2:28.16 1 9 4 11
20 169 3.03.2009 DENİZ AKDENİZ ANTALYA 2:28.69 2 10 7 10
21 334 5.11.2009 ALİ SELEN HATAY 2:28.90 3 9 10 9
22 185 2.08.2010 UMUT ÖZOĞLU ANTALYA 2:32.42 1 1 5 8
23 337 7.07.2010 ÖMER FARUK KURT HATAY 2:34.79 2 1 8 7
24 335 14.03.2009 EMİRHAN SAĞIROĞLU HATAY 2:35.41 1 3 6 6
25 174 4.11.2010 YAĞIZ TAN ANTALYA 2:39.67 1 6 7 5
26 467 30.04.2010 DOĞUKAN SEVİNDİK MERSİN 2:45.83 2 5 9 4
- 170 15.08.2009 EFE KOÇ ANTALYA DNS 1 4 - 0
- 181 8.02.2009 ŞERVAN TEKGÖZ ANTALYA DNS 1 8 - 0
- 246 10.10.2009 KADİR KANDEZOĞLU BALIKESİR DNS 2 9 - 0

.


U16 Erkek / 300 Metre Engelli (27.04.2024)

U16 Erkek/300 Metre Engelli 1. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 179 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 41.36 - 1 5 1 11
2 402 13.07.2009 METEHAN ŞAHİN KAYSERİ 41.60 - 1 3 2 9
3 101 3.11.2009 HÜSEYİN ÖZKAN TAŞDEMİR ANKARA 42.86 0.244 1 4 3 8
4 407 7.03.2009 MUHAMMET EREN ARSLANER KAYSERİ 42.95 - 1 6 4 7
5 406 7.08.2010 MUHAMMET ASLAN ÖZDEMİR KAYSERİ 43.55 0.175 1 2 5 6
6 424 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 45.56 - 1 7 6 3
U16 Erkek/300 Metre Engelli 2. Seri
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 405 20.10.2009 EMRE BASUT KAYSERİ 39.91 - 2 4 1 12
2 180 27.02.2009 ÖMER YILDIRAK ANTALYA 41.57 - 2 5 2 10
3 103 27.01.2009 DENİZ ÇINAR ANKARA 43.68 - 2 3 3 5
4 400 14.07.2009 AHMET BADA KAYSERİ 43.99 0.243 2 2 4 4
- 401 24.07.2010 BERAT TÜRKMEN KAYSERİ DQ
(TR16.8)
- 2 6 - 0
- 175 4.12.2009 ALTAY YEŞİL ANTALYA DNS - 2 7 - 0

.

Sıralama Listesi
Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 405 20.10.2009 EMRE BASUT KAYSERİ 39.91 - 2 4 1 12
2 179 8.01.2009 MUHAMMED ESAD BAYDUR ANTALYA 41.36 - 1 5 1 11
3 180 27.02.2009 ÖMER YILDIRAK ANTALYA 41.57 - 2 5 2 10
4 402 13.07.2009 METEHAN ŞAHİN KAYSERİ 41.60 - 1 3 2 9
5 101 3.11.2009 HÜSEYİN ÖZKAN TAŞDEMİR ANKARA 42.86 0.244 1 4 3 8
6 407 7.03.2009 MUHAMMET EREN ARSLANER KAYSERİ 42.95 - 1 6 4 7
7 406 7.08.2010 MUHAMMET ASLAN ÖZDEMİR KAYSERİ 43.55 0.175 1 2 5 6
8 103 27.01.2009 DENİZ ÇINAR ANKARA 43.68 - 2 3 3 5
9 400 14.07.2009 AHMET BADA KAYSERİ 43.99 0.243 2 2 4 4
10 424 26.05.2010 BİLAL DEMİREL KIRIKKALE 45.56 - 1 7 6 3
- 401 24.07.2010 BERAT TÜRKMEN KAYSERİ DQ
(TR16.8)
- 2 6 - 0
- 175 4.12.2009 ALTAY YEŞİL ANTALYA DNS - 2 7 - 0

.


U16 Erkek / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 407 7.03.2009 MUHAMMET EREN ARSLANER KAYSERİ 12.41
-1.4
12.60
+1.2
12.56
-0.2
12.60 12.60
+0.2
12.67
+0.1
11.91
+1.4
12.67 +0.1 3
2 296 4.02.2010 ARDA BAKIRHAN DENİZLİ 12.03
+0.5
11.94
+1.2
12.01
+2.6
12.03 12.03
+0.3
12.05
-0.2
10.50
-0.3
12.05 -0.2 2
3 106 10.04.2010 ARDEN ÇELİK ANKARA 11.06
-0.3
12.03
+0.2
10.88
+0.7
12.03 12.03
-0.4
X
+0.2
11.94
+1.0
12.03 -0.4 1

U16 Erkek / Gülle Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 209 19.02.2009 TOGHRUL SHAHTAHTİNSKİ AZE 14.53 14.72 15.03 15.03 14.84 X 14.35 15.03 4
2 470 10.03.2010 UĞUR YAZ MERSİN 12.08 11.41 X 12.08 11.55 10.85 11.53 12.08 3
3 297 31.01.2010 EFE TAYLAN COŞKUN DENİZLİ 9.79 9.70 9.78 9.79 10.34 9.96 10.00 10.34 2
- 184 1.01.2010 KAAN FATİH UYSAL ANTALYA - DNS 0

U16 Erkek / Disk Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 209 19.02.2009 TOGHRUL SHAHTAHTİNSKİ AZE - 34.32 X 34.32 37.54 32.25 X 37.54 3
2 187 1.02.2009 BEKİRHAN DENİZ ANTALYA 30.29 X X 30.29 X 31.81 31.57 31.81 2
3 298 21.08.2010 AMIRHOSSEIN YEGANINEJAD DENİZLİ 23.12 22.48 X 23.12 20.29 21.37 22.14 23.12 1

U16 Erkek / Çekiç Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 470 10.03.2010 UĞUR YAZ MERSİN 20.49 18.93 X 20.49 X 24.90 28.95 28.95 1

U16 Erkek / Cirit Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 186 5.02.2009 YAHYA YİYİN ANTALYA X X 46.97 46.97 X 45.61 X 46.97 6
2 165 1.01.2009 EMİRHAN KANAR ANTALYA 36.90 X 41.02 41.02 41.25 46.57 42.22 46.57 5
3 475 20.03.2009 SAMET HAS MUĞLA 40.90 X 40.34 40.90 X X 44.75 44.75 4
4 297 31.01.2010 EFE TAYLAN COŞKUN DENİZLİ X 39.81 37.57 39.81 41.32 36.76 35.58 41.32 3
5 298 21.08.2010 AMIRHOSSEIN YEGANINEJAD DENİZLİ 28.48 29.79 30.82 30.82 X 30.47 29.18 30.82 2
6 466 6.09.2010 ASIM TUĞRA CENGİZ MERSİN 28.39 X 28.39 28.39 29.78 X X 29.78 1

.

U18 Erkek / 200 Metre (27.04.2024)

U18 Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar: -1.9
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 435 5.09.2007 FEVZİ DOĞAN KONYA 23.75 - 1 7 1 16
2 193 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN 24.38 - 1 6 2 14
3 327 27.06.2007 BURAK AKKAN HATAY 27.25 - 1 5 3 7
4 425 10.02.2007 MUSTAFA KAPLAN KIRIKKALE 28.49 - 1 2 4 6
- 328 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY DNF - 1 3 - 0
- 132 5.02.2007 KIVANÇ ŞEFİK ÖZYAZICI ANTALYA DNS - 1 4 - 0
U18 Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar: -1.2
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 309 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 24.09 - 2 5 1 15
2 418 23.04.2007 EMİRHANCAN ZORLU KIRIKKALE 24.41 - 2 7 2 13
3 130 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 24.55 - 2 6 3 12
4 436 17.04.2007 MEHMET AYAZ KONYA 24.62 - 2 4 4 10
5 509 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 25.06 - 2 3 5 9
- 131 16.04.2008 İLBER EREN DEMİRALAY ANTALYA DNS - 2 2 - 0
U18 Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar: -0.9
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 510 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS 23.40 - 3 4 1 18
2 214 3.03.2007 MELİH ÇAKAR BALIKESİR 23.53 - 3 5 2 17
3 306 8.11.2008 AHMET KIRMIZIKILIÇ GAZİANTEP 24.56 - 3 7 3 11
4 308 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 25.21 - 3 6 4 8
- 211 21.08.2008 YUNUSEMRE YEŞİL BALIKESİR DNS - 3 2 - 0
- 307 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNS - 3 3 - 0

.

U18 Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 510 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS 23.40 - 3 4 1 18
2 214 3.03.2007 MELİH ÇAKAR BALIKESİR 23.53 - 3 5 2 17
3 435 5.09.2007 FEVZİ DOĞAN KONYA 23.75 - 1 7 1 16
4 309 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 24.09 - 2 5 1 15
5 193 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN 24.38 - 1 6 2 14
6 418 23.04.2007 EMİRHANCAN ZORLU KIRIKKALE 24.41 - 2 7 2 13
7 130 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 24.55 - 2 6 3 12
8 306 8.11.2008 AHMET KIRMIZIKILIÇ GAZİANTEP 24.56 - 3 7 3 11
9 436 17.04.2007 MEHMET AYAZ KONYA 24.62 - 2 4 4 10
10 509 21.01.2007 EMİRHAN DOĞAN SİVAS 25.06 - 2 3 5 9
11 308 27.05.2007 MESUT BAKİ YEŞİL GAZİANTEP 25.21 - 3 6 4 8
12 327 27.06.2007 BURAK AKKAN HATAY 27.25 - 1 5 3 7
13 425 10.02.2007 MUSTAFA KAPLAN KIRIKKALE 28.49 - 1 2 4 6
- 328 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY DNF - 1 3 - 0
- 131 16.04.2008 İLBER EREN DEMİRALAY ANTALYA DNS - 2 2 - 0
- 211 21.08.2008 YUNUSEMRE YEŞİL BALIKESİR DNS - 3 2 - 0
- 307 8.01.2008 MEHMET CAN KUNT GAZİANTEP DNS - 3 3 - 0
- 132 5.02.2007 KIVANÇ ŞEFİK ÖZYAZICI ANTALYA DNS - 1 4 - 0

.

U18 Erkek / 200 Metre Final (28.04.2024)
Rüzgar: -2.9
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 309 25.02.2008 ÖMER YILMAZ GAZİANTEP 24.29 - 1 6 1 15
2 306 8.11.2008 AHMET KIRMIZIKILIÇ GAZİANTEP 24.46 - 1 8 2 11
3 418 23.04.2007 EMİRHANCAN ZORLU KIRIKKALE 24.47 - 1 7 3 13
4 130 7.10.2008 AREL ŞURA YALDIZ ANTALYA 25.11 - 1 1 4 12
- 510 5.11.2007 MUHAMMED SEZER ÇAKMAK SİVAS DNS - 1 4 - 18
- 214 3.03.2007 MELİH ÇAKAR BALIKESİR DNS - 1 5 - 17
- 435 5.09.2007 FEVZİ DOĞAN KONYA DNS - 1 3 - 16
- 193 3.01.2008 KORAY UYGUN AYDIN DNS - 1 2 - 14

U18 Erkek / 800 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 376 23.04.2008 ONUR EFE BARBAROS KAYSERİ 2:00.55 1 1 1 8
2 427 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ 2:03.77 1 2 2 7
3 213 12.10.2008 MUSTAFA KARAASLAN BALIKESİR 2:06.61 1 3 3 6
4 375 1.03.2008 HARUN EROĞLU KAYSERİ 2:09.52 1 4 4 5
5 459 17.05.2007 TEKİN TEMİR MERSİN 2:24.09 1 8 5 4
6 328 3.09.2008 ABDULLAH GENÇ HATAY 2:36.24 1 7 6 3
- 212 8.05.2008 BERKAY ŞANVER BALIKESİR DNF 1 5 - 0
- 419 11.06.2008 AHMET SEÇKİN UYAN KIRIKKALE DNS 1 6 - 0

U18 Erkek / 3000 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
- 377 11.07.2008 ZEKERİYA BOSUGUY KAYSERİ DNF 1 1 - 0

U18 Erkek / 400 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 133 18.06.2008 VELAT BULUT ANTALYA 55.65 - 1 6 1 7
2 438 29.07.2008 MUSTAFA EFE YÜKSEL KONYA 55.72 0.196 1 2 2 6
3 194 3.02.2008 NEDİM EGE ER AYDIN 57.15 0.290 1 5 3 5
4 355 14.04.2007 HÜSEYİN ANIL OTKOPARAN İZMİR 57.30 - 1 3 4 4
5 437 11.05.2008 MUSTAFA ÇELİK KONYA 57.78 - 1 7 5 3
6 378 16.02.2008 İZZET EKİNCİ KAYSERİ 58.87 - 1 4 6 2
- 379 19.03.2008 YILMAZ ZİHNİ BABİ KAYSERİ DNS - 1 8 - 0

U18 Erkek / 2000 Metre Engelli (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 380 5.03.2008 İBRAHİM URAL KAYSERİ 6:41.19 1 1 1 2
2 420 23.03.2008 DOĞAN YAVRUÖZTÜRK KIRIKKALE 7:26.16 1 2 2 1

U18 Erkek / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 497 26.03.2007 SZYMON WZIATEK POL 14.22
+1.6
14.31
-0.1
14.39
-1.5
14.39 14.13
+0.6
13.79
-1.0
X
+0.1
14.39 -1.5 2
2 473 13.11.2008 GÖKTUĞ MERMER MUĞLA 10.37
+1.9
10.19
+2.3
X
+0.0
10.37 X
-0.3
X
+1.2
X
+0.3
10.37 +1.9 1

U18 Erkek / Gülle Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 455 1.02.2007 DENIS CUTCOVETCHI MDA 17.65 18.53 17.93 18.53 X 19.37 X 19.37 2
2 410 13.04.2008 EMRE EKİNCİ KAYSERİ 12.27 12.59 12.72 12.72 13.43 13.11 12.95 13.43 1

U18 Erkek / Disk Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 455 1.02.2007 DENIS CUTCOVETCHI MDA - X X - 53.94 55.50 X 55.50 4
2 516 28.08.2008 YUSUF GANİ YILDIRIM TOKAT 39.60 37.33 41.38 41.38 45.37 X X 45.37 3
3 472 25.06.2007 HAKTAN AHMET ÇARPAZLI MERSİN X 37.42 40.30 40.30 36.72 41.42 37.17 41.42 2
4 453 8.09.2008 ERDEM TÜRKER KÜTAHYA 33.12 36.74 X 36.74 35.15 32.25 X 36.74 1

U18 Erkek / Çekiç Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 515 20.01.2007 EMİRHAN ILIKÇAY TOKAT 53.40 X X 53.40 X X X 53.40 1

U18 Erkek / Cirit Atma (27.04.2024)

Ağırlık:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atış 2. Atış 3. Atış Ara Derece 4. Atış 5. Atış 6. Atış Sonuç Puan
1 287 13.01.2008 MUSTAFA GÖRKEM CEYLAN DENİZLİ 26.75 25.55 25.35 26.75 24.47 26.91 28.39 28.39 1

.

U20 Erkek / 200 Metre (27.04.2024)

U20 Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar: -1.5
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 134 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 24.53 - 1 5 1 8
- 52 11.10.2005 DEMİRHAN ÖZMEN ADANA DNS - 1 2 - 0
- 462 8.01.2005 YAKUP EFE SURATLI MERSİN DNS - 1 3 - 0
- 136 15.03.2006 FATİH KAYGISIZ ANTALYA DNS - 1 4 - 0
- 271 18.08.2005 SEDAT TOKSÖZ BURSA DNS - 1 6 - 0
U20 Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar: -1.5
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 313 15.03.2005 KEREM ZENCİR GAZİANTEP 23.42 - 2 6 1 10
2 460 24.10.2005 MEHMET ENDER ELVAN MERSİN 23.73 - 2 4 2 9
3 329 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 25.10 - 2 2 3 7
4 511 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS 26.35 - 2 5 4 6
- 439 5.06.2006 SUPHİ MUGRABİ KONYA DQ
(TR16.8)
- 2 3 - 0

.

U20 Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 313 15.03.2005 KEREM ZENCİR GAZİANTEP 23.42 - 2 6 1 10
2 460 24.10.2005 MEHMET ENDER ELVAN MERSİN 23.73 - 2 4 2 9
3 134 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA 24.53 - 1 5 1 8
4 329 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 25.10 - 2 2 3 7
5 511 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS 26.35 - 2 5 4 6
- 439 5.06.2006 SUPHİ MUGRABİ KONYA DQ
(TR16.8)
- 2 3 - 0
- 52 11.10.2005 DEMİRHAN ÖZMEN ADANA DNS - 1 2 - 0
- 462 8.01.2005 YAKUP EFE SURATLI MERSİN DNS - 1 3 - 0
- 136 15.03.2006 FATİH KAYGISIZ ANTALYA DNS - 1 4 - 0
- 271 18.08.2005 SEDAT TOKSÖZ BURSA DNS - 1 6 - 0

.

U20 Erkek / 200 Metre Final (28.04.2024)
Rüzgar: -1.8
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 460 24.10.2005 MEHMET ENDER ELVAN MERSİN 23.35 - 1 5 1 9
2 329 19.08.2005 ARİF EMİR SARI HATAY 25.22 - 1 6 2 7
- 134 14.11.2005 SAMET KARAKEHYA ANTALYA DNF - 1 3 - 8
- 313 15.03.2005 KEREM ZENCİR GAZİANTEP DNS - 1 4 - 10
- 511 25.04.2005 YAHYA BAŞER SİVAS DNS - 1 2 - 6

U20 Erkek / 800 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 443 20.04.2006 MUSTAFA DÖNMEZ KÜTAHYA 1:58.87 1 1 1 4
2 312 11.10.2008 HIZIR ÇAKIR ÜNLÜ GAZİANTEP 2:01.06 1 2 2 3
3 441 21.08.2008 AHMET EREN AYDIN KÜTAHYA 2:01.55 1 4 3 2
4 442 13.02.2007 AHMET KAĞAN KILINÇ KÜTAHYA 2:02.47 1 3 4 1




U20 Erkek / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 381 2.08.2008 DENİZ KANDÖKER KAYSERİ X
+0.1
14.52
-1.6
14.42
-1.3
14.52 14.11
+0.0
14.53
-0.2
14.44
+0.2
14.53 -0.2 1

.

Büyük Erkek / 200 Metre (27.04.2024)

Büyük Erkek/200 Metre 1. Seri
Rüzgar: -0.9
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 324 5.12.1991 PETER SHAND GBR 21.95 - 1 4 1 22
2 248 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 22.86 - 1 2 2 16
3 343 13.07.2003 MUHAMMED ÇAĞRI AKDOĞAN İSTANBUL 23.69 - 1 3 3 14
4 383 10.07.2004 ŞÜKRÜ MAKSUT AKGÜN KAYSERİ 25.23 - 1 7 4 8
5 69 20.08.2000 YUSUF BEDİR ÜNAL ANKARA 25.40 - 1 8 5 6
- 323 29.12.2000 MATTHEW BUCKNER GBR DNS - 1 5 - 0
- 341 1.02.2001 HÜSEYİN ÇEVİK ISPARTA DNS - 1 6 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 2. Seri
Rüzgar: -2.0
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 204 22.11.2002 ALHAM NAGHIYEV AZE 21.89 - 2 4 1 23
2 358 23.02.2006 ADAR ANAR İZMİR 22.62 - 2 7 2 20
3 68 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 22.63 - 2 8 3 19
4 203 22.10.2003 ALEKSEY ALIAKBAROV AZE 22.66 - 2 6 4 18
5 139 20.08.2001 EMRE GÖKTÜRK ANTALYA 22.85 - 2 2 5 17
6 226 12.03.2000 LANCINE CISSE BALIKESİR 23.89 - 2 5 6 12
7 224 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 25.03 - 2 3 7 9
- 342 1.01.2002 NAJI MOHAMMED SALEH ISPARTA DNS - 2 1 - 0
Büyük Erkek/200 Metre 3. Seri
Rüzgar: -2.1
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 512 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 22.54 - 3 5 1 21
2 359 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 23.27 - 3 2 2 15
3 67 11.03.2006 ALPER ALP ANKARA 23.80 - 3 8 3 13
4 218 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 24.01 - 3 7 4 11
5 235 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 24.39 - 3 1 5 10
6 221 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 25.39 - 3 4 6 7
- 273 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA DNS - 3 3 - 0
- 314 17.04.2005 ÖMER FARUK ESEN GAZİANTEP DNS - 3 6 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Sıralama Listesi
Rüzgar:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 204 22.11.2002 ALHAM NAGHIYEV AZE 21.89 - 2 4 1 23
2 324 5.12.1991 PETER SHAND GBR 21.95 - 1 4 1 22
3 512 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 22.54 - 3 5 1 21
4 358 23.02.2006 ADAR ANAR İZMİR 22.62 - 2 7 2 20
5 68 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 22.63 - 2 8 3 19
6 203 22.10.2003 ALEKSEY ALIAKBAROV AZE 22.66 - 2 6 4 18
7 139 20.08.2001 EMRE GÖKTÜRK ANTALYA 22.85 - 2 2 5 17
8 248 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 22.86 - 1 2 2 16
9 359 27.12.2003 ARDA KOÇYİĞİT İZMİR 23.27 - 3 2 2 15
10 343 13.07.2003 MUHAMMED ÇAĞRI AKDOĞAN İSTANBUL 23.69 - 1 3 3 14
11 67 11.03.2006 ALPER ALP ANKARA 23.80 - 3 8 3 13
12 226 12.03.2000 LANCINE CISSE BALIKESİR 23.89 - 2 5 6 12
13 218 14.07.2002 AHMET DENİZ ORUÇ BALIKESİR 24.01 - 3 7 4 11
14 235 15.01.2003 TUNAHAN AKTAŞ BALIKESİR 24.39 - 3 1 5 10
15 224 12.02.2005 İSMAİL EREN YILDIRIM BALIKESİR 25.03 - 2 3 7 9
16 383 10.07.2004 ŞÜKRÜ MAKSUT AKGÜN KAYSERİ 25.23 - 1 7 4 8
17 221 22.10.2004 FURKAN MUSTAFA ÇEVİK BALIKESİR 25.39 - 3 4 6 7
18 69 20.08.2000 YUSUF BEDİR ÜNAL ANKARA 25.40 - 1 8 5 6
- 342 1.01.2002 NAJI MOHAMMED SALEH ISPARTA DNS - 2 1 - 0
- 273 31.12.2003 AHMET BURAK ERCAN BURSA DNS - 3 3 - 0
- 323 29.12.2000 MATTHEW BUCKNER GBR DNS - 1 5 - 0
- 314 17.04.2005 ÖMER FARUK ESEN GAZİANTEP DNS - 3 6 - 0
- 341 1.02.2001 HÜSEYİN ÇEVİK ISPARTA DNS - 1 6 - 0

.

Büyük Erkek / 200 Metre Final (28.04.2024)
Rüzgar: -1.7
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 204 22.11.2002 ALHAM NAGHIYEV AZE 21.90 - 1 4 1 23
2 358 23.02.2006 ADAR ANAR İZMİR 22.64 - 1 6 2 20
3 512 17.09.2003 DAVUT ZOROĞLU SİVAS 22.72 - 1 3 3 21
4 68 17.01.2002 ÖZGÜR BEYDEMİR ANKARA 22.74 - 1 2 4 19
5 203 22.10.2003 ALEKSEY ALIAKBAROV AZE 23.05 - 1 7 5 18
6 248 8.02.2003 YASİN SOSA BİLECİK 23.11 - 1 8 6 16
- 324 5.12.1991 PETER SHAND GBR DNS - 1 5 - 22
- 139 20.08.2001 EMRE GÖKTÜRK ANTALYA DNS - 1 1 - 17

Büyük Erkek / 800 Metre (27.04.2024)

Büyük Erkek/800 Metre 1. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 140 19.11.2000 BAVER ATEŞ ANTALYA 1:56.07 1 6 1 14
2 75 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 2:00.80 1 2 2 10
3 513 15.11.2004 ABDULKERİM TURUS BİTLİS 2:01.21 1 4 3 9
4 230 12.04.2003 MUHAMMED ENES SARI BALIKESİR 2:04.48 1 1 4 7
5 228 1.10.2005 AHMET NUR BALIKESİR 2:16.01 1 3 5 5
- 229 1.09.2005 İBRAHİM KARAMAN BALIKESİR DNS 1 5 - 0
Büyük Erkek/800 Metre 2. Seri
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 385 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ 1:55.19 2 9 1 15
2 477 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR 1:56.44 2 1 2 13
3 479 6.04.2007 BATUHAN ERGÖZ NEVŞEHİR 1:57.80 2 5 3 12
4 77 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 1:59.33 2 6 4 11
5 480 17.03.2006 DURAN SÜTVEREN NEVŞEHİR 2:03.35 2 3 5 8
6 71 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 2:04.51 2 8 6 6
- 384 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ DNF 2 4 - 0
- 478 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR DNF 2 7 - 0
- 78 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA DNS 2 2 - 0

.

Büyük Erkek / 800 Metre Sıralama Listesi
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 385 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ 1:55.19 2 9 1 15
2 140 19.11.2000 BAVER ATEŞ ANTALYA 1:56.07 1 6 1 14
3 477 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR 1:56.44 2 1 2 13
4 479 6.04.2007 BATUHAN ERGÖZ NEVŞEHİR 1:57.80 2 5 3 12
5 77 24.05.2007 EMİR ÖZTÜRK ANKARA 1:59.33 2 6 4 11
6 75 24.05.2007 ANIL ÖZTÜRK ANKARA 2:00.80 1 2 2 10
7 513 15.11.2004 ABDULKERİM TURUS BİTLİS 2:01.21 1 4 3 9
8 480 17.03.2006 DURAN SÜTVEREN NEVŞEHİR 2:03.35 2 3 5 8
9 230 12.04.2003 MUHAMMED ENES SARI BALIKESİR 2:04.48 1 1 4 7
10 71 20.09.2000 BURAK DUYMAZ ANKARA 2:04.51 2 8 6 6
11 228 1.10.2005 AHMET NUR BALIKESİR 2:16.01 1 3 5 5
- 384 7.04.2005 AHMET SELİM YILDIRIM KAYSERİ DNF 2 4 - 0
- 478 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR DNF 2 7 - 0
- 78 8.05.1988 OĞUZ AKGÜL ANKARA DNS 2 2 - 0
- 229 1.09.2005 İBRAHİM KARAMAN BALIKESİR DNS 1 5 - 0

.


Büyük Erkek / 3000 Metre (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 299 1.01.2003 İSMAİL TAŞYÜREK ERZURUM 8:18.29 1 1 1 8
2 73 4.07.2001 YİĞİT DİLAVER EKER ANKARA 8:24.66 1 2 2 7
3 517 1.12.1992 EMRAH ÖZTÜRK TRABZON 10:30.72 1 5 3 6
- 357 21.08.2006 HASAN CAN AKDEMİR İZMİR DNF 1 4 - 0
- 233 20.10.2004 ÖKKEŞ AYDOĞDU BALIKESİR DNF 1 6 - 0
- 231 7.05.2003 MUHAMMET ŞAYIK BALIKESİR DNF 1 8 - 0
- 385 8.08.2006 KIYASETTİN KARA KAYSERİ DNS 1 3 - 0
- 521 1.02.2004 METİN UYSAL VAN DNS 1 7 - 0

Büyük Erkek / 400 Metre Engelli (27.04.2024)

Rüzgar: Engel:
Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Reaksiyon Zamanı Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 362 1.11.2005 YUNUS EGE ALTINAY İZMİR 53.67 0.234 1 5 1 4
2 76 17.03.2005 BEDİRHAN DERELİ ANKARA 54.77 - 1 4 2 3
3 138 24.01.2004 MEHDI ZAROUKI ANTALYA 58.36 - 1 7 3 2
- 234 14.01.2000 RAMAZAN GÜVENDİK BALIKESİR DNS - 1 6 - 0

Büyük Erkek / 3000 Metre Engelli (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece Seri Kulvar Seri Geliş Puan
1 250 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS 9:03.11 1 2 1 5
2 80 13.11.2004 DİYAR ERGÜVEN ANKARA 9:05.54 1 4 2 4
3 70 25.10.2003 BARAN ERGÜVEN ANKARA 9:10.77 1 3 3 3
- 251 6.01.2003 TANER TUNÇTAN ERZURUM DNF 1 6 - 0
- 521 1.02.2004 METİN UYSAL VAN DNS 1 5 - 0

Büyük Erkek / Üçadım Atlama (27.04.2024)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı 1. Atlayış 2. Atlayış 3. Atlayış Ara Derece 4. Atlayış 5. Atlayış 6. Atlayış Sonuç Rüzgar Puan
1 520 12.11.2004 IBROHİM MAKHKAMOV UZB 15.92
+0.7
X
-1.8
15.36
+3.4
15.92 15.75
+0.3
16.12
+0.5
X
-1.9
16.12 +0.5 8
2 208 21.02.2001 RUSTAM MAMMADOV AZE 15.36
+0.5
X
+0.0
15.92
-0.7
15.92 X
-0.5
15.90
+2.2
X
-1.1
15.92 -0.7 7
3 503 5.04.2000 DAWİD KRZEMINSKI POL 15.18
+1.1
X
-2.4
15.21
-1.7
15.21 X
+0.8
14.45
+0.3

-0.8
15.21 -1.7 6
4 522 23.09.2003 JABIR ALIYEV AZE 14.03
+0.3
14.61
-0.8
15.12
+0.8
15.12 X
-0.1
X
-0.1
r
-
15.12 +0.8 5
5 504 16.03.2003 JAKUB BRACKI POL 14.56
-0.1
X
+0.1
14.53
+0.3
14.56 14.02
-0.9
14.45
-1.8
14.55
+1.5
14.56 -0.1 4
6 361 25.03.2002 HALİL OĞURLU İZMİR 13.40
+0.0
X
+1.2
X
+1.0
13.40 14.13
-1.0
13.84
-2.0
X
-0.2
14.13 -1.0 3
7 237 30.09.2003 TUGAY IŞIK BALIKESİR X
-0.4
11.57
+0.3
X
+0.3
11.57 11.93
-0.5
12.01
-1.8
11.66
-1.0
12.01 -1.8 2
- 502 27.09.1986 ADRİAN SWIDERSKI POL X
-0.4
X
-1.4
X
+0.9
- X
+0.3
X
+0.3
X
+0.6
NM 0