BÖLGESEL İL-İLÇE KARMALARI VE KURUM / KULÜPLER ARASI KROS LİGİ FİNAL

YARIŞMA BİLGİLERİ
Yarışma TürüUlusal
Yarışma İliSİİRT
Katılan Sporcu Sayısı 501
Kategorileri
  • U14 Kız
  • U14 Erkek
  • U16 Kız
  • U16 Erkek
  • U18 Kadın
  • U18 Erkek
Branşlar
  • 4x1 Kilometre Bayrak Mix
  • 2 Kilometre
  • 2.5 Kilometre
  • 3 Kilometre

.


U16 Kız / 2 Kilometre (11:00)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 1384 13.09.2008 ELİF AKÇİÇEK Varto İlçe Karması (MUŞ) T 6:06
2 1380 20.03.2010 ELİF ÇELİK MUŞ İl Karması (MUŞ) T 6:09
3 980 14.11.2009 HİRANUR TAŞ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 6:12
4 1318 1.04.2009 MERYEM ALDEMİR KIRŞEHİR YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ T 6:16
5 1067 10.01.2008 NERGİS DEYAN FERDİ (BATMAN) F 6:21
6 1165 25.03.2009 ELİF CENET KAYMAZ ERZURUM İl Karması T 6:22
7 971 12.01.2008 HAMİDE NUR TEKDEMİR AFYONKARAHİSAR İl Karması T 6:22
8 1166 8.09.2010 SEMANUR YAZĞAN ERZURUM İl Karması T 6:22
9 1091 12.09.2008 GÜLAY GÜLER Karlıova İlçe Karması (BİNGÖL) T 6:24
10 981 30.10.2009 HAVVA NUR GÜL Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 6:24
11 1272 28.12.2009 ELANUR ARAS KARS İl Karması T 6:25
12 1465 29.11.2008 İREM SU BİLDİN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 6:25
13 1087 4.04.2009 RUKİYE GÜLEYAN Genç İlçe Karması (BİNGÖL) T 6:26
14 1167 27.01.2011 İLKNUR İNCE ERZURUM İl Karması T 6:27
15 1188 8.04.2010 MEDİNE ŞEVVAL AKKURT Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 6:28
16 983 1.12.2010 ZELAL DURDU Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 6:29
17 1085 12.09.2011 HELİN ÇATKIN Genç İlçe Karması (BİNGÖL) T 6:32
18 1385 15.03.2009 SÜMEYYA KIZILSOY Varto İlçe Karması (MUŞ) T 6:33
19 1090 1.10.2008 TÜLİN BARUT Karlıova İlçe Karması (BİNGÖL) T 6:34
20 1228 25.08.2008 SEREN ŞABANFAKI EYÜPSULTAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T 6:35
21 1089 5.04.2008 BÜŞRA TEKBAŞ Karlıova İlçe Karması (BİNGÖL) T 6:36
22 1142 31.05.2010 ASMİN AKBAŞ FERDİ (ERZİNCAN) F 6:37
23 1127 25.03.2010 ECE ÖZKAYA DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T 6:38
24 1319 20.02.2009 YAĞMUR ASLIYÜCE KIRŞEHİR YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ T 6:39
25 1320 28.03.2008 ADEVİYE NUR GÜL KIRŞEHİR YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ T 6:39
26 1016 9.11.2010 ELİF EZGİ ERŞAHİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 6:40
27 1257 15.04.2009 ELİF BUSE ŞAHİN KARAMAN İl Karması T 6:41
28 1189 13.04.2009 ESİN KOCA Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 6:42
29 1017 21.03.2009 HAMİDE NAZ KIRTAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 6:43
30 1467 2.04.2009 NURSENA ALKOÇ VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 6:44
31 1190 23.02.2009 SILA KÜÇÜKOĞLU Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 6:44
32 1049 27.03.2011 EDA BEDİR FERDİ (BALIKESİR) F 6:44
33 1330 25.05.2010 MELEK AKBAY KOCAELİ İl Karması T 6:44
34 1477 19.06.2008 EVİN AYAĞ KARS İl Karması T 6:44
35 1169 16.05.2010 ŞEVVAL TANRIKULU FERDİ (ERZURUM) F 6:45
36 1466 7.12.2009 ECRİN ÇELEBİ VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 6:45
37 1128 21.12.2009 İRENA BEKMEZ DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T 6:46
38 1019 18.11.2009 NAZ ALKAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 6:46
39 982 6.04.2010 SAİME YİĞİT Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 6:46
40 1168 5.02.2010 DİCLE ÇELİK ERZURUM İl Karması T 6:47
41 1292 19.06.2010 NEHİR KARAKAYA KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ T 6:48
42 1293 5.04.2011 ECRİN ANİK KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ T 6:48
43 1126 1.05.2008 DELAL KÖSE DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T 6:49
44 1106 24.08.2010 GAMZE YILDIRIM GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 6:49
45 1125 26.03.2009 EMİNE GÖÇER DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T 6:50
46 1331 3.03.2010 ESMA NUR YILDIZ KOCAELİ İl Karması T 6:51
47 1381 14.02.2010 FATMATU ZEHRA ARME MUŞ İl Karması (MUŞ) T 6:51
48 1232 1.03.2009 KİNEM ADAK İSTANBUL İl Karması T 6:52
49 1039 22.12.2011 MEVLÜDE TUTAK SİVAS İl Karması T 6:52
50 1086 2.06.2009 BERFİN BUKETÇİ Genç İlçe Karması (BİNGÖL) T 6:53
51 1192 27.10.2008 AYGÜL BİLBAY FERDİ (GAZİANTEP) F 6:54
52 1259 7.06.2009 RANA SUDE IŞIKTAŞ KARAMAN İl Karması T 6:54
53 1361 3.09.2008 DELİLA GÜMÜŞ FERDİ (MARDİN) F 6:55
54 1382 17.05.2011 HAVVA SEVİNÇ MUŞ İl Karması (MUŞ) T 6:56
55 1258 23.07.2008 YAREN TUZCUOĞLU KARAMAN İl Karması T 6:56
56 1403 28.02.2008 MEDİNE DEMİR FERDİ (NİĞDE) F 6:57
57 997 15.03.2010 GÜLER TEKBAŞ AKSARAY İl Karması T 6:58
58 1018 23.06.2010 RÜMEYSA TÜRK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 6:58
59 1273 2.08.2009 BERFİN UĞUR KARS İl Karması T 6:59
60 1321 14.04.2009 ELİF NARİN KIRŞEHİR YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ T 7:00
61 996 21.09.2010 SUDE KAYA AKSARAY İl Karması T 7:03
62 1274 12.12.2009 GAZEL BOZKURT KARS İl Karması T 7:05
63 1333 24.07.2009 BEYZA AYDEMİR KOCAELİ İl Karması T 7:05
64 1088 10.08.2010 GÜLŞEN KOLAK Genç İlçe Karması (BİNGÖL) T 7:07
65 998 7.07.2011 SUDE ÖZBULDUK AKSARAY İl Karması T 7:08
66 1332 8.08.2009 ASYA MARABAOĞLU KOCAELİ İl Karması T 7:11
67 1037 24.08.2010 NİSANUR TAŞÇI SİVAS İl Karması T 7:12
68 1386 11.10.2010 NESLİHAN HAN Varto İlçe Karması (MUŞ) T 7:15
69 1036 10.02.2009 ELFİN NAZ TEMEL SİVAS İl Karması T 7:15
70 999 13.03.2010 DAMLA ATEŞ AKSARAY İl Karması T 7:17
71 1383 6.05.2010 ÖZDİL ZİYALI MUŞ İl Karması (MUŞ) T 7:19
72 968 8.06.2009 HATİCE KÖRLÜ AFYONKARAHİSAR İl Karması T 7:21
73 1234 10.08.2008 BEYZANUR ÇELİKHASI İSTANBUL İl Karması T 7:22
74 1295 16.11.2009 FATMANUR BAYKAL KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ T 7:24
75 1092 20.12.2008 MERVE GEZİCİ Karlıova İlçe Karması (BİNGÖL) T 7:24
76 1260 22.02.2009 SİNEM GÜL GÜLÇİÇEK KARAMAN İl Karması T 7:28
77 1468 6.12.2009 DİCLE BABAT VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 7:28
78 969 30.12.2009 TUĞÇE NAZ UCUZ AFYONKARAHİSAR İl Karması T 7:31
79 1235 2.06.2008 BERFİN MERGEN İSTANBUL İl Karması T 7:36
80 1230 22.04.2011 BELİNAY ECRİN DURMUŞ EYÜPSULTAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T 7:50
81 1231 13.10.2011 HİLAL ASLI CENGİZ EYÜPSULTAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T 7:52
82 1294 15.03.2010 ŞEMSİ NUR KAVUN KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ T 7:53
83 1038 27.08.2010 NİSA NUR KİREMİT SİVAS İl Karması T 8:25
84 970 4.06.2009 SADET YAŞAR AFYONKARAHİSAR İl Karması T 8:52
85 1348 27.12.2009 ASMİN DALMAZ FERDİ (MANİSA) F 8:55
86 1191 21.09.2011 IRMAK ALBAYRAM Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 8:58
87 1387 8.07.2008 HÜLYA DEMİREL Varto İlçe Karması (MUŞ) T 8:59
- 1233 17.07.2008 EYLÜL TOPAL İSTANBUL İl Karması T DNF
- 1034 15.09.2011 ALMİNA ACAR FERDİ (ANTALYA) F DNS
- 1035 3.11.2010 NİSA UYSAL FERDİ (ANTALYA) F DNS
- 1105 10.04.2009 ZEYNEP YAŞAR GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1107 30.10.2009 MEDİNE ORHAN GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1108 28.08.2010 SİBEL DEMİREL GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1229 29.09.2008 ELİF PARLAKKILIÇ EYÜPSULTAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1296 8.11.2008 ELANUR ŞEN FERDİ (KAYSERİ) F DNS
- 1398 19.12.2009 FADİME MEDİNE ASLAN FERDİ (NEVŞEHİR) F DNS


U16 Kız Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
11165
1166
1167
1168
25.03.2009
8.09.2010
27.01.2011
5.02.2010
ELİF CENET KAYMAZ
SEMANUR YAZĞAN
İLKNUR İNCE
DİCLE ÇELİK
6:22
6:22
6:27
6:47
5
7
13
36
ERZURUM İl Karması25
2980
981
983
982
14.11.2009
30.10.2009
1.12.2010
6.04.2010
HİRANUR TAŞ
HAVVA NUR GÜL
ZELAL DURDU
SAİME YİĞİT
6:12
6:24
6:29
6:46
3
9
15
35
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI)27
31091
1090
1089
1092
12.09.2008
1.10.2008
5.04.2008
20.12.2008
GÜLAY GÜLER
TÜLİN BARUT
BÜŞRA TEKBAŞ
MERVE GEZİCİ
6:24
6:34
6:36
7:24
8
18
20
68
Karlıova İlçe Karması (BİNGÖL)46
41318
1319
1320
1321
1.04.2009
20.02.2009
28.03.2008
14.04.2009
MERYEM ALDEMİR
YAĞMUR ASLIYÜCE
ADEVİYE NUR GÜL
ELİF NARİN
6:16
6:39
6:39
7:00
4
22
23
53
KIRŞEHİR YILDIZLARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ49
51188
1189
1190
1191
8.04.2010
13.04.2009
23.02.2009
21.09.2011
MEDİNE ŞEVVAL AKKURT
ESİN KOCA
SILA KÜÇÜKOĞLU
IRMAK ALBAYRAM
6:28
6:42
6:44
8:58
14
26
29
78
Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP)69
61465
1467
1466
1468
29.11.2008
2.04.2009
7.12.2009
6.12.2009
İREM SU BİLDİN
NURSENA ALKOÇ
ECRİN ÇELEBİ
DİCLE BABAT
6:25
6:44
6:45
7:28
11
28
32
70
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ71
71087
1085
1086
1088
4.04.2009
12.09.2011
2.06.2009
10.08.2010
RUKİYE GÜLEYAN
HELİN ÇATKIN
BERFİN BUKETÇİ
GÜLŞEN KOLAK
6:26
6:32
6:53
7:07
12
16
46
57
Genç İlçe Karması (BİNGÖL)74
81384
1385
1386
1387
13.09.2008
15.03.2009
11.10.2010
8.07.2008
ELİF AKÇİÇEK
SÜMEYYA KIZILSOY
NESLİHAN HAN
HÜLYA DEMİREL
6:06
6:33
7:15
8:59
1
17
61
79
Varto İlçe Karması (MUŞ)79
91016
1017
1019
1018
9.11.2010
21.03.2009
18.11.2009
23.06.2010
ELİF EZGİ ERŞAHİN
HAMİDE NAZ KIRTAŞ
NAZ ALKAN
RÜMEYSA TÜRK
6:40
6:43
6:46
6:58
24
27
34
51
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ85
101127
1128
1126
1125
25.03.2010
21.12.2009
1.05.2008
26.03.2009
ECE ÖZKAYA
İRENA BEKMEZ
DELAL KÖSE
EMİNE GÖÇER
6:38
6:46
6:49
6:50
21
33
39
41
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ93
111380
1381
1382
1383
20.03.2010
14.02.2010
17.05.2011
6.05.2010
ELİF ÇELİK
FATMATU ZEHRA ARME
HAVVA SEVİNÇ
ÖZDİL ZİYALI
6:09
6:51
6:56
7:19
2
43
48
64
MUŞ İl Karması (MUŞ)93
121272
1477
1273
1274
28.12.2009
19.06.2008
2.08.2009
12.12.2009
ELANUR ARAS
EVİN AYAĞ
BERFİN UĞUR
GAZEL BOZKURT
6:25
6:44
6:59
7:05
10
31
52
55
KARS İl Karması93
131257
1259
1258
1260
15.04.2009
7.06.2009
23.07.2008
22.02.2009
ELİF BUSE ŞAHİN
RANA SUDE IŞIKTAŞ
YAREN TUZCUOĞLU
SİNEM GÜL GÜLÇİÇEK
6:41
6:54
6:56
7:28
25
47
49
69
KARAMAN İl Karması121
141330
1331
1333
1332
25.05.2010
3.03.2010
24.07.2009
8.08.2009
MELEK AKBAY
ESMA NUR YILDIZ
BEYZA AYDEMİR
ASYA MARABAOĞLU
6:44
6:51
7:05
7:11
30
42
56
59
KOCAELİ İl Karması128
151292
1293
1295
1294
19.06.2010
5.04.2011
16.11.2009
15.03.2010
NEHİR KARAKAYA
ECRİN ANİK
FATMANUR BAYKAL
ŞEMSİ NUR KAVUN
6:48
6:48
7:24
7:53
37
38
67
75
KAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ142
16971
968
969
970
12.01.2008
8.06.2009
30.12.2009
4.06.2009
HAMİDE NUR TEKDEMİR
HATİCE KÖRLÜ
TUĞÇE NAZ UCUZ
SADET YAŞAR
6:22
7:21
7:31
8:52
6
65
71
77
AFYONKARAHİSAR İl Karması142
17997
996
998
999
15.03.2010
21.09.2010
7.07.2011
13.03.2010
GÜLER TEKBAŞ
SUDE KAYA
SUDE ÖZBULDUK
DAMLA ATEŞ
6:58
7:03
7:08
7:17
50
54
58
63
AKSARAY İl Karması162
181228
1230
1231
1229
25.08.2008
22.04.2011
13.10.2011
29.09.2008
SEREN ŞABANFAKI
BELİNAY ECRİN DURMUŞ
HİLAL ASLI CENGİZ
ELİF PARLAKKILIÇ
6:35
7:50
7:52
DNS
19
73
74
0
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ166
191039
1037
1036
1038
22.12.2011
24.08.2010
10.02.2009
27.08.2010
MEVLÜDE TUTAK
NİSANUR TAŞÇI
ELFİN NAZ TEMEL
NİSA NUR KİREMİT
6:52
7:12
7:15
8:25
45
60
62
76
SİVAS İl Karması167
201232
1234
1235
1233
1.03.2009
10.08.2008
2.06.2008
17.07.2008
KİNEM ADAK
BEYZANUR ÇELİKHASI
BERFİN MERGEN
EYLÜL TOPAL
6:52
7:22
7:36
DNF
44
66
72
0
İSTANBUL İl Karması182
-1106
1107
1108
1105
24.08.2010
30.10.2009
28.08.2010
10.04.2009
GAMZE YILDIRIM
MEDİNE ORHAN
SİBEL DEMİREL
ZEYNEP YAŞAR
6:49
DNS
DNS
DNS
40
0
0
0
GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜDQ

.

U18 Kadın / 2.5 Kilometre (11:50)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 1279 21.06.2007 FATMA ALTUN KARS İl Karması T 9:23
2 1394 19.05.2006 DİLARA YILDIRIM MUŞ İl Karması (MUŞ) T 9:33
3 988 30.06.2007 ZİLAN ŞAHBAL Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 9:34
4 989 21.04.2007 FATMA KOÇ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 9:37
5 1470 19.07.2006 HAVVA EFE FERDİ (VAN) F 9:39
6 1280 20.09.2006 BERİVAN TOPUZ KARS İl Karması T 9:42
7 1390 9.05.2006 CEREN KILIÇ Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 9:46
8 1313 9.11.2006 ŞEVVAL ŞEYDA DOĞAN KIRIKKALE İl Karması T 9:48
9 1281 5.09.2006 BERFİN GÜMÜŞ KARS İl Karması T 9:52
10 1438 15.10.2007 NİSANUR YİĞİT SİVAS İl Karması T 9:54
11 1133 11.07.2006 ALEYNA OKŞAK FERDİ (EDİRNE) F 10:00
12 1314 31.10.2006 GAMZE IRMAK KIRIKKALE İl Karması T 10:17
13 990 12.11.2007 ELVAN ÖZDEMİR Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 10:19
14 1174 3.01.2006 BERFİN ACAR FERDİ (ERZURUM) F 10:27
15 1282 1.03.2006 ZENNURE GÜNEŞ KARS İl Karması T 10:29
16 1240 18.11.2007 ESMANUR ÇİMEN İSTANBUL İl Karması T 10:32
17 991 11.06.2007 NURGÜL YİŞ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 10:33
18 1391 1.12.2008 YAĞMUR YOLCU Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 10:36
19 1395 28.11.2006 ŞİLAN AYDIN MUŞ İl Karması (MUŞ) T 10:38
20 1054 15.06.2009 ECE AYGÜN BALIKESİR İl Karması T 10:44
21 1316 1.01.2007 YAREN YILDIZ KIRIKKALE İl Karması T 10:48
22 1440 29.01.2007 MEVLÜDE KAMA SİVAS İl Karması T 10:49
23 1204 4.10.2006 NERGİZ OĞUZ FERDİ (HAKKARİ) F 10:51
24 1055 2.10.2006 ZÜLEYHA GÜLER BALIKESİR İl Karması T 10:52
25 964 12.01.2006 MÜNÜRE GÜLER ADIYAMAN İl Karması T 10:57
26 1396 16.12.2009 YURDAGÜL KOÇLARDAN MUŞ İl Karması (MUŞ) T 11:00
27 1471 20.04.2007 ELA NUR ÖNAL FERDİ (VAN) F 11:06
28 1317 1.01.2006 FATEMEH MURADI FERDİ (KIRIKKALE) F 11:09
29 1206 23.10.2006 İMRAN SEVİM Antakya İlçe Karması (HATAY) T 11:10
30 1409 25.10.2006 MEDİNE ELFAS Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 11:10
31 1353 25.01.2007 İREM ÖZTÜRK MANİSA İl Karması T 11:18
32 1242 28.05.2007 SEMANUR YILDIRIM İSTANBUL İl Karması T 11:19
33 1408 5.01.2006 İREM SONGUR Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 11:22
34 1057 1.10.2008 İREM KISACIK BALIKESİR İl Karması T 11:23
35 1241 28.05.2007 ESMANUR YILDIRIM İSTANBUL İl Karması T 11:25
36 1410 21.03.2007 EBRU GÜLTEKİN Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 11:29
37 1473 12.11.2009 NİSANUR TOPCU ZONGULDAK İl Karması T 11:48
38 1354 25.07.2006 SALİCE MELEK KOL MANİSA İl Karması T 11:50
39 1056 24.05.2007 NİSA HİKMET ÜNLÜ BALIKESİR İl Karması T 11:53
40 1364 9.02.2007 ELİF ARSLAN FERDİ (MARDİN) F 11:54
41 1205 3.02.2007 ARZU YALÇİN FERDİ (HAKKARİ) F 11:58
42 1439 12.03.2007 REYYAN AKGÜL SİVAS İl Karması T 12:00
43 1425 27.09.2008 ÖZGE İÇEN Pervari İlçe Karması (SİİRT) T 12:03
44 1424 16.06.2006 MELEHAT ANT Pervari İlçe Karması (SİİRT) T 12:04
45 1475 17.06.2009 ELİF ECRİN AKMAN ZONGULDAK İl Karması T 12:05
46 1445 15.03.2006 SILA BOYRAZ TUNCELİ İl Karması T 12:07
47 1411 19.04.2006 ELİF ESİYLA ATASOY Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 12:09
48 1441 13.11.2008 REYYAN SENA AKÇA SİVAS İl Karması T 12:20
49 1207 2.10.2007 DİLEK HACİÖMEROĞLU Antakya İlçe Karması (HATAY) T 12:22
50 1474 7.09.2007 NİSA ÇELİK ZONGULDAK İl Karması T 12:26
51 1356 30.05.2007 HACER ÖZTÜRK MANİSA İl Karması T 12:27
52 1442 29.09.2006 BAŞAK KAYA TUNCELİ İl Karması T 12:41
53 1208 16.06.2007 GAMZE IRMAKOĞLU Antakya İlçe Karması (HATAY) T 12:46
54 1393 9.12.2006 MEDİNE ALTUN Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 12:51
55 1209 9.04.2008 GAMZE YAKUPLAR Antakya İlçe Karması (HATAY) T 13:04
56 967 3.10.2008 ELİF ELA GÖZ ADIYAMAN İl Karması T 13:11
57 1426 22.01.2006 HEDİYE DENİZ Pervari İlçe Karması (SİİRT) T 13:14
58 1243 3.10.2007 BÜŞRA ÇELİK İSTANBUL İl Karması T 13:28
59 1443 13.10.2008 HATİCE ARSLAN TUNCELİ İl Karması T 13:44
60 1355 10.01.2008 ÜNZİLE KOZLU MANİSA İl Karması T 13:52
61 966 23.11.2007 BEDRİYE ÖZTEKİN ADIYAMAN İl Karması T 14:08
62 1427 1.07.2006 AMİNE SUMELİ Pervari İlçe Karması (SİİRT) T 14:34
63 1392 11.05.2006 DALYA BİÇER Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) T 14:44
64 1479 1.04.2006 BAHAR HATTUZA MUŞ İl Karması T 14:53
- 1444 25.09.2008 ÇİĞDEM GENÇOĞLU TUNCELİ İl Karması T DNF
- 965 23.09.2007 EYLÜL BEKE ADIYAMAN İl Karması T DNS
- 1023 11.04.2007 NİSA NAZ SARI Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) T DNS
- 1024 15.07.2009 ZEYNEP HAZAL ELDEN Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) T DNS
- 1025 14.09.2009 KÜBRA SANDIKÇI Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) T DNS
- 1072 7.08.2008 NARİN İNAL FERDİ (BATMAN) F DNS
- 1118 3.06.2006 EMİNE ÖĞÜT DENİZLİ İl Karması T DNS
- 1119 8.11.2007 BÜŞRA KAZMACI DENİZLİ İl Karması T DNS
- 1120 14.01.2007 CANSU KAHRİMAN DENİZLİ İl Karması T DNS
- 1144 5.11.2006 BERFİN KARA FERDİ (ERZİNCAN) F DNS
- 1195 12.09.2006 ELİF ERDOĞAN GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1196 3.02.2007 EDA TİNKÇİ GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1197 16.07.2007 ELİF ATILGAN GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1198 28.06.2007 ROJDA TURAN GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1315 15.01.2007 BERRAK SALLAKER KIRIKKALE İl Karması T DNS
- 1371 27.11.2007 RAVZA AKTAN FERDİ (MUĞLA) F DNS
- 1412 28.09.2007 DURU İKLİM KADANALI SAKARYA İl Karması T DNS
- 1413 21.08.2006 YAĞMUR AYŞE MALKOÇ SAKARYA İl Karması T DNS
- 1414 25.05.2009 YÜSRA BERRAK OĞUZ SAKARYA İl Karması T DNS
- 1415 13.03.2009 NEŞE NUR UÇAN SAKARYA İl Karması T DNS
- 1472 22.02.2009 ECRİN EROL FERDİ (YOZGAT) F DNS


U18 Kadın Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
11279
1280
1281
1282
21.06.2007
20.09.2006
5.09.2006
1.03.2006
FATMA ALTUN
BERİVAN TOPUZ
BERFİN GÜMÜŞ
ZENNURE GÜNEŞ
9:23
9:42
9:52
10:29
1
5
8
12
KARS İl Karması14
2988
989
990
991
30.06.2007
21.04.2007
12.11.2007
11.06.2007
ZİLAN ŞAHBAL
FATMA KOÇ
ELVAN ÖZDEMİR
NURGÜL YİŞ
9:34
9:37
10:19
10:33
3
4
11
14
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI)18
31313
1314
1316
1315
9.11.2006
31.10.2006
1.01.2007
15.01.2007
ŞEVVAL ŞEYDA DOĞAN
GAMZE IRMAK
YAREN YILDIZ
BERRAK SALLAKER
9:48
10:17
10:48
DNS
7
10
18
0
KIRIKKALE İl Karması35
41394
1395
1396
19.05.2006
28.11.2006
16.12.2009
DİLARA YILDIRIM
ŞİLAN AYDIN
YURDAGÜL KOÇLARDAN
9:33
10:38
11:00
2
16
22
MUŞ İl Karması (MUŞ)40
51438
1440
1439
1441
15.10.2007
29.01.2007
12.03.2007
13.11.2008
NİSANUR YİĞİT
MEVLÜDE KAMA
REYYAN AKGÜL
REYYAN SENA AKÇA
9:54
10:49
12:00
12:20
9
19
34
40
SİVAS İl Karması62
61054
1055
1057
1056
15.06.2009
2.10.2006
1.10.2008
24.05.2007
ECE AYGÜN
ZÜLEYHA GÜLER
İREM KISACIK
NİSA HİKMET ÜNLÜ
10:44
10:52
11:23
11:53
17
20
28
33
BALIKESİR İl Karması65
71390
1391
1393
1392
9.05.2006
1.12.2008
9.12.2006
11.05.2006
CEREN KILIÇ
YAĞMUR YOLCU
MEDİNE ALTUN
DALYA BİÇER
9:46
10:36
12:51
14:44
6
15
46
55
Malazgirt İlçe Karması (MUŞ)67
81240
1242
1241
1243
18.11.2007
28.05.2007
28.05.2007
3.10.2007
ESMANUR ÇİMEN
SEMANUR YILDIRIM
ESMANUR YILDIRIM
BÜŞRA ÇELİK
10:32
11:19
11:25
13:28
13
26
29
50
İSTANBUL İl Karması68
91409
1408
1410
1411
25.10.2006
5.01.2006
21.03.2007
19.04.2006
MEDİNE ELFAS
İREM SONGUR
EBRU GÜLTEKİN
ELİF ESİYLA ATASOY
11:10
11:22
11:29
12:09
24
27
30
39
Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE)81
101353
1354
1356
1355
25.01.2007
25.07.2006
30.05.2007
10.01.2008
İREM ÖZTÜRK
SALİCE MELEK KOL
HACER ÖZTÜRK
ÜNZİLE KOZLU
11:18
11:50
12:27
13:52
25
32
43
52
MANİSA İl Karması100
111206
1207
1208
1209
23.10.2006
2.10.2007
16.06.2007
9.04.2008
İMRAN SEVİM
DİLEK HACİÖMEROĞLU
GAMZE IRMAKOĞLU
GAMZE YAKUPLAR
11:10
12:22
12:46
13:04
23
41
45
47
Antakya İlçe Karması (HATAY)109
121473
1475
1474
12.11.2009
17.06.2009
7.09.2007
NİSANUR TOPCU
ELİF ECRİN AKMAN
NİSA ÇELİK
11:48
12:05
12:26
31
37
42
ZONGULDAK İl Karması110
131425
1424
1426
1427
27.09.2008
16.06.2006
22.01.2006
1.07.2006
ÖZGE İÇEN
MELEHAT ANT
HEDİYE DENİZ
AMİNE SUMELİ
12:03
12:04
13:14
14:34
35
36
49
54
Pervari İlçe Karması (SİİRT)120
14964
967
966
965
12.01.2006
3.10.2008
23.11.2007
23.09.2007
MÜNÜRE GÜLER
ELİF ELA GÖZ
BEDRİYE ÖZTEKİN
EYLÜL BEKE
10:57
13:11
14:08
DNS
21
48
53
0
ADIYAMAN İl Karması122
151445
1442
1443
1444
15.03.2006
29.09.2006
13.10.2008
25.09.2008
SILA BOYRAZ
BAŞAK KAYA
HATİCE ARSLAN
ÇİĞDEM GENÇOĞLU
12:07
12:41
13:44
DNF
38
44
51
0
TUNCELİ İl Karması133
-1118
1119
1120
3.06.2006
8.11.2007
14.01.2007
EMİNE ÖĞÜT
BÜŞRA KAZMACI
CANSU KAHRİMAN
DNS
DNS
DNS
0
0
0
DENİZLİ İl KarmasıDNS
-1025
1023
1024
14.09.2009
11.04.2007
15.07.2009
KÜBRA SANDIKÇI
NİSA NAZ SARI
ZEYNEP HAZAL ELDEN
DNS
DNS
DNS
0
0
0
Etimesgut İlçe Karması (ANKARA)DNS
-1195
1196
1197
1198
12.09.2006
3.02.2007
16.07.2007
28.06.2007
ELİF ERDOĞAN
EDA TİNKÇİ
ELİF ATILGAN
ROJDA TURAN
DNS
DNS
DNS
DNS
0
0
0
0
GAZİANTEP BELEDİYE SPOR KULÜBÜDNS
-1412
1413
1414
1415
28.09.2007
21.08.2006
25.05.2009
13.03.2009
DURU İKLİM KADANALI
YAĞMUR AYŞE MALKOÇ
YÜSRA BERRAK OĞUZ
NEŞE NUR UÇAN
DNS
DNS
DNS
DNS
0
0
0
0
SAKARYA İl KarmasıDNS

.

U16 Erkek / 2.5 Kilometre (11:25)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 1156 9.04.2008 DARA GÜNGÖR Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 8:09
2 1199 13.07.2008 OĞUZHAN OZAN FERDİ (GÜMÜŞHANE) F 8:10
3 1270 30.07.2008 POLAT EMRE ÖTÜNÇTEMUR KARS İl Karması T 8:11
4 1164 12.07.2009 EYYÜP CAN ARAS Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 8:22
5 1326 12.02.2008 MEHMETCAN KAPAĞAN KOCAELİ İl Karması T 8:23
6 1117 14.05.2008 HALİL YAKAR FERDİ (DENİZLİ) F 8:24
7 1158 1.01.2008 MUSTAFA KAYA Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 8:27
8 1459 17.08.2008 AYHAN KAYA Çaldıran İlçe Karması (VAN) T 8:29
9 1463 15.01.2008 BARIŞ ATİLLA FERDİ (VAN) F 8:30
10 1160 20.09.2008 EMRE ÇİÇEK ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 8:33
11 1063 1.09.2008 EMİRHAN TAŞ Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 8:35
12 1226 11.11.2008 SEFA KARAKAYA FERDİ (İSTANBUL) F 8:36
13 1287 23.04.2008 ONUR EFE BARBAROS KAYSERİ İl Karması T 8:37
14 1157 20.01.2008 MÜCAHİT YALÇIN Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 8:39
15 1271 8.01.2008 SEMİH ÖZTÜRK KARS İl Karması T 8:41
16 1455 17.12.2008 TEKİN ÜNVER VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 8:42
17 1082 20.09.2008 İBRAHİM AÇAN Solhan İlçe Karması (BİNGÖL) T 8:44
18 1184 15.02.2009 MEHMET YILMAZ Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 8:45
19 1064 23.04.2009 ÖZGÜR BABAT Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 8:47
20 1159 2.09.2009 ÖMER ASLAN Aşkale İlçe Karması (ERZURUM) T 8:47
21 1081 26.05.2008 MUSA AYAZ ÇAKAR Solhan İlçe Karması (BİNGÖL) T 8:48
22 1155 10.01.2009 YUSUF ARAS Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 8:49
23 1083 14.10.2009 ÜMİT TAYMAN Solhan İlçe Karması (BİNGÖL) T 8:49
24 1222 25.10.2008 ZEYNELABİDİN BAYCAR 1958 ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ T 8:50
25 1154 27.04.2009 TAYYİP ORHAN Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 8:56
26 1288 3.03.2010 İBRAHİM İPÇİN FERDİ (KAYSERİ) F 8:57
27 1460 26.07.2010 EMRE BİLİCİ Çaldıran İlçe Karması (VAN) T 8:58
28 1161 2.09.2009 ÖZCAN AKIN ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 9:00
29 1461 26.07.2010 EMİR BİLİCİ Çaldıran İlçe Karması (VAN) T 9:04
30 1065 25.11.2009 ENGİN BABAT Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 9:05
31 1328 14.04.2009 HARUN TAŞDELEN KOCAELİ İl Karması T 9:06
32 1290 1.03.2008 HARUN EROĞLU KAYSERİ İl Karması T 9:07
33 1066 9.10.2008 MUHAMMED ÖZALP Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 9:07
34 1289 11.07.2008 ZEKERİYA BOSUGUY KAYSERİ İl Karması T 9:08
35 1306 6.09.2009 ARDA ALİ ÇELTİK KIRIKKALE OLİMPİK SPOR KULÜBÜ T 9:09
36 1045 8.05.2008 BERKAY ŞANVER BALIKESİR İl Karması T 9:11
37 1186 25.04.2009 SEMİH DEVE Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 9:12
38 1456 26.04.2008 ARGEŞ GÜVEN VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 9:13
39 1162 1.09.2009 ATAKAN ENES ÇİÇEK ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 9:14
40 1163 1.01.2009 ATALAY KARAKAŞ ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ T 9:15
41 1047 25.03.2008 SAMET KESKİN BALIKESİR İl Karması T 9:16
42 1327 16.05.2008 ZAFER ÖZTÜRK KOCAELİ İl Karması T 9:17
43 1254 20.04.2009 ENES AKTAŞ KARAMAN İl Karması T 9:18
44 1291 5.03.2008 İBRAHİM URAL KAYSERİ İl Karması T 9:19
45 1046 12.10.2008 MUSTAFA KARAASLAN BALIKESİR İl Karması T 9:20
46 1457 1.03.2008 BERAT KARATAŞ VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 9:20
47 1185 23.02.2009 AHMET CAN AKKURT Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 9:21
48 1011 25.06.2009 MURAT BOLAT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 9:22
49 1149 16.12.2009 YİĞİTCAN DEMİR Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 9:24
50 1058 3.01.2009 YAŞAR HOTOZ FERDİ (BARTIN) F 9:26
51 1464 13.08.2008 BATUHAN YÜKSELER FERDİ (VAN) F 9:28
52 1030 14.04.2009 HASAN EKİN Salihli İlçe Karması (MANİSA) T 9:29
53 1152 12.08.2008 MUHAMMET CAN ŞARMAN Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 9:30
54 1308 17.08.2010 YİĞİT ERKOÇ KIRIKKALE OLİMPİK SPOR KULÜBÜ T 9:33
55 1008 8.03.2009 ÖMER ARHAN BAYÇELEBİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 9:35
56 1329 24.07.2008 BERAT YILDIZ KOCAELİ İl Karması T 9:37
57 1151 25.04.2009 REHA KOÇAK Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 9:37
58 1347 30.10.2009 KAAN SARI FERDİ (MANİSA) F 9:38
59 1462 29.03.2010 MUHAMMED EFE KAYA Çaldıran İlçe Karması (VAN) T 9:38
60 1307 12.05.2008 EMİRHAN HAMAMCI KIRIKKALE OLİMPİK SPOR KULÜBÜ T 9:40
61 1084 9.09.2009 AHMET BİRGİN Solhan İlçe Karması (BİNGÖL) T 9:48
62 1255 13.01.2009 İBRAHİM KONUR KARAMAN İl Karması T 9:57
63 1009 1.05.2010 HASAN TOPRAK OK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 9:59
64 1269 24.05.2010 ÖMERCAN GÜNEŞ KARS İl Karması T 10:00
65 1032 11.04.2008 İSMAİL ARDA CANDAN Salihli İlçe Karması (MANİSA) T 10:11
66 1458 17.06.2009 MUHAMMED DEMİR VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ T 10:29
67 1031 23.01.2009 EMRE BAYSAK Salihli İlçe Karması (MANİSA) T 10:34
68 1224 25.03.2009 EMRULLAH KARADUMAN 1958 ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ T 10:36
69 1150 6.02.2008 ŞİYAR ÖRS Karayazı İlçe Karması (ERZURUM) T 10:40
70 1305 27.04.2009 SERDAR ÇELİK FERDİ (KIRIKKALE) F 10:44
71 1033 2.09.2009 YAKUP FENERLİ Salihli İlçe Karması (MANİSA) T 11:08
72 1223 25.10.2008 MUHAMMED MUSTAFA BAYCAR 1958 ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ T 11:08
73 1187 1.09.2011 YİĞİT CAN Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) T 11:17
74 1256 3.02.2008 EMİRHAN AKBULUT KARAMAN İl Karması T 11:32
75 1480 10.12.2009 EREN ÖZAL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ T 11:34
- 1153 2.05.2008 DAVUT DAVUTOĞLU Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T DNF
- 1432 17.04.2008 MUHAMMED ARDA KIRATİK FERDİ (SİVAS) F DNF
- 1454 20.04.2008 HİMMET GÜMÜŞ FERDİ (VAN) F DNF
- 1478 9.09.2009 ÜNSAL ENES YILDIZ KARS İl Karması T DNF
- 1012 2.08.2009 ÖMER FARUK YEŞİL Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) T DNS
- 1013 2.01.2009 CEMİL ERTUĞRUL KOYUNCU Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) T DNS
- 1014 3.11.2009 HÜSEYİN ÖZKAN TAŞDEMİR Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) T DNS
- 1015 22.02.2008 EFE SÜLEYMAN ÖZDEMİR Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) T DNS
- 1048 10.10.2009 KADİR KANDEZOĞLU BALIKESİR İl Karması T DNS
- 1175 31.07.2008 AHMET BERHA EKMEKCİ FERDİ (ESKİŞEHİR) F DNS
- 1225 3.10.2008 MERT ACAR 1958 ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1227 15.05.2009 YUSUF TAÇ FERDİ (İSTANBUL) F DNS
- 1253 23.03.2009 SEMİH SAFA ARMUTCU KARAMAN İl Karması T DNS
- 1309 12.03.2009 KADİR KAĞAN ERTAŞ KIRIKKALE OLİMPİK SPOR KULÜBÜ T DNS
- 1397 24.04.2009 YAĞIZ PALA FERDİ (NEVŞEHİR) F DNS


U16 Erkek Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
11156
1158
1157
1159
9.04.2008
1.01.2008
20.01.2008
2.09.2009
DARA GÜNGÖR
MUSTAFA KAYA
MÜCAHİT YALÇIN
ÖMER ASLAN
8:09
8:27
8:39
8:47
1
5
10
16
Aşkale İlçe Karması (ERZURUM)16
21164
1155
1154
1153
12.07.2009
10.01.2009
27.04.2009
2.05.2008
EYYÜP CAN ARAS
YUSUF ARAS
TAYYİP ORHAN
DAVUT DAVUTOĞLU
8:22
8:49
8:56
DNF
3
18
21
0
Palandöken İlçe Karması (ERZURUM)42
31063
1064
1065
1066
1.09.2008
23.04.2009
25.11.2009
9.10.2008
EMİRHAN TAŞ
ÖZGÜR BABAT
ENGİN BABAT
MUHAMMED ÖZALP
8:35
8:47
9:05
9:07
8
15
25
28
Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN)48
41082
1081
1083
1084
20.09.2008
26.05.2008
14.10.2009
9.09.2009
İBRAHİM AÇAN
MUSA AYAZ ÇAKAR
ÜMİT TAYMAN
AHMET BİRGİN
8:44
8:48
8:49
9:48
13
17
19
53
Solhan İlçe Karması (BİNGÖL)49
51459
1460
1461
1462
17.08.2008
26.07.2010
26.07.2010
29.03.2010
AYHAN KAYA
EMRE BİLİCİ
EMİR BİLİCİ
MUHAMMED EFE KAYA
8:29
8:58
9:04
9:38
6
22
24
51
Çaldıran İlçe Karması (VAN)52
61160
1161
1162
1163
20.09.2008
2.09.2009
1.09.2009
1.01.2009
EMRE ÇİÇEK
ÖZCAN AKIN
ATAKAN ENES ÇİÇEK
ATALAY KARAKAŞ
8:33
9:00
9:14
9:15
7
23
34
35
ERZURUM TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ64
71287
1290
1289
1291
23.04.2008
1.03.2008
11.07.2008
5.03.2008
ONUR EFE BARBAROS
HARUN EROĞLU
ZEKERİYA BOSUGUY
İBRAHİM URAL
8:37
9:07
9:08
9:19
9
27
29
39
KAYSERİ İl Karması65
81326
1328
1327
1329
12.02.2008
14.04.2009
16.05.2008
24.07.2008
MEHMETCAN KAPAĞAN
HARUN TAŞDELEN
ZAFER ÖZTÜRK
BERAT YILDIZ
8:23
9:06
9:17
9:37
4
26
37
49
KOCAELİ İl Karması67
91270
1271
1269
1478
30.07.2008
8.01.2008
24.05.2010
9.09.2009
POLAT EMRE ÖTÜNÇTEMUR
SEMİH ÖZTÜRK
ÖMERCAN GÜNEŞ
ÜNSAL ENES YILDIZ
8:11
8:41
10:00
DNF
2
11
56
0
KARS İl Karması69
101455
1456
1457
1458
17.12.2008
26.04.2008
1.03.2008
17.06.2009
TEKİN ÜNVER
ARGEŞ GÜVEN
BERAT KARATAŞ
MUHAMMED DEMİR
8:42
9:13
9:20
10:29
12
33
41
58
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ86
111184
1186
1185
1187
15.02.2009
25.04.2009
23.02.2009
1.09.2011
MEHMET YILMAZ
SEMİH DEVE
AHMET CAN AKKURT
YİĞİT CAN
8:45
9:12
9:21
11:17
14
32
42
64
Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP)88
121045
1047
1046
1048
8.05.2008
25.03.2008
12.10.2008
10.10.2009
BERKAY ŞANVER
SAMET KESKİN
MUSTAFA KARAASLAN
KADİR KANDEZOĞLU
9:11
9:16
9:20
DNS
31
36
40
0
BALIKESİR İl Karması107
131306
1308
1307
1309
6.09.2009
17.08.2010
12.05.2008
12.03.2009
ARDA ALİ ÇELTİK
YİĞİT ERKOÇ
EMİRHAN HAMAMCI
KADİR KAĞAN ERTAŞ
9:09
9:33
9:40
DNS
30
47
52
0
KIRIKKALE OLİMPİK SPOR KULÜBÜ129
141149
1152
1151
1150
16.12.2009
12.08.2008
25.04.2009
6.02.2008
YİĞİTCAN DEMİR
MUHAMMET CAN ŞARMAN
REHA KOÇAK
ŞİYAR ÖRS
9:24
9:30
9:37
10:40
44
46
50
61
Karayazı İlçe Karması (ERZURUM)140
151222
1224
1223
1225
25.10.2008
25.03.2009
25.10.2008
3.10.2008
ZEYNELABİDİN BAYCAR
EMRULLAH KARADUMAN
MUHAMMED MUSTAFA BAYCAR
MERT ACAR
8:50
10:36
11:08
DNS
20
60
63
0
1958 ÖNCÜ SPOR KULÜBÜ143
161011
1008
1009
1480
25.06.2009
8.03.2009
1.05.2010
10.12.2009
MURAT BOLAT
ÖMER ARHAN BAYÇELEBİ
HASAN TOPRAK OK
EREN ÖZAL
9:22
9:35
9:59
11:34
43
48
55
66
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANKARA SPOR KULÜBÜ146
171254
1255
1256
1253
20.04.2009
13.01.2009
3.02.2008
23.03.2009
ENES AKTAŞ
İBRAHİM KONUR
EMİRHAN AKBULUT
SEMİH SAFA ARMUTCU
9:18
9:57
11:32
DNS
38
54
65
0
KARAMAN İl Karması157
181030
1032
1031
1033
14.04.2009
11.04.2008
23.01.2009
2.09.2009
HASAN EKİN
İSMAİL ARDA CANDAN
EMRE BAYSAK
YAKUP FENERLİ
9:29
10:11
10:34
11:08
45
57
59
62
Salihli İlçe Karması (MANİSA)161
-1015
1012
1013
1014
22.02.2008
2.08.2009
2.01.2009
3.11.2009
EFE SÜLEYMAN ÖZDEMİR
ÖMER FARUK YEŞİL
CEMİL ERTUĞRUL KOYUNCU
HÜSEYİN ÖZKAN TAŞDEMİR
DNS
DNS
DNS
DNS
0
0
0
0
Etimesgut İlçe Karması (ANKARA)DNS

.

U18 Erkek / 3 Kilometre (12:15)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Katılım Türü Derece
1 1097 16.01.2006 AZAT ÖZKAN BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T 8:06
2 987 6.06.2006 YASİN OZAN Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:13
3 984 5.01.2006 BARIŞ AKTAŞ Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:18
4 1276 8.07.2007 YUNUS EMRE YILDIZ KARS İl Karması T 8:23
5 1237 1.01.2007 ABDULBAKİ AKSÖZ İSTANBUL İl Karması T 8:27
6 1350 1.01.2006 HASAN UZUN Akhisar İlçe Karması (MANİSA) T 8:29
7 986 24.04.2007 ÜMRE AZAT SEYİTOĞLU Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:30
8 1050 21.02.2006 ABDULKADİR ARSLAN BALIKESİR İl Karması T 8:31
9 1275 30.07.2007 POLAT AYDIN KARS İl Karması T 8:31
10 1138 30.07.2007 YUSUF ŞANLI Elazığ Merkez İlçe Karması (ELAZIĞ) T 8:33
11 1171 15.03.2006 ONUR DÖNER Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 8:38
12 1099 17.07.2007 BİLAL YILMAZ BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T 8:39
13 985 15.01.2006 EMRE DURSUN Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) T 8:44
14 1277 16.08.2006 RECEP BEKİRKE KARS İl Karması T 8:45
15 1140 6.06.2007 UTKU DOĞAN Elazığ Merkez İlçe Karması (ELAZIĞ) T 8:46
16 1388 25.01.2006 ABDULLAH TEMEL FERDİ (MUŞ) F 8:47
17 1238 14.05.2006 GÜRKAN ÇEKİÇ İSTANBUL İl Karması T 8:48
18 1469 7.01.2006 ABDULKADİR KAYA FERDİ (VAN) F 8:49
19 1139 26.09.2008 KADİR OZAN OĞUZ Elazığ Merkez İlçe Karması (ELAZIĞ) T 8:49
20 1236 2.01.2008 ÖMER HAMZA YALÇIN İSTANBUL İl Karması T 8:51
21 1389 1.01.2007 BARAN KOÇLARDAN FERDİ (MUŞ) F 8:52
22 1404 16.06.2006 EMİRHAN ERTAŞ Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 8:53
23 1239 2.01.2008 MUHAMMED ENES YALÇIN İSTANBUL İl Karması T 8:54
24 1098 1.05.2006 EFE YALVAÇ BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T 8:58
25 1435 28.04.2006 ÖMER FINDIK SİVAS İl Karması T 8:59
26 1071 12.02.2008 ALİ BIÇAKÇI Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 9:00
27 1349 25.09.2006 MUSTAFA CAN AKBÜLEN Akhisar İlçe Karması (MANİSA) T 9:01
28 1070 27.01.2006 MESUT KALKAN Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 9:01
29 1351 6.10.2006 YUNUS EMRE TURAN Akhisar İlçe Karması (MANİSA) T 9:02
30 1172 1.10.2007 ÜMİT ÇİÇEK Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 9:06
31 1310 1.01.2007 MOHAMMAD FARHAD OZBEK FERDİ (KIRIKKALE) F 9:07
32 972 3.07.2007 EMİR MURAT BÜYÜKABACI AFYONKARAHİSAR İl Karması T 9:07
33 1278 1.01.2006 UMUT GÖLER KARS İl Karması T 9:08
34 1261 12.09.2006 MUSTAFA CANER AYDAŞ KARAMAN İl Karması T 9:13
35 1173 28.06.2006 MUHAMMET YANAR Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T 9:15
36 1434 15.09.2006 MUZAFFER BERAT KAYA SİVAS İl Karması T 9:16
37 1094 4.10.2006 NURULLAH BOLGAN BİNGÖL İl Karması T 9:18
38 1362 4.01.2006 ABDULKADİR YEL FERDİ (MARDİN) F 9:20
39 1436 16.05.2007 SALİH UÇAR SİVAS İl Karması T 9:20
40 1143 5.05.2009 ÜNAL KAYA FERDİ (ERZİNCAN) F 9:21
41 1051 17.06.2007 ENES DOĞAN ÖZDEMİR BALIKESİR İl Karması T 9:21
42 1093 23.07.2009 İRFAN UÇAR BİNGÖL İl Karması T 9:28
43 1422 12.11.2007 NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY SİİRT İl Karması T 9:28
44 1420 2.01.2007 ÖZKAN BABAT SİİRT İl Karması T 9:29
45 1069 16.02.2009 VEYSEL KARABULUT Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 9:29
46 1421 7.04.2007 BEDİRHAN CELEN SİİRT İl Karması T 9:31
47 1363 15.04.2007 YUSUF SÜER FERDİ (MARDİN) F 9:33
48 1248 18.04.2007 MUSTAFA EMİR ÇINAR FERDİ (KARABÜK) F 9:34
49 1298 13.10.2006 ALPEREN ÖZKAN KAYSERİ İl Karması T 9:35
50 1262 2.01.2006 ÖMER HÜSEYİN BOZKURT KARAMAN İl Karması T 9:39
51 1311 22.05.2006 SELAHATTİN SAFA ÇETİN FERDİ (KIRIKKALE) F 9:41
52 973 8.04.2007 MUSTAFA KOÇ AFYONKARAHİSAR İl Karması T 9:46
53 1406 5.04.2006 AHMET AYDIN Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 9:50
54 1405 8.03.2006 ABDİ ÜNLÜLER Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 9:53
55 1141 2.07.2007 AZAT AYDEMİR Elazığ Merkez İlçe Karması (ELAZIĞ) T 9:58
56 1352 9.03.2007 HALİL EFE YAĞLI Akhisar İlçe Karması (MANİSA) T 9:59
57 1068 8.01.2007 MUSTAFA DEMİR Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) T 10:01
58 1297 1.10.2009 İSMAİL KAHRAMANOĞLU KAYSERİ İl Karması T 10:03
59 1263 6.04.2007 YUSUF CAN BAHÇELİ KARAMAN İl Karması T 10:10
60 1312 11.04.2006 BERAT EMRE AKDAŞ FERDİ (KIRIKKALE) F 10:12
61 1095 5.01.2009 YUSUF ACET BİNGÖL İl Karması T 10:15
62 1423 21.08.2007 SERHAT BİLEN SİİRT İl Karması T 10:16
63 1053 12.06.2006 EYÜP AKTAŞ BALIKESİR İl Karması T 10:25
64 1407 7.03.2006 SAMET TERECİ Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE) T 10:28
65 1476 22.09.2008 YAĞIZ HAÇAT BARTIN İl Karması T 10:29
66 1300 30.05.2008 BEKİR BERK ATAY KAYSERİ İl Karması T 10:30
67 975 21.05.2007 SELAMİ ERDEM BOSTAN AFYONKARAHİSAR İl Karması T 10:35
68 1299 17.05.2009 HASAN AKAYDIN KAYSERİ İl Karması T 10:45
69 1052 23.08.2008 MEHMET ALİ AKA BALIKESİR İl Karması T 10:52
70 1020 28.09.2008 SALİH HEPALTUN BARTIN İl Karması T 10:58
71 1022 28.04.2008 FURKAN DEMİRCİ BARTIN İl Karması T 11:05
72 1096 27.05.2007 MEHMET AÇAN BİNGÖL İl Karması T 11:25
73 974 3.07.2007 ÇAĞRI CAN FIRIN AFYONKARAHİSAR İl Karması T 11:35
74 1264 4.09.2006 TUNA ÇELİK KARAMAN İl Karması T 11:45
75 1437 8.02.2006 MUHAMMED SAVAŞ SİVAS İl Karması T 11:55
76 1021 11.12.2008 MUHARREM KEREM KARAMAN BARTIN İl Karması T 12:00
77 1340 12.03.2008 DAVUT YILDIZ Arguvan İlçe Karması (MALATYA) T 12:25
78 1338 3.05.2008 EMRULLAH YILDIZ Arguvan İlçe Karması (MALATYA) T 12:35
79 1341 21.06.2006 UĞUR ÖZBEY Arguvan İlçe Karması (MALATYA) T 12:40
- 1100 3.05.2007 MERT CAN ÇANKAYA BİTLİS İl Karması (BİTLİS) T DNF
- 1170 26.01.2007 ABDULSAMET ERKAN Palandöken İlçe Karması (ERZURUM) T DNF
- 1040 25.10.2007 ERTUĞRUL CAN FERDİ (AYDIN) F DNS
- 1194 18.10.2007 MOHAMAD KALLA KHALIL FERDİ (GAZİANTEP) F DNS
- 1339 25.04.2007 AHMET ELÇİ Arguvan İlçe Karması (MALATYA) T DNS
- 1369 27.07.2007 EREN SÜREN FERDİ (MERSİN) F DNS
- 1370 7.08.2006 OMAR ALHAJE FERDİ (MERSİN) F DNS
- 1399 13.01.2007 İBRAHİM GÖKGÖZ NEVŞEHİR İl Karması T DNS
- 1400 16.06.2007 MERT HANİFİ ODACI NEVŞEHİR İl Karması T DNS
- 1401 18.06.2006 SÜLEYMAN YILMAZ NEVŞEHİR İl Karması T DNS
- 1402 17.03.2006 DURAN SÜTVEREN NEVŞEHİR İl Karması T DNS


U18 Erkek Takım Sıralaması

Takım Sırası Göğüs No Doğum Tarihi Sporcu DereceTakım Geliş Puanı Takım Takım Puanı
1987
984
986
985
6.06.2006
5.01.2006
24.04.2007
15.01.2006
YASİN OZAN
BARIŞ AKTAŞ
ÜMRE AZAT SEYİTOĞLU
EMRE DURSUN
8:13
8:18
8:30
8:44
2
3
7
13
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI)12
21276
1275
1277
1278
8.07.2007
30.07.2007
16.08.2006
1.01.2006
YUNUS EMRE YILDIZ
POLAT AYDIN
RECEP BEKİRKE
UMUT GÖLER
8:23
8:31
8:45
9:08
4
9
14
29
KARS İl Karması27
31097
1099
1098
1100
16.01.2006
17.07.2007
1.05.2006
3.05.2007
AZAT ÖZKAN
BİLAL YILMAZ
EFE YALVAÇ
MERT CAN ÇANKAYA
8:06
8:39
8:58
DNF
1
12
21
0
BİTLİS İl Karması (BİTLİS)34
41237
1238
1236
1239
1.01.2007
14.05.2006
2.01.2008
2.01.2008
ABDULBAKİ AKSÖZ
GÜRKAN ÇEKİÇ
ÖMER HAMZA YALÇIN
MUHAMMED ENES YALÇIN
8:27
8:48
8:51
8:54
5
16
18
20
İSTANBUL İl Karması39
51138
1140
1139
1141
30.07.2007
6.06.2007
26.09.2008
2.07.2007
YUSUF ŞANLI
UTKU DOĞAN
KADİR OZAN OĞUZ
AZAT AYDEMİR
8:33
8:46
8:49
9:58
10
15
17
46
Elazığ Merkez İlçe Karması (ELAZIĞ)42
61350
1349
1351
1352
1.01.2006
25.09.2006
6.10.2006
9.03.2007
HASAN UZUN
MUSTAFA CAN AKBÜLEN
YUNUS EMRE TURAN
HALİL EFE YAĞLI
8:29
9:01
9:02
9:59
6
24
26
47
Akhisar İlçe Karması (MANİSA)56
71171
1172
1173
1170
15.03.2006
1.10.2007
28.06.2006
26.01.2007
ONUR DÖNER
ÜMİT ÇİÇEK
MUHAMMET YANAR
ABDULSAMET ERKAN
8:38
9:06
9:15
DNF
11
27
31
0
Palandöken İlçe Karması (ERZURUM)69
81071
1070
1069
1068
12.02.2008
27.01.2006
16.02.2009
8.01.2007
ALİ BIÇAKÇI
MESUT KALKAN
VEYSEL KARABULUT
MUSTAFA DEMİR
9:00
9:01
9:29
10:01
23
25
39
48
Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN)87
91435
1434
1436
1437
28.04.2006
15.09.2006
16.05.2007
8.02.2006
ÖMER FINDIK
MUZAFFER BERAT KAYA
SALİH UÇAR
MUHAMMED SAVAŞ
8:59
9:16
9:20
11:55
22
32
34
65
SİVAS İl Karması88
101050
1051
1053
1052
21.02.2006
17.06.2007
12.06.2006
23.08.2008
ABDULKADİR ARSLAN
ENES DOĞAN ÖZDEMİR
EYÜP AKTAŞ
MEHMET ALİ AKA
8:31
9:21
10:25
10:52
8
35
53
59
BALIKESİR İl Karması96
111404
1406
1405
1407
16.06.2006
5.04.2006
8.03.2006
7.03.2006
EMİRHAN ERTAŞ
AHMET AYDIN
ABDİ ÜNLÜLER
SAMET TERECİ
8:53
9:50
9:53
10:28
19
44
45
54
Niğde Merkez İlçe Karması (NİĞDE)108
121422
1420
1421
1423
12.11.2007
2.01.2007
7.04.2007
21.08.2007
NAMETULLAH FIRAT ÖZBEY
ÖZKAN BABAT
BEDİRHAN CELEN
SERHAT BİLEN
9:28
9:29
9:31
10:16
37
38
40
52
SİİRT İl Karması115
131094
1093
1095
1096
4.10.2006
23.07.2009
5.01.2009
27.05.2007
NURULLAH BOLGAN
İRFAN UÇAR
YUSUF ACET
MEHMET AÇAN
9:18
9:28
10:15
11:25
33
36
51
62
BİNGÖL İl Karması120
141261
1262
1263
1264
12.09.2006
2.01.2006
6.04.2007
4.09.2006
MUSTAFA CANER AYDAŞ
ÖMER HÜSEYİN BOZKURT
YUSUF CAN BAHÇELİ
TUNA ÇELİK
9:13
9:39
10:10
11:45
30
42
50
64
KARAMAN İl Karması122
15972
973
975
974
3.07.2007
8.04.2007
21.05.2007
3.07.2007
EMİR MURAT BÜYÜKABACI
MUSTAFA KOÇ
SELAMİ ERDEM BOSTAN
ÇAĞRI CAN FIRIN
9:07
9:46
10:35
11:35
28
43
57
63
AFYONKARAHİSAR İl Karması128
161298
1297
1300
1299
13.10.2006
1.10.2009
30.05.2008
17.05.2009
ALPEREN ÖZKAN
İSMAİL KAHRAMANOĞLU
BEKİR BERK ATAY
HASAN AKAYDIN
9:35
10:03
10:30
10:45
41
49
56
58
KAYSERİ İl Karması146
171476
1020
1022
1021
22.09.2008
28.09.2008
28.04.2008
11.12.2008
YAĞIZ HAÇAT
SALİH HEPALTUN
FURKAN DEMİRCİ
MUHARREM KEREM KARAMAN
10:29
10:58
11:05
12:00
55
60
61
66
BARTIN İl Karması176
181340
1338
1341
1339
12.03.2008
3.05.2008
21.06.2006
25.04.2007
DAVUT YILDIZ
EMRULLAH YILDIZ
UĞUR ÖZBEY
AHMET ELÇİ
12:25
12:35
12:40
DNS
67
68
69
0
Arguvan İlçe Karması (MALATYA)204
-1400
1401
1402
1399
16.06.2007
18.06.2006
17.03.2006
13.01.2007
MERT HANİFİ ODACI
SÜLEYMAN YILMAZ
DURAN SÜTVEREN
İBRAHİM GÖKGÖZ
DNS
DNS
DNS
DNS
0
0
0
0
NEVŞEHİR İl KarmasıDNS

.

U14 Kız-U14 Erkek / 4x1 Kilometre Bayrak Mix (12:40)

Sıra No Göğüs No Doğum Tarihi Adı Soyadı İli-Takımı Derece
1 977
979
976
978
22.04.2010
25.01.2010
20.07.2010
30.05.2011
MUHAMMED ALİ ÇİÇEKSÖĞÜT
NİSANUR SÖĞÜT
BÜNYAMİN KÜSMÜ
HAVVA NUR DURDU
Ağrı Merkez İlçe Karması (AĞRI) 11:47
2 1121
1123
1122
1124
8.02.2010
14.06.2010
13.07.2010
23.11.2011
MEHMET ALİ KURT
SEMANUR PARLAK
ENES KAYA
MELİKE EKİN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 12:05
3 1449
1452
1448
1453
16.03.2010
7.07.2012
23.10.2011
24.10.2011
ŞERVAN ZENGEL
ELA NURLU
MİRAN TAVAN
ELİF MEYREM SİMERİ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ 12:07
4 1334
1336
1335
1337
30.03.2011
16.05.2011
14.03.2010
19.05.2010
HAKİM BAHÇE
ZERDA AKYÜZ
ENES TEZEL
CENNET BÜLBÜL
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 12:13
5 1073
1077
1074
1078
1.01.2011
4.11.2010
10.10.2010
4.07.2011
EMİRHAN İLBAŞ
TUĞBA BUTTANRI
MUHAMMED MEVLANA BARULAY
HAYRUNNİSA ALA
BİNGÖL İl Karması 12:25
6 1342
1345
1343
1344
11.10.2010
23.07.2012
21.04.2010
12.05.2010
PAŞAHAN ÇALTI
NİSA NUR AKARSU
İSMAİL CAN ÜNLÜ
NİDA DENİZ KARATAŞ
Akhisar İlçe Karması (MANİSA) 12:26
7 1447
1450
1446
1451
9.01.2011
13.07.2012
18.07.2010
15.11.2012
BERAT ÇELİK
BERFİN ERTUĞ
EMRE ÇINARAĞAÇ
HACER ESER
Çaldıran İlçe Karması (VAN) 12:27
8 992
994
993
995
1.01.2011
1.04.2010
23.06.2010
1.12.2010
FURKAN KESER
SULTAN ÇOKER
HÜSEYİN KÜRKLÜ
ÜMMÜGÜL DURSUN
AKSARAY İl Karması 12:31
9 1284
1285
1283
1286
15.07.2010
24.11.2011
1.07.2010
6.10.2011
ALİ BEY CEPE
BUSE YAĞCIOĞLU
MUSAB KAMİL ÇERİ
HASRET GÜRBÜZ
KAYSERİ İl Karması 12:33
10 1265
1267
1266
1268
22.10.2010
23.08.2010
15.10.2010
13.11.2010
EMRAH BAĞ
ROJİN TAŞCI
MEMET GÜNEŞSU
MENESE ÇİFTÇİ
KARS İl Karması 12:37
11 1372
1376
1373
1377
1.02.2011
13.02.2011
4.01.2011
13.02.2010
MUHAMMED YILDIRIM
SERAP ÇELİKER
HAMZA BOZKURT
ELVAN BOZKURT
Malazgirt İlçe Karması (MUŞ) 12:44
12 1145
1148
1146
1147
1.09.2010
6.08.2010
25.08.2010
20.04.2011
EMİRCAN ÇINAR
FUNDA ERÇİL
BERAT KAYA
FİKRİYE KARADAĞ
ERZURUM İl Karması 12:45
13 1416
1419
1417
1418
10.07.2010
10.01.2012
22.03.2011
1.12.2010
SALİH YÜCE
SEMA TAŞÇI
DOĞAN KARA
HİLAL VAROL
SİİRT İl Karması 12:46
14 1357
1359
1358
1360
4.04.2010
25.03.2010
13.01.2010
21.11.2010
SÜLEYMAN AKMAN
VAHİDE YILMAZ
NURHAK ŞİRVAN METE
DİLAN ERÇİK
Nusaybin İlçe Karması (MARDİN) 12:50
15 1200
1202
1201
1203
14.07.2010
13.06.2011
21.08.2010
1.12.2010
AKIN KUTLUK
GÜLDEN ARİ
MUHAMMED YUSUF HAN
EYLÜL AKIN
HAKKARİ İl Karması 12:51
16 1322
1325
1323
1324
27.01.2010
2.03.2011
23.03.2010
5.04.2011
ARDA BERK AKDENİZ
MELEK YILDIZ
MÜCAHİT ER
CEYLAN DAĞ
KOCAELİ İl Karması 12:53
17 1249
1251
1250
1252
21.01.2011
21.01.2011
9.04.2012
21.03.2011
MUHAMMET KEREM AKKUŞ
ZİŞAN HAKAN
EYÜP AVCI
AYŞE RÜVEYDA ÖZDEMİR
KARAMAN İl Karması 12:55
18 1429
1431
1428
1430
12.06.2010
26.09.2010
1.01.2010
27.01.2010
HASAN BASRİ KAYA
ŞEVVAL AL
MUSTAFA KAYA
YASEMİN ÇINAR
SİVAS İl Karması 12:57
19 960
963
961
962
2.03.2011
9.06.2011
12.06.2010
18.08.2012
MUSTAFA YAVAŞ
AYŞENUR CAN
HÜSEYİN SEFA CAN
EMİNE AKYÜZ
ADIYAMAN İl Karması 13:00
20 1076
1080
1075
1079
5.10.2011
1.02.2010
10.11.2010
15.05.2010
MURAT GÜLEYAN
SUDENUR ÇİNTAY
YUSUF BAYKARA
MERYEM MISIR
Kiğı İlçe Karması (BİNGÖL) 13:05
21 1134
1136
1135
1137
1.01.2012
8.03.2011
19.10.2010
19.10.2010
MUSTAFA TUNAHAN ÖZDOĞAN
ELİF NAZ BELİREN
EREN ÇATKIN
ASLIHAN ÇELİK
Elazığ Merkez İlçe Karması (ELAZIĞ) 13:15
22 1178
1183
1179
1182
29.03.2010
24.05.2011
6.02.2010
2.01.2012
SERKAN YAVUZ
EBRAR ÖZTÜRK
İBRAHİM AVCI
FİRDEVS FAKÇI
Şahinbey İlçe Karması (GAZİANTEP) 13:17
23 1215
1221
1214
1220
2.04.2010
28.08.2012
10.05.2010
18.01.2012
MEHMET KUZEY ÖZDOĞRU
NEVİN DURU LEPLEBİCİ
EMİR BEKİR ÇETİNKAYA
SÜMEYRA BUSE ALBAY
ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 13:17
24 1059
1061
1060
1062
4.01.2011
5.02.2010
6.05.2011
30.08.2012
SERKAN DURMAZ
NİDANUR ÇELEBİ
MEHMET UFUK AKIL
ALEYNA YAĞMUR KARAKOÇ
Batman Merkez İlçe Karması (BATMAN) 13:20
25 1210
1217
1211
1216
5.01.2011
12.05.2012
21.05.2010
22.10.2010
MEVLÜTHAN AKAR
KUTSAL GANEM KAYAOĞLU
SAMET MEMEDOĞLU
ELİFNUR ACAR
İSTANBUL İl Karması 13:24
26 1374
1379
1375
1378
16.08.2010
11.12.2010
8.05.2012
2.01.2012
AYDIN TAŞ
BİLGE DEMİREL
SAMİ YUSUF KORKMAZ
HAYRUNNİSA BERK
Varto İlçe Karması (MUŞ) 13:30
27 1176
1181
1177
1180
1.01.2010
22.01.2010
21.09.2011
3.12.2011
FURKAN POLAT
ŞEHİDENUR KOÇAR
ALİ KARAL
ASMİN DEMİR
Araban İlçe Karması (GAZİANTEP) 13:31
28 1041
1043
1042
1044
10.12.2010
14.01.2011
12.03.2012
21.04.2011
RESUL DAĞ
NAZLI ÖZTÜRK
MUHAMMED ALİ KAYA
ZEYNEP DEMİREL
BALIKESİR İl Karması 14:07
- 1365
1368
1366
1367
2.03.2010
6.03.2011
22.10.2010
24.12.2010
YILMAZ ÖZER
GİZEM KESKİN
CUDİ BOĞA
AYŞEGÜL KORKMAZ
MERSİN İl Karması DNS
- 1113
1116
1114
1115
19.01.2010
6.09.2011
1.01.2010
9.04.2010
ÖMER BAĞCI
ELA ŞAHİNARSLAN
HALİL DURSUN
SEHER DÜNDAR
DENİZLİ İl Karması DNS
- 1212
1218
1213
1219
1.05.2010
17.01.2012
1.01.2010
10.10.2011
EMİRHAN ÇALIŞKAN
ILGIN ÖZBEK
AYAZ TURSUN
ECRİN İSTİ
Kağıthane İlçe Karması (İSTANBUL) DNS
- 1302
1303
1301
1304
26.05.2010
14.04.2010
21.01.2010
22.08.2011
BİLAL DEMİREL
BETÜL IŞIK
BURAK AVAN
AYSİMA KARASLAN
KIRIKKALE İl Karması DNS
- 1002
1006
1003
1007
26.02.2010
9.05.2010
8.07.2010
8.10.2010
MEHMET NAZİF KIRBAŞ
NİSANUR KESER
MİRAÇ OSMAN AKKAN
CEMRE BAHAR AKDEMİR
Etimesgut İlçe Karması (ANKARA) DNS
- 1000
1005
1001
1004
7.07.2010
9.02.2011
5.04.2010
19.11.2010
UMUT EREN YILDIZ
DURU AYDİN
RECEP TUNA GÜRBÜZ
NEHİR DEMİR
ERYAMAN ŞEHİT HÜSEYİN KALKAN H.E.M. (ANKARA) DNS
- 1245
1247
1244
1246
22.08.2010
24.09.2011
1.01.2010
18.03.2011
YÜKSEL MERT KÖYİÇİ
BUĞLEM DENİZ ÖZDEMİR
MELİH CANSIZ
NİSANUR MUTLU
KARABÜK İl Karması DNS